League Website

Master Schedule

Home

Latest News

League Schedule

Master Schedule

Team Schedules

Location Schedules

Scores

Standings

Links


To see this schedule in calendar format, Click Here

Schedule Index



S1 10U Basketball
S2 10U Contact Football
S3 10U Division
S4 11U Contact Football
S5 11U Division
S6 12U Basketball
S7 12U Contact Football
S8 12U Division
S9 13U COntact Football
S10 13U Division
S11 14U Basketball
S12 14U Division
S13 6U Basketball
S14 6U Contact Football
S15 7U Contact Football
S16 8U Basketball
S17 8U Contact Football
S18 9U Contact Football
S19 Division 1 Championship Games
S20 Division 1 Semi-Finals
S21 Division 2 Championship Games
S22 Division 2 Semi-Finals
S23 Varsity Basketball

Saturday, January 13, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
3:00 pm S6 PG Chargers vs BH Falcons - Curt
Saturday, January 13, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
5:00 pm S6 PG Bears vs Maryland Titans
Saturday, January 13, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
6:00 pm S23 MD Titans Varsity vs MD Elite Outlaws Varsity Black
Saturday, January 13, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
7:00 pm S23 MD Titans (14) vs MD Elite Outlaws Varsity Red
Saturday, January 13, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
3:00 pm S16 301 Panthers vs PG Chargers
Saturday, January 13, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
6:00 pm S1 PG Chargers vs PG Bears
Saturday, January 13, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
8:00 pm S1 Beacon House Falcons vs 301 Panthers
Saturday, January 13, 2018 Thomas Johnson Middle School
9:00 am S13 Beacon House Falcons vs DMV Knights
Saturday, January 13, 2018 Thomas Johnson Middle School
10:00 am S13 Maryland Titans vs PG Bears
Saturday, January 13, 2018 Thomas Johnson Middle School
11:00 am S13 301 Panthers vs PG Chargers
Saturday, January 13, 2018 Thomas Johnson Middle School
12:00 pm S16 Beacon House Falcons vs DMV Knights
Saturday, January 13, 2018 Thomas Johnson Middle School
1:00 pm S16 Maryland Titans vs PG Bears
Saturday, January 13, 2018 Thomas Johnson Middle School
2:00 pm S6 BH Falcons - Rob vs DMV Knights
Saturday, January 13, 2018 Thomas Johnson Middle School
3:00 pm S11 Beacon House Falcons vs MD Titans Red
Saturday, January 13, 2018 Thomas Johnson Middle School
4:00 pm S11 MD Titans Blue vs MD Elite Outlaws
Saturday, January 20, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
3:00 pm S1 Maryland Titans vs 301 Panthers
Saturday, January 20, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
4:00 pm S11 MD Titans Blue vs Beacon House Falcons
Saturday, January 20, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
5:00 pm S11 MD Elite Outlaws vs MD Titans Red
Saturday, January 20, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
6:00 pm S1 PG Chargers vs Maryland Titans
Saturday, January 20, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
7:00 pm S1 301 Panthers vs MD Elite Outlaws
Saturday, January 20, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
8:00 pm S23 MD Elite Outlaws Varsity Black vs Maryland Elite Outlaws (14)
Saturday, January 20, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
3:00 pm S16 Maryland Titans vs 301 Panthers
Saturday, January 20, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
4:00 pm S1 DMV Knights vs MD Elite Outlaws
Saturday, January 20, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
5:00 pm S16 PG Bears vs Beacon House Falcons
Saturday, January 20, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
6:00 pm S6 301 Panthers vs PG Chargers
Saturday, January 20, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
7:00 pm S23 MD Titans Varsity vs MD Elite Outlaws Varsity Red
Saturday, January 20, 2018 Thomas Johnson Middle School
9:00 am S13 DMV Knights vs 301 Panthers
Saturday, January 20, 2018 Thomas Johnson Middle School
10:00 am S13 PG Bears vs Beacon House Falcons
Saturday, January 20, 2018 Thomas Johnson Middle School
11:00 am S13 PG Chargers vs Maryland Titans
Saturday, January 20, 2018 Thomas Johnson Middle School
12:00 pm S16 DMV Knights vs PG Chargers
Saturday, January 20, 2018 Thomas Johnson Middle School
1:00 pm S1 PG Bears vs Beacon House Falcons
Saturday, January 20, 2018 Thomas Johnson Middle School
2:00 pm S6 DMV Knights vs MD Elite Outlaws
Saturday, January 20, 2018 Thomas Johnson Middle School
3:00 pm S6 Maryland Titans vs BH Falcons - Rob
Saturday, January 20, 2018 Thomas Johnson Middle School
4:00 pm S6 BH Falcons - Curt vs PG Bears
Saturday, January 27, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
3:00 pm S6 BH Falcons - Rob vs BH Falcons - Curt
Saturday, January 27, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
4:00 pm S6 Maryland Titans vs DMV Knights
Saturday, January 27, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
5:00 pm S6 301 Panthers vs MD Elite Outlaws
Saturday, January 27, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
6:00 pm S11 MD Titans Red vs MD Titans Blue
Saturday, January 27, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
7:00 pm S11 Beacon House Falcons vs MD Elite Outlaws
Saturday, January 27, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
8:00 pm S23 MD Titans Varsity vs MD Titans (14)
Saturday, January 27, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
3:00 pm S1 301 Panthers vs MD Elite Outlaws
Saturday, January 27, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
