2020 Our Lady Of Angels Basketball Tournament

Master Schedule Report

Home

Latest News

Master Roster

Tournament Events:

Master Schedule

Links

LocationEventDate/TimeTeamsPoolGameMan Schd
OLA Linus Hall8th Grade Boys B1/1/2020 07:10 PMSt. Bernadette (Clancy), St. Raphael (Sage)16Yes
OLA Linus Hall5th Grade Boys1/6/2020 05:30 PMSt. Mark (Svetz), LCA (Barmann) 3Yes
OLA Linus Hall5th Grade Boys1/6/2020 06:20 PMSt. Raphael (Polkinghorn), Holy Trinity (Adkins) 7Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys B1/6/2020 07:10 PMSt. Joseph (AL) (Serevitch), Holy Trinity (Sidoti)14Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys B1/6/2020 08:00 PMSts. Joseph and John (Klatka), St. Raphael (Stenger)21Yes
OLA Linus Hall5th Grade Boys1/7/2020 05:30 PMOLA (Hodge), St. Christopher (Pap) 5Yes
OLA Linus Hall5th Grade Boys1/7/2020 06:20 PMSt. Mary Berea (Beach), St. Raphael (Haddad) 12Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys B1/7/2020 07:10 PMOLA (Demko), St. Raphael (Sage)15Yes
OLA Linus Hall4th Grade Girls1/8/2020 05:30 PMOLA (Putka), St. Mary Berea (Garr)11Yes
OLA Linus Hall4th Grade Girls1/8/2020 06:20 PMSt. Mark (McNamara), St. Raphael (Saracusa)25Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys B1/8/2020 07:10 PMSt. Jude (McTaggart), Holy Trinity (Curran)22Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys B1/8/2020 08:00 PMOLA (Sanka), St. Mark (Kelley)13Yes
OLA Linus Hall5th Grade Boys1/9/2020 05:30 PMSt. Mark (Svetz), Holy Trinity (Adkins) 14Yes
OLA Linus Hall5th Grade Boys1/9/2020 06:20 PMSt. Raphael (Haddad), LCA (Barmann) 11Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys B1/9/2020 07:10 PMLCA (Szep), St. Ambrose (Cirino)26Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys B1/9/2020 08:00 PMSt. Bernadette (Clancy), St. Raphael (Sage)13Yes
OLA Linus Hall5th Grade Boys1/10/2020 05:30 PMOLA (Hodge), St. Mary Berea (Beach) 8Yes
OLA Linus Hall5th Grade Boys1/10/2020 06:20 PMSt. Raphael (Polkinghorn), LCA (Barmann) 2Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys B1/10/2020 07:10 PMSts. Joseph and John (Klatka), Holy Trinity (Curran)24Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys B1/10/2020 08:00 PMSt. Mark (Kelley), Holy Trinity (Sidoti)16Yes
OLA Linus Hall4th Grade Girls1/11/2020 05:30 PMOLA (Putka), St. Joseph (Sfiligoj)15Yes
OLA Linus Hall4th Grade Girls1/11/2020 06:20 PMSt. Mark (McNamara), St. Ambrose (Morrow)23Yes
OLA Linus Hall6th Grade Boys B-C1/11/2020 07:10 PMSt. Mary (Avon) (Abfall), St. Thomas Moore (Rivera)21Yes
OLA Linus Hall6th Grade Boys B-C1/11/2020 08:00 PMSt. Mark ( Stanton), St. Raphael (Overberger)14Yes
OLA Linus Hall4th Grade Girls1/13/2020 05:30 PMSt. Bernadette (Gorman), St. Raphael (Saracusa)24Yes
OLA Linus Hall4th Grade Girls1/13/2020 06:20 PMSt. Mary Berea (Garr), Holy Trinity (Riley)16Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys B1/13/2020 07:10 PMLCA (Szep), St. Joseph Avon Lake (Moracz)22Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys B1/13/2020 08:00 PMOLA (Demko), St. Raphael (Sage)12Yes
OLA Linus Hall5th Grade Boys1/14/2020 05:30 PMOLA (Hodge), St Joseph (AL) (Bourgeault) 13Yes
OLA Linus Hall5th Grade Boys1/14/2020 06:20 PMSt. Mary Berea (Beach), St. Christopher (Pap) 4Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys B1/14/2020 07:10 PMOLA (Sanka), St. Joseph (AL) (Serevitch)15Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys B1/14/2020 08:00 PMSt. Jude (McTaggart), St. Raphael (Stenger)23Yes
