League Website

Game Scores - 4th Boys

Home

Latest News

League Schedule

Team Schedules

Location Schedules

Scores

Standings

Links

Wednesday, May 31, 2017 Gametime Sports Court 1
7:15 pm Ladue 4th Boys 22
B-Les Warriors 4th Boys 22
Thursday, June 01, 2017 Fox High Gym 2
6:15 pm Team Sacrifice 4th Boys 24
Ninjas Effer 4th Boys 25
Thursday, June 01, 2017 Gametime Sports Court 2
9:15 pm Academia Basketball 4th Boys 19
Hoop Stars 4th Boys 14
Monday, June 05, 2017 Center St. Louis Court 4
6:00 pm Blue Devils 4th Boys ...
Flyers 4th Boys ...
Monday, June 05, 2017 Zion Lutheran (St. Charles)
7:15 pm TBA S 4th Boys 4
Knights Orlando 4th Boys 38
Tuesday, June 06, 2017 Concordia Lutheran Kirkwood
6:15 pm Ninjas Effer 4th Boys 19
CPOP 4th Boys 10
Tuesday, June 06, 2017 Fox High Gym 1
5:30 pm Blue Devils 4th Boys 42
Kutis South 4th Boys 9
Tuesday, June 06, 2017 Principia High Girls' Gym
5:30 pm Hoop Stars 4th Boys 12
3-D Vision Basketball Academy 4th Boys 13
Thursday, June 08, 2017 Gametime Sports Court 3
6:15 pm LHBA Coller Team 1 4th Boys 18
Academia Basketball 4th Boys 24
7:15 pm LHBA Collier Team 2 4th Boys 23
Academia Basketball 4th Boys 26
Thursday, June 08, 2017 Marquette High Big Gym
6:15 pm Ninjas Effer 4th Boys 14
Ladue 4th Boys 24
Monday, June 12, 2017 Gametime Sports Court 1
5:30 pm 3-D Vision Basketball Academy 4th Boys 25
Ladue 4th Boys 24
Tuesday, June 13, 2017 Gametime Sports Court 2
8:15 pm CPOP 4th Boys 16
St. Charles West 4th Boys 26
9:15 pm St. Charles West 4th Boys 32
Kutis St. Charles 4th Boys 18
Tuesday, June 13, 2017 Troy 9th Grade Center
7:15 pm Knights Orlando 4th Boys 31
Hoop Stars 4th Boys 21
8:15 pm O'Fallon Outlaws 4th Boys 21
Hoop Stars 4th Boys 14
Wednesday, June 14, 2017 Center St. Louis Court 1
7:00 pm West County Basketball 4th Boys 27
Ladue 4th Boys 22
9:00 pm Kutis South 4th Boys 11
Ladue 4th Boys 26
Thursday, June 15, 2017 Center St. Louis Court 1
6:00 pm West County Basketball 4th Boys 30
Team Sacrifice 4th Boys 20
Thursday, June 15, 2017 Gametime Sports Court 1
5:30 pm B-Les Warriors 4th Boys 20
St. Charles West 4th Boys 21
Thursday, June 15, 2017 John Burroughs Court 1
7:15 pm Bulls White 5th Boys 60
Jets Red 4th Boys 18
Thursday, June 15, 2017 John Burroughs Court 3
5:30 pm Jets Red 4th Boys 34
LHBA Collier Team 2 4th Boys 32
6:15 pm Bombers Fogarty 5th Boys 12
LHBA Coller Team 1 4th Boys 8
Thursday, June 15, 2017 Webster High Gym 2
6:15 pm Ninjas Effer 4th Boys 34
Flyers 4th Boys 8
8:15 pm Kutis St. Charles 4th Boys 8
Wildwood Warriors 4th Boys 30
Monday, June 19, 2017 Gametime Sports Court 1
6:15 pm Kutis St. Charles 4th Boys 7
St. Charles West 4th Boys 18
Monday, June 19, 2017 Webster High Gym 2
7:15 pm Machine Elite 4th Boys 14
West County Basketball 4th Boys 22
Tuesday, June 20, 2017 Gametime Sports Court 2
7:15 pm LHBA Coller Team 1 4th Boys 14
O'Fallon Outlaws 4th Boys 17
Tuesday, June 20, 2017 Gametime Sports Court 3
8:15 pm LHBA Collier Team 2 4th Boys 14
O'Fallon Outlaws 4th Boys 27
