North Suburban League Website for 2018

Master Schedule

Home

Latest News

Picture Gallery

League Schedule

Master Schedule

Team Schedules

Location Schedules

Scores

Standings

Links


To see this schedule in calendar format, Click Here

Schedule Index



S1 7th Central
S2 7th Continental
S3 7th National
S4 8th Grade Capitol
S5 8th Grade Continental and Cenrury
S6 8th Grade Northern
S7 Weigh Limit

Thursday, September 06, 2018 North Branch Middle School
6:00 pm S5 8th Forest Lake # 2 Maroon at 8th North Branch
Thursday, September 06, 2018 Stillwater Miller Field
6:30 pm S7 WL Coon Rapids at WL Stillwater
Thursday, September 06, 2018 Stillwater Miller Field
8:00 pm S3 7th Woodbury # 2 Blue at 7th Stillwater # 1 Red
Thursday, September 06, 2018 Stillwater Miller Field
8:00 pm S2 7th Woodbury # 2 Blue at 7th Stillwater # 1 Red
Saturday, September 08, 2018 Anoka Ramsey Central Park # 1
1:00 pm S2 7th Mounds View # 2 at 7th Anoka # 1
Saturday, September 08, 2018 Anoka Ramsey Central Park # 1
2:30 pm S2 7th Brooklyn Center at 7th Anoka # 2
Saturday, September 08, 2018 Blaine Baseball Complex
1:30 pm S6 8th Andover # 1 at 8th Blaine # 1 Tim Sukalski - Bengals
Saturday, September 08, 2018 Blaine Baseball Complex
3:00 pm S6 8th Andover # 2 at 8th Spring Lake Park # 2 White
Saturday, September 08, 2018 Blaine Baseball Complex
4:30 pm S6 8th Blaine # 2 Jess Lewis - Sharks at 8th Champlin Park
Saturday, September 08, 2018 Coon Rapids Sand Creek Park 1008
1:00 pm S6 8th Chisago Lakes at 8th Coon Rapids
Saturday, September 08, 2018 Coon Rapids Sand Creek Park 1008
2:30 pm S3 7th Chisago Lakes at 7th Coon Rapids
Saturday, September 08, 2018 Fridley Commons Park
11:00 am S5 8th WBL Hornets at 8th Fridley
Saturday, September 08, 2018 Fridley Commons Park
12:30 pm S5 8th WBL Panthers at 8th Columbia Heights
Saturday, September 08, 2018 Fridley Commons Park
2:00 pm S5 8th WBL Hurricanes at 8th Irondale
Saturday, September 08, 2018 Roseville HS
2:00 pm S4 8th Cottage Grove at 8th Roseville
Saturday, September 08, 2018 Roseville HS
3:30 pm S1 7th Forest Lake # 1 Graphite at 7th Roseville
Saturday, September 08, 2018 St. Francis Soccer # 1
1:00 pm S6 8th St. Francis # 2 at 8th Anoka
Saturday, September 08, 2018 St. Francis Soccer # 1
2:30 pm S6 8th Forest Lake # 1 Graphite at 8th St. Francis # 1
Saturday, September 08, 2018 St. Paul Highland Park HS
1:00 pm S5 8th Pal at 8th Highland Park
Saturday, September 08, 2018 St. Paul Highland Park HS
2:30 pm S4 8th Mahtomedi # 1 at 8th Nativity
Sunday, September 09, 2018 Blaine Baseball Complex
1:00 pm S3 7th Stillwater # 2 Black at 7th Blaine # 1 Andy Lyons - Blitz
Sunday, September 09, 2018 Blaine Baseball Complex
2:30 pm S3 7th Pearl at 7th Blaine # 2 Dion Torgerson - Gorillas
Sunday, September 09, 2018 Brooklyn Park Northwoods
11:30 am S5 8th Armstrong-Cooper # 1 Falcons at 8th Elk River
Sunday, September 09, 2018 Brooklyn Park Northwoods
1:00 pm S5 8th Phelps at 8th Brooklyn Park
Sunday, September 09, 2018 Brooklyn Park Northwoods
2:30 pm S5 8th Woodbury at 8th Rogers
Sunday, September 09, 2018 Centennial HS JV
1:00 pm S7 WL Andover # 1 at WL Centennial # 1
Sunday, September 09, 2018 Centennial HS JV
2:30 pm S7 WL Andover # 2 at WL Centennial # 2
Sunday, September 09, 2018 Centennial HS JV
4:00 pm S1 7th Cambridge-Isanti at 7th Centennial
Sunday, September 09, 2018 Fridley Commons Park
1:00 pm S2 7th Woodbury # 2 Blue at 7th Fridley
Sunday, September 09, 2018 Fridley Commons Park
2:30 pm S2 7th Forest Lake # 3 Gold at 7th Mounds View # 1
Sunday, September 09, 2018 Mahtomedi HS
1:00 pm S7 WL Cambridge-Isanti at WL Mahtomedi
Sunday, September 09, 2018 Mahtomedi HS
2:30 pm S7 WL Elk River # 1 at WL Cottage Grove
Sunday, September 09, 2018 North Branch Middle School
1:00 pm S5 8th Mounds View at 8th North Branch
Sunday, September 09, 2018 North Branch Middle School
2:30 pm S2 7th Forest Lake # 2 Maroon at 7th North Branch
Sunday, September 09, 2018 North St. Paul HS
5:30 pm S3 7th St. Francis at 7th North St. Paul
Sunday, September 09, 2018 Osseo HS
1:00 pm S5 8th Forest Lake # 2 Maroon at 8th Osseo
Sunday, September 09, 2018 Osseo HS
2:30 pm S3 7th Cottage Grove at 7th Osseo
Sunday, September 09, 2018 Rogers # 1
1:00 pm S3 7th Irondale at 7th Rogers # 1
Sunday, September 09, 2018 Rogers # 1
2:30 pm S3 7th Champlin Park # 1 at 7th Rogers # 2
Sunday, September 09, 2018 Spring Lake Park High School
1:00 pm S7 WL Elk River # 2 at WL East Ridge
Sunday, September 09, 2018 Spring Lake Park High School
2:30 pm S7 WL Rogers at WL Spring Lake Park
Sunday, September 09, 2018 Spring Lake Park High School
4:00 pm S1 7th Elk River at 7th Spring Lake Park
Sunday, September 09, 2018 St. Anthony HS
1:00 pm S5 8th Forest Lake # 3 Gold at 8th St. Anthony
Sunday, September 09, 2018 St. Anthony HS
2:30 pm S4 8th Mahtomedi # 2 at 8th Armstrong-Cooper # 2 Raptors
Sunday, September 09, 2018 Stillwater Miller Field
1:00 pm S4 8th Lower East Side at 8th Stillwater # 2 Black
Sunday, September 09, 2018 Stillwater Miller Field
2:30 pm S4 8th Frogtown at 8th Stillwater # 1 Red
Sunday, September 09, 2018 Stillwater Miller Field
2:30 pm S5 8th Frogtown at 8th Stillwater # 1 Red
Sunday, September 09, 2018 Woodbury High School
11:30 am S1 7th Andover at 7th Woodbury # 1
Sunday, September 09, 2018 Woodbury High School
1:00 pm S1 7th Armstrong-Cooper Hawks at 7th East Ridge
Sunday, September 09, 2018 Zimmerman
1:00 pm S6 8th Spring Lake Park # 1 Gray at 8th Zimmerman
Sunday, September 09, 2018 Zimmerman
2:30 pm S3 7th Champlin Park # 2 at 7th Zimmerman
Tuesday, September 11, 2018 Andover Sunshine Park Middle
8:00 pm S6 8th Anoka at 8th Andover # 2
Tuesday, September 11, 2018 Blaine Baseball Complex
6:30 pm S6 8th Spring Lake Park # 2 White at 8th Blaine # 2 Jess Lewis - Sharks
Tuesday, September 11, 2018 Blaine Baseball Complex
8:00 pm S6 8th Forest Lake # 1 Graphite at 8th Spring Lake Park # 1 Gray
Tuesday, September 11, 2018 Coon Rapids Sand Creek Park 1008
6:30 pm S6 8th Coon Rapids at 8th Andover # 1
Tuesday, September 11, 2018 Coon Rapids Sand Creek Park 1008