OLA Linus Hall5th Grade Boys1/15/2020 05:30 PMHoly Trinity (Adkins), St. Christopher (Pap) 10Yes
OLA Linus Hall5th Grade Boys1/15/2020 06:20 PMSt. Raphael (Polkinghorn), St Joseph (AL) (Bourgeault) 6Yes
OLA Linus Hall6th Grade Boys B-C1/15/2020 07:10 PMSt. Paschal (Krebs), Sts. Joseph and John (Nowicki)22Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys B1/15/2020 08:00 PMSt. Joseph Avon Lake (Moracz), St. Raphael (McMahon)25Yes
OLA Linus Hall6th Grade Boys B-C1/16/2020 05:30 PMSt. Mary (Avon) (Szczepanski), St. Mark ( Stanton)16Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys B1/16/2020 06:20 PMSt. Ambrose (Cirino), St. Raphael (McMahon)21Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys B1/16/2020 07:10 PMSt. Mark (Kelley), St. Joseph (AL) (Serevitch)12Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys B1/16/2020 08:00 PMOLA (Sanka), Holy Trinity (Sidoti)11Yes
OLA Linus Hall6th Grade Boys A1/17/2020 05:30 PMSt Raphael (Lerch), St. Anthony Padua (Miller) 2Yes
OLA Linus Hall5th Grade Boys1/17/2020 06:20 PMOLA (Hodge), St. Raphael (Haddad) 1Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys B1/17/2020 07:10 PMSt. Ambrose (Cirino), St. Joseph Avon Lake (Moracz)24Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys B1/17/2020 08:00 PMOLA (Demko), St. Bernadette (Clancy)14Yes
OLA Linus Hall4th Grade Girls1/18/2020 10:00 AMSt. Mark (McNamara), St. Bernadette (Gorman)21Yes
OLA Linus Hall6th Grade Girls B1/18/2020 11:00 AMOLA (Green), St. Angela (Moore) 1Yes
OLA Linus Hall6th Grade Boys B-C1/19/2020 01:00 PMSt. Mary (Avon) (Szczepanski), St. Raphael (Overberger)12Yes
OLA Linus Hall6th Grade Boys B-C1/19/2020 02:00 PMSt. Mary (Avon) (Abfall), Sts. Joseph and John (Nowicki)23Yes
OLA Linus Hall6th Grade Boys B-C1/19/2020 03:00 PMSt. Thomas Moore (Rivera), St. Paschal (Krebs)24Yes
OLA Linus Hall4th Grade Girls1/19/2020 04:00 PMSt. Mary Berea (Garr), St. Joseph (Sfiligoj)14Yes
OLA Linus Hall5th Grade Boys1/19/2020 05:00 PMSt. Mark (Svetz), St Joseph (AL) (Bourgeault) 9Yes
OLA Linus Hall6th Grade Boys A1/19/2020 06:00 PMSt Raphael (Lerch), St Hilary (Miller) 5Yes
OLA Linus Hall6th Grade Boys A1/19/2020 07:00 PMSt. Mark ( Loftus), St. Anthony Padua (Miller) 6Yes
OLA Linus Hall6th Grade Girls B1/19/2020 08:00 PMOLA (Green), St. Raphael (Phyfer) 6Yes
OLA Linus Hall4th Grade Girls1/20/2020 05:30 PMSt. Joseph (Sfiligoj), Holy Trinity (Riley)12Yes
OLA Linus Hall4th Grade Girls1/20/2020 06:20 PMSt. Ambrose (Morrow), St. Raphael (Saracusa)22Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys B1/20/2020 07:10 PMLCA (Szep), St. Raphael (McMahon)23Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys B1/20/2020 08:00 PMOLA (Demko), St. Bernadette (Clancy)11Yes
OLA Linus Hall4th Grade Girls1/21/2020 05:30 PMOLA (Putka), Holy Trinity (Riley)13Yes
OLA Linus Hall6th Grade Boys A1/21/2020 06:20 PMSt. Mark ( Loftus), St Raphael (Lerch) 4Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys B1/21/2020 07:10 PMSt. Raphael (Stenger), Holy Trinity (Curran)25Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys B1/21/2020 08:00 PMSt. Jude (McTaggart), Sts. Joseph and John (Klatka)26Yes
