UCAL Volleyball League Website

Master Schedule

Home

League Schedule

Master Schedule

Team Schedules

Location Schedules

Scores

Links


To see this schedule in calendar format, Click Here

Schedule Index



S1 1st Grade Boys
S2 1st Grade Girls
S3 2nd Boys
S4 2nd Girls
S5 2nd Grade Boys
S6 2nd Grade Girls
S7 3-4 Girls
S8 3rd Boys
S9 3rd Grade Boys
S10 3rd Grade Girls
S11 4th Boys
S12 4th Girls
S13 4th Grade Boys
S14 4th Grade Girls
S15 5th Boys
S16 5th Girls
S17 5th Girls
S18 6th Boys
S19 6th Girls
S20 Kindergarten Boys
S21 Kindergarten Girls

Friday, October 18, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
6:30 pm S2 FS St. Marks G1 4 vs FS SJD G1 Munoz 5
Friday, October 18, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
7:30 pm S13 FS St Annes B4 Almodovar 4 vs FS St. Lukes B4 Laguarta 5
Friday, October 18, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
6:30 pm S2 FS AOS G1 Katz/Doty 8 vs FS SJD G1 Chambers 1
Saturday, October 19, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten NE
8:30 am S20 FS ROBS BK Garwood 11 vs FS St Annes BK Lorenz 12
Saturday, October 19, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten NE
9:30 am S20 FS SJD BK Summers 9 vs FS AOS BK Effenson/Wiersma 14
Saturday, October 19, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten NE
10:30 am S21 FS St. Lukes GK Borland 10 vs FS ROBS GK Hudacek 8
Saturday, October 19, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten NW
8:30 am S20 FS ROBS BK Huth 3 vs FS St. Lukes BK Slie 5
Saturday, October 19, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten NW
9:30 am S20 FS ROBS BK Dawson 1 vs FS AOS BK Fakheri 7
Saturday, October 19, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten NW
10:30 am S21 FS ROBS GK Ebaugh 2 vs FS St Annes GK Getschow 7
Saturday, October 19, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten SE
8:30 am S20 FS SJD Bk Miller 10 vs FS SJD BK Craig 13
Saturday, October 19, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten SE
9:30 am S20 FS AOS BK Merideth 8 vs FS St. Lukes BK Donaldson 15
Saturday, October 19, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten SE
10:30 am S21 FS ROBS GK Athon 3 vs FS AOS GK Behncke 6
Saturday, October 19, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten SW
8:30 am S20 FS St. Lukes BK Leitch 2 vs FS ROBS BK Buchanan 6
Saturday, October 19, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten SW
9:30 am S21 FS AOS GK Team 3 Lonergan 1 vs FS ROBS GK Ballard 9
Saturday, October 19, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten SW
10:30 am S21 FS SJD GK Knysch 4 vs FS AOS GK Team 1 McConomy 5
Monday, October 21, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
5:45 pm S5 FS AOS B2 de Limelette 1 vs FS ROBS B2 Jhunell 4
Monday, October 21, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
6:30 pm S6 FS SJD G2 Badlani 6 vs FS ROBS G2 Barker 7
Monday, October 21, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
7:30 pm S13 FS St Annes B4 Almodovar 4 vs FS AOS B4 Huang 3
Monday, October 21, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
5:45 pm S6 FS ROBS G2 Burgoyne 5 vs FS St. Lukes G2 Reid 8
Monday, October 21, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
6:30 pm S10 FS AOS G3 Madrid 2 vs FS SJD G3 McCord 3
Monday, October 21, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
7:30 pm S14 FS ROBS G4 Jones 1 vs FS ROBS G4 Schwaus 2
Tuesday, October 22, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
5:45 pm S1 FS St. Lukes B1 Anderson 7 vs FS ROBS B1 Bradshaw 5
Tuesday, October 22, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
6:30 pm S10 FS St Annes G3 Getschow 4 vs FS ROBS G3 Easterling 1
Tuesday, October 22, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
7:30 pm S14 FS SJD G4 Good 4 vs FS St Annes G4 Todd 5
Tuesday, October 22, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
5:45 pm S9 FS SJD B3 Popp 4 vs FS St Annes B3 Baumeister/Garcia 5
Tuesday, October 22, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
6:30 pm S9 FS AOS B3 Brown/Utterson 3 vs FS ROBS B3 Johnson 1
Tuesday, October 22, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
7:30 pm S14 FS AOS G4 Seaberg 3 vs FS ROBS G4 Jones 1
Thursday, October 24, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
5:45 pm S1 FS AOS B1 Barning 8 vs FS SJD B1 Soni 4
Thursday, October 24, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
6:30 pm S1 FS SJD B1 Sabat 1 vs FS St. Marks B1 Chaudry/Maat 2
