League Website

Master Schedule

Home

Latest News

League Schedule

Master Schedule

Team Schedules

Location Schedules

Scores

Standings

Links

Schedule Index



S1 3rd Boys
S2 3rd Girls
S3 4th Boys A
S4 4th Boys B
S5 4th Boys B Cont'd
S6 4th Boys C
S7 4th Girls A
S8 4th Girls B
S9 4th Girls C
S10 5th Boys A
S11 5th Boys A Cont'd
S12 5th Boys B
S13 5th Boys B Cont'd
S14 5th Boys B Cont'd Cont'd
S15 5th Boys C
S16 5th Girls A
S17 5th Girls B
S18 5th Girls C
S19 6th Boys A
S20 6th Boys A Cont'd
S21 6th Boys B
S22 6th Boys B Cont'd
S23 6th Boys B Cont'd Cont'd
S24 6th Boys B Cont'd Cont'd Cont'd
S25 6th Boys C
S26 6th Boys C Cont'd
S27 6th Boys C Con'td, Cont'd
S28 6th Girls A
S29 6th Girls B
S30 6th Girls B Cont'd
S31 6th Girls B Cont'd Cont'd
S32 6th Girls C
S33 6th Girls C Cont'd
S34 7th Boys A
S35 7th Boys A Cont'd
S36 7th Boys B
S37 7th Boys B Cont'd
S38 7th Boys B Cont'd Cont'd
S39 7th Boys B Cont'd Cont'd Cont'd
S40 7th Boys C
S41 7th Boys C Cont'd
S42 7th Girls A
S43 7th Girls A Cont'd
S44 7th Girls B
S45 7th Girls B Cont'd
S46 7th Girls C
S47 8th Boys A
S48 8th Boys A Cont'd
S49 8th Boys B
S50 8th Boys B Cont'd
S51 8th Boys B Cont'd, Cont'd
S52 8th Boys C
S53 8th Girls A
S54 8th Girls B
S55 8th Girls B Cont'd
S56 8th Girls C

Saturday, December 06, 2014 Bluffview Elementary (Dupo)
5:00 pm S17 Sunkist 5th Girls vs Runnin Rebels Blue 5th Girls
Saturday, December 06, 2014 MICDS Gym 3
7:00 pm S10 Fort Zumwalt South Black 5th Boys vs Warriors 5th Boys
Saturday, December 06, 2014 Orchard Farm (Discovery Zone)
8:00 am S22 Bombers Rapplean 6th Boys vs Orchard Farm Green 6th Boys
Saturday, December 06, 2014 Orchard Farm (Discovery Zone)
9:00 am S53 St. Louis Saints 7th Girls vs Francis Howell Gold 8th Girls
Saturday, December 06, 2014 Orchard Farm (Discovery Zone)
10:00 am S22 Bombers Rapplean 6th Boys vs Orchard Farm White 6th Boys
Saturday, December 06, 2014 Orchard Farm (Discovery Zone)
11:00 am S9 Fort Zumwalt South 4th Girls vs Kutis 4th Girls
Saturday, December 06, 2014 Orchard Farm (Discovery Zone)
1:00 pm S53 Knights Duff 8th Girls vs Midwest Select 7th Girls
Saturday, December 06, 2014 Parkway West Middle Large Gym
1:00 pm S20 Parkway Central Red 6th Boys vs Fighting Irish 6th Boys
Saturday, December 06, 2014 Parkway West Middle Large Gym
2:00 pm S48 Parkway North Purple 8th Boys vs St. Charles Wiggs 8th Boys
Saturday, December 06, 2014 Parkway West Middle Large Gym
3:00 pm S50 Parkway South Red 8th Boys vs Parkway Central White 8th Boys
Saturday, December 06, 2014 Parkway West Middle Large Gym
4:00 pm S50 Oakville Thomas 8th Boys vs Parkway South Red 8th Boys
Saturday, December 06, 2014 Parkway West Middle Large Gym
5:00 pm S38 Patriots 7th Boys vs Fort Zumwalt West Turner Silver 7th Boys
Saturday, December 06, 2014 Parkway West Middle Large Gym
6:00 pm S28 Aces 6th Girls vs Blue Devils 6th Girls
Saturday, December 06, 2014 Parkway West Middle Small Gym
12:00 pm S48 Sacred Heart 8th Boys vs Webster Groves Wright 8th Boys
Saturday, December 06, 2014 Parkway West Middle Small Gym
1:00 pm S47 Eureka 8th Boys vs Parkway West Blue 8th Boys
Saturday, December 06, 2014 Parkway West Middle Small Gym
2:00 pm S53 Runnin Rebels Gold 7th Girls vs Parkway West 8th Girls
Saturday, December 06, 2014 Parkway West Middle Small Gym
3:00 pm S47 Parkway West Blue 8th Boys vs Parkway North 8th Boys
Saturday, December 06, 2014 Parkway West Middle Small Gym
4:00 pm S41 St. Louis Patriots 7th Boys vs Parkway West White 7th Boys
Saturday, December 06, 2014 Parkway West Middle Small Gym
5:00 pm S2 Sporting Shooters 3rd Girls vs Fort Zumwalt South 3rd Girls
Saturday, December 06, 2014 Seckman High School Gym 2
12:00 pm S41 Oakville Rezek 7th Boys vs Northwest Blue 7th Boys
Saturday, December 06, 2014 Seckman High School Gym 2
1:00 pm S54 Four Rivers Thunder 8th Girls vs Mehlville 8th Girls
Saturday, December 06, 2014 St. Mary's High School
12:00 pm S22 Prospects Elite Head 6th Boys vs Oakville Pepper 6th Boys
Saturday, December 06, 2014 St. Mary's High School
1:00 pm S41 Oakville Bishop 7th Boys vs St. Louis Suns 7th Boys
Saturday, December 06, 2014 Valley Park High Gym 1
12:00 pm S47 Lions 8th Boys vs South City Jets White 8th Boys
Saturday, December 06, 2014 Valley Park High Gym 1
1:00 pm S54 OSSA Wizards 8th Girls vs Valley Park Blue 8th Girls
Saturday, December 06, 2014 Valley Park High Gym 1
2:00 pm S14 Crush 5th Boys vs Prospects Jenkins 5th Boys
Saturday, December 06, 2014 Valley Park High Gym 1
3:00 pm S4 Oakville 4th Boys vs Mavericks Remmers 4th Boys
Saturday, December 06, 2014 Valley Park High Gym 2
12:00 pm S47 West County 8th Boys Team 1 vs Valley Park Blue 8th Boys
Saturday, December 06, 2014 Valley Park High Gym 2
1:00 pm S1 Mavericks Finley 3rd Boys vs Valley Park Blue 3rd Boys
Saturday, December 06, 2014 Valley Park High Gym 2
2:00 pm S23 Leprechauns 6th Boys vs Mavericks Finley 6th Boys
Saturday, December 06, 2014 Valley Park High Gym 2
3:00 pm S1 Mavericks Finley 3rd Boys vs Valley Park Orange 3rd Boys
Saturday, December 06, 2014 Valley Park High Gym 2
4:00 pm S14 MICDS McCoy 5th Boys vs Mavericks Finley 5th Boys
Saturday, December 06, 2014 Valley Park High Gym 2
5:00 pm S10 MICDS McCoy 5th Boys vs Academia Basketball 5th Boys
Saturday, December 06, 2014 Zion Lutheran
2:00 pm S47 West County 8th Boys Team 2 vs Fort Zumwalt West Bryant 8th Boys
Saturday, December 06, 2014 Zion Lutheran
3:00 pm S45 Principia 7th Girls vs Francis Howell Central Silver 7th Girls
Sunday, December 07, 2014 Brentwood High School
12:00 pm S49 Crusaders White 8th Boys vs Brentwood 8th Boys
Sunday, December 07, 2014 Brentwood High School
1:00 pm S50 West County 8th Boys Team 1 vs Crusaders White 8th Boys
Sunday, December 07, 2014 Brentwood High School
2:00 pm S37 West County 7th Boys Team 1 vs Brentwood 7th Boys
Sunday, December 07, 2014 Brentwood High School
3:00 pm S6 West County 4th Boys vs Blue Devils 4th Boys
Sunday, December 07, 2014 Brentwood High School
4:00 pm S23 Fort Zumwalt North Gold 6th Boys vs Brentwood 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 Brentwood High School
5:00 pm S32 Francis Howell Brune 6th Girls vs Brentwood 6th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
9:00 am S35 Midwest Crew 7th Boys vs Fort Zumwalt South Black 7th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
10:00 am S54 Francis Howell North White 8th Girls vs Francis Howell Central Silver 8th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
11:00 am S53 Francis Howell Central Blue 8th Girls vs Francis Howell North Black 8th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
12:00 pm S47 Eureka 8th Boys vs Crusaders Blue 8th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
1:00 pm S47 St. Louis Prospects AlexanderForrest 8th Boys vs Fort Zumwalt South Black 8th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
2:00 pm S12 Crusaders Blue 5th Boys vs St. John's Lutheran Blue 5th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
3:00 pm S54 Fort Zumwalt South Red 8th Girls vs O'Fallon Christian 8th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
4:00 pm S50 Parkway Central White 8th Boys vs Fort Zumwalt South Red 8th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
5:00 pm S4 New Melle Vikings 4th Boys vs Fort Zumwalt South Red 4th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
6:00 pm S52 Fort Zumwalt North Gold 8th Boys vs Fort Zumwalt South Red 8th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
7:00 pm S22 Blue Devils 6th Boys vs Fort Zumwalt North Black 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
8:00 pm S4 Phantoms 4th Boys vs Fort Zumwalt North Black 4th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
9:00 am S14 Fort Zumwalt West 5th Boys vs Fort Zumwalt South Red 5th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
10:00 am S47 Crusaders Blue 8th Boys vs Fort Zumwalt South Black 8th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
11:00 am S41 Francis Howell White 7th Boys vs Fort Zumwalt South Red 7th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
12:00 pm S12 Fort Zumwalt North Gold 5th Boys vs Crusaders Blue 5th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
1:00 pm S54 Force O 8th Girls vs Fort Zumwalt South Red 8th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
2:00 pm S44 Force X 7th Girls vs Fort Zumwalt South Black 7th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
3:00 pm S53 Force X 8th Girls vs Fort Zumwalt South Black 8th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
4:00 pm S44 Force X 7th Girls vs Fort Zumwalt South Black 7th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
5:00 pm S10 Academia Basketball 5th Boys vs Fort Zumwalt South Black 5th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
6:00 pm S1 Academia Basketball 3rd Boys vs ICD- Ranthum 3rd Boys
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
7:00 pm S4 Phantoms 4th Boys vs Fort Zumwalt South Red 4th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
8:00 pm S46 Bombers Harris 7th Girls vs Fort Zumwalt East 7th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
10:00 am S32 Fort Zumwalt North 6th Girls vs Fort Zumwalt West Purple 6th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
11:00 am S47 Francis Howell Montgomery 8th Boys vs Fort Zumwalt West Bryant 8th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
12:00 pm S36 Bombers Meyer 7th Boys vs St. Louis Storm 7th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
1:00 pm S15 Bombers Ashby 5th Boys vs St. Louis Storm 5th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
2:00 pm S17 Francis Howell 5th Girls vs Fort Zumwalt South Red 5th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
3:00 pm S25 Bombers Ashby 6th Boys vs Fort Zumwalt West Parker 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
4:00 pm S21 Parkway South Blue 6th Boys vs Fort Zumwalt West Black 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
5:00 pm S25 Bombers Beckerdite 6th Boys vs Fort Zumwalt West Parker 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
6:00 pm S47 Parkway South Blue 8th Boys vs Fort Zumwalt West Bryant 8th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
7:00 pm S51 Fort Zumwalt West Brown 8th Boys vs Fort Zumwalt North Black 8th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
10:00 am S52 Missouri Express 8th Boys vs Fort Zumwalt North Green 8th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
11:00 am S46 Francis Howell North Primeau 7th Girls vs Knights Red 7th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
12:00 pm S29 Fort Zumwalt East 6th Girls vs Fort Zumwalt West Purple 6th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
1:00 pm S32 Fort Zumwalt North 6th Girls vs Marquette 6th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
2:00 pm S54 Francis Howell North White 8th Girls vs St. Louis Storm 8th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
3:00 pm S17 Parkway South 5th Girls vs Fort Zumwalt South Red 5th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
4:00 pm S36 Bombers Collins 7th Boys vs Fort Zumwalt West Black 7th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
5:00 pm S9 Bombers 4th Girls vs Fort Zumwalt West 4th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
6:00 pm S18 Bombers 5th Girls vs St. Charles 5th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
7:00 pm S25 Parkway South Red 6th Boys vs Frye's Eagles 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fox High School Gym 1
9:00 am S40 Summit Silver Taff 7th Boys vs Seckman Salsman 7th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fox High School Gym 1
10:00 am S4 Summit White Taff 4th Boys vs Tigers 4th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fox High School Gym 1
11:00 am S17 Force Z 5th Girls vs Runnin Rebels Blue 5th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fox High School Gym 1
12:00 pm S17 Sunkist 5th Girls vs Force Z 5th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fox High School Gym 1
1:00 pm S29 Force X 6th Girls vs Seckman Hurley 6th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fox High School Gym 1
2:00 pm S54 Mehlville 8th Girls vs Runnin Rebels Navy 8th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fox High School Gym 1
3:00 pm S29 Force X 5th Girls vs Seckman Hurley 6th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fox High School Gym 1
4:00 pm S28 Jackson Thunder 6th Girls vs Seckman Spears 7th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fox High School Gym 1
5:00 pm S45 Seckman Spears 7th Girls vs Parkway Central 7th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fox High School Gym 2
9:00 am S9 Runnin Rebels Gray 4th Girls vs Force 4th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fox High School Gym 2
10:00 am S24 Seckman 6th Boys vs Oakville Keller 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fox High School Gym 2
11:00 am S10 Festus 5th Boys vs Fox 5th Boys
Sunday, December 07, 2014 Fox High School Gym 2
12:00 pm S32 Francis Howell Central Silver 6th Girls vs Christ Community 6th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fox High School Gym 2
1:00 pm S32 Francis Howell Central Silver 6th Girls vs Seckman Munie 6th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fox High School Gym 2
2:00 pm S8 Northwest Blue 4th Girls vs St. Charles Flames 4th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fox High School Gym 2
3:00 pm S32 Francis Howell Central Blue 6th Girls vs Seckman Williams 6th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fox High School Gym 2
4:00 pm S9 St. Charles Flames 4th Girls vs Runnin Rebels Gray 4th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fox High School Gym 2
5:00 pm S32 Francis Howell Central Blue 6th Girls vs Fox 6th Girls
Sunday, December 07, 2014 Fox High School Gym 2
6:00 pm S28 Jackson Thunder 6th Girls vs Blue Devils 6th Girls
Sunday, December 07, 2014 John Burroughs Court 1
12:00 pm S44 Rockets 7th Girls vs Dynamite Gold 7th Girls
Sunday, December 07, 2014 John Burroughs Court 1
1:00 pm S32 Northstars Blue 6th Girls vs Rockets Maroon 6th Girls
Sunday, December 07, 2014 John Burroughs Court 1
2:00 pm S45 Northstars Blue 7th Girls vs Rockets 7th Girls
Sunday, December 07, 2014 John Burroughs Court 1
3:00 pm S31 Northstars Orange 6th Girls vs Rockets Gold 6th Girls
Sunday, December 07, 2014 John Burroughs Court 1
4:00 pm S18 Rockets Maroon 5th Girls vs Northstars 5th Girls
Sunday, December 07, 2014 John Burroughs Court 1
5:00 pm S55 Northstars 8th Girls vs Rockets Black 8th Girls
Sunday, December 07, 2014 John Burroughs Court 1
6:00 pm S18 Rockets Maroon 5th Girls vs Knights 4th Girls
Sunday, December 07, 2014 John Burroughs Court 2
12:00 pm S13 West County 5th Boys vs Jets Gold 5th Boys
Sunday, December 07, 2014 John Burroughs Court 2
1:00 pm S30 Cougars 6th Girls vs Dynamite Blue 6th Girls
Sunday, December 07, 2014 John Burroughs Court 2
2:00 pm S41 Greyhounds Ahearn 7th Boys vs Parkway South Blue 7th Boys
Sunday, December 07, 2014 John Burroughs Court 2
3:00 pm S39 Parkway South Red 7th Boys vs West County 7th Boys Team 3
Sunday, December 07, 2014 John Burroughs Court 2
4:00 pm S38 Parkway West Red 7th Boys vs Fort Zumwalt North Black 7th Boys
Sunday, December 07, 2014 John Burroughs Court 2
5:00 pm S1 Bears 3rd Boys vs Jets Black 3rd Boys
Sunday, December 07, 2014 John Burroughs Court 3
12:00 pm S40 Greyhounds Ahearn 7th Boys vs Ladue Black 7th Boys
Sunday, December 07, 2014 John Burroughs Court 3
1:00 pm S6 Greyhounds Orange 4th Boys vs Ladue White 4th Boys
Sunday, December 07, 2014 John Burroughs Court 3
2:00 pm S6 Greyhounds White 4th Boys vs Ladue White 4th Boys
Sunday, December 07, 2014 Kirkwood Denver Miller Gym
10:00 am S53 Aces 8th Girls vs Knights Black 7th Girls
Sunday, December 07, 2014 Kirkwood Denver Miller Gym
11:00 am S53 Aces 8th Girls vs TBA 8th Girls 5
Sunday, December 07, 2014 Kirkwood Denver Miller Gym
12:00 pm S20 Mavericks Sweet 6th Boys vs Webster Groves Black 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 Kirkwood Denver Miller Gym
1:00 pm S17 Crusaders Blue 5th Girls vs Rockets Gold 5th Girls
Sunday, December 07, 2014 Kirkwood Denver Miller Gym
2:00 pm S47 Pioneer Elite Red 8th Boys vs Parkway Central Red 8th Boys
Sunday, December 07, 2014 Kirkwood Denver Miller Gym
3:00 pm S44 Lady Rebels Red 7th Girls vs Northwest Blue 7th Girls
Sunday, December 07, 2014 Kirkwood Denver Miller Gym
4:00 pm S36 Mustangs White 7th Boys vs Pioneer Elite White 7th Boys
Sunday, December 07, 2014 Kirkwood Denver Miller Gym
5:00 pm S34 Mustangs Blue 7th Boys vs Pioneer Elite Red 7th Boys
Sunday, December 07, 2014 Kirkwood Holley Court 1
9:00 am S56 Rockets Maroon 8th Girls vs Parkway South 8th Girls
Sunday, December 07, 2014 Kirkwood Holley Court 1
10:00 am S12 Tigers 5th Boys vs TBA 5th Boys 2
Sunday, December 07, 2014 Kirkwood Holley Court 1
11:00 am S25 Rockets 6th Boys vs Pioneer Elite White 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 Kirkwood Holley Court 1
12:00 pm S12 Pioneer Elite White 5th Boys vs TBA 5th Boys 2
Sunday, December 07, 2014 Kirkwood Holley Court 1
1:00 pm S15 Christ Community 5th Boys vs Summit Black Buckman 5th Boys
Sunday, December 07, 2014 Kirkwood Holley Court 1
3:00 pm S10 Pioneer Elite Red 5th Boys vs Warriors 5th Boys
Sunday, December 07, 2014 Kirkwood Holley Court 1
4:00 pm S19 Pioneer Elite Red 6th Boys vs Crusaders Blue 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 Kirkwood Holley Court 1
5:00 pm S21 Crusaders White 6th Boys vs Pioneer Elite White 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 Kirkwood Holley Court 2
9:00 am S24 Leprechauns 6th Boys vs Webster Groves Snelling Black 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 Kirkwood Holley Court 2
10:00 am S35 Prospects Elite Thomas 7th Boys vs Mehlville White 7th Boys
Sunday, December 07, 2014 Kirkwood Holley Court 2
11:00 am S24 Mavericks Sweet 6th Boys vs Parkway Central Red 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 Kirkwood Holley Court 2
12:00 pm S1 Jets Bronze Droner 3rd Boys vs Kirkwood McDowell 3rd Boys
Sunday, December 07, 2014 Kirkwood Holley Court 2
1:00 pm S3 Pioneer Elite Red 4th Boys vs Summit Maroon Laaker 4th Boys
Sunday, December 07, 2014 Kirkwood Holley Court 2
2:00 pm S10 Pioneer Elite Red 5th Boys vs Mid Rivers Eagles 5th Boys
Sunday, December 07, 2014 Kirkwood Holley Court 2
3:00 pm S4 Bluehawks 4th Boys vs Pioneer Elite White 4th Boys
Sunday, December 07, 2014 Kirkwood Holley Court 2
4:00 pm S55 Parkway Central Nienkark 8th Girls vs Northwest Blue 8th Girls
Sunday, December 07, 2014 Kirkwood Holley Court 2
5:00 pm S49 Pioneer Elite White 8th Boys vs Supersonics 8th Boys
Sunday, December 07, 2014 Lindbergh Small Gym
10:00 am S35 Webster Groves Munsterman 7th Boys vs Flyers Basketball Gold 7th Boys
Sunday, December 07, 2014 Lindbergh Small Gym
11:00 am S36 Flyers Basketball Green 7th Boys vs Oakville Rezek 7th Boys
Sunday, December 07, 2014 Lindbergh Small Gym
12:00 pm S21 Summit Maroon Dodd 6th Boys vs Flyers Basketball Green 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 Lindbergh Small Gym
1:00 pm S12 Force X 5th Boys vs Lindbergh 5th Boys
Sunday, December 07, 2014 Lindbergh Small Gym
2:00 pm S49 Force X 8th Boys vs Flyers Basketball Green 8th Boys
Sunday, December 07, 2014 Lindbergh Small Gym
3:00 pm S17 Crusaders White 5th Girls vs Cardinals 5th Girls
Sunday, December 07, 2014 Lindbergh Small Gym
4:00 pm S12 Lindbergh 5th Boys vs Summit Maroon Hayden 5th Boys
Sunday, December 07, 2014 Lindbergh Small Gym
5:00 pm S42 Summit 7th Girls vs Lindbergh 7th Girls
Sunday, December 07, 2014 Orchard Farm (Discovery Zone)
1:00 pm S35 West County 7th Boys Team 2 vs Patriots 7th Boys
Sunday, December 07, 2014 Orchard Farm (Discovery Zone)
2:00 pm S3 Eagles White 5th Boys vs Timberland Blue 4th Boys
Sunday, December 07, 2014 Orchard Farm (Discovery Zone)
3:00 pm S3 Eagles White 5th Boys vs Timberland Green 4th Boys
Sunday, December 07, 2014 Orchard Farm (Discovery Zone)
4:00 pm S2 Kutis 3rd Girls vs Eagles 3rd Girls
Sunday, December 07, 2014 Orchard Farm (Discovery Zone)
5:00 pm S18 Kutis 5th Girls vs Eagles 5th Girls
Sunday, December 07, 2014 Parkway West Middle Large Gym
11:00 am S24 Parkway West Blue 6th Boys vs Northwest Blue 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 Parkway West Middle Large Gym
12:00 pm S24 Northwest Blue 6th Boys vs Parkway West White 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 Parkway West Middle Large Gym
1:00 pm S29 Knights Red 6th Girls vs Parkway West 6th Girls
Sunday, December 07, 2014 Parkway West Middle Large Gym
2:00 pm S46 Marquette 7th Girls vs Parkway West White 7th Girls
Sunday, December 07, 2014 Parkway West Middle Large Gym
3:00 pm S29 Knights Red 6th Girls vs Marquette 6th Girls
