2019 Fall Flag Football League

 

Master Schedule

Home

Latest News

League Schedule

Master Schedule

Team Schedules

Location Schedules

Scores

Standings

League Contact Info

Links


To see this schedule in calendar format, Click Here

Schedule Index



S1 11 & 12 Boys-ACC Division
S2 11 & 12 Boys-SEC Division
S3 11 & 12 Girls-ACC Division
S4 11 & 12 Girls-SEC Division
S5 13 & 14 Boys
S6 13 & 14 Girls
S7 5 & 6 League-ACC Division
S8 5 & 6 League-SEC Division
S9 7 & 8 Boys-ACC Division
S10 7 & 8 Boys-SEC Division
S11 7 & 8 Girls
S12 9 & 10 Boys-ACC Division
S13 9 & 10 Boys-SEC Division
S14 9 & 10 Girls-ACC Division
S15 9-10 Girls-SEC Division
S16 Little Hoopsters-4 Year Olds-REVISED 11/27/2019

Saturday, December 7, 2019 CUMC
9:00 am S10 TP-McBrayer/Sood vs CUMC-Philpot
Saturday, December 7, 2019 CUMC
10:00 am S11 CUMC-Butler vs PPC-Hunter Sapp
Saturday, December 7, 2019 CUMC
11:00 am S12 CUMC-Millen vs PPC-Jeff Hindman
Saturday, December 7, 2019 CUMC
12:00 pm S14 WRB-Naima Judge vs CUMC-Weaver
Saturday, December 7, 2019 CUMC
1:00 pm S2 TP-Reilly/Thomas vs CUMC-Henderson (11-12 Boys)
Saturday, December 7, 2019 CUMC
2:00 pm S3 CUMC-Henderson (11-12 Girls) vs CUMC-Barton
Saturday, December 7, 2019 CUMC
3:00 pm S5 NUMC-Mark Crites vs CUMC-Wilson
Saturday, December 7, 2019 CUMC
4:00 pm S6 CUMC-Cassidy vs PRUMC-Ben Newton
Saturday, December 7, 2019 GALLOWAY
9:00 am S10 GOC #1 vs GALLOWAY-Rubensohn
Saturday, December 7, 2019 GALLOWAY
10:00 am S11 PPC-Jon Babul vs GALLOWAY-Weinstock/Spear
Saturday, December 7, 2019 GALLOWAY
11:00 am S15 GALLOWAY-Edwards/Bell vs GALLOWAY-Diaz-Williamson/Denney
Saturday, December 7, 2019 GALLOWAY
12:00 pm S13 GALLOWAY-Fierman/Hade vs TP-Andy Wildman (9-10 years)
Saturday, December 7, 2019 GALLOWAY
1:00 pm S1 GALLOWAY-Herman-Lieberman vs PPC-Drew Ellenburg
Saturday, December 7, 2019 GOC
9:00 am S2 GOC #5 vs TP-Andy Wildman (11-12 years)
Saturday, December 7, 2019 GOC
10:00 am S3 GOC #6 vs CUMC-Lynn
Saturday, December 7, 2019 GOC
11:00 am S5 NUMC-Steve Marshall vs GOC #8
Saturday, December 7, 2019 NUMC
9:00 am S4 PRUMC-Cory Moss vs NUMC-Ted Huckabee
Saturday, December 7, 2019 NUMC
10:00 am S4 PRUMC-Carter Monroe vs PRUMC-Pat Euart
Saturday, December 7, 2019 NUMC
11:00 am S4 PRUMC-Lane Perno vs NUMC-Medford/Bosworth
Saturday, December 7, 2019 NUMC
12:00 pm S5 STJ-Spears vs PPC-Barry Lee
Saturday, December 7, 2019 PPC-CC
10:00 am S9 PPC-Scott McDuffie vs STJ-Unruh
Saturday, December 7, 2019 PPC-CC
11:00 am S9 PPC-Jon Ostenson vs PPC-Evan LaPointe
Saturday, December 7, 2019 PPC-CC
12:00 pm S12 PPC-Andrew Shahan vs PPC-Oliver Carter
Saturday, December 7, 2019 PPC-CC
1:00 pm S12 PPC-Todd Garlitz vs PPC-Tony Tumer
Saturday, December 7, 2019 PPC-CC
2:00 pm S1 PPC-Michael Neff vs PPC-Chad Brannen
Saturday, December 7, 2019 PPC-CC
3:00 pm S3 PPC-Tim Palmer vs WRB-Bryan Franklin (11-12 Girls)
Saturday, December 7, 2019 PPC-CC
4:00 pm S5 PPC-Jeff Mitnitsky vs PPC-Jason Stern
Saturday, December 7, 2019 PPC-CC
5:00 pm S6 PPC-Mark Hammond #1 vs CUMC-McCord
Saturday, December 7, 2019 PPC-PC
10:00 am S9 PPC-Jimmy Miner (7-8 years) vs PPC-Craig Bohlken
Saturday, December 7, 2019 PPC-PC
11:00 am S11 STJ-Hudson vs PPC-Cameron Martin
Saturday, December 7, 2019 PPC-PC
12:00 pm S14 CUMC-Ritchey vs PPC-Karl Meihofer
Saturday, December 7, 2019 STJ #1
9:00 am S9 STJ-Zalenski vs PPC-Matt Brill
Saturday, December 7, 2019 STJ #1
10:00 am S12 CUMC-Henderson (9-10 Boys) vs STJ-Donahue
Saturday, December 7, 2019 STJ #1
11:00 am S15 STJ-Murovitz vs STJ-Holtzman/Goebeler (9 & 10 Girls)
Saturday, December 7, 2019 STJ #1
12:00 pm S15 GALLOWAY-Nelson/Spear vs STJ-Zalenski/Entrekin
Saturday, December 7, 2019 STJ #1
1:00 pm S2 STJ-Smith vs STJ-Uyham
Saturday, December 7, 2019 STJ #1
2:00 pm S5 PPC-Mike MacLane vs STJ-Willison
Saturday, December 7, 2019 STJ #2
9:00 am S11 STJ-Krejci vs STJ-Holtzman/Goebeler (7 & 8 Girls)
Saturday, December 7, 2019 TP
9:30 am S10 TP-Chris Suh vs TP-Russ Allen
Saturday, December 7, 2019 TP
10:30 am S10 TP-McDaniel/Alibhoy vs TP-Drew Monroe
Saturday, December 7, 2019 TP
11:30 am S13 GALLOWAY-Baker/Ruberti vs GOC #3
Saturday, December 7, 2019 TP
12:30 pm S15 TP-Katz/Graber vs GALLOWAY-Daniels/Schiff
Saturday, December 7, 2019 TP
1:30 pm S2 STJ-Anarumo vs TP-Reese/Suh
Saturday, December 7, 2019 TP
2:30 pm S4 TP-Friedman vs PRUMC-Stuart Nelson
Saturday, December 7, 2019 TP
3:30 pm S6 PPC-Mark Hammond #2 vs NUMC-Teague Hunter
Saturday, December 7, 2019 WRB #1
9:00 am S10 TP-Thomas Bailey vs WRB-Ed Devellerez
Saturday, December 7, 2019 WRB #1
10:00 am S14 WRB-Bryan Franklin (9-10 Girls) vs PPC-Todd Henley
