League Website

Location Schedule - Fox High Gym 1

Home

Latest News

League Schedule

Team Schedules

Location Schedules

Scores

Standings

Links

Schedule Index



S1 3rd Boys A
S2 3rd Boys B
S3 3rd Girls
S4 4th Boys A
S5 4th Boys B
S6 4th Boys B Cont'd
S7 4th Boys C
S8 4th Girls A
S9 4th Girls B
S10 4th Girls C
S11 5th Boys A
S12 5th Boys B
S13 5th Boys B Cont'd
S14 5th Boys B Cont'd Cont'd
S15 5th Boys B Cont'd Cont'd Cont'd
S16 5th Boys C
S17 5th Boys C Cont'd
S18 5th Girls A
S19 5th Girls B
S20 5th Girls C
S21 6th Boys A
S22 6th Boys A Cont'd
S23 6th Boys B
S24 6th Boys B Cont'd
S25 6th Boys B Cont'd Cont'd
S26 6th Boys B Cont'd Cont'd Cont'd
S27 6th Boys C
S28 6th Boys C Con't, Con't, Con't, Con't
S29 6th Boys C Cont'd
S30 6th Boys C Cont'd Cont'd
S31 6th Girls A
S32 6th Girls B
S33 6th Girls B Cont'd
S34 6th Girls C
S35 7th Boys A
S36 7th Boys A Cont'd
S37 7th Boys A Cont'd Cont'd
S38 7th Boys B
S39 7th Boys B Cont'd
S40 7th Boys B Cont'd Cont'd
S41 7th Boys B Cont'd Cont'd Cont'd
S42 7th Boys C
S43 7th Boys C Cont'd
S44 7th Boys C Cont'd Cont'd
S45 7Th Boys Con't Forever
S46 7th Girls A
S47 7th Girls B
S48 7th Girls B Cont'd
S49 7th Girls C
S50 7Th Girls C Cont'd
S51 8th Boys A
S52 8th Boys A Cont'd
S53 8th Boys A Cont'd Cont'd
S54 8th Boys B
S55 8th Boys B Cont'd
S56 8th Boys B Cont'd Cont'd
S57 8th Boys C
S58 8th Girls A
S59 8th Girls B
S60 8th Girls B Cont'd
S61 8th Girls C
S62 8th Girls C Cont'd

