League Website

Location Schedule - Kirkwood High Holley Court 1

Home

Latest News

League Schedule

Team Schedules

Location Schedules

Scores

Standings

Links

Schedule Index



S1 3rd Boys A
S2 3rd Boys B
S3 3rd Girls
S4 4th Boys A
S5 4th Boys B
S6 4th Boys B Cont'd
S7 4th Boys C
S8 4th Girls A
S9 4th Girls B
S10 4th Girls C
S11 5th Boys A
S12 5th Boys B
S13 5th Boys B Cont'd
S14 5th Boys B Cont'd Cont'd
S15 5th Boys B Cont'd Cont'd Cont'd
S16 5th Boys C
S17 5th Boys C Cont'd
S18 5th Girls A
S19 5th Girls B
S20 5th Girls C
S21 6th Boys A
S22 6th Boys A Cont'd
S23 6th Boys B
S24 6th Boys B Cont'd
S25 6th Boys B Cont'd Cont'd
S26 6th Boys B Cont'd Cont'd Cont'd
S27 6th Boys C
S28 6th Boys C Con't, Con't, Con't, Con't
S29 6th Boys C Cont'd
S30 6th Boys C Cont'd Cont'd
S31 6th Girls A
S32 6th Girls B
S33 6th Girls B Cont'd
S34 6th Girls C
S35 7th Boys A
S36 7th Boys A Cont'd
S37 7th Boys A Cont'd Cont'd
S38 7th Boys B
S39 7th Boys B Cont'd
S40 7th Boys B Cont'd Cont'd
S41 7th Boys B Cont'd Cont'd Cont'd
S42 7th Boys C
S43 7th Boys C Cont'd
S44 7th Boys C Cont'd Cont'd
S45 7Th Boys Con't Forever
S46 7th Girls A
S47 7th Girls B
S48 7th Girls B Cont'd
S49 7th Girls C
S50 7Th Girls C Cont'd
S51 8th Boys A
S52 8th Boys A Cont'd
S53 8th Boys A Cont'd Cont'd
S54 8th Boys B
S55 8th Boys B Cont'd
S56 8th Boys B Cont'd Cont'd
S57 8th Boys C
S58 8th Girls A
S59 8th Girls B
S60 8th Girls B Cont'd
S61 8th Girls C
S62 8th Girls C Cont'd