4:00 pm S1 PG Bears vs Maryland Titans
Saturday, January 27, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
5:00 pm S1 Beacon House Falcons vs PG Chargers
Saturday, January 27, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
6:00 pm S1 DMV Knights vs PG Bears
Saturday, January 27, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
7:00 pm S23 MD Elite Outlaws Varsity Red vs MD Elite Outlaws Varsity Black
Saturday, January 27, 2018 Thomas Johnson Middle School
9:00 am S13 Beacon House Falcons vs Maryland Titans
Saturday, January 27, 2018 Thomas Johnson Middle School
10:00 am S13 301 Panthers vs PG Bears
Saturday, January 27, 2018 Thomas Johnson Middle School
11:00 am S13 DMV Knights vs PG Chargers
Saturday, January 27, 2018 Thomas Johnson Middle School
12:00 pm S16 PG Chargers vs Maryland Titans
Saturday, January 27, 2018 Thomas Johnson Middle School
1:00 pm S16 PG Bears vs DMV Knights
Saturday, January 27, 2018 Thomas Johnson Middle School
2:00 pm S16 301 Panthers vs Beacon House Falcons
Saturday, January 27, 2018 Thomas Johnson Middle School
3:00 pm S6 PG Bears vs PG Chargers
Saturday, February 3, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
3:00 pm S23 Maryland Elite Outlaws (14) vs MD Elite Outlaws Varsity Red
Saturday, February 3, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
4:00 pm S1 PG Bears vs 301 Panthers
Saturday, February 3, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
5:00 pm S6 MD Elite Outlaws vs Maryland Titans
Saturday, February 3, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
6:00 pm S6 301 Panthers vs PG Bears
Saturday, February 3, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
7:00 pm S23 MD Titans Varsity vs MD Elite Outlaws Varsity Black
Saturday, February 3, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
3:00 pm S6 301 Panthers vs MD Elite Outlaws
Saturday, February 3, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
4:00 pm S16 DMV Knights vs 301 Panthers
Saturday, February 3, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
5:00 pm S1 Maryland Titans vs DMV Knights
Saturday, February 3, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
6:00 pm S16 Beacon House Falcons vs Maryland Titans
Saturday, February 3, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
7:00 pm S16 PG Bears vs PG Chargers
Saturday, February 3, 2018 Thomas Johnson Middle School
9:00 am S13 Maryland Titans vs 301 Panthers
Saturday, February 3, 2018 Thomas Johnson Middle School
10:00 am S13 PG Chargers vs Beacon House Falcons
Saturday, February 3, 2018 Thomas Johnson Middle School
11:00 am S13 PG Bears vs DMV Knights
Saturday, February 3, 2018 Thomas Johnson Middle School
12:00 pm S13 301 Panthers vs Beacon House Falcons
Saturday, February 3, 2018 Thomas Johnson Middle School
1:00 pm S13 DMV Knights vs Maryland Titans
Saturday, February 3, 2018 Thomas Johnson Middle School
2:00 pm S13 PG Bears vs PG Chargers
Saturday, February 3, 2018 Thomas Johnson Middle School
3:00 pm S1 PG Chargers vs MD Elite Outlaws
Saturday, February 3, 2018 Thomas Pullen Middle School
4:00 pm S6 DMV Knights vs BH Falcons - Curt
Saturday, February 3, 2018 Thomas Pullen Middle School
5:00 pm S6 PG Chargers vs BH Falcons - Rob
Saturday, February 3, 2018 Thomas Pullen Middle School
6:00 pm S11 Beacon House Falcons vs MD Titans Blue
Saturday, February 3, 2018 Thomas Pullen Middle School
7:00 pm S11 MD Titans Red vs Beacon House Falcons
Saturday, February 3, 2018 Thomas Pullen Middle School
8:00 pm S11 MD Titans Blue vs MD Elite Outlaws
Saturday, February 17, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
3:00 pm S11 MD Titans Blue vs MD Titans Red
Saturday, February 17, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
4:00 pm S6 Maryland Titans vs 301 Panthers
Saturday, February 17, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
5:00 pm S6 BH Falcons - Rob vs PG Bears
Saturday, February 17, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
6:00 pm S11 MD Elite Outlaws vs MD Titans Red
Saturday, February 17, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
7:00 pm S6 DMV Knights vs BH Falcons - Rob
Saturday, February 17, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
8:00 pm S23 MD Titans (14) vs MD Elite Outlaws Varsity Black
Saturday, February 17, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
3:00 pm S16 Beacon House Falcons vs PG Bears
Saturday, February 17, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
4:00 pm S16 DMV Knights vs Maryland Titans
Saturday, February 17, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
5:00 pm S16 PG Chargers vs 301 Panthers
Saturday, February 17, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
6:00 pm S1 301 Panthers vs Beacon House Falcons
Saturday, February 17, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
7:00 pm S23 MD Titans Varsity vs MD Elite Outlaws Varsity Red
Saturday, February 17, 2018 Thomas Johnson Middle School
9:00 am S13 PG Chargers vs 301 Panthers
Saturday, February 17, 2018 Thomas Johnson Middle School
10:00 am S13 DMV Knights vs Beacon House Falcons
Saturday, February 17, 2018 Thomas Johnson Middle School
11:00 am S13 PG Bears vs Maryland Titans
Saturday, February 17, 2018 Thomas Johnson Middle School
12:00 pm S1 Maryland Titans vs PG Chargers
Saturday, February 17, 2018 Thomas Johnson Middle School
1:00 pm S1 MD Elite Outlaws vs DMV Knights
Saturday, February 17, 2018 Thomas Johnson Middle School
