North Suburban League Website for 2019

Master Schedule

Home

Latest News

League Schedule

Master Schedule

Team Schedules

Location Schedules

Scores

Standings

Links


To see this schedule in calendar format, Click Here

Schedule Index



S1 3rd
S2 4th
S3 5th
S4 6th
S5 7th Central
S6 7th Eastern
S7 7th Northern
S8 7th Western
S9 8th American
S10 8th Continential
S11 8th National
S12 8th WL

Saturday, September 7, 2019 Blaine Baseball Complex
1:00 pm S5 7th Centennial #2 at 7th Blaine #3 Thunder
Saturday, September 7, 2019 Blaine Baseball Complex
2:30 pm S5 7th Centennial #3 at 7th Blaine #2 Reign
Saturday, September 7, 2019 Columbia Central Academy
11:00 am S10 8th Lower East Side at 8th Columbia Heights
Saturday, September 7, 2019 Columbia Central Academy
12:30 pm S10 8th Brooklyn Center at 8th St. Anthony
Saturday, September 7, 2019 Forest Lake Fenway
2:30 pm S5 7th Blaine #4 Broncos at 7th Forest Lake # 2
Saturday, September 7, 2019 Forest Lake Fenway
4:00 pm S5 7th North St. Paul at 7th Forest Lake #3
Saturday, September 7, 2019 Fridley Commons
10:00 am S10 8th Mounds View #1 at 8th Fridley
Saturday, September 7, 2019 Fridley Commons
11:30 am S10 8th Mounds View #2 at 8th Benilde
Saturday, September 7, 2019 Fridley Commons
1:00 pm S10 8th Woodbury #2 at 8th Andover #3
Saturday, September 7, 2019 Oakdale Walton Park
1:00 pm S6 7th Woodbury #1 at 7th Oakdale
Saturday, September 7, 2019 Oakdale Walton Park
2:30 pm S11 8th Mahtomedi at 8th Stillwater Red
Saturday, September 7, 2019 PAL Franklin MS
2:30 pm S8 7th Centennial #1 at 7th Pal
Saturday, September 7, 2019 PAL Franklin MS
3:00 pm S5 7th Centennial #1 at 7th Pal
Saturday, September 7, 2019 PAL Franklin MS
4:00 pm S10 8th Anoka at 8th PAL
Saturday, September 7, 2019 Pearl Park
1:00 pm S8 7th St. Anthony at 7th Pearl
Saturday, September 7, 2019 Pearl Park Mpls.
1:00 pm S5 7th St. Anthony at 7th Pearl
Saturday, September 7, 2019 Pearl Park Mpls.
2:30 pm S10 8th Armstrong Cooper #1 at 8th Pearl
Saturday, September 7, 2019 Plymouth MS Upper
1:00 pm S8 7th Elk River at 7th Armstrong-Cooper #2
Saturday, September 7, 2019 Plymouth MS Upper
2:30 pm S8 7th Rogers at 7th Armstrong-Cooper #1
Saturday, September 7, 2019 Roseville HS Stadium
1:30 pm S7 7th Spring Lake Park at 7th Roseville
Saturday, September 7, 2019 Roseville HS Stadium
3:00 pm S9 8th Frogtown at 8th Roseville
Saturday, September 7, 2019 Spring Lake Pk HS
1:00 pm S12 Rogers WL at Spring Lake Park WL
Saturday, September 7, 2019 Spring Lake Pk HS
2:30 pm S12 Elk River WL at Cottage Grove WL
Saturday, September 7, 2019 Spring Lake Pk HS
4:00 pm S9 8th White Bear Lake #2 at 8th Spring Lake Park
Saturday, September 7, 2019 St. Francis Soccer #2
1:00 pm S7 7th Coon Rapids at 7th St. Francis #1
Saturday, September 7, 2019 St. Francis Soccer #2
2:30 pm S9 8th Blaine #2 at 8th St. Francis
Saturday, September 7, 2019 Stillwater Pony Stadium
1:00 pm S6 7th Cottage Grove at 7th Stillwater #1 Red
Saturday, September 7, 2019 Stillwater Pony Stadium
2:30 pm S6 7th Forest Lake # 1 Graphite at 7th Stillwater #2 Black
Saturday, September 7, 2019 Stillwater Pony Stadium
4:00 pm S11 8th Cottage Grove at 8th Stillwater Black
Saturday, September 7, 2019 White Bear Lake north campus
11:00 am S5 7th Blaine #1 Bengals at 7th White Bear Lake #1
Saturday, September 7, 2019 White Bear Lake north campus
12:30 pm S5 7th White Bear Lake #3 Bulldogs at 7th White Bear Lake #2 Demons
Saturday, September 7, 2019 White Bear Lake north campus
2:00 pm S5 7th White Bear Lake #4 Falcons at 7th White Bear Lake #5
Saturday, September 7, 2019 White Bear Lake north campus
3:30 pm S9 8th White Bear Lake #1 at 8th White Bear Lake #3
Saturday, September 7, 2019 Woodbury HS
1:00 pm S5 7th Fridley at 7th Woodbury #2
Sunday, September 8, 2019 Brooklyn Park Northwoods
1:00 pm S10 8th Andover #1 at 8th Brooklyn Park Pirates
Sunday, September 8, 2019 Brooklyn Park Northwoods
2:30 pm S10 8th Coon Rapids at 8th Champlin Park
Sunday, September 8, 2019 Chisago Lakes HS Stad.
1:00 pm S7 7th Andover #2 at 7th Chisago Lakes
Sunday, September 8, 2019 Chisago Lakes HS Stad.
2:30 pm S9 8th Forest Lake Maroon at 8th Chisago Lakes
Sunday, September 8, 2019 Chisago Lakes HS Stad.
4:00 pm S9 8th Forest Lake Gold at 8th Cambridge
Sunday, September 8, 2019 East Ridge HS Stadium
2:30 pm S6 7th Eau Claire at 7th East Ridge
Sunday, September 8, 2019 East Ridge HS Stadium
2:30 pm S11 8th Woobury #1 at 8th East Ridge
Sunday, September 8, 2019 East Ridge HS Stadium
4:00 pm S12 Anoka WL at East Ridge WL
Sunday, September 8, 2019 Irondale HS Stadium
1:00 pm S7 7th St. Francis #2 at 7th Irondale
Sunday, September 8, 2019 Irondale HS Stadium
2:30 pm S9 8th St. Paul Governors at 8th Irondale
Sunday, September 8, 2019 Mounds View HS
3:00 pm S5 7th Champlin Park #1 at 7th Mounds View #1
Sunday, September 8, 2019 Mounds View HS
4:30 pm S5 7th Champlin Park #2 at 7th Mounds View #2
Sunday, September 8, 2019 North Branch MS
1:00 pm S7 7th Andover #1 at 7th North Branch
Sunday, September 8, 2019 North Branch MS
2:30 pm S10 8th Andover #2 at 8th North Branch
Sunday, September 8, 2019 Osseo High School
1:00 pm S8 7th Anoka at 7th Osseo
Sunday, September 8, 2019 Osseo High School
2:30 pm S11 8th Creekview at 8th Osseo
Sunday, September 8, 2019 Rogers middle school
1:00 pm S11 8th Elk River at 8th Rogers #2
Sunday, September 8, 2019 Rogers middle school
2:30 pm S11 8th Armstrong Cooper #2 at 8th Rogers #1
Sunday, September 8, 2019 Westside El Rio
1:00 pm S6 7th Mahtomedi at 7th Westside
Sunday, September 8, 2019 Westside El Rio
2:30 pm S11 8th Phelps at 8th Westside
Sunday, September 8, 2019 Zimmerman
1:00 pm S7 7th Cambridge at 7th Zimmerman
Sunday, September 8, 2019 Zimmerman
2:30 pm S9 8th Blaine #1 at 8th Zimmerman
Thursday, September 12, 2019 St. Francis Soccer #2
6:30 pm S7 7th Zimmerman at 7th St. Francis #1
Saturday, September 14, 2019 Benilde
11:30 am S10 8th St. Anthony at 8th Benilde
Saturday, September 14, 2019 Benilde
1:00 pm S10 8th Brooklyn Park Pirates at 8th Lower East Side
Saturday, September 14, 2019 Centennial MS #5
1:00 pm S5 7th White Bear Lake #1 at 7th Centennial #1
