League Website


Master Schedule

Home

Latest News

League Schedule

Master Schedule

Team Schedules

Location Schedules

Scores

Standings

League Contact Info

Links


To see this schedule in calendar format, Click Here

Schedule Index



S1 18U Cross Roads
S2 2019 10U
S3 2019 8U
S4 2019 PRACTICE SCHEDULE
S5 2019 T-Ball
S6 Cross Roads 12U
S7 Cross Roads 14U

Monday, April 29, 2019 Lake Shore
6:00 pm S6 LS -12 - 2 -Raiders at LS -12 - 1-HAWKS
7:30 pm S7 LS 14-2 - Warriors at LS 14 -1- Bandits
Wednesday, May 1, 2019 Stephen West
6:00 pm S4 PRACTICE 8U-2 at SC-8-2
Wednesday, May 1, 2019 Stephens East
6:00 pm S4 PRACTICE 8U-1 at SC-8-1
Wednesday, May 1, 2019 Whiting Field
6:00 pm S6 HDM-12- 1 at WT 12-1
Thursday, May 2, 2019 Redar Park
6:00 pm S4 PRACTICE 10U-2 at SC-10-2
Thursday, May 2, 2019 Stephen West
6:00 pm S4 PRACTICE 10U-1 at SC-10-1
Thursday, May 2, 2019 Stephens East
6:00 pm S4 PRACTICE T-1 at SC-T-1
Thursday, May 2, 2019 Whiting Field
6:00 pm S7 HMD 14-1 at WT 14 - 1
Friday, May 3, 2019 Redar Park
6:00 pm S4 PRACTICE 12U-2-1 at SC-12-1
Friday, May 3, 2019 Stephens East
6:00 pm S4 PRACTICE T-2 at SC-T-2
Saturday, May 4, 2019 Griffith 2
12:30 pm S3 SC-8-2 at GR 8 -3
Saturday, May 4, 2019 Griifith 1
11:00 am S2 SC-10-1 at GR 10-3
Saturday, May 4, 2019 Lake Village 1
2:30 pm S2 SC-10-2 at LV 10-1
Monday, May 6, 2019 Cedar Lake 1
6:00 pm S6 CP 12- 5 at CL-12-1
Monday, May 6, 2019 Cedar Lake 2
6:00 pm S7 GR 14-1 at CL 14-1
7:30 pm S7 GR 14-2 at CL 14-2
Monday, May 6, 2019 Crown point 7
6:00 pm S7 LV 14-1 at CP 14 -2
7:30 pm S7 CP 14 -1 at CP 14 -3
Monday, May 6, 2019 Crown Point 8
7:30 pm S6 CP 12 -4 at CP 12 -1
Monday, May 6, 2019 Griifith 1
6:00 pm S6 LS -12 - 1-HAWKS at LV 12-1
Monday, May 6, 2019 Hermits Park Hammond
6:00 pm S6 LS -12 - 2 -Raiders at HDM-12- 1
Monday, May 6, 2019 Lake Shore
6:00 pm S7 HMD 14-1 at LS 14 -1- Bandits
7:30 pm S7 WT 14 - 1 at LS 14-2 - Warriors
Monday, May 6, 2019 Redar Park
6:00 pm S4 PRACTICE T-1 at SC-T-1
Monday, May 6, 2019 Stephen West
6:00 pm S6 CP 12 -3 at SC-12-1
Monday, May 6, 2019 Stephens East
6:00 pm S4 PRACTICE 8U-1 at SC-8-1
Tuesday, May 7, 2019 Redar Park
6:00 pm S4 PRACTICE 12U-1 at SC-12-1
Tuesday, May 7, 2019 Stephen West
6:00 pm S3 SC-8-1 at SC-8-2
Wednesday, May 8, 2019 Cedar Lake 2
6:00 pm S6 LV 12-1 at CL-12-1
Wednesday, May 8, 2019 Cedar Lake 3
6:00 pm S3 GR 8 -1 at LV 8 -1
Wednesday, May 8, 2019 Crown Point 8