8:00 pm S6 8th Champlin Park at 8th Blaine # 1 Tim Sukalski - Bengals
Tuesday, September 11, 2018 St. Francis Soccer # 1
6:30 pm S6 8th St. Francis # 2 at 8th Zimmerman
Tuesday, September 11, 2018 St. Francis Soccer # 1
8:00 pm S6 8th St. Francis # 1 at 8th Chisago Lakes
Thursday, September 13, 2018 Centennial Middle School # 5
4:15 pm S5 8th Columbia Heights at 8th Centennial # 2
Thursday, September 13, 2018 Centennial middle school track field
6:30 pm S7 WL Stillwater at WL Centennial # 2
Thursday, September 13, 2018 Centennial middle school track field
8:00 pm S7 WL Mahtomedi at WL Centennial # 1
Thursday, September 13, 2018 Fridley Commons Park
6:30 pm S3 7th St Louis Park at 7th Mounds View # 1
Thursday, September 13, 2018 Fridley Commons Park
6:30 pm S2 7th St Louis Park at 7th Mounds View # 1
Thursday, September 13, 2018 St. Louis Park Middle School
4:15 pm S5 8th Centennial # 1 at 8th St. Louis Park
Saturday, September 15, 2018 Andover Prairie Knoll East
1:00 pm S7 WL Andover # 1 at WL Andover # 2
Saturday, September 15, 2018 Andover Prairie Knoll East
2:30 pm S7 WL Elk River # 2 at WL Cambridge-Isanti
Saturday, September 15, 2018 Coon Rapids Sand Creek Park 1008
2:00 pm S7 WL Rogers at WL Coon Rapids
Saturday, September 15, 2018 Coon Rapids Sand Creek Park 1008
3:30 pm S7 WL Elk River # 1 at WL East Ridge
Saturday, September 15, 2018 Elk River YAC
1:00 pm S6 8th Forest Lake # 1 Graphite at 8th Elk River
Saturday, September 15, 2018 Elk River YAC
1:00 pm S5 8th Forest Lake # 1 Graphite at 8th Elk River
Saturday, September 15, 2018 Elk River YAC
2:30 pm S6 8th Coon Rapids at 8th Rogers
Saturday, September 15, 2018 Elk River YAC
2:30 pm S5 8th Coon Rapids at 8th Rogers
Saturday, September 15, 2018 Elk River YAC
4:00 pm S6 8th Brooklyn Park at 8th Zimmerman
Saturday, September 15, 2018 Elk River YAC
4:00 pm S5 8th Brooklyn Park at 8th Zimmerman
Saturday, September 15, 2018 Forest Lake Fenway # 1
1:30 pm S5 8th Pal at 8th Forest Lake # 3 Gold
Saturday, September 15, 2018 Forest Lake Fenway # 1
3:00 pm S5 8th Highland Park at 8th Forest Lake # 2 Maroon
Saturday, September 15, 2018 Forest Lake Fenway # 1
4:30 pm S1 7th Cambridge-Isanti at 7th Forest Lake # 1 Graphite
Saturday, September 15, 2018 Fridley Commons Park
11:00 am S2 7th Forest Lake # 3 Gold at 7th Fridley
Saturday, September 15, 2018 Fridley Commons Park
12:30 pm S2 7th Forest Lake # 2 Maroon at 7th Woodbury # 2 Blue
Saturday, September 15, 2018 Fridley Commons Park
2:00 pm S2 7th Brooklyn Center at 7th North Branch
Saturday, September 15, 2018 Roseville HS
3:30 pm S4 8th Mahtomedi # 2 at 8th Lower East Side
Saturday, September 15, 2018 Roseville HS
5:00 pm S4 8th Nativity at 8th Roseville
Saturday, September 15, 2018 St. Francis Soccer # 1
1:00 pm S3 7th Rogers # 1 at 7th St. Francis
Saturday, September 15, 2018 St. Francis Soccer # 1
2:30 pm S3 7th Zimmerman at 7th Blaine # 2 Dion Torgerson - Gorillas
Saturday, September 15, 2018 St. Louis Park Middle School
11:00 am S3 7th Coon Rapids at 7th St Louis Park
Saturday, September 15, 2018 St. Louis Park Middle School
12:30 pm S3 7th Rogers # 2 at 7th Pearl
Saturday, September 15, 2018 White Bear Lake Potvin Park
10:00 am S5 8th Columbia Heights at 8th WBL Hurricanes
Saturday, September 15, 2018 White Bear Lake Potvin Park
11:30 am S5 8th Fridley at 8th WBL Panthers
Saturday, September 15, 2018 White Bear Lake Potvin Park
1:00 pm S5 8th North Branch at 8th WBL Hornets
Sunday, September 16, 2018 Andover Prairie Knoll West
1:00 pm S6 8th Andover # 1 at 8th St. Francis # 2
Sunday, September 16, 2018 Andover Prairie Knoll West
2:30 pm S6 8th Andover # 2 at 8th St. Francis # 1
Sunday, September 16, 2018 Andover Prairie Knoll West
4:00 pm S1 7th Elk River at 7th Andover
Sunday, September 16, 2018 Anoka Ramsey Central Park # 1
2:00 pm S2 7th Champlin Park # 1 at 7th Anoka # 1
Sunday, September 16, 2018 Anoka Ramsey Central Park # 1
2:00 pm S3 7th Champlin Park # 1 at 7th Anoka # 1
Sunday, September 16, 2018 Anoka Ramsey Central Park # 1
3:30 pm S2 7th Champlin Park # 2 at 7th Anoka # 2
Sunday, September 16, 2018 Anoka Ramsey Central Park # 1
3:30 pm S3 7th Champlin Park # 2 at 7th Anoka # 2
Sunday, September 16, 2018 Blaine Baseball Complex
1:00 pm S6 8th Frogtown at 8th Blaine # 2 Jess Lewis - Sharks
Sunday, September 16, 2018 Blaine Baseball Complex
1:00 pm S5 8th Frogtown at 8th Blaine # 2 Jess Lewis - Sharks
Sunday, September 16, 2018 Blaine Baseball Complex
2:30 pm S5 8th Woodbury at 8th Blaine # 1 Tim Sukalski - Bengals
Sunday, September 16, 2018 Blaine Baseball Complex
2:30 pm S6 8th Woodbury at 8th Blaine # 1 Tim Sukalski - Bengals
Sunday, September 16, 2018 Chisago Lakes High School
1:00 pm S4 8th Mahtomedi # 1 at 8th Chisago Lakes
Sunday, September 16, 2018 Chisago Lakes High School
2:30 pm S3 7th Blaine # 1 Andy Lyons - Blitz at 7th Chisago Lakes
Sunday, September 16, 2018 East Ridge High School
1:00 pm S1 7th Spring Lake Park at 7th East Ridge
Sunday, September 16, 2018 East Ridge High School
2:30 pm S1 7th Centennial at 7th Woodbury # 1
Sunday, September 16, 2018 Irondale High School
3:00 pm S5 8th St. Anthony at 8th Irondale
Sunday, September 16, 2018 Irondale HS
4:30 pm S3 7th Cottage Grove at 7th Irondale
Sunday, September 16, 2018 Mounds View HS
1:00 pm S3 7th Stillwater # 1 Red at 7th Mounds View # 1
Sunday, September 16, 2018 Mounds View HS
1:00 pm S2 7th Stillwater # 1 Red at 7th Mounds View # 1
Sunday, September 16, 2018 Mounds View HS
2:30 pm S3 7th Stillwater # 2 Black at 7th Mounds View # 2
Sunday, September 16, 2018 Mounds View HS
2:30 pm S2 7th Stillwater # 2 Black at 7th Mounds View # 2
Sunday, September 16, 2018 Osseo HS
1:00 pm S5 8th Mounds View at 8th Osseo
Sunday, September 16, 2018 Osseo HS
2:30 pm S3 7th North St. Paul at 7th Osseo
Sunday, September 16, 2018 Plymouth Middle School Upper Field
1:00 pm S4 8th Cottage Grove at 8th Armstrong-Cooper # 2 Raptors
Sunday, September 16, 2018 Plymouth Middle School Upper Field
2:30 pm S6 8th Champlin Park at 8th Armstrong-Cooper # 1 Falcons