Saturday, September 14, 2019 Centennial MS #5
2:30 pm S5 7th Champlin Park #1 at 7th Centennial #2
Saturday, September 14, 2019 Centennial MS #5
4:00 pm S5 7th White Bear Lake #3 Bulldogs at 7th Centennial #3
Saturday, September 14, 2019 Columbia Central Academy
11:00 am S10 8th Woodbury #2 at 8th Columbia Heights
Saturday, September 14, 2019 Columbia Central Academy
12:30 pm S10 8th Champlin Park at 8th Andover #2
Saturday, September 14, 2019 Fridley Commons
2:30 pm S5 7th Forest Lake # 2 at 7th Fridley
Saturday, September 14, 2019 Fridley Commons
4:00 pm S10 8th North Branch at 8th Fridley
Saturday, September 14, 2019 Irondale HS Stadium
1:00 pm S7 7th Zimmerman at 7th Irondale
Saturday, September 14, 2019 Irondale HS Stadium
2:30 pm S9 8th Frogtown at 8th Irondale
Saturday, September 14, 2019 North Branch MS
3:30 pm S7 7th Forest Lake #3 at 7th North Branch
Saturday, September 14, 2019 Plymouth MS Upper
1:00 pm S7 7th Chisago Lakes at 7th Armstrong-Cooper #1
Saturday, September 14, 2019 Plymouth MS Upper
1:00 pm S8 7th Chisago Lakes at 7th Armstrong-Cooper #1
Saturday, September 14, 2019 Plymouth MS Upper
2:30 pm S8 7th Pal at 7th Blaine #2 Reign
Saturday, September 14, 2019 Plymouth MS Upper
2:30 pm S5 7th Pal at 7th Blaine #2 Reign
Saturday, September 14, 2019 Plymouth MS Upper
4:00 pm S8 7th Andover #1 at 7th Armstrong-Cooper #2
Saturday, September 14, 2019 Plymouth MS Upper
4:00 pm S7 7th Andover #1 at 7th Armstrong-Cooper #2
Saturday, September 14, 2019 Rogers middle school
1:00 pm S8 7th Osseo at 7th Rogers
Saturday, September 14, 2019 Rogers middle school
2:30 pm S11 8th Stillwater Red at 8th Rogers #1
Saturday, September 14, 2019 St. Francis Soccer #2
2:30 pm S9 8th Cambridge at 8th St. Francis
Saturday, September 14, 2019 St. Louis Park MS
11:00 am S10 8th Brooklyn Center at 8th St. Louis Park
Saturday, September 14, 2019 White Bear Lake north campus
11:00 am S5 7th White Bear Lake #2 Demons at 7th White Bear Lake #4 Falcons
Saturday, September 14, 2019 White Bear Lake north campus
12:30 pm S9 8th Roseville at 8th White Bear Lake #3
Saturday, September 14, 2019 White Bear Lake north campus
2:00 pm S9 8th White Bear Lake #1 at 8th White Bear Lake #2
Sunday, September 15, 2019 Coon Rapids S. C East
2:30 pm S10 8th Andover #1 at 8th Anoka
Sunday, September 15, 2019 Coon Rapids S.C. East
1:00 pm S7 7th Roseville at 7th Coon Rapids
Sunday, September 15, 2019 Coon Rapids S.C. East
4:00 pm S10 8th Pearl at 8th Coon Rapids
Sunday, September 15, 2019 Cottage Grove HS Stadium
1:00 pm S11 8th Osseo at 8th Cottage Grove
Sunday, September 15, 2019 Cottage Grove HS Stadium
4:00 pm S6 7th Stillwater #2 Black at 7th Cottage Grove
Sunday, September 15, 2019 East Ridge HS Stadium
11:30 am S12 Rogers WL at East Ridge WL
Sunday, September 15, 2019 East Ridge HS Stadium
1:00 pm S6 7th Forest Lake # 1 Graphite at 7th East Ridge
Sunday, September 15, 2019 East Ridge HS Stadium
2:30 pm S11 8th Armstrong Cooper #2 at 8th East Ridge
Sunday, September 15, 2019 Elk River YAC
1:00 pm S8 7th Anoka at 7th Elk River
Sunday, September 15, 2019 Elk River YAC
2:30 pm S11 8th Stillwater Black at 8th Elk River
Sunday, September 15, 2019 Forest Lake Fenway
1:00 pm S9 8th Blaine #1 at 8th Forest Lake Gold
Sunday, September 15, 2019 Forest Lake Fenway
2:30 pm S9 8th Blaine #2 at 8th Forest Lake Maroon
Sunday, September 15, 2019 Mahtomedi High School
2:30 pm S11 8th Rogers #2 at 8th Mahtomedi
Sunday, September 15, 2019 Mahtomedi HS
1:00 pm S6 7th Eau Claire at 7th Mahtomedi
Sunday, September 15, 2019 North St. Paul HS
2:00 pm S5 7th Blaine #4 Broncos at 7th North St. Paul
Sunday, September 15, 2019 North St. Paul HS
3:30 pm S7 7th Andover #2 at 7th St. Anthony
Sunday, September 15, 2019 North St. Paul HS
3:30 pm S5 7th St. Anthony at 7th Andover #2
Sunday, September 15, 2019 Spring Lake Pk HS
11:30 am S9 8th St. Paul Governors at 8th Spring Lake Park
Sunday, September 15, 2019 Spring Lake Pk HS
1:00 pm S12 Elk River WL at Spring Lake Park WL
Sunday, September 15, 2019 Spring Lake Pk HS
2:30 pm S12 Anoka WL at Cottage Grove WL
Sunday, September 15, 2019 St. Francis Field #2
1:00 pm S7 7th Spring Lake Park at 7th St. Francis #1
Sunday, September 15, 2019 St. Francis Field #2
2:30 pm S7 7th Cambridge at 7th St. Francis #2
Sunday, September 15, 2019 Westside El Rio
1:00 pm S6 7th Oakdale at 7th Westside
Sunday, September 15, 2019 Westside El Rio
2:30 pm S11 8th Creekview at 8th Westside
Sunday, September 15, 2019 Woodbury HS Stadium
2:30 pm S11 8th Phelps at 8th Woobury #1
Sunday, September 15, 2019 Woodbury Stadium
4:00 pm S6 7th Stillwater #1 Red at 7th Woodbury #1
Monday, September 16, 2019 Andover PK West
6:30 pm S10 8th Mounds View #1 at 8th Armstrong Cooper #1
Monday, September 16, 2019 Andover PK West
8:00 pm S10 8th Mounds View #2 at 8th Andover #3
Monday, September 16, 2019 Blaine Baseball Complex
6:30 pm S5 7th Mounds View #1 at 7th Blaine #1 Bengals
Monday, September 16, 2019 Blaine Baseball Complex
8:00 pm S5 7th Mounds View #2 at 7th Woodbury #2
Tuesday, September 17, 2019 Anoka Field #1
6:30 pm S12 Spring Lake Park WL at Anoka WL
Tuesday, September 17, 2019 Benilde
5:30 pm S10 8th Columbia Heights at 8th Benilde
Tuesday, September 17, 2019 Benilde
7:00 pm S10 8th St. Anthony at 8th St. Louis Park
Tuesday, September 17, 2019 Blaine Baseball Complex
6:30 pm S7 7th Chisago Lakes at 7th Spring Lake Park
Tuesday, September 17, 2019 Blaine Baseball Complex
8:00 pm S7 7th Coon Rapids at 7th Irondale
Tuesday, September 17, 2019 Champlin Northland
6:30 pm S8 7th Fridley at 7th Champlin Park #1
Tuesday, September 17, 2019 Champlin Northland
6:30 pm S5 7th Fridley at 7th Champlin Park #1
Tuesday, September 17, 2019 Champlin Northland
8:00 pm S8 7th Pearl at 7th Champlin Park #2
Tuesday, September 17, 2019 Champlin Northland
8:00 pm S5 7th Pearl at 7th Champlin Park #2
Tuesday, September 17, 2019 Cottage Grove Hamlet
6:30 pm S12 East Ridge WL at Cottage Grove WL
Tuesday, September 17, 2019 Elk River YAC
6:30 pm S8 7th Osseo at 7th Elk River
Tuesday, September 17, 2019 Elk River YAC
8:00 pm S12 Rogers WL at Elk River WL
Tuesday, September 17, 2019 New Hope Lighted
