Location Schedule - Soccer St. Lukes East 1/2 Gr


<<      April 2019      >>

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
1) 5:30 pm SS AOS 1-2 Girls Seaberg/Robles 4 vs SS ST Annes 1-2 Girls Ramirez 2
6:30 pm SS AOS 3-4 Girls Michael/Cokinos 3 vs SS AOS 3-4 Girls Seaberg 4
2) 5:30 pm SS ROBS 1-2 Girls Gilbane 6 vs SS ROBS 1-2 Girls Martin 7
6:30 pm SS ROBS 3-4 Girls Schwausch 8 vs SS ST Johns 3-4 Girls Sarabia 6
3


4) 5:30 pm SS ST Annes 1-2 Boys Gremillion 1 vs SS ROBS 1-2 Boys 1 3
6:30 pm SS ST Annes 3-4 Girls Baumeister 2 vs SS Awty 3-4 Girls Barnes 5
5


6


7


8) 5:30 pm SS ROBS 1-2 Boys 2 4 vs SS ST Annes 1-2 Boys Gremillion 1
6:30 pm SS ST Johns 3-4 Girls Sarabia 6 vs SS ST Annes 3-4 Girls Baumeister 2
9) 5:30 pm SS ST Annes 1-2 Girls Ramirez 2 vs SS ROBS 1-2 Girls Martin 7
6:30 pm SS AOS 3-4 Girls Seaberg 4 vs SS ST Annes 3-4 Girls Todd 1
10


11


12) 6:15 pm SS ROBS 1-2 Girls Gilbane 6 vs SS AOS 1-2 Girls Seaberg/Robles 413


14


15) 5:30 pm SS Awty 1-2 Girls Roberts 5 vs SS AOS 1-2 Girls Anaipakos/Melvin 3
6:30 pm SS ROBS 3-4 Girls Jones 7 vs SS Awty 3-4 Girls Barnes 5
16) 5:30 pm SS ROBS 1-2 Girls Martin 7 vs SS ST Annes 1-2 Girls O'Sulleabhain/Turner 1
6:30 pm SS AOS 1-2 Girls Seaberg/Robles 4 vs SS Awty 1-2 Girls Roberts 5
7:30 pm SS Awty 3-4 Girls Barnes 5 vs SS AOS 3-4 Girls Michael/Cokinos 3
17


18) 5:30 pm SS ROBS 1-2 Boys 1 3 vs SS ROBS 1-2 Boys 2 4
6:30 pm SS ST Annes 3-4 Girls Baumeister 2 vs SS AOS 3-4 Girls Michael/Cokinos 3
19


20


21


22


23) 5:30 pm SS AOS 1-2 Girls Anaipakos/Melvin 3 vs SS ST Annes 1-2 Girls O'Sulleabhain/Turner 1
6:30 pm SS Awty 3-4 Girls Barnes 5 vs SS ROBS 3-4 Girls Schwausch 8
24


25) 5:30 pm SS Awty 1-2 Girls Roberts 5 vs SS ROBS 1-2 Girls Gilbane 6
6:30 pm SS ST Johns 3-4 Girls Sarabia 6 vs SS ROBS 3-4 Girls Jones 7
26


27


28


29) 5:30 pm SS ROBS 1-2 Girls Gilbane 6 vs SS AOS 1-2 Girls Seaberg/Robles 4
6:30 pm SS AOS 3-4 Girls Seaberg 4 vs SS Awty 3-4 Girls Barnes 5
30) 5:30 pm SS ST Annes 1-2 Girls O'Sulleabhain/Turner 1 vs SS ST Annes 1-2 Girls Ramirez 2
6:30 pm SS ST Annes 3-4 Girls Baumeister 2 vs SS ROBS 3-4 Girls Jones 7

Calendar created with League Scheduler 5.0
from All-Pro Software on 5/16/2019 2:42:53 PM