Sunday, December 07, 2014 Parkway West Middle Large Gym
4:00 pm S46 Eureka Gold 7th Girls vs Marquette 7th Girls
Sunday, December 07, 2014 Parkway West Middle Large Gym
5:00 pm S42 Eureka Purple 7th Girls vs Parkway West Blue 7th Girls
Sunday, December 07, 2014 Parkway West Middle Large Gym
6:00 pm S47 Mustangs Blue 8th Boys vs Parkway West Blue 8th Boys
Sunday, December 07, 2014 Parkway West Middle Small Gym
11:00 am S30 Aces 6th Girls vs Parkway South 6th Girls
Sunday, December 07, 2014 Parkway West Middle Small Gym
12:00 pm S28 Eureka Purple 6th Girls vs Francis Howell Gold 6th Girls
Sunday, December 07, 2014 Parkway West Middle Small Gym
1:00 pm S9 Parkway South 4th Girls vs Ladue Duke 4th Girls
Sunday, December 07, 2014 Parkway West Middle Small Gym
2:00 pm S56 Marquette 8th Girls vs Northwest White 8th Girls
Sunday, December 07, 2014 Parkway West Middle Small Gym
3:00 pm S30 Jaguars Eckhard 6th Girls vs Knights Winfield 5th Girls
Sunday, December 07, 2014 Parkway West Middle Small Gym
4:00 pm S34 Fort Zumwalt West Turner Silver 7th Boys vs Aces 7th Boys
Sunday, December 07, 2014 Parkway West Middle Small Gym
5:00 pm S34 Fort Zumwalt West Turner Silver 7th Boys vs Parkway South Blue 7th Boys
Sunday, December 07, 2014 St. Charles Hardin Middle
12:00 pm S40 Force O 7th Boys vs St. Charles Blue 7th Boys
Sunday, December 07, 2014 St. Charles Hardin Middle
1:00 pm S34 Force X 7th Boys vs St. Charles White 7th Boys
Sunday, December 07, 2014 St. Charles Hardin Middle
2:00 pm S21 Force X 6th Boys vs St. Charles 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 St. Charles Hardin Middle
3:00 pm S21 Force O 6th Boys vs Duchesne 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 St. Charles Hardin Middle
4:00 pm S54 St. Louis Saints 7th Girls vs St. Charles 8th Girls
Sunday, December 07, 2014 St. Charles Hardin Middle
5:00 pm S9 Chievo 4th Girls vs St. Charles 4th Girls
Sunday, December 07, 2014 St. Charles Hardin Middle
6:00 pm S14 Bombers Ashby 5th Boys vs St. Charles 5th Boys
Sunday, December 07, 2014 St. Charles Hardin Middle
7:00 pm S32 Fort Zumwalt West White 6th Girls vs St. Charles 6th Girls
Sunday, December 07, 2014 St. Charles West Gym 1
10:00 am S3 Lions's Choice Lions 4th Boys vs Fort Zumwalt South Kell 4th Boys
Sunday, December 07, 2014 St. Charles West Gym 1
2:00 pm S21 Pistons 6th Boys vs St. Charles West Maroon Foust 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 St. Charles West Gym 1
3:00 pm S25 Timberland Blue 6th Boys vs St. Charles West White Foust 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 St. Charles West Gym 1
4:00 pm S53 Francis Howell Gold 8th Girls vs St. Charles West 8th Girls
Sunday, December 07, 2014 St. Charles West Gym 1
5:00 pm S52 West County 8th Boys Team 2 vs St. Charles West Wright 8th Boys
Sunday, December 07, 2014 St. Charles West Gym 1
6:00 pm S19 Crossover Academy Cardinals 6th Boys vs St. John's Lutheran 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 St. Charles West Gym 2
2:00 pm S44 Knights White Montandon 7th Girls vs Francis Howell Central Silver 7th Girls
Sunday, December 07, 2014 St. Charles West Gym 2
3:00 pm S44 Knights White Montandon 7th Girls vs Francis Howell Central Blue 7th Girls
Sunday, December 07, 2014 St. Charles West Gym 2
4:00 pm S17 O'Fallon Ice 5th Girls vs St. Charles West 5th Girls
Sunday, December 07, 2014 St. Charles West Gym 2
5:00 pm S43 Francis Howell Central Blue 7th Girls vs St. Louis Sting 7th Girls
Sunday, December 07, 2014 St. Charles West Gym 2
6:00 pm S12 Warriors Warren 5th Boys vs St. Charles West Maroon 5th Boys
Sunday, December 07, 2014 St. Charles West Gym 2
7:00 pm S12 Fort Zumwalt North Black 5th Boys vs St. Charles West White 5th Boys
Sunday, December 07, 2014 Tower Grove Christian Academy
1:00 pm S42 Midwest Select 6th Girls vs St. Louis Gunners 7th Girls
Sunday, December 07, 2014 Tower Grove Christian Academy
2:00 pm S42 Crusaders Blue 7th Girls vs St. Louis Gunners 7th Girls
Sunday, December 07, 2014 Troy 9th Grade Center
2:00 pm S22 Grizzlies 6th Boys vs Troy 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 Troy 9th Grade Center
3:00 pm S22 Bombers Rapplean 6th Boys vs Troy 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 Troy 9th Grade Center
4:00 pm S26 Winfield 6th Boys vs Timberland Green 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 Troy 9th Grade Center
5:00 pm S26 Midwest Crew 6th Boys vs Winfield 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 Valley Park High Gym 1
11:00 am S23 Quadricorn 6th Boys vs Summit Black Montgomery 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 Valley Park High Gym 1
12:00 pm S49 Greyhounds Gentry 8th Boys vs Valley Park Blue 8th Boys
Sunday, December 07, 2014 Valley Park High Gym 1
1:00 pm S52 Greyhounds Greenlee 8th Boys vs Valley Park Orange 8th Boys
Sunday, December 07, 2014 Valley Park High Gym 1
2:00 pm S21 Greyhounds Demisse 6th Boys vs Summit Black Montgomery 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 Valley Park High Gym 1
3:00 pm S25 Greyhounds Joerger 6th Boys vs Summit White Hamilton 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 Valley Park High Gym 1
4:00 pm S47 South City Jets Red 8th Boys vs Summit Maroon Scherrer 8th Boys
Sunday, December 07, 2014 Valley Park High Gym 1
5:00 pm S56 Greyhounds Pierce 8th Girls vs Valley Park Orange 8th Girls
Sunday, December 07, 2014 Valley Park High Gym 2
11:00 am S40 Fox Stroisch 7th Boys vs Summit White Meier 7th Boys
Sunday, December 07, 2014 Valley Park High Gym 2
12:00 pm S18 St. John's Lutheran 5th Girls vs Valley Park 5th Girls
Sunday, December 07, 2014 Valley Park High Gym 2
1:00 pm S52 Union 7th Boys vs Summit Black Strickland 8th Boys
Sunday, December 07, 2014 Valley Park High Gym 2
2:00 pm S17 Waterloo 5th Girls vs Fort Zumwalt South 5th Girls
Sunday, December 07, 2014 Valley Park High Gym 2
3:00 pm S56 Eureka 8th Girls vs Valley Park Blue 8th Girls
Sunday, December 07, 2014 Valley Park High Gym 2
4:00 pm S17 Fort Zumwalt South 5th Girls vs Sunkist 5th Girls
Sunday, December 07, 2014 Valley Park High Gym 2
5:00 pm S34 Mehlville Green 7th Boys vs Summit Maroon Eigelberger 7th Boys
Sunday, December 07, 2014 Windsor High Gym 1
12:00 pm S23 Mehlville Green 6th Boys vs Jays 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 Windsor High Gym 1
1:00 pm S23 Mehlville White 6th Boys vs Jays 6th Boys
Sunday, December 07, 2014 Windsor High Gym 1
2:00 pm S25 Summit Silver Lutes 6th Boys vs Northwest White 6th Boys
Saturday, December 13, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
5:00 pm S53 Francis Howell Gold 8th Girls vs Fort Zumwalt West 8th Girls
Saturday, December 13, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
6:00 pm S25 Duchesne 6th Boys vs Parkway South Red 6th Boys
Saturday, December 13, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
7:00 pm S23 Pistons 6th Boys vs Parkway South Blue 6th Boys
Saturday, December 13, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
8:00 pm S51 St. Louis Blue Knights 8th Boys vs Fort Zumwalt South Black 8th Boys
Saturday, December 13, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
5:00 pm S3 Warriors 4th Boys vs Fort Zumwalt West Black 4th Boys
Saturday, December 13, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
6:00 pm S2 Kutis 3rd Girls vs Lady Angels White 3rd Girls
Saturday, December 13, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
7:00 pm S9 Kutis 4th Girls vs Lady Angels Pink 4th Girls
Saturday, December 13, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
8:00 pm S17 Kutis 5th Girls vs Lady Angels Blue 5th Girls
Saturday, December 13, 2014 MICDS Gym 1
12:00 pm S53 Aces 8th Girls vs MICDS Ferguson 8th Girls
Saturday, December 13, 2014 MICDS Gym 1
1:00 pm S42 WGL 7th Girls vs Bulldogs 7th Girls
Saturday, December 13, 2014 MICDS Gym 1
2:00 pm S4 Oakville 4th Boys vs Greyhounds White 4th Boys
Saturday, December 13, 2014 MICDS Gym 1
3:00 pm S3 Ladue Blue 4th Boys vs St. Louis Fire 4th Boys
Saturday, December 13, 2014 MICDS Gym 2
12:00 pm S9 TBA 4th Girls 4 vs Runnin Rebels Gray 4th Girls
Saturday, December 13, 2014 MICDS Gym 2
1:00 pm S53 Francis Howell North Black 8th Girls vs Aces 8th Girls
Saturday, December 13, 2014 MICDS Gym 2
2:00 pm S27 Leprechauns 6th Boys vs Prospects TBA 6th Boys
Saturday, December 13, 2014 MICDS Gym 2
3:00 pm S40 Parkway West White 7th Boys vs MICDS Campbell 7th Boys
Saturday, December 13, 2014 MICDS Gym 3
12:00 pm S10 MICDS McCoy 5th Boys vs Mid Rivers Eagles 5th Boys
Saturday, December 13, 2014 MICDS Gym 3
1:00 pm S3 Mavericks Black 5th Boys vs Fort Zumwalt South Kell 4th Boys
Saturday, December 13, 2014 MICDS Gym 3
2:00 pm S53 Knights Duff 8th Girls vs OSSA Wizards 8th Girls
Saturday, December 13, 2014 MICDS Gym 3
3:00 pm S44 TBA 7th Girls 5 vs St. Charles 7th Girls
Saturday, December 13, 2014 Northwest High Court 1
11:00 am S41 Northwest White 7th Boys vs St. Louis Patriots 7th Boys
Saturday, December 13, 2014 Northwest High Court 1
12:00 pm S26 Herky Xtreme 6th Boys vs Northwest Blue 6th Boys
Saturday, December 13, 2014 Northwest High Court 1
1:00 pm S25 Herculaneum 6th Boys vs Northwest White 6th Boys
Saturday, December 13, 2014 Notre Dame High School
4:00 pm S53 Fort Zumwalt South Red 8th Girls vs Runnin Rebels Gold 7th Girls
Saturday, December 13, 2014 Notre Dame High School
5:00 pm S53 Fort Zumwalt South Red 8th Girls vs Runnin Rebels Navy 8th Girls
Saturday, December 13, 2014 Notre Dame High School
6:00 pm S28 Blue Devils 6th Girls vs Runnin Rebels Green 6th Girls
Saturday, December 13, 2014 Notre Dame High School
7:00 pm S54 Mehlville 8th Girls vs St. Louis Storm 8th Girls
Saturday, December 13, 2014 Orchard Farm (Discovery Zone)
9:00 am S2 Sporting Shooters 3rd Girls vs Eagles 3rd Girls
Saturday, December 13, 2014 Orchard Farm (Discovery Zone)
10:00 am S18 St. Charles West 5th Girls vs Eagles 5th Girls
Saturday, December 13, 2014 Orchard Farm (Discovery Zone)
11:00 am S18 Fort Zumwalt South 5th Girls vs Sweet Thunder 5th Girls
Saturday, December 13, 2014 Orchard Farm (Discovery Zone)
12:00 pm S9 St. Charles Reed 4th Girls vs Force 4th Girls
Saturday, December 13, 2014 Orchard Farm (Discovery Zone)
1:00 pm S18 Sweet Thunder 5th Girls vs Eagles 5th Girls
Saturday, December 13, 2014 Parkway West Middle Large Gym
11:00 am S47 Parkway South Blue 8th Boys vs Mavericks Green 8th Boys
Saturday, December 13, 2014 Parkway West Middle Large Gym
12:00 pm S19 Jacksonville Thunder 6th Boys vs Pemberton Bulls 6th Boys
Saturday, December 13, 2014 Parkway West Middle Large Gym
1:00 pm S19 Jacksonville Thunder 6th Boys vs Knights Lorenz 6th Boys
Saturday, December 13, 2014 Parkway West Middle Large Gym
2:00 pm S19 Knights Lorenz 6th Boys vs Crossover Academy Cardinals 6th Boys
Saturday, December 13, 2014 Parkway West Middle Large Gym
3:00 pm S19 Ladue White 6th Boys vs Parkway West Blue 6th Boys
Saturday, December 13, 2014 Parkway West Middle Large Gym
4:00 pm S44 Fort Zumwalt South Black 7th Girls vs Fort Zumwalt West 7th Girls
Saturday, December 13, 2014 Parkway West Middle Large Gym
5:00 pm S44 Fort Zumwalt West 7th Girls vs Parkway West Blue 7th Girls
Saturday, December 13, 2014 Parkway West Middle Small Gym
11:00 am S15 Valley Park Orange 5th Boys vs Timberland White 5th Boys
Saturday, December 13, 2014 Parkway West Middle Small Gym
12:00 pm S54 Four Rivers Thunder 8th Girls vs Francis Howell Blue 8th Girls
Saturday, December 13, 2014 Parkway West Middle Small Gym
1:00 pm S12 Ladue Blue 5th Boys vs Parkway West 5th Boys
Saturday, December 13, 2014 Parkway West Middle Small Gym
2:00 pm S24 St. Charles West Maroon Foust 6th Boys vs Webster Groves Snelling Black 6th Boys
Saturday, December 13, 2014 Parkway West Middle Small Gym
3:00 pm S23 Jacksonville Thunder 6th Boys vs Webster Groves Black 6th Boys
Saturday, December 13, 2014 Parkway West Middle Small Gym
4:00 pm S12 Warriors Warren 5th Boys vs Francis Howell 5th Boys
Saturday, December 13, 2014 Seckman High School Gym 2
10:00 am S41 Oakville Bishop 7th Boys vs Northwest Blue 7th Boys
Saturday, December 13, 2014 St. Mary's High School
12:00 pm S47 Mehlville Green 8th Boys vs South City Jets Red 8th Boys
Saturday, December 13, 2014 St. Mary's High School
1:00 pm S49 Mehlville White 8th Boys vs South City Jets White 8th Boys
Saturday, December 13, 2014 St. Mary's High School
2:00 pm S12 Fox 5th Boys vs South City Jets 5th Boys
Saturday, December 13, 2014 St. Mary's High School
3:00 pm S14 Festus 5th Boys vs Prospects Jenkins 5th Boys
Saturday, December 13, 2014 St. Mary's High School
4:00 pm S22 Jays 6th Boys vs Oakville Pepper 6th Boys
Saturday, December 13, 2014 St. Mary's High School
5:00 pm S37 Aces 7th Boys vs WITTS Eagles 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 Brentwood High School
1:00 pm S49 Fort Zumwalt North Black 8th Boys vs Brentwood 8th Boys
Sunday, December 14, 2014 Brentwood High School
2:00 pm S36 Fort Zumwalt North Black 7th Boys vs Brentwood 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 Brentwood High School
3:00 pm S47 Flyers Basketball Gold 8th Boys vs Brentwood 8th Boys
Sunday, December 14, 2014 Brentwood High School
4:00 pm S34 Flyers Basketball Gold 7th Boys vs Brentwood 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 Brentwood High School
5:00 pm S36 Flyers Basketball Green 7th Boys vs Greyhounds Ahearn 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 Brentwood High School
6:00 pm S23 Summit Black Montgomery 6th Boys vs Brentwood 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt North Gym 1
10:00 am S1 ICD- Ranthum 3rd Boys vs Fort Zumwalt North Gold 3rd Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt North Gym 1
11:00 am S18 Fort Zumwalt North 5th Girls vs Sweet Thunder 5th Girls
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt North Gym 1
12:00 pm S20 Winfield 6th Boys vs Fort Zumwalt North Green 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt North Gym 1
1:00 pm S49 Quincy 8th Boys vs St. Charles West Champagne 8th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt North Gym 1
2:00 pm S23 Parkway Central White 6th Boys vs Fort Zumwalt North Black 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt North Gym 1
3:00 pm S38 Timberland Blue 7th Boys vs SCC Stars 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt North Gym 1
4:00 pm S23 Parkway Central White 6th Boys vs Fort Zumwalt North Gold 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt North Gym 1
5:00 pm S52 Fort Zumwalt North White 8th Boys vs St. Charles West Wright 8th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt North Gym 2
9:00 am S54 Francis Howell Central Blue 8th Girls vs Force X 8th Girls
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt North Gym 2
10:00 am S56 Force O 8th Girls vs Francis Howell Central Silver 8th Girls
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt North Gym 2
11:00 am S42 Bulldogs 7th Girls vs Force X 7th Girls
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt North Gym 2
1:00 pm S52 Francis Howell Blue 8th Boys vs Fort Zumwalt North Gold 8th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt North Gym 2
2:00 pm S13 Francis Howell 5th Boys vs Fort Zumwalt North Gold 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt North Gym 2
3:00 pm S49 Quincy 8th Boys vs Fort Zumwalt North Green 8th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt North Gym 2
4:00 pm S15 Fort Zumwalt North Gold 5th Boys vs Timberland Green 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt North Gym 2
5:00 pm S15 Fort Zumwalt North Black 4th Boys vs Timberland White 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
10:00 am S36 Force X 7th Boys vs Fort Zumwalt South Black 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
11:00 am S40 Force O 7th Boys vs Fort Zumwalt South Red 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
12:00 pm S21 Force X 6th Boys vs Fort Zumwalt West Black 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
1:00 pm S25 Force O 6th Boys vs Bombers Ashby 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
2:00 pm S17 Fort Zumwalt South Red 5th Girls vs Parkway West Blue 5th Girls
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
3:00 pm S18 Fort Zumwalt South Red 5th Girls vs Parkway West Black 5th Girls
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
4:00 pm S30 CMS Eagles 6th Girls vs Fort Zumwalt South 5th Girls
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
5:00 pm S17 Lady Angels Blue 5th Girls vs Fort Zumwalt South 5th Girls
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
6:00 pm S9 Lady Angels Pink 4th Girls vs Fort Zumwalt South 4th Girls
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
7:00 pm S2 Sporting Shooters 3rd Girls vs Lady Angels White 3rd Girls
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
10:00 am S28 Parkway North Purple 6th Girls vs Fort Zumwalt East 6th Girls
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
11:00 am S33 Parkway North White 6th Girls vs Fort Zumwalt North 6th Girls
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
12:00 pm S53 Francis Howell North Black 8th Girls vs Knights Black 7th Girls
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
1:00 pm S53 Francis Howell North Black 8th Girls vs Knights White 7th Girls
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
2:00 pm S38 Parkway Central Harris 7th Boys vs Francis Howell Blue 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
3:00 pm S4 Xtreme 4th Boys vs Fort Zumwalt South Red 4th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
4:00 pm S4 Comets 4th Boys vs Fort Zumwalt South Red 4th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
5:00 pm S3 Warriors 4th Boys vs Xtreme 4th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
6:00 pm S51 Parkway South Blue 8th Boys vs St. Charles Wiggs 8th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
7:00 pm S3 Warriors 4th Boys vs Fort Zumwalt South Kell 4th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
11:00 am S9 St. Charles Flames 4th Girls vs Fort Zumwalt West 4th Girls
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
12:00 pm S35 West County 7th Boys Team 2 vs Midwest Crew 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
1:00 pm S36 Francis Howell White 7th Boys vs Bombers Meyer 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
2:00 pm S36 Bombers Meyer 7th Boys vs Wolves Estrel 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
3:00 pm S52 Bombers 8th Boys vs Wrecca's 8th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
4:00 pm S47 Mustangs Blue 8th Boys vs Crusaders Blue 8th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
5:00 pm S12 Crusaders Blue 5th Boys vs Fort Zumwalt West 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
6:00 pm S47 Crusaders Blue 8th Boys vs Fort Zumwalt West Bryant 8th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
7:00 pm S25 Timberland Blue 6th Boys vs Bombers Beckerdite 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
12:00 pm S32 Francis Howell Central Blue 6th Girls vs Fort Zumwalt West White 6th Girls
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
1:00 pm S32 Francis Howell Central Silver 6th Girls vs Fort Zumwalt West Purple 6th Girls
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
2:00 pm S18 Bombers 5th Girls vs Francis Howell 5th Girls
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
3:00 pm S36 Timberland Green 7th Boys vs Bombers Collins 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
4:00 pm S9 Bombers 4th Girls vs St. Charles 4th Girls
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
5:00 pm S21 Mustangs White 6th Boys vs Fort Zumwalt West Black 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
6:00 pm S49 Francis Howell Montgomery 8th Boys vs Mustangs White 8th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
7:00 pm S15 Bombers Ashby 5th Boys vs Timberland Blue 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
8:00 pm S25 Midwest Crew 6th Boys vs Bombers Ashby 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fox High School Gym 1
10:00 am S19 Mehlville White 6th Boys vs Summit Maroon Dodd 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fox High School Gym 1
11:00 am S43 Oakville 7th Girls vs Seckman Wyman 7th Girls
Sunday, December 14, 2014 Fox High School Gym 1
12:00 pm S55 Eureka 8th Girls vs Northwest Blue 8th Girls
Sunday, December 14, 2014 Fox High School Gym 1
1:00 pm S28 Francis Howell Gold 6th Girls vs Jackson Thunder 6th Girls
Sunday, December 14, 2014 Fox High School Gym 1
2:00 pm S21 Oakville Keller 6th Boys vs South County Bulls 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fox High School Gym 1
4:00 pm S29 Seckman Hurley 6th Girls vs Eureka Purple 6th Girls
Sunday, December 14, 2014 Fox High School Gym 1