Sunday, September 16, 2018 Plymouth Middle School Upper Field
2:30 pm S5 8th Champlin Park at 8th Armstrong-Cooper # 1 Falcons
Sunday, September 16, 2018 Plymouth Middle School Upper Field
4:00 pm S5 8th Phelps at 8th Anoka
Sunday, September 16, 2018 Plymouth Middle School Upper Field
4:00 pm S6 8th Phelps at 8th Anoka
Sunday, September 16, 2018 Spring Lake Park High School
1:00 pm S6 8th Stillwater # 1 Red at 8th Spring Lake Park # 1 Gray
Sunday, September 16, 2018 Spring Lake Park High School
1:00 pm S4 8th Stillwater # 1 Red at 8th Spring Lake Park # 1 Gray
Sunday, September 16, 2018 Spring Lake Park High School
2:30 pm S6 8th Stillwater # 2 Black at 8th Spring Lake Park # 2 White
Sunday, September 16, 2018 Spring Lake Park High School
2:30 pm S4 8th Stillwater # 2 Black at 8th Spring Lake Park # 2 White
Sunday, September 16, 2018 Spring Lake Park High School
4:00 pm S7 WL Cottage Grove at WL Spring Lake Park
Tuesday, September 18, 2018 Fridley Commons Park
6:30 pm S2 7th Anoka # 1 at 7th Fridley
Tuesday, September 18, 2018 Fridley Commons Park
8:00 pm S2 7th Anoka # 2 at 7th Forest Lake # 3 Gold
Thursday, September 20, 2018 Cretin Practice
6:30 pm S4 8th Armstrong-Cooper # 2 Raptors at 8th Nativity
Thursday, September 20, 2018 Cretin Practice
8:00 pm S4 8th Cottage Grove at 8th Lower East Side
Thursday, September 20, 2018 St. Louis Park Middle School
4:15 pm S5 8th Centennial # 2 at 8th St. Louis Park
Saturday, September 22, 2018 Andover Prairie Knoll East
11:00 am S7 WL Cambridge-Isanti at WL Andover # 1
Saturday, September 22, 2018 Andover Prairie Knoll East
12:30 pm S1 7th Centennial at 7th Andover
Saturday, September 22, 2018 Andover Prairie Knoll West
1:00 pm S6 8th Andover # 1 at 8th St. Francis # 1
Saturday, September 22, 2018 Andover Prairie Knoll West
2:30 pm S6 8th Andover # 2 at 8th Zimmerman
Saturday, September 22, 2018 Andover Prairie Knoll West
4:00 pm S6 8th Forest Lake # 1 Graphite at 8th St. Francis # 2
Saturday, September 22, 2018 Blaine Baseball Complex
1:00 pm S3 7th Stillwater # 2 Black at 7th Blaine # 2 Dion Torgerson - Gorillas
Saturday, September 22, 2018 Blaine Baseball Complex
2:30 pm S3 7th St. Francis at 7th Blaine # 1 Andy Lyons - Blitz
Saturday, September 22, 2018 Champlin Park Northland Pk
3:00 pm S6 8th Blaine # 2 Jess Lewis - Sharks at 8th Anoka
Saturday, September 22, 2018 Champlin Park Northland Pk
4:30 pm S6 8th Champlin Park at 8th Spring Lake Park # 2 White
Saturday, September 22, 2018 Coon Rapids Sand Creek Park 1008
1:00 pm S6 8th Blaine # 1 Tim Sukalski - Bengals at 8th Coon Rapids
Saturday, September 22, 2018 Coon Rapids Sand Creek Park 1008
2:30 pm S7 WL Andover # 2 at WL Coon Rapids
Saturday, September 22, 2018 Coon Rapids Sand Creek Park 1008
4:00 pm S3 7th Rogers # 2 at 7th Coon Rapids
Saturday, September 22, 2018 Elk River YAC
2:00 pm S7 WL Elk River # 1 at WL Elk River # 2
Saturday, September 22, 2018 Forest Lake Fenway # 1
2:00 pm S2 7th Forest Lake # 2 Maroon at 7th Forest Lake # 3 Gold
Saturday, September 22, 2018 Forest Lake Fenway # 1
3:30 pm S2 7th Anoka # 2 at 7th North Branch
Saturday, September 22, 2018 Holy Anglels HS
10:00 am S5 8th Rogers at 8th Phelps
Saturday, September 22, 2018 Pearl Park
12:30 pm S3 7th Osseo at 7th Pearl
Saturday, September 22, 2018 Plymouth Middle School Upper Field
2:30 pm S1 7th Roseville at 7th Armstrong-Cooper Hawks
Saturday, September 22, 2018 Plymouth Middle School Upper Field
4:00 pm S1 7th East Ridge at 7th Elk River
Saturday, September 22, 2018 Rogers # 1
1:00 pm S3 7th Champlin Park # 2 at 7th Rogers # 1
Saturday, September 22, 2018 Rogers # 1
2:30 pm S3 7th Irondale at 7th Zimmerman
Saturday, September 22, 2018 St. Louis Park Middle School
11:00 am S5 8th Fridley at 8th St. Louis Park
Saturday, September 22, 2018 St. Louis Park Middle School
12:30 pm S3 7th Champlin Park # 1 at 7th St Louis Park
Saturday, September 22, 2018 St. Paul Highland Park HS
4:30 pm S5 8th Osseo at 8th Highland Park
Saturday, September 22, 2018 Stillwater Miller Field
2:00 pm S4 8th Roseville at 8th Stillwater # 1 Red
Saturday, September 22, 2018 Stillwater Miller Field
3:30 pm S4 8th Nativity at 8th Stillwater # 2 Black
Sunday, September 23, 2018 Centennial HS JV
2:00 pm S7 WL Centennial # 1 at WL Centennial # 2
Sunday, September 23, 2018 Centennial HS JV
3:30 pm S1 7th Cambridge-Isanti at 7th Westside Boosters
Sunday, September 23, 2018 Chisago Lakes High School
1:00 pm S6 8th Chisago Lakes at 8th Spring Lake Park # 1 Gray
Sunday, September 23, 2018 Chisago Lakes High School
2:30 pm S3 7th Stillwater # 1 Red at 7th Chisago Lakes
Sunday, September 23, 2018 Cottage Grove Hamlet
1:00 pm S4 8th Mahtomedi # 2 at 8th Cottage Grove
Sunday, September 23, 2018 Cottage Grove Hamlet
2:30 pm S7 WL Cottage Grove at WL East Ridge
Sunday, September 23, 2018 Forest Lake Fenway # 1
1:00 pm S5 8th Forest Lake # 2 Maroon at 8th Forest Lake # 3 Gold
Sunday, September 23, 2018 Forest Lake Fenway # 1
2:30 pm S5 8th St. Anthony at 8th North Branch
Sunday, September 23, 2018 Mahtomedi HS
2:30 pm S7 WL Spring Lake Park at WL Mahtomedi
Sunday, September 23, 2018 Mahtomedi HS
4:00 pm S7 WL Rogers at WL Stillwater
Sunday, September 23, 2018 Mounds View HS
1:00 pm S2 7th Anoka # 1 at 7th Mounds View # 1
Sunday, September 23, 2018 Mounds View HS
2:30 pm S2 7th Fridley at 7th Mounds View # 2
Sunday, September 23, 2018 North St. Paul HS
5:30 pm S3 7th Cottage Grove at 7th North St. Paul
Sunday, September 23, 2018 Plymouth Middle School Upper Field
1:00 pm S5 8th Brooklyn Park at 8th Armstrong-Cooper # 1 Falcons
Sunday, September 23, 2018 Plymouth Middle School Upper Field
2:30 pm S4 8th Mahtomedi # 1 at 8th Armstrong-Cooper # 2 Raptors
Sunday, September 23, 2018 Plymouth Middle School Upper Field
4:00 pm S5 8th Frogtown at 8th Elk River
Sunday, September 23, 2018 Woodbury High School
1:00 pm S5 8th Westside Boosters at 8th Woodbury
Sunday, September 23, 2018 Woodbury High School
2:30 pm S1 7th Forest Lake # 1 Graphite at 7th Woodbury # 1
Sunday, September 23, 2018 Woodbury High School