6:30 pm S8 7th Anoka at 7th Armstrong-Cooper #1
Tuesday, September 17, 2019 New Hope Lighted
8:00 pm S8 7th Rogers at 7th Armstrong-Cooper #2
Thursday, September 19, 2019 Andover PK East
6:30 pm S10 8th Coon Rapids at 8th Andover #2
Thursday, September 19, 2019 Andover PK East
8:00 pm S10 8th Mounds View #1 at 8th Andover #1
Thursday, September 19, 2019 Andover PK West
6:30 pm S7 7th Roseville at 7th Andover #2
Thursday, September 19, 2019 Andover PK West
8:00 pm S7 7th Zimmerman at 7th Andover #1
Thursday, September 19, 2019 Andover Sunshine Middle
6:30 pm S10 8th Anoka at 8th Andover #3
Thursday, September 19, 2019 Blaine Baseball Complex
6:30 pm S5 7th White Bear Lake #5 at 7th Blaine #3 Thunder
Thursday, September 19, 2019 Blaine Baseball Complex
8:00 pm S9 8th Blaine #2 at 8th Blaine #1
Thursday, September 19, 2019 Brooklyn Center Evergreen
6:30 pm S10 8th Fridley at 8th Mounds View #2
Thursday, September 19, 2019 Brooklyn Center Evergreen
8:00 pm S10 8th North Branch at 8th Brooklyn Center
Thursday, September 19, 2019 Brooklyn Park Central
6:30 pm S10 8th Woodbury #2 at 8th Brooklyn Park Pirates
Thursday, September 19, 2019 Brooklyn Park Central
8:00 pm S10 8th PAL at 8th Champlin Park
Thursday, September 19, 2019 Cottage Grove HS Stadium
6:00 pm S11 8th Mahtomedi at 8th Stillwater Black
Thursday, September 19, 2019 Plymouth MS Upper
7:00 pm S10 8th Armstrong Cooper #1 at 8th Lower East Side
Saturday, September 21, 2019 Anoka Field #1
3:00 pm S8 7th Rogers at 7th Anoka
Saturday, September 21, 2019 Anoka Field #1
4:30 pm S8 7th Elk River at 7th Armstrong-Cooper #1
Saturday, September 21, 2019 Blaine Baseball Complex
1:00 pm S5 7th Champlin Park #2 at 7th Blaine #3 Thunder
Saturday, September 21, 2019 Blaine Baseball Complex
2:30 pm S5 7th Fridley at 7th Blaine #4 Broncos
Saturday, September 21, 2019 Blaine Baseball Complex
4:00 pm S5 7th St. Anthony at 7th Blaine #2 Reign
Saturday, September 21, 2019 Champlin Northland
1:00 pm S8 7th Champlin Park #1 at 7th Centennial #3
Saturday, September 21, 2019 Columbia Central Academy
11:00 am S10 8th Brooklyn Park Pirates at 8th Columbia Heights
Saturday, September 21, 2019 Duluth and Case Recreation Center, St. Paul
1:00 pm S10 8th Lower East Side at 8th North Branch
Saturday, September 21, 2019 Elk River YAC
1:00 pm S12 Anoka WL at Elk River WL
Saturday, September 21, 2019 Forest Lake Fenway
1:00 pm S6 7th Mahtomedi at 7th Forest Lake # 1 Graphite
Saturday, September 21, 2019 Forest Lake Fenway
2:30 pm S5 7th Centennial #1 at 7th Forest Lake #3
Saturday, September 21, 2019 Forest Lake Fenway
4:00 pm S5 7th Blaine #1 Bengals at 7th Forest Lake # 2
Saturday, September 21, 2019 Fridley Commons
11:00 am S10 8th Andover #2 at 8th Fridley
Saturday, September 21, 2019 Fridley Commons
12:30 pm S10 8th Benilde at 8th Champlin Park
Saturday, September 21, 2019 Fridley Commons
2:00 pm S10 8th Andover #1 at 8th Brooklyn Center
Saturday, September 21, 2019 Highview Middle School
12:00 pm S9 8th White Bear Lake #3 at 8th Irondale
Saturday, September 21, 2019 Highview Middle School
1:30 pm S7 7th Cambridge at 7th Irondale
Saturday, September 21, 2019 PAL Franklin MS
2:30 pm S8 7th Pearl at 7th Pal
Saturday, September 21, 2019 PAL Franklin MS
4:00 pm S10 8th Coon Rapids at 8th PAL
Saturday, September 21, 2019 Roseville HS Stadium
12:00 pm S9 8th White Bear Lake #2 at 8th Roseville
Saturday, September 21, 2019 Roseville HS Stadium
1:30 pm S7 7th North Branch at 7th Roseville
Saturday, September 21, 2019 Spring Lake Pk HS
1:00 pm S12 East Ridge WL at Spring Lake Park WL
Saturday, September 21, 2019 Spring Lake Pk HS
2:30 pm S12 Cottage Grove WL at Rogers WL
Saturday, September 21, 2019 St. Francis Soccer #1
1:00 pm S7 7th Andover #1 at 7th St. Francis #1
Saturday, September 21, 2019 St. Francis Soccer #1
2:30 pm S7 7th Andover #2 at 7th St. Francis #2
Saturday, September 21, 2019 St. Louis Park MS
11:00 am S5 7th Centennial #3 at 7th Champlin Park #1
Saturday, September 21, 2019 St. Louis Park MS
12:30 pm S10 8th Anoka at 8th St. Louis Park
Saturday, September 21, 2019 Stillwater Pony Stadium
2:30 pm S7 7th Spring Lake Park at 7th Stillwater #2 Black
Saturday, September 21, 2019 Stillwater Pony Stadium
4:00 pm S11 8th East Ridge at 8th Stillwater Red
Saturday, September 21, 2019 Stillwater Pony Stadium
5:30 pm S7 7th Coon Rapids at 7th Stillwater #1 Red
Saturday, September 21, 2019 White Bear Lake South campus
11:00 am S5 7th Mounds View #2 at 7th White Bear Lake #5
Saturday, September 21, 2019 White Bear Lake South campus
12:30 pm S5 7th Mounds View #1 at 7th White Bear Lake #2 Demons
Saturday, September 21, 2019 White Bear Lake South campus
1:00 pm S5 7th White Bear Lake #3 Bulldogs at 7th White Bear Lake #1
Saturday, September 21, 2019 White Bear Lake South campus
3:30 pm S5 7th Woodbury #2 at 7th White Bear Lake #4 Falcons
Sunday, September 22, 2019 Cottage Grove Hamlet
2:30 pm S6 7th East Ridge at 7th Cottage Grove
Sunday, September 22, 2019 Cottage Grove Hamlet
4:00 pm S11 8th Westside at 8th Cottage Grove
Sunday, September 22, 2019 Forest Lake Fenway
2:30 pm S9 8th Chisago Lakes at 8th Forest Lake Gold
Sunday, September 22, 2019 Forest Lake Fenway
4:00 pm S9 8th St. Francis at 8th Forest Lake Maroon
Sunday, September 22, 2019 Johnson HS
2:00 pm S9 8th Blaine #1 at 8th St. Paul Governors
Sunday, September 22, 2019 Mounds View HS
1:00 pm S10 8th Andover #3 at 8th Mounds View #1
Sunday, September 22, 2019 Mounds View HS
2:30 pm S10 8th Pearl at 8th Mounds View #2
Sunday, September 22, 2019 North St. Paul HS
3:00 pm S5 7th Centennial #2 at 7th North St. Paul
Sunday, September 22, 2019 Osseo High School
1:00 pm S8 7th Armstrong-Cooper #2 at 7th Osseo
Sunday, September 22, 2019 Osseo High School
2:30 pm S11 8th Woobury #1 at 8th Osseo
Sunday, September 22, 2019 Plymouth MS Upper
1:00 pm S10 8th St. Anthony at 8th Armstrong Cooper #1
Sunday, September 22, 2019 Plymouth MS Upper
2:30 pm S11 8th Elk River at 8th Armstrong Cooper #2
Sunday, September 22, 2019 Rogers middle school
1:00 pm S11 8th Creekview at 8th Rogers #2
Sunday, September 22, 2019 Rogers middle school
2:30 pm S11 8th Phelps at 8th Rogers #1