OLA Linus Hall6th Grade Boys B-C1/22/2020 05:30 PMLCA (Peura), St. Raphael (Overberger)15Yes
OLA Linus Hall6th Grade Girls B1/22/2020 06:20 PMSt. Raphael (Phyfer), St. Mark (McGuirk) 2Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys B Playoff1/22/2020 07:10 PMSt. Mark (Kelley), St. Jude (McTaggart) 1Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys B Playoff1/22/2020 08:00 PMHoly Trinity (Sidoti), St. Raphael (Stenger) 2Yes
OLA Linus Hall6th Grade Boys B-C1/23/2020 05:30 PMLCA (Peura), St. Mark ( Stanton)11Yes
OLA Linus Hall6th Grade Boys B-C1/23/2020 06:20 PMSt. Mary (Avon) (Abfall), St. Paschal (Krebs)25Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys B Playoff1/23/2020 07:10 PMLCA (Szep), St. Bernadette (Clancy) 1Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys B Playoff1/23/2020 08:00 PMOLA (Demko), St. Ambrose (Cirino) 2Yes
OLA Linus Hall4th Grade Girls1/24/2020 05:30 PMSt. Ambrose (Morrow), St. Bernadette (Gorman)26Yes
OLA Linus Hall6th Grade Boys B-C1/24/2020 06:20 PMSt. Thomas Moore (Rivera), Sts. Joseph and John (Nowicki)26Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys B Playoff1/24/2020 07:10 PMSt. Jude (McTaggart), St. Raphael (Stenger) 3Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys B Playoff1/24/2020 08:00 PMLCA (Szep), St. Ambrose (Cirino) 3Yes
OLA Linus Hall4th Grade Girls Playoff1/25/2020 05:30 PMSt. Joseph (Sfiligoj), St. Mark (McNamara) 1Yes
OLA Linus Hall4th Grade Girls Playoff1/25/2020 06:20 PMOLA (Putka), St. Raphael (Saracusa) 2Yes
OLA Linus Hall5th Grade Boys Playoff1/27/2020 05:30 PMSt. Raphael (Haddad), St Joseph (AL) (Bourgeault) 2Yes
OLA Linus Hall5th Grade Boys Playoff1/27/2020 06:20 PMSt. Mark (Svetz), St. Christopher (Pap) 1Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys A1/27/2020 07:10 PMSt. Albert the Great (Shaniuk), St. Basil (Spicer)11Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys A1/27/2020 08:00 PMSt. Charles (Serluco), St. Barnabas (Bell)22Yes
OLA Linus Hall6th Grade Boys B-C1/28/2020 05:30 PMSt. Mary (Avon) (Szczepanski), LCA (Peura)13Yes
OLA Linus Hall6th Grade Boys A1/28/2020 06:20 PMSt. Mark ( Loftus), St Hilary (Miller) 1Yes
OLA Linus Hall7th Grade Girls B-C1/28/2020 07:10 PMCommunion of Saints (Lachman), St. Anthony of Padua (Cuglewsk22Yes
OLA Linus Hall7th Grade Girls B-C1/28/2020 08:00 PMSt. John Vianney (Boruszkowski, Holy Trinity (Kappler)12Yes
OLA Linus Hall6th Grade Boys B-C Playoff1/30/2020 05:30 PMLCA (Peura), Sts. Joseph and John (Nowicki) 1Yes
OLA Linus Hall6th Grade Boys B-C Playoff1/30/2020 06:20 PMSt. Raphael (Overberger), St. Paschal (Krebs) 2Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys A1/30/2020 07:10 PMSt. Raphael (Trutza ), St. Basil (Spicer)13Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys A1/30/2020 08:00 PMSt. Thomas Moore (Butler), St. Barnabas (Bell)23Yes
OLA Linus Hall6th Grade Girls B1/31/2020 05:30 PMSt. Angela (Moore), St. Mark (McGuirk) 5Yes