4:00 pm S2 7th Brooklyn Center at 7th Woodbury # 2 Blue
Tuesday, September 25, 2018 Anoka Ramsey Central Park # 1
6:30 pm S6 8th Anoka at 8th Champlin Park
Tuesday, September 25, 2018 Anoka Ramsey Central Park # 1
8:00 pm S6 8th Blaine # 2 Jess Lewis - Sharks at 8th Zimmerman
Tuesday, September 25, 2018 Blaine Baseball Complex
6:30 pm S6 8th Andover # 1 at 8th Spring Lake Park # 1 Gray
Tuesday, September 25, 2018 Blaine Baseball Complex
8:00 pm S6 8th Coon Rapids at 8th Spring Lake Park # 2 White
Tuesday, September 25, 2018 Chisago Lakes High School
6:30 pm S3 7th North St. Paul at 7th Chisago Lakes
Tuesday, September 25, 2018 Chisago Lakes High School
8:00 pm S6 8th Chisago Lakes at 8th Forest Lake # 1 Graphite
Tuesday, September 25, 2018 Coon Rapids Sand Creek Park 1008
6:30 pm S3 7th Zimmerman at 7th Coon Rapids
Tuesday, September 25, 2018 Coon Rapids Sand Creek Park 1008
8:00 pm S3 7th St. Francis at 7th Irondale
Tuesday, September 25, 2018 Osseo Fernbrook
6:30 pm S3 7th St Louis Park at 7th Pearl
Tuesday, September 25, 2018 Osseo Fernbrook
8:00 pm S3 7th Champlin Park # 2 at 7th Osseo
Tuesday, September 25, 2018 Rogers # 1
6:30 pm S3 7th Champlin Park # 1 at 7th Rogers # 1
Tuesday, September 25, 2018 Rogers # 1
8:00 pm S3 7th Blaine # 1 Andy Lyons - Blitz at 7th Rogers # 2
Tuesday, September 25, 2018 Roseville HS
6:00 pm S1 7th Westside Boosters at 7th Roseville
Tuesday, September 25, 2018 St. Francis Soccer # 1
6:30 pm S6 8th St. Francis # 1 at 8th Blaine # 1 Tim Sukalski - Bengals
Tuesday, September 25, 2018 St. Francis Soccer # 1
8:00 pm S6 8th St. Francis # 2 at 8th Andover # 2
Tuesday, September 25, 2018 Stillwater HS
6:30 pm S3 7th Blaine # 2 Dion Torgerson - Gorillas at 7th Stillwater # 1 Red
Tuesday, September 25, 2018 Stillwater HS
8:00 pm S3 7th Cottage Grove at 7th Stillwater # 2 Black
Thursday, September 27, 2018 Centennial Middle School # 5
4:15 pm S5 8th Fridley at 8th Centennial # 2
Thursday, September 27, 2018 Centennial middle school track field
6:30 pm S7 WL Coon Rapids at WL Centennial # 2
Thursday, September 27, 2018 Centennial middle school track field
8:00 pm S7 WL Cottage Grove at WL Centennial # 1
Thursday, September 27, 2018 Columbia Heights Columbia Academy
4:15 pm S5 8th Centennial # 1 at 8th Columbia Heights
Thursday, September 27, 2018 Rogers # 1
6:30 pm S7 WL Andover # 1 at WL Rogers
Thursday, September 27, 2018 Rogers # 1
8:00 pm S7 WL Andover # 2 at WL Elk River # 2
Thursday, September 27, 2018 Stillwater Miller Field
6:30 pm S7 WL Stillwater at WL Mahtomedi
Thursday, September 27, 2018 Stillwater Miller Field
8:00 pm S7 WL Spring Lake Park at WL East Ridge
Saturday, September 29, 2018 Anoka Ramsey Central Park # 1
11:00 am S6 8th Anoka at 8th Andover # 1
Saturday, September 29, 2018 Anoka Ramsey Central Park # 1
12:30 pm S2 7th Forest Lake # 2 Maroon at 7th Anoka # 1
Saturday, September 29, 2018 Anoka Ramsey Central Park # 1
2:00 pm S2 7th Mounds View # 1 at 7th Anoka # 2
Saturday, September 29, 2018 Blaine Baseball Complex
1:00 pm S3 7th Zimmerman at 7th Blaine # 1 Andy Lyons - Blitz
Saturday, September 29, 2018 Blaine Baseball Complex
2:30 pm S3 7th North St. Paul at 7th Blaine # 2 Dion Torgerson - Gorillas
Saturday, September 29, 2018 Blaine Baseball Complex
4:00 pm S3 7th Stillwater # 2 Black at 7th Coon Rapids
Saturday, September 29, 2018 Cambridge Sandquist Field # 1
1:00 pm S7 WL Coon Rapids at WL Cambridge-Isanti
Saturday, September 29, 2018 Cambridge Sandquist Field # 1
2:30 pm S1 7th Armstrong-Cooper Hawks at 7th Cambridge-Isanti
Saturday, September 29, 2018 Cambridge Sandquist Field # 1
4:00 pm S1 7th Andover at 7th Forest Lake # 1 Graphite
Saturday, September 29, 2018 Columbia Heights Columbia Academy
11:00 am S5 8th St. Louis Park at 8th Columbia Heights
Saturday, September 29, 2018 Columbia Heights Columbia Academy
12:30 pm S5 8th Pal at 8th North Branch
Saturday, September 29, 2018 Columbia Heights Columbia Academy
2:00 pm S5 8th Forest Lake # 3 Gold at 8th Highland Park
Saturday, September 29, 2018 Cretin Practice
12:45 pm S4 8th Stillwater # 1 Red at 8th Nativity
Saturday, September 29, 2018 Forest Lake Fenway # 1
2:00 pm S6 8th Forest Lake # 1 Graphite at 8th Andover # 2
Saturday, September 29, 2018 Forest Lake Fenway # 1
3:30 pm S6 8th Chisago Lakes at 8th Blaine # 2 Jess Lewis - Sharks
Saturday, September 29, 2018 Fridley Commons Park
11:00 am S2 7th Brooklyn Center at 7th Fridley
Saturday, September 29, 2018 Fridley Commons Park
12:30 pm S2 7th North Branch at 7th Mounds View # 2
Saturday, September 29, 2018 Lower East Side
3:00 pm S4 8th Armstrong-Cooper # 2 Raptors at 8th Lower East Side
Saturday, September 29, 2018 Roseville HS
2:00 pm S4 8th Stillwater # 2 Black at 8th Roseville
Saturday, September 29, 2018 Roseville HS
3:30 pm S1 7th Spring Lake Park at 7th Roseville
Saturday, September 29, 2018 St. Anthony HS
9:00 am S5 8th Mounds View at 8th St. Anthony
Saturday, September 29, 2018 St. Francis Soccer # 1
12:30 pm S3 7th Rogers # 2 at 7th St. Francis
Saturday, September 29, 2018 St. Francis Soccer # 1
2:00 pm S6 8th St. Francis # 1 at 8th Zimmerman
Saturday, September 29, 2018 St. Francis Soccer # 1
3:30 pm S6 8th St. Francis # 2 at 8th Coon Rapids
Saturday, September 29, 2018 St. Louis Park Middle School
11:00 am S3 7th Osseo at 7th St Louis Park
Saturday, September 29, 2018 St. Louis Park Middle School
12:30 pm S3 7th Rogers # 1 at 7th Pearl
Sunday, September 30, 2018 Brooklyn Park Northwoods
1:00 pm S5 8th Westside Boosters at 8th Brooklyn Park
Sunday, September 30, 2018 Brooklyn Park Northwoods
2:30 pm S5 8th Frogtown at 8th Armstrong-Cooper # 1 Falcons
Sunday, September 30, 2018 Centennial HS JV
1:00 pm S7 WL Andover # 2 at WL Centennial # 1
Sunday, September 30, 2018 Centennial HS JV
2:30 pm S7 WL Spring Lake Park at WL Centennial # 2
Sunday, September 30, 2018 Cottage Grove Hamlet
1:00 pm S4 8th Blaine # 1 Tim Sukalski - Bengals at 8th Cottage Grove
Sunday, September 30, 2018 Cottage Grove Hamlet
1:00 pm S6 8th Blaine # 1 Tim Sukalski - Bengals at 8th Cottage Grove