Saturday, December 7, 2019 WRB #1
11:00 am S13 GALLOWAY-Middleton/Reiser vs WRB-Price Hamilton
Saturday, December 7, 2019 WRB #1
12:00 pm S1 GALLOWAY-Edmonds/Winn vs WRB-Livingston Nelson
Saturday, December 7, 2019 WRB #1
1:00 pm S5 WRB-Nate Mask/Steven Clark vs NUMC-Edward Dickey
Saturday, December 7, 2019 WRB #1
2:00 pm S3 WRB-Travis Thatcher vs WRB-Bryan Chitwood
Saturday, December 7, 2019 WRB #2
9:00 am S11 PPC-Andrea McGrath vs WRB-Jeff Stewart
Friday, December 13, 2019 PPC-CC
4:00 pm S16 PPC-Clay Brinson vs PPC-John Alexander
Friday, December 13, 2019 PPC-CC
5:00 pm S16 PPC-Todd Page vs PPC-Eric Swanson
Friday, December 13, 2019 PPC-CC
6:00 pm S7 PPC-Davis Noell vs PPC-Leo Loughead
Friday, December 13, 2019 PPC-CC
7:00 pm S7 PPC-Alex Entrekin vs PPC-Jesse Itzler
Friday, December 13, 2019 PPC-PC
5:00 pm S8 PPC-Jeff Hindman (5-6 years) vs PPC-Chris McDonald
Friday, December 13, 2019 PPC-PC
6:00 pm S7 PPC-Bill Arnold vs PPC-Todd Stein #2
Friday, December 13, 2019 PPC-PC
7:00 pm S8 PPC-Todd Stein #1 vs PPC-Nick Williams
Saturday, December 14, 2019 CUMC
9:00 am S11 PPC-Andrea McGrath vs CUMC-Butler
Saturday, December 14, 2019 CUMC
10:00 am S12 PPC-Tony Tumer vs CUMC-Henderson (9-10 Boys)
Saturday, December 14, 2019 CUMC
11:00 am S14 CUMC-Weaver vs CUMC-Ritchey
Saturday, December 14, 2019 CUMC
12:00 pm S2 CUMC-Buck vs STJ-Smith
Saturday, December 14, 2019 CUMC
1:00 pm S3 WRB-Bryan Chitwood vs CUMC-Barton
Saturday, December 14, 2019 CUMC
2:00 pm S5 CUMC-Wilson vs PPC-Jeff Mitnitsky
Saturday, December 14, 2019 CUMC
3:00 pm S6 CUMC-McCord vs CUMC-Cassidy
Saturday, December 14, 2019 GALLOWAY
9:00 am S11 GALLOWAY-Weinstock/Spear vs STJ-Holtzman/Goebeler (7 & 8 Girls)
Saturday, December 14, 2019 GALLOWAY
10:00 am S10 GALLOWAY-Rubensohn vs TP-McDaniel/Alibhoy
Saturday, December 14, 2019 GALLOWAY
11:00 am S15 GALLOWAY-Daniels/Schiff vs GALLOWAY-Edwards/Bell
Saturday, December 14, 2019 GALLOWAY
12:00 pm S13 GOC #3 vs GALLOWAY-Middleton/Reiser
Saturday, December 14, 2019 GALLOWAY
1:00 pm S1 PPC-Chad Brannen vs GALLOWAY-Edmonds/Winn
Saturday, December 14, 2019 GOC
9:00 am S10 CUMC-Philpot vs GOC #1
Saturday, December 14, 2019 GOC
10:00 am S2 STJ-Uyham vs GOC #5
Saturday, December 14, 2019 GOC
11:00 am S3 WRB-Travis Thatcher vs GOC #6
Saturday, December 14, 2019 GOC
12:00 pm S5 GOC #8 vs NUMC-Mark Crites
Saturday, December 14, 2019 NUMC
3:00 pm S4 NUMC-Ted Huckabee vs PRUMC-Lane Perno
Saturday, December 14, 2019 NUMC
6:00 pm S5 NUMC-Edward Dickey vs NUMC-Steve Marshall
Saturday, December 14, 2019 PPC-CC
9:00 am S7 PPC-Jose Hardy vs PPC-Chirag Shah
Saturday, December 14, 2019 PPC-CC
10:00 am S9 PPC-Craig Bohlken vs STJ-Zalenski
Saturday, December 14, 2019 PPC-CC
11:00 am S9 PPC-Matt Brill vs PPC-Scott McDuffie
Saturday, December 14, 2019 PPC-CC
12:00 pm S12 PPC-Oliver Carter vs PPC-Todd Garlitz
Saturday, December 14, 2019 PPC-CC
1:00 pm S12 PPC-Jeff Hindman vs PPC-Andrew Shahan
Saturday, December 14, 2019 PPC-CC
2:00 pm S1 PPC-Drew Ellenburg vs PPC-Michael Neff
Saturday, December 14, 2019 PPC-CC
3:00 pm S3 CUMC-Lynn vs PPC-Tim Palmer
Saturday, December 14, 2019 PPC-CC
4:00 pm S5 PPC-Jason Stern vs PPC-Mark Sudlow
Saturday, December 14, 2019 PPC-CC
5:00 pm S6 NUMC-Teague Hunter vs PPC-Mark Hammond #1
Saturday, December 14, 2019 PPC-PC
9:00 am S8 PPC-Jimmy Miner (5 -6 years) vs PPC-Manny Mathews
Saturday, December 14, 2019 PPC-PC
10:00 am S9 PPC-Evan LaPointe vs PPC-Jimmy Miner (7-8 years)
Saturday, December 14, 2019 PPC-PC
11:00 am S11 PPC-Jon Babul vs PPC-Cameron Martin
Saturday, December 14, 2019 PPC-PC
12:00 pm S14 PPC-Karl Meihofer vs WRB-Bryan Franklin (9-10 Girls)
Saturday, December 14, 2019 STJ #1
9:00 am S9 STJ-Unruh vs PPC-Jon Ostenson
Saturday, December 14, 2019 STJ #1
10:00 am S12 STJ-Donahue vs CUMC-Millen
Saturday, December 14, 2019 STJ #1
11:00 am S15 STJ-Holtzman/Goebeler (9 & 10 Girls) vs GALLOWAY-Nelson/Spear
Saturday, December 14, 2019 STJ #1
12:00 pm S15 GALLOWAY-Diaz-Williamson/Denney vs STJ-Murovitz
Saturday, December 14, 2019 STJ #1
1:00 pm S2 TP-Andy Wildman (11-12 years) vs STJ-Anarumo
Saturday, December 14, 2019 STJ #1
2:00 pm S5 STJ-Willison vs STJ-Spears
Saturday, December 14, 2019 STJ #2
9:00 am S11 STJ-Krejci vs PPC-Hunter Sapp
Saturday, December 14, 2019 TP
9:30 am S10 TP-Russ Allen vs TP-Thomas Bailey
Saturday, December 14, 2019 TP
10:30 am S10 TP-Drew Monroe vs TP-Chris Suh
Saturday, December 14, 2019 TP
11:30 am S13 TP-Andy Wildman (9-10 years) vs GALLOWAY-Baker/Ruberti
Saturday, December 14, 2019 TP
12:30 pm S15 STJ-Zalenski/Entrekin vs TP-Katz/Graber
Saturday, December 14, 2019 TP
1:30 pm S2 TP-Reese/Suh vs TP-Reilly/Thomas