5:00 pm S37 Parkway West Red 7th Boys vs Seckman Bodine 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fox High School Gym 2
10:00 am S56 Oakville 8th Girls vs Fox George 8th Girls
Sunday, December 14, 2014 Fox High School Gym 2
11:00 am S21 Summit White Hamilton 6th Boys vs Fox Reese 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fox High School Gym 2
12:00 pm S4 Tigers 4th Boys vs Columbia 4th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fox High School Gym 2
2:00 pm S24 Outlaws 6th Boys vs Mehlville Green 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fox High School Gym 2
3:00 pm S28 Francis Howell North 6th Girls vs Jackson Thunder 6th Girls
Sunday, December 14, 2014 Fox High School Gym 2
4:00 pm S40 Fox Stroisch 7th Boys vs Parkway West White 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 Fox High School Gym 2
5:00 pm S23 Jays 6th Boys vs Festus 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 John Burroughs Court 1
12:00 pm S43 Crusaders Blue 7th Girls vs Dynamite Gold 7th Girls
Sunday, December 14, 2014 John Burroughs Court 1
1:00 pm S44 Northstars Blue 7th Girls vs Dynamite Gold 7th Girls
Sunday, December 14, 2014 John Burroughs Court 1
2:00 pm S29 Northstars Orange 6th Girls vs Dynamite White 6th Girls
Sunday, December 14, 2014 John Burroughs Court 1
3:00 pm S32 Northstars Blue 6th Girls vs Dynamite Blue 6th Girls
Sunday, December 14, 2014 John Burroughs Court 1
4:00 pm S17 Northstars 5th Girls vs Knights Winfield 5th Girls
Sunday, December 14, 2014 John Burroughs Court 2
1:00 pm S1 Jets Bronze Droner 3rd Boys vs TBA 3rd Boys 2
Sunday, December 14, 2014 John Burroughs Court 2
2:00 pm S3 Mavericks Black 4th Boys vs Jets White 4th Boys
Sunday, December 14, 2014 John Burroughs Court 2
3:00 pm S3 Mavericks White 4th Boys vs Jets White 4th Boys
Sunday, December 14, 2014 John Burroughs Court 3
12:00 pm S3 Riverdogs 4th Boys vs Phantoms 4th Boys
Sunday, December 14, 2014 John Burroughs Court 3
1:00 pm S49 STL Shooting Stars 8th Boys vs Prospects Lucas 8th Boys
Sunday, December 14, 2014 John Burroughs Court 3
2:00 pm S10 St. Louis Hawks 5th Boys vs Mid-County Jets Silver 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 John Burroughs Court 3
3:00 pm S50 Missouri Express 8th Boys vs Parkway North Purple 8th Boys
Sunday, December 14, 2014 Kirkwood Denver Miller Gym
10:00 am S12 St. Louis Catholic Falcons 5th Boys vs Norco Soccer 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 Kirkwood Denver Miller Gym
11:00 am S36 St. Louis Storm 7th Boys vs Summit White Meier 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 Kirkwood Denver Miller Gym
12:00 pm S36 Pioneer Elite White 7th Boys vs Ladue Black 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 Kirkwood Denver Miller Gym
1:00 pm S34 Ladue Blue 7th Boys vs Pioneer Elite Red 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 Kirkwood Denver Miller Gym
2:00 pm S36 Union 7th Boys vs Summit Black Scalf 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 Kirkwood Denver Miller Gym
3:00 pm S38 Mustangs White 7th Boys vs Summit Black Scalf 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 Kirkwood Holley Court 1
10:00 am S12 Eureka 5th Boys vs Mavericks Black 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 Kirkwood Holley Court 1
11:00 am S12 Eureka 5th Boys vs Greyhounds Steinbecker 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 Kirkwood Holley Court 1
12:00 pm S13 Summit Maroon Hayden 5th Boys vs St. Louis Storm 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 Kirkwood Holley Court 1
1:00 pm S10 Pioneer Elite Red 5th Boys vs Eagles Black 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 Kirkwood Holley Court 1
2:00 pm S21 Flyers Basketball Green 6th Boys vs Pioneer Elite White 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 Kirkwood Holley Court 1
3:00 pm S30 Parkway West 6th Girls vs Christ Community 6th Girls
Sunday, December 14, 2014 Kirkwood Holley Court 2
10:00 am S10 Festus 5th Boys vs SMMA Rams 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 Kirkwood Holley Court 2
11:00 am S40 Summit Silver Taff 7th Boys vs SMMA Rams 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 Kirkwood Holley Court 2
12:00 pm S4 Summit White Taff 4th Boys vs Pioneer Elite White 4th Boys
Sunday, December 14, 2014 Kirkwood Holley Court 2
1:00 pm S12 Pioneer Elite White 5th Boys vs St. Louis Catholic Falcons 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 Kirkwood Holley Court 2
2:00 pm S6 Ladue White 4th Boys vs Pioneer Elite White 4th Boys
Sunday, December 14, 2014 Kirkwood Holley Court 2
3:00 pm S3 Ladue Blue 4th Boys vs Pioneer Elite Red 4th Boys
Sunday, December 14, 2014 Ladue High Gym 2
10:00 am S18 Force Z 5th Girls vs Ladue Blue 5th Girls
Sunday, December 14, 2014 Ladue High Gym 2
11:00 am S9 St. Alban Roe Lady Irish 4th Girls vs Force 4th Girls
Sunday, December 14, 2014 Ladue High Gym 2
12:00 pm S17 Force O 5th Girls vs Ladue White 5th Girls
Sunday, December 14, 2014 Ladue High Gym 2
1:00 pm S29 Force X 5th Girls vs Ladue White 6th Girls
Sunday, December 14, 2014 Ladue High Gym 2
2:00 pm S18 Force Z 5th Girls vs Ladue Black 5th Girls
Sunday, December 14, 2014 Ladue High Gym 2
3:00 pm S12 Force X 5th Boys vs Ladue Blue 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 Ladue High Gym 2
4:00 pm S49 Force X 8th Boys vs Ladue Blue 8th Boys
Sunday, December 14, 2014 Ladue High Gym 2
5:00 pm S26 Windsor Williams 6th Boys vs Ladue Black 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 Ladue Middle School
2:00 pm S46 Knights Red 7th Girls vs Ladue White 7th Girls
Sunday, December 14, 2014 Ladue Middle School
3:00 pm S46 Fort Zumwalt South Black 7th Girls vs Ladue White 7th Girls
Sunday, December 14, 2014 Ladue Middle School
4:00 pm S44 Fort Zumwalt South Black 7th Girls vs Ladue Blue 7th Girls
Sunday, December 14, 2014 Ladue Middle School
5:00 pm S14 Fort Zumwalt South Red 5th Boys vs Ladue Blue 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 Ladue West New Gym
10:00 am S54 Fox Chrum 8th Girls vs Lindbergh 8th Girls
Sunday, December 14, 2014 Ladue West New Gym
11:00 am S32 Lindbergh 6th Girls vs Ladue Blue 6th Girls
Sunday, December 14, 2014 Ladue West New Gym
12:00 pm S34 Crusaders White 7th Boys vs Ladue White 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 Ladue West New Gym
1:00 pm S34 Crusaders Blue 7th Boys vs Next Dimension 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 Ladue West New Gym
2:00 pm S53 Francis Howell Gold 8th Girls vs Ladue Blue 8th Girls
Sunday, December 14, 2014 Ladue West New Gym
3:00 pm S53 St. Louis Saints 7th Girls vs Ladue Blue 8th Girls
Sunday, December 14, 2014 Ladue West New Gym
4:00 pm S53 St. Louis Saints 7th Girls vs Runnin Rebels Gold 7th Girls
Sunday, December 14, 2014 Ladue West Old Gym
11:00 am S34 Parkway Central Harris 7th Boys vs Crusaders White 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 Ladue West Old Gym
12:00 pm S34 Spartans Hill 7th Boys vs Crusaders Blue 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 Ladue West Old Gym
1:00 pm S28 Knights Hogan/Highmark 5th Girls vs Ladue Blue 5th Girls
Sunday, December 14, 2014 Ladue West Old Gym
2:00 pm S32 Ladue White 6th Girls vs Lindbergh 6th Girls
Sunday, December 14, 2014 Ladue West Old Gym
3:00 pm S10 Ladue White 5th Boys vs Mid Rivers Eagles 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 Ladue West Old Gym
4:00 pm S10 Mustangs White 5th Boys vs Ladue White 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 Lafayette High Court 1
1:00 pm S13 Mavericks Remmers 5th Boys vs West County 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 Lafayette High Court 1
2:00 pm S6 West County 4th Boys vs Mavericks Remmers 4th Boys
Sunday, December 14, 2014 Lafayette High Court 1
3:00 pm S47 West County 8th Boys Team 1 vs Mavericks Remmers 8th Boys
Sunday, December 14, 2014 Lafayette High Court 1
4:00 pm S44 Knights Gold 7th Girls vs Mavericks Remmers 7th Girls
Sunday, December 14, 2014 Lafayette High Court 1
5:00 pm S30 Force X 6th Girls vs Mavericks Remmers 6th Girls
Sunday, December 14, 2014 Lafayette High Court 1
6:00 pm S22 Blue Devils 6th Boys vs Mavericks Remmers 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 Lafayette High Court 1
7:00 pm S1 Mavericks Remmers 3rd Boys vs Bears 3rd Boys
Sunday, December 14, 2014 Lafayette High Court 2
1:00 pm S38 Parkway South Red 7th Boys vs Mavericks Finley 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 Lafayette High Court 2
2:00 pm S23 Fighting Irish 6th Boys vs Mavericks Finley 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 Lafayette High Court 2
3:00 pm S37 Prospects Boerschig 7th Boys vs West County 7th Boys Team 1
Sunday, December 14, 2014 Lafayette High Court 2
4:00 pm S29 Fort Zumwalt South Black 6th Girls vs Aces 6th Girls
Sunday, December 14, 2014 Lafayette High Court 2
5:00 pm S46 Francis Howell North Chaos 7th Girls vs Marquette 7th Girls
Sunday, December 14, 2014 Lafayette High Court 2
6:00 pm S46 Bombers Harris 7th Girls vs Marquette 7th Girls
Sunday, December 14, 2014 Lafayette High Court 2
7:00 pm S32 Francis Howell North Black 6th Girls vs Jaguars Eckhard 6th Girls
Sunday, December 14, 2014 Lafayette High Small Gym
1:00 pm S29 Knights Gold 5th Girls vs Marquette 6th Girls
Sunday, December 14, 2014 Lafayette High Small Gym
2:00 pm S29 Fort Zumwalt South Black 6th Girls vs Marquette 6th Girls
Sunday, December 14, 2014 Lafayette High Small Gym
3:00 pm S25 Summit Silver Lutes 6th Boys vs West County Basketball 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 Lafayette High Small Gym
4:00 pm S34 Parkway North Parks 7th Boys vs Parkway West Blue 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 Lafayette High Small Gym
5:00 pm S52 Greyhounds Greenlee 8th Boys vs St. Charles Blue 8th Boys
Sunday, December 14, 2014 Lafayette High Small Gym
6:00 pm S25 Greyhounds Joerger 6th Boys vs Parkway South Red 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 Lafayette High Small Gym
7:00 pm S21 Parkway South Blue 6th Boys vs Greyhounds Demisse 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 Lindbergh Small Gym
1:00 pm S15 Eagles White 5th Boys vs Parkway South Blue 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 Lindbergh Small Gym
2:00 pm S12 Eagles Red 5th Boys vs Lindbergh 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 Lindbergh Small Gym
3:00 pm S12 Eagles White 5th Boys vs Summit Black Buckman 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 Lindbergh Small Gym
4:00 pm S19 Mustangs Blue 6th Boys vs Flyers Basketball Gold 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 Lindbergh Small Gym
5:00 pm S44 Eureka Gold 7th Girls vs Lady Rebels Red 7th Girls
Sunday, December 14, 2014 Lindbergh Small Gym
6:00 pm S19 Eagles Black 5th Boys vs Flyers Basketball Gold 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 Lindbergh Small Gym
7:00 pm S42 Eureka Purple 7th Girls vs St. Louis Gunners 7th Girls
Sunday, December 14, 2014 MICDS Gym 1
11:00 am S41 Greyhounds Ahearn 7th Boys vs MICDS Campbell 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 MICDS Gym 1
12:00 pm S4 Greyhounds Orange 4th Boys vs St. Louis Lions 4th Boys
Sunday, December 14, 2014 MICDS Gym 1
1:00 pm S1 Greyhounds White 4th Boys vs St. Louis Lions 3rd Boys
Sunday, December 14, 2014 MICDS Gym 1
2:00 pm S10 Seckman Hurley 5th Boys vs MICDS McCoy 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 MICDS Gym 1
3:00 pm S35 Prospects Elite Thomas 7th Boys vs MICDS Duvall 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 MICDS Gym 2
12:00 pm S4 Summit Maroon Laaker 4th Boys vs Fort Zumwalt West Black 4th Boys
Sunday, December 14, 2014 MICDS Gym 2
1:00 pm S4 Timberland Blue 4th Boys vs Fort Zumwalt West Purple 4th Boys
Sunday, December 14, 2014 MICDS Gym 2
2:00 pm S4 Summit Black Timm 4th Boys vs Fort Zumwalt West Black 4th Boys
Sunday, December 14, 2014 MICDS Gym 2
3:00 pm S4 Timberland Green 4th Boys vs Fort Zumwalt West Purple 4th Boys
Sunday, December 14, 2014 MICDS Gym 3
12:00 pm S42 Summit 7th Girls vs MICDS Griffith 7th Girls
Sunday, December 14, 2014 MICDS Gym 3
1:00 pm S49 Mavericks Sweet 8th Boys vs St. Louis Lions Gold Boys 7th Grade
Sunday, December 14, 2014 MICDS Gym 3
2:00 pm S46 Parkway Central 7th Girls vs MICDS Reichle 7th Girls
Sunday, December 14, 2014 MICDS Gym 3
3:00 pm S4 Lions's Choice Lions 4th Boys vs Blue Devils 4th Boys
Sunday, December 14, 2014 MICDS Gym 3
4:00 pm S52 Northwest Blue 8th Boys vs MICDS Waldman 8th Boys
Sunday, December 14, 2014 Orchard Farm (Discovery Zone)
12:00 pm S22 Frye's Eagles 6th Boys vs Orchard Farm Green 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 Orchard Farm (Discovery Zone)
1:00 pm S13 Fort Zumwalt North Black 5th Boys vs Orchard Farm Green 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 Orchard Farm (Discovery Zone)
2:00 pm S22 Frye's Eagles 6th Boys vs Orchard Farm White 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 Orchard Farm (Discovery Zone)
3:00 pm S13 Fort Zumwalt North Black 5th Boys vs Orchard Farm White 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 Parkway Central Gym 1
11:00 am S32 Ladue Black 6th Girls vs Eureka Gold 6th Girls
Sunday, December 14, 2014 Parkway Central Gym 1
12:00 pm S47 Ladue White 8th Boys vs Parkway Central Red 8th Boys
Sunday, December 14, 2014 Parkway Central Gym 1
1:00 pm S50 Summit Black Strickland 8th Boys vs Parkway Central White 8th Boys
Sunday, December 14, 2014 Parkway Central Gym 1
2:00 pm S47 Next Dimension 8th Boys vs Ladue White 8th Boys
Sunday, December 14, 2014 Parkway Central Gym 1
3:00 pm S29 Blue Devils 6th Girls vs Parkway Central Red 6th Girls
Sunday, December 14, 2014 Parkway Central Gym 2
11:00 am S55 Fort Zumwalt South Red 8th Girls vs Wildcats Broderick 8th Girls
Sunday, December 14, 2014 Parkway Central Gym 2
12:00 pm S23 SCL Crusaders 6th Boys vs Parkway Central Red 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 Parkway Central Gym 2
1:00 pm S54 Fort Zumwalt South Red 8th Girls vs Mehlville 8th Girls
Sunday, December 14, 2014 Parkway Central Gym 2
2:00 pm S32 Ladue Black 6th Girls vs Parkway Central White 6th Girls
Sunday, December 14, 2014 Parkway Central Gym 2
3:00 pm S34 Mustangs Blue 7th Boys vs Parkway Central Fritz 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 St. Charles Hardin Middle
1:00 pm S22 St. Charles 6th Boys vs Troy 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 St. Charles Hardin Middle
2:00 pm S55 Parkway North 8th Girls vs St. Charles 8th Girls
Sunday, December 14, 2014 St. Charles Hardin Middle
3:00 pm S54 Fort Zumwalt West 8th Girls vs St. Charles 8th Girls
Sunday, December 14, 2014 St. Charles Hardin Middle
4:00 pm S18 Crusaders White 5th Girls vs St. Charles 5th Girls
Sunday, December 14, 2014 St. Charles Hardin Middle
5:00 pm S18 O'Fallon Ice 5th Girls vs St. Charles 5th Girls
Sunday, December 14, 2014 St. Charles Hardin Middle
6:00 pm S40 Fort Zumwalt West Black 7th Boys vs St. Charles Blue 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 St. Charles West Gym 1
4:00 pm S52 Francis Howell Montgomery 8th Boys vs St. Louis Prospects AlexanderForrest 8th Boys
Sunday, December 14, 2014 St. Charles West Gym 1
5:00 pm S36 Fort Zumwalt West Purple 7th Boys vs St. Charles West Hash 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 St. Charles West Gym 1
6:00 pm S25 Fort Zumwalt West Parker 6th Boys vs St. Charles West White Foust 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 St. Charles West Gym 1
7:00 pm S10 Fort Zumwalt South Black 5th Boys vs St. Charles West Maroon 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 St. Charles West Gym 2
4:00 pm S15 St. Charles 5th Boys vs St. Charles West White 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 St. Charles West Gym 2
5:00 pm S56 Ladue White 8th Girls vs Marquette 8th Girls
Sunday, December 14, 2014 St. Charles West Gym 2
6:00 pm S56 Marquette 8th Girls vs Fort Zumwalt East 8th Girls
Sunday, December 14, 2014 St. Charles West Gym 2
7:00 pm S48 Sacred Heart 8th Boys vs Prospects Elite Head 8th Boys
Sunday, December 14, 2014 St. John's Lutheran Ballwin
3:00 pm S51 Greyhounds Gentry 8th Boys vs St. John's Lutheran 8th Boys
Sunday, December 14, 2014 St. John's Lutheran Ballwin
4:00 pm S25 Greyhounds Joerger 6th Boys vs St. John's Lutheran Blue 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 St. John's Lutheran Ballwin
5:00 pm S56 Greyhounds Pierce 8th Girls vs St. John's Lutheran 8th Girls
Sunday, December 14, 2014 St. John's Lutheran Ballwin
6:00 pm S17 St. John's Lutheran 5th Girls vs Northwest 5th Girls
Sunday, December 14, 2014 St. John's Lutheran Ballwin
7:00 pm S30 Summit Flash 6th Girls vs Northwest 6th Girls
Sunday, December 14, 2014 St. John's Lutheran Ballwin
8:00 pm S15 Northwest Blue 5th Boys vs St. John's Lutheran Orange 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 Valley Park High Gym 1
11:00 am S23 Quadricorn 6th Boys vs Valley Park 6th Boys
Sunday, December 14, 2014 Valley Park High Gym 1
12:00 pm S50 Fox Ivey 8th Boys vs Valley Park Orange 8th Boys
Sunday, December 14, 2014 Valley Park High Gym 1
1:00 pm S55 Northwest White 8th Girls vs Valley Park Blue 8th Girls
Sunday, December 14, 2014 Valley Park High Gym 1
2:00 pm S40 West County 7th Boys Team 3 vs Summit Maroon Eigelberger 7th Boys
Sunday, December 14, 2014 Valley Park High Gym 1
3:00 pm S45 Northwest Blue 7th Girls vs Parkway West White 7th Girls
Sunday, December 14, 2014 Valley Park High Gym 1
4:00 pm S52 West County 8th Boys Team 2 vs Valley Park Blue 8th Boys
Sunday, December 14, 2014 Valley Park High Gym 1
5:00 pm S42 Northwest Blue 7th Girls vs Valley Park Orange 8th Girls
Sunday, December 14, 2014 Valley Park High Gym 2
11:00 am S32 Webster 6th Girls vs Valley Park 6th Girls
Sunday, December 14, 2014 Valley Park High Gym 2
12:00 pm S15 Ladue Black 5th Boys vs Valley Park Blue 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 Valley Park High Gym 2
1:00 pm S18 Eagles 5th Girls vs Valley Park 5th Girls
Sunday, December 14, 2014 Valley Park High Gym 2
2:00 pm S15 Ladue Black 5th Boys vs Valley Park Orange 5th Boys
Sunday, December 14, 2014 Valley Park High Gym 2
3:00 pm S9 TBA 4th Girls 4 vs Valley Park 4th Girls
Sunday, December 14, 2014 Valley Park High Gym 2
4:00 pm S47 Lions 8th Boys vs Summit Maroon Scherrer 8th Boys
Sunday, December 14, 2014 Valley Park High Gym 2
5:00 pm S47 West County 8th Boys Team 2 vs Summit Maroon Scherrer 8th Boys
Saturday, December 20, 2014 Arlington United Methodist Church
10:00 am S48 St. Charles Blue 8th Boys vs Webster Groves Wright 8th Boys
Saturday, December 20, 2014 Arlington United Methodist Church
11:00 am S47 Quincy 8th Boys vs Mavericks Green 8th Boys
Saturday, December 20, 2014 Arlington United Methodist Church
12:00 pm S51 Crusaders White 8th Boys vs St. Louis Blue Knights 8th Boys
Saturday, December 20, 2014 Arlington United Methodist Church
1:00 pm S37 Quincy 7th Boys vs Timberland Blue 7th Boys
Saturday, December 20, 2014 Arlington United Methodist Church
2:00 pm S49 Quincy 8th Boys vs Crusaders White 8th Boys
Saturday, December 20, 2014 Arlington United Methodist Church
3:00 pm S37 Quincy 7th Boys vs Wolves Estrel 7th Boys
Saturday, December 20, 2014 Arlington United Methodist Church
4:00 pm S56 O'Fallon Christian 8th Girls vs Grace Christian 8th Girls
Saturday, December 20, 2014 Fox High School Gym 1
10:00 am S6 Northwest Blue 4th Boys vs Oakville 4th Boys
Saturday, December 20, 2014 Fox High School Gym 1
11:00 am S40 Force O 7th Boys vs Seckman Salsman 7th Boys
Saturday, December 20, 2014 Fox High School Gym 1
12:00 pm S25 Force O 6th Boys vs Seckman 6th Boys
Saturday, December 20, 2014 Fox High School Gym 1
1:00 pm S40 Force O 7th Boys vs Antonia Bulls 7th Boys
Saturday, December 20, 2014 Fox High School Gym 1
2:00 pm S25 Force O 6th Boys vs Fox Reese 6th Boys
Saturday, December 20, 2014 Fox High School Gym 1
3:00 pm S34 Force X 7th Boys vs Seckman Bodine 7th Boys
Saturday, December 20, 2014 Fox High School Gym 1
6:00 pm S26 Knights Lorenz 6th Boys vs Northwest Blue 6th Boys
Saturday, December 20, 2014 Parkway West Middle Large Gym
9:00 am S41 Northwest Blue 7th Boys vs Parkway West Red 7th Boys
Saturday, December 20, 2014 Parkway West Middle Large Gym
10:00 am S48 Rockwood Thunder 8th Boys vs Prospects Elite Head 8th Boys
Saturday, December 20, 2014 Parkway West Middle Large Gym
11:00 am S19 Pemberton Bulls 6th Boys vs SCC Stars 6th Boys
Saturday, December 20, 2014 Parkway West Middle Large Gym
12:00 pm S25 Summit White Hamilton 6th Boys vs Parkway South Red 6th Boys
Saturday, December 20, 2014 Parkway West Middle Large Gym
1:00 pm S10 Parkway West 5th Boys vs St. John's Lutheran Blue 5th Boys
Saturday, December 20, 2014 Parkway West Middle Large Gym
2:00 pm S20 St. Louis Triple Threat 6th Boys vs Prospects Elite Head 6th Boys