Sunday, September 30, 2018 Cottage Grove Hamlet
2:30 pm S7 WL Mahtomedi at WL Cottage Grove
Sunday, September 30, 2018 Cottage Grove Hamlet
4:00 pm S7 WL East Ridge at WL Stillwater
Sunday, September 30, 2018 Cottage Grove Hamlet
5:30 pm S3 7th Chisago Lakes at 7th Cottage Grove
Sunday, September 30, 2018 Elk River YAC
1:00 pm S5 8th Rogers at 8th Elk River
Sunday, September 30, 2018 Elk River YAC
2:30 pm S7 WL Rogers at WL Elk River # 1
Sunday, September 30, 2018 Elk River YAC
4:00 pm S7 WL Andover # 1 at WL Elk River # 2
Sunday, September 30, 2018 Elk River YAC
5:30 pm S1 7th Centennial at 7th Elk River
Sunday, September 30, 2018 Irondale High School
3:00 pm S5 8th Forest Lake # 2 Maroon at 8th Irondale
Sunday, September 30, 2018 Irondale HS
4:30 pm S3 7th Stillwater # 1 Red at 7th Irondale
Sunday, September 30, 2018 Mahtomedi HS
2:00 pm S6 8th Spring Lake Park # 2 White at 8th Mahtomedi # 1
Sunday, September 30, 2018 Mahtomedi HS
2:00 pm S4 8th Spring Lake Park # 2 White at 8th Mahtomedi # 1
Sunday, September 30, 2018 Mahtomedi HS
3:30 pm S4 8th Spring Lake Park # 1 Gray at 8th Mahtomedi # 2
Sunday, September 30, 2018 Mahtomedi HS
3:30 pm S6 8th Spring Lake Park # 1 Gray at 8th Mahtomedi # 2
Sunday, September 30, 2018 US Bank Stadium
8:15 am S6 8th Osseo at 8th Champlin Park
Sunday, September 30, 2018 US Bank Stadium
8:15 am S5 8th Osseo at 8th Champlin Park
Sunday, September 30, 2018 US Bank Stadium
9:30 am S3 7th Champlin Park # 1 at 7th Champlin Park # 2
Sunday, September 30, 2018 Woodbury High School
1:00 pm S5 8th Phelps at 8th Woodbury
Sunday, September 30, 2018 Woodbury High School
2:30 pm S2 7th Forest Lake # 3 Gold at 7th Woodbury # 2 Blue
Sunday, September 30, 2018 Woodbury High School
4:00 pm S1 7th Westside Boosters at 7th Woodbury # 1
Monday, October 01, 2018 Mounds View HS
6:30 pm S5 8th Pal at 8th Mounds View
Tuesday, October 02, 2018 el rio recreation
7:00 pm S1 7th Westside Boosters at 7th Elk River
Tuesday, October 02, 2018 Osseo Fernbrook
8:00 pm S5 8th Forest Lake # 3 Gold at 8th Osseo
Wednesday, October 03, 2018 Baker Recreation Center
8:00 pm S5 8th Phelps at 8th Westside Boosters
Thursday, October 04, 2018 Andover Prairie Knoll West
6:30 pm S1 7th Roseville at 7th East Ridge
Thursday, October 04, 2018 Andover Prairie Knoll West
8:00 pm S1 7th Westside Boosters at 7th Andover
Thursday, October 04, 2018 Centenial HS
6:30 pm S1 7th Forest Lake # 1 Graphite at 7th Centennial
Thursday, October 04, 2018 Centenial HS
8:00 pm S1 7th Armstrong-Cooper Hawks at 7th Woodbury # 1
Thursday, October 04, 2018 St. Anthony HS
6:30 pm S5 8th St. Louis Park at 8th St. Anthony
Thursday, October 04, 2018 St. Anthony HS
8:00 pm S6 8th Forest Lake # 1 Graphite at 8th Roseville
Thursday, October 04, 2018 St. Anthony HS
8:00 pm S4 8th Forest Lake # 1 Graphite at 8th Roseville
Thursday, October 04, 2018 St. Paul Highland Park HS
6:30 pm S5 8th Irondale at 8th Highland Park
Thursday, October 04, 2018 St. Paul Highland Park HS
8:00 pm S4 8th Lower East Side at 8th Nativity
Thursday, October 04, 2018 Stillwater Miller Field
6:30 pm S7 WL Cottage Grove at WL Stillwater
Thursday, October 04, 2018 Stillwater Miller Field
8:00 pm S7 WL East Ridge at WL Centennial # 2
Saturday, October 06, 2018 Blaine Baseball Complex
2:30 pm S6 8th Blaine # 2 Jess Lewis - Sharks at 8th St. Francis # 2
Saturday, October 06, 2018 Blaine Baseball Complex
4:00 pm S6 8th Spring Lake Park # 2 White at 8th Anoka
Saturday, October 06, 2018 Cambridge Sandquist Field # 1
1:00 pm S7 WL Andover # 2 at WL Cambridge-Isanti
Saturday, October 06, 2018 Cambridge Sandquist Field # 1
2:30 pm S1 7th Elk River at 7th Cambridge-Isanti
Saturday, October 06, 2018 Coon Rapids Sand Creek Park 1008
1:00 pm S6 8th Coon Rapids at 8th St. Francis # 1
Saturday, October 06, 2018 Forest Lake Fenway # 1
2:00 pm S6 8th Andover # 1 at 8th Forest Lake # 1 Graphite
Saturday, October 06, 2018 Forest Lake Fenway # 1
3:30 pm S6 8th Andover # 2 at 8th Chisago Lakes
Saturday, October 06, 2018 Fridley Commons Park
10:00 am S5 8th Forest Lake # 2 Maroon at 8th Fridley
Saturday, October 06, 2018 Fridley Commons Park
11:30 am S5 8th Columbia Heights at 8th Nativity
Saturday, October 06, 2018 Holy Anglels HS
10:00 am S5 8th Frogtown at 8th Phelps
Saturday, October 06, 2018 Irondale High School
3:00 pm S5 8th Osseo at 8th Irondale
Saturday, October 06, 2018 Irondale HS
4:30 pm S3 7th Rogers # 1 at 7th Stillwater # 2 Black
Saturday, October 06, 2018 Pearl Park
12:30 pm S3 7th Coon Rapids at 7th Pearl
Saturday, October 06, 2018 Plymouth Middle School Upper Field
12:30 pm S1 7th Westside Boosters at 7th Armstrong-Cooper Hawks
Saturday, October 06, 2018 Plymouth Middle School Upper Field
2:00 pm S4 8th Roseville at 8th Armstrong-Cooper # 2 Raptors
Saturday, October 06, 2018 Rogers # 1
2:00 pm S7 WL Elk River # 2 at WL Rogers
Saturday, October 06, 2018 Rogers # 1
3:30 pm S7 WL Coon Rapids at WL Elk River # 1
Saturday, October 06, 2018 St. Francis Soccer # 1
1:00 pm S3 7th Champlin Park # 2 at 7th St. Francis
Saturday, October 06, 2018 St. Louis Park Middle School
11:00 am S5 8th Pal at 8th St. Louis Park
Saturday, October 06, 2018 St. Louis Park Middle School
12:30 pm S3 7th North St. Paul at 7th St Louis Park
Saturday, October 06, 2018 Zimmerman
1:00 pm S6 8th Champlin Park at 8th Zimmerman
Saturday, October 06, 2018 Zimmerman
2:30 pm S3 7th Chisago Lakes at 7th Zimmerman
Sunday, October 07, 2018 Brooklyn Park Northwoods
1:00 pm S5 8th Rogers at 8th Brooklyn Park
Sunday, October 07, 2018 Brooklyn Park Northwoods
2:30 pm S3 7th Irondale at 7th Osseo
Sunday, October 07, 2018 Brooklyn Park Northwoods
4:00 pm S3 7th Rogers # 2 at 7th Blaine # 2 Dion Torgerson - Gorillas
Sunday, October 07, 2018 Cottage Grove High School Stadium
1:00 pm S3 7th Blaine # 1 Andy Lyons - Blitz at 7th Cottage Grove
Sunday, October 07, 2018 Cottage Grove High School Stadium
2:30 pm S4 8th Stillwater # 1 Red at 8th Cottage Grove
Sunday, October 07, 2018 Forest Lake Fenway # 1
1:00 pm S5 8th North Branch at 8th Forest Lake # 3 Gold