2:00 pm S11 MD Elite Outlaws vs Beacon House Falcons
Saturday, February 17, 2018 Thomas Johnson Middle School
3:00 pm S6 BH Falcons - Curt vs MD Elite Outlaws
Saturday, February 17, 2018 Thomas Johnson Middle School
4:00 pm S6 MD Elite Outlaws vs PG Chargers
Saturday, February 17, 2018 Thomas Johnson Middle School
5:00 pm S1 PG Bears vs PG Chargers
Saturday, February 24, 2018 Thomas Johnson Middle School
8:00 am S13 301 Panthers vs DMV Knights
Saturday, February 24, 2018 Thomas Johnson Middle School
8:45 am S13 Beacon House Falcons vs PG Bears
Saturday, February 24, 2018 Thomas Johnson Middle School
9:30 am S13 Maryland Titans vs PG Chargers
Saturday, February 24, 2018 Thomas Johnson Middle School
10:15 am S16 PG Bears vs Maryland Titans
Saturday, February 24, 2018 Thomas Johnson Middle School
11:00 am S16 PG Chargers vs Beacon House Falcons
Saturday, February 24, 2018 Thomas Johnson Middle School
11:45 am S16 301 Panthers vs PG Bears
Saturday, February 24, 2018 Thomas Johnson Middle School
12:30 pm S1 MD Elite Outlaws vs Beacon House Falcons
Saturday, February 24, 2018 Thomas Johnson Middle School
1:30 pm S6 BH Falcons - Curt vs Maryland Titans
Saturday, February 24, 2018 Thomas Johnson Middle School
2:30 pm S1 Beacon House Falcons vs Maryland Titans
Saturday, February 24, 2018 Thomas Johnson Middle School
3:30 pm S1 MD Elite Outlaws vs PG Bears
Saturday, February 24, 2018 Thomas Johnson Middle School
4:30 pm S6 BH Falcons - Curt vs 301 Panthers
Saturday, February 24, 2018 Thomas Johnson Middle School
5:30 pm S6 MD Elite Outlaws vs BH Falcons - Rob
Saturday, February 24, 2018 Thomas Johnson Middle School
6:30 pm S11 Beacon House Falcons vs MD Titans Red
Saturday, February 24, 2018 Thomas Johnson Middle School
7:30 pm S6 PG Bears vs MD Elite Outlaws
Saturday, February 24, 2018 Thomas Johnson Middle School
8:30 pm S11 MD Titans Blue vs MD Elite Outlaws
Saturday, February 24, 2018 Thomas Johnson Middle School
9:30 pm S23 MD Elite Outlaws Varsity Black vs MD Elite Outlaws Varsity Red
Saturday, February 24, 2018 Thomas Pullen Middle School
4:00 pm S6 PG Chargers vs DMV Knights
Saturday, February 24, 2018 Thomas Pullen Middle School
5:30 pm S16 301 Panthers vs DMV Knights
Saturday, February 24, 2018 Thomas Pullen Middle School
6:15 pm S23 MD Titans Varsity vs Maryland Elite Outlaws (14)
Saturday, February 24, 2018 Thomas Pullen Middle School
7:00 pm S1 PG Chargers vs DMV Knights
Saturday, February 24, 2018 Thomas Pullen Middle School
7:45 pm S6 301 Panthers vs BH Falcons - Rob
Saturday, February 24, 2018 Thomas Pullen Middle School
8:30 pm S1 DMV Knights vs 301 Panthers
Saturday, March 3, 2018 Thomas Johnson Middle School
9:00 am S13 PG Bears vs 301 Panthers
Saturday, March 3, 2018 Thomas Johnson Middle School
9:45 am S13 Maryland Titans vs Beacon House Falcons
Saturday, March 3, 2018 Thomas Johnson Middle School
10:30 am S13 PG Chargers vs DMV Knights
Saturday, March 3, 2018 Thomas Johnson Middle School
11:15 am S16 Maryland Titans vs Beacon House Falcons
Saturday, March 3, 2018 Thomas Johnson Middle School
12:00 pm S1 Maryland Titans vs PG Bears
Saturday, March 3, 2018 Thomas Johnson Middle School
1:00 pm S16 Maryland Titans vs PG Chargers
Saturday, March 3, 2018 Thomas Johnson Middle School
1:45 pm S6 BH Falcons - Curt vs PG Chargers
Saturday, March 3, 2018 Thomas Johnson Middle School
2:45 pm S11 MD Elite Outlaws vs MD Titans Red
Saturday, March 3, 2018 Thomas Johnson Middle School
3:45 pm S6 Maryland Titans vs PG Chargers
Saturday, March 3, 2018 Thomas Johnson Middle School
4:45 pm S1 301 Panthers vs PG Chargers
Saturday, March 3, 2018 Thomas Johnson Middle School
5:45 pm S6 Maryland Titans vs PG Bears
Saturday, March 3, 2018 Thomas Johnson Middle School
6:45 pm S23 MD Titans Varsity vs MD Elite Outlaws Varsity Black
Saturday, March 3, 2018 Thomas Johnson Middle School
7:45 pm S23 MD Elite Outlaws Varsity Red vs MD Titans (14)
Saturday, March 3, 2018 Thomas Pullen Middle School
4:00 pm S6 Bradbury Eagles vs BH Falcons - Curt
Saturday, March 3, 2018 Thomas Pullen Middle School
5:00 pm S16 DMV Knights vs Beacon House Falcons
Saturday, March 3, 2018 Thomas Pullen Middle School
5:45 pm S1 DMV Knights vs Beacon House Falcons
Saturday, March 3, 2018 Thomas Pullen Middle School
6:45 pm S16 PG Chargers vs DMV Knights
Saturday, March 3, 2018 Thomas Pullen Middle School
7:45 pm S6 DMV Knights vs 301 Panthers
Saturday, March 3, 2018 Thomas Pullen Middle School
8:45 pm S6 DMV Knights vs PG Bears
Saturday, March 10, 2018 Thomas Johnson Middle School
9:00 am S1 Maryland Titans vs DMV Knights
Saturday, March 10, 2018 Thomas Johnson Middle School
10:00 am S16 PG Bears vs 301 Panthers
Saturday, March 10, 2018 Thomas Johnson Middle School
10:45 am S1 Beacon House Falcons vs MD Elite Outlaws
Saturday, March 10, 2018 Thomas Johnson Middle School
11:45 am S11 MD Titans Blue vs Beacon House Falcons
Saturday, March 10, 2018 Thomas Johnson Middle School
12:45 pm S6 Bradbury Eagles vs Maryland Titans
Saturday, March 10, 2018 Thomas Johnson Middle School
1:45 pm S23 Maryland Elite Outlaws (14) vs MD Elite Outlaws Varsity Black
Saturday, March 10, 2018 Thomas Johnson Middle School
2:45 pm S6 Bradbury Eagles vs BH Falcons - Rob
Saturday, March 10, 2018 Thomas Johnson Middle School
3:45 pm S23 MD Titans Varsity vs MD Elite Outlaws Varsity Red
Saturday, March 17, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
3:00 pm S20 PG Bears 8U vs Beacon House Falcons 8U
