2020 Winter Jr Suns Post Season Basketball

Team List Report

Home

Latest News

Tournament Events:

Master Schedule

Team Schedule Report

Team List

Links

Team NameEvent
3-4 Anthony Humbert (NW)3-4 Copper
3-4 Baker Dragons Red (O)3-4 Gold
3-4 Bearcats (L)3-4 Silver
3-4 Eric Westover (NW)3-4 Copper
3-4 Gene Ramirez (O)3-4 Bronze
3-4 Hitchcock (NW)3-4 Copper
3-4 Immaculate Heart (NW)3-4 Bronze
3-4 John Pate3-4 Bronze
3-4 Mark Welshans (NW)3-4 Bronze
3-4 Maxwell (O)3-4 Bronze
3-4 Nogales Guindas (O)3-4 Gold
3-4 Oscar Desert Cats (L)3-4 Bronze
3-4 Paredez Soldierz (O)3-4 Silver
3-4 Patton Magic (O)3-4 Gold
3-4 PRCA (NW)3-4 Bronze
3-4 PRCA Girls (NW)3-4 Copper
3-4 Rio Rico Rebels (L)3-4 Silver
3-4 SEAS Knights Diaz (NW)3-4 Bronze
3-4 Sharron Tompkins (O)3-4 Copper
3-4 Stamer (NW)3-4 Bronze
3-4 Supreme Kings (L)3-4 Gold
3-4 Team Prep Red (L)3-4 Gold
3-4 Team Prep White (L)3-4 Silver
3-4 Teamn PREP Gray (L)3-4 Silver
3-4 Tracy Titans (O)3-4 Copper
3-4 Travis Koenig (NW)3-4 Silver
3-4 Tucson Hustle (NW)3-4 Bronze
3-4 Vail Blaze Black (NW)3-4 Gold
3-4 Vail Blaze Green (NW)3-4 Copper
3-4 Vail Blaze Orange (NW)3-4 Copper
3-4 Vail Blaze Red (NW)3-4 Silver
3-4 Vail Blaze Yellow (O)3-4 Silver
3-4 Warriors (L)3-4 Bronze
5-6 Baker Dragons BLACK (O)5-6 Gold
5-6 Baker Dragons Orange (O)5-6 Silver
5-6 Baker Dragons Red (O)5-6 Silver
5-6 Baker Dragons White (O)5-6 Copper
5-6 Bearcats Black (L)5-6 Gold
5-6 Bearcats Red (L)5-6 Bronze A
5-6 Bowen Brown (NW)5-6 Bronze A
5-6 Chadwick Cotner (NW)5-6 Copper
5-6 Contreras Tucson Dawgs (O)5-6 Bronze B
5-6 Dynamic (L)5-6 Gold
5-6 Hanamoto Bobcats (O)5-6 Bronze B
5-6 Hyatt Cougars (NW)5-6 Copper
5-6 Joe Martin (O)5-6 Bronze A
5-6 Lil B Ballers (L)5-6 Gold
5-6 Marana Warriors (NW)5-6 Silver
5-6 Mark Welshans (NW)5-6 Bronze B
5-6 McGrath/Goldman (NW)5-6 Copper
5-6 Meyer Mavericks (O)5-6 Bronze B
5-6 Millyard Trojans (NW)5-6 Bronze A
5-6 Nogales Guindas (O)5-6 Silver
5-6 Patton Magic (O)5-6 Silver
5-6 PRCA Mehl (NW)5-6 Copper
5-6 PRCA Robbins (NW)5-6 Bronze A
5-6 PRCA Warren (NW)5-6 Copper
5-6 Rusty Mithcell (NW)5-6 Bronze B
5-6 Super Sonics Ondua (NW)5-6 Silver
5-6 Team Mamba (L)5-6 Bronze A
5-6 Team Prep White (L)5-6 Gold
5-6 Trainer Scorpions (O)5-6 Gold
5-6 Troy Jewkes (NW)5-6 Bronze B
5-6 Vail Blaze Black (NW)5-6 Gold
5-6 Vail Blaze Blue (NW)5-6 Bronze B
5-6 Vail Blaze Orange (NW)5-6 Bronze A
5-6 Vail Blaze Pink (NW)5-6 Copper
5-6 Vail Blaze Red (O)5-6 Silver
5-6 Vail Blaze Yellow (O)5-6 Bronze B
5-6 Wolfpack Black (L)5-6 Silver
5-6 Wolfpack Red (L)5-6 Gold
5-6 Wolves Neil (NW)5-6 Copper
5-6 YBA Mercury (NW)5-6 Bronze A
7-9 B Ballers (L)7-9 Gold
7-9 Baker Dragons Red (O)7-9 Silver
7-9 Bearcats Black (L)7-9 Gold
7-9 Bearcats Red (L)7-9 Bronze
7-9 Cheryl Axen (NW)7-9 Bronze
7-9 Derek Merchant (NW)7-9 Silver
7-9 Flaherty (O)7-9 Silver
7-9 Hanamoto Bobcats (O)7-9 Bronze
7-9 John Millyard (NW)7-9 Silver
7-9 Larry Miller (O)7-9 Gold
7-9 Las Puertas (L)7-9 Bronze
7-9 Patton Magic (O)7-9 Silver
7-9 Tamim Aslamy (NW)7-9 Bronze
7-9 Team Prep White (L)7-9 Silver
7-9 Trainer Scorpions (O)7-9 Silver
7-9 Travis Koenig (NW)7-9 Silver
7-9 Vail Blaze Black (NW)7-9 Gold
7-9 Vail Blaze Orange (NW)7-9 Silver
7-9 Vail Blaze Red (NW)7-9 Silver
7-9 Vail Blaze Yellow (NW)7-9 Bronze
7-9 Vail Bobcats (O)7-9 Silver
7-9 Valenzuela Knights (O)7-9 Bronze
7-9 YBA Supersonics (NW)7-9 Bronze

Site created with Tournament Scheduler Pro v6.1.35
from All-Pro Software on 3/16/2020 9:26:54 PM