Tuesday, June 20, 2017 John Burroughs Court 1
5:30 pm Wildwood Warriors 4th Boys 34
Jets Red 4th Boys 20
Tuesday, June 20, 2017 John Burroughs Court 3
7:15 pm Jets Red 4th Boys 38
Knights Orlando 4th Boys 52
Wednesday, June 21, 2017 Center St. Louis Court 1
7:00 pm JennCore Spurs 4th Boys 8
3-D Vision Basketball Academy 4th Boys 20
Wednesday, June 21, 2017 Gametime Sports Court 1
5:30 pm Ladue 4th Boys 16
Knights Orlando 4th Boys 40
Wednesday, June 21, 2017 Parkway Northeast Middle
8:15 pm Machine Elite 4th Boys 28
Flyers 4th Boys 6
Thursday, June 22, 2017 John Burroughs Court 2
6:15 pm Ladue 4th Boys 21
Hoop Stars 4th Boys 20
Thursday, June 22, 2017 Marquette High Big Gym
9:15 pm O'Fallon Outlaws 4th Boys 18
3-D Vision Basketball Academy 4th Boys 29
Thursday, June 22, 2017 Zion Lutheran (St. Charles)
7:15 pm Machine Elite 4th Boys 26
Team Sacrifice 4th Boys 18
Monday, June 26, 2017 Center St. Louis Court 1
7:00 pm Wildwood Warriors 4th Boys 26
JennCore Spurs 4th Boys 8
9:00 pm JennCore Spurs 4th Boys 26
SMMA Wright 4th Boys 6
Monday, June 26, 2017 Marquette High Small Gym
5:30 pm Flyers 4th Boys 17
Machine Elite 4th Boys 33
6:15 pm Flyers 4th Boys 7
West County Basketball 4th Boys 26
Monday, June 26, 2017 Parkway West High Small Gym
6:15 pm O'Fallon Outlaws 4th Boys 14
Kutis South 4th Boys 12
Tuesday, June 27, 2017 Center St. Louis Court 1
8:00 pm Kutis St. Charles 4th Boys 10
Blue Devils 4th Boys 18
Tuesday, June 27, 2017 John Burroughs Court 2
6:15 pm LHBA Coller Team 1 4th Boys 26
Flyers 4th Boys 10
7:15 pm Knights Orlando 4th Boys 37
LHBA Collier Team 2 4th Boys 14
Tuesday, June 27, 2017 Marquette High Small Gym
7:15 pm Hoop Stars 4th Boys 17
Academia Basketball 4th Boys 16
8:15 pm Academia Basketball 4th Boys 17
Wildwood Warriors 4th Boys 36
9:15 pm B-Les Warriors 4th Boys 8
Wildwood Warriors 4th Boys 43
Wednesday, June 28, 2017 Center St. Louis Court 3
6:00 pm St. Charles West 4th Boys 16
SMMA Wright 4th Boys 10
Wednesday, June 28, 2017 John Burroughs Court 2
6:15 pm Team Sacrifice 4th Boys 15
Ladue 4th Boys 36
Wednesday, June 28, 2017 John Burroughs Court 3
6:15 pm JennCore Spurs 4th Boys 8
B-Les Warriors 4th Boys 12
Thursday, June 29, 2017 Center St. Louis Court 1
8:00 pm Blue Devils 4th Boys ...
Seckman Jackson 5th Boys ...
Thursday, June 29, 2017 Center St. Louis Court 2
7:00 pm Team Sacrifice 4th Boys 17
Seckman Jackson 5th Boys 34
Thursday, June 29, 2017 Christian High Court 1
7:15 pm LHBA Collier Team 2 4th Boys 18
St. Charles West 4th Boys 21
8:15 pm LHBA Coller Team 1 4th Boys 20
St. Charles West 4th Boys 23
Thursday, June 29, 2017 John Burroughs Court 3
6:15 pm Ninjas Effer 4th Boys 18
Wildwood Warriors 4th Boys 56
8:15 pm Jets Red 4th Boys 32
Ninjas Effer 4th Boys 18
Thursday, June 29, 2017 Marquette High Small Gym
8:15 pm Kutis South 4th Boys 7
West County Basketball 4th Boys 22
Monday, July 03, 2017 Parkway West High Small Gym
7:15 pm O'Fallon Outlaws 4th Boys 18
Wildwood Warriors 4th Boys 22
Monday, July 03, 2017 Zion Lutheran (St. Charles)