Saturday, December 14, 2019 TP
2:30 pm S4 TP-Bill Chappell vs TP-Friedman
Saturday, December 14, 2019 TP
3:30 pm S6 PRUMC-Ben Newton vs PPC-Mark Hammond #2
Saturday, December 14, 2019 TP
4:30 pm S4 PRUMC-Stuart Nelson vs PRUMC-Carter Monroe
Saturday, December 14, 2019 WRB #1
9:00 am S10 WRB-Ed Devellerez vs TP-McBrayer/Sood
Saturday, December 14, 2019 WRB #1
10:00 am S14 PPC-Todd Henley vs WRB-Naima Judge
Saturday, December 14, 2019 WRB #1
11:00 am S13 WRB-Price Hamilton vs GALLOWAY-Fierman/Hade
Saturday, December 14, 2019 WRB #1
12:00 pm S1 WRB-Livingston Nelson vs GALLOWAY-Herman-Lieberman
Saturday, December 14, 2019 WRB #1
1:00 pm S5 PPC-Barry Lee vs WRB-Nate Mask/Steven Clark
Saturday, December 14, 2019 WRB #1
2:00 pm S3 WRB-Bryan Franklin (11-12 Girls) vs CUMC-Henderson (11-12 Girls)
Saturday, December 14, 2019 WRB #2
9:00 am S11 STJ-Hudson vs WRB-Jeff Stewart
Thursday, December 19, 2019 PRUMC
7:00 pm S4 PRUMC-Pat Euart vs PRUMC-Cory Moss
Friday, January 3, 2020 PPC-CC
4:00 pm S16 PPC-John Alexander vs PPC-Todd Page
Friday, January 3, 2020 PPC-CC
5:00 pm S16 PPC-Taylor Brown vs PPC-Clay Brinson
Friday, January 3, 2020 PPC-CC
6:00 pm S7 PPC-Todd Stein #2 vs PPC-Alex Entrekin
Friday, January 3, 2020 PPC-CC
7:00 pm S7 PPC-Leo Loughead vs PPC-Bill Arnold
Friday, January 3, 2020 PPC-PC
5:00 pm S8 PPC-Nick Williams vs PPC-Jimmy Miner (5 -6 years)
Friday, January 3, 2020 PPC-PC
6:00 pm S8 PPC-Chris McDonald vs PPC-Rich Rescigno
Friday, January 3, 2020 PPC-PC
7:00 pm S8 PPC-Manny Mathews vs PPC-Jeff Hindman (5-6 years)
Saturday, January 4, 2020 CUMC
9:00 am S10 TP-McDaniel/Alibhoy vs CUMC-Philpot
Saturday, January 4, 2020 CUMC
10:00 am S11 WRB-Jeff Stewart vs CUMC-Butler
Saturday, January 4, 2020 CUMC
11:00 am S14 CUMC-Weaver vs PPC-Karl Meihofer
Saturday, January 4, 2020 CUMC
12:00 pm S12 CUMC-Millen vs PPC-Tony Tumer
Saturday, January 4, 2020 CUMC
1:00 pm S5 CUMC-Wilson vs PPC-Jason Stern
Saturday, January 4, 2020 CUMC
2:00 pm S3 CUMC-Henderson (11-12 Girls) vs CUMC-Lynn
Saturday, January 4, 2020 CUMC
3:00 pm S2 CUMC-Henderson (11-12 Boys) vs TP-Reese/Suh
Saturday, January 4, 2020 CUMC
4:00 pm S6 CUMC-McCord vs PRUMC-Ben Newton
Saturday, January 4, 2020 CUMC
5:00 pm S6 CUMC-Cassidy vs NUMC-Teague Hunter
Saturday, January 4, 2020 GALLOWAY
9:00 am S10 GALLOWAY-Rubensohn vs TP-Drew Monroe
Saturday, January 4, 2020 GALLOWAY
10:00 am S11 GALLOWAY-Weinstock/Spear vs PPC-Andrea McGrath
Saturday, January 4, 2020 GALLOWAY
11:00 am S15 GALLOWAY-Nelson/Spear vs GALLOWAY-Diaz-Williamson/Denney
Saturday, January 4, 2020 GALLOWAY
12:00 pm S13 GALLOWAY-Fierman/Hade vs GALLOWAY-Middleton/Reiser
Saturday, January 4, 2020 GALLOWAY
1:00 pm S1 GALLOWAY-Herman-Lieberman vs GALLOWAY-Edmonds/Winn
Saturday, January 4, 2020 GOC
9:00 am S13 TP-Andy Wildman (9-10 years) vs GOC #3
Saturday, January 4, 2020 GOC
10:00 am S2 GOC #5 vs CUMC-Buck
Saturday, January 4, 2020 GOC
11:00 am S3 GOC #6 vs WRB-Bryan Chitwood
Saturday, January 4, 2020 GOC
12:00 pm S5 PPC-Jeff Mitnitsky vs GOC #8
Saturday, January 4, 2020 NUMC
2:00 pm S4 NUMC-Medford/Bosworth vs NUMC-Ted Huckabee
Saturday, January 4, 2020 NUMC
3:00 pm S4 PRUMC-Cory Moss vs PRUMC-Stuart Nelson
Saturday, January 4, 2020 NUMC
6:00 pm S5 NUMC-Mark Crites vs NUMC-Edward Dickey
Saturday, January 4, 2020 PPC-CC
9:00 am S7 PPC-Chirag Shah vs PPC-Davis Noell
Saturday, January 4, 2020 PPC-CC
10:00 am S9 STJ-Zalenski vs PPC-Evan LaPointe
Saturday, January 4, 2020 PPC-CC
11:00 am S9 PPC-Jon Ostenson vs PPC-Scott McDuffie
Saturday, January 4, 2020 PPC-CC
12:00 pm S12 CUMC-Henderson (9-10 Boys) vs PPC-Todd Garlitz
Saturday, January 4, 2020 PPC-CC
1:00 pm S12 PPC-Jeff Hindman vs PPC-Oliver Carter
Saturday, January 4, 2020 PPC-CC
2:00 pm S1 PPC-Drew Ellenburg vs PPC-Chad Brannen
Saturday, January 4, 2020 PPC-CC
3:00 pm S3 PPC-Tim Palmer vs WRB-Travis Thatcher
Saturday, January 4, 2020 PPC-CC
4:00 pm S5 PPC-Mark Sudlow vs PPC-Barry Lee
Saturday, January 4, 2020 PPC-CC
5:00 pm S6 PPC-Mark Hammond #1 vs PPC-Mark Hammond #2
Saturday, January 4, 2020 PPC-PC
9:00 am S7 PPC-Jesse Itzler vs PPC-Jose Hardy
Saturday, January 4, 2020 PPC-PC
10:00 am S9 PPC-Craig Bohlken vs PPC-Matt Brill
Saturday, January 4, 2020 PPC-PC
11:00 am S11 PPC-Cameron Martin vs STJ-Krejci
Saturday, January 4, 2020 PPC-PC
12:00 pm S14 CUMC-Ritchey vs PPC-Todd Henley
Saturday, January 4, 2020 STJ #1
9:00 am S9 PPC-Jimmy Miner (7-8 years) vs STJ-Unruh
Saturday, January 4, 2020 STJ #1
10:00 am S12 PPC-Andrew Shahan vs STJ-Donahue
Saturday, January 4, 2020 STJ #1
11:00 am S15 STJ-Zalenski/Entrekin vs GALLOWAY-Daniels/Schiff
Saturday, January 4, 2020 STJ #1