Saturday, March 17, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
4:00 pm S20 MD TItans 8U vs 301 Panther 8U
Saturday, March 17, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
5:00 pm S20 MD Elite Outlaws - 10U vs Beacon House Falcons - 10U
Saturday, March 17, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
6:00 pm S20 DMV Knights - 10U vs PG Chargers - 10U
Saturday, March 17, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
7:00 pm S20 DMV Knights - 12U vs Beacon House - Rob (12U)
Saturday, March 17, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
8:00 pm S20 301 Panthers - 12U vs Beacon House - Curt (12U)
Saturday, March 17, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
9:00 pm S20 Beacon House Falcons - 14U vs MD Titans Red - 14U
Saturday, March 17, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
3:00 pm S20 DMV Knights 6U vs 301 Panthers 6U
Saturday, March 17, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
4:00 pm S20 PG Bears 6U vs Beacon House 6U
Saturday, March 17, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
5:00 pm S22 PG Bears - 10U vs MD Titans - 10U
Saturday, March 17, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
6:00 pm S22 PG Bears - 12U vs MD Titans - 12U
Saturday, March 17, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
7:00 pm S22 PG Chargers 12U vs MD Elite Outlaws - 12U
Saturday, March 17, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
8:00 pm S20 MD Titans Blue - 14U vs MD Elite Outlaws - 14U
Saturday, March 17, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
9:00 pm S20 MD Elite Outlaws Red - Varsity vs MD Elite Outlaws Black - Varsity
Sunday, March 25, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
11:00 am S19 Beacon House Falcons 8U vs 301 Panther 8U
Sunday, March 25, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
12:00 pm S19 DMV Knights - 10U vs MD Elite Outlaws - 10U
Sunday, March 25, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
1:00 pm S19 Beacon House - Rob (12U) vs Beacon House - Curt (12U)
Sunday, March 25, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
2:00 pm S19 MD Titans Red - 14U vs MD Elite Outlaws - 14U
Sunday, March 25, 2018 Gwynn Park High School (Court #1)
3:00 pm S19 MD Elite Outlaws Red - Varsity vs MD Titans - Varsity
Sunday, March 25, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
11:00 am S21 Maryland Titans 6U vs PG Chargers 6U
Sunday, March 25, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
12:00 pm S19 301 Panthers 6U vs Beacon House 6U
Sunday, March 25, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
1:00 pm S21 PG Chargers 8U vs DMV Knights 8U
Sunday, March 25, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
2:00 pm S21 MD Titans - 10U vs 301 Panthers - 10U
Sunday, March 25, 2018 Gwynn Park High School (Court #2)
3:00 pm S21 MD Titans - 12U vs MD Elite Outlaws - 12U
Saturday, April 14, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
9:00 am S14 Beacon House Falcons vs Showcase Sharks
Saturday, April 14, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
10:00 am S15 All Met Cowboys vs PG Chargers
Saturday, April 14, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
12:00 pm S18 DMV Knights vs District Heights Chiefs
Saturday, April 14, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
1:30 pm S17 Alexandria Bucknell Tigers vs District Heights Chiefs
Saturday, April 14, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
2:00 pm S2 DMV Knights vs All Met Cowboys
Saturday, April 14, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
3:30 pm S7 Laurel Stallions vs District Heights Chiefs
Saturday, April 14, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
5:00 pm S4 Metro Raiders vs DMV Knights
Saturday, April 14, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
9:00 am S14 Harbor Saints vs Maryland Bucs
Saturday, April 14, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
10:00 am S15 District Heights Chiefs vs Hustle Academy
Saturday, April 14, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
11:00 am S15 Maryland Bucs vs Beacon House Falcons
Saturday, April 14, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
11:00 am S17 Harbor Saints vs Laurel Stallions
Saturday, April 14, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
12:00 pm S18 Pensylvania All-Stars vs Maryland Titans
Saturday, April 14, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
2:30 pm S2 Laurel Stallions vs Harbor Saints
Saturday, April 14, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
4:00 pm S4 Harbor Saints vs District Heights Chiefs
Saturday, April 21, 2018 Mitchellville Soccer Fields 1A
3:00 pm S3 Maplewood vs Marshall Heights Bison
Saturday, April 21, 2018 Mitchellville Soccer Fields 1A
4:00 pm S3 Beacon House Falcons vs Watkins Hornets
Saturday, April 21, 2018 Mitchellville Soccer Fields 1A
5:00 pm S5 South Bowie Sharks vs 301 Panthers
Saturday, April 21, 2018 Mitchellville Soccer Fields 1B
3:00 pm S3 Montgomery Village Chiefs vs Alexandria Bucknell Tigers
Saturday, April 21, 2018 Mitchellville Soccer Fields 1B
5:00 pm S8 Washington Elite vs South Bowie Sharks
Saturday, April 21, 2018 Mitchellville Soccer Fields 3A
3:00 pm S5 Maplewood vs Marlboro Mustangs
Saturday, April 21, 2018 Mitchellville Soccer Fields 3A
4:00 pm S5 Maryland Bucs vs Peppermill Pirates
Saturday, April 21, 2018 Mitchellville Soccer Fields 3A
5:00 pm S8 Maplewood vs Waldorf Wildcats
Saturday, April 21, 2018 Mitchellville Soccer Fields 3B