Sunday, December 06, 2015
8:00 am S57 Mehlville White 8th Boys vs Seckman 8th Boys
9:00 am S43 Oakville 7th Boys vs Knights 7th Boys
11:00 am S42 Force Z 7th Boys vs Seckman 7th Boys
12:00 pm S38 Force O 7th Boys vs Oakville Keller 7th Boys
2:00 pm S54 Force 8th Boys vs St. Louis Heat 8th Boys
3:00 pm S59 Four Rivers Thunder 8th Girls vs Seckman Blue 8th Girls
4:00 pm S13 Illinois Swarm 5th Boys vs Oakvile Herrick 5th Boys
5:00 pm S17 JC Tigers 5th Boys vs Blue Devils 5th Boys
6:00 pm S57 Parkway West Zensen 8th Boys vs Summit Jr. Falcons White 8th Boys
7:00 pm S46 Blue Devils 7th Girls vs Seckman Blue 7th Girls
Sunday, December 13, 2015
8:00 am S2 Wolfard 3rd Boys vs Columbia Donald 3rd Boys
9:00 am S2 Union 3rd Boys vs Columbia Donald 3rd Boys
10:00 am S12 Flyers Basketball Club Gold 5th Boys vs Columbia 5th Boys
11:00 am S42 Greyhounds White 7th Boys vs Fox 7th Boys
12:00 pm S42 Greyhounds Orange 7th Boys vs Ellington Conkright 7th Boys
1:00 pm S27 Ladue Black 6th Boys vs Festus Gold 6th Boys
2:00 pm S21 Flyers Basketball Club Gold 6th Boys vs Jackson 6th Boys
3:00 pm S21 Ladue White 6th Boys vs Jackson 6th Boys
4:00 pm S32 Parkway Central Red 6th Girls vs Fox 6th Girls
5:00 pm S32 Parkway Central Red 6th Girls vs Oakville 6th Girls
6:00 pm S26 Kirkwood Tigers 6th Boys vs Seckman 6th Boys
Saturday, December 19, 2015
2:00 pm S47 Oakville 7th Girls vs Fox 7th Girls
Sunday, December 20, 2015
8:00 am S57 Summit Jr. Falcons Black 8th Boys vs Seckman 8th Boys
9:00 am S7 Bombers White 4th Boys vs Northwest Blue 4th Boys
10:00 am S7 Bombers White 4th Boys vs Hillsboro Hawks 4th Boys
11:00 am S21 T.E.M. Select 6th Boys vs Jackson 6th Boys
12:00 pm S4 Fort Zumwalt South Black 4th Boys vs Jackson Ballers 4th Boys
1:00 pm S21 Festus Black 6th Boys vs Jackson 6th Boys
2:00 pm S13 Fort Zumwalt West 5th Boys vs Illinois Swarm 5th Boys
3:00 pm S2 Riverdogs 3rd Boys vs Jackson Ballers 3rd Boys
4:00 pm S2 Union 3rd Boys vs Bombers Green 3rd Boys
5:00 pm S1 Union 3rd Boys vs Jackson Ballers 3rd Boys
6:00 pm S2 Seckman Heitert 3rd Boys vs Bombers Green 3rd Boys
7:00 pm S43 Oakville 7th Boys vs Seckman 7th Boys
8:00 pm S30 Fox Cordevant 6th Boys vs Thunder 6th Boys
Friday, January 01, 2016
12:00 pm S32 Parkway Central Red 6th Girls vs Runnin Rebels Blue 6th Girls
2:00 pm S34 Parkway Central Red 6th Girls vs Seckman Blue 6th Girls
Sunday, January 10, 2016
8:00 am S20 Fox Turnbough 5th Girls vs Northwest 5th Girls
9:00 am S57 Northwest Blue 8th Boys vs Fox Groh 8th Boys
10:00 am S57 Parkway South Red 8th Boys vs Fox Groh 8th Boys
11:00 am S10 Rockwood Royals 4th Girls vs Seckman 4th Girls
12:00 pm S57 Northwest White 8th Boys vs Fox Stroisch 8th Boys
1:00 pm S12 Summit Jr. Falcons Black 5th Boys vs Columbia 5th Boys
2:00 pm S58 Jersey Panthers 8th Girls vs Marquette Blue 8th Girls
3:00 pm S20 St. Charles Reed 5th Girls vs Seckman Claxton 5th Girls
4:00 pm S32 Knights Gaona 5th Girls vs Oakville 6th Girls
5:00 pm S32 Oakville 6th Girls vs Fox 6th Girls
6:00 pm S47 Lady Patriots 7th Girls vs Fox 7th Girls
Sunday, January 17, 2016
8:00 am S43 Summit Jr. Falcons White 7th Boys vs Fox 7th Boys
9:00 am S2 Fort Zumwalt West 3rd Boys vs Columbia Donald 3rd Boys
10:00 am S11 Ladue White 5th Boys vs Columbia 5th Boys
11:00 am S10 Northwest 4th Girls vs Seckman 4th Girls
12:00 pm S34 Parkway North 6th Girls vs Seckman Blue 6th Girls
1:00 pm S27 Greyhounds White 6th Boys vs Columbia Bueltemann 6th Boys
2:00 pm S27 Greyhounds Orange 6th Boys vs Antonia Bulls 6th Boys
3:00 pm S61 Northstars Blue 8th Girls vs KBA Red 8th Girls
4:00 pm S20 Oakville 5th Girls vs Seckman Spears 5th Girls
5:00 pm S26 Flyers Basketball Club Green 6th Boys vs Fox Cordevant 6th Boys
6:00 pm S61 KBA Red 8th Girls vs Seckman White 8th Girls
7:00 pm S57 Flyers Basketball Club Green 8th Boys vs Fox Cordevant 8th Boys
Saturday, January 23, 2016
3:00 pm S59 Seckman Blue 8th Girls vs Jackson Thunder 7th Girls
4:00 pm S46 Jackson Thunder 7th Girls vs Fox 7th Girls
Sunday, January 24, 2016
8:00 am S27 Eureka Purple 6th Boys vs Northwest White 6th Boys
9:00 am S23 Eureka Gold 6th Boys vs Northwest Blue 6th Boys
