UCAL Soccer Game Schedules

Location Schedule - Soccer St. Lukes West 1/2 Gr

Home

League Schedule

Master Schedule

Team Schedules

Location Schedules

Scores

Standings

League Contact Info

Links

Location Notes





To see this schedule in calendar format, Click Here

Schedule Index



S1 1-2 Boys
S2 1-2 Girls
S3 2nd Boys
S4 2nd Girls
S5 3-4 Girls
S6 3-4 Girls
S7 3rd Boys
S8 4th Boys
S9 4th Girls
S10 5th Boys
S11 5th Girls
S12 5th Girls
S13 6th Boys
S14 6th Girls
S15 Kindergarten Boys
S16 Kindergarten Girls
S17 PreK Boys
S18 PreK Girls

Monday, March 25, 2019
5:30 pm S1 SS ROBS 1-2 Boys 1 3 vs SS ROBS 1-2 Boys 2 4
6:30 pm S6 SS AOS 3-4 Girls Michael/Cokinos 3 vs SS ROBS 3-4 Girls Schwausch 8
Tuesday, March 26, 2019
5:30 pm S2 SS ST Annes 1-2 Girls Ramirez 2 vs SS Awty 1-2 Girls Roberts 5
Monday, April 1, 2019
5:30 pm S2 SS Awty 1-2 Girls Roberts 5 vs SS ST Annes 1-2 Girls O'Sulleabhain/Turner 1
6:30 pm S6 SS ST Annes 3-4 Girls Todd 1 vs SS ROBS 3-4 Girls Jones 7
Tuesday, April 2, 2019
5:30 pm S1 SS ROBS 1-2 Boys 2 4 vs SS AOS 1-2 Boys Brown 2
Thursday, April 4, 2019
5:30 pm S2 SS ROBS 1-2 Girls Martin 7 vs SS Awty 1-2 Girls Roberts 5
Monday, April 8, 2019
5:30 pm S1 SS AOS 1-2 Boys Brown 2 vs SS ROBS 1-2 Boys 1 3
6:30 pm S6 SS ROBS 3-4 Girls Jones 7 vs SS ROBS 3-4 Girls Schwausch 8
Tuesday, April 9, 2019
5:30 pm S2 SS AOS 1-2 Girls Anaipakos/Melvin 3 vs SS ROBS 1-2 Girls Gilbane 6
Monday, April 15, 2019
5:30 pm S2 SS ROBS 1-2 Girls Gilbane 6 vs SS ST Annes 1-2 Girls Ramirez 2
6:30 pm S6 SS ROBS 3-4 Girls Schwausch 8 vs SS AOS 3-4 Girls Seaberg 4
Tuesday, April 16, 2019
5:30 pm S1 SS AOS 1-2 Boys Brown 2 vs SS ST Annes 1-2 Boys Gremillion 1
6:30 pm S6 SS ST Johns 3-4 Girls Sarabia 6 vs SS ST Annes 3-4 Girls Todd 1
Tuesday, April 23, 2019
5:30 pm S2 SS AOS 1-2 Girls Seaberg/Robles 4 vs SS ROBS 1-2 Girls Martin 7
Thursday, April 25, 2019
5:30 pm S2 SS ST Annes 1-2 Girls Ramirez 2 vs SS ST Annes 1-2 Girls O'Sulleabhain/Turner 1
Monday, April 29, 2019
6:30 pm S6 SS ROBS 3-4 Girls Schwausch 8 vs SS ST Annes 3-4 Girls Todd 1
Tuesday, April 30, 2019
5:30 pm S1 SS ROBS 1-2 Boys 2 4 vs SS ST Annes 1-2 Boys Gremillion 1
Thursday, May 2, 2019
5:30 pm S2 SS AOS 1-2 Girls Anaipakos/Melvin 3 vs SS ROBS 1-2 Girls Gilbane 6
Monday, May 6, 2019
5:30 pm S1 SS ROBS 1-2 Boys 1 3 vs SS ROBS 1-2 Boys 2 4
6:30 pm S6 SS ROBS 3-4 Girls Schwausch 8 vs SS ST Annes 3-4 Girls Baumeister 2
Tuesday, May 7, 2019
6:30 pm S6 SS ST Johns 3-4 Girls Sarabia 6 vs SS AOS 3-4 Girls Seaberg 4
Thursday, May 9, 2019
5:30 pm S1 SS ST Annes 1-2 Boys Gremillion 1 vs SS ROBS 1-2 Boys 1 3
6:30 pm S6 SS AOS 3-4 Girls Seaberg 4 vs SS ST Annes 3-4 Girls Baumeister 2
Monday, May 13, 2019
5:30 pm S2 SS ROBS 1-2 Girls Martin 7 vs SS Awty 1-2 Girls Roberts 5
6:30 pm S2 SS ST Annes 1-2 Girls Ramirez 2 vs SS AOS 1-2 Girls Anaipakos/Melvin 3
Tuesday, May 14, 2019
5:30 pm S6 SS AOS 3-4 Girls Michael/Cokinos 3 vs SS ST Johns 3-4 Girls Sarabia 6
6:30 pm S6 SS ST Annes 3-4 Girls Todd 1 vs SS ST Annes 3-4 Girls Baumeister 2

Site created with All-Pro League Scheduler 8.0.34
from All-Pro Software on 5/16/2019 2:42:48 PM