6:15 pm 3-D Vision Basketball Academy 4th Boys 26
St. Charles West 4th Boys 12
8:15 pm St. Charles West 4th Boys 24
Hoop Stars 4th Boys 10
Wednesday, July 05, 2017 Parkway Northeast Middle
6:15 pm Jets Red 4th Boys 30
B-Les Warriors 4th Boys 14
Thursday, July 06, 2017 Concordia Lutheran Kirkwood
5:30 pm Kutis South 4th Boys 26
St. Charles West 4th Boys 28
Thursday, July 06, 2017 Gametime Sports Court 3
6:15 pm Bulls White 5th Boys 40
Knights Orlando 4th Boys 21
Monday, July 10, 2017 Center St. Louis Court 1
6:00 pm JennCore Spurs 4th Boys 30
SMMA Wright 4th Boys 12
8:00 pm JennCore Spurs 4th Boys 10
Kutis South 4th Boys 15
Monday, July 10, 2017 Center St. Louis Court 3
7:00 pm Jets Red 4th Boys 26
Knights Orlando 4th Boys 30
Monday, July 10, 2017 Gametime Sports Court 2
6:15 pm O'Fallon Outlaws 4th Boys 20
St. Charles West 4th Boys 24
Monday, July 10, 2017 Principia High Girls' Gym
6:15 pm West County Basketball 4th Boys 26
LHBA Collier Team 2 4th Boys 16
Tuesday, July 11, 2017 Gametime Sports Court 1
5:30 pm Hoop Stars 4th Boys 8
St. Louis Shooting Stars 4th Boys 10
Wednesday, July 12, 2017 Gametime Sports Court 2
8:15 pm B-Les Warriors 4th Boys ...
Team Sacrifice 4th Boys ...
Wednesday, July 12, 2017 Parkway Northeast Middle
6:15 pm Flyers 4th Boys 13
St. Charles West 4th Boys 16
8:15 pm CPOP 4th Boys 6
West County Basketball 4th Boys 34
Thursday, July 13, 2017 Marquette High Small Gym
8:15 pm LHBA Coller Team 1 4th Boys 34
Flyers 4th Boys 8
Thursday, July 13, 2017 Zion Lutheran (St. Charles)
5:30 pm St. Charles West 4th Boys 12
Academia Basketball 4th Boys 24
Monday, July 17, 2017 Center St. Louis Court 1
6:00 pm JennCore Spurs 4th Boys ...
St. Louis Shooting Stars 4th Boys Forfeit
Tuesday, July 18, 2017 Center St. Louis Court 4
9:00 pm 3-D Vision Basketball Academy 4th Boys 27
Blue Devils 4th Boys 24
Tuesday, July 18, 2017 Discovery Zone Elementary (Orchard Farm)
6:15 pm O'Fallon Outlaws 4th Boys 26
B-Les Warriors 4th Boys 10
Wednesday, July 19, 2017 Gametime Sports Court 2
8:15 pm B-Les Warriors 4th Boys 18
West County Basketball 4th Boys 32
Wednesday, July 19, 2017 Marquette High Small Gym
7:15 pm St. Charles West 4th Boys 17
Machine Elite 4th Boys 35
8:15 pm St. Charles West 4th Boys 23
Ninjas Effer 4th Boys 22
Thursday, July 20, 2017 Center St. Louis Court 4
7:00 pm SMMA Wright 4th Boys 6
Blue Devils 4th Boys 39
Thursday, July 20, 2017 Fox High Gym 2
8:15 pm LHBA Collier Team 2 4th Boys 19
Team Sacrifice 4th Boys 34
Thursday, July 20, 2017 Gametime Sports Court 2
6:15 pm Academia Basketball 4th Boys 36
3-D Vision Basketball Academy 4th Boys 34
7:15 pm Jets Red 4th Boys 39
Academia Basketball 4th Boys 14
Thursday, July 20, 2017 Marquette High Big Gym
5:30 pm Knights Orlando 4th Boys 38
Ninjas Effer 4th Boys 19
Thursday, July 20, 2017 Marquette High Small Gym
8:15 pm JennCore Spurs 4th Boys 25
St. Charles West 4th Boys 21

Site created with All-Pro League Scheduler 8.0.34
from All-Pro Software on 7/24/2017 9:37:54 PM