Sunday, September 22, 2019 Spring Lake Pk HS
11:00 am S9 8th White Bear Lake #1 at 8th Spring Lake Park
Sunday, September 22, 2019 Spring Lake Pk HS
12:30 pm S9 8th Blaine #2 at 8th Frogtown
Sunday, September 22, 2019 Woodbury HS
1:00 pm S6 7th Westside at 7th Woodbury #1
Sunday, September 22, 2019 Woodbury HS
2:30 pm S6 7th Eau Claire at 7th Oakdale
Sunday, September 22, 2019 Zimmerman
1:00 pm S7 7th Chisago Lakes at 7th Zimmerman
Sunday, September 22, 2019 Zimmerman
2:30 pm S9 8th Cambridge at 8th Zimmerman
Tuesday, September 24, 2019 Andover Sunshine Middle
6:30 pm S7 7th North Branch at 7th Andover #2
Tuesday, September 24, 2019 Andover Sunshine Middle
8:00 pm S7 7th Irondale at 7th Chisago Lakes
Tuesday, September 24, 2019 Blaine Baseball Complex
6:30 pm S5 7th White Bear Lake #5 at 7th Blaine #2 Reign
Tuesday, September 24, 2019 Blaine Baseball Complex
8:00 pm S5 7th White Bear Lake #2 Demons at 7th Blaine #3 Thunder
Tuesday, September 24, 2019 Centennial MS #5
6:30 pm S5 7th White Bear Lake #4 Falcons at 7th Centennial #1
Tuesday, September 24, 2019 Centennial MS #5
8:00 pm S5 7th White Bear Lake #3 Bulldogs at 7th Forest Lake # 2
Tuesday, September 24, 2019 New Hope Lighted
6:30 pm S11 8th Creekview at 8th Armstrong Cooper #2
Tuesday, September 24, 2019 New Hope Lighted
8:00 pm S11 8th Phelps at 8th Rogers #2
Tuesday, September 24, 2019 Osseo Fernbrook
6:30 pm S8 7th Champlin Park #2 at 7th Osseo
Tuesday, September 24, 2019 Osseo Fernbrook
8:00 pm S11 8th Elk River at 8th Osseo
Tuesday, September 24, 2019 Stillwater Miller Field
6:30 pm S11 8th East Ridge at 8th Stillwater Black
Tuesday, September 24, 2019 Stillwater Miller Field
8:00 pm S11 8th Westside at 8th Stillwater Red
Wednesday, September 25, 2019 Blaine Baseball Complex
6:30 pm S9 8th Forest Lake Maroon at 8th Frogtown
Wednesday, September 25, 2019 Blaine Baseball Complex
8:00 pm S9 8th White Bear Lake #3 at 8th Blaine #1
Wednesday, September 25, 2019 St. Anthony Central Park
6:30 pm S5 7th North St. Paul at 7th St. Anthony
Thursday, September 26, 2019 Benilde
6:00 pm S10 8th St. Louis Park at 8th Benilde
Thursday, September 26, 2019 Blaine Baseball Complex
6:30 pm S5 7th Elk River at 7th Blaine #1 Bengals
Thursday, September 26, 2019 Blaine Baseball Complex
6:30 pm S8 7th Elk River at 7th Blaine #1 Bengals
Thursday, September 26, 2019 Blaine Baseball Complex
8:00 pm S8 7th Anoka at 7th Blaine #4 Broncos
Thursday, September 26, 2019 Blaine Baseball Complex
8:00 pm S5 7th Anoka at 7th Blaine #4 Broncos
Thursday, September 26, 2019 Centennial MS #5
6:30 pm S5 7th White Bear Lake #1 at 7th Centennial #2
Thursday, September 26, 2019 Centennial MS #5
8:00 pm S5 7th Forest Lake #3 at 7th Centennial #3
Thursday, September 26, 2019 Champlin Northland
6:30 pm S10 8th Brooklyn Park Pirates at 8th Armstrong Cooper #1
Thursday, September 26, 2019 Cottage Grove HS Stadium
6:30 pm S11 8th Mahtomedi at 8th Woobury #1
Thursday, September 26, 2019 Cottage Grove HS Stadium
8:00 pm S11 8th Rogers #1 at 8th Cottage Grove
Thursday, September 26, 2019 Fridley Commons
4:30 pm S10 8th Columbia Heights at 8th Fridley
Thursday, September 26, 2019 Fridley Commons
6:15 pm S10 8th Andover #2 at 8th PAL
Thursday, September 26, 2019 Oakdale Walton Park
6:30 pm S6 7th Forest Lake # 1 Graphite at 7th Oakdale
Thursday, September 26, 2019 Oakdale Walton Park
8:00 pm S6 7th Cottage Grove at 7th Mahtomedi
Thursday, September 26, 2019 St. Francis Soccer #2
6:30 pm S9 8th Roseville at 8th St. Francis
Thursday, September 26, 2019 St. Francis Soccer #2
8:00 pm S9 8th Irondale at 8th Zimmerman
Thursday, September 26, 2019 Stillwater Miller Field
6:30 pm S6 7th Woodbury #1 at 7th Stillwater #2 Black
Thursday, September 26, 2019 Stillwater Miller Field
8:00 pm S6 7th East Ridge at 7th Stillwater #1 Red
Thursday, September 26, 2019 US Bank Stadium
8:00 pm S10 8th Mounds View #1 at 8th North Branch
Thursday, September 26, 2019 White Bear Lake Potvin Park
6:30 pm S9 8th Chisago Lakes at 8th White Bear Lake #1
Thursday, September 26, 2019 White Bear Lake Potvin Park
8:00 pm S9 8th Forest Lake Gold at 8th St. Paul Governors
Saturday, September 28, 2019 Blaine Baseball Complex
12:00 pm S5 7th White Bear Lake #2 Demons at 7th Blaine #1 Bengals
Saturday, September 28, 2019 Blaine Baseball Complex
1:30 pm S5 7th Blaine #3 Thunder at 7th Blaine #2 Reign
Saturday, September 28, 2019 Blaine Baseball Complex
3:00 pm S9 8th PAL at 8th Blaine #1
Saturday, September 28, 2019 Blaine Baseball Complex
4:30 pm S9 8th Irondale at 8th Blaine #2
Saturday, September 28, 2019 Centennial MS #5
1:00 pm S5 7th White Bear Lake #3 Bulldogs at 7th Centennial #1
Saturday, September 28, 2019 Centennial MS #5
2:30 pm S5 7th White Bear Lake #4 Falcons at 7th Centennial #3
Saturday, September 28, 2019 Coon Rapids S.C. East
2:30 pm S7 7th Andover #2 at 7th Coon Rapids
Saturday, September 28, 2019 Coon Rapids S.C. East
4:00 pm S10 8th Andover #3 at 8th Coon Rapids
Saturday, September 28, 2019 East Ridge HS Stadium
2:30 pm S6 7th Woodbury #1 at 7th East Ridge
Saturday, September 28, 2019 East Ridge HS Stadium
4:00 pm S6 7th Eau Claire at 7th Forest Lake # 1 Graphite
Saturday, September 28, 2019 East Ridge HS Stadium
5:30 pm S12 Elk River WL at East Ridge WL
Saturday, September 28, 2019 East Ridge HS Stadium
7:00 pm S11 8th Phelps at 8th East Ridge
Saturday, September 28, 2019 Elk River YAC
1:00 pm S8 7th Rogers at 7th Elk River
Saturday, September 28, 2019 Elk River YAC
2:30 pm S11 8th Westside at 8th Elk River
Saturday, September 28, 2019 Forest Lake Fenway
2:30 pm S5 7th Fridley at 7th Forest Lake #3
Saturday, September 28, 2019 Forest Lake Fenway
4:00 pm S5 7th North St. Paul at 7th Forest Lake # 2
Saturday, September 28, 2019 Lower East Side
1:00 pm S10 8th Brooklyn Center at 8th Lower East Side
Saturday, September 28, 2019 North Branch MS
1:00 pm S7 7th St. Francis #2 at 7th North Branch
Saturday, September 28, 2019 North Branch MS
2:30 pm S10 8th Mounds View #2 at 8th North Branch
Saturday, September 28, 2019 Plymouth MS Upper
1:00 pm S8 7th Anoka at 7th Armstrong-Cooper #2
Saturday, September 28, 2019 Plymouth MS Upper
