League Website

Location Schedule - Romeoville Field A

Home

Latest News

League Schedule

Team Schedules

Location Schedules

Scores

Standings

Links

Schedule Index



S1 U10 Boys
S2 U10 Girls
S3 U11 Boys Gold
S4 U11 Boys Silver
S5 U11 Girls
S6 U12 Boys Gold
S7 U12 Boys Silver
S8 U12 Girls Gold
S9 U12 Girls Silver
S10 U13 Boys
S11 U13 Boys Romeo
S12 U13 Girls
S13 U13 Girls Romeo
S14 U14 Boys
S15 U14 Boys Romeo
S16 U14 Girls Romeo
S17 U15 Boys
S18 U15 Boys Romeo
S19 U15 Girls
S20 U15 Girls Romeo
S21 U16 Boys
S22 U16 Boys Romeo
S23 U16 Girls Romeo
S24 U16/17 Girls
S25 U17 Boys Bview
S26 U17 Girls Bview
S27 U17/18 Boys
S28 U18/19 Boys
S29 U18/19 Boys Bview
S30 U18/19 Girls
S31 U18/19 Girls Bview
S32 U9 Boys Gold

Saturday, February 13, 2021
7:00 am S32 Synergy SC 12 Boys at CFJ West 12 Boys Premier
7:45 am S32 WLSC 12 Boys Black at Roadrunners SC B2011/12 Black
8:30 am S32 Synergy SC 13/12 Boys at WLSC 12 Boys Green
9:15 am S32 LTSC 12 Travel Boys at Orland Park Sting 12 Boys
10:00 am S3 Orland Park Sting 10 Elite Boys at BSC Raiders 10 Boys Red
10:45 am S3 OBSC 10 Blue Boys at CFJ West 10 Premier Boys 2
11:30 am S3 BSC Raiders 10 Boys Black at Roadrunners SC B2011 Select
12:15 pm S3 Berwyn Blazers FC 10 Boys at Tinley Park Bobcats 10 Boys Black
1:00 pm S3 LTSC 10 Boys White at CFJ West 10 Boys Premier
1:45 pm S9 BSC Raiders 09 Silver Girls at Tinley Park Bobcats 09 Girls
2:30 pm S8 BSC Raiders 09 Purple Girls at Wizards FC 10 Diamond Girls
3:15 pm S8 Roadrunners SC 09 Select Girls at BRUSFA 09 Girls
4:00 pm S9 Jogo Bonito 09 Girls at CFJ West 09 Girls Select
4:45 pm S7 LTSC 09 Boys Blue at Firebirds 09 Boys Black
5:30 pm S7 CFJ West 09 Premier Red Boys at Roadrunners SC B2008/09 Black
6:15 pm S7 Synergy SC 09 Boys at OBSC 09 Boys Red
Saturday, February 27, 2021
7:45 am S32 Roadrunners SC B2011/12 Black at WLSC 12 Boys Black
8:30 am S32 Orland Park Sting 12 Boys at Synergy SC 12 Boys
9:15 am S32 CFJ West 12 Boys Premier at Synergy SC 13/12 Boys
10:00 am S3 CFJ West 10 Boys Premier at Berwyn Blazers FC 10 Boys
10:45 am S3 Tinley Park Bobcats 10 Boys Black at BSC Raiders 10 Boys Black
11:30 am S3 CFJ West 10 Premier Boys 2 at LTSC 10 Boys White
12:15 pm S3 BSC Raiders 10 Boys Red at OBSC 10 Blue Boys
1:00 pm S3 Roadrunners SC B2011 Select at Orland Park Sting 10 Elite Boys
1:45 pm S9 Synergy SC 09 Girls at CFJ West 09 Girls Select
2:30 pm S32 Hickory Hills Eagles 12 Boys at LTSC 12 Travel Boys
3:15 pm S1 OBSC 2011 Boys Blue at Synergy SC 11 Boys
4:00 pm S9 Jogo Bonito 09 Girls at BSC Raiders 09 Silver Girls