Sunday, October 07, 2018 Forest Lake Fenway # 1
2:30 pm S2 7th North Branch at 7th Forest Lake # 3 Gold
Sunday, October 07, 2018 Forest Lake Fenway # 1
4:00 pm S2 7th Fridley at 7th Forest Lake # 2 Maroon
Sunday, October 07, 2018 Mahtomedi High School
1:00 pm S5 8th Mahtomedi # 2 at 8th St. Anthony
Sunday, October 07, 2018 Mahtomedi HS
1:00 pm S4 8th Mahtomedi # 2 at 8th St. Anthony
Sunday, October 07, 2018 Mahtomedi HS
2:30 pm S4 8th Mahtomedi # 1 at 8th Lower East Side
Sunday, October 07, 2018 Mahtomedi HS
4:00 pm S7 WL Andover # 1 at WL Mahtomedi
Sunday, October 07, 2018 Mounds View HS
2:00 pm S2 7th Anoka # 2 at 7th Mounds View # 2
Sunday, October 07, 2018 Mounds View HS
3:30 pm S2 7th Brooklyn Center at 7th Mounds View # 1
Sunday, October 07, 2018 Mounds View HS
5:00 pm S5 8th Highland Park at 8th Mounds View
Sunday, October 07, 2018 Spring Lake Park High School
1:00 pm S7 WL Centennial # 1 at WL Spring Lake Park
Sunday, October 07, 2018 Spring Lake Park High School
2:30 pm S1 7th Forest Lake # 1 Graphite at 7th Spring Lake Park
Sunday, October 07, 2018 Stillwater Miller Field
1:00 pm S3 7th Champlin Park # 1 at 7th Stillwater # 1 Red
Sunday, October 07, 2018 Stillwater Miller Field
2:30 pm S4 8th Armstrong-Cooper # 1 Falcons at 8th Stillwater # 2 Black
Sunday, October 07, 2018 Stillwater Miller Field
2:30 pm S5 8th Armstrong-Cooper # 1 Falcons at 8th Stillwater # 2 Black
Sunday, October 07, 2018 Woodbury High School
1:00 pm S5 8th Elk River at 8th Woodbury
Sunday, October 07, 2018 Woodbury High School
2:30 pm S1 7th Roseville at 7th Woodbury # 1
Sunday, October 07, 2018 Woodbury High School
4:00 pm S2 7th Anoka # 1 at 7th Woodbury # 2 Blue
Tuesday, October 09, 2018 North St. Paul HS
6:00 pm S3 7th North St. Paul at 7th Stillwater # 2 Black
Tuesday, October 09, 2018 Rogers Middle School
6:30 pm S5 8th Armstrong-Cooper # 1 Falcons at 8th Rogers
Tuesday, October 09, 2018 Rogers Middle School
8:00 pm S5 8th Brooklyn Park at 8th Elk River
Thursday, October 11, 2018 Brookyn Center Evergreen
6:30 pm S2 7th Mounds View # 2 at 7th Brooklyn Center
Thursday, October 11, 2018 Brookyn Center Evergreen
8:00 pm S2 7th Mounds View # 1 at 7th Forest Lake # 2 Maroon
Thursday, October 11, 2018 Fridley Commons Park
6:30 pm S5 8th Mounds View at 8th Nativity
Thursday, October 11, 2018 Fridley Commons Park
8:00 pm S5 8th Pal at 8th Irondale
Saturday, October 13, 2018 Andover Prairie Knoll West
1:00 pm S7 WL Elk River # 1 at WL Andover # 2
Saturday, October 13, 2018 Andover Prairie Knoll West
2:30 pm S7 WL Coon Rapids at WL Andover # 1
Saturday, October 13, 2018 Andover Prairie Knoll West
4:00 pm S7 WL Rogers at WL Cambridge-Isanti
Saturday, October 13, 2018 Anoka Ramsey Central Park # 1
12:30 pm S2 7th Anoka # 1 at 7th Brooklyn Center
Saturday, October 13, 2018 Anoka Ramsey Central Park # 1
2:00 pm S6 8th Armstrong-Cooper # 1 Falcons at 8th Anoka
Saturday, October 13, 2018 Anoka Ramsey Central Park # 1
2:00 pm S5 8th Armstrong-Cooper # 1 Falcons at 8th Anoka
Saturday, October 13, 2018 Anoka Ramsey Central Park # 1
3:30 pm S6 8th Coon Rapids at 8th Brooklyn Park
Saturday, October 13, 2018 Anoka Ramsey Central Park # 1
3:30 pm S5 8th Coon Rapids at 8th Brooklyn Park
Saturday, October 13, 2018 Blaine Baseball Complex
10:00 am S3 7th Rogers # 1 at 7th Blaine # 1 Andy Lyons - Blitz
Saturday, October 13, 2018 Blaine Baseball Complex
11:30 am S3 7th Chisago Lakes at 7th St. Francis
Saturday, October 13, 2018 Blaine Baseball Complex
1:00 pm S1 7th Armstrong-Cooper Hawks at 7th Spring Lake Park
Saturday, October 13, 2018 Blaine Baseball Complex
2:30 pm S1 7th Cambridge-Isanti at 7th Andover
Saturday, October 13, 2018 Blaine Baseball Complex
4:00 pm S1 7th Centennial at 7th Roseville
Saturday, October 13, 2018 Centennial middle school track field
1:00 pm S7 WL East Ridge at WL Centennial # 1
Saturday, October 13, 2018 Centennial middle school track field
2:30 pm S7 WL Elk River # 2 at WL Cottage Grove
Saturday, October 13, 2018 Centennial middle school track field
4:00 pm S7 WL Mahtomedi at WL Centennial # 2
Saturday, October 13, 2018 Champlin Park HS
11:00 am S3 7th Stillwater # 2 Black at 7th Champlin Park # 1
Saturday, October 13, 2018 Champlin Park HS
12:30 pm S3 7th Stillwater # 1 Red at 7th Champlin Park # 2
Saturday, October 13, 2018 Champlin Park HS
2:00 pm S6 8th Chisago Lakes at 8th Champlin Park
Saturday, October 13, 2018 Columbia Heights Columbia Academy
11:00 am S5 8th Highland Park at 8th Columbia Heights
Saturday, October 13, 2018 Columbia Heights Columbia Academy
12:30 pm S5 8th Mounds View at 8th Fridley
Saturday, October 13, 2018 Cottage Grove High School Stadium
1:00 pm S3 7th Coon Rapids at 7th Cottage Grove
Saturday, October 13, 2018 Elk River YAC
12:30 pm S1 7th Woodbury # 1 at 7th Elk River
Saturday, October 13, 2018 Elk River YAC
2:00 pm S6 8th Roseville at 8th Elk River
Saturday, October 13, 2018 Elk River YAC
2:00 pm S5 8th Roseville at 8th Elk River
Saturday, October 13, 2018 Elk River YAC
2:00 pm S4 8th Roseville at 8th Elk River
Saturday, October 13, 2018 Elk River YAC
3:30 pm S5 8th Rogers at 8th Forest Lake # 1 Graphite
Saturday, October 13, 2018 Elk River YAC
3:30 pm S6 8th Rogers at 8th Forest Lake # 1 Graphite
Saturday, October 13, 2018 Forest Lake Fenway # 1
2:00 pm S2 7th Fridley at 7th North Branch
Saturday, October 13, 2018 Forest Lake Fenway # 1
3:30 pm S2 7th Anoka # 2 at 7th Forest Lake # 2 Maroon
Saturday, October 13, 2018 St. Francis Soccer # 1
2:00 pm S6 8th St. Francis # 2 at 8th Spring Lake Park # 1 Gray
Saturday, October 13, 2018 St. Francis Soccer # 1
3:30 pm S6 8th Spring Lake Park # 2 White at 8th St. Francis # 1
Saturday, October 13, 2018 St. Louis Park Middle School
11:00 am S5 8th Forest Lake # 3 Gold at 8th St. Louis Park
Saturday, October 13, 2018 St. Louis Park Middle School
12:30 pm S3 7th Blaine # 2 Dion Torgerson - Gorillas at 7th St Louis Park
Saturday, October 13, 2018 St. Louis Park Middle School
2:00 pm S3 7th Zimmerman at 7th Pearl
Saturday, October 13, 2018 Woodbury High School