2:30 pm S8 7th Osseo at 7th Armstrong-Cooper #1
Saturday, September 28, 2019 Plymouth MS Upper
4:00 pm S11 8th Stillwater Red at 8th Armstrong Cooper #2
Saturday, September 28, 2019 Roseville Dale Park
1:30 pm S7 7th Zimmerman at 7th Roseville
Saturday, September 28, 2019 Roseville Dale Park
3:00 pm S9 8th Forest Lake Gold at 8th Roseville
Saturday, September 28, 2019 St. Anthony Central Park
1:00 pm S5 7th White Bear Lake #5 at 7th St. Anthony
Saturday, September 28, 2019 St. Anthony Central Park
2:30 pm S10 8th Columbia Heights at 8th St. Anthony
Saturday, September 28, 2019 St. Louis Park MS
11:00 am S8 7th Pal at Bye
Saturday, September 28, 2019 St. Louis Park MS
11:00 am S10 8th Mounds View #1 at 8th St. Louis Park
Saturday, September 28, 2019 US Bank Stadium
1:00 pm S5 7th Champlin Park #1 at 7th Champlin Park #2
Saturday, September 28, 2019 US Bank Stadium
6:00 pm S9 8th Cambridge at 8th Champlin Park
Saturday, September 28, 2019 US Bank Stadium
7:00 pm S10 8th Cambridge at 8th Champlin Park
Sunday, September 29, 2019 Andover PK West
1:00 pm S7 7th Irondale at 7th Andover #1
Sunday, September 29, 2019 Andover PK West
2:30 pm S10 8th Armstrong Cooper #1 at 8th Andover #1
Sunday, September 29, 2019 Brooklyn Park Northwoods
1:00 pm S10 8th PAL at 8th Brooklyn Park Pirates
Sunday, September 29, 2019 Brooklyn Park Northwoods
2:30 pm S10 8th Anoka at 8th Pearl
Sunday, September 29, 2019 Chisago Lakes HS Stad.
1:00 pm S7 7th St. Francis #1 at 7th Chisago Lakes
Sunday, September 29, 2019 Chisago Lakes HS Stad.
2:30 pm S9 8th Zimmerman at 8th Forest Lake Maroon
Sunday, September 29, 2019 Chisago Lakes HS Stad.
4:00 pm S9 8th St. Francis at 8th Chisago Lakes
Sunday, September 29, 2019 Cottage Grove HS Stadium
1:00 pm S6 7th Westside at 7th Cottage Grove
Sunday, September 29, 2019 Cottage Grove HS Stadium
2:30 pm S12 Spring Lake Park WL at Cottage Grove WL
Sunday, September 29, 2019 Cottage Grove HS Stadium
4:00 pm S11 8th Creekview at 8th Cottage Grove
Sunday, September 29, 2019 Johnson HS
2:00 pm S9 8th White Bear Lake #1 at 8th St. Paul Governors
Sunday, September 29, 2019 Johnson HS
3:30 pm S9 8th White Bear Lake #2 at 8th Frogtown
Sunday, September 29, 2019 Mahtomedi High School
1:00 pm S6 7th Stillwater #2 Black at 7th Mahtomedi
Sunday, September 29, 2019 Mahtomedi High School
2:30 pm S6 7th Stillwater #1 Red at 7th Oakdale
Sunday, September 29, 2019 Mahtomedi High School
4:00 pm S11 8th Osseo at 8th Mahtomedi
Sunday, September 29, 2019 Mounds View HS
1:00 pm S5 7th White Bear Lake #1 at 7th Mounds View #1
Sunday, September 29, 2019 Mounds View HS
2:30 pm S5 7th Centennial #2 at 7th Mounds View #2
Sunday, September 29, 2019 Mounds View HS
4:00 pm S5 7th Blaine #4 Broncos at 7th Woodbury #2
Sunday, September 29, 2019 Rogers middle school
1:00 pm S12 Anoka WL at Rogers WL
Sunday, September 29, 2019 Rogers middle school
2:30 pm S11 8th Stillwater Black at 8th Rogers #1
Sunday, September 29, 2019 Rogers middle school
4:00 pm S11 8th Woobury #1 at 8th Rogers #2
Sunday, September 29, 2019 Spring Lake Pk HS
5:00 pm S7 7th Cambridge at 7th Spring Lake Park
Sunday, September 29, 2019 Spring Lake Pk HS
6:30 pm S9 8th White Bear Lake #3 at 8th Spring Lake Park
Tuesday, October 1, 2019 Champlin Northland
6:30 pm S5 7th Mounds View #2 at 7th Champlin Park #1
Tuesday, October 1, 2019 Champlin Northland
8:00 pm S5 7th Mounds View #1 at 7th Champlin Park #2
Tuesday, October 1, 2019 Fridley Commons
4:30 pm S10 8th Benilde at 8th Fridley
Tuesday, October 1, 2019 Fridley Commons
6:30 pm S10 8th Woodbury #2 at 8th Brooklyn Center
Tuesday, October 1, 2019 Pearl Park Mpls.
7:00 pm S8 7th Westside at 7th Pearl
Tuesday, October 1, 2019 Pearl Park Mpls.
7:00 pm S6 7th Westside at 7th Pearl
Wednesday, October 2, 2019 St. Anthony Central Park
7:00 pm S10 8th Lower East Side at 8th St. Anthony
Thursday, October 3, 2019 Andover PK West
6:30 pm S7 7th Chisago Lakes at 7th Andover #1
Thursday, October 3, 2019 Andover PK West
8:00 pm S7 7th St. Francis #1 at 7th Andover #2
Thursday, October 3, 2019 Blaine Baseball Complex
6:30 pm S9 8th Chisago Lakes at 8th Blaine #2
Thursday, October 3, 2019 Blaine Baseball Complex
8:00 pm S9 8th White Bear Lake #2 at 8th PAL
Thursday, October 3, 2019 Plymouth MS Upper
7:00 pm S8 7th Pal at 7th Armstrong-Cooper #2
Saturday, October 5, 2019 Andover PK East
2:30 pm S10 8th St. Anthony at 8th Andover #3
Saturday, October 5, 2019 Anoka Field #1
2:30 pm S12 Cottage Grove WL at Elk River WL
Saturday, October 5, 2019 Anoka Field #1
4:00 pm S12 East Ridge WL at Anoka WL
Saturday, October 5, 2019 Benilde
12:30 pm S10 8th Andover #2 at 8th Benilde
Saturday, October 5, 2019 Benilde
2:00 pm S10 8th Fridley at 8th St. Louis Park
Saturday, October 5, 2019 Blaine Baseball Complex
1:00 pm S5 7th Forest Lake #3 at 7th Blaine #4 Broncos
Saturday, October 5, 2019 Blaine Baseball Complex
2:30 pm S5 7th Woodbury #2 at 7th Blaine #2 Reign
Saturday, October 5, 2019 Blaine Baseball Complex
4:00 pm S8 7th Eau Claire at 7th Elk River
Saturday, October 5, 2019 Cambridge
1:00 pm S7 7th Roseville at 7th Cambridge
Saturday, October 5, 2019 Cambridge
2:30 pm S9 8th Forest Lake Maroon at 8th Cambridge
Saturday, October 5, 2019 Champlin Northland
1:00 pm S5 7th Champlin Park #2 at 7th Centennial #2
Saturday, October 5, 2019 Champlin Northland
2:30 pm S5 7th Champlin Park #1 at 7th Centennial #1
Saturday, October 5, 2019 Columbia Central Academy
10:45 am S10 8th Brooklyn Center at 8th Columbia Heights
Saturday, October 5, 2019 Irondale HS Stadium
9:00 am S7 7th Spring Lake Park at 7th Irondale
Saturday, October 5, 2019 Irondale HS Stadium
10:30 am S9 8th Spring Lake Park at 8th Irondale
Saturday, October 5, 2019 Johnson HS
10:30 am S9 8th Roseville at 8th St. Paul Governors
Saturday, October 5, 2019 McMurray Field
1:00 pm S9 8th White Bear Lake #1 at 8th Frogtown
Saturday, October 5, 2019 New Hope Lighted
2:30 pm S8 7th Blaine #3 Thunder at 7th Armstrong-Cooper #2
Saturday, October 5, 2019 PAL Franklin MS
1:00 pm S10 8th Pearl at 8th PAL
Saturday, October 5, 2019 PAL Franklin MS
2:30 pm S8 7th Osseo at 7th Pal
Saturday, October 5, 2019 Rogers middle school