Thursday, October 24, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
7:30 pm S14 FS ROBS G4 Schwaus 2 vs FS St Annes G4 Todd 5
Thursday, October 24, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
5:45 pm S1 FS ROBS B1 Kozar 9 vs FS St Annes B1 Gad 3
Thursday, October 24, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
6:30 pm S6 FS St Annes G2 Turner 3 vs FS SJD G2 Badlani 6
Thursday, October 24, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
7:30 pm S9 FS ROBS B3 Sidhu 2 vs FS St Annes B3 Baumeister/Garcia 5
Friday, October 25, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
6:30 pm S5 FS SJD B2 Dawson 5 vs FS St. Marks B2 Freeman 3
Friday, October 25, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
6:30 pm S5 FS AOS B2 de Limelette 1 vs FS ROBS B2 Thomas 2
Saturday, October 26, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten NE
8:30 am S21 FS AOS GK Team 1 McConomy 5 vs FS AOS GK Team 3 Lonergan 1
Saturday, October 26, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten NE
9:30 am S21 FS ROBS GK Ballard 9 vs FS St. Lukes GK Borland 10
Saturday, October 26, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten NE
10:30 am S20 FS SJD Bk Miller 10 vs FS AOS BK Effenson/Wiersma 14
Saturday, October 26, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten NW
8:30 am S21 FS AOS GK Behncke 6 vs FS SJD GK Knysch 4
Saturday, October 26, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten NW
9:30 am S20 FS ROBS BK Donovan 4 vs FS St. Lukes BK Slie 5
Saturday, October 26, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten NW
10:30 am S20 FS St. Lukes BK Leitch 2 vs FS AOS BK Fakheri 7
Saturday, October 26, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten SE
8:30 am S21 FS St Annes GK Getschow 7 vs FS ROBS GK Athon 3
Saturday, October 26, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten SE
9:30 am S20 FS ROBS BK Garwood 11 vs FS SJD BK Craig 13
Saturday, October 26, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten SE
10:30 am S20 FS SJD BK Summers 9 vs FS St. Lukes BK Donaldson 15
Saturday, October 26, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten SW
8:30 am S21 FS ROBS GK Hudacek 8 vs FS ROBS GK Ebaugh 2
Saturday, October 26, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten SW
9:30 am S20 FS ROBS BK Huth 3 vs FS ROBS BK Buchanan 6
Saturday, October 26, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten SW
10:30 am S20 FS ROBS BK Dawson 1 vs FS AOS BK Merideth 8
Monday, October 28, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
5:45 pm S6 FS ROBS G2 Barker 7 vs FS St Annes G2 Turner 3
Monday, October 28, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
6:30 pm S5 FS ROBS B2 Thomas 2 vs FS SJD B2 Dawson 5
Monday, October 28, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
7:30 pm S10 FS AOS G3 Madrid 2 vs FS ROBS G3 Easterling 1
Monday, October 28, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
5:45 pm S6 FS St. Lukes G2 Reid 8 vs FS St. Marks G2 Chapman 2
Monday, October 28, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
6:30 pm S6 FS SJD G2 Badlani 6 vs FS AOS G2 Concienne 4
Monday, October 28, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
7:30 pm S10 FS SJD G3 McCord 3 vs FS St Annes G3 Getschow 4
Tuesday, October 29, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
5:45 pm S2 FS ROBS G1 Carroll 7 vs FS SJD G1 Munoz 5
Tuesday, October 29, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
6:30 pm S2 FS AOS G1 Turner 2 vs FS ROBS G1 Dopp 3
Tuesday, October 29, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
7:30 pm S13 FS St. Marks B4 Cunius 2 vs FS ROBS B4 Barker 1
Tuesday, October 29, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
5:45 pm S2 FS AOS G1 Katz/Doty 8 vs FS St. Marks G1 4
Tuesday, October 29, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
6:30 pm S2 FS St Annes G1 DeCarlo 6 vs FS SJD G1 Chambers 1
Tuesday, October 29, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
7:30 pm S14 FS St Annes G4 Todd 5 vs FS AOS G4 Seaberg 3
Wednesday, October 30, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
5:30 pm S1 FS St Annes B1 Gad 3 vs FS SJD B1 Sabat 1
Wednesday, October 30, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
6:30 pm S13 FS AOS B4 Huang 3 vs FS St. Lukes B4 Lenhart 6
Friday, November 1, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
6:30 pm S1 FS St. Marks B1 Chaudry/Maat 2 vs FS St Annes B1 Gad 3
