Gadsden Parks and Recreation Basketball League Website

Location Schedule - Carver

Home

Latest News

League Schedule

Team Schedules

Location Schedules

Scores

Standings

Links

Schedule Index



S1 10U Boys East
S2 10U Boys West
S3 10U Girls
S4 11U Boys
S5 12U Boys East
S6 12U Boys West
S7 12U Girls
S8 6U Co-Ed
S9 8U Boys East
S10 8U Boys West
S11 8U Girls
S12 9U Girls
S13 Varsity

Saturday, December 12, 2020
9:00 am S4 11UB Centre Warriors at 11UB Hornets
10:15 am S4 11UB Hokes Bluff Eagles at 11UB Gadsden Wolves
11:30 am S4 11UB-Warriors at 11UB Thunderwolves
12:45 pm S4 11UB Hornets at 11UB Glencoe Jackets
2:00 pm S3 10UG-Lady Panthers Black at 10UG Lady Thunder
3:15 pm S3 10UG-Hokes Bluff Lady Eagles at 10UG Lady Panthers
Saturday, December 19, 2020
10:15 am S4 11UB Thunderwolves at 11UB Hornets
11:30 am S4 11UB Glencoe Jackets at 11UB Centre Warriors
12:45 pm S4 11UB Gadsden Wolves at 11UB-Warriors
2:00 pm S4 11UB Centre Warriors at 11UB Thunderwolves
3:15 pm S3 10UG Gaston Lady Dawgs at 10UG Lady Thunder
4:30 pm S3 10UG Lady Titans at 10UG-Lady Panthers Black
5:45 pm S3 10UG Lady Panthers at 10UG Gaston Lady Dawgs
7:00 pm S3 10UG-Hokes Bluff Lady Eagles at 10UG Gaston Lady Dawgs
Friday, January 08, 2021
5:30 pm S13 Mustangs at Team G
6:45 pm S13 Bread Winners at Sure Fire
Saturday, January 09, 2021
9:00 am S4 11UB Centre Warriors at 11UB Hokes Bluff Eagles
10:15 am S4 11UB Hornets at 11UB-Warriors
11:30 am S4 11UB Gadsden Wolves at 11UB Centre Warriors
12:45 pm S4 11UB Thunderwolves at 11UB Glencoe Jackets
2:00 pm S3 10UG Lady Titans at 10UG-Lady Devils
3:15 pm S3 10UG-Hokes Bluff Lady Eagles at 10UG Lady Thunder
Tuesday, January 12, 2021
5:30 pm S13 Sure Fire at Mustangs
6:45 pm S13 Team G at Bread Winners
Saturday, January 16, 2021
9:00 am S4 11UB Hokes Bluff Eagles at 11UB Hornets
10:15 am S4 11UB-Warriors at 11UB Glencoe Jackets
11:30 am S4 11UB Gadsden Wolves at 11UB Thunderwolves
12:45 pm S4 11UB Hokes Bluff Eagles at 11UB Glencoe Jackets
2:00 pm S4 11UB-Warriors at 11UB Centre Warriors
3:15 pm S3 10UG Lady Titans at 10UG-Hokes Bluff Lady Eagles
4:30 pm S3 10UG Lady Panthers at 10UG Gaston Lady Dawgs
5:45 pm S3 10UG-Hokes Bluff Lady Eagles at 10UG-Lady Devils
7:00 pm S3 10UG Lady Thunder at 10UG-Lady Panthers Black
Tuesday, January 19, 2021
5:30 pm S13 Team G at Mustangs
6:45 pm S13 Sure Fire at Bread Winners
Friday, January 22, 2021
5:30 pm S13 Sure Fire at Bread Winners
6:45 pm S13 Team G at Mustangs
Saturday, January 23, 2021
9:00 am S4 11UB Hornets at 11UB Thunderwolves
10:15 am S4 11UB-Warriors at 11UB Gadsden Wolves
11:30 am S4 11UB Thunderwolves at 11UB Hokes Bluff Eagles
12:45 pm S4 11UB Centre Warriors at 11UB Glencoe Jackets
2:00 pm S3 10UG Lady Panthers at 10UG Lady Titans