1:00 pm S8 7th Pearl at 7th Rogers
Saturday, October 5, 2019 Rogers middle school
2:30 pm S12 Spring Lake Park WL at Rogers WL
Saturday, October 5, 2019 Rogers middle school
4:00 pm S11 8th Osseo at 8th Rogers #1
Saturday, October 5, 2019 St. Anthony Central Park
2:30 pm S5 7th Centennial #3 at 7th St. Anthony
Saturday, October 5, 2019 St. Francis Soccer #1
11:30 am S9 8th Blaine #1 at 8th St. Francis
Saturday, October 5, 2019 St. Francis Soccer #2
1:00 pm S7 7th Coon Rapids at 7th St. Francis #2
Saturday, October 5, 2019 Stillwater Pony Stadium
12:30 pm S6 7th Eau Claire at 7th Stillwater #2 Black
Saturday, October 5, 2019 Stillwater Pony Stadium
2:30 pm S6 7th Forest Lake # 1 Graphite at 7th Stillwater #1 Red
Saturday, October 5, 2019 Stillwater Pony Stadium
4:00 pm S11 8th Rogers #2 at 8th Stillwater Red
Saturday, October 5, 2019 Zimmerman
1:00 pm S7 7th North Branch at 7th Zimmerman
Saturday, October 5, 2019 Zimmerman
2:30 pm S9 8th Forest Lake Gold at 8th Zimmerman
Sunday, October 6, 2019 Anoka Ramsey Central Park
1:00 pm S10 8th Champlin Park at 8th Andover #1
Sunday, October 6, 2019 Anoka Ramsey Central Park
2:30 pm S10 8th Coon Rapids at 8th Anoka
Sunday, October 6, 2019 Mahtomedi High School
3:30 pm S11 8th East Ridge at 8th Mahtomedi
Sunday, October 6, 2019 Mounds View HS
1:00 pm S10 8th Lower East Side at 8th Mounds View #1
Sunday, October 6, 2019 Mounds View HS
2:30 pm S10 8th Brooklyn Park Pirates at 8th Mounds View #2
Sunday, October 6, 2019 North St. Paul HS
3:00 pm S5 7th Fridley at 7th North St. Paul
Sunday, October 6, 2019 North St. Paul HS
4:30 pm S5 7th Forest Lake # 2 at 7th Mounds View #1
Sunday, October 6, 2019 Plymouth MS Upper
1:00 pm S11 8th Elk River at 8th Creekview
Sunday, October 6, 2019 Plymouth MS Upper
2:30 pm S11 8th Phelps at 8th Armstrong Cooper #2
Sunday, October 6, 2019 Westside El Rio
1:00 pm S6 7th East Ridge at 7th Westside
Sunday, October 6, 2019 Westside El Rio
2:30 pm S11 8th Stillwater Black at 8th Westside
Sunday, October 6, 2019 Woodbury HS
2:30 pm S11 8th Cottage Grove at 8th Woobury #1
Sunday, October 6, 2019 Woodbury HS Stadium
1:00 pm S6 7th Cottage Grove at 7th Woodbury #1
Monday, October 7, 2019 Mahtomedi High School
7:00 pm S6 7th Oakdale at 7th Mahtomedi
Tuesday, October 8, 2019 Blaine Baseball Complex
6:30 pm S9 8th PAL at 8th Spring Lake Park
Tuesday, October 8, 2019 Blaine Baseball Complex
8:00 pm S9 8th Roseville at 8th Irondale
Tuesday, October 8, 2019 New Hope Lighted
1:00 pm S8 7th Blaine #1 Bengals at 7th Armstrong-Cooper #1
Tuesday, October 8, 2019 New Hope Lighted
6:30 pm S5 7th Blaine #1 Bengals at 7th Armstrong-Cooper #1
Tuesday, October 8, 2019 New Hope Lighted
7:00 pm S10 8th North Branch at 8th Armstrong Cooper #1
Tuesday, October 8, 2019 New Hope Lighted
8:00 pm S5 7th Blaine #3 Thunder at 7th Armstrong-Cooper #2
Tuesday, October 8, 2019 Pearl
7:30 pm S10 8th Pearl at 8th Andover #3
Tuesday, October 8, 2019 St. Francis Soccer #2
6:30 pm S7 7th Irondale at 7th St. Francis #1
Tuesday, October 8, 2019 St. Francis Soccer #2
8:00 pm S7 7th Andover #1 at 7th St. Francis #2
Tuesday, October 8, 2019 White Bear Lake Potvin Park
6:30 pm S5 7th White Bear Lake #5 at 7th White Bear Lake #3 Bulldogs
Tuesday, October 8, 2019 White Bear Lake Potvin Park
8:00 pm S9 8th White Bear Lake #2 at 8th White Bear Lake #3
Wednesday, October 9, 2019 White Bear Lake Potvin Park
6:30 pm S5 7th White Bear Lake #1 at 7th White Bear Lake #2 Demons
Wednesday, October 9, 2019 White Bear Lake Potvin Park
8:00 pm S5 7th Mounds View #2 at 7th White Bear Lake #4 Falcons
Thursday, October 10, 2019 Andover PK West
6:30 pm S10 8th Anoka at 8th Andover #2
Thursday, October 10, 2019 Andover PK West
8:00 pm S10 8th Coon Rapids at 8th Andover #1
Thursday, October 10, 2019 St. Francis Soccer #2
8:00 pm S9 8th Chisago Lakes at 8th Zimmerman
Saturday, October 12, 2019 Andover PK West
11:30 am S10 8th Armstrong Cooper #1 at 8th Andover #3
Saturday, October 12, 2019 Andover PK West
1:00 pm S7 7th Zimmerman at 7th Andover #2
Saturday, October 12, 2019 Andover PK West
2:30 pm S7 7th Coon Rapids at 7th Andover #1
Saturday, October 12, 2019 Anoka Goodrich Field
4:00 pm S8 7th Pal at 7th Anoka
Saturday, October 12, 2019 Anoka Goodrich Field
5:30 pm S12 Cottage Grove WL at Anoka WL
Saturday, October 12, 2019 Anoka Goodrich Field
7:00 pm S10 8th Champlin Park at 8th Anoka
Saturday, October 12, 2019 Benilde
10:30 am S10 8th Benilde at 8th Brooklyn Center
Saturday, October 12, 2019 Benilde
12:00 pm S10 8th Coon Rapids at 8th St. Louis Park
Saturday, October 12, 2019 Blaine Baseball Complex
1:00 pm S9 8th Zimmerman at 8th Blaine #2
Saturday, October 12, 2019 Blaine Baseball Complex
2:30 pm S9 8th Roseville at 8th Spring Lake Park
Saturday, October 12, 2019 Blaine Baseball Complex
4:00 pm S9 8th Forest Lake Maroon at 8th Blaine #1
Saturday, October 12, 2019 Cambridge
1:00 pm S7 7th Chisago Lakes at 7th Cambridge
Saturday, October 12, 2019 Cambridge
2:30 pm S9 8th Chisago Lakes at 8th Cambridge
Saturday, October 12, 2019 Centennial MS #5
1:00 pm S5 7th Blaine #1 Bengals at 7th Centennial #2
Saturday, October 12, 2019 Elk River YAC
1:00 pm S5 7th Centennial #1 at 7th Elk River
Saturday, October 12, 2019 Elk River YAC
1:00 pm S8 7th Centennial #1 at 7th Elk River
Saturday, October 12, 2019 Elk River YAC
2:30 pm S12 Spring Lake Park WL at Elk River WL
Saturday, October 12, 2019 Elk River YAC
4:00 pm S11 8th Stillwater Red at 8th Elk River
Saturday, October 12, 2019 Forest Lake Fenway
2:30 pm S5 7th White Bear Lake #4 Falcons at 7th Forest Lake #3
Saturday, October 12, 2019 Forest Lake Fenway
4:00 pm S5 7th White Bear Lake #5 at 7th Forest Lake # 2
Saturday, October 12, 2019 Fridley Commons
11:00 am S10 8th Woodbury #2 at 8th Fridley
Saturday, October 12, 2019 Fridley Commons
12:30 pm S10 8th North Branch at 8th Columbia Heights
Saturday, October 12, 2019 Irondale HS Stadium
10:00 am S7 7th Roseville at 7th Irondale
Saturday, October 12, 2019 Irondale HS Stadium
11:30 am S9 8th White Bear Lake #3 at 8th Frogtown
Saturday, October 12, 2019 Irondale HS Stadium
1:00 pm S9 8th White Bear Lake #1 at 8th Irondale