Saturday, December 20, 2014 Parkway West Middle Large Gym
3:00 pm S9 Fort Zumwalt South 4th Girls vs TBA 4th Girls 4
Saturday, December 20, 2014 Parkway West Middle Large Gym
4:00 pm S2 STL Rockstars 3rd Girls vs Sporting Shooters 3rd Girls
Saturday, December 20, 2014 Parkway West Middle Large Gym
5:00 pm S42 Mehlville 8th Girls vs Bulldogs 7th Girls
Saturday, December 20, 2014 Parkway West Middle Large Gym
6:00 pm S12 Force X 5th Boys vs Messiah Lions 5th Boys
Saturday, December 20, 2014 Parkway West Middle Small Gym
9:00 am S47 Rockwood Thunder 8th Boys vs Mavericks Remmers 8th Boys
Saturday, December 20, 2014 Parkway West Middle Small Gym
10:00 am S1 St. Louis Lions 3rd Boys vs Mavericks Remmers 3rd Boys
Saturday, December 20, 2014 Parkway West Middle Small Gym
11:00 am S49 Parkway South Red 8th Boys vs St. Louis Lions Gold Boys 7th Grade
Saturday, December 20, 2014 Parkway West Middle Small Gym
12:00 pm S4 Mavericks Remmers 4th Boys vs St. Louis Lions 4th Boys
Saturday, December 20, 2014 Parkway West Middle Small Gym
1:00 pm S22 South County Bulls 6th Boys vs Mavericks Remmers 6th Boys
Saturday, December 20, 2014 Parkway West Middle Small Gym
2:00 pm S14 Mavericks Remmers 5th Boys vs Prospects Jenkins 5th Boys
Saturday, December 20, 2014 Parkway West Middle Small Gym
4:00 pm S44 Mavericks Remmers 7th Girls vs Lindbergh 7th Girls
Saturday, December 20, 2014 Parkway West Middle Small Gym
5:00 pm S19 Force X 6th Boys vs Eagles Black 5th Boys
Saturday, December 20, 2014 Parkway West Middle Small Gym
6:00 pm S54 Mehlville 8th Girls vs Lindbergh Lubsch 8th Girls
Saturday, December 20, 2014 Principia Girls' Gym
2:00 pm S32 St. Charles 6th Girls vs Knights White 6th Girls
Saturday, December 20, 2014 Principia Girls' Gym
3:00 pm S54 Francis Howell Blue 8th Girls vs Marquette 8th Girls
Saturday, December 20, 2014 Principia Girls' Gym
4:00 pm S54 Marquette 8th Girls vs Parkway South 8th Girls
Saturday, December 20, 2014 Principia Girls' Gym
5:00 pm S18 Rockets Maroon 5th Girls vs Force 4th Girls
Saturday, December 20, 2014 St. Mary's High School
12:00 pm S23 SCL Crusaders 6th Boys vs Oakville Pepper 6th Boys
Saturday, December 20, 2014 St. Mary's High School
1:00 pm S23 Oakville Keller 6th Boys vs Parkway Central White 6th Boys
Saturday, December 20, 2014 St. Mary's High School
2:00 pm S22 Leprechauns 6th Boys vs Oakville Pepper 6th Boys
Saturday, December 20, 2014 St. Mary's High School
3:00 pm S41 Oakville Bishop 7th Boys vs Parkway South Blue 7th Boys
Saturday, December 20, 2014 St. Mary's High School
4:00 pm S41 St. Louis Patriots 7th Boys vs Red Devils Kretzer 7th Boys
Saturday, December 20, 2014 St. Mary's High School
5:00 pm S34 St. Louis Lions Black 7th Boys vs WITTS Eagles 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 Brentwood High School
11:00 am S3 Summit Maroon Laaker 4th Boys vs Jets Blue 4th Boys
Sunday, December 21, 2014 Brentwood High School
12:00 pm S46 Fort Zumwalt South Black 7th Girls vs Brentwood 7th Girls
Sunday, December 21, 2014 Brentwood High School
1:00 pm S47 Eureka 8th Boys vs Brentwood 8th Boys
Sunday, December 21, 2014 Brentwood High School
2:00 pm S34 Ladue White 7th Boys vs Brentwood 7th Boys
Sunday, December 21, 2014 Brentwood High School
3:00 pm S47 Ladue Blue 8th Boys vs Brentwood 8th Boys
Sunday, December 21, 2014 Brentwood High School
4:00 pm S34 Ladue Blue 7th Boys vs Brentwood 7th Boys
Sunday, December 21, 2014 Brentwood High School
5:00 pm S32 Ladue Black 6th Girls vs Brentwood 6th Girls
Sunday, December 21, 2014 Brentwood High School
6:00 pm S31 Francis Howell Gold 6th Girls vs Ladue White 6th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
9:00 am S38 Ladue Black 7th Boys vs Fort Zumwalt North Black 7th Boys
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
10:00 am S29 Force X 5th Girls vs Fort Zumwalt South Black 6th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
11:00 am S17 Force O 5th Girls vs Fort Zumwalt South 5th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
12:00 pm S29 Force X 6th Girls vs Fort Zumwalt South Black 6th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
1:00 pm S17 Force Z 5th Girls vs Fort Zumwalt South 5th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
2:00 pm S31 Parkway South 6th Girls vs Force X 6th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
3:00 pm S44 Midwest Select 6th Girls vs Fort Zumwalt South Black 7th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
4:00 pm S3 Summit Black Timm 4th Boys vs Fort Zumwalt South Kell 4th Boys
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
5:00 pm S41 Wolves Estrel 7th Boys vs Fort Zumwalt South Red 7th Boys
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
6:00 pm S52 Flyers Basketball Green 8th Boys vs Fort Zumwalt South Red 8th Boys
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
7:00 pm S47 Flyers Basketball Gold 8th Boys vs Fort Zumwalt South Black 8th Boys
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt South Gym 1
8:00 pm S50 Fort Zumwalt North Black 8th Boys vs Fort Zumwalt South Red 8th Boys
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
9:00 am S18 Force O 5th Girls vs Fort Zumwalt North 5th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
10:00 am S4 Crusaders Blue 4th Boys vs Fort Zumwalt South Red 4th Boys
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
11:00 am S4 Bears 3rd Boys vs Fort Zumwalt South Red 4th Boys
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
12:00 pm S22 Grizzlies 6th Boys vs Fort Zumwalt South Black 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
2:00 pm S53 Midwest Select 7th Girls vs Fort Zumwalt West 8th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
3:00 pm S10 Prospects 5th Boys vs Fort Zumwalt South Black 5th Boys
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
4:00 pm S54 Fort Zumwalt North 8th Girls vs Fort Zumwalt South Red 8th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
5:00 pm S10 Mustangs Blue 5th Boys vs Fort Zumwalt South Black 5th Boys
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
6:00 pm S54 Fort Zumwalt East 8th Girls vs Fort Zumwalt South Red 8th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
7:00 pm S53 Fort Zumwalt South Black 8th Girls vs Knights White 7th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt South Gym 2
8:00 pm S53 Fort Zumwalt South Black 8th Girls vs Knights Black 7th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
10:00 am S19 Pistons 6th Boys vs Crusaders Blue 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
11:00 am S52 Francis Howell Blue 8th Boys vs Wrecca's 8th Boys
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
12:00 pm S29 Fort Zumwalt West Purple 6th Girls vs Knights Red 6th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
1:00 pm S32 Knights White 6th Girls vs Fort Zumwalt West White 6th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
2:00 pm S29 Northstars Blue 6th Girls vs Fort Zumwalt West Purple 6th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
3:00 pm S17 Northstars 5th Girls vs Fort Zumwalt West White 6th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
4:00 pm S44 Northstars Blue 7th Girls vs Fort Zumwalt West 7th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
5:00 pm S53 Northstars 8th Girls vs Fort Zumwalt West 8th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
6:00 pm S29 Northstars Orange 6th Girls vs Fort Zumwalt West 7th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
7:00 pm S44 Northstars Orange 7th Girls vs Knights White Montandon 7th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt West Gym 1
8:00 pm S26 Timberland Green 6th Boys vs Northstars 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
9:00 am S52 Missouri Express 8th Boys vs Wrecca's 8th Boys
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
10:00 am S9 Knights Robertson/Pierce 4th Girls vs Fort Zumwalt West 4th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
11:00 am S52 Missouri Express 8th Boys vs Fort Zumwalt West Brown 8th Boys
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
12:00 pm S26 Duchesne 6th Boys vs Midwest Crew 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
1:00 pm S49 Prospects Lucas 8th Boys vs Fort Zumwalt West Brown 8th Boys
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
2:00 pm S18 St. Charles West 5th Girls vs Kutis 5th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
3:00 pm S9 Bombers 4th Girls vs Kutis 4th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
4:00 pm S50 Valley Park Blue 8th Boys vs Fort Zumwalt North White 8th Boys
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
5:00 pm S40 West County 7th Boys Team 3 vs Fort Zumwalt West Purple 7th Boys
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
6:00 pm S50 Valley Park Orange 8th Boys vs Fort Zumwalt North White 8th Boys
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
7:00 pm S50 Valley Park Blue 8th Boys vs Fort Zumwalt North Green 8th Boys
Sunday, December 21, 2014 Fort Zumwalt West Gym 2
8:00 pm S16 Crusaders Blue 5th Girls vs CMS Eagles 6th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fox High School Gym 1
9:00 am S29 Aces 6th Girls vs Fox 6th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fox High School Gym 1
10:00 am S17 Rockets Maroon 5th Girls vs Waterloo 5th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fox High School Gym 1
11:00 am S29 Jaguars Eckhard 6th Girls vs Rockets Gold 6th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fox High School Gym 1
12:00 pm S44 Northwest Blue 7th Girls vs Rockets 7th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fox High School Gym 1
1:00 pm S29 Rockets Gold 6th Girls vs Seckman Hurley 6th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fox High School Gym 1
2:00 pm S44 Rockets 7th Girls vs Seckman Wyman 7th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fox High School Gym 1
3:00 pm S32 Cougars 6th Girls vs Rockets Maroon 6th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fox High School Gym 1
4:00 pm S18 Northwest 5th Girls vs Rockets Gold 5th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fox High School Gym 1
5:00 pm S32 Northwest 6th Girls vs Rockets Maroon 6th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fox High School Gym 1
6:00 pm S56 Rockets Black 8th Girls vs Fox George 8th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fox High School Gym 2
9:00 am S4 Columbia 4th Boys vs Oakville 4th Boys
Sunday, December 21, 2014 Fox High School Gym 2
10:00 am S25 Rockets 6th Boys vs Seckman 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 Fox High School Gym 2
11:00 am S54 Northwest Blue 8th Girls vs Rockets Gold 8th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fox High School Gym 2
12:00 pm S17 Rockets Maroon 5th Girls vs Sunkist 5th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fox High School Gym 2
1:00 pm S56 Rockets Maroon 8th Girls vs Bulldogs 7th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fox High School Gym 2
2:00 pm S12 Fox 5th Boys vs Antonia Bulls 5th Boys
Sunday, December 21, 2014 Fox High School Gym 2
3:00 pm S56 Rockets Maroon 8th Girls vs Fox George 8th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fox High School Gym 2
5:00 pm S54 Mehlville 8th Girls vs Rockets Black 8th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fox High School Gym 2
6:00 pm S50 Mehlville Green 8th Boys vs Oakville Thomas 8th Boys
Sunday, December 21, 2014 Fox High School Gym 2
7:00 pm S54 Oakville 8th Girls vs Mehlville 8th Girls
Sunday, December 21, 2014 Fox High School Gym 2
8:00 pm S44 Oakville 7th Girls vs Seckman Spears 7th Girls
Sunday, December 21, 2014 Kirkwood Denver Miller Gym
1:00 pm S47 Pioneer Elite Red 8th Boys vs South City Jets Red 8th Boys
Sunday, December 21, 2014 Kirkwood Denver Miller Gym
2:00 pm S49 Pioneer Elite White 8th Boys vs South City Jets White 8th Boys
Sunday, December 21, 2014 Kirkwood Denver Miller Gym
3:00 pm S13 Pioneer Elite Red 5th Boys vs South City Jets 5th Boys
Sunday, December 21, 2014 Kirkwood Denver Miller Gym
4:00 pm S34 Spartans Hill 7th Boys vs Pioneer Elite Red 7th Boys
Sunday, December 21, 2014 Kirkwood Denver Miller Gym
5:00 pm S38 Parkway North Powell 7th Boys vs Patriots 7th Boys
Sunday, December 21, 2014 Kirkwood Holley Court 1
1:00 pm S10 Ladue White 5th Boys vs Pioneer Elite Red 5th Boys
Sunday, December 21, 2014 Kirkwood Holley Court 1
2:00 pm S4 Fort Zumwalt West Purple 4th Boys vs Pioneer Elite White 4th Boys
Sunday, December 21, 2014 Kirkwood Holley Court 1
3:00 pm S15 Christ Community 5th Boys vs Ladue Black 5th Boys
Sunday, December 21, 2014 Kirkwood Holley Court 1
4:00 pm S19 Flyers Basketball Gold 6th Boys vs Pioneer Elite Red 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 Kirkwood Holley Court 1
5:00 pm S34 Flyers Basketball Gold 7th Boys vs Pioneer Elite Red 7th Boys
Sunday, December 21, 2014 Kirkwood Holley Court 2
1:00 pm S13 Christ Community 5th Boys vs Ladue Blue 5th Boys
Sunday, December 21, 2014 Kirkwood Holley Court 2
2:00 pm S36 Flyers Basketball Green 7th Boys vs Pioneer Elite White 7th Boys
Sunday, December 21, 2014 Kirkwood Holley Court 2
3:00 pm S12 Ladue Blue 5th Boys vs Pioneer Elite White 5th Boys
Sunday, December 21, 2014 Kirkwood Holley Court 2
4:00 pm S3 Fort Zumwalt West Black 4th Boys vs Pioneer Elite Red 4th Boys
Sunday, December 21, 2014 Kirkwood Holley Court 2
5:00 pm S15 Eagles White 5th Boys vs Ladue Black 5th Boys
Sunday, December 21, 2014 Lindbergh Small Gym
12:00 pm S23 Parkway Central Red 6th Boys vs Flyers Basketball Gold 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 Lindbergh Small Gym
2:00 pm S53 Francis Howell North Black 8th Girls vs Lindbergh 8th Girls
Sunday, December 21, 2014 Lindbergh Small Gym
4:00 pm S34 Summit Black Scalf 7th Boys vs Parkway North Parks 7th Boys
Sunday, December 21, 2014 Lindbergh Small Gym
5:00 pm S47 Lions 8th Boys vs West County 8th Boys Team 1
Sunday, December 21, 2014 Lindbergh Small Gym
6:00 pm S21 Mehlville White 6th Boys vs West County Basketball 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 Lindbergh Small Gym
7:00 pm S37 West County 7th Boys Team 1 vs Aces 7th Boys
Sunday, December 21, 2014 Marquette High School Big Gym
3:00 pm S36 Mustangs Blue 7th Boys vs Fort Zumwalt South Black 7th Boys
Sunday, December 21, 2014 Marquette High School Big Gym
4:00 pm S24 Mustangs Blue 6th Boys vs Webster Groves Snelling Black 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 Marquette High School Big Gym
5:00 pm S23 Webster Groves Black 6th Boys vs Mustangs White 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 Marquette High School Big Gym
6:00 pm S12 Eureka 5th Boys vs Mustangs White 5th Boys
Sunday, December 21, 2014 Marquette High School Big Gym
7:00 pm S10 Eagles Black 5th Boys vs Crush 5th Boys
Sunday, December 21, 2014 Marquette High School Big Gym
8:00 pm S12 Eagles Red 5th Boys vs Eureka 5th Boys
Sunday, December 21, 2014 Marquette High School Small Gym
3:00 pm S20 Prospects TBA 6th Boys vs Mustangs Blue 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 Marquette High School Small Gym
4:00 pm S48 Francis Howell Montgomery 8th Boys vs Prospects Elite Head 8th Boys
Sunday, December 21, 2014 Marquette High School Small Gym
5:00 pm S41 Parkway West White 7th Boys vs West County 7th Boys Team 2
Sunday, December 21, 2014 Marquette High School Small Gym
6:00 pm S1 Jets Black 3rd Boys vs Academia Basketball 3rd Boys
Sunday, December 21, 2014 Marquette High School Small Gym
7:00 pm S46 Francis Howell North Primeau 7th Girls vs Marquette 7th Girls
Sunday, December 21, 2014 Marquette High School Small Gym
8:00 pm S46 Summit 7th Girls vs Marquette 7th Girls
Sunday, December 21, 2014 Orchard Farm (Discovery Zone)
12:00 pm S22 Fort Zumwalt North Green 6th Boys vs Orchard Farm Green 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 Orchard Farm (Discovery Zone)
1:00 pm S38 Francis Howell White 7th Boys vs SCC Stars 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 Orchard Farm (Discovery Zone)
2:00 pm S22 Fort Zumwalt North Green 6th Boys vs Orchard Farm White 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 Orchard Farm (Discovery Zone)
3:00 pm S13 Norco Soccer 5th Boys vs Orchard Farm White 5th Boys
Sunday, December 21, 2014 Orchard Farm (Discovery Zone)
4:00 pm S13 Norco Soccer 5th Boys vs Orchard Farm Green 5th Boys
Sunday, December 21, 2014 Orchard Farm (Discovery Zone)
5:00 pm S9 Fort Zumwalt South 3rd Girls vs St. Charles Flames 4th Girls
Sunday, December 21, 2014 Orchard Farm (Discovery Zone)
6:00 pm S18 O'Fallon Ice 5th Girls vs Eagles 5th Girls
Sunday, December 21, 2014 Parkway Central Gym 1
11:00 am S47 Rockwood Thunder 8th Boys vs Parkway Central Red 8th Boys
Sunday, December 21, 2014 Parkway Central Gym 1
12:00 pm S47 Sacred Heart 8th Boys vs Parkway Central Red 8th Boys
Sunday, December 21, 2014 Parkway Central Gym 1
1:00 pm S29 Spirits 6th Girls vs Parkway Central Red 6th Girls
Sunday, December 21, 2014 Parkway Central Gym 1
2:00 pm S23 Flyers Basketball Green 6th Boys vs Parkway Central White 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 Parkway Central Gym 1
3:00 pm S19 Ladue White 6th Boys vs Parkway Central White 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 Parkway Central Gym 2
12:00 pm S34 Union 7th Boys vs Parkway Central Fritz 7th Boys
Sunday, December 21, 2014 Parkway Central Gym 2
1:00 pm S32 Francis Howell Brune 6th Girls vs Parkway Central White 6th Girls
Sunday, December 21, 2014 Parkway Central Gym 2
2:00 pm S34 Union 7th Boys vs Parkway Central Harris 7th Boys
Sunday, December 21, 2014 Parkway Central Gym 2
3:00 pm S56 Northwest White 8th Girls vs Parkway South 8th Girls
Sunday, December 21, 2014 Parkway West Middle Large Gym
10:00 am S47 Summit Maroon Scherrer 8th Boys vs Parkway West Blue 8th Boys
Sunday, December 21, 2014 Parkway West Middle Large Gym
11:00 am S15 Bombers Ashby 5th Boys vs Summit Black Buckman 5th Boys
Sunday, December 21, 2014 Parkway West Middle Large Gym
12:00 pm S33 Summit Flash 6th Girls vs Dynamite Blue 6th Girls
Sunday, December 21, 2014 Parkway West Middle Large Gym
1:00 pm S15 Bombers Ashby 5th Boys vs Parkway South Blue 5th Boys
Sunday, December 21, 2014 Parkway West Middle Large Gym
2:00 pm S6 Bombers 4th Boys vs Summit White Taff 4th Boys
Sunday, December 21, 2014 Parkway West Middle Large Gym
3:00 pm S25 Bombers Ashby 6th Boys vs Summit White Hamilton 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 Parkway West Middle Large Gym
4:00 pm S36 Bombers Meyer 7th Boys vs Summit White Meier 7th Boys
Sunday, December 21, 2014 Parkway West Middle Large Gym
5:00 pm S40 Bombers Collins 7th Boys vs Summit Silver Taff 7th Boys
Sunday, December 21, 2014 Parkway West Middle Large Gym
6:00 pm S52 Bombers 8th Boys vs Summit Black Strickland 8th Boys
Sunday, December 21, 2014 Parkway West Middle Small Gym
10:00 am S1 TBA 3rd Boys 2 vs Bombers 3rd Boys
Sunday, December 21, 2014 Parkway West Middle Small Gym
11:00 am S21 Bombers Rapplean 6th Boys vs Summit Maroon Dodd 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 Parkway West Middle Small Gym
12:00 pm S17 Cardinals 5th Girls vs Parkway West Blue 5th Girls
Sunday, December 21, 2014 Parkway West Middle Small Gym
1:00 pm S17 Valley Park 5th Girls vs Parkway West Black 5th Girls
Sunday, December 21, 2014 Parkway West Middle Small Gym
2:00 pm S46 Bombers Harris 7th Girls vs Parkway South 7th Girls
Sunday, December 21, 2014 Parkway West Middle Small Gym
3:00 pm S9 Northwest Blue 4th Girls vs Valley Park 4th Girls
Sunday, December 21, 2014 Parkway West Middle Small Gym
4:00 pm S32 Marquette 6th Girls vs Valley Park 6th Girls
Sunday, December 21, 2014 Parkway West Middle Small Gym
5:00 pm S40 Fox Stroisch 7th Boys vs Parkway South Red 7th Boys
Sunday, December 21, 2014 Parkway West Middle Small Gym
6:00 pm S32 Seckman Williams 6th Girls vs Marquette 6th Girls
Sunday, December 21, 2014 St. Charles Hardin Middle
12:00 pm S2 Kutis 3rd Girls vs Lady Angels White 3rd Girls
Sunday, December 21, 2014 St. Charles Hardin Middle
1:00 pm S9 Lady Angels Pink 4th Girls vs St. Charles 4th Girls
Sunday, December 21, 2014 St. Charles Hardin Middle
2:00 pm S17 Lady Angels Blue 5th Girls vs St. Charles 5th Girls
Sunday, December 21, 2014 St. Charles Hardin Middle
3:00 pm S54 Parkway Central Nienkark 8th Girls vs St. Charles 8th Girls
Sunday, December 21, 2014 St. Charles Hardin Middle
4:00 pm S37 St. Charles West Hash 7th Boys vs St. Charles White 7th Boys
Sunday, December 21, 2014 St. Charles Hardin Middle
5:00 pm S40 Mehlville White 7th Boys vs St. Charles Blue 7th Boys
Sunday, December 21, 2014 St. Charles Hardin Middle
6:00 pm S12 Tigers 5th Boys vs St. Charles 5th Boys
Sunday, December 21, 2014 St. Charles Hardin Middle