3:00 pm S5 Southern Maryland Hawks vs Harbor Saints
Saturday, April 21, 2018 Mitchellville Soccer Fields 3B
4:00 pm S8 Harbor Saints vs Montgomery Village Chiefs
Saturday, April 21, 2018 Mitchellville Soccer Fields 3B
5:00 pm S12 North Potomac Braves vs Waldorf Wildcats
Saturday, April 21, 2018 Mitchellville Soccer Fields 5A
3:00 pm S8 Severn Seminoles vs Bowie Bulldogs
Saturday, April 21, 2018 Mitchellville Soccer Fields 5A
5:00 pm S10 All Met Cowboys vs Landover Seminoles
Saturday, April 21, 2018 Mitchellville Soccer Fields 5B
3:00 pm S10 PG Chargers vs Montgomery Village Chiefs
Saturday, April 21, 2018 Mitchellville Soccer Fields 5B
4:00 pm S10 South Bowie Sharks vs Maplewood
Saturday, April 21, 2018 Mitchellville Soccer Fields 5B
5:00 pm S12 Marshall Heights Bison vs 301 Panthers
Saturday, April 21, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
9:00 am S14 Beacon House Falcons vs Harbor Saints
Saturday, April 21, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
10:00 am S15 PG Chargers vs District Heights Chiefs
Saturday, April 21, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
11:00 am S17 District Heights Chiefs vs Harbor Saints
Saturday, April 21, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
11:30 am S9 Metro Raiders vs DMV Academy
Saturday, April 21, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
12:30 pm S18 Pensylvania All-Stars vs District Heights Chiefs
Saturday, April 21, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
2:00 pm S2 DMV Knights vs Laurel Stallions
Saturday, April 21, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
3:30 pm S4 Laurel Stallions vs District Heights Chiefs
Saturday, April 21, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
4:00 pm S18 Westlake Bulldiogs vs Maryland Titans
Saturday, April 21, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
5:00 pm S7 District Heights Chiefs vs DMV Knights
Saturday, April 21, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
6:30 pm S4 DMV Knights vs Harbor Saints
Saturday, April 21, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
9:00 am S15 Beacon House Falcons vs All Met Cowboys
Saturday, April 21, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
10:00 am S17 Alexandria Bucknell Tigers vs PG Bears
Saturday, April 21, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
1:00 pm S17 DMV Knights vs Laurel Stallions
Saturday, April 21, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
2:30 pm S18 DMV Knights vs Hustle Academy
Saturday, April 21, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
5:30 pm S2 Harbor Saints vs All Met Cowboys
Sunday, April 22, 2018 Mitchellville Soccer Fields
10:00 am S4 Metro Raiders vs Prince Frederick Eagles
Sunday, April 22, 2018 Mitchellville Soccer Fields
3:00 pm S14 Showcase Sharks vs Maryland Bucs
Sunday, April 22, 2018 Mitchellville Soccer Fields
5:00 pm S15 Hustle Academy vs Charm City Bucs
Saturday, April 28, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
9:00 am S14 DMV Knights vs Beacon House Falcons
Saturday, April 28, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
10:00 am S15 All Met Cowboys vs District Heights Chiefs
Saturday, April 28, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
11:00 am S18 District Heights Chiefs vs Westlake Bulldiogs
Saturday, April 28, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
12:30 pm S4 DMV Knights - 10U vs Metro Raiders
Saturday, April 28, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
12:30 pm S2 DMV Knights vs Metro Raiders - 11U
Saturday, April 28, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
2:00 pm S15 Maryland Bucs vs PG Chargers
Saturday, April 28, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
3:30 pm S17 Harbor Saints vs Alexandria Bucknell Tigers
Saturday, April 28, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
5:00 pm S17 District Heights Chiefs vs DMV Knights
Saturday, April 28, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
9:00 am S14 Showcase Sharks vs Harbor Saints
Saturday, April 28, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
10:00 am S15 Beacon House Falcons vs Hustle Academy
Saturday, April 28, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
11:00 am S18 Maryland Titans vs Hustle Academy
Saturday, April 28, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
12:30 pm S18 Pensylvania All-Stars vs DMV Knights
Saturday, April 28, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
2:00 pm S2 All Met Cowboys vs Laurel Stallions
Saturday, April 28, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
3:30 pm S18 Hustle Academy vs Westlake Bulldiogs
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland
10:30 am S4 DMV Knights vs District Heights Chiefs
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland
12:30 pm S4 Laurel Stallions vs Harbor Saints
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland
4:30 pm S9 Bowie Broncos vs Metro Raiders
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland
4:30 pm S7 District Heights Chiefs vs Frederick Storm
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland
6:30 pm S7 Hamilton Tigers vs DMV Knights
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 1A
9:30 am S3 Marshall Heights Bison vs Bowie Bulldogs Black
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 1A
10:30 am S5 Peppermill Pirates vs 301 Panthers
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 1A