3:00 pm S1 7th Westside Boosters at 7th East Ridge
Sunday, October 14, 2018 Forest Lake Fenway # 1
1:00 pm S5 8th St. Anthony at 8th Forest Lake # 2 Maroon
Sunday, October 14, 2018 Forest Lake Fenway # 1
2:30 pm S2 7th Mounds View # 2 at 7th Forest Lake # 3 Gold
Sunday, October 14, 2018 Irondale High School
3:00 pm S5 8th North Branch at 8th Irondale
Sunday, October 14, 2018 Irondale HS
4:30 pm S3 7th North St. Paul at 7th Irondale
Sunday, October 14, 2018 Mahtomedi HS
1:00 pm S6 8th Blaine # 2 Jess Lewis - Sharks at 8th Mahtomedi # 2
Sunday, October 14, 2018 Mahtomedi HS
1:00 pm S4 8th Blaine # 2 Jess Lewis - Sharks at 8th Mahtomedi # 2
Sunday, October 14, 2018 Mahtomedi HS
2:30 pm S4 8th Cottage Grove at 8th Mahtomedi # 1
Sunday, October 14, 2018 Osseo HS
1:00 pm S5 8th Pal at 8th Osseo
Sunday, October 14, 2018 Osseo HS
2:30 pm S3 7th Rogers # 2 at 7th Osseo
Sunday, October 14, 2018 Stillwater HS
1:00 pm S4 8th Lower East Side at 8th Stillwater # 1 Red
Sunday, October 14, 2018 Stillwater HS
2:30 pm S4 8th Armstrong-Cooper # 2 Raptors at 8th Stillwater # 2 Black
Sunday, October 14, 2018 Stillwater HS
4:00 pm S7 WL Spring Lake Park at WL Stillwater
Sunday, October 14, 2018 West Minnehaha
1:00 pm S5 8th Blaine # 1 Tim Sukalski - Bengals at 8th Frogtown
Sunday, October 14, 2018 West Minnehaha
1:00 pm S6 8th Blaine # 1 Tim Sukalski - Bengals at 8th Frogtown
Sunday, October 14, 2018 West Minnehaha
2:30 pm S6 8th Andover # 2 at 8th Phelps
Sunday, October 14, 2018 West Minnehaha
2:30 pm S5 8th Andover # 2 at 8th Phelps
Sunday, October 14, 2018 West Minnehaha
4:00 pm S5 8th Zimmerman at 8th Westside Boosters
Sunday, October 14, 2018 West Minnehaha
4:00 pm S6 8th Zimmerman at 8th Westside Boosters
Sunday, October 14, 2018 Woodbury High School
1:00 pm S6 8th Andover # 1 at 8th Woodbury
Sunday, October 14, 2018 Woodbury High School
1:00 pm S5 8th Andover # 1 at 8th Woodbury
Sunday, October 14, 2018 Woodbury High School
2:30 pm S2 7th Mounds View # 1 at 7th Woodbury # 2 Blue
Monday, October 15, 2018 Andover Prairie Knoll East
8:00 pm S1 7th Armstrong-Cooper Hawks at 7th Andover
Monday, October 15, 2018 Centennial middle school track field
6:30 pm S1 7th Westside Boosters at 7th Centennial
Monday, October 15, 2018 Centennial middle school track field
8:00 pm S1 7th East Ridge at 7th Cambridge-Isanti
Monday, October 15, 2018 Cottage Grove Hamlet
6:30 pm S7 WL Centennial # 2 at WL Cottage Grove
Monday, October 15, 2018 Cottage Grove Hamlet
8:00 pm S7 WL Mahtomedi at WL East Ridge
Monday, October 15, 2018 Lexington lighted field
6:30 pm S3 7th Chisago Lakes at 7th Blaine # 2 Dion Torgerson - Gorillas
Monday, October 15, 2018 Lexington lighted field
8:00 pm S3 7th Coon Rapids at 7th Blaine # 1 Andy Lyons - Blitz
Monday, October 15, 2018 St. Francis Soccer # 1
6:30 pm S3 7th Zimmerman at 7th St. Francis
Monday, October 15, 2018 Stillwater Miller Field
7:30 pm S3 7th Cottage Grove at 7th Stillwater # 1 Red
Tuesday, October 16, 2018 Andover Prairie Knoll East
6:30 pm S6 8th Andover # 1 at 8th Chisago Lakes
Tuesday, October 16, 2018 Andover Prairie Knoll East
8:00 pm S6 8th Andover # 2 at 8th Blaine # 2 Jess Lewis - Sharks
Tuesday, October 16, 2018 Andover Prairie Knoll West
6:30 pm S7 WL Elk River # 1 at WL Andover # 1
Tuesday, October 16, 2018 Andover Prairie Knoll West
8:00 pm S7 WL Rogers at WL Andover # 2
Tuesday, October 16, 2018 Anoka Ramsey Central Park # 1
6:30 pm S2 7th Forest Lake # 3 Gold at 7th Anoka # 1
Tuesday, October 16, 2018 Anoka Ramsey Central Park # 1
8:00 pm S2 7th Fridley at 7th Anoka # 2
Tuesday, October 16, 2018 Brooklyn Park Central Park
6:30 pm S5 8th Woodbury at 8th Brooklyn Park
Tuesday, October 16, 2018 Brooklyn Park Central Park
8:00 pm S5 8th Elk River at 8th Westside Boosters
Tuesday, October 16, 2018 Brookyn Center Evergreen
6:30 pm S2 7th Forest Lake # 2 Maroon at 7th Brooklyn Center
Tuesday, October 16, 2018 Brookyn Center Evergreen
8:00 pm S2 7th Woodbury # 2 Blue at 7th Mounds View # 2
Tuesday, October 16, 2018 Champlin Park Northland Pk
6:30 pm S3 7th St Louis Park at 7th Champlin Park # 2
Tuesday, October 16, 2018 Champlin Park Northland Pk
8:00 pm S3 7th Pearl at 7th Champlin Park # 1
Tuesday, October 16, 2018 Coon Rapids Sand Creek Park 1008
6:30 pm S6 8th Spring Lake Park # 1 Gray at 8th Coon Rapids
Tuesday, October 16, 2018 Coon Rapids Sand Creek Park 1008
8:00 pm S6 8th Spring Lake Park # 2 White at 8th Zimmerman
Tuesday, October 16, 2018 Cottage Grove Hamlet
6:30 pm S4 8th Nativity at 8th Cottage Grove
Tuesday, October 16, 2018 Cottage Grove Hamlet
8:00 pm S4 8th Lower East Side at 8th Roseville
Tuesday, October 16, 2018 Elk River YAC
6:30 pm S7 WL Coon Rapids at WL Elk River # 2
Tuesday, October 16, 2018 Elk River YAC Lights
8:00 pm S1 7th Forest Lake # 1 Graphite at 7th Elk River
Tuesday, October 16, 2018 Fridley Commons Park
6:30 pm S5 8th Forest Lake # 2 Maroon at 8th Columbia Heights
Tuesday, October 16, 2018 Fridley Commons Park
8:00 pm S5 8th Highland Park at 8th Fridley
Tuesday, October 16, 2018 Lexington lighted field
6:30 pm S6 8th Forest Lake # 1 Graphite at 8th Blaine # 1 Tim Sukalski - Bengals
Tuesday, October 16, 2018 Lexington lighted field
8:00 pm S1 7th Woodbury # 1 at 7th Spring Lake Park
Tuesday, October 16, 2018 New Hope Lighted Ball Field
6:30 pm S5 8th Phelps at 8th Armstrong-Cooper # 1 Falcons
Tuesday, October 16, 2018 New Hope Lighted Ball Field
8:00 pm S5 8th Rogers at 8th Frogtown
Tuesday, October 16, 2018 Osseo Fernbrook
6:30 pm S5 8th St. Louis Park at 8th Mounds View
Tuesday, October 16, 2018 Osseo Fernbrook
8:00 pm S5 8th North Branch at 8th Osseo
Tuesday, October 16, 2018 Rogers # 1
6:30 pm S3 7th Osseo at 7th Rogers # 1
Tuesday, October 16, 2018 Rogers # 1
8:00 pm S3 7th Irondale at 7th Rogers # 2
Tuesday, October 16, 2018 St. Anthony HS
6:30 pm S5 8th Forest Lake # 3 Gold at 8th Irondale
Tuesday, October 16, 2018 St. Anthony HS
8:00 pm S5 8th Pal at 8th St. Anthony
Tuesday, October 16, 2018 St. Francis Soccer # 1
6:30 pm S6 8th St. Francis # 1 at 8th Anoka