7:00 pm S38 Prospects Elite Thomas 7th Boys vs St. Charles White 7th Boys
Sunday, December 21, 2014 St. Charles West Gym 1
2:00 pm S49 Fort Zumwalt West Bryant 8th Boys vs Crusaders White 8th Boys
Sunday, December 21, 2014 St. Charles West Gym 1
3:00 pm S48 St. Charles Wiggs 8th Boys vs St. Charles West Champagne 8th Boys
Sunday, December 21, 2014 St. Charles West Gym 1
4:00 pm S21 Fort Zumwalt North Black 6th Boys vs Jr. Ark 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 St. Charles West Gym 1
5:00 pm S12 Fort Zumwalt North Black 5th Boys vs St. Charles West Maroon 5th Boys
Sunday, December 21, 2014 St. Charles West Gym 1
6:00 pm S24 Fort Zumwalt North Black 6th Boys vs St. Charles West Maroon Foust 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 St. Charles West Gym 1
7:00 pm S24 Ladue Blue 6th Boys vs Winfield 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 St. Charles West Gym 1
8:00 pm S20 Ladue Blue 6th Boys vs Power Basketball 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 St. Charles West Gym 2
1:00 pm S50 Parkway Central White 8th Boys vs Mavericks Sweet 8th Boys
Sunday, December 21, 2014 St. Charles West Gym 2
2:00 pm S51 Mavericks Sweet 8th Boys vs St. Charles West Wright 8th Boys
Sunday, December 21, 2014 St. Charles West Gym 2
3:00 pm S15 Timberland Blue 5th Boys vs Valley Park Blue 5th Boys
Sunday, December 21, 2014 St. Charles West Gym 2
4:00 pm S15 Timberland Green 5th Boys vs Valley Park Orange 5th Boys
Sunday, December 21, 2014 St. Charles West Gym 2
5:00 pm S38 Parkway South Blue 7th Boys vs Francis Howell Blue 7th Boys
Sunday, December 21, 2014 St. Charles West Gym 2
6:00 pm S44 Midwest Select 6th Girls vs Fort Zumwalt North 7th Girls
Sunday, December 21, 2014 St. Charles West Gym 2
7:00 pm S53 Parkway Central Gray 8th Girls vs St. Charles West 8th Girls
Sunday, December 21, 2014 St. John's Lutheran Ballwin
4:00 pm S18 Francis Howell 5th Girls vs St. John's Lutheran 5th Girls
Sunday, December 21, 2014 St. John's Lutheran Ballwin
5:00 pm S19 Blue Devils 6th Boys vs St. John's Lutheran 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 St. John's Lutheran Ballwin
6:00 pm S10 St. Louis Hawks 5th Boys vs Fort Zumwalt South Red 5th Boys
Sunday, December 21, 2014 St. John's Lutheran Ballwin
7:00 pm S14 St. John's Lutheran Orange 5th Boys vs Blue Devils 4th Boys
Sunday, December 21, 2014 St. John's Lutheran Ballwin
8:00 pm S10 Fort Zumwalt South Red 5th Boys vs St. John's Lutheran Blue 5th Boys
Sunday, December 21, 2014 Troy 9th Grade Center
12:00 pm S4 Phantoms 4th Boys vs New Melle Vikings 4th Boys
Sunday, December 21, 2014 Troy 9th Grade Center
1:00 pm S41 Timberland Green 7th Boys vs Midwest Crew 7th Boys
Sunday, December 21, 2014 Troy 9th Grade Center
2:00 pm S3 Titans 4th Boys vs Phantoms 4th Boys
Sunday, December 21, 2014 Troy 9th Grade Center
3:00 pm S22 Frye's Eagles 6th Boys vs Troy 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 Troy 9th Grade Center
4:00 pm S21 Troy 6th Boys vs Crusaders White 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 Troy 9th Grade Center
5:00 pm S21 Frye's Eagles 6th Boys vs Crusaders White 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 Villa Duchesne Kenefick Gym
1:00 pm S1 ICD- Ranthum 3rd Boys vs Mavericks Finley 3rd Boys
Sunday, December 21, 2014 Villa Duchesne Kenefick Gym
2:00 pm S23 Parkway West Blue 6th Boys vs Mavericks Finley 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 Villa Duchesne Kenefick Gym
3:00 pm S38 Greyhounds Ahearn 7th Boys vs Mavericks Finley 7th Boys
Sunday, December 21, 2014 Villa Duchesne Kenefick Gym
4:00 pm S32 Webster 6th Girls vs Ladue Blue 6th Girls
Sunday, December 21, 2014 Villa Duchesne Kenefick Gym
5:00 pm S30 St. Paul's Lutheran 6th Girls vs Knights Winfield 5th Girls
Sunday, December 21, 2014 Villa Duchesne Kenefick Gym
6:00 pm S9 St. Alban Roe Lady Irish 4th Girls vs Parkway South 4th Girls
Sunday, December 21, 2014 Villa Duchesne Kenefick Gym
7:00 pm S45 Francis Howell 7th Girls vs Ladue White 7th Girls
Sunday, December 21, 2014 Windsor High Gym 1
12:00 pm S23 St. Louis Triple Threat 6th Boys vs Jays 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 Windsor High Gym 1
1:00 pm S26 Valley Park 6th Boys vs Windsor Williams 6th Boys
Sunday, December 21, 2014 Windsor High Gym 1
2:00 pm S6 Tigers 4th Boys vs Bluehawks 4th Boys
Sunday, December 21, 2014 Windsor High Gym 1
3:00 pm S30 Christ Community 6th Girls vs Seckman Munie 6th Girls
Thursday, December 25, 2014 Fort Zumwalt North Gym 2
12:00 am S44 TBA 7th Girls 3 vs Force X 7th Girls
Thursday, December 25, 2014 John Burroughs Court 1
1:00 pm S52 St. Louis Blue Knights 8th Boys vs Bombers 8th Boys
Thursday, December 25, 2014 Lindbergh Small Gym
1:00 am S44 TBA 7th Girls 3 vs Force X 7th Girls
Thursday, December 25, 2014 Pacific High Gym 2
4:00 pm S44 TBA 7th Girls 3 vs Washington 7th Girls
Saturday, January 03, 2015 Fort Zumwalt East Gym 1
1:00 pm S3 Comets 4th Boys vs Fort Zumwalt South Kell 4th Boys
Saturday, January 03, 2015 Fort Zumwalt East Gym 1
2:00 pm S4 Fort Zumwalt West Purple 4th Boys vs Titans 4th Boys
Saturday, January 03, 2015 Fort Zumwalt East Gym 1
3:00 pm S4 Fort Zumwalt West Black 4th Boys vs Titans 4th Boys
Saturday, January 03, 2015 Fort Zumwalt East Gym 1
4:00 pm S4 Phantoms 4th Boys vs Crusaders White 4th Boys
Saturday, January 03, 2015 Fort Zumwalt East Gym 1
5:00 pm S18 Fort Zumwalt South Red 5th Girls vs Fort Zumwalt North 5th Girls
Saturday, January 03, 2015 Fort Zumwalt East Gym 2
1:00 pm S36 Fort Zumwalt South Black 7th Boys vs Fort Zumwalt West Purple 7th Boys
Saturday, January 03, 2015 Fort Zumwalt East Gym 2
2:00 pm S36 O'Fallon Bucks 7th Boys vs Fort Zumwalt West Black 7th Boys
Saturday, January 03, 2015 Fort Zumwalt East Gym 2
3:00 pm S53 Francis Howell North Black 8th Girls vs Francis Howell Gold 8th Girls
Saturday, January 03, 2015 Fort Zumwalt East Gym 2
4:00 pm S54 Francis Howell North White 8th Girls vs Francis Howell Blue 8th Girls
Saturday, January 03, 2015 Fort Zumwalt East Gym 2
5:00 pm S22 Fort Zumwalt West Parker 6th Boys vs Grizzlies 6th Boys
Saturday, January 03, 2015 Fort Zumwalt East Gym 2
6:00 pm S20 Fort Zumwalt West Parker 6th Boys vs Winfield 6th Boys
Saturday, January 03, 2015 John Burroughs Court 1
1:00 pm S31 Crusaders Blue 5th Girls vs Dynamite White 6th Girls
Saturday, January 03, 2015 John Burroughs Court 1
2:00 pm S9 Mavericks 4th Girls vs Ladue Duke 4th Girls
Saturday, January 03, 2015 John Burroughs Court 1
3:00 pm S1 Jets Bronze Droner 3rd Boys vs ICD- Ranthum 3rd Boys
Saturday, January 03, 2015 John Burroughs Court 2
2:00 pm S3 Mavericks White 4th Boys vs Riverdogs 4th Boys
Saturday, January 03, 2015 John Burroughs Court 2
3:00 pm S3 Mavericks Black 4th Boys vs Riverdogs 4th Boys
Saturday, January 03, 2015 Parkway West Middle Large Gym
2:00 pm S32 Fort Zumwalt South Black 6th Girls vs Cougars 6th Girls
Saturday, January 03, 2015 Parkway West Middle Large Gym
3:00 pm S21 St. Louis Triple Threat 6th Boys vs Pemberton Bulls 6th Boys
Saturday, January 03, 2015 Parkway West Middle Large Gym
4:00 pm S32 Fort Zumwalt South Black 6th Girls vs Seckman Munie 6th Girls
Saturday, January 03, 2015 Parkway West Middle Large Gym
5:00 pm S22 Knights Lorenz 6th Boys vs Oakville Pepper 6th Boys
Saturday, January 03, 2015 Parkway West Middle Small Gym
2:00 pm S10 Prospects Jenkins 5th Boys vs MICDS McCoy 5th Boys
Saturday, January 03, 2015 Parkway West Middle Small Gym
3:00 pm S1 Mavericks Finley 3rd Boys vs Kirkwood McDowell 3rd Boys
Saturday, January 03, 2015 Parkway West Middle Small Gym
4:00 pm S13 Parkway West 5th Boys vs Mavericks Finley 5th Boys
Saturday, January 03, 2015 Parkway West Middle Small Gym
5:00 pm S17 Parkway South 5th Girls vs Runnin Rebels Blue 5th Girls
Saturday, January 03, 2015 Principia Girls' Gym
2:00 pm S41 Northwest Blue 7th Boys vs Parkway West White 7th Boys
Saturday, January 03, 2015 Principia Girls' Gym
3:00 pm S18 Force Z 5th Girls vs Parkway South 5th Girls
Saturday, January 03, 2015 Principia Girls' Gym
5:00 pm S53 OSSA Wizards 8th Girls vs Parkway Central Gray 8th Girls
Saturday, January 03, 2015 Principia Girls' Gym
6:00 pm S42 Bulldogs 7th Girls vs Crusaders Blue 7th Girls
Saturday, January 03, 2015 Principia Girls' Gym
7:00 pm S56 Parkway Central Nienkark 8th Girls vs Grace Christian 8th Girls
Sunday, January 04, 2015 Dupo High School
1:00 pm S40 Oakville Rezek 7th Boys vs Summit Silver Taff 7th Boys
Sunday, January 04, 2015 Dupo High School
2:00 pm S6 Oakville 4th Boys vs Summit White Taff 4th Boys
Sunday, January 04, 2015 Dupo High School
3:00 pm S51 Oakville Thomas 8th Boys vs Northwest Blue 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt East Gym 1
12:00 pm S18 Kutis 5th Girls vs Rockets Maroon 5th Girls
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt East Gym 1
1:00 pm S44 Fort Zumwalt East 7th Girls vs Rockets 7th Girls
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt East Gym 1
2:00 pm S2 Fort Zumwalt West 4th Girls vs Fort Zumwalt South 3rd Girls
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt East Gym 1
3:00 pm S29 Rockets Gold 6th Girls vs Fort Zumwalt East 6th Girls
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt East Gym 1
4:00 pm S29 Fort Zumwalt South Black 6th Girls vs Fort Zumwalt East 6th Girls
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt East Gym 1
5:00 pm S56 Rockets Maroon 8th Girls vs Fort Zumwalt East 8th Girls
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt East Gym 1
6:00 pm S32 Rockets Maroon 6th Girls vs Fort Zumwalt South Black 6th Girls
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt East Gym 2
1:00 pm S54 Rockets Black 8th Girls vs Fort Zumwalt South Red 8th Girls
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt East Gym 2
2:00 pm S32 Francis Howell Brune 6th Girls vs Fort Zumwalt West White 6th Girls
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt East Gym 2
3:00 pm S11 Fort Zumwalt West 5th Boys vs Eagles Red 5th Boys
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt East Gym 2
4:00 pm S32 Fort Zumwalt West White 6th Girls vs Rockets Maroon 6th Girls
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt East Gym 2
5:00 pm S29 Fort Zumwalt West Purple 6th Girls vs Rockets Gold 6th Girls
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt East Gym 2
6:00 pm S21 Fort Zumwalt West Black 6th Boys vs Rockets 6th Boys
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt North Gym 1
9:00 am S12 Force X 5th Boys vs Fort Zumwalt North Black 5th Boys
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt North Gym 1
10:00 am S49 Force X 8th Boys vs Fort Zumwalt North Black 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt North Gym 1
11:00 am S44 Fort Zumwalt North 7th Girls vs Knights White Montandon 7th Girls
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt North Gym 1
12:00 pm S49 Crusaders White 8th Boys vs Fort Zumwalt North Black 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt North Gym 1
1:00 pm S40 West County 7th Boys Team 3 vs Fort Zumwalt North Black 7th Boys
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt North Gym 1
2:00 pm S49 Crusaders White 8th Boys vs Fort Zumwalt North Gold 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt North Gym 1
3:00 pm S52 Wrecca's 8th Boys vs Fort Zumwalt North White 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt North Gym 1
5:00 pm S23 St. Charles 6th Boys vs Fort Zumwalt North Green 6th Boys
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt North Gym 1
6:00 pm S22 Timberland Blue 6th Boys vs Fort Zumwalt North Black 6th Boys
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt North Gym 1
7:00 pm S23 St. Charles 6th Boys vs Fort Zumwalt North Gold 6th Boys
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt North Gym 2
10:00 am S3 St. Charles 5th Boys vs Fort Zumwalt South Kell 4th Boys
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt North Gym 2
11:00 am S3 Mavericks White 4th Boys vs Fort Zumwalt North Black 4th Boys
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt North Gym 2
12:00 pm S3 Fort Zumwalt North Black 4th Boys vs Mavericks Black 4th Boys
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt North Gym 2
1:00 pm S13 Messiah Lions 5th Boys vs Fort Zumwalt North Gold 5th Boys
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt North Gym 2
2:00 pm S52 Missouri Express 8th Boys vs Fort Zumwalt North Green 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt North Gym 2
3:00 pm S23 Pistons 6th Boys vs Fort Zumwalt North Gold 6th Boys
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt North Gym 2
4:00 pm S22 Fort Zumwalt North Green 6th Boys vs Fort Zumwalt West Parker 6th Boys
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt North Gym 2
5:00 pm S32 Francis Howell North Black 6th Girls vs Fort Zumwalt North 6th Girls
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt North Gym 2
6:00 pm S1 St. Louis Lions 3rd Boys vs Fort Zumwalt North Gold 3rd Boys
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt North Gym 2
7:00 pm S4 Phantoms 4th Boys vs Fort Zumwalt West Purple 4th Boys
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
10:00 am S53 Francis Howell Gold 8th Girls vs Fort Zumwalt South Black 8th Girls
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
11:00 am S12 Fort Zumwalt South Black 5th Boys vs Fort Zumwalt West 5th Boys
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
12:00 pm S36 Wolves Estrel 7th Boys vs Bombers Collins 7th Boys
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
1:00 pm S36 Bombers Meyer 7th Boys vs Timberland Green 7th Boys
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
2:00 pm S26 Midwest Crew 6th Boys vs Troy 6th Boys
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
3:00 pm S36 Bombers Meyer 7th Boys vs Fort Zumwalt West Black 7th Boys
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
4:00 pm S16 Crusaders Blue 5th Girls vs Fort Zumwalt South 5th Girls
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
5:00 pm S16 Knights Hogan/Highmark 5th Girls vs Fort Zumwalt South 5th Girls
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
10:00 am S53 Fort Zumwalt West 8th Girls vs Knights White 7th Girls
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
11:00 am S53 Fort Zumwalt West 8th Girls vs Knights Black 7th Girls
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
12:00 pm S25 Bombers Beckerdite 6th Boys vs Midwest Crew 6th Boys
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
1:00 pm S28 Francis Howell North 6th Girls vs Francis Howell Gold 6th Girls
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
2:00 pm S45 Midwest Select 6th Girls vs Knights Meier 6th Girls
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
3:00 pm S53 Francis Howell North Black 8th Girls vs Midwest Select 7th Girls
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
4:00 pm S54 O'Fallon Christian 8th Girls vs Francis Howell North White 8th Girls
Sunday, January 04, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
5:00 pm S4 New Melle Vikings 4th Boys vs Eagles White 5th Boys
Sunday, January 04, 2015 John Burroughs Court 1
1:00 pm S36 Francis Howell White 7th Boys vs Brentwood 7th Boys
Sunday, January 04, 2015 John Burroughs Court 1
2:00 pm S17 Lady Angels Blue 5th Girls vs Force O 5th Girls
Sunday, January 04, 2015 John Burroughs Court 1
3:00 pm S9 Force 4th Girls vs TBA 4th Girls 4
Sunday, January 04, 2015 John Burroughs Court 1
4:00 pm S3 Comets 4th Boys vs Riverdogs 4th Boys
Sunday, January 04, 2015 John Burroughs Court 2
12:00 pm S29 Parkway West 6th Girls vs Dynamite Blue 6th Girls
Sunday, January 04, 2015 John Burroughs Court 2
1:00 pm S33 Summit Flash 6th Girls vs Parkway West 6th Girls
Sunday, January 04, 2015 John Burroughs Court 2
2:00 pm S12 SMMA Rams 5th Boys vs Jets Gold 5th Boys
Sunday, January 04, 2015 John Burroughs Court 2
3:00 pm S9 Mavericks 4th Girls vs Lady Angels Pink 4th Girls
Sunday, January 04, 2015 John Burroughs Court 3
3:00 pm S49 Mavericks Sweet 8th Boys vs Brentwood 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 John Burroughs Court 3
4:00 pm S47 Mustangs Blue 8th Boys vs Brentwood 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
10:00 am S35 Summit Maroon Eigelberger 7th Boys vs Webster Groves Munsterman 7th Boys
Sunday, January 04, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
11:00 am S47 South City Jets Red 8th Boys vs Crusaders Blue 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
12:00 pm S47 Sacred Heart 8th Boys vs Crusaders Blue 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
1:00 pm S49 Summit Maroon Scherrer 8th Boys vs Pioneer Elite White 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
2:00 pm S47 Pioneer Elite Red 8th Boys vs Next Dimension 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
3:00 pm S12 Crusaders Blue 5th Boys vs Pioneer Elite White 5th Boys
Sunday, January 04, 2015 Kirkwood Holley Court 1
10:00 am S4 St. Louis Fire 4th Boys vs Jackson Heat 4th Boys
Sunday, January 04, 2015 Kirkwood Holley Court 1
11:00 am S4 Jackson Heat 4th Boys vs Kirkwood McDowell 3rd Boys
Sunday, January 04, 2015 Kirkwood Holley Court 1
12:00 pm S14 Eureka 5th Boys vs Prospects 5th Boys
Sunday, January 04, 2015 Kirkwood Holley Court 1
1:00 pm S36 Parkway Central Fritz 7th Boys vs Pioneer Elite White 7th Boys
Sunday, January 04, 2015 Kirkwood Holley Court 1
2:00 pm S14 Eureka 5th Boys vs Pioneer Elite Red 5th Boys
Sunday, January 04, 2015 Kirkwood Holley Court 1
3:00 pm S34 Parkway South Blue 7th Boys vs Next Dimension 7th Boys
Sunday, January 04, 2015 Kirkwood Holley Court 1
4:00 pm S21 Pioneer Elite White 6th Boys vs Mustangs White 6th Boys
Sunday, January 04, 2015 Kirkwood Holley Court 1
5:00 pm S13 West County 5th Boys vs Summit Maroon Hayden 5th Boys
Sunday, January 04, 2015 Kirkwood Holley Court 2
12:00 pm S3 Pioneer Elite Red 4th Boys vs Crusaders Blue 4th Boys
Sunday, January 04, 2015 Kirkwood Holley Court 2
1:00 pm S28 Runnin Rebels Teal 6th Girls vs Spirits 6th Girls
Sunday, January 04, 2015 Kirkwood Holley Court 2
2:00 pm S24 Leprechauns 6th Boys vs Outlaws 6th Boys
Sunday, January 04, 2015 Kirkwood Holley Court 2
3:00 pm S19 Mustangs Blue 6th Boys vs Pioneer Elite Red 6th Boys
Sunday, January 04, 2015 Kirkwood Holley Court 2
4:00 pm S34 Next Dimension 7th Boys vs Pioneer Elite Red 7th Boys
Sunday, January 04, 2015 Kirkwood Holley Court 2
5:00 pm S49 Pioneer Elite White 8th Boys vs Parkway North 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 Ladue High Gym 2
10:00 am S9 St. Alban Roe Lady Irish 4th Girls vs Sunkist 5th Girls
Sunday, January 04, 2015 Ladue High Gym 2
11:00 am S15 Summit Black Buckman 5th Boys vs Ladue Black 5th Boys
Sunday, January 04, 2015 Ladue High Gym 2
12:00 pm S34 Aces 7th Boys vs Ladue White 7th Boys
Sunday, January 04, 2015 Ladue High Gym 2
1:00 pm S40 Antonia Bulls 7th Boys vs Ladue Black 7th Boys
Sunday, January 04, 2015 Ladue High Gym 2
2:00 pm S15 Antonia Bulls 5th Boys vs Ladue Black 5th Boys
Sunday, January 04, 2015 Ladue High Gym 2
3:00 pm S17 Ladue White 5th Girls vs Parkway West Black 5th Girls
Sunday, January 04, 2015 Ladue High Gym 2
4:00 pm S17 Ladue White 5th Girls vs Parkway West Blue 5th Girls
Sunday, January 04, 2015 Ladue Middle School
1:00 pm S47 Fox Ivey 8th Boys vs Ladue White 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 Ladue Middle School
2:00 pm S47 Lions 8th Boys vs Ladue White 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 Ladue Middle School
3:00 pm S36 Summit White Meier 7th Boys vs Ladue Black 7th Boys
Sunday, January 04, 2015 Ladue Middle School
4:00 pm S3 Lions's Choice Lions 4th Boys vs Ladue Blue 4th Boys
Sunday, January 04, 2015 Ladue Middle School
5:00 pm S6 Tigers 4th Boys vs Ladue White 4th Boys
Sunday, January 04, 2015 Ladue West New Gym
10:00 am S17 Ladue Black 5th Girls vs Northwest 5th Girls
Sunday, January 04, 2015 Ladue West New Gym
11:00 am S30 Ladue Black 6th Girls vs Northwest 6th Girls
Sunday, January 04, 2015 Ladue West New Gym
12:00 pm S45 Jackson Thunder 6th Girls vs Marquette 7th Girls
Sunday, January 04, 2015 Ladue West New Gym
1:00 pm S45 Lady Rebels Red 7th Girls vs Jackson Thunder 6th Girls
Sunday, January 04, 2015 Ladue West New Gym
2:00 pm S53 Parkway West 8th Girls vs Ladue Blue 8th Girls
Sunday, January 04, 2015 Ladue West New Gym
3:00 pm S32 Jaguars Eckhard 6th Girls vs Ladue Blue 6th Girls
Sunday, January 04, 2015 Ladue West Old Gym
10:00 am S44 Marquette 7th Girls vs Ladue Blue 7th Girls
Sunday, January 04, 2015 Ladue West Old Gym
11:00 am S35 Prospects Elite Thomas 7th Boys vs Ladue White 7th Boys
Sunday, January 04, 2015 Ladue West Old Gym
12:00 pm S3 Summit Maroon Laaker 4th Boys vs Ladue Blue 4th Boys
Sunday, January 04, 2015 Ladue West Old Gym
1:00 pm S56 Eureka 8th Girls vs Ladue White 8th Girls