Sunday, December 06, 2015
8:00 am S21 South City Jets Red 6th Boys vs Eureka Gold 6th Boys
9:00 am S29 Parkway Central Red 6th Boys vs South City Jets White 6th Boys
10:00 am S29 Parkway Central Red 6th Boys vs Eureka Purple 6th Boys
11:00 am S12 Summit Jr. Falcons Maroon 5th Boys vs Columbia 5th Boys
12:00 pm S37 St. Louis Heat 7th Boys vs Crusaders Blue 7th Boys
1:00 pm S5 Pioneer Elite Red 4th Boys vs Aces 4th Boys
2:00 pm S7 Aces 4th Boys vs Pioneer Elite White 4th Boys
3:00 pm S11 T.E.M. Select 5th Boys vs St. Dominic Blue 5th Boys
4:00 pm S11 Mustangs Blue 5th Boys vs Pioneer Elite Red 5th Boys
5:00 pm S23 Pioneer Elite White 6th Boys vs Mustangs Green 6th Boys
6:00 pm S54 Pioneer Elite White 8th Boys vs Mustangs White 8th Boys
7:00 pm S51 Pioneer Elite Red 8th Boys vs Mustangs Blue 8th Boys
Sunday, December 13, 2015
8:00 am S36 Outlaws 7th Boys vs T.E.M. Select 7th Boys
9:00 am S34 Northwest 6th Girls vs Webster Groves 6th Girls
10:00 am S19 Northwest 5th Girls vs Rockin' Cheetahs 5th Girls
11:00 am S53 St. Louis Heat 8th Boys vs Next Dimension 8th Boys
12:00 pm S30 STL Jets Silver 6th Boys vs TBirds 6th Boys
1:00 pm S21 Eureka Gold 6th Boys vs Pioneer Elite Red 6th Boys
2:00 pm S27 Eureka Purple 6th Boys vs Pioneer Elite White 6th Boys
3:00 pm S11 QND Aces Blue 5th Boys vs Blue Devils 5th Boys
4:00 pm S12 Pioneer Elite White 5th Boys vs Blue Devils 5th Boys
Sunday, December 20, 2015
8:00 am S33 Ladue White 6th Girls vs Rockets Black 6th Girls
9:00 am S34 Northwest 6th Girls vs Ladue White 6th Girls
10:00 am S12 Riverdogs 5th Boys vs T.E.M. Select 5th Boys
11:00 am S20 Northwest 5th Girls vs Ladue Black 5th Girls
12:00 pm S2 ABC Tigers 3rd Boys vs TBA 3rd Boys 3
1:00 pm S11 Lion's Choice Lions 5th Boys vs Gateway Basketball 5th Boys
2:00 pm S23 Summit Jr. Falcons Maroon 6th Boys vs Pioneer Elite White 6th Boys
3:00 pm S5 Fort Zumwalt North 4th Boys vs Pioneer Elite White 4th Boys
Sunday, January 03, 2016
9:00 am S10 Kutis 4th Girls vs Greyhounds 4th Girls
10:00 am S34 Kutis 6th Girls vs Ladue Black 6th Girls
11:00 am S24 T.E.M. Select 6th Boys vs Mavericks White 6th Boys
12:00 pm S16 Tigers Robson 5th Boys vs Mavericks Blue 5th Boys
1:00 pm S16 Sullivan Dace 5th Boys vs Mavericks Blue 5th Boys
2:00 pm S52 Parkway North Black 8th Boys vs Ladue Blue 8th Boys
3:00 pm S21 Fort Zumwalt South Black 6th Boys vs Pioneer Elite Red 6th Boys
4:00 pm S23 Fort Zumwalt South Red 6th Boys vs Pioneer Elite White 6th Boys
5:00 pm S52 Parkway North Purple 8th Boys vs Flyers Basketball Club Gold 8th Boys
Sunday, January 10, 2016
11:00 am S41 West County Basketball Gray 7th Boys vs Oswald 7th Boys
12:00 pm S56 JennCore Spurs 8th Boys vs Washington 8th Boys
1:00 pm S1 Fort Zumwalt West 3rd Boys vs JennCore Spurs 3rd Boys
2:00 pm S11 Fort Zumwalt East Black 6th Boys vs Pioneer Elite Red 5th Boys
3:00 pm S2 Fort Zumwalt West 3rd Boys vs Sonics 3rd Boys
4:00 pm S23 Mustangs White 6th Boys vs Gateway Basketball 5th Boys
5:00 pm S29 Falcons Pollard 6th Boys vs Pioneer Elite White 6th Boys
Sunday, January 17, 2016
10:00 am S11 Francis Howell Blue 5th Boys vs Summit Jr. Falcons Maroon 5th Boys
11:00 am S11 Francis Howell Blue 5th Boys vs T.E.M. Select 5th Boys
12:00 pm S54 Mehlville Green 8th Boys vs Pioneer Elite White 8th Boys
1:00 pm S23 Mehlville Green 6th Boys vs Gateway Basketball 5th Boys
2:00 pm S23 Mehlville White 6th Boys vs Pioneer Elite Red 5th Boys
3:00 pm S27 Eagles Red 6th Boys vs Pioneer Elite White 6th Boys
4:00 pm S21 Gateway 12U 6th Boys vs Pioneer Elite Red 6th Boys
5:00 pm S5 Pioneer Elite White 4th Boys vs Eagles 4th Boys
Sunday, January 24, 2016
8:00 am S36 T.E.M. Select 7th Boys vs Stallions 7th Boys