12:00 pm S15 STJ-Murovitz vs GALLOWAY-Edwards/Bell
Saturday, January 4, 2020 STJ #1
1:00 pm S2 STJ-Anarumo vs STJ-Uyham
Saturday, January 4, 2020 STJ #1
2:00 pm S5 STJ-Spears vs PPC-Mike MacLane
Saturday, January 4, 2020 STJ #2
9:00 am S11 STJ-Holtzman/Goebeler (7 & 8 Girls) vs PPC-Jon Babul
Saturday, January 4, 2020 TP
9:30 am S10 TP-Thomas Bailey vs TP-Chris Suh
Saturday, January 4, 2020 TP
10:30 am S10 TP-McBrayer/Sood vs TP-Russ Allen
Saturday, January 4, 2020 TP
11:30 am S15 TP-Katz/Graber vs STJ-Holtzman/Goebeler (9 & 10 Girls)
Saturday, January 4, 2020 TP
12:30 pm S2 TP-Reilly/Thomas vs TP-Andy Wildman (11-12 years)
Saturday, January 4, 2020 TP
1:30 pm S4 PRUMC-Carter Monroe vs TP-Bill Chappell
Saturday, January 4, 2020 TP
2:30 pm S4 PRUMC-Lane Perno vs PRUMC-Pat Euart
Saturday, January 4, 2020 WRB #1
9:00 am S10 GOC #1 vs WRB-Ed Devellerez
Saturday, January 4, 2020 WRB #1
10:00 am S14 WRB-Naima Judge vs WRB-Bryan Franklin (9-10 Girls)
Saturday, January 4, 2020 WRB #1
11:00 am S13 GALLOWAY-Baker/Ruberti vs WRB-Price Hamilton
Saturday, January 4, 2020 WRB #1
12:00 pm S1 PPC-Michael Neff vs WRB-Livingston Nelson
Saturday, January 4, 2020 WRB #1
1:00 pm S5 WRB-Nate Mask/Steven Clark vs STJ-Willison
Saturday, January 4, 2020 WRB #1
2:00 pm S3 CUMC-Barton vs WRB-Bryan Franklin (11-12 Girls)
Saturday, January 4, 2020 WRB #2
9:00 am S11 PPC-Hunter Sapp vs STJ-Hudson
Friday, January 10, 2020 PPC-CC
4:00 pm S16 PPC-Eric Swanson vs PPC-Clay Brinson
Friday, January 10, 2020 PPC-CC
5:00 pm S16 PPC-John Alexander vs PPC-Taylor Brown
Friday, January 10, 2020 PPC-CC
6:00 pm S7 PPC-Leo Loughead vs PPC-Todd Stein #2
Friday, January 10, 2020 PPC-CC
7:00 pm S7 PPC-Jose Hardy vs PPC-Alex Entrekin
Friday, January 10, 2020 PPC-PC
5:00 pm S8 PPC-Rich Rescigno vs PPC-Manny Mathews
Friday, January 10, 2020 PPC-PC
6:00 pm S8 PPC-Jeff Hindman (5-6 years) vs PPC-Nick Williams
Friday, January 10, 2020 PPC-PC
7:00 pm S8 PPC-Jimmy Miner (5 -6 years) vs PPC-Todd Stein #1
Saturday, January 11, 2020 CUMC
9:00 am S10 CUMC-Philpot vs GALLOWAY-Rubensohn
Saturday, January 11, 2020 CUMC
10:00 am S11 CUMC-Butler vs STJ-Hudson
Saturday, January 11, 2020 CUMC
11:00 am S12 PPC-Todd Garlitz vs CUMC-Millen
Saturday, January 11, 2020 CUMC
12:00 pm S14 PPC-Todd Henley vs CUMC-Weaver
Saturday, January 11, 2020 CUMC
1:00 pm S2 CUMC-Buck vs STJ-Anarumo
Saturday, January 11, 2020 CUMC
2:00 pm S5 GOC #8 vs CUMC-Wilson
Saturday, January 11, 2020 CUMC
3:00 pm S3 WRB-Bryan Chitwood vs CUMC-Henderson (11-12 Girls)
Saturday, January 11, 2020 CUMC
4:00 pm S6 NUMC-Teague Hunter vs CUMC-McCord
Saturday, January 11, 2020 GALLOWAY
9:00 am S11 PPC-Cameron Martin vs GALLOWAY-Weinstock/Spear
Saturday, January 11, 2020 GALLOWAY
10:00 am S15 GALLOWAY-Edwards/Bell vs GALLOWAY-Nelson/Spear
Saturday, January 11, 2020 GALLOWAY
11:00 am S13 GALLOWAY-Middleton/Reiser vs GALLOWAY-Baker/Ruberti
Saturday, January 11, 2020 GALLOWAY
12:00 pm S1 GALLOWAY-Edmonds/Winn vs PPC-Michael Neff
Saturday, January 11, 2020 GOC
9:00 am S10 TP-Russ Allen vs GOC #1
Saturday, January 11, 2020 GOC
10:00 am S13 GOC #3 vs GALLOWAY-Fierman/Hade
Saturday, January 11, 2020 GOC
11:00 am S2 STJ-Smith vs GOC #5
Saturday, January 11, 2020 GOC
12:00 pm S3 WRB-Bryan Franklin (11-12 Girls) vs GOC #6
Saturday, January 11, 2020 GOC
1:00 pm S5 STJ-Willison vs NUMC-Steve Marshall
Saturday, January 11, 2020 NUMC
2:00 pm S4 PRUMC-Pat Euart vs NUMC-Medford/Bosworth
Saturday, January 11, 2020 NUMC
3:00 pm S4 PRUMC-Stuart Nelson vs PRUMC-Lane Perno
Saturday, January 11, 2020 NUMC
6:00 pm S5 NUMC-Edward Dickey vs PPC-Jeff Mitnitsky
Saturday, January 11, 2020 PPC-CC
9:00 am S7 PPC-Bill Arnold vs PPC-Chirag Shah
Saturday, January 11, 2020 PPC-CC
10:00 am S9 PPC-Evan LaPointe vs PPC-Craig Bohlken
Saturday, January 11, 2020 PPC-CC
11:00 am S9 PPC-Matt Brill vs PPC-Jon Ostenson
Saturday, January 11, 2020 PPC-CC
12:00 pm S12 STJ-Donahue vs PPC-Jeff Hindman
Saturday, January 11, 2020 PPC-CC
1:00 pm S12 PPC-Tony Tumer vs PPC-Andrew Shahan
Saturday, January 11, 2020 PPC-CC
2:00 pm S1 PPC-Chad Brannen vs GALLOWAY-Herman-Lieberman
Saturday, January 11, 2020 PPC-CC
3:00 pm S3 CUMC-Barton vs PPC-Tim Palmer
Saturday, January 11, 2020 PPC-CC
4:00 pm S5 PPC-Barry Lee vs NUMC-Mark Crites
Saturday, January 11, 2020 PPC-CC
5:00 pm S6 PPC-Mark Hammond #2 vs CUMC-Cassidy
Saturday, January 11, 2020 PPC-PC
9:00 am S7 PPC-Davis Noell vs PPC-Jesse Itzler
Saturday, January 11, 2020 PPC-PC
10:00 am S9 PPC-Scott McDuffie vs PPC-Jimmy Miner (7-8 years)
Saturday, January 11, 2020 PPC-PC
11:00 am S11 PPC-Hunter Sapp vs PPC-Jon Babul
Saturday, January 11, 2020 PPC-PC