Sunday, January 04, 2015 Ladue West Old Gym
2:00 pm S10 MICDS McCoy 5th Boys vs Ladue White 5th Boys
Sunday, January 04, 2015 Ladue West Old Gym
3:00 pm S19 Brentwood 6th Boys vs Ladue White 6th Boys
Sunday, January 04, 2015 Ladue West Old Gym
4:00 pm S10 Crush 5th Boys vs Ladue White 5th Boys
Sunday, January 04, 2015 Ladue West Old Gym
5:00 pm S19 Brentwood 6th Boys vs Ladue Blue 6th Boys
Sunday, January 04, 2015 Lafayette High Court 1
2:00 pm S48 Webster Groves Wright 8th Boys vs Parkway Central Red 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 Lafayette High Court 1
3:00 pm S48 Parkway Central Red 8th Boys vs St. Charles Wiggs 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 Lafayette High Court 1
4:00 pm S18 Crusaders White 5th Girls vs Valley Park 5th Girls
Sunday, January 04, 2015 Lafayette High Court 1
5:00 pm S39 Northwest Blue 7th Girls vs Francis Howell 7th Girls
Sunday, January 04, 2015 Lafayette High Court 1
6:00 pm S15 Wildcats 5th Boys vs Timberland White 5th Boys
Sunday, January 04, 2015 Lafayette High Court 1
7:00 pm S15 Wildcats 5th Boys vs Timberland Green 5th Boys
Sunday, January 04, 2015 Lafayette High Court 2
3:00 pm S29 Webster 6th Girls vs Marquette 6th Girls
Sunday, January 04, 2015 Lafayette High Court 2
4:00 pm S37 Mustangs Blue 7th Boys vs West County 7th Boys Team 1
Sunday, January 04, 2015 Lafayette High Court 2
5:00 pm S53 St. Louis Saints 7th Girls vs OSSA Wizards 8th Girls
Sunday, January 04, 2015 Lafayette High Court 2
6:00 pm S4 Summit Black Timm 4th Boys vs West County 4th Boys
Sunday, January 04, 2015 Lafayette High Court 2
7:00 pm S41 Wildcats 7th Boys vs West County 7th Boys Team 2
Sunday, January 04, 2015 Lafayette High Small Gym
2:00 pm S47 Parkway South Blue 8th Boys vs Eureka 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 Lafayette High Small Gym
3:00 pm S26 Power Basketball 6th Boys vs Parkway South Red 6th Boys
Sunday, January 04, 2015 Lafayette High Small Gym
4:00 pm S29 Marquette 6th Girls vs Eureka Gold 6th Girls
Sunday, January 04, 2015 Lafayette High Small Gym
5:00 pm S29 Parkway Central Red 6th Girls vs Eureka Purple 6th Girls
Sunday, January 04, 2015 Lafayette High Small Gym
6:00 pm S29 Eureka Gold 6th Girls vs Valley Park 6th Girls
Sunday, January 04, 2015 Lafayette High Small Gym
7:00 pm S28 Parkway Central White 6th Girls vs St. Paul's Lutheran 6th Girls
Sunday, January 04, 2015 Lindbergh Small Gym
10:00 am S45 Parkway South 7th Girls vs Seckman Wyman 7th Girls
Sunday, January 04, 2015 Lindbergh Small Gym
11:00 am S46 Seckman Wyman 7th Girls vs Lindbergh 7th Girls
Sunday, January 04, 2015 Lindbergh Small Gym
12:00 pm S55 Bulldogs 7th Girls vs Marquette 8th Girls
Sunday, January 04, 2015 Lindbergh Small Gym
1:00 pm S42 Lindbergh Lubsch 8th Girls vs Bulldogs 7th Girls
Sunday, January 04, 2015 Lindbergh Small Gym
2:00 pm S54 Marquette 8th Girls vs Lindbergh 8th Girls
Sunday, January 04, 2015 Lindbergh Small Gym
3:00 pm S4 Blue Devils 4th Boys vs Columbia 4th Boys
Sunday, January 04, 2015 Lindbergh Small Gym
4:00 pm S30 Blue Devils 6th Girls vs Seckman Spears 7th Girls
Sunday, January 04, 2015 Lindbergh Small Gym
5:00 pm S44 Spirits 7th Girls vs TBA 7th Girls 5
Sunday, January 04, 2015 Lindbergh Small Gym
6:00 pm S42 St. Louis Gunners 7th Girls vs Spirits 7th Girls
Sunday, January 04, 2015 Notre Dame High School
2:00 pm S17 Pacific 5th Girls vs Runnin Rebels Blue 5th Girls
Sunday, January 04, 2015 Notre Dame High School
3:00 pm S9 Pacific 4th Girls vs Runnin Rebels Gray 4th Girls
Sunday, January 04, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
12:00 pm S2 STL Rockstars 3rd Girls vs Eagles 3rd Girls
Sunday, January 04, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
1:00 pm S38 St. Louis Lions Black 7th Boys vs St. Louis Suns 7th Boys
Sunday, January 04, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
2:00 pm S13 Francis Howell 5th Boys vs Orchard Farm White 5th Boys
Sunday, January 04, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
3:00 pm S13 Francis Howell 5th Boys vs Orchard Farm Green 5th Boys
Sunday, January 04, 2015 Parkway West Middle Large Gym
10:00 am S34 Parkway Central Harris 7th Boys vs Parkway North Parks 7th Boys
Sunday, January 04, 2015 Parkway West Middle Large Gym
11:00 am S23 Parkway West Blue 6th Boys vs Parkway Central White 6th Boys
Sunday, January 04, 2015 Parkway West Middle Large Gym
12:00 pm S47 Florissant 8th Boys vs Parkway West Blue 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 Parkway West Middle Large Gym
1:00 pm S50 Parkway North Purple 8th Boys vs Ladue Blue 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 Parkway West Middle Large Gym
2:00 pm S49 Summit Black Strickland 8th Boys vs Florissant 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 Parkway West Middle Large Gym
3:00 pm S34 Ladue Blue 7th Boys vs Parkway West Blue 7th Boys
Sunday, January 04, 2015 Parkway West Middle Large Gym
4:00 pm S53 TBA 8th Girls 5 vs St. Charles West 8th Girls
Sunday, January 04, 2015 Parkway West Middle Large Gym
5:00 pm S50 St. Louis Prospects AlexanderForrest 8th Boys vs Parkway Central White 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 Parkway West Middle Large Gym
6:00 pm S38 Prospects Boerschig 7th Boys vs Mustangs White 7th Boys
Sunday, January 04, 2015 Parkway West Middle Small Gym
10:00 am S28 Parkway North Purple 6th Girls vs Ladue White 6th Girls
Sunday, January 04, 2015 Parkway West Middle Small Gym
11:00 am S49 St. Louis Elite McCoy 8th Boys vs Fort Zumwalt West Brown 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 Parkway West Middle Small Gym
12:00 pm S33 Eagles Fortuna 6th Girls vs Parkway North White 6th Girls
Sunday, January 04, 2015 Parkway West Middle Small Gym
1:00 pm S9 St. Charles Reed 4th Girls vs Parkway South 4th Girls
Sunday, January 04, 2015 Parkway West Middle Small Gym
2:00 pm S49 Ladue Blue 8th Boys vs Supersonics 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 Parkway West Middle Small Gym
3:00 pm S47 Sacred Heart 8th Boys vs Parkway North 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 Parkway West Middle Small Gym
4:00 pm S24 Parkway Central Red 6th Boys vs Webster Groves Snelling Black 6th Boys
Sunday, January 04, 2015 Parkway West Middle Small Gym
5:00 pm S23 Webster Groves Black 6th Boys vs Parkway West White 6th Boys
Sunday, January 04, 2015 Parkway West Middle Small Gym
6:00 pm S38 Francis Howell Blue 7th Boys vs Mustangs Blue 7th Boys
Sunday, January 04, 2015 St. Charles Hardin Middle
12:00 pm S37 Fort Zumwalt South Black 7th Boys vs St. Charles White 7th Boys
Sunday, January 04, 2015 St. Charles Hardin Middle
1:00 pm S54 Force O 8th Girls vs St. Charles 8th Girls
Sunday, January 04, 2015 St. Charles Hardin Middle
2:00 pm S54 Force X 8th Girls vs St. Charles 8th Girls
Sunday, January 04, 2015 St. Charles Hardin Middle
3:00 pm S40 Francis Howell White 7th Boys vs St. Charles Blue 7th Boys
Sunday, January 04, 2015 St. Charles Hardin Middle
4:00 pm S46 Fort Zumwalt South Black 7th Girls vs St. Charles 7th Girls
Sunday, January 04, 2015 St. Charles Hardin Middle
5:00 pm S46 Bombers Harris 7th Girls vs St. Charles 7th Girls
Sunday, January 04, 2015 St. Charles Hardin Middle
6:00 pm S18 Fort Zumwalt South Red 5th Girls vs St. Charles 5th Girls
Sunday, January 04, 2015 St. Charles Hardin Middle
7:00 pm S18 Francis Howell 5th Girls vs St. Charles 5th Girls
Sunday, January 04, 2015 St. Charles West Gym 1
2:00 pm S6 Bombers 4th Boys vs Xtreme 4th Boys
Sunday, January 04, 2015 St. Charles West Gym 1
3:00 pm S25 Bombers Ashby 6th Boys vs St. Charles West White Foust 6th Boys
Sunday, January 04, 2015 St. Charles West Gym 1
4:00 pm S22 Frye's Eagles 6th Boys vs St. Charles West Maroon Foust 6th Boys
Sunday, January 04, 2015 St. Charles West Gym 1
5:00 pm S52 Bombers 8th Boys vs St. Charles West Wright 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 St. Charles West Gym 1
6:00 pm S25 Bombers Ashby 6th Boys vs Frye's Eagles 6th Boys
Sunday, January 04, 2015 St. Charles West Gym 1
7:00 pm S36 Patriots 7th Boys vs St. Charles West Hash 7th Boys
Sunday, January 04, 2015 St. Charles West Gym 2
2:00 pm S9 Bombers 4th Girls vs St. Charles Flames 4th Girls
Sunday, January 04, 2015 St. Charles West Gym 2
3:00 pm S18 Bombers 5th Girls vs St. Charles West 5th Girls
Sunday, January 04, 2015 St. Charles West Gym 2
4:00 pm S49 Francis Howell Montgomery 8th Boys vs St. Charles West Champagne 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 St. Charles West Gym 2
5:00 pm S15 Bombers Ashby 5th Boys vs St. Charles West White 5th Boys
Sunday, January 04, 2015 St. Charles West Gym 2
6:00 pm S25 Bombers Beckerdite 6th Boys vs Grizzlies 6th Boys
Sunday, January 04, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
1:00 pm S13 Oakville Black 5th Boys vs St. John's Lutheran Blue 5th Boys
Sunday, January 04, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
2:00 pm S13 Oakville Gold 5th Boys vs St. John's Lutheran Orange 5th Boys
Sunday, January 04, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
3:00 pm S17 Fort Zumwalt South Red 5th Girls vs St. John's Lutheran 5th Girls
Sunday, January 04, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
4:00 pm S49 St. John's Lutheran 8th Boys vs Parkway South Red 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
5:00 pm S23 Fighting Irish 6th Boys vs St. John's Lutheran 6th Boys
Sunday, January 04, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
6:00 pm S51 Mustangs White 8th Boys vs St. John's Lutheran 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 Valley Park High Gym 1
1:00 pm S15 Northwest Blue 5th Boys vs Valley Park Orange 5th Boys
Sunday, January 04, 2015 Valley Park High Gym 1
2:00 pm S15 Fox 5th Boys vs Valley Park Blue 5th Boys
Sunday, January 04, 2015 Valley Park High Gym 1
3:00 pm S52 St. Charles Blue 8th Boys vs Valley Park Orange 8th Boys
Sunday, January 04, 2015 Valley Park High Gym 1
4:00 pm S55 Northwest White 8th Girls vs Washington 8th Girls
Sunday, January 04, 2015 Windsor High Gym 1
12:00 pm S23 Oakville Keller 6th Boys vs Festus 6th Boys
Sunday, January 04, 2015 Windsor High Gym 1
1:00 pm S10 Wildcats Elite Colvin 4th Boys vs Jackson 5th Boys
Sunday, January 04, 2015 Windsor High Gym 1
2:00 pm S10 St. Louis Hawks 5th Boys vs Jackson 5th Boys
Sunday, January 04, 2015 Windsor High Gym 2
12:00 pm S26 Summit White Hamilton 6th Boys vs Windsor Williams 6th Boys
Sunday, January 04, 2015 Windsor High Gym 2
1:00 pm S26 Quadricorn 6th Boys vs Northwest Blue 6th Boys
Sunday, January 04, 2015 Windsor High Gym 2
2:00 pm S24 South County Bulls 6th Boys vs Quadricorn 6th Boys
Tuesday, January 06, 2015 Chaminade Gym 1
5:30 pm S34 Parkway South Blue 7th Boys vs Chaminade Red 7th Boys
Tuesday, January 06, 2015 Chaminade Gym 1
6:30 pm S38 Parkway South Red 7th Boys vs Chaminade White 7th Boys
Tuesday, January 06, 2015 Chaminade Gym 1
7:30 pm S19 Eagles Black 5th Boys vs Chaminade Red 6th Boys
Tuesday, January 06, 2015 Chaminade Gym 2
5:30 pm S47 Parkway South Blue 8th Boys vs Chaminade Red 8th Boys
Tuesday, January 06, 2015 Chaminade Gym 2
6:30 pm S21 Parkway South Blue 6th Boys vs Chaminade White 6th Boys
Tuesday, January 06, 2015 Chaminade Gym 2
7:30 pm S49 Parkway South Red 8th Boys vs Chaminade White 8th Boys
Thursday, January 08, 2015 MICDS Gym 1
6:00 pm S42 Eureka Purple 7th Girls vs MICDS Griffith 7th Girls
Thursday, January 08, 2015 MICDS Gym 1
7:00 pm S46 Eureka Gold 7th Girls vs MICDS Reichle 7th Girls
Saturday, January 10, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
5:00 pm S18 Sweet Thunder 5th Girls vs Fort Zumwalt South Red 5th Girls
Saturday, January 10, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
6:00 pm S2 Bombers 4th Girls vs Fort Zumwalt South 3rd Girls
Saturday, January 10, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
7:00 pm S15 Norco Soccer 5th Boys vs Timberland White 5th Boys
Saturday, January 10, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
8:00 pm S25 Bombers Beckerdite 6th Boys vs Duchesne 6th Boys
Saturday, January 10, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
5:00 pm S20 Grizzlies 6th Boys vs Jr. Ark 6th Boys
Saturday, January 10, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
6:00 pm S17 St. Charles 5th Girls vs St. Charles West 5th Girls
Saturday, January 10, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
7:00 pm S28 Francis Howell North 6th Girls vs Force X 5th Girls
Saturday, January 10, 2015 John Burroughs Court 2
1:00 pm S3 Warriors 4th Boys vs Jets White 4th Boys
Saturday, January 10, 2015 John Burroughs Court 2
2:00 pm S10 Warriors 5th Boys vs Mid-County Jets Silver 5th Boys
Saturday, January 10, 2015 John Burroughs Court 2
3:00 pm S10 Warriors 5th Boys vs Mid Rivers Eagles 5th Boys
Saturday, January 10, 2015 John Burroughs Court 3
1:00 pm S3 Greyhounds White 4th Boys vs Riverdogs 4th Boys
Saturday, January 10, 2015 John Burroughs Court 3
2:00 pm S12 Eagles Red 5th Boys vs Jets Gold 5th Boys
Saturday, January 10, 2015 John Burroughs Court 3
3:00 pm S3 Fort Zumwalt West Black 4th Boys vs Jets Blue 4th Boys
Saturday, January 10, 2015 John Burroughs Court 3
4:00 pm S10 Crush 5th Boys vs Mid-County Jets Silver 5th Boys
Saturday, January 10, 2015 Notre Dame High School
3:00 pm S29 Fort Zumwalt South Black 6th Girls vs Runnin Rebels Teal 6th Girls
Saturday, January 10, 2015 Notre Dame High School
4:00 pm S54 Parkway Central Nienkark 8th Girls vs Runnin Rebels Navy 8th Girls
Saturday, January 10, 2015 Notre Dame High School
5:00 pm S28 Fort Zumwalt South Black 6th Girls vs Runnin Rebels Green 6th Girls
Saturday, January 10, 2015 Parkway West Middle Large Gym
11:00 am S12 Force X 5th Boys vs Parkway West 5th Boys
Saturday, January 10, 2015 Parkway West Middle Large Gym
12:00 pm S49 Force X 8th Boys vs Parkway West White 8th Boys
Saturday, January 10, 2015 Parkway West Middle Large Gym
1:00 pm S47 Flyers Basketball Gold 8th Boys vs Rockwood Thunder 8th Boys
Saturday, January 10, 2015 Parkway West Middle Large Gym
2:00 pm S52 Flyers Basketball Green 8th Boys vs Parkway South Red 8th Boys
Saturday, January 10, 2015 Parkway West Middle Large Gym
3:00 pm S45 Knights Meier 6th Girls vs Parkway West Blue 7th Girls
Saturday, January 10, 2015 Parkway West Middle Large Gym
4:00 pm S47 Rockwood Thunder 8th Boys vs Parkway West Blue 8th Boys
Saturday, January 10, 2015 Parkway West Middle Small Gym
10:00 am S54 Francis Howell Blue 8th Girls vs Force O 8th Girls
Saturday, January 10, 2015 Parkway West Middle Small Gym
11:00 am S53 Force X 8th Girls vs Francis Howell Gold 8th Girls
Saturday, January 10, 2015 Parkway West Middle Small Gym
12:00 pm S56 Force O 8th Girls vs Wildcats Broderick 8th Girls
Saturday, January 10, 2015 Parkway West Middle Small Gym
1:00 pm S15 Northwest Blue 5th Boys vs Timberland Blue 5th Boys
Saturday, January 10, 2015 Parkway West Middle Small Gym
2:00 pm S52 St. Louis Blue Knights 8th Boys vs St. Louis Lions Gold Boys 7th Grade
Saturday, January 10, 2015 Parkway West Middle Small Gym
3:00 pm S52 Prospects Lucas 8th Boys vs Parkway South Red 8th Boys
Saturday, January 10, 2015 Parkway West Middle Small Gym
4:00 pm S28 Parkway North Purple 6th Girls vs Webster 6th Girls
Saturday, January 10, 2015 Principia Girls' Gym
1:00 pm S41 St. Louis Patriots 7th Boys vs Northwest Blue 7th Boys
Saturday, January 10, 2015 Principia Girls' Gym
2:00 pm S44 WGL 7th Girls vs Principia 7th Girls
Saturday, January 10, 2015 Principia Girls' Gym
3:00 pm S26 Knights Lorenz 6th Boys vs Northstars 6th Boys
Saturday, January 10, 2015 Principia Girls' Gym
4:00 pm S44 WGL 7th Girls vs Pacific 7th Girls
Saturday, January 10, 2015 Principia Girls' Gym
5:00 pm S34 Spartans Hill 7th Boys vs Ladue White 7th Boys
Saturday, January 10, 2015 Principia Girls' Gym
6:00 pm S38 Ladue White 7th Boys vs Patriots 7th Boys
Saturday, January 10, 2015 Principia Girls' Gym
7:00 pm S38 Ladue Blue 7th Boys vs Patriots 7th Boys
Saturday, January 10, 2015 St. Mary's High School
12:00 pm S47 Mavericks Green 8th Boys vs South City Jets Red 8th Boys
Saturday, January 10, 2015 St. Mary's High School
1:00 pm S23 Pemberton Bulls 6th Boys vs Oakville Pepper 6th Boys
Saturday, January 10, 2015 St. Mary's High School
2:00 pm S10 Wildcats Elite Colvin 4th Boys vs Prospects 5th Boys
Saturday, January 10, 2015 St. Mary's High School
3:00 pm S32 Jaguars Eckhard 6th Girls vs Christ Community 6th Girls
Saturday, January 10, 2015 Valley Park High Gym 1
11:00 am S42 St. Louis Sting 7th Girls vs Midwest Select 6th Girls
Saturday, January 10, 2015 Valley Park High Gym 1
12:00 pm S53 Midwest Select 7th Girls vs Pacific 8th Girls
Saturday, January 10, 2015 Valley Park High Gym 1
1:00 pm S9 Chievo 4th Girls vs Valley Park 4th Girls
Saturday, January 10, 2015 Valley Park High Gym 1
2:00 pm S9 Force 4th Girls vs Valley Park 4th Girls
Saturday, January 10, 2015 Valley Park High Gym 1
3:00 pm S32 Francis Howell Brune 6th Girls vs Valley Park 6th Girls
Saturday, January 10, 2015 Valley Park High Gym 1
4:00 pm S55 St. Louis Gunners 7th Girls vs Four Rivers Thunder 8th Girls
Saturday, January 10, 2015 Westminster Arena
12:00 pm S53 Francis Howell North Black 8th Girls vs Ladue Blue 8th Girls
Saturday, January 10, 2015 Westminster Arena
1:00 pm S54 Westminster White 8th Girls vs Francis Howell North White 8th Girls
Saturday, January 10, 2015 Westminster Arena
2:00 pm S53 Francis Howell North Black 8th Girls vs Parkway North 8th Girls
Saturday, January 10, 2015 Westminster Arena
3:00 pm S49 Ladue Blue 8th Boys vs Westminster White 8th Boys
Saturday, January 10, 2015 Westminster Arena
4:00 pm S56 Parkway South 8th Girls vs Westminster White 8th Girls
Saturday, January 10, 2015 Westminster Arena
5:00 pm S44 Fort Zumwalt South Black 7th Girls vs Westminster Blue 7th Girls
Saturday, January 10, 2015 Westminster Arena
6:00 pm S46 Fort Zumwalt South Black 7th Girls vs Westminster White 7th Girls
Saturday, January 10, 2015 Westminster Back Gym
10:00 am S54 Westminster Blue 8th Girls vs Francis Howell North White 8th Girls
Saturday, January 10, 2015 Westminster Back Gym
11:00 am S25 Herculaneum 6th Boys vs Force O 6th Boys
Saturday, January 10, 2015 Westminster Back Gym
12:00 pm S19 Force X 6th Boys vs SCC Stars 6th Boys
Saturday, January 10, 2015 Westminster Back Gym
1:00 pm S25 Herculaneum 6th Boys vs Timberland Green 6th Boys
Saturday, January 10, 2015 Westminster Back Gym
2:00 pm S34 Force X 7th Boys vs Westminster Blue 7th Boys
Saturday, January 10, 2015 Westminster Back Gym
3:00 pm S40 Force O 7th Boys vs Westminster White 7th Boys
Saturday, January 10, 2015 Westminster Back Gym
4:00 pm S40 Ladue Black 7th Boys vs Westminster White 7th Boys
Saturday, January 10, 2015 Westminster Back Gym
5:00 pm S34 Oakville Bishop 7th Boys vs Westminster Blue 7th Boys
Saturday, January 10, 2015 Westminster Back Gym
6:00 pm S47 Sacred Heart 8th Boys vs Westminster Blue 8th Boys
Saturday, January 10, 2015 Westminster Back Gym
7:00 pm S47 Ladue White 8th Boys vs Westminster Blue 8th Boys
Saturday, January 10, 2015 Windsor High Gym 1
1:00 pm S1 Bears 3rd Boys vs Windsor 3rd Boys
Sunday, January 11, 2015 Brentwood High School
12:00 pm S32 Ladue Blue 6th Girls vs Brentwood 6th Girls
Sunday, January 11, 2015 Brentwood High School
1:00 pm S46 Francis Howell North Primeau 7th Girls vs Brentwood 7th Girls
Sunday, January 11, 2015 Brentwood High School
2:00 pm S47 Greyhounds Gentry 8th Boys vs Brentwood 8th Boys
Sunday, January 11, 2015 Brentwood High School
3:00 pm S21 Frye's Eagles 6th Boys vs Greyhounds Demisse 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Brentwood High School
4:00 pm S49 STL Shooting Stars 8th Boys vs Greyhounds Greenlee 8th Boys
Sunday, January 11, 2015 Brentwood High School
5:00 pm S25 Greyhounds Joerger 6th Boys vs Frye's Eagles 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Brentwood High School
6:00 pm S48 Fort Zumwalt South Black 8th Boys vs Prospects Elite Head 8th Boys
Sunday, January 11, 2015 Fort Zumwalt East Gym 1
1:00 pm S52 Fort Zumwalt North Green 8th Boys vs Francis Howell Blue 8th Boys
Sunday, January 11, 2015 Fort Zumwalt East Gym 1
2:00 pm S28 Francis Howell Gold 6th Girls vs Fort Zumwalt East 6th Girls
Sunday, January 11, 2015 Fort Zumwalt East Gym 1
3:00 pm S44 Francis Howell Central Silver 7th Girls vs Fort Zumwalt East 7th Girls
Sunday, January 11, 2015 Fort Zumwalt East Gym 1
4:00 pm S44 Francis Howell Central Blue 7th Girls vs Fort Zumwalt East 7th Girls
Sunday, January 11, 2015 Fort Zumwalt East Gym 1
5:00 pm S54 Francis Howell Central Silver 8th Girls vs Fort Zumwalt East 8th Girls
Sunday, January 11, 2015 Fort Zumwalt East Gym 1
6:00 pm S54 Francis Howell Central Blue 8th Girls vs Fort Zumwalt East 8th Girls
Sunday, January 11, 2015 Fort Zumwalt East Gym 2
1:00 pm S32 Dynamite Blue 6th Girls vs Eagles Fortuna 6th Girls