OLA Linus Hall6th Grade Boys A1/31/2020 06:20 PMSt Hilary (Miller), St. Anthony Padua (Miller) 3Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys C1/31/2020 07:10 PMSt Basil the Great (Spacek), St. Mark (Waters)13Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys C1/31/2020 08:00 PMIWA (Kozarik), St. Peter (Konno)23Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys C2/1/2020 05:30 PMSt. Thomas Moore (Liebert), Holy Family (Steele) 12Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys C2/1/2020 06:20 PMSt. Jude (Russo), LCA (Mackey) 11Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys C2/1/2020 07:10 PMSt Albert the Great (Valdez), St. Ambrose (Estep) 10Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys C2/1/2020 08:00 PMOLA (Docherty), St. Peter (DiLoreto) 15Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys C2/2/2020 01:00 PMLCA (Mackey), St. Ambrose (Estep) 6Yes
OLA Linus Hall5th Grade Boys Playoff2/3/2020 05:30 PMSt. Mark (Svetz), St. Raphael (Haddad) 3Yes
OLA Linus Hall6th Grade Boys B-C Playoff2/3/2020 06:20 PMLCA (Peura), St. Paschal (Krebs) 3Yes
OLA Linus Hall7th Grade Girls B-C2/3/2020 07:10 PMSt. John Vianney (Boruszkowski, Holy Family (Slack)13Yes
OLA Linus Hall7th Grade Girls B-C2/3/2020 08:00 PMSt. Anthony of Padua (Cuglewsk, IWA (Blazer)21Yes
OLA Linus Hall4th Grade Girls Playoff2/4/2020 05:30 PMSt. Joseph (Sfiligoj), St. Raphael (Saracusa) 3Yes
OLA Linus Hall6th Grade Boys A Championship2/4/2020 06:20 PMSt. Mark ( Loftus), St Raphael (Lerch) 1Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys A2/4/2020 08:00 PMSt. Charles (Serluco), St. Thomas Moore (Butler)21Yes
OLA Linus Hall6th Grade Girls B2/5/2020 05:30 PMSt. Angela (Moore), St. Raphael (Phyfer) 3Yes
OLA Linus Hall6th Grade Girls B2/5/2020 06:20 PMOLA (Green), St. Mark (McGuirk) 4Yes
OLA Linus Hall8th Grade Girls A2/5/2020 07:10 PMSt. Christopher (Neitzel), Mater Dei (Mezacapa) 2Yes
OLA Linus Hall8th Grade Girls A2/5/2020 08:00 PMLCA (Barker), St. Raphael (Farnan) 1Yes
OLA Linus Hall6th Grade Girls A2/6/2020 05:30 PMHoly Trinity (Murphy), St Bernadette (Malue) 2Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys A2/6/2020 06:20 PMSt. Albert the Great (Shaniuk), St. Raphael (Trutza )12Yes
OLA Linus Hall7th Grade Girls B-C2/6/2020 07:10 PMCommunion of Saints (Lachman), IWA (Blazer)23Yes
OLA Linus Hall7th Grade Girls B-C2/6/2020 08:00 PMHoly Trinity (Kappler), Holy Family (Slack)11Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys C2/7/2020 05:30 PMOLA (Docherty), St. Thomas Moore (Liebert) 3Yes
OLA Linus Hall6th Grade Girls B Championship2/7/2020 06:20 PMSt. Angela (Moore), St. Mark (McGuirk) 1Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys A Playoff2/7/2020 07:10 PMSt. Basil (Spicer), St. Barnabas (Bell) 1Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys A Playoff2/7/2020 08:00 PMSt. Raphael (Trutza ), St. Thomas Moore (Butler) 2Yes
OLA Linus Hall7th Grade Girls A2/8/2020 10:00 AMSt. Albert the Great (Dailey), St Christopher (Pap) 1Yes
OLA Linus Hall4th Grade Boys2/8/2020 11:00 AMOLA (Grathwol), St. Mark (Koch) 3Yes
OLA Linus Hall4th Grade Boys2/8/2020 12:00 PMSt. Mark (Schmidft), Holy Trinity (Zepp) 4Yes
OLA Linus Hall5th Grade Girls2/8/2020 01:00 PMSt. Raphael (Kelly), Holy Trinity (Weisenseel)14Yes
OLA Linus Hall5th Grade Girls2/8/2020 02:00 PMSt. Mary Avon (Niederst), St. Mark (Zevallos)21Yes
OLA Linus Hall5th Grade Girls2/8/2020 02:50 PMSt. Angela Merici (Gilbride), St. Basil the Great ( Rudloff)22Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys C2/8/2020 05:30 PMSt Albert the Great (Valdez), St. Thomas Moore (Liebert) 8Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys C2/8/2020 06:20 PMSt. Peter (DiLoreto), Holy Family (Steele) 2Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys C2/8/2020 07:10 PMSt. Jude (Russo), IWA (Gabric) 7Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys C2/8/2020 08:00 PMOLA (Docherty), St. Dominic (Pick) 9Yes