12:00 pm S14 PPC-Karl Meihofer vs WRB-Naima Judge
Saturday, January 11, 2020 STJ #1
9:00 am S9 STJ-Unruh vs STJ-Zalenski
Saturday, January 11, 2020 STJ #1
10:00 am S12 PPC-Oliver Carter vs CUMC-Henderson (9-10 Boys)
Saturday, January 11, 2020 STJ #1
11:00 am S15 GALLOWAY-Daniels/Schiff vs STJ-Murovitz
Saturday, January 11, 2020 STJ #1
12:00 pm S15 STJ-Holtzman/Goebeler (9 & 10 Girls) vs STJ-Zalenski/Entrekin
Saturday, January 11, 2020 STJ #1
1:00 pm S2 STJ-Uyham vs TP-Reilly/Thomas
Saturday, January 11, 2020 STJ #1
2:00 pm S5 PPC-Jason Stern vs STJ-Spears
Saturday, January 11, 2020 STJ #2
9:00 am S11 STJ-Holtzman/Goebeler (7 & 8 Girls) vs PPC-Andrea McGrath
Saturday, January 11, 2020 TP
9:30 am S10 TP-Chris Suh vs TP-McBrayer/Sood
Saturday, January 11, 2020 TP
10:30 am S10 TP-Drew Monroe vs TP-Thomas Bailey
Saturday, January 11, 2020 TP
11:30 am S13 WRB-Price Hamilton vs TP-Andy Wildman (9-10 years)
Saturday, January 11, 2020 TP
12:30 pm S15 GALLOWAY-Diaz-Williamson/Denney vs TP-Katz/Graber
Saturday, January 11, 2020 TP
1:30 pm S2 TP-Andy Wildman (11-12 years) vs CUMC-Henderson (11-12 Boys)
Saturday, January 11, 2020 TP
2:30 pm S4 TP-Friedman vs PRUMC-Carter Monroe
Saturday, January 11, 2020 TP
3:30 pm S6 PRUMC-Ben Newton vs PPC-Mark Hammond #1
Saturday, January 11, 2020 TP
4:30 pm S4 TP-Bill Chappell vs NUMC-Ted Huckabee
Saturday, January 11, 2020 WRB #1
9:00 am S10 WRB-Ed Devellerez vs TP-McDaniel/Alibhoy
Saturday, January 11, 2020 WRB #1
10:00 am S14 WRB-Bryan Franklin (9-10 Girls) vs CUMC-Ritchey
Saturday, January 11, 2020 WRB #1
11:00 am S1 WRB-Livingston Nelson vs PPC-Drew Ellenburg
Saturday, January 11, 2020 WRB #1
12:00 pm S3 CUMC-Lynn vs WRB-Travis Thatcher
Saturday, January 11, 2020 WRB #1
1:00 pm S5 PPC-Mike MacLane vs PPC-Mark Sudlow
Saturday, January 11, 2020 WRB #2
9:00 am S11 WRB-Jeff Stewart vs STJ-Krejci
Friday, January 17, 2020 PPC-CC
4:00 pm S16 PPC-Taylor Brown vs PPC-Eric Swanson
Friday, January 17, 2020 PPC-CC
5:00 pm S16 PPC-Clay Brinson vs PPC-Todd Page
Friday, January 17, 2020 PPC-CC
6:00 pm S7 PPC-Todd Stein #2 vs PPC-Jose Hardy
Friday, January 17, 2020 PPC-CC
7:00 pm S7 PPC-Chirag Shah vs PPC-Leo Loughead
Friday, January 17, 2020 PPC-PC
5:00 pm S8 PPC-Todd Stein #1 vs PPC-Jeff Hindman (5-6 years)
Friday, January 17, 2020 PPC-PC
6:00 pm S8 PPC-Nick Williams vs PPC-Rich Rescigno
Friday, January 17, 2020 PPC-PC
7:00 pm S8 PPC-Manny Mathews vs PPC-Chris McDonald
Saturday, January 18, 2020 CUMC
9:00 am S10 CUMC-Philpot vs TP-Drew Monroe
Saturday, January 18, 2020 CUMC
10:00 am S11 PPC-Cameron Martin vs CUMC-Butler
Saturday, January 18, 2020 CUMC
11:00 am S12 CUMC-Millen vs CUMC-Henderson (9-10 Boys)
Saturday, January 18, 2020 CUMC
12:00 pm S14 CUMC-Ritchey vs WRB-Naima Judge
Saturday, January 18, 2020 CUMC
1:00 pm S2 TP-Reilly/Thomas vs CUMC-Buck
Saturday, January 18, 2020 CUMC
2:00 pm S3 CUMC-Lynn vs WRB-Bryan Chitwood
Saturday, January 18, 2020 CUMC
3:00 pm S6 CUMC-Cassidy vs PPC-Mark Hammond #1
Saturday, January 18, 2020 CUMC
4:00 pm S5 CUMC-Wilson vs NUMC-Edward Dickey
Saturday, January 18, 2020 GALLOWAY
9:00 am S10 GALLOWAY-Rubensohn vs WRB-Ed Devellerez
Saturday, January 18, 2020 GALLOWAY
10:00 am S11 GALLOWAY-Weinstock/Spear vs STJ-Krejci
Saturday, January 18, 2020 GALLOWAY
11:00 am S15 GALLOWAY-Nelson/Spear vs STJ-Murovitz
Saturday, January 18, 2020 GALLOWAY
12:00 pm S13 GALLOWAY-Baker/Ruberti vs GALLOWAY-Fierman/Hade
Saturday, January 18, 2020 GALLOWAY
1:00 pm S1 PPC-Michael Neff vs GALLOWAY-Herman-Lieberman
Saturday, January 18, 2020 GOC
9:00 am S10 GOC #1 vs TP-Chris Suh
Saturday, January 18, 2020 GOC
10:00 am S13 WRB-Price Hamilton vs GOC #3
Saturday, January 18, 2020 GOC
11:00 am S2 CUMC-Henderson (11-12 Boys) vs STJ-Uyham
Saturday, January 18, 2020 GOC
12:00 pm S3 GOC #6 vs CUMC-Barton
Saturday, January 18, 2020 GOC
1:00 pm S5 GOC #8 vs PPC-Mark Sudlow
Saturday, January 18, 2020 NUMC
2:00 pm S4 NUMC-Medford/Bosworth vs PRUMC-Stuart Nelson
Saturday, January 18, 2020 NUMC
3:00 pm S4 NUMC-Ted Huckabee vs PRUMC-Pat Euart
Saturday, January 18, 2020 NUMC
6:00 pm S5 NUMC-Steve Marshall vs PPC-Mike MacLane
Saturday, January 18, 2020 PPC-CC
9:00 am S7 PPC-Alex Entrekin vs PPC-Davis Noell
Saturday, January 18, 2020 PPC-CC
10:00 am S9 PPC-Jimmy Miner (7-8 years) vs PPC-Jon Ostenson
Saturday, January 18, 2020 PPC-CC
11:00 am S9 PPC-Craig Bohlken vs STJ-Unruh
Saturday, January 18, 2020 PPC-CC
12:00 pm S12 PPC-Andrew Shahan vs PPC-Todd Garlitz
Saturday, January 18, 2020 PPC-CC
1:00 pm S12 PPC-Jeff Hindman vs PPC-Tony Tumer
Saturday, January 18, 2020 PPC-CC
2:00 pm S1 PPC-Drew Ellenburg vs GALLOWAY-Edmonds/Winn