Sunday, January 11, 2015 Fort Zumwalt East Gym 2
2:00 pm S14 Fort Zumwalt North Black 5th Boys vs Fort Zumwalt South Red 5th Boys
Sunday, January 11, 2015 Fort Zumwalt East Gym 2
3:00 pm S4 St. Louis Lions 4th Boys vs Timberland Blue 4th Boys
Sunday, January 11, 2015 Fort Zumwalt East Gym 2
4:00 pm S37 Timberland Blue 7th Boys vs St. Louis Lions Black 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
11:00 am S32 Francis Howell North Black 6th Girls vs Fort Zumwalt West White 6th Girls
Sunday, January 11, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
12:00 pm S15 Frye's Eagles Green 6th Boys vs Norco Soccer 5th Boys
Sunday, January 11, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
1:00 pm S22 Fort Zumwalt South Black 6th Boys vs Fort Zumwalt North Gold 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
2:00 pm S15 Christ Community 5th Boys vs Bombers Ashby 5th Boys
Sunday, January 11, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
3:00 pm S25 Bombers Ashby 6th Boys vs Timberland Green 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
4:00 pm S6 Bombers 4th Boys vs New Melle Vikings 4th Boys
Sunday, January 11, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
5:00 pm S52 Bombers 8th Boys vs Missouri Express 8th Boys
Sunday, January 11, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
11:00 am S22 Timberland Blue 6th Boys vs Bombers Rapplean 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
12:00 pm S4 Fort Zumwalt North Black 4th Boys vs Fort Zumwalt West Purple 4th Boys
Sunday, January 11, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
1:00 pm S15 Bombers Ashby 5th Boys vs Frye's Eagles Green 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
2:00 pm S3 Crusaders Blue 4th Boys vs Phantoms 4th Boys
Sunday, January 11, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
3:00 pm S32 Fort Zumwalt South Black 6th Girls vs Fort Zumwalt West Purple 6th Girls
Sunday, January 11, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
4:00 pm S32 Fort Zumwalt South Black 6th Girls vs Fort Zumwalt West White 6th Girls
Sunday, January 11, 2015 Fox High School Gym 1
9:00 am S35 Prospects Boerschig 7th Boys vs Seckman Salsman 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Fox High School Gym 1
10:00 am S34 Mehlville Green 7th Boys vs Seckman Bodine 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Fox High School Gym 1
11:00 am S40 Mehlville White 7th Boys vs Seckman Salsman 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Fox High School Gym 1
12:00 pm S1 Seckman 3rd Boys vs Mavericks Remmers 3rd Boys
Sunday, January 11, 2015 Fox High School Gym 1
1:00 pm S44 Mavericks Remmers 7th Girls vs Seckman Wyman 7th Girls
Sunday, January 11, 2015 Fox High School Gym 1
2:00 pm S1 Northwest Blue 4th Boys vs Mavericks Remmers 3rd Boys
Sunday, January 11, 2015 Fox High School Gym 1
3:00 pm S30 Columbia Ebert 6th Girls vs Mavericks Remmers 6th Girls
Sunday, January 11, 2015 Fox High School Gym 1
4:00 pm S4 Summit Black Timm 4th Boys vs Oakville 4th Boys
Sunday, January 11, 2015 Fox High School Gym 1
5:00 pm S30 Columbia Ebert 6th Girls vs Jaguars Eckhard 6th Girls
Sunday, January 11, 2015 Fox High School Gym 1
6:00 pm S47 Summit Maroon Scherrer 8th Boys vs Fox Ivey 8th Boys
Sunday, January 11, 2015 Fox High School Gym 2
9:00 am S19 Jays 6th Boys vs Summit Maroon Dodd 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Fox High School Gym 2
10:00 am S29 Summit Flash 6th Girls vs Fox 6th Girls
Sunday, January 11, 2015 Fox High School Gym 2
11:00 am S21 Summit Silver Lutes 6th Boys vs Fox Reese 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Fox High School Gym 2
12:00 pm S14 Summit Black Buckman 5th Boys vs Oakville Gold 5th Boys
Sunday, January 11, 2015 Fox High School Gym 2
1:00 pm S54 Seckman 8th Girls vs Northwest Blue 8th Girls
Sunday, January 11, 2015 Fox High School Gym 2
2:00 pm S45 Northwest Blue 7th Girls vs Seckman Wyman 7th Girls
Sunday, January 11, 2015 Fox High School Gym 2
3:00 pm S10 Ladue White 5th Boys vs Jackson 5th Boys
Sunday, January 11, 2015 Fox High School Gym 2
4:00 pm S6 Bluehawks 4th Boys vs Jackson Heat 4th Boys
Sunday, January 11, 2015 Fox High School Gym 2
5:00 pm S10 Crush 5th Boys vs Jackson 5th Boys
Sunday, January 11, 2015 Fox High School Gym 2
6:00 pm S4 Jackson Heat 4th Boys vs Summit Maroon Laaker 4th Boys
Sunday, January 11, 2015 Harris Stowe College Court 1
9:00 am S9 Ladue Duke 4th Girls vs Force 4th Girls
Sunday, January 11, 2015 Harris Stowe College Court 1
10:00 am S17 Knights 4th Girls vs Force 4th Girls
Sunday, January 11, 2015 Harris Stowe College Court 1
11:00 am S42 Spirits 7th Girls vs Bulldogs 7th Girls
Sunday, January 11, 2015 Harris Stowe College Court 1
12:00 pm S17 Force Z 5th Girls vs O'Fallon Ice 5th Girls
Sunday, January 11, 2015 Harris Stowe College Court 1
1:00 pm S29 Force X 5th Girls vs Northstars Orange 6th Girls
Sunday, January 11, 2015 Harris Stowe College Court 1
2:00 pm S29 Northstars Blue 6th Girls vs Knights Hogan/Highmark 5th Girls
Sunday, January 11, 2015 Harris Stowe College Court 1
3:00 pm S18 Force O 5th Girls vs Northstars 5th Girls
Sunday, January 11, 2015 John Burroughs Court 1
12:00 pm S36 Fort Zumwalt North Black 7th Boys vs John Burroughs Fischer 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 John Burroughs Court 1
1:00 pm S49 Flyers Basketball Green 8th Boys vs John Burroughs McConnell 8th Boys
Sunday, January 11, 2015 John Burroughs Court 1
2:00 pm S40 Fort Zumwalt North Black 7th Boys vs John Burroughs Carney 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 John Burroughs Court 1
3:00 pm S51 St. Louis Prospects AlexanderForrest 8th Boys vs John Burroughs Kirksey 8th Boys
Sunday, January 11, 2015 John Burroughs Court 1
4:00 pm S1 Valley Park Orange 3rd Boys vs Jets Black 3rd Boys
Sunday, January 11, 2015 John Burroughs Court 2
12:00 pm S44 Eureka Purple 7th Girls vs John Burroughs Argetsinger 7th Girls
Sunday, January 11, 2015 John Burroughs Court 2
1:00 pm S46 Eureka Gold 7th Girls vs John Burroughs Burgess 7th Girls
Sunday, January 11, 2015 John Burroughs Court 2
2:00 pm S56 Fort Zumwalt North 8th Girls vs John Burroughs Kirksey 8th Girls
Sunday, January 11, 2015 John Burroughs Court 2
3:00 pm S54 Fort Zumwalt North 8th Girls vs John Burroughs Weinstock 8th Girls
Sunday, January 11, 2015 John Burroughs Court 2
4:00 pm S1 Bears 3rd Boys vs Academia Basketball 3rd Boys
Sunday, January 11, 2015 John Burroughs Court 3
12:00 pm S46 Summit 7th Girls vs Dynamite Gold 7th Girls
Sunday, January 11, 2015 John Burroughs Court 3
1:00 pm S3 Lions's Choice Lions 4th Boys vs Jets White 4th Boys
Sunday, January 11, 2015 John Burroughs Court 3
2:00 pm S5 Fort Zumwalt South Red 4th Boys vs Jets White 4th Boys
Sunday, January 11, 2015 John Burroughs Court 3
3:00 pm S5 Jets Bronze Droner 3rd Boys vs Fort Zumwalt South Red 4th Boys
Sunday, January 11, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
10:00 am S19 Prospects TBA 6th Boys vs Fighting Irish 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
11:00 am S55 Parkway Central Gray 8th Girls vs St. Louis Storm 8th Girls
Sunday, January 11, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
12:00 pm S24 SCL Crusaders 6th Boys vs Outlaws 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
1:00 pm S40 Antonia Bulls 7th Boys vs Pioneer Elite White 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
2:00 pm S49 Ladue Blue 8th Boys vs Pioneer Elite White 8th Boys
Sunday, January 11, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
3:00 pm S47 Sacred Heart 8th Boys vs Pioneer Elite Red 8th Boys
Sunday, January 11, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
4:00 pm S24 Power Basketball 6th Boys vs Webster Groves Snelling Black 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
5:00 pm S21 South County Bulls 6th Boys vs West County Basketball 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Kirkwood Holley Court 1
9:00 am S36 St. Louis Storm 7th Boys vs SMMA Rams 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Kirkwood Holley Court 1
10:00 am S15 SMMA Rams 5th Boys vs St. Louis Storm 5th Boys
Sunday, January 11, 2015 Kirkwood Holley Court 1
11:00 am S29 Seckman Hurley 6th Girls vs Spirits 6th Girls
Sunday, January 11, 2015 Kirkwood Holley Court 1
12:00 pm S17 Seckman Hurley 6th Girls vs Knights Gold 5th Girls
Sunday, January 11, 2015 Kirkwood Holley Court 1
1:00 pm S23 Webster Groves Black 6th Boys vs Oakville Keller 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Kirkwood Holley Court 1
3:00 pm S34 Parkway Central Harris 7th Boys vs Pioneer Elite Red 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Kirkwood Holley Court 1
4:00 pm S36 Pioneer Elite White 7th Boys vs Parkway South Red 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Kirkwood Holley Court 1
5:00 pm S4 Columbia 4th Boys vs Pioneer Elite White 4th Boys
Sunday, January 11, 2015 Kirkwood Holley Court 2
9:00 am S12 Seckman Hurley 5th Boys vs Tigers 5th Boys
Sunday, January 11, 2015 Kirkwood Holley Court 2
10:00 am S51 Supersonics 8th Boys vs Mavericks Sweet 8th Boys
Sunday, January 11, 2015 Kirkwood Holley Court 2
11:00 am S12 Eureka 5th Boys vs Tigers 5th Boys
Sunday, January 11, 2015 Kirkwood Holley Court 2
12:00 pm S20 Grizzlies 6th Boys vs Pioneer Elite White 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Kirkwood Holley Court 2
1:00 pm S3 Crusaders White 4th Boys vs Pioneer Elite Red 4th Boys
Sunday, January 11, 2015 Kirkwood Holley Court 2
2:00 pm S12 Antonia Bulls 5th Boys vs Pioneer Elite White 5th Boys
Sunday, January 11, 2015 Kirkwood Holley Court 2
3:00 pm S10 Pioneer Elite Red 5th Boys vs Mustangs Blue 5th Boys
Sunday, January 11, 2015 Kirkwood Holley Court 2
4:00 pm S19 Ladue White 6th Boys vs Pioneer Elite Red 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Kirkwood Holley Court 2
5:00 pm S4 Tigers 4th Boys vs Greyhounds Orange 4th Boys
Sunday, January 11, 2015 Ladue High Gym 2
11:00 am S19 Fort Zumwalt West Black 6th Boys vs Ladue Blue 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Ladue High Gym 2
12:00 pm S19 Fort Zumwalt West Black 6th Boys vs Ladue White 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Ladue High Gym 2
1:00 pm S36 Flyers Basketball Gold 7th Boys vs Ladue Blue 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Ladue High Gym 2
2:00 pm S36 Flyers Basketball Green 7th Boys vs Ladue Black 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Ladue High Gym 2
3:00 pm S34 Flyers Basketball Gold 7th Boys vs Spartans Hill 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Ladue High Gym 2
4:00 pm S10 Wildcats Elite Colvin 4th Boys vs St. Louis Hawks 5th Boys
Sunday, January 11, 2015 Ladue High Gym 2
5:00 pm S12 Lindbergh 5th Boys vs Ladue Blue 5th Boys
Sunday, January 11, 2015 Ladue Middle School
1:00 pm S21 Parkway South Blue 6th Boys vs Ladue Blue 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Ladue Middle School
2:00 pm S47 Parkway South Blue 8th Boys vs Ladue White 8th Boys
Sunday, January 11, 2015 Ladue Middle School
3:00 pm S25 Parkway South Red 6th Boys vs Ladue Black 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Ladue Middle School
4:00 pm S9 Mavericks 4th Girls vs Knights Robertson/Pierce 4th Girls
Sunday, January 11, 2015 Ladue Middle School
5:00 pm S50 Wrecca's 8th Boys vs Parkway North Purple 8th Boys
Sunday, January 11, 2015 Ladue West New Gym
10:00 am S44 Force X 7th Girls vs Ladue Blue 7th Girls
Sunday, January 11, 2015 Ladue West New Gym
11:00 am S53 Force X 8th Girls vs Ladue Blue 8th Girls
Sunday, January 11, 2015 Ladue West New Gym
12:00 pm S56 Force O 8th Girls vs Ladue White 8th Girls
Sunday, January 11, 2015 Ladue West New Gym
1:00 pm S30 Seckman Williams 6th Girls vs Ladue White 6th Girls
Sunday, January 11, 2015 Ladue West New Gym
2:00 pm S17 Crusaders White 5th Girls vs Ladue Blue 5th Girls
Sunday, January 11, 2015 Ladue West New Gym
3:00 pm S29 Runnin Rebels Teal 6th Girls vs Ladue White 6th Girls
Sunday, January 11, 2015 Ladue West New Gym
4:00 pm S56 Greyhounds Pierce 8th Girls vs Ladue White 8th Girls
Sunday, January 11, 2015 Ladue West Old Gym
10:00 am S40 Parkway West White 7th Boys vs Ladue Black 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Ladue West Old Gym
11:00 am S17 Waterloo 5th Girls vs Ladue Black 5th Girls
Sunday, January 11, 2015 Ladue West Old Gym
12:00 pm S3 Warriors 4th Boys vs Ladue Blue 4th Boys
Sunday, January 11, 2015 Ladue West Old Gym
1:00 pm S34 St. Louis Elite McCoy 8th Boys vs Ladue White 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Ladue West Old Gym
2:00 pm S53 Bulldogs 7th Girls vs Force X 8th Girls
Sunday, January 11, 2015 Ladue West Old Gym
3:00 pm S15 Lindbergh 5th Boys vs Ladue Black 5th Boys
Sunday, January 11, 2015 Ladue West Old Gym
4:00 pm S6 St. Louis Fire 4th Boys vs Ladue White 4th Boys
Sunday, January 11, 2015 Ladue West Old Gym
5:00 pm S9 Chievo 4th Girls vs Runnin Rebels Gray 4th Girls
Sunday, January 11, 2015 Lindbergh Big Gym
9:00 am S40 Summit White Meier 7th Boys vs Red Devils Kretzer 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Lindbergh Big Gym
10:00 am S17 Cardinals 5th Girls vs Fort Zumwalt South Red 5th Girls
Sunday, January 11, 2015 Lindbergh Big Gym
11:00 am S30 Edwardsville 6th Girls vs Northwest 6th Girls
Sunday, January 11, 2015 Lindbergh Big Gym
12:00 pm S17 Cardinals 5th Girls vs Northwest 5th Girls
Sunday, January 11, 2015 Lindbergh Big Gym
1:00 pm S34 Summit Black Scalf 7th Boys vs Union 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Lindbergh Big Gym
2:00 pm S56 Northwest White 8th Girls vs Wildcats Broderick 8th Girls
Sunday, January 11, 2015 Lindbergh Big Gym
3:00 pm S40 Fox Stroisch 7th Boys vs Summit Silver Taff 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Lindbergh Big Gym
4:00 pm S49 Force X 8th Boys vs Valley Park Blue 8th Boys
Sunday, January 11, 2015 Lindbergh Big Gym
5:00 pm S12 Force X 5th Boys vs St. Louis Catholic Falcons 5th Boys
Sunday, January 11, 2015 Lindbergh Big Gym
6:00 pm S12 St. Louis Catholic Falcons 5th Boys vs Warriors Warren 5th Boys
Sunday, January 11, 2015 Lindbergh Small Gym
12:00 pm S30 Edwardsville 6th Girls vs Lindbergh 6th Girls
Sunday, January 11, 2015 Lindbergh Small Gym
1:00 pm S30 Spirits 6th Girls vs Northwest 6th Girls
Sunday, January 11, 2015 Lindbergh Small Gym
2:00 pm S41 Northwest White 7th Boys vs Greyhounds Ahearn 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Lindbergh Small Gym
3:00 pm S41 Northwest White 7th Boys vs West County 7th Boys Team 2
Sunday, January 11, 2015 Lindbergh Small Gym
4:00 pm S41 Wildcats 7th Boys vs Oakville Bishop 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Lindbergh Small Gym
5:00 pm S31 Cougars 6th Girls vs Eureka Purple 6th Girls
Sunday, January 11, 2015 Lindbergh Small Gym
6:00 pm S23 Flyers Basketball Gold 6th Boys vs Columbia 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Lindbergh Small Gym
7:00 pm S32 Eureka Gold 6th Girls vs Cougars 6th Girls
Sunday, January 11, 2015 Marquette High School Big Gym
3:00 pm S52 St. Louis Elite McCoy 8th Boys vs Mustangs White 8th Boys
Sunday, January 11, 2015 Marquette High School Big Gym
4:00 pm S38 Seckman Bodine 7th Boys vs Mustangs White 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Marquette High School Big Gym
5:00 pm S47 Next Dimension 8th Boys vs Lions 8th Boys
Sunday, January 11, 2015 Marquette High School Big Gym
6:00 pm S20 Eagles Black 5th Boys vs Warriors 5th Boys
Sunday, January 11, 2015 Marquette High School Big Gym
7:00 pm S12 Eagles Red 5th Boys vs Mustangs White 5th Boys
Sunday, January 11, 2015 Marquette High School Big Gym
8:00 pm S15 Eagles White 5th Boys vs St. John's Lutheran Orange 5th Boys
Sunday, January 11, 2015 Marquette High School Small Gym
3:00 pm S47 Francis Howell Montgomery 8th Boys vs Lions 8th Boys
Sunday, January 11, 2015 Marquette High School Small Gym
4:00 pm S35 Whitfield 7th Boys vs Parkway North Powell 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Marquette High School Small Gym
5:00 pm S47 West County 8th Boys Team 2 vs Mustangs Blue 8th Boys
Sunday, January 11, 2015 Marquette High School Small Gym
6:00 pm S46 Lindbergh 7th Girls vs Marquette 7th Girls
Sunday, January 11, 2015 Marquette High School Small Gym
7:00 pm S40 West County 7th Boys Team 3 vs Next Dimension 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Marquette High School Small Gym
8:00 pm S46 Knights Meier 6th Girls vs Marquette 7th Girls
Sunday, January 11, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
12:00 pm S22 Fort Zumwalt North Black 6th Boys vs Orchard Farm Green 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
1:00 pm S13 Messiah Lions 5th Boys vs Orchard Farm White 5th Boys
Sunday, January 11, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
2:00 pm S22 Fort Zumwalt North Black 6th Boys vs Orchard Farm White 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
3:00 pm S13 Messiah Lions 5th Boys vs Orchard Farm Green 5th Boys
Sunday, January 11, 2015 Parkway Central Gym 1
11:00 am S32 Francis Howell Central Blue 6th Girls vs Ladue Black 6th Girls
Sunday, January 11, 2015 Parkway Central Gym 1
12:00 pm S34 Summit Maroon Eigelberger 7th Boys vs Parkway Central Fritz 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Parkway Central Gym 1
1:00 pm S50 Parkway Central White 8th Boys vs Oakville Thomas 8th Boys
Sunday, January 11, 2015 Parkway Central Gym 1
2:00 pm S52 Northwest Blue 8th Boys vs Fort Zumwalt North Gold 8th Boys
Sunday, January 11, 2015 Parkway Central Gym 1
3:00 pm S50 Fort Zumwalt North White 8th Boys vs MICDS Waldman 8th Boys
Sunday, January 11, 2015 Parkway Central Gym 2
11:00 am S23 Leprechauns 6th Boys vs Parkway Central White 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Parkway Central Gym 2
12:00 pm S23 Summit Black Montgomery 6th Boys vs Parkway Central Red 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Parkway Central Gym 2
1:00 pm S32 Francis Howell Central Silver 6th Girls vs Parkway Central White 6th Girls
Sunday, January 11, 2015 Parkway Central Gym 2
2:00 pm S32 Parkway West 6th Girls vs Francis Howell Central Blue 6th Girls
Sunday, January 11, 2015 Parkway Central Gym 2
3:00 pm S50 Wrecca's 8th Boys vs Parkway Central White 8th Boys
Sunday, January 11, 2015 Parkway West High Gym 1
12:00 pm S17 Fort Zumwalt South Red 5th Girls vs Runnin Rebels Blue 5th Girls
Sunday, January 11, 2015 Parkway West High Gym 1
1:00 pm S17 Runnin Rebels Blue 5th Girls vs Ladue White 5th Girls
Sunday, January 11, 2015 Parkway West High Gym 1
2:00 pm S53 Runnin Rebels Navy 8th Girls vs Parkway North 8th Girls
Sunday, January 11, 2015 Parkway West High Gym 1
3:00 pm S34 Aces 7th Boys vs Parkway North Parks 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Parkway West High Gym 2
12:00 pm S3 Mavericks Black 5th Boys vs Fort Zumwalt South Kell 4th Boys
Sunday, January 11, 2015 Parkway West High Gym 2
1:00 pm S46 Knights Red 7th Girls vs MICDS Griffith 7th Girls
Sunday, January 11, 2015 Parkway West High Gym 2
2:00 pm S3 Mavericks Finley 5th Boys vs Fort Zumwalt South Kell 4th Boys
Sunday, January 11, 2015 Parkway West High Gym 2
3:00 pm S42 Knights Gold 7th Girls vs Parkway West Blue 7th Girls
Sunday, January 11, 2015 Parkway West Middle Large Gym
12:00 pm S18 Bombers 5th Girls vs Eagles 5th Girls
Sunday, January 11, 2015 Parkway West Middle Large Gym
1:00 pm S35 Prospects Elite Thomas 7th Boys vs Force O 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Parkway West Middle Large Gym
2:00 pm S21 Force X 6th Boys vs Parkway West Blue 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Parkway West Middle Large Gym
3:00 pm S34 Force X 7th Boys vs Parkway West Blue 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Parkway West Middle Large Gym
4:00 pm S18 St. John's Lutheran 5th Girls vs Parkway West Black 5th Girls
Sunday, January 11, 2015 Parkway West Middle Small Gym
12:00 pm S35 Webster Groves Munsterman 7th Boys vs Parkway West Red 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Parkway West Middle Small Gym
1:00 pm S17 Knights Winfield 5th Girls vs Parkway West Blue 5th Girls
Sunday, January 11, 2015 Parkway West Middle Small Gym
2:00 pm S46 Bombers Harris 7th Girls vs Parkway Central 7th Girls
Sunday, January 11, 2015 Parkway West Middle Small Gym
3:00 pm S9 Bombers 4th Girls vs Eagles 3rd Girls
Sunday, January 11, 2015 Parkway West Middle Small Gym
4:00 pm S21 Force O 6th Boys vs Parkway West White 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Parkway West Middle Small Gym
5:00 pm S45 Fort Zumwalt North 7th Girls vs Parkway West White 7th Girls
Sunday, January 11, 2015 St. Charles Hardin Middle
2:00 pm S13 Fort Zumwalt North Gold 5th Boys vs St. Charles 5th Boys
Sunday, January 11, 2015 St. Charles Hardin Middle
3:00 pm S54 MICDS Ferguson 8th Girls vs St. Charles 8th Girls