OLA Linus Hall5th Grade Girls2/10/2020 05:30 PMOLA (Shepard), LCA (Guscott)13Yes
OLA Linus Hall6th Grade Girls A2/10/2020 06:20 PMSt. Joseph Avon Lake (DiTullio, St Bernadette (Malue) 3Yes
OLA Linus Hall7th Grade Girls B-C Playoff2/10/2020 07:10 PMSt. Anthony of Padua (Cuglewsk, Holy Trinity (Kappler) 2Yes
OLA Linus Hall7th Grade Girls B-C Playoff2/10/2020 08:00 PMCommunion of Saints (Lachman), St. John Vianney (Boruszkowski 1Yes
OLA Linus Hall5th Grade Girls2/11/2020 05:30 PMOLA (Shepard), Holy Trinity (Weisenseel)11Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys A Consolation2/11/2020 06:30 PMSt. Charles - Serluco, St. Albert the Great - Shaniuk 1Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys A Playoff2/11/2020 07:30 PMSt. Thomas Moore (Butler), St. Barnabas (Bell) 3Yes
OLA Linus Hall6th Grade Girls A2/12/2020 05:30 PMHoly Trinity (Murphy), St. Christopher (Haddad) 4Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys C2/12/2020 06:20 PMSt Albert the Great (Valdez), St. Jude (Russo) 4Yes
OLA Linus Hall7th Grade Girls B-C Consolation2/12/2020 07:10 PMIWA - Blazer, Holy Family - Slack 1Yes
OLA Linus Hall7th Grade Girls B-C Playoff2/12/2020 08:00 PMSt. John Vianney (Boruszkowski, Holy Trinity (Kappler) 3Yes
OLA Linus Hall5th Grade Girls2/13/2020 05:30 PMLCA (Guscott), St. Raphael (Kelly)12Yes
OLA Linus Hall5th Grade Girls2/13/2020 06:20 PMSt. Mark (Zevallos), St. Basil the Great ( Rudloff)26Yes
OLA Linus Hall8th Grade Girls A2/13/2020 07:10 PMSt. Raphael (Farnan), Mater Dei (Mezacapa) 3Yes
OLA Linus Hall8th Grade Girls A2/13/2020 08:00 PMSt. Christopher (Neitzel), LCA (Barker) 4Yes
OLA Linus Hall5th Grade Girls2/14/2020 05:30 PMSt. Angela Merici (Gilbride), St. Mary Avon (Niederst)25Yes
OLA Linus Hall6th Grade Girls A2/14/2020 06:20 PMSt. Joseph Avon Lake (DiTullio, St. Christopher (Haddad) 1Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys C2/14/2020 07:10 PMSt. Dominic (Pick), Holy Family (Steele) 5Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys C2/14/2020 08:00 PMSt. Mark (Waters), OLA 8th Grade Boys11Yes
OLA Linus Hall6th Grade Girls A2/17/2020 05:30 PMHoly Trinity (Murphy), St. Joseph Avon Lake (DiTullio 5Yes
OLA Linus Hall5th Grade Girls2/17/2020 06:20 PMLCA (Guscott), Holy Trinity (Weisenseel)16Yes
OLA Linus Hall8th Grade Girls A2/17/2020 07:10 PMLCA (Barker), Mater Dei (Mezacapa) 6Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys C2/17/2020 08:00 PMSt. Peter (DiLoreto), St. Ambrose (Estep) 14Yes
OLA Linus Hall8th Grade Girls B2/18/2020 05:30 PMSt. Joseph (AL) (Henry), Holy Family (Slack2) 6Yes
OLA Linus Hall8th Grade Girls B2/18/2020 06:20 PMOLA (Mennen), St Anthony (Bell) 5Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys C2/18/2020 07:10 PMSt Albert the Great (Swint), IWA (Kozarik)21Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys C2/18/2020 08:00 PMSt Basil the Great (Spacek), St. Mary Berea (Dehler)12Yes
OLA Linus Hall4th Grade Boys2/19/2020 05:30 PMHoly Trinity (Zepp), St. Mark (Koch) 6Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys C2/19/2020 06:20 PMSt Albert the Great (Swint), St. Peter (Konno)22Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys C2/19/2020 07:10 PMSt. Dominic (Pick), IWA (Gabric) 13Yes