11:30 am S5 Dale City Gators vs Marlboro Mustangs
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 1A
12:30 pm S5 Harbor Saints vs Maplewood
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 1A
1:30 pm S5 Kingman Green Machine vs Marshall Heights Bison
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 1B
9:30 am S3 Alexandria Bucknell Tigers vs Beacon House Falcons
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 1B
10:30 am S3 Montgomery Village Chiefs vs Maplewood
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 1B
11:30 am S5 Playmakers Elite vs Montgomery Village Chiefs
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 1B
12:30 pm S3 Bowie Bulldogs Orange vs Columbia Ravens
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 2A
9:30 am S5 Bowie Bulldogs vs Marlboro Mustangs
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 2A
10:30 am S3 Watkins Hornets vs Showcase Sharks
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 2A
11:30 am S8 Waldorf Wildcats vs Severn Seminoles
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 2A
12:30 pm S8 Montgomery Village Chiefs vs Washington Elite
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 2A
1:30 pm S8 Elliot City Patriots vs Baltimore Bearcats
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 2A
2:30 pm S8 Columbia Ravens vs West Virginia Elite
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 2A
3:30 pm S10 Maplewood vs Showcase Sharks
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 2A
4:30 pm S10 West Virginia Elite vs Columbia Ravens
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 2A
5:30 pm S10 Bowie Bulldogs vs All Met Cowboys
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 2A
6:30 pm S12 Columbia Ravens vs Marshall Heights Bison
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 2B
9:30 am S5 Montgomery Village Chiefs vs Southern Maryland Hawks
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 2B
10:30 am S5 South Bowie Sharks vs Maryland Bucs
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 2B
11:30 am S12 Bowie Bulldogs vs Hamilton Tigers
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 2B
12:30 pm S8 Maplewood vs South Bowie Sharks
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 2B
1:30 pm S8 Bowie Bulldogs vs Harbor Saints
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 2B
2:30 pm S10 Montgomery Village Chiefs vs Landover Seminoles
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 2B
3:30 pm S10 South Bowie Sharks vs 301 Panthers
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 2B
4:30 pm S10 PG Chargers vs Ridge Road Titans
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 2B
5:30 pm S12 Metro VA Raiders vs Waldorf Wildcats
Saturday, April 28, 2018 University of Maryland Practice Field 2B
6:30 pm S12 Metro VA Raiders vs North Potomac Braves
Sunday, April 29, 2018 Mitchellville Soccer Fields
11:00 am S2 Harbor Saints vs Prince Frederick Eagles
Sunday, April 29, 2018 Mitchellville Soccer Fields
12:00 pm S14 Showcase Sharks vs Kingman Green Machine
Sunday, April 29, 2018 Mitchellville Soccer Fields
2:00 pm S17 Laurel Stallions vs Huntington Hurricanes
Saturday, May 5, 2018 Benjamin Tasker Middle School Field 1
11:00 am S10 301 Panthers vs Showcase Sharks
Saturday, May 5, 2018 Benjamin Tasker Middle School Field 1
12:00 pm S10 Montgomery Village Chiefs vs Ridge Road Titans
Saturday, May 5, 2018 Benjamin Tasker Middle School Field 1
1:00 pm S12 Bowie Bulldogs vs North Potomac Braves
Saturday, May 5, 2018 Benjamin Tasker Middle School Field 1
2:00 pm S10 All Met Cowboys vs South Bowie Sharks
Saturday, May 5, 2018 Benjamin Tasker Middle School Field 2
10:00 am S8 Severn Seminoles vs Washington Elite
Saturday, May 5, 2018 Benjamin Tasker Middle School Field 2
11:00 am S10 Landover Seminoles vs Bowie Bulldogs
Saturday, May 5, 2018 Benjamin Tasker Middle School Field 2
12:00 pm S12 Marshall Heights Bison vs Waldorf Wildcats
Saturday, May 5, 2018 Benjamin Tasker Middle School Field 2
1:00 pm S10 Bowie Bulldogs vs 301 Panthers
Saturday, May 5, 2018 Benjamin Tasker Middle School Field 2
2:00 pm S12 Bowie Bulldogs vs Marshall Heights Bison
Saturday, May 5, 2018 Foxhill Park Fireld 1
10:00 am S8 Waldorf Wildcats vs South Bowie Sharks
Saturday, May 5, 2018 Foxhill Park Fireld 1
11:00 am S5 Harbor Saints vs Bowie Bulldogs
Saturday, May 5, 2018 Foxhill Park Fireld 1
12:00 pm S5 Marshall Heights Bison vs Maryland Bucs
Saturday, May 5, 2018 Foxhill Park Fireld 1
1:00 pm S5 Peppermill Pirates vs South Bowie Sharks
Saturday, May 5, 2018 Foxhill Park Fireld 1
2:00 pm S3 Showcase Sharks vs Montgomery Village Chiefs
Saturday, May 5, 2018 Foxhill Park Fireld 1
3:00 pm S3 Watkins Hornets vs Alexandria Bucknell Tigers
Saturday, May 5, 2018 Foxhill Park Fireld 2
10:00 am S8 Bowie Bulldogs vs Montgomery Village Chiefs
Saturday, May 5, 2018 Foxhill Park Fireld 2
11:00 am S5 301 Panthers vs Kingman Green Machine
Saturday, May 5, 2018 Foxhill Park Fireld 2
12:00 pm S5 Marlboro Mustangs vs Montgomery Village Chiefs
Saturday, May 5, 2018 Foxhill Park Fireld 2
1:00 pm S3 Bowie Bulldogs Black vs Maplewood
Saturday, May 5, 2018 Foxhill Park Fireld 2
2:00 pm S3 Beacon House Falcons vs Bowie Bulldogs Orange
Saturday, May 5, 2018 Foxhill Park Fireld 2
3:00 pm S3 Columbia Ravens vs Marshall Heights Bison
Saturday, May 5, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
9:00 am S14 DMV Knights vs Harbor Saints
