League Website

Location Schedule - Lindbergh High Small Gym

Home

Latest News

League Schedule

Team Schedules

Location Schedules

Scores

Standings

Links

Schedule Index



S1 3rd Boys A
S2 3rd Boys B
S3 3rd Girls
S4 4th Boys A
S5 4th Boys B
S6 4th Boys B Cont'd
S7 4th Boys C
S8 4th Girls A
S9 4th Girls B
S10 4th Girls C
S11 5th Boys A
S12 5th Boys B
S13 5th Boys B Cont'd
S14 5th Boys B Cont'd Cont'd
S15 5th Boys B Cont'd Cont'd Cont'd
S16 5th Boys C
S17 5th Boys C Cont'd
S18 5th Girls A
S19 5th Girls B
S20 5th Girls C
S21 6th Boys A
S22 6th Boys A Cont'd
S23 6th Boys B
S24 6th Boys B Cont'd
S25 6th Boys B Cont'd Cont'd
S26 6th Boys B Cont'd Cont'd Cont'd
S27 6th Boys C
S28 6th Boys C Con't, Con't, Con't, Con't
S29 6th Boys C Cont'd
S30 6th Boys C Cont'd Cont'd
S31 6th Girls A
S32 6th Girls B
S33 6th Girls B Cont'd
S34 6th Girls C
S35 7th Boys A
S36 7th Boys A Cont'd
S37 7th Boys A Cont'd Cont'd
S38 7th Boys B
S39 7th Boys B Cont'd
S40 7th Boys B Cont'd Cont'd
S41 7th Boys B Cont'd Cont'd Cont'd
S42 7th Boys C
S43 7th Boys C Cont'd
S44 7th Boys C Cont'd Cont'd
S45 7Th Boys Con't Forever
S46 7th Girls A
S47 7th Girls B
S48 7th Girls B Cont'd
S49 7th Girls C
S50 7Th Girls C Cont'd
S51 8th Boys A
S52 8th Boys A Cont'd
S53 8th Boys A Cont'd Cont'd
S54 8th Boys B
S55 8th Boys B Cont'd
S56 8th Boys B Cont'd Cont'd
S57 8th Boys C
S58 8th Girls A
S59 8th Girls B
S60 8th Girls B Cont'd
S61 8th Girls C
S62 8th Girls C Cont'd