6:00 pm S7 LS 14-2 - Warriors at CP 14 -2
7:30 pm S7 LS 14-2 - Warriors at CP 14 -1
Wednesday, May 8, 2019 Griifith 1
6:00 pm S6 CP 12 -1 at GR 12 -1
7:30 pm S7 GR 14-1 at GR 14-2
Wednesday, May 8, 2019 Lake Shore
7:30 pm S6 WT 12-1 at LS -12 - 1-HAWKS
Wednesday, May 8, 2019 Redar Park
6:00 pm S4 PRACTICE T-2 at SC-T-2
Wednesday, May 8, 2019 Stephen West
6:00 pm S2 SC-10-1 at SC-10-2
Wednesday, May 8, 2019 Stephens East
6:00 pm S4 PRACTICE 8U-2 at SC-8-2
Thursday, May 9, 2019 Griifith 1
6:00 pm S3 GR 8 -3 at GR 8 -1
Thursday, May 9, 2019 Lake Village 1
6:00 pm S7 CP 14 -3 at LV 14-1
Thursday, May 9, 2019 Redar Park
6:00 pm S4 PRACTICE 10U-1 at SC-10-1
Thursday, May 9, 2019 Stephen West
6:00 pm S4 PRACTICE 10U-2 at SC-10-2
Friday, May 10, 2019 Griifith 1
6:00 pm S2 CL-10-1 at GR-10-1
7:30 pm S2 GR 10-2 at GR 10-3
Friday, May 10, 2019 Whiting Field
6:00 pm S7 CL 14-1 at WT 14 - 1
7:30 pm S7 CL 14-2 at WT 14 - 1
Saturday, May 11, 2019 Griifith 1
9:30 am S3 GR 8 -2 at GR 8 -1
11:00 am S2 GR 10-2 at GR-10-1
12:45 pm S2 LV 10-1 at GR 10-3
Saturday, May 11, 2019 Stephen West
9:30 am S3 GR 8 -3 at CL 8 -1
11:00 am S3 CL 8 -1 at SC-8-2
12:30 pm S3 LV 8 -1 at SC-8-1
Saturday, May 11, 2019 Stephens East
9:30 am S5 GR T-2 at SC-T-2
11:00 am S5 GR-T-1 at SC-T-1
12:30 pm S2 CL-10-2 at SC-10-2
2:00 pm S2 CL-10-1 at SC-10-1
Monday, May 13, 2019 Cedar Lake 1
6:00 pm S7 CP 14 -1 at CL 14-1
Monday, May 13, 2019 Cedar Lake 2
6:00 pm S6 CP 12 -1 at CL-12-1
Monday, May 13, 2019 Cedar Lake 3
6:00 pm S2 CL-10-2 at CL-10-1
Monday, May 13, 2019 Crown point 7
7:30 pm S7 CP 14 -2 at CP 14 -3
Monday, May 13, 2019 Crown Point 8
6:00 pm S6 CP 12 -3 at CP 12- 5
7:30 pm S6 CP 12 -2 at CP 12 -4
Monday, May 13, 2019 Griffith 2
6:00 pm S7 LS 14 -1- Bandits at GR 14-2
7:30 pm S7 LV 14-1 at WT 14 - 1
Monday, May 13, 2019 Griifith 1
6:00 pm S3 GR 8 -3 at GR 8 -2
7:30 pm S6 HDM-12- 1 at GR 12 -1
Monday, May 13, 2019 Redar Park
6:00 pm S4 PRACTICE T-1 at SC-T-1
Monday, May 13, 2019 Stephen West
6:00 pm S2 GR 10-2 at SC-10-2
Monday, May 13, 2019 Stephens East
6:00 pm S3 GR 8 -1 at SC-8-1
Monday, May 13, 2019 Whiting Field
6:00 pm S6 LS -12 - 2 -Raiders at WT 12-1
Tuesday, May 14, 2019 Hermits Park Hammond
6:00 pm S7 GR 14-2 at HMD 14-1
Tuesday, May 14, 2019 Redar Park
6:00 pm S4 PRACTICE 12U-1 at SC-12-1
Tuesday, May 14, 2019 Stephen West
6:00 pm S3 GR 8 -2 at SC-8-2