Saturday, May 5, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
10:00 am S15 All Met Cowboys vs Hustle Academy
Saturday, May 5, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
11:00 am S17 DMV Knights vs Harbor Saints
Saturday, May 5, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
12:30 pm S17 Peppermill Pirates vs District Heights Chiefs
Saturday, May 5, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
2:00 pm S18 DMV Knights vs Maryland Titans
Saturday, May 5, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
3:30 pm S4 DMV Knights - 10U vs Harbor Saints
Saturday, May 5, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
3:30 pm S2 DMV Knights vs Harbor Saints - 11U
Saturday, May 5, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
5:00 pm S4 Metro Raiders vs District Heights Chiefs
Saturday, May 5, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
6:30 pm S4 Laurel Stallions vs DMV Knights
Saturday, May 5, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
9:00 am S14 Maryland Bucs vs Beacon House Falcons
Saturday, May 5, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
10:00 am S15 PG Chargers vs Beacon House Falcons
Saturday, May 5, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
11:00 am S17 Alexandria Bucknell Tigers vs Laurel Stallions
Saturday, May 5, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
12:00 pm S18 Westlake Bulldiogs vs Pensylvania All-Stars
Saturday, May 5, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
1:30 pm S2 Harbor Saints vs Laurel Stallions
Saturday, May 5, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
3:00 pm S18 District Heights Chiefs vs Hustle Academy
Saturday, May 5, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
5:30 pm S2 Northwest Elite vs All Met Cowboys
Sunday, May 6, 2018 Mervo High School (Baltimore)
10:00 am S7 DMV Knights vs Frederick Storm
Sunday, May 6, 2018 Mervo High School (Baltimore)
2:30 pm S7 District Heights Chiefs vs Marlboro Mustangs
Sunday, May 6, 2018 Mervo High School (Baltimore)
4:00 pm S9 Metro Raiders vs Frederick Storm
Sunday, May 6, 2018 Mitchellville Soccer Fields
11:00 am S14 DMV Knights vs Kingman Green Machine
Sunday, May 6, 2018 Mitchellville Soccer Fields
12:00 pm S14 Showcase Sharks vs Prince Frederick Eagles
Sunday, May 6, 2018 Mitchellville Soccer Fields
5:00 pm S15 District Heights Chiefs vs DMV Knights
Saturday, May 12, 2018 Benjamin Tasker Middle School Field 1
10:00 am S8 Washington Elite vs Maplewood
Saturday, May 12, 2018 Benjamin Tasker Middle School Field 1
11:00 am S8 Montgomery Village Chiefs vs Severn Seminoles
Saturday, May 12, 2018 Benjamin Tasker Middle School Field 1
12:00 pm S10 South Bowie Sharks vs Bowie Bulldogs
Saturday, May 12, 2018 Benjamin Tasker Middle School Field 1
1:00 pm S10 Showcase Sharks vs Montgomery Village Chiefs
Saturday, May 12, 2018 Benjamin Tasker Middle School Field 1
2:00 pm S8 South Bowie Sharks vs Harbor Saints
Saturday, May 12, 2018 Benjamin Tasker Middle School Field 1
3:00 pm S5 Marlboro Mustangs vs Southern Maryland Hawks
Saturday, May 12, 2018 Benjamin Tasker Middle School Field 1
4:00 pm S10 Metro VA Raiders vs Montgomery Village Chiefs
Saturday, May 12, 2018 Benjamin Tasker Middle School Field 1
5:00 pm S3 Maplewood vs Showcase Sharks
Saturday, May 12, 2018 Benjamin Tasker Middle School Field 2
10:00 am S10 Showcase Sharks vs Ridge Road Titans
Saturday, May 12, 2018 Benjamin Tasker Middle School Field 2
11:00 am S8 Waldorf Wildcats vs Bowie Bulldogs
Saturday, May 12, 2018 Benjamin Tasker Middle School Field 2
12:00 pm S10 Maplewood vs Ridge Road Titans
Saturday, May 12, 2018 Benjamin Tasker Middle School Field 2
1:00 pm S8 Bowie Bulldogs vs Severn Seminoles
Saturday, May 12, 2018 Benjamin Tasker Middle School Field 2
2:00 pm S12 Bowie Bulldogs vs Waldorf Wildcats
Saturday, May 12, 2018 Benjamin Tasker Middle School Field 2
3:00 pm S5 Bowie Bulldogs vs Maplewood
Saturday, May 12, 2018 Benjamin Tasker Middle School Field 2
4:00 pm S12 Bowie Bulldogs vs Metro VA Raiders
Saturday, May 12, 2018 Benjamin Tasker Middle School Field 2
5:00 pm S5 Dale City Gators vs Maryland Bucs
Saturday, May 12, 2018 Foxhill Park Fireld 1
11:00 am S5 Kingman Green Machine vs South Bowie Sharks
Saturday, May 12, 2018 Foxhill Park Fireld 1
12:00 pm S5 Marshall Heights Bison vs Peppermill Pirates
Saturday, May 12, 2018 Foxhill Park Fireld 1
1:00 pm S5 Maplewood vs Southern Maryland Hawks
Saturday, May 12, 2018 Foxhill Park Fireld 1
2:00 pm S3 Columbia Ravens vs Watkins Hornets
Saturday, May 12, 2018 Foxhill Park Fireld 1
3:00 pm S5 Maryland Bucs vs 301 Panthers
Saturday, May 12, 2018 Foxhill Park Fireld 1
4:00 pm S3 Bowie Bulldogs Orange vs Alexandria Bucknell Tigers
Saturday, May 12, 2018 Foxhill Park Fireld 2
11:00 am S10 PG Chargers vs Maplewood
Saturday, May 12, 2018 Foxhill Park Fireld 2
12:00 pm S5 Harbor Saints vs Montgomery Village Chiefs
Saturday, May 12, 2018 Foxhill Park Fireld 2
1:00 pm S3 Bowie Bulldogs Black vs Beacon House Falcons
Saturday, May 12, 2018 Foxhill Park Fireld 2
2:00 pm S3 Marshall Heights Bison vs Montgomery Village Chiefs
Saturday, May 12, 2018 Foxhill Park Fireld 2
3:00 pm S3 Bowie Bulldogs Black vs Showcase Sharks
Saturday, May 12, 2018 Foxhill Park Fireld 2
4:00 pm S10 301 Panthers vs Landover Seminoles
Saturday, May 12, 2018 Troy Field (6500 Manison Ln, Elkridge, MD 21075)
3:00 pm S12 Marshall Heights Bison vs Hamilton Tigers
Saturday, May 12, 2018 Troy Field (6500 Manison Ln, Elkridge, MD 21075)