Sunday, December 06, 2015
10:00 am S38 Summit Jr. Falcons Black 7th Boys vs Flyers Basketball Club Green 7th Boys
11:00 am S35 Summit Jr. Falcons Maroon 7th Boys vs Flyers Basketball Club Gold 7th Boys
12:00 pm S12 Summit Jr. Falcons Black 5th Boys vs Flyers Basketball Club Gold 5th Boys
1:00 pm S21 Summit Jr. Falcons Black 6th Boys vs Flyers Basketball Club Gold 6th Boys
2:00 pm S23 Summit Jr. Falcons Maroon 6th Boys vs Flyers Basketball Club Green 6th Boys
3:00 pm S51 Summit Jr. Falcons Maroon 8th Boys vs Flyers Basketball Club Gold 8th Boys
4:00 pm S54 Summit Jr. Falcons Black 8th Boys vs Flyers Basketball Club Green 8th Boys
5:00 pm S31 Crusaders Blue 6th Girls vs Shockers 6th Girls
6:00 pm S32 Bethalto Blue 6th Girls vs Shockers 6th Girls
7:00 pm S32 Bethalto White 6th Girls vs Runnin Rebels Blue 6th Girls
Sunday, December 13, 2015
11:00 am S2 Valley Park Blue 3rd Boys vs JennCore Spurs 3rd Boys
12:00 pm S2 Valley Park Orange 3rd Boys vs JennCore Spurs 3rd Boys
1:00 pm S51 Parkway South Blue 8th Boys vs Flyers Basketball Club Gold 8th Boys
2:00 pm S54 Parkway South Red 8th Boys vs Flyers Basketball Club Green 8th Boys
3:00 pm S43 Oakville 7th Boys vs Oswald 7th Boys
4:00 pm S46 Francis Howell North Hahn 7th Girls vs Eureka Gold 7th Girls
5:00 pm S60 Francis Howell North Primeau 8th Girls vs Oakville 8th Girls
Sunday, January 03, 2016
11:00 am S57 Fox Groh 8th Boys vs Oakville 8th Boys
12:00 pm S57 Fox Stroisch 8th Boys vs Oakville 8th Boys
1:00 pm S32 Bethalto White 6th Girls vs Lindbergh 6th Girls
3:00 pm S12 Ladue Black 5th Boys vs Tigers Vander Tuig 5th Boys
4:00 pm S39 Mustangs Green 7th Boys vs Knights 7th Boys
5:00 pm S58 Mavericks 8th Girls vs Seckman Blue 8th Girls
6:00 pm S47 Eureka Gold 7th Girls vs Seckman Blue 7th Girls
7:00 pm S46 Eureka Purple 7th Girls vs Blue Devils 7th Girls
8:00 pm S12 Blue Devils 5th Boys vs Flyers Basketball Club Gold 5th Boys
Sunday, January 10, 2016
10:00 am S6 Aces 4th Boys vs St. Louis Heat 4th Boys
11:00 am S32 Ladue Blue 6th Girls vs Lindbergh 6th Girls
12:00 pm S14 Summit Jr. Falcons Maroon 5th Boys vs Trailblazers 5th Boys
1:00 pm S57 Whitfield Green 8th Boys vs Summit Jr. Falcons Black 8th Boys
2:00 pm S14 Summit Jr. Falcons Maroon 5th Boys vs SEMO Thunder 5th Boys
3:00 pm S49 Fort Zumwalt West White 7th Girls vs Seckman Yellow 7th Girls
4:00 pm S14 Warriors 5th Boys vs SEMO Thunder 5th Boys
5:00 pm S5 Old Bonhomme 4th Boys vs Force Falb 4th Boys
6:00 pm S14 JC Tigers 5th Boys vs Parkway West Meert 5th Boys
Sunday, January 17, 2016
10:00 am S21 Eureka Gold 6th Boys vs Festus Black 6th Boys
11:00 am S27 Eureka Purple 6th Boys vs Festus Gold 6th Boys
12:00 pm S35 Mavericks Silver 7th Boys vs Flyers Basketball Club Green 7th Boys
1:00 pm S57 Mavericks Blue 8th Boys vs Oakville 8th Boys
2:00 pm S42 Mavericks Blue 7th Boys vs Flyers Basketball Club Green 7th Boys
3:00 pm S2 ABC Tigers 3rd Boys vs Northwest Blue 3rd Boys
4:00 pm S61 Florissant 8th Girls vs Oakville 8th Girls
5:00 pm S35 Florissant Cougars 7th Boys vs Flyers Basketball Club Gold 7th Boys
6:00 pm S5 Hillsboro Hawks 4th Boys vs Old Bonhomme 4th Boys
7:00 pm S5 Aces 4th Boys vs Summit Jr. Falcons Maroon 4th Boys
8:00 pm S22 Flyers Basketball Club Gold 6th Boys vs St. Louis Heat 6th Boys
Sunday, January 24, 2016
10:00 am S19 Seckman Claxton 5th Girls vs Cyclones 5th Girls
11:00 am S57 Fox Stroisch 8th Boys vs Fort Zumwalt East 8th Boys
12:00 pm S5 Aces 4th Boys vs Flyers 4th Boys
1:00 pm S57 Fox Groh 8th Boys vs Fort Zumwalt East 8th Boys
2:00 pm S29 Liberty Jr. Eagles Blue 6th Boys vs Flyers Basketball Club Green 6th Boys
3:00 pm S35 MICDS Sally 7th Boys vs Flyers Basketball Club Gold 7th Boys
4:00 pm S38 MICDS Campbell 7th Boys vs Flyers Basketball Club Green 7th Boys
5:00 pm S51 MICDS Benford 8th Boys vs Flyers Basketball Club Gold 8th Boys
6:00 pm S54 MICDS Waldman 8th Boys vs Flyers Basketball Club Green 8th Boys
7:00 pm S14 Phantoms 5th Boys vs Flyers Basketball Club Gold 5th Boys
8:00 pm S29 JennCore Spurs 6th Boys vs Seckman 6th Boys
Sunday, January 31, 2016
10:00 am S38 Mid-Mo Runnin' Rebels 7th Boys vs Wildcats 7th Boys
11:00 am S38 Flyers Basketball Club Green 7th Boys vs Wildcats 7th Boys
12:00 pm S19 Eureka 5th Girls vs Knights 5th Girls
1:00 pm S61 Christian Middle 8th Girls vs Oakville 8th Girls
2:00 pm S58 Spirits 8th Girls vs Oakville 8th Girls
3:00 pm S53 St. Louis Prospects 8th Boys vs Warriors Weaver 8th Boys
4:00 pm S49 Northwest White 7th Girls vs Francis Howell North Smith 7th Girls
5:00 pm S49 Northwest Gray 7th Girls vs Francis Howell North Smith 7th Girls
6:00 pm S53 St. Louis Prospects 8th Boys vs Millstadt Vikings 8th Boys
7:00 pm S53 Millstadt Vikings 8th Boys vs Parkway Central Fritz 8th Boys
Sunday, February 07, 2016
9:00 am S31 Oakville 6th Girls vs Lindbergh 6th Girls
10:00 am S31 Fort Zumwalt North 6th Girls vs Oakville 6th Girls
11:00 am S21 Mustangs Blue 6th Boys vs T.E.M. Select 6th Boys
12:00 pm S17 Herky White 5th Boys vs Tigers Vander Tuig 5th Boys
1:00 pm S14 Parkway South Blue 5th Boys vs Warriors 5th Boys
2:00 pm S14 Greyhounds Orange 5th Boys vs Flyers Basketball Club Gold 5th Boys
3:00 pm S16 Bluehawks 5th Boys vs Greyhounds White 5th Boys
Sunday, February 21, 2016
10:00 am S43 Knights 7th Boys vs Oakville 7th Boys
11:00 am S6 Flyers 4th Boys vs Concord Flyers 4th Boys
12:00 pm S37 SCC Stars 7th Boys vs Windsor 7th Boys
1:00 pm S26 Seckman 6th Boys vs Flyers Basketball Club Green 6th Boys
2:00 pm S5 STL Bulls 2025 4th Boys vs Summit Jr. Falcons Maroon 4th Boys
3:00 pm S6 STL Bulls 4th Boys vs St. Louis Heat 4th Boys
4:00 pm S56 Millstadt Vikings 8th Boys vs Coach T Elite 8th Boys
5:00 pm S14 JC Tigers 5th Boys vs Flyers Basketball Club Gold 5th Boys
6:00 pm S16 Ladue Blue 5th Boys vs JC Tigers 5th Boys
7:00 pm S16 Ladue Blue 5th Boys vs Phantoms 5th Boys

Site created with All-Pro League Scheduler 8.0.34
from All-Pro Software on 3/5/2016 9:24:30 PM