Saturday, January 18, 2020 PPC-CC
3:00 pm S3 PPC-Tim Palmer vs CUMC-Henderson (11-12 Girls)
Saturday, January 18, 2020 PPC-CC
4:00 pm S5 PPC-Jeff Mitnitsky vs PPC-Barry Lee
Saturday, January 18, 2020 PPC-CC
5:00 pm S6 CUMC-McCord vs PPC-Mark Hammond #2
Saturday, January 18, 2020 PPC-PC
9:00 am S7 PPC-Jesse Itzler vs PPC-Bill Arnold
Saturday, January 18, 2020 PPC-PC
10:00 am S9 PPC-Evan LaPointe vs PPC-Matt Brill
Saturday, January 18, 2020 PPC-PC
11:00 am S11 PPC-Jon Babul vs PPC-Andrea McGrath
Saturday, January 18, 2020 PPC-PC
12:00 pm S14 PPC-Todd Henley vs PPC-Karl Meihofer
Saturday, January 18, 2020 STJ #1
9:00 am S9 STJ-Zalenski vs PPC-Scott McDuffie
Saturday, January 18, 2020 STJ #1
10:00 am S12 STJ-Donahue vs PPC-Oliver Carter
Saturday, January 18, 2020 STJ #1
11:00 am S15 STJ-Holtzman/Goebeler (9 & 10 Girls) vs GALLOWAY-Daniels/Schiff
Saturday, January 18, 2020 STJ #1
12:00 pm S15 STJ-Zalenski/Entrekin vs GALLOWAY-Diaz-Williamson/Denney
Saturday, January 18, 2020 STJ #1
1:00 pm S2 STJ-Anarumo vs STJ-Smith
Saturday, January 18, 2020 STJ #1
2:00 pm S5 NUMC-Mark Crites vs STJ-Willison
Saturday, January 18, 2020 STJ #2
9:00 am S11 STJ-Holtzman/Goebeler (7 & 8 Girls) vs STJ-Hudson
Saturday, January 18, 2020 TP
9:30 am S10 TP-McBrayer/Sood vs TP-Thomas Bailey
Saturday, January 18, 2020 TP
10:30 am S10 TP-McDaniel/Alibhoy vs TP-Russ Allen
Saturday, January 18, 2020 TP
11:30 am S13 TP-Andy Wildman (9-10 years) vs GALLOWAY-Middleton/Reiser
Saturday, January 18, 2020 TP
12:30 pm S15 TP-Katz/Graber vs GALLOWAY-Edwards/Bell
Saturday, January 18, 2020 TP
1:30 pm S2 TP-Reese/Suh vs TP-Andy Wildman (11-12 years)
Saturday, January 18, 2020 TP
2:30 pm S4 PRUMC-Cory Moss vs TP-Friedman
Saturday, January 18, 2020 TP
3:30 pm S4 PRUMC-Lane Perno vs TP-Bill Chappell
Saturday, January 18, 2020 TP
4:30 pm S6 NUMC-Teague Hunter vs PRUMC-Ben Newton
Saturday, January 18, 2020 WRB #1
10:00 am S1 WRB-Livingston Nelson vs PPC-Chad Brannen
Saturday, January 18, 2020 WRB #1
11:00 am S3 WRB-Travis Thatcher vs WRB-Bryan Franklin (11-12 Girls)
Saturday, January 18, 2020 WRB #1
12:00 pm S5 WRB-Nate Mask/Steven Clark vs STJ-Spears
Saturday, January 18, 2020 WRB #1
1:00 pm S14 CUMC-Weaver vs WRB-Bryan Franklin (9-10 Girls)
Saturday, January 18, 2020 WRB #2
9:00 am S11 PPC-Hunter Sapp vs WRB-Jeff Stewart
Friday, January 24, 2020 PPC-CC
4:00 pm S16 PPC-Todd Page vs PPC-Taylor Brown
Friday, January 24, 2020 PPC-CC
5:00 pm S16 PPC-Eric Swanson vs PPC-John Alexander
Friday, January 24, 2020 PPC-CC
6:00 pm S7 PPC-Chirag Shah vs PPC-Todd Stein #2
Friday, January 24, 2020 PPC-CC
7:00 pm S7 PPC-Davis Noell vs PPC-Jose Hardy
Friday, January 24, 2020 PPC-PC
5:00 pm S8 PPC-Rich Rescigno vs PPC-Todd Stein #1
Friday, January 24, 2020 PPC-PC
6:00 pm S8 PPC-Jeff Hindman (5-6 years) vs PPC-Jimmy Miner (5 -6 years)
Friday, January 24, 2020 PPC-PC
7:00 pm S8 PPC-Chris McDonald vs PPC-Nick Williams
Saturday, January 25, 2020 CUMC
9:00 am S10 WRB-Ed Devellerez vs CUMC-Philpot
Saturday, January 25, 2020 CUMC
10:00 am S11 CUMC-Butler vs STJ-Holtzman/Goebeler (7 & 8 Girls)
Saturday, January 25, 2020 CUMC
11:00 am S12 CUMC-Henderson (9-10 Boys) vs PPC-Andrew Shahan
Saturday, January 25, 2020 CUMC
12:00 pm S14 PPC-Karl Meihofer vs CUMC-Ritchey
Saturday, January 25, 2020 CUMC
1:00 pm S3 CUMC-Barton vs WRB-Travis Thatcher
Saturday, January 25, 2020 CUMC
2:00 pm S5 PPC-Barry Lee vs CUMC-Wilson
Saturday, January 25, 2020 CUMC
3:00 pm S2 CUMC-Buck vs CUMC-Henderson (11-12 Boys)
Saturday, January 25, 2020 CUMC
4:00 pm S6 PRUMC-Ben Newton vs CUMC-Cassidy
Saturday, January 25, 2020 GALLOWAY
9:00 am S10 TP-Russ Allen vs GALLOWAY-Rubensohn
Saturday, January 25, 2020 GALLOWAY
10:00 am S11 STJ-Hudson vs GALLOWAY-Weinstock/Spear
Saturday, January 25, 2020 GALLOWAY
11:00 am S15 GALLOWAY-Daniels/Schiff vs GALLOWAY-Nelson/Spear
Saturday, January 25, 2020 GALLOWAY
12:00 pm S13 TP-Andy Wildman (9-10 years) vs GALLOWAY-Fierman/Hade
Saturday, January 25, 2020 GALLOWAY
1:00 pm S1 PPC-Drew Ellenburg vs GALLOWAY-Herman-Lieberman
Saturday, January 25, 2020 GOC
9:00 am S10 TP-Thomas Bailey vs GOC #1
Saturday, January 25, 2020 GOC
10:00 am S13 GOC #3 vs GALLOWAY-Baker/Ruberti
Saturday, January 25, 2020 GOC
11:00 am S2 GOC #5 vs STJ-Anarumo
Saturday, January 25, 2020 GOC
12:00 pm S5 NUMC-Edward Dickey vs GOC #8
Saturday, January 25, 2020 GOC
1:00 pm S3 CUMC-Henderson (11-12 Girls) vs GOC #6
Saturday, January 25, 2020 NUMC
2:00 pm S4 PRUMC-Carter Monroe vs PRUMC-Cory Moss
Saturday, January 25, 2020 NUMC
3:00 pm S4 PRUMC-Stuart Nelson vs NUMC-Ted Huckabee
Saturday, January 25, 2020 NUMC
6:00 pm S5 STJ-Spears vs NUMC-Steve Marshall