Friday, November 1, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
6:30 pm S5 FS St. Marks B2 Freeman 3 vs FS ROBS B2 Jhunell 4
Friday, November 1, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
7:30 pm S13 FS St. Marks B4 Cunius 2 vs FS St. Lukes B4 Laguarta 5
Saturday, November 2, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten NE
8:30 am S20 FS St Annes BK Lorenz 12 vs FS SJD BK Craig 13
Saturday, November 2, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten NE
9:30 am S20 FS SJD Bk Miller 10 vs FS St. Lukes BK Donaldson 15
Saturday, November 2, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten NE
10:30 am S21 FS AOS GK Team 3 Lonergan 1 vs FS St. Lukes GK Borland 10
Saturday, November 2, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten NW
8:30 am S20 FS ROBS BK Donovan 4 vs FS ROBS BK Buchanan 6
Saturday, November 2, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten NW
9:30 am S20 FS St. Lukes BK Leitch 2 vs FS AOS BK Merideth 8
Saturday, November 2, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten NW
10:30 am S21 FS ROBS GK Ebaugh 2 vs FS ROBS GK Ballard 9
Saturday, November 2, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten SE
8:30 am S20 FS ROBS BK Garwood 11 vs FS AOS BK Effenson/Wiersma 14
Saturday, November 2, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten SE
9:30 am S20 FS ROBS BK Dawson 1 vs FS SJD BK Summers 9
Saturday, November 2, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten SE
10:30 am S21 FS ROBS GK Athon 3 vs FS ROBS GK Hudacek 8
Saturday, November 2, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten SW
8:30 am S20 FS ROBS BK Huth 3 vs FS AOS BK Fakheri 7
Saturday, November 2, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten SW
9:30 am S21 FS AOS GK Team 1 McConomy 5 vs FS AOS GK Behncke 6
Saturday, November 2, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten SW
10:30 am S21 FS SJD GK Knysch 4 vs FS St Annes GK Getschow 7
Monday, November 4, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
5:45 pm S5 FS ROBS B2 Jhunell 4 vs FS ROBS B2 Thomas 2
Monday, November 4, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
6:30 pm S1 FS St. Lukes B1 Anderson 7 vs FS AOS B1 Barning 8
Monday, November 4, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
5:45 pm S5 FS SJD B2 Dawson 5 vs FS AOS B2 de Limelette 1
Monday, November 4, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
6:30 pm S1 FS AOS B1 Pagiatis 6 vs FS SJD B1 Sabat 1
Tuesday, November 5, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
5:45 pm S9 FS AOS B3 Brown/Utterson 3 vs FS SJD B3 Popp 4
Tuesday, November 5, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
6:30 pm S14 FS SJD G4 Good 4 vs FS ROBS G4 Schwaus 2
Tuesday, November 5, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
5:45 pm S9 FS St Annes B3 Baumeister/Garcia 5 vs FS ROBS B3 Johnson 1
Tuesday, November 5, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
6:30 pm S1 FS St. Marks B1 Chaudry/Maat 2 vs FS ROBS B1 Bradshaw 5
Wednesday, November 6, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
5:30 pm S14 FS St Annes G4 Todd 5 vs FS AOS G4 Seaberg 3
Wednesday, November 6, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
6:30 pm S13 FS St. Lukes B4 Lenhart 6 vs FS ROBS B4 Barker 1
Thursday, November 7, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
5:45 pm S9 FS SJD B3 Popp 4 vs FS ROBS B3 Sidhu 2
Thursday, November 7, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
6:30 pm S6 FS ROBS G2 Burgoyne 5 vs FS AOS G2 Concienne 4
Thursday, November 7, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
7:30 pm S14 FS St Annes G4 Todd 5 vs FS ROBS G4 Jones 1
Thursday, November 7, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
5:45 pm S1 FS SJD B1 Soni 4 vs FS St. Marks B1 Chaudry/Maat 2
Thursday, November 7, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
6:30 pm S6 FS ROBS G2 Barker 7 vs FS St. Marks G2 Chapman 2
Friday, November 8, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
6:30 pm S1 FS ROBS B1 Bradshaw 5 vs FS SJD B1 Sabat 1
Friday, November 8, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
7:30 pm S13 FS AOS B4 Huang 3 vs FS St Annes B4 Almodovar 4
Friday, November 8, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
6:30 pm S1 FS AOS B1 Pagiatis 6 vs FS ROBS B1 Kozar 9
Saturday, November 9, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten NE
8:30 am S21 FS ROBS GK Ballard 9 vs FS ROBS GK Athon 3