Tuesday, May 14, 2019 Stephens East
6:00 pm S4 PRACTICE 8U-1 at SC-8-1
Wednesday, May 15, 2019 Cedar Lake 2
6:00 pm S6 SC-12-1 at CL-12-1
Wednesday, May 15, 2019 Cedar Lake 3
6:00 pm S2 SC-10-2 at LV 10-1
Wednesday, May 15, 2019 Crown point 7
6:00 pm S6 GR 12 -1 at CP 12 -3
Wednesday, May 15, 2019 Griifith 1
6:00 pm S7 LS 14-2 - Warriors at GR 14-1
7:30 pm S7 CP 14 -2 at GR 14-2
Wednesday, May 15, 2019 Hermits Park Hammond
6:00 pm S6 LS -12 - 1-HAWKS at HDM-12- 1
Wednesday, May 15, 2019 Lake Village 1
6:00 pm S6 CP 12- 5 at LV 12-1
Wednesday, May 15, 2019 Redar Park
6:00 pm S4 PRACTICE T-2 at SC-T-2
Wednesday, May 15, 2019 Stephen West
6:00 pm S4 PRACTICE 10U-1 at SC-10-1
Wednesday, May 15, 2019 Stephens East
6:00 pm S4 PRACTICE 8U-2 at SC-8-2
Thursday, May 16, 2019 Cedar Lake 2
6:00 pm S7 LV 14-1 at CL 14-1
Thursday, May 16, 2019 Cedar Lake 3
6:00 pm S3 LV 8 -1 at CL 8 -1
Thursday, May 16, 2019 Crown point 5
6:00 pm S6 CP 12 -2 at CP 12 -1
Thursday, May 16, 2019 Griffith 2
7:30 pm S7 CP 14 -1 at GR 14-1
Thursday, May 16, 2019 Griifith 1
6:00 pm S5 GR-T-1 at GR T-2
7:30 pm S2 GR 10-3 at GR-10-1
Thursday, May 16, 2019 Hermits Park Hammond
6:00 pm S7 WT 14 - 1 at HMD 14-1
Thursday, May 16, 2019 Redar Park
6:00 pm S4 PRACTICE 10U-2 at SC-10-2
Saturday, May 18, 2019 Stephen West
12:30 pm S2 SC-10-2 at SC-10-1
2:00 pm S2 LS 10-2 at SC-10-2
Saturday, May 18, 2019 Stephens East
9:30 am S5 SC-T-1 at SC-T-2
11:00 am S3 LV 8 -1 at SC-8-2
12:30 pm S3 GR 8 -2 at SC-8-2
2:00 pm S2 LS 10-1 at SC-10-1
Monday, May 20, 2019 Cedar Lake 1
6:00 pm S3 GR 8 -2 at LV 8 -1
Monday, May 20, 2019 Crown point 7
7:30 pm S6 CP 12 -1 at CP 12 -2
Monday, May 20, 2019 Crown Point 8
6:00 pm S7 GR 14-2 at CP 14 -1
7:30 pm S7 CL 14-2 at CP 14 -3
Monday, May 20, 2019 Griffith 2
7:30 pm S2 GR 10-3 at GR-10-1
Monday, May 20, 2019 Griifith 1
6:00 pm S3 CL 8 -1 at GR 8 -3
7:30 pm S2 CL-10-2 at GR 10-2
Monday, May 20, 2019 Hermits Park Hammond
6:00 pm S6 LS -12 - 2 -Raiders at HDM-12- 1
Monday, May 20, 2019 Plum Creek
6:00 pm S4 PRACTICE T-1 at SC-T-1
Monday, May 20, 2019 Redar Park
6:00 pm S4 PRACTICE 10U-1 at SC-10-1
Monday, May 20, 2019 Stephen West
6:00 pm S6 CP 12- 5 at SC-12-1
Monday, May 20, 2019 Whiting Field
6:00 pm S6 CL-12-1 at WT 12-1
Tuesday, May 21, 2019 Griifith 1
6:00 pm S7 LS 14 -1- Bandits at LV 14-1
Tuesday, May 21, 2019 Redar Park
6:00 pm S4 PRACTICE 12U-1 at SC-12-1
Tuesday, May 21, 2019 Stephen West