4:45 pm S7 CFJ West 09 Premier Red Boys at Synergy SC 09 Boys
Sunday, February 28, 2021
7:45 am S2 CFJ West 11 Premier Girls at Galaxy SC 11 Girls Black
8:30 am S2 Synergy SC 11/12 Girls at LTSC 12 Travel Girls
9:15 am S2 CFJ West 11 Girls Select at Roadrunners SC G2010/11 Black
10:00 am S2 CFJ West 12 Girls Premier at Roadrunners SC G2011 Select II
Saturday, March 6, 2021
7:00 am S1 OBSC 2011 Boys Blue at Synergy SC 11 Boys
7:45 am S32 Synergy SC 13/12 Boys at Orland Park Sting 12 Boys
8:30 am S32 WLSC 12 Boys Black at CFJ West 12 Boys Premier
9:15 am S32 WLSC 12 Boys Green at Roadrunners SC B2011/12 Black
10:00 am S3 Orland Park Sting 10 Elite Boys at OBSC 10 Blue Boys
10:45 am S3 Roadrunners SC B2011 Select at BSC Raiders 10 Boys Red
11:30 am S3 LTSC 10 Boys White at Tinley Park Bobcats 10 Boys Black
12:15 pm S3 BSC Raiders 10 Boys Black at CFJ West 10 Boys Premier
1:00 pm S3 Berwyn Blazers FC 10 Boys at CFJ West 10 Premier Boys 2
1:45 pm S9 Synergy SC 09 Girls at Jogo Bonito 09 Girls
2:30 pm S8 Wizards FC 10 Diamond Girls at Roadrunners SC 09 Select Girls
3:15 pm S8 LTSC 09 Select Girls at BSC Raiders 09 Purple Girls
4:00 pm S9 CFJ West 09 Girls Select at Tinley Park Bobcats 09 Girls
4:45 pm S7 OBSC 09 Boys Red at CFJ West 09 Premier Red Boys
5:30 pm S6 CFJ West 09 Premier Boys 1 at LTSC 09 Boys White
6:15 pm S7 Roadrunners SC B2008/09 Black at Firebirds 09 Boys Black
Saturday, March 13, 2021
7:45 am S32 LTSC 12 Travel Boys at Synergy SC 12 Boys
8:30 am S32 Hickory Hills Eagles 12 Boys at Synergy SC 13/12 Boys
9:15 am S32 Orland Park Sting 12 Boys at WLSC 12 Boys Black
10:00 am S3 Tinley Park Bobcats 10 Boys Black at Roadrunners SC B2011 Select
10:45 am S3 CFJ West 10 Boys Premier at Orland Park Sting 10 Elite Boys
11:30 am S3 OBSC 10 Blue Boys at Berwyn Blazers FC 10 Boys
12:15 pm S3 CFJ West 10 Premier Boys 2 at BSC Raiders 10 Boys Black
1:00 pm S3 BSC Raiders 10 Boys Red at LTSC 10 Boys White
1:45 pm S9 Tinley Park Bobcats 09 Girls at Jogo Bonito 09 Girls
2:30 pm S8 BRUSFA 09 Girls at LTSC 09 Select Girls
3:15 pm S32 CFJ West 12 Boys Premier at WLSC 12 Boys Green
4:00 pm S6 Illinois Magic FC 09 Boys at CFJ West 09 Premier Boys 1
4:45 pm S8 Roadrunners SC 09 Select Girls at BSC Raiders 09 Purple Girls
5:30 pm S9 BSC Raiders 09 Silver Girls at Synergy SC 09 Girls
6:15 pm S7 Tinley Park Bobcats 09 Boys at CFJ West 09 Premier Red Boys
7:00 pm S7 Roadrunners SC B2008/09 Black at Synergy SC 09 Boys

Site created with All-Pro League Scheduler 8.0.36
from All-Pro Software on 3/24/2021 4:33:51 PM