Tuesday, October 16, 2018 St. Francis Soccer # 1
8:00 pm S6 8th St. Francis # 2 at 8th Champlin Park
Tuesday, October 16, 2018 Stillwater Miller Field
6:30 pm S4 8th Mahtomedi # 1 at 8th Stillwater # 2 Black
Tuesday, October 16, 2018 Stillwater Miller Field
8:00 pm S4 8th Armstrong-Cooper # 2 Raptors at 8th Stillwater # 1 Red
Saturday, October 20, 2018 Lexington lighted field
2:30 pm S6 8th Blaine # 1 Tim Sukalski - Bengals at 8th Spring Lake Park # 1 Gray
Sunday, October 21, 2018 Woodbury High School
3:30 pm S5 8th Woodbury at 8th Frogtown
Sunday, October 21, 2018 Woodbury High School
5:00 pm S1 7th East Ridge at 7th Andover
Monday, October 22, 2018 Centenial HS
6:30 pm S1 7th Centennial at 7th Spring Lake Park
Monday, October 22, 2018 Centenial HS
8:00 pm S1 7th Forest Lake # 1 Graphite at 7th Armstrong-Cooper Hawks
Monday, October 22, 2018 Lexington lighted field
6:30 pm S4 8th Spring Lake Park # 1 Gray at 8th Armstrong-Cooper # 2 Raptors
Monday, October 22, 2018 Lexington lighted field
6:30 pm S6 8th Spring Lake Park # 1 Gray at 8th Armstrong-Cooper # 2 Raptors
Monday, October 22, 2018 Lexington lighted field
8:00 pm S4 8th Spring Lake Park # 2 White at 8th Mahtomedi # 2
Monday, October 22, 2018 Lexington lighted field
8:00 pm S6 8th Spring Lake Park # 2 White at 8th Mahtomedi # 2
Tuesday, October 23, 2018 Anoka Ramsey Central Park # 1
6:30 pm S2 7th North Branch at 7th Anoka # 1
Tuesday, October 23, 2018 Anoka Ramsey Central Park # 1
8:00 pm S7 WL Elk River # 1 at WL Spring Lake Park
Tuesday, October 23, 2018 Brookyn Center Evergreen
6:30 pm S2 7th Forest Lake # 3 Gold at 7th Brooklyn Center
Tuesday, October 23, 2018 Brookyn Center Evergreen
8:00 pm S2 7th Anoka # 2 at 7th Woodbury # 2 Blue
Tuesday, October 23, 2018 Centennial middle school track field
6:30 pm S7 WL Elk River # 2 at WL Centennial # 1
Tuesday, October 23, 2018 Centennial middle school track field
8:00 pm S7 WL Andover # 1 at WL Centennial # 2
Tuesday, October 23, 2018 Champlin Park Northland Pk
6:30 pm S3 7th Osseo at 7th Champlin Park # 1
Tuesday, October 23, 2018 Champlin Park Northland Pk
8:00 pm S3 7th Pearl at 7th Champlin Park # 2
Tuesday, October 23, 2018 Fridley Commons Park
6:30 pm S2 7th Mounds View # 1 at 7th Fridley
Tuesday, October 23, 2018 Fridley Commons Park
8:00 pm S2 7th Forest Lake # 2 Maroon at 7th Mounds View # 2
Tuesday, October 23, 2018 Lexington lighted field
6:30 pm S3 7th Cottage Grove at 7th Blaine # 2 Dion Torgerson - Gorillas
Tuesday, October 23, 2018 Lexington lighted field
8:00 pm S3 7th Irondale at 7th Blaine # 1 Andy Lyons - Blitz
Tuesday, October 23, 2018 Rogers # 1
6:30 pm S3 7th St Louis Park at 7th Rogers # 1
Tuesday, October 23, 2018 Rogers # 1
8:00 pm S3 7th Zimmerman at 7th Rogers # 2
Tuesday, October 23, 2018 Stillwater Miller Field
6:30 pm S3 7th Chisago Lakes at 7th Stillwater # 2 Black
Tuesday, October 23, 2018 Stillwater Miller Field
8:00 pm S3 7th North St. Paul at 7th Stillwater # 1 Red
Thursday, October 25, 2018 Andover Prairie Knoll East
6:30 pm S1 7th Spring Lake Park at 7th Andover
Thursday, October 25, 2018 Andover Prairie Knoll East
8:00 pm S7 WL Cambridge-Isanti at WL Mahtomedi
Thursday, October 25, 2018 Anoka Ramsey Central Park # 1
8:00 pm S6 8th Anoka at 8th Zimmerman
Thursday, October 25, 2018 Centennial middle school track field
6:30 pm S1 7th Armstrong-Cooper Hawks at 7th Centennial
Thursday, October 25, 2018 Centennial middle school track field
8:00 pm S1 7th Elk River at 7th Roseville
Thursday, October 25, 2018 Champlin Park Northland Pk
6:30 pm S6 8th Champlin Park at 8th Andover # 2
Thursday, October 25, 2018 Champlin Park Northland Pk
8:00 pm S5 8th Frogtown at 8th Brooklyn Park
Thursday, October 25, 2018 Coon Rapids Sand Creek Park 1008
6:30 pm S6 8th Coon Rapids at 8th Forest Lake # 1 Graphite
Thursday, October 25, 2018 Coon Rapids Sand Creek Park 1008
8:00 pm S3 7th St. Francis at 7th Coon Rapids
Thursday, October 25, 2018 Cottage Grove High School Stadium
6:30 pm S7 WL Coon Rapids at WL Cottage Grove
Thursday, October 25, 2018 Cottage Grove High School Stadium
8:00 pm S4 8th Stillwater # 2 Black at 8th Cottage Grove
Thursday, October 25, 2018 Fridley Commons Park
6:30 pm S1 7th Westside Boosters at 7th Forest Lake # 1 Graphite
Thursday, October 25, 2018 Fridley Commons Park
8:00 pm S5 8th Westside Boosters at 8th Rogers
Thursday, October 25, 2018 Lexington lighted field
6:30 pm S6 8th Blaine # 1 Tim Sukalski - Bengals at 8th Chisago Lakes
Thursday, October 25, 2018 Lexington lighted field
8:00 pm S6 8th Andover # 1 at 8th Blaine # 2 Jess Lewis - Sharks
Thursday, October 25, 2018 Mahtomedi High School
6:30 pm S5 8th Columbia Heights at 8th Mounds View
Thursday, October 25, 2018 Mahtomedi HS
6:30 pm S4 8th Mahtomedi # 2 at 8th Stillwater # 1 Red
Thursday, October 25, 2018 Mahtomedi HS
8:00 pm S4 8th Mahtomedi # 1 at 8th Roseville
Thursday, October 25, 2018 New Hope Lighted Ball Field
6:30 pm S5 8th Elk River at 8th Phelps
Thursday, October 25, 2018 New Hope Lighted Ball Field
8:00 pm S5 8th Woodbury at 8th Armstrong-Cooper # 1 Falcons
Thursday, October 25, 2018 Osseo HS
6:30 pm S5 8th Highland Park at 8th Osseo
Thursday, October 25, 2018 Osseo HS
8:00 pm S5 8th Pal at 8th St. Louis Park
Thursday, October 25, 2018 St. Francis Soccer # 1
6:30 pm S6 8th St. Francis # 1 at 8th Spring Lake Park # 1 Gray
Thursday, October 25, 2018 St. Francis Soccer # 1
8:00 pm S6 8th Spring Lake Park # 2 White at 8th St. Francis # 2
Thursday, October 25, 2018 Woodbury High School
6:30 pm S1 7th East Ridge at 7th Woodbury # 1
Saturday, October 27, 2018 Andover Prairie Knoll West
1:00 pm S1 7th Roseville at 7th Andover
Saturday, October 27, 2018 Andover Prairie Knoll West
2:30 pm S1 7th Woodbury # 1 at 7th Cambridge-Isanti
Saturday, October 27, 2018 Plymouth Middle School Upper Field
1:00 pm S1 7th Elk River at 7th Armstrong-Cooper Hawks
Sunday, October 28, 2018 Lexington lighted field
1:30 pm S1 7th Westside Boosters at 7th Spring Lake Park

Site created with All-Pro League Scheduler 8.0.34
from All-Pro Software on 10/31/2018 1:44:49 PM