6:00 pm S3 SC-8-2 at SC-8-1
Tuesday, May 21, 2019 Stephens East
6:00 pm S5 GR-T-1 at SC-T-2
Wednesday, May 22, 2019 Crown Point 8
7:30 pm S7 GR 14-2 at CP 14 -3
Wednesday, May 22, 2019 Crown Point 9
6:00 pm S6 CP 12 -2 at CP 12- 5
7:30 pm S6 LV 12-1 at CP 12 -1
Wednesday, May 22, 2019 Griffith 2
7:30 pm S7 HMD 14-1 at GR 14-1
Wednesday, May 22, 2019 Griifith 1
6:00 pm S3 GR 8 -2 at GR 8 -3
7:30 pm S2 GR-10-1 at GR 10-2
Wednesday, May 22, 2019 Lake Village 1
6:00 pm S7 CP 14 -1 at LV 14-1
Wednesday, May 22, 2019 Redar Park
6:00 pm S4 PRACTICE 8U-2 at SC-8-2
Wednesday, May 22, 2019 Stephens East
6:00 pm S4 PRACTICE 8U-1 at SC-8-1
Thursday, May 23, 2019 Cedar Lake 1
6:00 pm S3 SC-8-2 at LV 8 -1
Thursday, May 23, 2019 Cedar Lake 2
6:00 pm S7 CL 14-2 at CL 14-1
Thursday, May 23, 2019 Cedar Lake 3
6:00 pm S2 CL-10-1 at CL-10-2
Thursday, May 23, 2019 Cedar LAke 4
7:30 pm S2 LV 10-1 at CL-10-1
Thursday, May 23, 2019 Plum Creek
6:00 pm S4 PRACTICE T-2 at SC-T-2
Thursday, May 23, 2019 Redar Park
6:00 pm S4 PRACTICE 10U-2 at SC-10-2
Thursday, May 23, 2019 Stephen West
6:00 pm S2 GR 10-2 at SC-10-1
Saturday, May 25, 2019 Lake Shore
6:00 pm S7 LS 14 -1- Bandits at LS 14-2 - Warriors
Tuesday, May 28, 2019 Hermits Park Hammond
6:00 pm S7 LS 14-2 - Warriors at HMD 14-1
Tuesday, May 28, 2019 Lake Village 1
6:00 pm S3 CL 8 -1 at LV 8 -1
7:30 pm S6 CP 12 -2 at LV 12-1
Tuesday, May 28, 2019 Plum Creek
6:00 pm S4 PRACTICE T-1 at SC-T-1
Tuesday, May 28, 2019 Redar Park
6:00 pm S4 PRACTICE 12U-1 at SC-12-1
Tuesday, May 28, 2019 Stephen West
6:00 pm S2 GR 10-2 at SC-10-1
Tuesday, May 28, 2019 Stephens East
6:00 pm S4 Practice SCAS-1 at SCAS-1
Wednesday, May 29, 2019 Cedar Lake 2
6:00 pm S6 CP 12 -4 at CL-12-1
Wednesday, May 29, 2019 Cedar Lake 3
6:00 pm S2 SC-10-2 at CL-10-2
Wednesday, May 29, 2019 Cedar LAke 4
6:00 pm S2 GR-10-1 at LV 10-1
Wednesday, May 29, 2019 Crown Point 8
6:00 pm S6 LV 12-1 at CP 12 -3
7:30 pm S7 LV 14-1 at CP 14 -3
Wednesday, May 29, 2019 Lake Shore
6:00 pm S7 GR 14-1 at LS 14 -1- Bandits
7:30 pm S6 WT 12-1 at LS -12 - 2 -Raiders
Wednesday, May 29, 2019 Redar Park
6:00 pm S4 PRACTICE 10U-1 at SC-10-1
Wednesday, May 29, 2019 Stephen West
6:00 pm S6 GR 12 -1 at SC-12-1
Wednesday, May 29, 2019 Stephens East
6:00 pm S5 SC-T-2 at SC-T-1
Thursday, May 30, 2019 Griffith 2
6:00 pm S3 SC-8-1 at GR 8 -1
7:30 pm S2 CL-10-2 at GR-10-1
Thursday, May 30, 2019 Griifith 1