Saturday, October 12, 2019 Osseo Fernbrook
1:00 pm S11 8th Westside at 8th Osseo
Saturday, October 12, 2019 Osseo Fernbrook
2:30 pm S11 8th Cottage Grove at 8th Armstrong Cooper #2
Saturday, October 12, 2019 Pearl Park Mpls.
1:00 pm S8 7th Armstrong-Cooper #1 at 7th Pearl
Saturday, October 12, 2019 Pearl Park Mpls.
2:30 pm S10 8th Lower East Side at 8th Pearl
Saturday, October 12, 2019 Phelps
3:45 pm S11 8th Mahtomedi at 8th Phelps
Saturday, October 12, 2019 Rogers middle school
1:00 pm S5 7th Blaine #2 Reign at 7th Rogers
Saturday, October 12, 2019 Rogers middle school
1:00 pm S8 7th Blaine #2 Reign at 7th Rogers
Saturday, October 12, 2019 Rogers middle school
4:00 pm S11 8th Stillwater Black at 8th Rogers #2
Saturday, October 12, 2019 St. Anthony HS
11:00 am S5 7th Champlin Park #2 at 7th St. Anthony
Saturday, October 12, 2019 St. Anthony HS
12:30 pm S10 8th Brooklyn Park Pirates at 8th St. Anthony
Saturday, October 12, 2019 St. Anthony HS
2:00 pm S9 8th St. Paul Governors at 8th White Bear Lake #2
Saturday, October 12, 2019 St. Francis Soccer #1
1:00 pm S7 7th North Branch at 7th St. Francis #1
Saturday, October 12, 2019 St. Francis Soccer #1
2:30 pm S7 7th Spring Lake Park at 7th St. Francis #2
Saturday, October 12, 2019 St. Francis Soccer #1
4:00 pm S9 8th Forest Lake Gold at 8th St. Francis
Saturday, October 12, 2019 Stillwater Miller Field
2:00 pm S6 7th Eau Claire at 7th Stillwater #1 Red
Saturday, October 12, 2019 Stillwater Miller Field
3:30 pm S6 7th Westside at 7th Stillwater #2 Black
Saturday, October 12, 2019 Stillwater Miller Field
5:00 pm S6 7th Eau Claire at 7th Osseo
Saturday, October 12, 2019 Stillwater Miller Field
5:00 pm S8 7th Eau Claire at 7th Osseo
Saturday, October 12, 2019 White Bear Lake north campus
11:00 am S5 7th Woodbury #2 at 7th White Bear Lake #1
Saturday, October 12, 2019 White Bear Lake north campus
12:30 pm S5 7th Centennial #3 at 7th White Bear Lake #2 Demons
Saturday, October 12, 2019 White Bear Lake north campus
2:00 pm S5 7th Blaine #3 Thunder at 7th White Bear Lake #3 Bulldogs
Sunday, October 13, 2019 East Ridge HS Stadium
1:00 pm S6 7th Oakdale at 7th East Ridge
Sunday, October 13, 2019 East Ridge HS Stadium
2:30 pm S12 Rogers WL at East Ridge WL
Sunday, October 13, 2019 East Ridge HS Stadium
4:00 pm S11 8th Rogers #1 at 8th East Ridge
Sunday, October 13, 2019 Forest Lake Fenway
1:00 pm S6 7th Cottage Grove at 7th Forest Lake # 1 Graphite
Sunday, October 13, 2019 Mounds View HS
1:00 pm S5 7th Fridley at 7th Mounds View #1
Sunday, October 13, 2019 Mounds View HS
2:30 pm S5 7th Blaine #4 Broncos at 7th Mounds View #2
Sunday, October 13, 2019 Mounds View HS
4:00 pm S10 8th Andover #2 at 8th Mounds View #2
Sunday, October 13, 2019 Mounds View HS
5:30 pm S10 8th PAL at 8th Mounds View #1
Sunday, October 13, 2019 North St. Paul HS
4:30 pm S5 7th Champlin Park #1 at 7th North St. Paul
Sunday, October 13, 2019 Woodbury HS Stadium
1:00 pm S6 7th Mahtomedi at 7th Woodbury #1
Sunday, October 13, 2019 Woodbury HS Stadium
2:30 pm S11 8th Creekview at 8th Woobury #1
Monday, October 14, 2019 Andover PK West
6:30 pm S7 7th Irondale at 7th Andover #2
Monday, October 14, 2019 Andover PK West
8:00 pm S7 7th Roseville at 7th Andover #1
Monday, October 14, 2019 Anoka Field #2
6:30 pm S8 7th Champlin Park #1 at 7th Anoka
Monday, October 14, 2019 Anoka Field #2
6:30 pm S5 7th Champlin Park #1 at 7th Anoka
Monday, October 14, 2019 Anoka Field #2
8:00 pm S8 7th Pal at 7th Elk River
Monday, October 14, 2019 Anoka Ramsey Central Park
8:00 pm S10 8th Brooklyn Park Pirates at 8th Anoka
Monday, October 14, 2019 Blaine Baseball Complex
6:30 pm S9 8th Frogtown at 8th Spring Lake Park
Monday, October 14, 2019 Blaine Baseball Complex
8:00 pm S9 8th St. Paul Governors at 8th Chisago Lakes
Monday, October 14, 2019 Blaine Lexington Field 1
6:30 pm S9 8th White Bear Lake #2 at 8th Blaine #2
Monday, October 14, 2019 Blaine Lexington Field 1
8:00 pm S9 8th Irondale at 8th Blaine #1
Monday, October 14, 2019 Osseo Fernbrook
8:00 pm S8 7th Pearl at 7th Osseo
Monday, October 14, 2019 Rogers middle school
6:30 pm S5 7th Champlin Park #2 at 7th Rogers
Monday, October 14, 2019 Rogers middle school
6:30 pm S8 7th Champlin Park #2 at 7th Rogers
Monday, October 14, 2019 Rogers middle school
8:00 pm S12 Elk River WL at Rogers WL
Monday, October 14, 2019 Stillwater Miller Field
6:30 pm S11 8th Armstrong Cooper #2 at 8th Stillwater Black
Monday, October 14, 2019 White Bear Lake Potvin Park
6:30 pm S9 8th Forest Lake Gold at 8th White Bear Lake #3
Monday, October 14, 2019 White Bear Lake Potvin Park
8:00 pm S9 8th Forest Lake Maroon at 8th White Bear Lake #1
Monday, October 14, 2019 Zimmerman
7:00 pm S9 8th St. Francis at 8th Zimmerman
Tuesday, October 15, 2019 Blaine Baseball Complex
6:30 pm S5 7th Forest Lake # 2 at 7th Blaine #3 Thunder
Tuesday, October 15, 2019 Blaine Baseball Complex
8:00 pm S5 7th North St. Paul at 7th Blaine #2 Reign
Tuesday, October 15, 2019 Blaine Lexington Field 1
6:30 pm S5 7th Forest Lake #3 at 7th Blaine #1 Bengals
Tuesday, October 15, 2019 Blaine Lexington Field 1
8:00 pm S5 7th White Bear Lake #1 at 7th Centennial #2
Tuesday, October 15, 2019 Blaine Lexington Field 2
6:30 pm S12 Anoka WL at Spring Lake Park WL
Tuesday, October 15, 2019 Blaine Lexington Field 2
8:00 pm S7 7th North Branch at 7th Spring Lake Park
Tuesday, October 15, 2019 Brooklyn Center Evergreen
6:30 pm S10 8th Andover #3 at 8th Brooklyn Center
Tuesday, October 15, 2019 Brooklyn Center Evergreen
8:00 pm S10 8th Lower East Side at 8th PAL
Tuesday, October 15, 2019 Centennial MS #5
6:30 pm S5 7th Mounds View #1 at 7th Centennial #3
Tuesday, October 15, 2019 Centennial MS #5
8:00 pm S5 7th Mounds View #2 at 7th Centennial #1
Tuesday, October 15, 2019 Champlin Northland
6:30 pm S10 8th Pearl at 8th Champlin Park
Tuesday, October 15, 2019 Champlin Northland
8:00 pm S10 8th Andover #2 at 8th Armstrong Cooper #1
Tuesday, October 15, 2019 Columbia Height HS
4:15 pm S10 8th St. Louis Park at 8th Columbia Heights
Tuesday, October 15, 2019 Coon Rapids S.C. East
6:30 pm S10 8th Mounds View #1 at 8th Coon Rapids
Tuesday, October 15, 2019 Coon Rapids S.C. East