3:15 pm S3 10UG-Lady Devils at 10UG Lady Thunder
4:30 pm S3 10UG Gaston Lady Dawgs at 10UG-Hokes Bluff Lady Eagles
5:45 pm S3 10UG-Lady Panthers Black at 10UG Lady Titans
Tuesday, January 26, 2021
5:30 pm S13 Bread Winners at Team G
6:45 pm S13 Mustangs at Sure Fire
Friday, January 29, 2021
5:30 pm S13 Mustangs at Bread Winners
6:45 pm S13 Sure Fire at Team G
Saturday, January 30, 2021
9:00 am S4 11UB Hokes Bluff Eagles at 11UB-Warriors
10:15 am S4 11UB Gadsden Wolves at 11UB Hornets
11:30 am S4 11UB Glencoe Jackets at 11UB Hokes Bluff Eagles
12:45 pm S4 11UB Thunderwolves at 11UB Centre Warriors
2:00 pm S3 10UG-Lady Devils at 10UG Lady Panthers
3:15 pm S3 10UG Lady Thunder at 10UG Gaston Lady Dawgs
4:30 pm S3 10UG-Lady Panthers Black at 10UG-Hokes Bluff Lady Eagles
5:45 pm S3 10UG Lady Thunder at 10UG Lady Panthers
7:00 pm S3 10UG Lady Titans at 10UG Gaston Lady Dawgs
Tuesday, February 02, 2021
5:30 pm S13 Bread Winners at Mustangs
6:45 pm S13 Team G at Sure Fire
Thursday, February 04, 2021
5:30 pm S3 10UG-Lady Devils at 10UG Lady Titans
6:45 pm S2 9UB Thunder at 10UB Rockets
Friday, February 05, 2021
5:30 pm S13 Mustangs at Team G
6:45 pm S13 Bread Winners at Sure Fire
Saturday, February 06, 2021
9:00 am S4 11UB Thunderwolves at 11UB-Warriors
10:15 am S4 11UB Gadsden Wolves at 11UB Hokes Bluff Eagles
11:30 am S4 11UB Glencoe Jackets at 11UB Hornets
12:45 pm S4 11UB Centre Warriors at 11UB Gadsden Wolves
2:00 pm S3 10UG Gaston Lady Dawgs at 10UG-Lady Panthers Black
3:15 pm S3 10UG Lady Thunder at 10UG-Lady Devils
4:30 pm S3 10UG-Lady Panthers Black at 10UG-Lady Devils
5:45 pm S3 10UG Gaston Lady Dawgs at 10UG Lady Titans
Tuesday, February 09, 2021
5:30 pm S13 Sure Fire at Mustangs
6:45 pm S13 Team G at Bread Winners
Thursday, February 11, 2021
5:30 pm S3 10UG Lady Titans at 10UG Lady Panthers
6:45 pm S3 10UG-Lady Devils at 10UG-Hokes Bluff Lady Eagles
Friday, February 12, 2021
5:30 pm S13 Bread Winners at Mustangs
6:45 pm S13 Team G at Sure Fire
Saturday, February 13, 2021
9:00 am S4 11UB Glencoe Jackets at 11UB Gadsden Wolves
10:15 am S4 11UB Hornets at 11UB Centre Warriors
11:30 am S4 11UB Glencoe Jackets at 11UB-Warriors
12:45 pm S4 11UB Hornets at 11UB Gadsden Wolves
2:00 pm S4 11UB Hokes Bluff Eagles at 11UB Thunderwolves
3:15 pm S3 10UG-Lady Panthers Black at 10UG Lady Panthers
4:30 pm S3 10UG-Lady Devils at 10UG Gaston Lady Dawgs
5:45 pm S3 10UG-Hokes Bluff Lady Eagles at 10UG-Lady Panthers Black
7:00 pm S3 10UG Lady Thunder at 10UG Lady Titans
Thursday, February 18, 2021
5:30 pm S4 11UB-Warriors at 11UB Hokes Bluff Eagles
6:45 pm S2 10UB Gaston Bulldogs at 10UB Rockets

Site created with All-Pro League Scheduler 8.0.34
from All-Pro Software on 2/22/2021 9:18:36 AM