10:00 am S2 Ninja Warriors 3rd Boys vs Columbia Donald 3rd Boys
11:00 am S12 Parkway South Blue 5th Boys vs Columbia 5th Boys
12:00 pm S49 Eureka Gold 7th Girls vs Seckman Yellow 7th Girls
1:00 pm S47 Eureka Purple 7th Girls vs Seckman Blue 7th Girls
2:00 pm S58 Northwest 8th Girls vs Seckman Blue 8th Girls
3:00 pm S34 Ladue White 6th Girls vs Seckman Blue 6th Girls
4:00 pm S47 Webster Groves 7th Girls vs Fox 7th Girls
5:00 pm S34 Parkway West White 6th Girls vs Seckman Blue 6th Girls
6:00 pm S20 Fox Turnbough 5th Girls vs Parkway South 5th Girls
Sunday, January 31, 2016
8:00 am S57 Flyers Basketball Club Green 8th Boys vs Seckman 8th Boys
9:00 am S5 Force Falb 4th Boys vs Columbia Hogan 4th Boys
10:00 am S2 Northwest Blue 3rd Boys vs Columbia Donald 3rd Boys
11:00 am S12 SEMO Thunder 5th Boys vs Columbia 5th Boys
12:00 pm S22 Antonia Bulls 6th Boys vs MICDS Kings 6th Boys
1:00 pm S54 Parkway South Red 8th Boys vs Washington 8th Boys
2:00 pm S21 Eureka Gold 6th Boys vs Jackson 6th Boys
3:00 pm S21 Collinsville 6th Boys vs Eureka Gold 6th Boys
4:00 pm S21 Collinsville 6th Boys vs Jackson 6th Boys
5:00 pm S19 Seckman Claxton 5th Girls vs Ladue Black 5th Girls
6:00 pm S17 Herky White 5th Boys vs Parkway West Meert 5th Boys
Saturday, February 06, 2016
8:00 am S6 Concord Flyers 4th Boys vs Aces 4th Boys
9:00 am S10 Northwest 4th Girls vs Francis Howell North Black 4th Girls
10:00 am S3 Francis Howell North Gold 3rd Girls vs Northwest 3rd Girls
11:00 am S10 Eagles 4th Girls vs Seckman 4th Girls
12:00 pm S19 Bethalto 5th Girls vs Fort Zumwalt West 5th Girls
1:00 pm S29 Parkway Central Red 6th Boys vs Seckman 6th Boys
2:00 pm S1 Sonics 3rd Boys vs Jackson Ballers 3rd Boys
3:00 pm S4 Festus 4th Boys vs Jackson Ballers 4th Boys
4:00 pm S26 Ladue Blue 6th Boys vs Fox Cordevant 6th Boys
5:00 pm S47 Oakville 7th Girls vs Parkway Central Meier 7th Girls
6:00 pm S26 Ladue Black 6th Boys vs Fox Cordevant 6th Boys
7:00 pm S23 Eureka Gold 6th Boys vs Mehlville Green 6th Boys
8:00 pm S27 Eureka Purple 6th Boys vs Mehlville White 6th Boys
Sunday, February 07, 2016
8:00 am S35 Mehlville Green 7th Boys vs MICDS Sally 7th Boys
9:00 am S42 MICDS Campbell 7th Boys vs Mehlville White 7th Boys
10:00 am S55 Mustangs White 8th Boys vs Windsor 8th Boys
11:00 am S55 Mustangs Blue 8th Boys vs Windsor 8th Boys
12:00 pm S35 Mustangs White 7th Boys vs Oakville Keller 7th Boys
1:00 pm S32 Knights Humiston 6th Girls vs Shockers 6th Girls
2:00 pm S32 Shockers 6th Girls vs Fox 6th Girls
3:00 pm S47 Show Me Lady Eagles 7th Girls vs Fox 7th Girls
Sunday, February 14, 2016
8:00 am S57 Summit Jr. Falcons Black 8th Boys vs Fox Cordevant 8th Boys
9:00 am S49 Future Lady Lancers Black 7th Girls vs Seckman Yellow 7th Girls
10:00 am S50 Future Lady Lancers Gold 7th Girls vs Seckman Blue 7th Girls
11:00 am S59 Future Lady Lancers Black 7th Girls vs Seckman White 8th Girls
1:00 pm S59 Marquette Blue 8th Girls vs Seckman Blue 8th Girls
3:00 pm S59 Spirits 8th Girls vs Seckman Blue 8th Girls
4:00 pm S25 Fort Zumwalt North Black 6th Boys vs Columbia Bueltemann 6th Boys
5:00 pm S30 Fort Zumwalt North Black 6th Boys vs Festus Black 6th Boys
6:00 pm S25 Fort Zumwalt North Green 6th Boys vs Festus Gold 6th Boys
Saturday, February 20, 2016
8:00 am S2 Columbia Donald 3rd Boys vs Seckman Jackson 3rd Boys
9:00 am S57 Oakville 8th Boys vs Seckman 8th Boys
10:00 am S43 Oakville 7th Boys vs Fox 7th Boys
11:00 am S37 T.E.M. Select 7th Boys vs Force Z 7th Boys
12:00 pm S37 St. Louis Heat 7th Boys vs Force O 7th Boys
1:00 pm S54 Northwest Blue 8th Boys vs Antonia Bulls 8th Boys
2:00 pm S13 Jackson Wolverines 5th Boys vs Tigers Vander Tuig 5th Boys
3:00 pm S12 Jackson Heat 5th Boys vs Columbia 5th Boys
4:00 pm S11 Jackson Wolverines 5th Boys vs Columbia 5th Boys
5:00 pm S12 Jackson Heat 5th Boys vs Oakvile Herrick 5th Boys
Saturday, March 05, 2016
8:00 am S20 Seckman 4th Girls vs Fox Turnbough 5th Girls
9:00 am S20 Oakville 5th Girls vs Seckman 4th Girls
10:00 am S21 Academia Basketball 6th Boys vs Jackson 6th Boys
11:00 am S28 St. Louis Heat 6th Boys vs Jackson 6th Boys

Site created with All-Pro League Scheduler 8.0.34
from All-Pro Software on 3/5/2016 9:24:23 PM