Saturday, January 25, 2020 PPC-CC
9:00 am S7 PPC-Leo Loughead vs PPC-Jesse Itzler
Saturday, January 25, 2020 PPC-CC
10:00 am S9 PPC-Matt Brill vs PPC-Jimmy Miner (7-8 years)
Saturday, January 25, 2020 PPC-CC
11:00 am S9 PPC-Scott McDuffie vs PPC-Craig Bohlken
Saturday, January 25, 2020 PPC-CC
12:00 pm S12 PPC-Oliver Carter vs CUMC-Millen
Saturday, January 25, 2020 PPC-CC
1:00 pm S12 PPC-Todd Garlitz vs PPC-Jeff Hindman
Saturday, January 25, 2020 PPC-CC
2:00 pm S1 PPC-Chad Brannen vs PPC-Michael Neff
Saturday, January 25, 2020 PPC-CC
3:00 pm S3 WRB-Bryan Chitwood vs PPC-Tim Palmer
Saturday, January 25, 2020 PPC-CC
4:00 pm S5 PPC-Mike MacLane vs NUMC-Mark Crites
Saturday, January 25, 2020 PPC-CC
5:00 pm S6 CUMC-McCord vs PPC-Mark Hammond #1
Saturday, January 25, 2020 PPC-PC
9:00 am S7 PPC-Bill Arnold vs PPC-Alex Entrekin
Saturday, January 25, 2020 PPC-PC
10:00 am S9 PPC-Jon Ostenson vs STJ-Zalenski
Saturday, January 25, 2020 PPC-PC
11:00 am S11 PPC-Andrea McGrath vs PPC-Hunter Sapp
Saturday, January 25, 2020 PPC-PC
12:00 pm S14 PPC-Todd Henley vs WRB-Bryan Franklin (9-10 Girls)
Saturday, January 25, 2020 STJ #1
9:00 am S9 STJ-Unruh vs PPC-Evan LaPointe
Saturday, January 25, 2020 STJ #1
10:00 am S12 PPC-Tony Tumer vs STJ-Donahue
Saturday, January 25, 2020 STJ #1
11:00 am S15 GALLOWAY-Edwards/Bell vs STJ-Zalenski/Entrekin
Saturday, January 25, 2020 STJ #1
12:00 pm S15 GALLOWAY-Diaz-Williamson/Denney vs STJ-Holtzman/Goebeler (9 & 10 Girls)
Saturday, January 25, 2020 STJ #1
1:00 pm S2 STJ-Smith vs TP-Reilly/Thomas
Saturday, January 25, 2020 STJ #1
2:00 pm S5 PPC-Mark Sudlow vs PPC-Jeff Mitnitsky
Saturday, January 25, 2020 STJ #2
9:00 am S11 STJ-Krejci vs PPC-Jon Babul
Saturday, January 25, 2020 TP
9:30 am S10 TP-Chris Suh vs TP-McDaniel/Alibhoy
Saturday, January 25, 2020 TP
10:30 am S10 TP-Drew Monroe vs TP-McBrayer/Sood
Saturday, January 25, 2020 TP
11:30 am S15 STJ-Murovitz vs TP-Katz/Graber
Saturday, January 25, 2020 TP
12:30 pm S2 STJ-Uyham vs TP-Reese/Suh
Saturday, January 25, 2020 TP
1:30 pm S4 TP-Bill Chappell vs NUMC-Medford/Bosworth
Saturday, January 25, 2020 TP
2:30 pm S4 TP-Friedman vs PRUMC-Lane Perno
Saturday, January 25, 2020 TP
3:30 pm S6 NUMC-Teague Hunter vs PPC-Mark Hammond #2
Saturday, January 25, 2020 WRB #1
9:00 am S11 WRB-Jeff Stewart vs PPC-Cameron Martin
Saturday, January 25, 2020 WRB #1
10:00 am S14 CUMC-Weaver vs WRB-Naima Judge
Saturday, January 25, 2020 WRB #1
11:00 am S13 WRB-Price Hamilton vs GALLOWAY-Middleton/Reiser
Saturday, January 25, 2020 WRB #1
12:00 pm S1 WRB-Livingston Nelson vs GALLOWAY-Edmonds/Winn
Saturday, January 25, 2020 WRB #1
1:00 pm S5 PPC-Jason Stern vs WRB-Nate Mask/Steven Clark
Saturday, January 25, 2020 WRB #1
2:00 pm S3 WRB-Bryan Franklin (11-12 Girls) vs CUMC-Lynn
Thursday, January 30, 2020 PPC-CC
5:00 pm S8 PPC-Rich Rescigno vs PPC-Chris McDonald
Friday, January 31, 2020 PPC-CC
4:00 pm S16 PPC-Clay Brinson vs PPC-Taylor Brown
Friday, January 31, 2020 PPC-CC
5:00 pm S16 PPC-Todd Page vs PPC-John Alexander
Friday, January 31, 2020 PPC-CC
6:00 pm S7 PPC-Alex Entrekin vs PPC-Leo Loughead
Friday, January 31, 2020 PPC-CC
7:00 pm S7 PPC-Todd Stein #2 vs PPC-Davis Noell
Friday, January 31, 2020 PPC-PC
5:00 pm S8 PPC-Nick Williams vs PPC-Manny Mathews
Friday, January 31, 2020 PPC-PC
6:00 pm S8 PPC-Todd Stein #1 vs PPC-Chris McDonald
Friday, January 31, 2020 PPC-PC
7:00 pm S8 PPC-Jimmy Miner (5 -6 years) vs PPC-Rich Rescigno
Saturday, February 1, 2020 CUMC
9:00 am S10 CUMC-Philpot vs TP-Russ Allen
Saturday, February 1, 2020 CUMC
10:00 am S11 GALLOWAY-Weinstock/Spear vs CUMC-Butler
Saturday, February 1, 2020 CUMC
11:00 am S12 PPC-Jeff Hindman vs CUMC-Henderson (9-10 Boys)
Saturday, February 1, 2020 CUMC
12:00 pm S14 CUMC-Ritchey vs CUMC-Weaver
Saturday, February 1, 2020 CUMC
1:00 pm S3 CUMC-Lynn vs CUMC-Barton
Saturday, February 1, 2020 CUMC
2:00 pm S5 CUMC-Wilson vs STJ-Willison
Saturday, February 1, 2020 CUMC
3:00 pm S2 CUMC-Henderson (11-12 Boys) vs STJ-Smith
Saturday, February 1, 2020 CUMC
4:00 pm S6 CUMC-Cassidy vs CUMC-McCord
Saturday, February 1, 2020 GALLOWAY
9:00 am S10 GALLOWAY-Rubensohn vs TP-Chris Suh
Saturday, February 1, 2020 GALLOWAY
10:00 am S11 STJ-Krejci vs PPC-Andrea McGrath
Saturday, February 1, 2020 GALLOWAY
11:00 am S15 GALLOWAY-Diaz-Williamson/Denney vs GALLOWAY-Daniels/Schiff
Saturday, February 1, 2020 GALLOWAY
12:00 pm S13 GALLOWAY-Baker/Ruberti vs TP-Andy Wildman (9-10 years)
Saturday, February 1, 2020 GALLOWAY
1:00 pm S1 GALLOWAY-Edmonds/Winn vs PPC-Chad Brannen
Saturday, February 1, 2020 GOC
9:00 am S10 GOC #1 vs TP-McBrayer/Sood
Saturday, February 1, 2020 GOC
