UCAL Soccer Game Schedules

Location Schedule - Soccer St. Lukes East 1/2 Gr

Home

League Schedule

Master Schedule

Team Schedules

Location Schedules

Scores

Standings

League Contact Info

Links

Location Notes





To see this schedule in calendar format, Click Here

Schedule Index



S1 1-2 Boys
S2 1-2 Girls
S3 2nd Boys
S4 2nd Girls
S5 3-4 Girls
S6 3-4 Girls
S7 3rd Boys
S8 4th Boys
S9 4th Girls
S10 5th Boys
S11 5th Girls
S12 5th Girls
S13 6th Boys
S14 6th Girls
S15 Kindergarten Boys
S16 Kindergarten Girls
S17 PreK Boys
S18 PreK Girls

Monday, March 25, 2019
5:30 pm S1 SS AOS 1-2 Boys Brown 2 vs SS ST Annes 1-2 Boys Gremillion 1
6:30 pm S6 SS ST Annes 3-4 Girls Baumeister 2 vs SS ST Annes 3-4 Girls Todd 1
Tuesday, March 26, 2019
5:30 pm S2 SS ST Annes 1-2 Girls O'Sulleabhain/Turner 1 vs SS ROBS 1-2 Girls Gilbane 6
6:30 pm S6 SS AOS 3-4 Girls Seaberg 4 vs SS ROBS 3-4 Girls Jones 7
Thursday, March 28, 2019
5:30 pm S2 SS AOS 1-2 Girls Anaipakos/Melvin 3 vs SS AOS 1-2 Girls Seaberg/Robles 4
6:30 pm S6 SS Awty 3-4 Girls Barnes 5 vs SS ST Johns 3-4 Girls Sarabia 6
Monday, April 1, 2019
5:30 pm S2 SS AOS 1-2 Girls Seaberg/Robles 4 vs SS ST Annes 1-2 Girls Ramirez 2
6:30 pm S6 SS AOS 3-4 Girls Michael/Cokinos 3 vs SS AOS 3-4 Girls Seaberg 4
Tuesday, April 2, 2019
5:30 pm S2 SS ROBS 1-2 Girls Gilbane 6 vs SS ROBS 1-2 Girls Martin 7
6:30 pm S6 SS ROBS 3-4 Girls Schwausch 8 vs SS ST Johns 3-4 Girls Sarabia 6
Thursday, April 4, 2019
5:30 pm S1 SS ST Annes 1-2 Boys Gremillion 1 vs SS ROBS 1-2 Boys 1 3
6:30 pm S6 SS ST Annes 3-4 Girls Baumeister 2 vs SS Awty 3-4 Girls Barnes 5
Monday, April 8, 2019
5:30 pm S1 SS ROBS 1-2 Boys 2 4 vs SS ST Annes 1-2 Boys Gremillion 1
6:30 pm S6 SS ST Johns 3-4 Girls Sarabia 6 vs SS ST Annes 3-4 Girls Baumeister 2
Tuesday, April 9, 2019
5:30 pm S2 SS ST Annes 1-2 Girls Ramirez 2 vs SS ROBS 1-2 Girls Martin 7
6:30 pm S6 SS AOS 3-4 Girls Seaberg 4 vs SS ST Annes 3-4 Girls Todd 1
Friday, April 12, 2019
6:15 pm S2 SS ROBS 1-2 Girls Gilbane 6 vs SS AOS 1-2 Girls Seaberg/Robles 4
Monday, April 15, 2019
5:30 pm S2 SS Awty 1-2 Girls Roberts 5 vs SS AOS 1-2 Girls Anaipakos/Melvin 3
6:30 pm S6 SS ROBS 3-4 Girls Jones 7 vs SS Awty 3-4 Girls Barnes 5
Tuesday, April 16, 2019
5:30 pm S2 SS ROBS 1-2 Girls Martin 7 vs SS ST Annes 1-2 Girls O'Sulleabhain/Turner 1