6:00 pm S5 GR-T-1 at GR T-2
7:30 pm S2 CL-10-1 at GR 10-3
Thursday, May 30, 2019 Hermits Park Hammond
6:00 pm S6 CL-12-1 at HDM-12- 1
Thursday, May 30, 2019 Plum Creek
6:00 pm S4 PRACTICE T-2 at SC-T-2
Thursday, May 30, 2019 Stephen West
6:00 pm S4 PRACTICE 10U-2 at SC-10-2
Thursday, May 30, 2019 Stephens East
6:00 pm S4 PRACTICE 8U-2 at SC-8-2
Thursday, May 30, 2019 Whiting Field
6:00 pm S7 CP 14 -3 at WT 14 - 1
7:30 pm S7 CP 14 -2 at WT 14 - 1
Friday, May 31, 2019 Stephen West
6:00 pm S4 PRACTICE 8U-1 at SC-8-1
Monday, June 3, 2019 Crown Point 8
8:30 pm S7 CP 14 -1 at CP 14 -2
Monday, June 3, 2019 Griffith 2
6:00 pm S3 CL 8 -1 at GR 8 -1
7:30 pm S2 GR-10-1 at GR 10-2
Monday, June 3, 2019 Griifith 1
6:00 pm S5 GR T-2 at GR-T-1
7:30 pm S6 CL-12-1 at GR 12 -1
Monday, June 3, 2019 Hermits Park Hammond
6:00 pm S7 CP 14 -3 at HMD 14-1
Monday, June 3, 2019 Lake Shore
6:00 pm S6 CP 12 -4 at LS -12 - 2 -Raiders
7:30 pm S7 WT 14 - 1 at LS 14 -1- Bandits
Monday, June 3, 2019 Lake Village 1
6:00 pm S2 CL-10-2 at LV 10-1
Monday, June 3, 2019 Plum Creek
6:00 pm S4 PRACTICE T-1 at SC-T-1
Monday, June 3, 2019 Redar Park
6:00 pm S4 PRACTICE 10U-1 at SC-10-1
Monday, June 3, 2019 Stephen West
6:00 pm S6 LV 12-1 at SC-12-1
Monday, June 3, 2019 Stephens East
6:00 pm S4 Practice SCAS-1 at SCAS-1
Monday, June 3, 2019 Whiting Field
6:00 pm S6 CP 12- 5 at WT 12-1
Tuesday, June 4, 2019 Cedar Lake 2
6:00 pm S7 CP 14 -2 at CL 14-1
7:30 pm S7 CP 14 -1 at CL 14-2
Tuesday, June 4, 2019 Griifith 1
6:00 pm S7 LV 14-1 at LS 14-2 - Warriors
Tuesday, June 4, 2019 Redar Park
6:00 pm S4 PRACTICE 12U-1 at SC-12-1
Tuesday, June 4, 2019 Stephen West
6:00 pm S3 GR 8 -2 at SC-8-1
Tuesday, June 4, 2019 Stephens East
6:00 pm S5 SC-T-1 at SC-T-2
Wednesday, June 5, 2019 Crown point 5
7:00 pm S6 LS -12 - 1-HAWKS at CP 12 -1
8:30 pm S6 LS -12 - 2 -Raiders at CP 12 -1
Wednesday, June 5, 2019 Crown point 7
7:00 pm S6 LS -12 - 2 -Raiders at CP 12 -2
8:30 pm S6 LS -12 - 1-HAWKS at CP 12 -2
Wednesday, June 5, 2019 Crown Point 9
7:30 pm S6 HDM-12- 1 at CP 12 -4
9:00 pm S6 CL-12-1 at CP 12 -3
Wednesday, June 5, 2019 Griffith 2
6:00 pm S3 GR 8 -1 at GR 8 -2
7:30 pm S7 GR 14-2 at GR 14-1
Wednesday, June 5, 2019 Griifith 1
6:00 pm S5 SC-T-2 at GR-T-1
7:30 pm S2 GR 10-3 at GR-10-1
Wednesday, June 5, 2019 Lake Shore
6:00 pm S7 CP 14 -3 at LS 14-2 - Warriors
7:30 pm S7 CP 14 -3 at LS 14 -1- Bandits