9:00 am S24 STL Jets Silver 6th Boys vs T.E.M. Select 6th Boys
10:00 am S59 MICDS Ferguson 8th Girls vs Mavericks 8th Girls
11:00 am S59 MICDS Ferguson 8th Girls vs Pal Lady Machine Elite 7th Girls
12:00 pm S20 Ellington King 5th Girls vs Oakville 5th Girls
1:00 pm S38 Wildcats 7th Boys vs Pioneer Elite White 7th Boys
2:00 pm S21 Collinsville 6th Boys vs Pioneer Elite Red 6th Boys
3:00 pm S14 T.E.M. Select 5th Boys vs Warriors 5th Boys
4:00 pm S51 Mehlville Green 8th Boys vs Fort Zumwalt North Black 8th Boys
5:00 pm S54 Mehlville White 8th Boys vs Fort Zumwalt South Red 8th Boys
Sunday, January 31, 2016
8:00 am S43 Seckman 7th Boys vs Webster Groves 7th Boys
9:00 am S36 Seckman 7th Boys vs SLSG Elite 7th Boys
10:00 am S35 Magic Basketball 7th Boys vs Oakville Keller 7th Boys
11:00 am S40 Magic Basketball 7th Boys vs T.E.M. Select 7th Boys
12:00 pm S36 Flyers Basketball Club Gold 7th Boys vs T.E.M. Select 7th Boys
1:00 pm S19 Bombers 5th Girls vs Rockin' Cheetahs 5th Girls
2:00 pm S11 Fort Zumwalt West 5th Boys vs Gateway Basketball 5th Boys
3:00 pm S23 Seckman 6th Boys vs Pioneer Elite White 6th Boys
4:00 pm S11 Fort Zumwalt West 5th Boys vs Pioneer Elite Red 5th Boys
5:00 pm S21 Crush 6th Boys vs Pioneer Elite Red 6th Boys
Sunday, February 07, 2016
8:00 am S60 Bulldogs 8th Girls vs St. Louis Gunners 8th Girls
9:00 am S60 Knights White 8th Girls vs St. Louis Gunners 8th Girls
10:00 am S60 Knights White 8th Girls vs Four Rivers Thunder 8th Girls
11:00 am S13 Illinois Swarm 5th Boys vs Pioneer Elite White 5th Boys
12:00 pm S11 Fort Zumwalt South Black 5th Boys vs Gateway Basketball 5th Boys
1:00 pm S21 STL Jets Silver 6th Boys vs Crusaders Blue 6th Boys
2:00 pm S11 Fort Zumwalt South Black 5th Boys vs Pioneer Elite Red 5th Boys
3:00 pm S41 SCC Stars 7th Boys vs Pioneer Elite Red 7th Boys
Sunday, February 14, 2016
9:00 am S49 Eureka Gold 7th Girls vs Francis Howell North Smith 7th Girls
10:00 am S47 Eureka Purple 7th Girls vs Webster Groves 7th Girls
11:00 am S27 Quincy Taylor 6th Boys vs Mehlville White 6th Boys
12:00 pm S27 Quincy Taylor 6th Boys vs Mehlville Green 6th Boys
1:00 pm S11 Flyers Basketball Club Gold 5th Boys vs Pioneer Elite Red 5th Boys
2:00 pm S59 Bulldogs 8th Girls vs Fort Zumwalt North 8th Girls
3:00 pm S12 Pioneer Elite White 5th Boys vs Flyers Basketball Club Gold 5th Boys
4:00 pm S11 Mustangs Blue 5th Boys vs Gateway Basketball 5th Boys
5:00 pm S30 St. Louis Heat 6th Boys vs Oakville Black 6th Boys
Sunday, February 21, 2016
8:00 am S30 St. Louis Heat 6th Boys vs T.E.M. Select 6th Boys
9:00 am S58 St. Louis Gunners 8th Girls vs Knights Gold 8th Girls
10:00 am S19 Knights 5th Girls vs Rockin' Cheetahs 5th Girls
11:00 am S49 Parkway North 7th Girls vs Francis Howell Blue 7th Girls
12:00 pm S19 Knights 5th Girls vs St. Alban Roe Lady Irish 5th Girls
1:00 pm S11 Parkway West 5th Boys vs Gateway Basketball 5th Boys
2:00 pm S12 Pioneer Elite White 5th Boys vs Midwest United 5th Boys
3:00 pm S16 Parkway South Red 5th Boys vs Greyhounds Orange 5th Boys
4:00 pm S61 Christian Middle 8th Girls vs Florissant 8th Girls
Sunday, March 06, 2016
11:00 am S16 Parkway West Meert 5th Boys vs Bluehawks 5th Boys
12:00 pm S2 Jackson Ballers 3rd Boys vs Ninja Warriors 3rd Boys
1:00 pm S6 Jackson Ballers 4th Boys vs Fort Zumwalt South Black 4th Boys
2:00 pm S7 Orchard Farm Gilyard 4th Boys vs Pioneer Elite White 4th Boys
3:00 pm S43 Grace Christian 7th Boys vs Oakville 7th Boys
4:00 pm S5 Jets Black 4th Boys vs Pioneer Elite Red 4th Boys
5:00 pm S47 Jackson Thunder 7th Girls vs Webster Groves 7th Girls

Site created with All-Pro League Scheduler 8.0.34
from All-Pro Software on 3/5/2016 9:24:27 PM