10:00 am S13 GALLOWAY-Middleton/Reiser vs GOC #3
Saturday, February 1, 2020 GOC
11:00 am S2 TP-Reese/Suh vs CUMC-Buck
Saturday, February 1, 2020 GOC
12:00 pm S5 GOC #8 vs PPC-Barry Lee
Saturday, February 1, 2020 GOC
1:00 pm S3 WRB-Travis Thatcher vs CUMC-Henderson (11-12 Girls)
Saturday, February 1, 2020 NUMC
2:00 pm S4 PRUMC-Pat Euart vs PRUMC-Stuart Nelson
Saturday, February 1, 2020 NUMC
3:00 pm S4 PRUMC-Lane Perno vs PRUMC-Carter Monroe
Saturday, February 1, 2020 NUMC
6:00 pm S5 NUMC-Edward Dickey vs PPC-Jason Stern
Saturday, February 1, 2020 PPC-CC
9:00 am S7 PPC-Jose Hardy vs PPC-Bill Arnold
Saturday, February 1, 2020 PPC-CC
10:00 am S9 STJ-Unruh vs PPC-Matt Brill
Saturday, February 1, 2020 PPC-CC
11:00 am S9 PPC-Evan LaPointe vs PPC-Scott McDuffie
Saturday, February 1, 2020 PPC-CC
12:00 pm S12 PPC-Tony Tumer vs PPC-Oliver Carter
Saturday, February 1, 2020 PPC-CC
1:00 pm S1 PPC-Michael Neff vs PPC-Drew Ellenburg
Saturday, February 1, 2020 PPC-CC
2:00 pm S3 GOC #6 vs PPC-Tim Palmer
Saturday, February 1, 2020 PPC-CC
3:00 pm S5 PPC-Jeff Mitnitsky vs PPC-Mike MacLane
Saturday, February 1, 2020 PPC-CC
4:00 pm S6 PPC-Mark Hammond #2 vs PRUMC-Ben Newton
Saturday, February 1, 2020 PPC-CC
5:00 pm S6 PPC-Mark Hammond #1 vs NUMC-Teague Hunter
Saturday, February 1, 2020 PPC-PC
9:00 am S7 PPC-Jesse Itzler vs PPC-Chirag Shah
Saturday, February 1, 2020 PPC-PC
10:00 am S9 PPC-Craig Bohlken vs PPC-Jon Ostenson
Saturday, February 1, 2020 PPC-PC
11:00 am S11 PPC-Cameron Martin vs PPC-Hunter Sapp
Saturday, February 1, 2020 PPC-PC
12:00 pm S14 PPC-Todd Henley vs WRB-Naima Judge
Saturday, February 1, 2020 PPC-PC
1:00 pm S12 PPC-Andrew Shahan vs CUMC-Millen
Saturday, February 1, 2020 STJ #1
9:00 am S9 STJ-Zalenski vs PPC-Jimmy Miner (7-8 years)
Saturday, February 1, 2020 STJ #1
10:00 am S12 STJ-Donahue vs PPC-Todd Garlitz
Saturday, February 1, 2020 STJ #1
11:00 am S15 STJ-Zalenski/Entrekin vs STJ-Murovitz
Saturday, February 1, 2020 STJ #1
12:00 pm S15 STJ-Holtzman/Goebeler (9 & 10 Girls) vs GALLOWAY-Edwards/Bell
Saturday, February 1, 2020 STJ #1
1:00 pm S5 PPC-Mark Sudlow vs STJ-Spears
Saturday, February 1, 2020 STJ #1
2:00 pm S2 TP-Andy Wildman (11-12 years) vs STJ-Uyham
Saturday, February 1, 2020 STJ #2
9:00 am S11 PPC-Jon Babul vs STJ-Hudson
Saturday, February 1, 2020 TP
9:30 am S10 TP-McDaniel/Alibhoy vs TP-Thomas Bailey
Saturday, February 1, 2020 TP
10:30 am S15 TP-Katz/Graber vs GALLOWAY-Nelson/Spear
Saturday, February 1, 2020 TP
11:30 am S2 TP-Reilly/Thomas vs GOC #5
Saturday, February 1, 2020 TP
12:30 pm S4 NUMC-Medford/Bosworth vs TP-Friedman
Saturday, February 1, 2020 TP
1:30 pm S4 NUMC-Ted Huckabee vs TP-Bill Chappell
Saturday, February 1, 2020 WRB #1
9:00 am S10 WRB-Ed Devellerez vs TP-Drew Monroe
Saturday, February 1, 2020 WRB #1
10:00 am S14 PPC-Karl Meihofer vs WRB-Bryan Franklin (9-10 Girls)
Saturday, February 1, 2020 WRB #1
11:00 am S13 GALLOWAY-Fierman/Hade vs WRB-Price Hamilton
Saturday, February 1, 2020 WRB #1
12:00 pm S1 GALLOWAY-Herman-Lieberman vs WRB-Livingston Nelson
Saturday, February 1, 2020 WRB #1
1:00 pm S3 WRB-Bryan Franklin (11-12 Girls) vs WRB-Bryan Chitwood
Saturday, February 1, 2020 WRB #1
2:00 pm S5 NUMC-Steve Marshall vs WRB-Nate Mask/Steven Clark
Saturday, February 1, 2020 WRB #2
9:00 am S11 STJ-Holtzman/Goebeler (7 & 8 Girls) vs WRB-Jeff Stewart
Thursday, February 6, 2020 PPC-CC
5:00 pm S8 PPC-Todd Stein #1 vs PPC-Nick Williams
Friday, February 7, 2020 PPC-CC
4:00 pm S16 PPC-Eric Swanson vs PPC-Todd Page
Friday, February 7, 2020 PPC-CC
5:00 pm S16 PPC-John Alexander vs PPC-Clay Brinson
Friday, February 7, 2020 PPC-CC
6:00 pm S7 PPC-Bill Arnold vs PPC-Davis Noell
Friday, February 7, 2020 PPC-CC
7:00 pm S7 PPC-Jesse Itzler vs PPC-Todd Stein #2
Friday, February 7, 2020 PPC-PC
5:00 pm S8 PPC-Chris McDonald vs PPC-Jimmy Miner (5 -6 years)
Friday, February 7, 2020 PPC-PC
6:00 pm S8 PPC-Manny Mathews vs PPC-Todd Stein #1
Friday, February 7, 2020 PPC-PC
7:00 pm S8 PPC-Rich Rescigno vs PPC-Jeff Hindman (5-6 years)
Saturday, February 8, 2020 PPC-CC
9:00 am S7 PPC-Chirag Shah vs PPC-Alex Entrekin
Saturday, February 8, 2020 PPC-PC
9:00 am S7 PPC-Leo Loughead vs PPC-Jose Hardy
Thursday, February 13, 2020 PPC-CC
4:00 pm S16 PPC-Taylor Brown vs PPC-John Alexander
Thursday, February 13, 2020 PPC-CC
5:00 pm S16 PPC-Clay Brinson vs PPC-Eric Swanson
Thursday, February 13, 2020 PPC-PC
5:00 pm S8 PPC-Jeff Hindman (5-6 years) vs PPC-Chris McDonald
Thursday, February 13, 2020 PPC-PC
6:00 pm S8 PPC-Jimmy Miner (5 -6 years) vs PPC-Manny Mathews

Site created with All-Pro League Scheduler 8.0.34
from All-Pro Software on 12/17/2019 3:11:01 PM