Wednesday, June 5, 2019 Stephen West
6:00 pm S2 SC-10-1 at SC-10-2
Wednesday, June 5, 2019 Stephens East
6:00 pm S3 GR 8 -3 at SC-8-2
Saturday, June 8, 2019 Lake Village 1
9:30 am S2 CL-10-1 at LV 10-1
11:00 am S2 GR-10-1 at LV 10-1
12:30 pm S3 CL 8 -1 at LV 8 -1
Saturday, June 8, 2019 Stephen West
11:00 am S3 GR 8 -1 at SC-8-1
12:30 pm S2 CL-10-2 at SC-10-1
2:00 pm S3 LS 8-1 at SC-8-1
Saturday, June 8, 2019 Stephens East
9:30 am S5 GR-T-1 at SC-T-2
11:00 am S5 GR T-2 at SC-T-1
12:30 pm S3 GR 8 -2 at SC-8-2
2:00 pm S3 LS 8-2 at SC-8-2
Monday, June 10, 2019 Cedar Lake 1
6:00 pm S7 LS 14 -1- Bandits at CL 14-1
Monday, June 10, 2019 Cedar Lake 2
6:00 pm S3 LV 8 -1 at CL 8 -1
7:30 pm S7 LS 14 -1- Bandits at CL 14-2
Monday, June 10, 2019 Cedar Lake 3
6:00 pm S2 SC-10-1 at CL-10-1
Monday, June 10, 2019 Griifith 1
6:00 pm S6 CP 12- 5 at GR 12 -1
Monday, June 10, 2019 Hermits Park Hammond
6:00 pm S7 LV 14-1 at HMD 14-1
Monday, June 10, 2019 Lake Shore
6:00 pm S6 CP 12 -3 at LS -12 - 1-HAWKS
7:30 pm S6 CP 12 -3 at LS -12 - 2 -Raiders
Monday, June 10, 2019 Lake Village 1
6:00 pm S6 CP 12 -4 at LV 12-1
Monday, June 10, 2019 Stephen West
6:00 pm S6 HDM-12- 1 at SC-12-1
Monday, June 10, 2019 Whiting Field
6:00 pm S6 CP 12 -1 at WT 12-1
Tuesday, June 11, 2019 Griffith 2
6:00 pm S5 SC-T-2 at GR T-2
Tuesday, June 11, 2019 Griifith 1
6:00 pm S5 SC-T-1 at GR-T-1
7:30 pm S3 SC-8-1 at GR 8 -1
Wednesday, June 12, 2019 Cedar Lake 2
6:00 pm S7 HMD 14-1 at CL 14-2
Wednesday, June 12, 2019 Cedar Lake 3
6:00 pm S2 CL-10-1 at CL-10-2
Wednesday, June 12, 2019 Cedar LAke 4
6:00 pm S3 LV 8 -1 at CL 8 -1
Wednesday, June 12, 2019 Crown point 5
7:00 pm S6 SC-12-1 at CP 12 -2
8:30 pm S6 GR 12 -1 at CP 12- 5
Wednesday, June 12, 2019 Crown Point 9
7:30 pm S6 WT 12-1 at CP 12 -4
Wednesday, June 12, 2019 Griifith 1
6:00 pm S2 SC-10-1 at GR-10-1
7:30 pm S2 SC-10-2 at GR 10-2
Thursday, June 13, 2019 Crown point 5
7:00 pm S7 WT 14 - 1 at CP 14 -1
8:30 pm S7 CL 14-2 at CP 14 -2
Thursday, June 13, 2019 Stephen West
6:00 pm S3 SC-8-1 at SC-8-2
Thursday, June 13, 2019 Stephens East
6:00 pm S5 GR T-2 at SC-T-1
Thursday, June 13, 2019 Whiting Field
6:00 pm S6 LS -12 - 1-HAWKS at WT 12-1
Friday, June 14, 2019 Griifith 1
6:00 pm S7 WT 14 - 1 at GR 14-2
7:30 pm S7 WT 14 - 1 at GR 14-1
Saturday, June 15, 2019 Cedar Lake 1
9:30 pm S3 SC-8-1 at CL 8 -1
Saturday, June 15, 2019 Cedar Lake 2
9:30 am S2 LV 10-1 at CL-10-2