3:00 pm S12 North Potomac Braves vs Columbia Ravens
Saturday, May 12, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
8:00 am S7 District Heights Chiefs vs Peppermill Pirates
Saturday, May 12, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
9:00 am S14 DMV Knights vs Showcase Sharks
Saturday, May 12, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
10:00 am S15 Kingman Green Machine vs All Met Cowboys
Saturday, May 12, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
11:00 am S4 DMV Knights vs District Heights Chiefs
Saturday, May 12, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
12:30 pm S18 DMV Knights vs Westlake Bulldiogs
Saturday, May 12, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
2:00 pm S4 Harbor Saints vs Metro Raiders
Saturday, May 12, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
3:30 pm S2 DMV Knights vs Harbor Saints
Saturday, May 12, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
5:00 pm S4 All-Met Cowboys - 10U vs Laurel Stallions
Saturday, May 12, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
5:00 pm S2 Laurel Stallions - 11U vs All Met Cowboys
Saturday, May 12, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 1
6:30 pm S7 DMV Knights vs Marlboro Mustangs
Saturday, May 12, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
9:00 am S14 Kingman Green Machine vs Harbor Saints
Saturday, May 12, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
10:00 am S15 District Heights Chiefs vs Beacon House Falcons
Saturday, May 12, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
11:00 am S15 PG Chargers vs Hustle Academy
Saturday, May 12, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
12:00 pm S17 Laurel Stallions vs District Heights Chiefs
Saturday, May 12, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
1:30 pm S18 Pensylvania All-Stars vs Hustle Academy
Saturday, May 12, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
3:00 pm S18 District Heights Chiefs vs Maryland Titans
Saturday, May 12, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
4:30 pm S2 Peppermill Pirates vs Laurel Stallions
Saturday, May 12, 2018 Tucker Road Athletic Complex Field 2
6:00 pm S17 DMV Knights vs Alexandria Bucknell Tigers
Sunday, May 13, 2018 Mitchellville Soccer Fields
11:00 am S14 Beacon House Falcons vs Prince Frederick Eagles
Sunday, May 13, 2018 Mitchellville Soccer Fields
11:00 am S17 Harbor Saints vs Prince Frederick Eagles
Sunday, May 13, 2018 Mitchellville Soccer Fields
12:00 pm S14 DMV Knights vs Maryland Bucs
Sunday, May 13, 2018 Mitchellville Soccer Fields
3:00 pm S4 Laurel Stallions vs Prince Frederick Eagles
Sunday, May 13, 2018 Mitchellville Soccer Fields
5:00 pm S2 DMV Knights vs Northwest Elite
Sunday, May 13, 2018 Wise High School
1:30 pm S9 Metro Raiders vs Hamilton Tigers
Saturday, May 19, 2018 Gwynn Park High School (13800 Brandywine Road)
12:00 pm S14 Harbor Saints vs Showcase Sharks
Saturday, May 19, 2018 Gwynn Park High School (13800 Brandywine Road)
1:00 pm S17 District Heights Chiefs vs Alexandria Bucknell Tigers
Saturday, May 19, 2018 Gwynn Park High School (13800 Brandywine Road)
2:30 pm S18 Pensylvania All-Stars vs Westlake Bulldiogs
Saturday, May 19, 2018 Gwynn Park High School (13800 Brandywine Road)
4:00 pm S17 Harbor Saints vs DMV Knights
Saturday, May 19, 2018 Gwynn Park High School (13800 Brandywine Road)
5:30 pm S4 Laurel Stallions vs DMV Knights
Saturday, May 19, 2018 Gwynn Park High School (13800 Brandywine Road)
7:00 pm S2 Harbor Saints vs DMV Knights
Saturday, May 19, 2018 Gwynn Park High School (13800 Brandywine Road)
8:30 pm S2 Laurel Stallions vs All Met Cowboys
Saturday, May 19, 2018 Walker Mill Park
5:00 pm S18 DMV Knights vs District Heights Chiefs
Sunday, May 20, 2018 Gwynn Park High School (13800 Brandywine Road)
9:00 am S14 DMV Knights vs Beacon House Falcons
Sunday, May 20, 2018 Gwynn Park High School (13800 Brandywine Road)
10:00 am S15 All Met Cowboys vs Beacon House Falcons
Sunday, May 20, 2018 Gwynn Park High School (13800 Brandywine Road)
11:00 am S15 District Heights Chiefs vs PG Chargers
Sunday, May 20, 2018 Moun Saint Joes High School (Baltimore)
10:00 am S7 DMV Knights vs Peppermill Pirates
Sunday, May 20, 2018 Moun Saint Joes High School (Baltimore)
2:30 pm S9 Metro Raiders vs 302 Elite
Sunday, May 20, 2018 Moun Saint Joes High School (Baltimore)
5:00 pm S7 District Heights Chiefs vs Hamilton Tigers
Sunday, May 20, 2018 Walker Mill Park
3:00 pm S4 Metro Raiders vs District Heights Chiefs
Saturday, June 2, 2018 Gwynn Park High School (13800 Brandywine Road)
12:30 pm S14 Beacon House Falcons vs Showcase Sharks
Saturday, June 2, 2018 Gwynn Park High School (13800 Brandywine Road)
1:30 pm S17 District Heights Chiefs vs DMV Knights
Saturday, June 2, 2018 Gwynn Park High School (13800 Brandywine Road)
3:00 pm S15 Beacon House Falcons vs PG Chargers
Saturday, June 2, 2018 Gwynn Park High School (13800 Brandywine Road)
4:00 pm S2 All Met Cowboys vs DMV Knights
Saturday, June 2, 2018 Gwynn Park High School (13800 Brandywine Road)
5:30 pm S18 District Heights Chiefs vs Westlake Bulldiogs
Saturday, June 2, 2018 Gwynn Park High School (13800 Brandywine Road)
7:00 pm S4 District Heights Chiefs vs DMV Knights
Saturday, June 2, 2018 Gwynn Park High School (13800 Brandywine Road)
8:30 pm S7 District Heights Chiefs vs DMV Knights

Site created with All-Pro League Scheduler 8.0.34
from All-Pro Software on 11/27/2018 2:19:56 PM