OLA Linus Hall6th Grade Girls A2/19/2020 08:00 PMSt Bernadette (Malue), St. Christopher (Haddad) 6Yes
OLA Linus Hall5th Grade Girls2/21/2020 05:30 PMSt. Angela Merici (Gilbride), St. Mark (Zevallos)24Yes
OLA Linus Hall8th Grade Girls A2/21/2020 06:30 PMSt. Christopher (Neitzel), St. Raphael (Farnan) 5Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys C2/21/2020 07:30 PMLCA (Mackey), IWA (Gabric) 1Yes
OLA Linus Hall7th Grade Girls A2/21/2020 08:45 PMSt Christopher (Pap2), St. Albert the Great (Dailey2) 2Yes
OLA Linus Hall4th Grade Boys2/23/2020 01:00 PMSt. Mark (Schmidft), St. Mark (Koch) 2Yes
OLA Linus Hall5th Grade Girls2/23/2020 02:00 PMOLA (Shepard), St. Raphael (Kelly)15Yes
OLA Linus Hall5th Grade Girls2/23/2020 03:00 PMSt. Mary Avon (Niederst), St. Basil the Great ( Rudloff)23Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys C Consolation2/23/2020 04:00 PMSt. Mary Berea - Dehler, St Albert the Great - Swint 1Yes
OLA Linus Hall4th Grade Boys2/23/2020 05:00 PMOLA (Grathwol), Holy Trinity (Zepp) 1Yes
OLA Linus Hall6th Grade Girls A Championship2/23/2020 07:00 PMHoly Trinity (Murphy), St. Joseph Avon Lake (DiTullio 1Yes
OLA Linus Hall8th Grade Girls A Championship2/23/2020 08:00 PMSt. Raphael (Farnan), Mater Dei (Mezacapa) 1Yes
OLA Linus Hall8th Grade Girls B2/24/2020 05:30 PMOLA (Mennen), St. Joseph (AL) (Henry) 3Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys C Playoff2/24/2020 06:20 PMIWA (Gabric), Holy Family (Steele) 2Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys C Playoff2/24/2020 07:10 PMSt Albert the Great (Valdez), St. Dominic (Pick) 1Yes
OLA Linus Hall8th Grade Girls B2/24/2020 08:00 PMSt Anthony (Bell), Holy Family (Slack2) 4Yes
OLA Linus Hall5th Grade Girls Playoff2/25/2020 05:30 PMSt. Raphael (Kelly), St. Angela Merici (Gilbride) 1Yes
OLA Linus Hall5th Grade Girls Playoff2/25/2020 06:20 PMSt. Mary Avon (Niederst), Holy Trinity (Weisenseel) 2Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys C Playoff2/25/2020 07:10 PMSt Basil the Great (Spacek), St. Peter (Konno) 1Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys C Playoff2/25/2020 08:00 PMSt. Mark (Waters), IWA (Kozarik) 2Yes
OLA Linus Hall4th Grade Boys2/26/2020 05:30 PMOLA (Grathwol), St. Mark (Schmidft) 5Yes
OLA Linus Hall7th Grade Boys C Playoff2/26/2020 06:20 PMSt Albert the Great (Valdez), Holy Family (Steele) 3Yes
OLA Linus Hall8th Grade Girls B2/26/2020 07:10 PMSt. Joseph (AL) (Henry), St Anthony (Bell) 2Yes
OLA Linus Hall8th Grade Girls B2/26/2020 08:00 PMOLA (Mennen), Holy Family (Slack2) 1Yes
OLA Linus Hall8th Grade Girls B Championship2/27/2020 05:30 PMOLA (Mennen), St. Joseph (AL) (Henry) 1Yes
OLA Linus Hall5th Grade Girls Playoff2/27/2020 06:20 PMSt. Raphael (Kelly), St. Mary Avon (Niederst) 3Yes
OLA Linus Hall7th Grade Girls A2/27/2020 07:10 PMSt Christopher (Pap)3, St. Albert the Great (Dailey3) 3Yes
OLA Linus Hall8th Grade Boys C Playoff2/27/2020 08:00 PMIWA (Kozarik), St. Peter (Konno) 3Yes
OLA Linus Hall4th Grade Boys Championship2/28/2020 05:30 PMSt. Mark (Schmidft), Holy Trinity (Zepp) 1Yes

Site created with Tournament Scheduler Pro v6.1.35
from All-Pro Software on 2/29/2020 6:34:43 PM