11:00 am S2 LV 10-1 at CL-10-1
Saturday, June 15, 2019 Griffith 2
11:00 am S2 SC-10-2 at GR 10-3
Saturday, June 15, 2019 Griifith 1
10:30 am S3 GR 8 -1 at GR 8 -3
12:00 pm S2 SC-10-1 at GR 10-2
Saturday, June 15, 2019 Stephen West
9:30 am S5 GR-T-1 at SC-T-1
11:00 am S3 LV 8 -1 at GR 8 -2
Saturday, June 15, 2019 Stephens East
9:30 am S5 GR T-2 at SC-T-2
Monday, June 17, 2019 Cedar Lake 2
6:00 pm S3 SC-8-2 at CL 8 -1
7:30 pm S2 GR-10-1 at CL-10-2
Monday, June 17, 2019 Cedar Lake 3
6:00 pm S2 GR 10-2 at CL-10-1
Monday, June 17, 2019 Cedar LAke 4
6:00 pm S3 LV 8 -1 at SC-8-1
Monday, June 17, 2019 Crown point 5
8:30 pm S7 CP 14 -2 at CP 14 -1
Monday, June 17, 2019 Crown point 7
7:00 pm S6 CL-12-1 at CP 12 -4
8:30 pm S6 CP 12 -4 at CP 12- 5
Monday, June 17, 2019 Griffith 2
6:00 pm S3 GR 8 -1 at GR 8 -3
7:30 pm S7 CL 14-1 at GR 14-2
Monday, June 17, 2019 Griifith 1
6:00 pm S5 GR T-2 at GR-T-1
7:30 pm S6 CP 12 -3 at GR 12 -1
Monday, June 17, 2019 Lake Village 1
6:00 pm S7 GR 14-1 at LV 14-1
7:30 pm S6 SC-12-1 at LV 12-1
Tuesday, June 18, 2019 Stephens East
6:00 pm S2 LV 10-1 at SC-10-1
Wednesday, June 19, 2019 Cedar Lake 1
6:00 pm S6 CP 12 -2 at CL-12-1
Wednesday, June 19, 2019 Crown point 4
7:00 pm S6 LS -12 - 1-HAWKS at CP 12- 5
8:30 pm S6 LV 12-1 at CP 12 -4
Wednesday, June 19, 2019 Griffith 2
7:30 pm S6 WT 12-1 at GR 12 -1
Wednesday, June 19, 2019 Griifith 1
6:00 pm S2 GR 10-3 at GR 10-2
7:30 pm S7 LS 14-2 - Warriors at GR 14-2
Wednesday, June 19, 2019 Lake Shore
6:00 pm S7 CP 14 -2 at LS 14 -1- Bandits
Wednesday, June 19, 2019 Lake Village 1
6:00 pm S7 CL 14-2 at LV 14-1
Wednesday, June 19, 2019 Stephen West
6:00 pm S2 GR-10-1 at SC-10-2
Wednesday, June 19, 2019 Stephens East
6:00 pm S5 SC-T-2 at SC-T-1
Thursday, June 20, 2019 Cedar Lake 3
6:00 pm S2 SC-10-2 at CL-10-1
Thursday, June 20, 2019 Crown point 5
7:00 pm S7 CL 14-1 at CP 14 -3
Thursday, June 20, 2019 Hermits Park Hammond
6:00 pm S6 WT 12-1 at HDM-12- 1
Saturday, June 22, 2019 Griffith 2
12:30 am S3 SC-8-1 at GR 8 -2
9:30 am S3 SC-8-1 at GR 8 -3
11:00 am S3 SC-8-2 at GR 8 -2
Saturday, June 22, 2019 Griifith 1
9:30 am S5 SC-T-2 at GR-T-1
11:00 am S5 SC-T-1 at GR T-2
12:30 pm S2 GR 10-3 at LV 10-1
2:00 pm S2 CL-10-2 at GR 10-3
Saturday, June 22, 2019 Lake Shore
10:00 am S6 SC-12-1 at LS -12 - 2 -Raiders
11:30 am S6 SC-12-1 at LS -12 - 1-HAWKS
Saturday, June 22, 2019 Lake Village 1