Saturday, November 9, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten NE
9:30 am S21 FS ROBS GK Hudacek 8 vs FS SJD GK Knysch 4
Saturday, November 9, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten NE
10:30 am S20 FS ROBS BK Garwood 11 vs FS St. Lukes BK Donaldson 15
Saturday, November 9, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten NW
8:30 am S21 FS St. Lukes GK Borland 10 vs FS ROBS GK Ebaugh 2
Saturday, November 9, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten NW
9:30 am S20 FS St. Lukes BK Slie 5 vs FS ROBS BK Buchanan 6
Saturday, November 9, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten NW
10:30 am S20 FS ROBS BK Huth 3 vs FS AOS BK Merideth 8
Saturday, November 9, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten SE
8:30 am S21 FS AOS GK Behncke 6 vs FS AOS GK Team 3 Lonergan 1
Saturday, November 9, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten SE
9:30 am S20 FS St Annes BK Lorenz 12 vs FS AOS BK Effenson/Wiersma 14
Saturday, November 9, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten SE
10:30 am S20 FS ROBS BK Dawson 1 vs FS SJD Bk Miller 10
Saturday, November 9, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten SW
8:30 am S21 FS St Annes GK Getschow 7 vs FS AOS GK Team 1 McConomy 5
Saturday, November 9, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten SW
9:30 am S20 FS ROBS BK Donovan 4 vs FS AOS BK Fakheri 7
Saturday, November 9, 2019 Soccer St. Lukes Kindergarten SW
10:30 am S20 FS St. Lukes BK Leitch 2 vs FS SJD BK Summers 9
Monday, November 11, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
5:45 pm S1 FS ROBS B1 Kozar 9 vs FS St. Lukes B1 Anderson 7
Monday, November 11, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
6:30 pm S1 FS AOS B1 Pagiatis 6 vs FS St. Marks B1 Chaudry/Maat 2
Monday, November 11, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
7:30 pm S9 FS St Annes B3 Baumeister/Garcia 5 vs FS AOS B3 Brown/Utterson 3
Monday, November 11, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
5:45 pm S1 FS St Annes B1 Gad 3 vs FS SJD B1 Soni 4
Monday, November 11, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
6:30 pm S6 FS AOS G2 Melvin 1 vs FS ROBS G2 Burgoyne 5
Tuesday, November 12, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
5:45 pm S2 FS ROBS G1 Carroll 7 vs FS AOS G1 Katz/Doty 8
Tuesday, November 12, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
6:30 pm S1 FS ROBS B1 Kozar 9 vs FS ROBS B1 Bradshaw 5
Tuesday, November 12, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
5:45 pm S2 FS SJD G1 Munoz 5 vs FS ROBS G1 Dopp 3
Tuesday, November 12, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
6:30 pm S1 FS AOS B1 Barning 8 vs FS AOS B1 Pagiatis 6
Thursday, November 14, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
5:45 pm S1 FS AOS B1 Pagiatis 6 vs FS St. Marks B1 Chaudry/Maat 2
Thursday, November 14, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
7:30 pm S13 FS ROBS B4 Barker 1 vs FS St. Lukes B4 Laguarta 5
Thursday, November 14, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
5:45 pm S1 FS AOS B1 Barning 8 vs FS ROBS B1 Kozar 9
Thursday, November 14, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
6:30 pm S2 FS ROBS G1 Carroll 7 vs FS SJD G1 Chambers 1
Friday, November 15, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
6:30 pm S2 FS St Annes G1 DeCarlo 6 vs FS AOS G1 Katz/Doty 8
Friday, November 15, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
6:30 pm S5 FS AOS B2 de Limelette 1 vs FS ROBS B2 Thomas 2
Monday, November 18, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
5:45 pm S2 FS St. Marks G1 4 vs FS ROBS G1 Dopp 3
Monday, November 18, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
6:30 pm S6 FS SJD G2 Badlani 6 vs FS St. Lukes G2 Reid 8
Monday, November 18, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
5:45 pm S2 FS SJD G1 Munoz 5 vs FS AOS G1 Turner 2
Monday, November 18, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
6:30 pm S6 FS ROBS G2 Barker 7 vs FS AOS G2 Melvin 1
Tuesday, November 19, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
5:45 pm S6 FS ROBS G2 Burgoyne 5 vs FS St. Marks G2 Chapman 2
Tuesday, November 19, 2019 Soccer St. Lukes East 1/2 Gr
6:30 pm S2 FS AOS G1 Katz/Doty 8 vs FS SJD G1 Chambers 1
Tuesday, November 19, 2019 Soccer St. Lukes West 1/2 Gr
5:45 pm S2 FS St Annes G1 DeCarlo 6 vs FS AOS G1 Turner 2

Site created with All-Pro League Scheduler 8.0.34
from All-Pro Software on 10/18/2019 2:29:18 PM