6:30 pm S7 7th Zimmerman at 7th Coon Rapids
Tuesday, October 15, 2019 Cottage Grove HS Stadium
6:30 pm S12 East Ridge WL at Cottage Grove WL
Tuesday, October 15, 2019 Cottage Grove HS Stadium
8:00 pm S11 8th Mahtomedi at 8th Cottage Grove
Tuesday, October 15, 2019 Oakdale Walton Park
6:30 pm S6 7th Cottage Grove at 7th Oakdale
Tuesday, October 15, 2019 Phelps
7:00 pm S11 8th Creekview at 8th Phelps
Tuesday, October 15, 2019 Plymouth MS Upper
7:00 pm S8 7th Woodbury #1 at 7th Armstrong-Cooper #2
Tuesday, October 15, 2019 Plymouth MS Upper
7:00 pm S6 7th Woodbury #1 at 7th Armstrong-Cooper #2
Tuesday, October 15, 2019 Rogers middle school
6:30 pm S11 8th Osseo at 8th Rogers #2
Tuesday, October 15, 2019 Rogers middle school
8:00 pm S11 8th Elk River at 8th Rogers #1
Tuesday, October 15, 2019 St. Anthony Central Park
6:30 pm S5 7th Blaine #4 Broncos at 7th St. Anthony
Tuesday, October 15, 2019 St. Anthony Central Park
8:00 pm S10 8th North Branch at 8th St. Anthony
Tuesday, October 15, 2019 St. Francis Soccer #1
6:30 pm S7 7th St. Francis #2 at 7th Chisago Lakes
Tuesday, October 15, 2019 Stillwater Miller Field
6:30 pm S6 7th Mahtomedi at 7th Stillwater #1 Red
Tuesday, October 15, 2019 Stillwater Miller Field
8:00 pm S6 7th East Ridge at 7th Stillwater #2 Black
Tuesday, October 15, 2019 Westside El Rio
6:30 pm S11 8th East Ridge at 8th Westside
Tuesday, October 15, 2019 Westside El Rio
8:00 pm S6 7th Westside at 7th Forest Lake # 1 Graphite
Tuesday, October 15, 2019 White Bear Lake Potvin Park
6:30 pm S5 7th White Bear Lake #2 Demons at 7th White Bear Lake #5
Tuesday, October 15, 2019 White Bear Lake Potvin Park
8:00 pm S5 7th White Bear Lake #3 Bulldogs at 7th White Bear Lake #4 Falcons
Monday, October 21, 2019 Stillwater Pony Stadium
7:30 pm S11 8th Woobury #1 at 8th Stillwater Red
Tuesday, October 22, 2019 Andover Sunshine Middle
7:30 pm S10 8th Andover #1 at 8th Pearl
Tuesday, October 22, 2019 Blaine Lexington Field 1
6:30 pm S5 7th Rogers at 7th Blaine #1 Bengals
Tuesday, October 22, 2019 Blaine Lexington Field 1
6:30 pm S8 7th Rogers at 7th Blaine #1 Bengals
Tuesday, October 22, 2019 Blaine Lexington Field 1
8:00 pm S5 7th Forest Lake #3 at 7th White Bear Lake #2 Demons
Tuesday, October 22, 2019 Blaine Lexington Field 2
6:30 pm S5 7th Mounds View #1 at 7th Blaine #3 Thunder
Tuesday, October 22, 2019 Blaine Lexington Field 2
8:00 pm S5 7th Mounds View #2 at 7th Blaine #2 Reign
Tuesday, October 22, 2019 Centennial MS #5
6:30 pm S5 7th Forest Lake # 2 at 7th Centennial #1
Tuesday, October 22, 2019 Champlin Northland
6:30 pm S5 7th Centennial #3 at 7th Champlin Park #2
Tuesday, October 22, 2019 Champlin Northland
8:00 pm S5 7th White Bear Lake #4 Falcons at 7th Champlin Park #1
Tuesday, October 22, 2019 New Hope Lighted
6:30 pm S10 8th PAL at 8th St. Louis Park
Tuesday, October 22, 2019 New Hope Lighted
8:00 pm S10 8th Mounds View #2 at 8th Armstrong Cooper #1
Tuesday, October 22, 2019 Oakdale Walton Park
6:30 pm S6 7th Stillwater #2 Black at 7th Oakdale
Tuesday, October 22, 2019 Oakdale Walton Park
8:00 pm S6 7th Forest Lake # 1 Graphite at 7th Woodbury #1
Tuesday, October 22, 2019 Spring Lake Pk HS
6:30 pm S9 8th St. Francis at 8th Spring Lake Park
Tuesday, October 22, 2019 Spring Lake Pk HS
8:00 pm S9 8th Roseville at 8th Zimmerman
Tuesday, October 22, 2019 St. Francis Field #1
6:30 pm S7 7th Zimmerman at 7th St. Francis #2
Tuesday, October 22, 2019 St. Francis Field #1
8:00 pm S7 7th Roseville at 7th St. Francis #1
Tuesday, October 22, 2019 Stillwater Miller Field
6:30 pm S6 7th Westside at 7th Stillwater #1 Red
Tuesday, October 22, 2019 Stillwater Miller Field
8:00 pm S6 7th East Ridge at 7th Mahtomedi
Tuesday, October 22, 2019 White Bear Lake Potvin Park
6:30 pm S5 7th Blaine #4 Broncos at 7th White Bear Lake #1
Tuesday, October 22, 2019 White Bear Lake Potvin Park
8:00 pm S5 7th North St. Paul at 7th White Bear Lake #5
Wednesday, October 23, 2019 St. Anthony Central Park
6:30 pm S5 7th White Bear Lake #3 Bulldogs at 7th St. Anthony
Wednesday, October 23, 2019 St. Anthony Central Park
8:00 pm S8 7th Anoka at 7th Cottage Grove
Wednesday, October 23, 2019 St. Anthony Central Park
8:00 pm S6 7th Anoka at 7th Cottage Grove
Thursday, October 24, 2019 Anoka Field #1
6:30 pm S12 Rogers WL at Cottage Grove WL
Thursday, October 24, 2019 Anoka Field #1
8:00 pm S12 Elk River WL at Anoka WL
Thursday, October 24, 2019 Blaine Lexington Field 1
6:30 pm S9 8th Frogtown at 8th Blaine #1
Thursday, October 24, 2019 Blaine Lexington Field 1
8:00 pm S9 8th Cambridge at 8th PAL
Thursday, October 24, 2019 Blaine Lexington Field 2
6:30 pm S9 8th St. Paul Governors at 8th Blaine #2
Thursday, October 24, 2019 Blaine Lexington Field 2
8:00 pm S9 8th White Bear Lake #3 at 8th Chisago Lakes
Thursday, October 24, 2019 Cambridge
6:30 pm S7 7th Andover #2 at 7th Cambridge
Thursday, October 24, 2019 Champlin Northland
6:30 pm S10 8th Mounds View #1 at 8th Champlin Park
Thursday, October 24, 2019 Maple Middle
8:00 pm S5 7th Centennial #2 at 7th Osseo
Thursday, October 24, 2019 Maple Middle
8:00 pm S8 7th Centennial #2 at 7th Osseo
Thursday, October 24, 2019 New Hope Lighted
6:30 pm S8 7th Pal at 7th Armstrong-Cooper #1
Thursday, October 24, 2019 New Hope Lighted
8:00 pm S8 7th Pearl at 7th Armstrong-Cooper #2
Thursday, October 24, 2019 North Branch HS
6:30 pm S7 7th Coon Rapids at 7th North Branch
Thursday, October 24, 2019 Spring Lake Pk HS
6:30 pm S7 7th Andover #1 at 7th Spring Lake Park
Thursday, October 24, 2019 Spring Lake Pk HS
8:00 pm S12 East Ridge WL at Spring Lake Park WL
Thursday, October 24, 2019 White Bear Lake Potvin Park
6:30 pm S9 8th Forest Lake Maroon at 8th White Bear Lake #2
Thursday, October 24, 2019 White Bear Lake Potvin Park
8:00 pm S9 8th Forest Lake Gold at 8th White Bear Lake #1
Sunday, October 27, 2019 Anoka Field #1
1:00 pm S12 Rogers WL at Anoka WL
Sunday, October 27, 2019 Anoka Field #1
2:30 pm S12 East Ridge WL at Elk River WL
Sunday, October 27, 2019 Cottage Grove HS Stadium
1:00 pm S12 Spring Lake Park WL at Cottage Grove WL

Site created with All-Pro League Scheduler 8.0.34
from All-Pro Software on 10/27/2019 9:28:58 PM