9:30 am S3 CL 8 -1 at LV 8 -1
Monday, June 24, 2019 Cedar Lake 2
6:00 pm S7 CL 14-1 at CL 14-2
Monday, June 24, 2019 Crown point 5
7:00 pm S6 CP 12 -1 at CP 12 -3
8:30 pm S6 CP 12 -1 at CP 12- 5
Monday, June 24, 2019 Crown point 7
8:30 pm S7 GR 14-1 at CP 14 -2
Monday, June 24, 2019 Hermits Park Hammond
6:00 pm S6 LV 12-1 at HDM-12- 1
Monday, June 24, 2019 Lake Shore
6:00 pm S6 CP 12 -4 at LS -12 - 1-HAWKS
7:30 pm S6 CL-12-1 at LS -12 - 2 -Raiders
Monday, June 24, 2019 Lake Village 1
6:00 pm S7 GR 14-2 at LV 14-1
Monday, June 24, 2019 Stephen West
6:00 pm S6 WT 12-1 at SC-12-1
Tuesday, June 25, 2019 Cedar Lake 2
6:00 pm S7 GR 14-1 at CL 14-2
Tuesday, June 25, 2019 Cedar Lake 3
6:00 pm S3 SC-8-1 at CL 8 -1
Wednesday, June 26, 2019 Griifith 1
6:00 pm S3 GR 8 -3 at GR 8 -2
7:30 pm S7 CP 14 -3 at GR 14-1
Wednesday, June 26, 2019 Hermits Park Hammond
6:00 pm S7 CL 14-1 at HMD 14-1
Wednesday, June 26, 2019 Lake Shore
6:00 pm S6 GR 12 -1 at LS -12 - 2 -Raiders
7:30 pm S6 GR 12 -1 at LS -12 - 1-HAWKS
Wednesday, June 26, 2019 Lake Village 1
6:00 pm S6 CP 12- 5 at LV 12-1
Wednesday, June 26, 2019 Stephen West
6:00 pm S2 GR 10-3 at SC-10-2
Wednesday, June 26, 2019 Stephens East
6:00 pm S2 GR 10-2 at SC-10-1
Thursday, June 27, 2019 Crown point 5
7:00 pm S6 HDM-12- 1 at CP 12 -2
8:30 pm S6 HDM-12- 1 at CP 12 -3
Thursday, June 27, 2019 Crown Point 8
7:00 pm S7 HMD 14-1 at CP 14 -1
8:30 pm S7 HMD 14-1 at CP 14 -2
Thursday, June 27, 2019 Griifith 1
6:00 pm S5 SC-T-1 at GR T-2
7:30 pm S3 SC-8-2 at GR 8 -3
Friday, June 28, 2019 Cedar Lake 2
6:00 pm S2 LV 10-1 at CL-10-2
Saturday, June 29, 2019 Cedar Lake 2
9:30 pm S2 SC-10-2 at CL-10-1
Saturday, June 29, 2019 Griffith 2
9:30 am S5 SC-T-2 at GR T-2
11:00 pm S2 SC-10-1 at GR 10-3
Saturday, June 29, 2019 Griifith 1
9:30 am S5 SC-T-1 at GR-T-1
11:00 am S3 GR 8 -3 at GR 8 -1
12:30 pm S3 GR 8 -2 at GR 8 -1
Monday, July 1, 2019 Crown point 5
9:00 pm S7 LS 14 -1- Bandits at CP 14 -1
Monday, July 1, 2019 Crown point 7
7:00 pm S6 CP 12 -3 at CP 12 -4
8:30 pm S6 SC-12-1 at CP 12 -1
Monday, July 1, 2019 Crown Point 9
7:00 pm S6 GR 12 -1 at CP 12 -2
8:30 pm S6 CP 12 -2 at CP 12 -3
Monday, July 1, 2019 Lake Shore
6:00 pm S7 CL 14-1 at LS 14-2 - Warriors
7:30 pm S7 CL 14-2 at LS 14-2 - Warriors
Monday, July 1, 2019 Lake Village 1
6:00 pm S3 CL 8 -1 at LV 8 -1

Site created with All-Pro League Scheduler
from All-Pro Software on 5/6/2019 11:49:05 AM