6:30 pm S2 SS AOS 1-2 Girls Seaberg/Robles 4 vs SS Awty 1-2 Girls Roberts 5
7:30 pm S6 SS Awty 3-4 Girls Barnes 5 vs SS AOS 3-4 Girls Michael/Cokinos 3
Thursday, April 18, 2019
5:30 pm S1 SS ROBS 1-2 Boys 1 3 vs SS ROBS 1-2 Boys 2 4
6:30 pm S6 SS ST Annes 3-4 Girls Baumeister 2 vs SS AOS 3-4 Girls Michael/Cokinos 3
Tuesday, April 23, 2019
5:30 pm S2 SS AOS 1-2 Girls Anaipakos/Melvin 3 vs SS ST Annes 1-2 Girls O'Sulleabhain/Turner 1
6:30 pm S6 SS Awty 3-4 Girls Barnes 5 vs SS ROBS 3-4 Girls Schwausch 8
Thursday, April 25, 2019
5:30 pm S2 SS Awty 1-2 Girls Roberts 5 vs SS ROBS 1-2 Girls Gilbane 6
6:30 pm S6 SS ST Johns 3-4 Girls Sarabia 6 vs SS ROBS 3-4 Girls Jones 7
Monday, April 29, 2019
5:30 pm S2 SS ROBS 1-2 Girls Gilbane 6 vs SS AOS 1-2 Girls Seaberg/Robles 4
6:30 pm S6 SS AOS 3-4 Girls Seaberg 4 vs SS Awty 3-4 Girls Barnes 5
Tuesday, April 30, 2019
5:30 pm S2 SS ST Annes 1-2 Girls O'Sulleabhain/Turner 1 vs SS ST Annes 1-2 Girls Ramirez 2
6:30 pm S6 SS ST Annes 3-4 Girls Baumeister 2 vs SS ROBS 3-4 Girls Jones 7
Thursday, May 2, 2019
5:30 pm S1 SS AOS 1-2 Boys Brown 2 vs SS ROBS 1-2 Boys 1 3
6:30 pm S6 SS AOS 3-4 Girls Michael/Cokinos 3 vs SS ST Johns 3-4 Girls Sarabia 6
Monday, May 6, 2019
5:30 pm S1 SS AOS 1-2 Boys Brown 2 vs SS ST Annes 1-2 Boys Gremillion 1
6:30 pm S6 SS ROBS 3-4 Girls Jones 7 vs SS AOS 3-4 Girls Michael/Cokinos 3
Tuesday, May 7, 2019
6:30 pm S6 SS ST Annes 3-4 Girls Todd 1 vs SS Awty 3-4 Girls Barnes 5
Thursday, May 9, 2019
6:30 pm S6 SS ST Annes 3-4 Girls Todd 1 vs SS AOS 3-4 Girls Michael/Cokinos 3
Friday, May 10, 2019
6:00 pm S1 SS ROBS 1-2 Boys 2 4 vs SS AOS 1-2 Boys Brown 2
Monday, May 13, 2019
5:30 pm S1 SS ST Annes 1-2 Boys Gremillion 1 vs SS ROBS 1-2 Boys 1 3
6:30 pm S2 SS ST Annes 1-2 Girls O'Sulleabhain/Turner 1 vs SS AOS 1-2 Girls Seaberg/Robles 4
Tuesday, May 14, 2019
5:30 pm S6 SS AOS 3-4 Girls Seaberg 4 vs SS ROBS 3-4 Girls Jones 7
6:30 pm S6 SS ROBS 3-4 Girls Schwausch 8 vs SS Awty 3-4 Girls Barnes 5
Thursday, May 16, 2019
5:30 pm S6 SS ROBS 3-4 Girls Schwausch 8 vs SS ST Annes 3-4 Girls Todd 1
6:30 pm S6 SS ST Johns 3-4 Girls Sarabia 6 vs SS AOS 3-4 Girls Seaberg 4

Site created with All-Pro League Scheduler 8.0.34
from All-Pro Software on 5/16/2019 2:42:48 PM