Sunday, January 11, 2015 St. Charles Hardin Middle
4:00 pm S46 MICDS Reichle 7th Girls vs St. Charles 7th Girls
Sunday, January 11, 2015 St. Charles Hardin Middle
5:00 pm S22 Blue Devils 6th Boys vs St. Charles 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 St. Charles Hardin Middle
6:00 pm S40 MICDS Campbell 7th Boys vs St. Charles Blue 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 St. Charles West Gym 1
2:00 pm S15 Parkway South Blue 5th Boys vs St. Charles West White 5th Boys
Sunday, January 11, 2015 St. Charles West Gym 1
3:00 pm S21 Crossover Academy Cardinals 6th Boys vs St. Charles West Maroon Foust 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 St. Charles West Gym 1
4:00 pm S25 Fort Zumwalt North Green 6th Boys vs St. Charles West White Foust 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 St. Charles West Gym 1
5:00 pm S4 West County 4th Boys vs Xtreme 4th Boys
Sunday, January 11, 2015 St. Charles West Gym 1
6:00 pm S50 West County 8th Boys Team 1 vs St. Charles West Champagne 8th Boys
Sunday, January 11, 2015 St. Charles West Gym 1
7:00 pm S37 West County 7th Boys Team 1 vs St. Charles White 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 St. Charles West Gym 2
2:00 pm S9 St. Charles Reed 4th Girls vs Fort Zumwalt South 4th Girls
Sunday, January 11, 2015 St. Charles West Gym 2
3:00 pm S2 St. Charles 4th Girls vs Sporting Shooters 3rd Girls
Sunday, January 11, 2015 St. Charles West Gym 2
4:00 pm S53 Knights Duff 8th Girls vs St. Charles West 8th Girls
Sunday, January 11, 2015 St. Charles West Gym 2
5:00 pm S34 Crusaders Blue 7th Boys vs St. Charles West Hash 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 St. Charles West Gym 2
6:00 pm S46 Fort Zumwalt South Black 7th Girls vs Francis Howell North Chaos 7th Girls
Sunday, January 11, 2015 St. Charles West Gym 2
7:00 pm S34 Crusaders Blue 7th Boys vs Fort Zumwalt West Purple 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
3:00 pm S23 Knights Lorenz 6th Boys vs St. John's Lutheran 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
4:00 pm S56 Eureka 8th Girls vs St. John's Lutheran 8th Girls
Sunday, January 11, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
5:00 pm S48 Francis Howell Montgomery 8th Boys vs St. John's Lutheran 8th Boys
Sunday, January 11, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
6:00 pm S26 Whitfield 6th Boys vs Mustangs White 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
7:00 pm S10 St. John's Lutheran Blue 5th Boys vs MICDS McCoy 5th Boys
Sunday, January 11, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
8:00 pm S20 Warriors 5th Boys vs Mustangs Blue 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Troy 9th Grade Center
12:00 pm S36 Fort Zumwalt South Black 7th Boys vs Quincy 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Troy 9th Grade Center
1:00 pm S48 Quincy 8th Boys vs St. Charles Blue 8th Boys
Sunday, January 11, 2015 Troy 9th Grade Center
2:00 pm S36 Quincy 7th Boys vs Troy 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Troy 9th Grade Center
3:00 pm S49 Fort Zumwalt West Brown 8th Boys vs Quincy 8th Boys
Sunday, January 11, 2015 Troy 9th Grade Center
4:00 pm S36 Patriots 7th Boys vs Quincy 7th Boys
Sunday, January 11, 2015 Valley Park High Gym 1
9:00 am S54 Marquette 8th Girls vs Valley Park Blue 8th Girls
Sunday, January 11, 2015 Valley Park High Gym 1
10:00 am S54 Oakville 8th Girls vs Marquette 8th Girls
Sunday, January 11, 2015 Valley Park High Gym 1
11:00 am S2 Valley Park 3rd Girls vs Fort Zumwalt South 3rd Girls
Sunday, January 11, 2015 Valley Park High Gym 1
12:00 pm S44 Oakville 7th Girls vs Knights White Montandon 7th Girls
Sunday, January 11, 2015 Valley Park High Gym 1
1:00 pm S2 STL Rockstars 3rd Girls vs Fort Zumwalt South 3rd Girls
Sunday, January 11, 2015 Valley Park High Gym 1
2:00 pm S15 Greyhounds Steinbecker 5th Boys vs Valley Park Blue 5th Boys
Sunday, January 11, 2015 Valley Park High Gym 1
3:00 pm S1 Eagles 3rd Boys vs Valley Park Blue 3rd Boys
Sunday, January 11, 2015 Valley Park High Gym 1
4:00 pm S9 STL Rockstars 3rd Girls vs Valley Park 4th Girls
Sunday, January 11, 2015 Valley Park High Gym 1
5:00 pm S25 Summit White Hamilton 6th Boys vs Valley Park 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Valley Park High Gym 1
6:00 pm S18 Fort Zumwalt North 5th Girls vs Valley Park 5th Girls
Sunday, January 11, 2015 Valley Park High Gym 1
7:00 pm S18 Ladue White 5th Girls vs Valley Park 5th Girls
Sunday, January 11, 2015 Windsor High Gym 1
11:00 am S25 Quadricorn 6th Boys vs Northwest White 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Windsor High Gym 1
12:00 pm S23 Flyers Basketball Green 6th Boys vs Festus 6th Boys
Sunday, January 11, 2015 Windsor High Gym 1
1:00 pm S23 Quadricorn 6th Boys vs Windsor Williams 6th Boys
Tuesday, January 13, 2015 MICDS Gym 2
6:00 pm S20 Fort Zumwalt South Black 6th Boys vs Prospects Elite Head 6th Boys
Tuesday, January 13, 2015 MICDS Gym 2
7:00 pm S48 Prospects Elite Head 8th Boys vs MICDS Benford 8th Boys
Tuesday, January 13, 2015 MICDS Gym 2
8:00 pm S50 Parkway Central White 8th Boys vs MICDS Waldman 8th Boys
Saturday, January 17, 2015 Arlington United Methodist Church
9:00 am S56 Parkway South 8th Girls vs Grace Christian 8th Girls
Saturday, January 17, 2015 Arlington United Methodist Church
10:00 am S46 Fort Zumwalt East 7th Girls vs Westminster White 7th Girls
Saturday, January 17, 2015 Arlington United Methodist Church
11:00 am S45 Fort Zumwalt West 7th Girls vs Fort Zumwalt East 7th Girls
Saturday, January 17, 2015 John Burroughs Court 1
1:00 pm S10 Mid-County Jets Silver 5th Boys vs Academia Basketball 5th Boys
Saturday, January 17, 2015 John Burroughs Court 1
2:00 pm S10 Jets Gold 5th Boys vs Academia Basketball 5th Boys
Saturday, January 17, 2015 John Burroughs Court 1
3:00 pm S34 Ladue Blue 7th Boys vs Westminster Blue 7th Boys
Saturday, January 17, 2015 John Burroughs Court 2
1:00 pm S28 Force X 6th Girls vs Blue Devils 6th Girls
Saturday, January 17, 2015 John Burroughs Court 2
2:00 pm S28 Francis Howell Gold 6th Girls vs Force X 6th Girls
Saturday, January 17, 2015 John Burroughs Court 3
2:00 pm S54 Francis Howell Blue 8th Girls vs Westminster White 8th Girls
Saturday, January 17, 2015 John Burroughs Court 3
3:00 pm S46 Spirits 7th Girls vs Westminster Blue 7th Girls
Saturday, January 17, 2015 John Burroughs Court 3
4:00 pm S54 Francis Howell Blue 8th Girls vs Westminster Blue 8th Girls
Saturday, January 17, 2015 Northwest High Court 1
1:00 pm S56 Seckman 8th Girls vs Northwest White 8th Girls
Saturday, January 17, 2015 Northwest High Court 1
3:00 pm S56 Fox George 8th Girls vs Northwest Blue 8th Girls
Saturday, January 17, 2015 Northwest High Court 1
5:00 pm S2 Valley Park 3rd Girls vs Northwest 3rd Girls
Saturday, January 17, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
10:00 am S38 Fort Zumwalt South Red 7th Boys vs Patriots 7th Boys
Saturday, January 17, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
11:00 am S32 Francis Howell Central Blue 6th Girls vs CMS Eagles 6th Girls
Saturday, January 17, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
12:00 pm S18 St. Charles West 5th Girls vs Francis Howell 5th Girls
Saturday, January 17, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
1:00 pm S32 CMS Eagles 6th Girls vs Francis Howell Central Silver 6th Girls
Saturday, January 17, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
2:00 pm S18 Fort Zumwalt North 5th Girls vs Eagles 5th Girls
Saturday, January 17, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
3:00 pm S2 Sporting Shooters 3rd Girls vs Eagles 3rd Girls
Saturday, January 17, 2015 Parkway West Middle Large Gym
9:00 am S9 Knights Robertson/Pierce 4th Girls vs Force 4th Girls
Saturday, January 17, 2015 Parkway West Middle Large Gym
10:00 am S21 Rockets 6th Boys vs Parkway West White 6th Boys
Saturday, January 17, 2015 Parkway West Middle Large Gym
11:00 am S14 St. Louis Storm 5th Boys vs Parkway West 5th Boys
Saturday, January 17, 2015 Parkway West Middle Large Gym
12:00 pm S54 Rockets Black 8th Girls vs Parkway Central Nienkark 8th Girls
Saturday, January 17, 2015 Parkway West Middle Large Gym
2:00 pm S56 Eureka 8th Girls vs Rockets Maroon 8th Girls
Saturday, January 17, 2015 Parkway West Middle Large Gym
3:00 pm S22 St. Louis Triple Threat 6th Boys vs Rockets 6th Boys
Saturday, January 17, 2015 Parkway West Middle Large Gym
4:00 pm S55 Four Rivers Thunder 8th Girls vs Rockets Maroon 8th Girls
Saturday, January 17, 2015 Parkway West Middle Large Gym
5:00 pm S53 Fort Zumwalt West 8th Girls vs Parkway Central Gray 8th Girls
Saturday, January 17, 2015 Parkway West Middle Large Gym
6:00 pm S53 Parkway Central Gray 8th Girls vs Parkway West 8th Girls
Saturday, January 17, 2015 Parkway West Middle Small Gym
9:00 am S29 Rockets Gold 6th Girls vs Parkway West 6th Girls
Saturday, January 17, 2015 Parkway West Middle Small Gym
10:00 am S16 Force O 5th Girls vs Rockets Gold 5th Girls
Saturday, January 17, 2015 Parkway West Middle Small Gym
11:00 am S29 Parkway West 6th Girls vs Rockets Maroon 6th Girls
Saturday, January 17, 2015 Parkway West Middle Small Gym
12:00 pm S17 Rockets Gold 5th Girls vs Parkway West Blue 5th Girls
Saturday, January 17, 2015 Parkway West Middle Small Gym
1:00 pm S18 Rockets Maroon 5th Girls vs Parkway West Black 5th Girls
Saturday, January 17, 2015 Parkway West Middle Small Gym
2:00 pm S44 Rockets 7th Girls vs Knights Red 7th Girls
Saturday, January 17, 2015 Parkway West Middle Small Gym
3:00 pm S53 Fort Zumwalt West 8th Girls vs OSSA Wizards 8th Girls
Saturday, January 17, 2015 Parkway West Middle Small Gym
4:00 pm S53 Rockets Gold 8th Girls vs OSSA Wizards 8th Girls
Saturday, January 17, 2015 Parkway West Middle Small Gym
5:00 pm S44 Rockets 7th Girls vs WGL 7th Girls
Saturday, January 17, 2015 Parkway West Middle Small Gym
6:00 pm S54 Four Rivers Thunder 8th Girls vs Rockets Gold 8th Girls
Saturday, January 17, 2015 Principia Girls' Gym
1:00 pm S44 Lindbergh 7th Girls vs Principia 7th Girls
Saturday, January 17, 2015 Principia Girls' Gym
2:00 pm S3 Columbia 4th Boys vs Fort Zumwalt South Kell 4th Boys
Saturday, January 17, 2015 Principia Girls' Gym
3:00 pm S26 Whitfield 6th Boys vs Northstars 6th Boys
Saturday, January 17, 2015 Principia Girls' Gym
4:00 pm S45 Knights Meier 6th Girls vs Principia 7th Girls
Saturday, January 17, 2015 Principia Girls' Gym
5:00 pm S40 Oakville Rezek 7th Boys vs Westminster White 7th Boys
Saturday, January 17, 2015 Principia Girls' Gym
6:00 pm S49 Parkway South Red 8th Boys vs Westminster White 8th Boys
Saturday, January 17, 2015 Principia Girls' Gym
7:00 pm S3 Lions's Choice Lions 4th Boys vs Summit Maroon Laaker 4th Boys
Saturday, January 17, 2015 Seckman High School Gym 2
12:00 pm S25 Herky Xtreme 6th Boys vs Fox Reese 6th Boys
Saturday, January 17, 2015 Seckman High School Gym 2
1:00 pm S25 Summit Silver Lutes 6th Boys vs Herculaneum 6th Boys
Saturday, January 17, 2015 St. Dominic High Court 1
1:00 pm S20 Winfield 6th Boys vs Mavericks Sweet 6th Boys
Saturday, January 17, 2015 St. Dominic High Court 1
2:00 pm S12 South City Jets 5th Boys vs Crusaders Blue 5th Boys
Saturday, January 17, 2015 St. Dominic High Court 1
3:00 pm S16 Knights Hogan/Highmark 5th Girls vs Crusaders Blue 5th Girls
Saturday, January 17, 2015 St. Dominic High Court 1
4:00 pm S12 Messiah Lions 5th Boys vs Crusaders Blue 5th Boys
Saturday, January 17, 2015 St. Dominic High Court 1
5:00 pm S35 St. Louis Storm 7th Boys vs Crusaders Blue 7th Boys
Saturday, January 17, 2015 St. Dominic High Court 1
6:00 pm S19 SCC Stars 6th Boys vs Crusaders Blue 6th Boys
Saturday, January 17, 2015 St. Dominic High Court 1
7:00 pm S34 Fort Zumwalt West Turner Silver 7th Boys vs Crusaders Blue 7th Boys
Saturday, January 17, 2015 St. Dominic High Court 1
8:00 pm S19 Jr. Ark 6th Boys vs Crusaders Blue 6th Boys
Saturday, January 17, 2015 St. Dominic High Court 2
1:00 pm S4 Fort Zumwalt West Purple 4th Boys vs Crusaders White 4th Boys
Saturday, January 17, 2015 St. Dominic High Court 2
2:00 pm S4 Comets 4th Boys vs Crusaders White 4th Boys
Saturday, January 17, 2015 St. Dominic High Court 2
3:00 pm S3 Fort Zumwalt West Black 4th Boys vs Crusaders Blue 4th Boys
Saturday, January 17, 2015 St. Dominic High Court 2
4:00 pm S4 Comets 4th Boys vs Crusaders Blue 4th Boys
Saturday, January 17, 2015 St. Dominic High Court 2
5:00 pm S17 Knights 4th Girls vs Crusaders White 5th Girls
Saturday, January 17, 2015 St. Dominic High Court 2
6:00 pm S21 St. Charles 6th Boys vs Crusaders White 6th Boys
Saturday, January 17, 2015 St. Dominic High Court 2
7:00 pm S17 Knights Winfield 5th Girls vs Crusaders White 5th Girls
Saturday, January 17, 2015 St. Dominic High Small Gym
1:00 pm S10 St. Louis Hawks 5th Boys vs Eagles Red 5th Boys
Saturday, January 17, 2015 St. Dominic High Small Gym
2:00 pm S45 Francis Howell North Primeau 7th Girls vs Crusaders Blue 7th Girls
Saturday, January 17, 2015 St. Dominic High Small Gym
3:00 pm S47 Crusaders Blue 8th Boys vs Parkway South Blue 8th Boys
Saturday, January 17, 2015 St. Dominic High Small Gym
4:00 pm S49 STL Shooting Stars 8th Boys vs Crusaders White 8th Boys
Saturday, January 17, 2015 St. Dominic High Small Gym
5:00 pm S34 St. Louis Suns 7th Boys vs Crusaders White 7th Boys
Saturday, January 17, 2015 St. Dominic High Small Gym
6:00 pm S53 Francis Howell Gold 8th Girls vs Knights Duff 8th Girls
Saturday, January 17, 2015 St. Dominic High Small Gym
7:00 pm S22 St. Louis Patriots 7th Boys vs Crusaders White 6th Boys
Saturday, January 17, 2015 St. Dominic High Small Gym
8:00 pm S34 Fort Zumwalt West Turner Silver 7th Boys vs Crusaders White 7th Boys
Saturday, January 17, 2015 St. Mary's High School
2:00 pm S36 Oakville Bishop 7th Boys vs WITTS Eagles 6th Boys
Saturday, January 17, 2015 St. Mary's High School
3:00 pm S4 St. Louis Fire 4th Boys vs Oakville 4th Boys
Saturday, January 17, 2015 Valley Park High Gym 1
1:00 pm S9 Chievo 4th Girls vs Pacific 4th Girls
Saturday, January 17, 2015 Valley Park High Gym 1
2:00 pm S17 Parkway South 5th Girls vs Pacific 5th Girls
Saturday, January 17, 2015 Valley Park High Gym 1
3:00 pm S32 Cougars 6th Girls vs Pacific 6th Girls
Saturday, January 17, 2015 Valley Park High Gym 1
4:00 pm S8 Ladue Duke 4th Girls vs Runnin Rebels Gray 4th Girls
Saturday, January 17, 2015 Valley Park High Gym 2
2:00 pm S28 Spirits 6th Girls vs Eureka Gold 6th Girls
Saturday, January 17, 2015 Valley Park High Gym 2
3:00 pm S50 Oakville Thomas 8th Boys vs Union 7th Boys
Saturday, January 17, 2015 Valley Park High Gym 2
4:00 pm S34 Parkway South Blue 7th Boys vs Union 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 Brentwood High School
12:00 pm S47 Fox Ivey 8th Boys vs Brentwood 8th Boys
Sunday, January 18, 2015 Brentwood High School
1:00 pm S23 Fighting Irish 6th Boys vs Brentwood 6th Boys
Sunday, January 18, 2015 Brentwood High School
2:00 pm S49 MICDS Benford 8th Boys vs Brentwood 8th Boys
Sunday, January 18, 2015 Brentwood High School
3:00 pm S36 Greyhounds Ahearn 7th Boys vs Brentwood 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 Brentwood High School
4:00 pm S32 Eagles Fortuna 6th Girls vs Brentwood 6th Girls
Sunday, January 18, 2015 Dupo High School
1:00 pm S28 Bethalto 6th Girls vs Blue Devils 6th Girls
Sunday, January 18, 2015 Dupo High School
2:00 pm S29 Bethalto 6th Girls vs Seckman Hurley 6th Girls
Sunday, January 18, 2015 Dupo High School
3:00 pm S17 Sunkist 5th Girls vs Waterloo 5th Girls
Sunday, January 18, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
1:00 pm S3 Francis Howell 5th Boys vs Fort Zumwalt South Kell 4th Boys
Sunday, January 18, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
2:00 pm S4 Timberland Green 4th Boys vs Fort Zumwalt South Red 4th Boys
Sunday, January 18, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
3:00 pm S35 Prospects Elite Thomas 7th Boys vs Fort Zumwalt South Red 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
4:00 pm S36 Francis Howell White 7th Boys vs Fort Zumwalt South Black 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
5:00 pm S2 Lady Angels White 3rd Girls vs Sporting Shooters 3rd Girls
Sunday, January 18, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
6:00 pm S9 Lady Angels Pink 4th Girls vs Fort Zumwalt South 5th Girls
Sunday, January 18, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
7:00 pm S17 Lady Angels Blue 5th Girls vs Fort Zumwalt South Red 5th Girls
Sunday, January 18, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
8:00 pm S17 Fort Zumwalt North 5th Girls vs Fort Zumwalt South Red 5th Girls
Sunday, January 18, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
1:00 pm S38 Francis Howell White 7th Boys vs Fort Zumwalt North Black 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
2:00 pm S2 Northwest Blue 4th Girls vs Fort Zumwalt South 3rd Girls
Sunday, January 18, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
3:00 pm S2 Northwest 3rd Girls vs Fort Zumwalt South 3rd Girls
Sunday, January 18, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
5:00 pm S17 Knights Winfield 5th Girls vs Fort Zumwalt South 5th Girls
Sunday, January 18, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
6:00 pm S29 Fort Zumwalt North 6th Girls vs Eureka Gold 6th Girls
Sunday, January 18, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
7:00 pm S32 Eureka Gold 6th Girls vs Fort Zumwalt West White 6th Girls
Sunday, January 18, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
8:00 pm S14 Mustangs White 5th Boys vs Fort Zumwalt South Red 5th Boys
Sunday, January 18, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
12:00 pm S52 Fort Zumwalt West Brown 8th Boys vs Fort Zumwalt South Red 8th Boys
Sunday, January 18, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
1:00 pm S37 Midwest Crew 7th Boys vs Fort Zumwalt West Purple 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
2:00 pm S9 Fort Zumwalt South 4th Girls vs Parkway South 4th Girls
Sunday, January 18, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
3:00 pm S9 Bombers 4th Girls vs Fort Zumwalt West 4th Girls
Sunday, January 18, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
4:00 pm S32 Francis Howell Central Silver 6th Girls vs Fort Zumwalt West White 6th Girls
Sunday, January 18, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
5:00 pm S32 Francis Howell Central Blue 6th Girls vs Fort Zumwalt West Purple 6th Girls
Sunday, January 18, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
12:00 pm S12 Eagles Red 5th Boys vs Fort Zumwalt West 5th Boys
Sunday, January 18, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
1:00 pm S20 Mavericks Sweet 6th Boys vs Frye's Eagles Green 6th Boys
Sunday, January 18, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
2:00 pm S45 Francis Howell 7th Girls vs Bombers Harris 7th Girls
Sunday, January 18, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
3:00 pm S15 Timberland Green 5th Boys vs Eagles White 5th Boys
Sunday, January 18, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
4:00 pm S28 Northstars Orange 6th Girls vs Francis Howell North 6th Girls
Sunday, January 18, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
5:00 pm S15 Timberland Blue 5th Boys vs Eagles White 5th Boys
Sunday, January 18, 2015 Fox High School Gym 1
12:00 pm S12 SMMA Rams 5th Boys vs Seckman Hurley 5th Boys
Sunday, January 18, 2015 Fox High School Gym 1
1:00 pm S40 Summit Silver Taff 7th Boys vs Antonia Bulls 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 Fox High School Gym 1
2:00 pm S6 Summit White Taff 4th Boys vs Bluehawks 4th Boys
Sunday, January 18, 2015 Fox High School Gym 1
3:00 pm S12 Summit Black Buckman 5th Boys vs Antonia Bulls 5th Boys
Sunday, January 18, 2015 Fox High School Gym 1
4:00 pm S21 South County Bulls 6th Boys vs Summit Black Montgomery 6th Boys
Sunday, January 18, 2015 Fox High School Gym 1
5:00 pm S13 Summit Maroon Hayden 5th Boys vs Oakville Black 5th Boys
Sunday, January 18, 2015 Fox High School Gym 2
11:00 am S40 SMMA Rams 7th Boys vs Seckman Salsman 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 Fox High School Gym 2
12:00 pm S29 Spirits 6th Girls vs Fox 6th Girls
Sunday, January 18, 2015 Fox High School Gym 2
1:00 pm S21 Millstadt Vikings 6th Boys vs Flyers Basketball Gold 6th Boys
Sunday, January 18, 2015 Fox High School Gym 2
2:00 pm S40 Fox Stroisch 7th Boys vs Oakville Rezek 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 Fox High School Gym 2
3:00 pm S10 MICDS McCoy 5th Boys vs Jackson 5th Boys
Sunday, January 18, 2015 Fox High School Gym 2
4:00 pm S14 Jackson 5th Boys vs Eureka 5th Boys
Sunday, January 18, 2015 Fox High School Gym 2
5:00 pm S14 Eureka 5th Boys vs Festus 5th Boys
Sunday, January 18, 2015 Harris Stowe College Court 1
10:00 am S49 Force X 8th Boys vs Greyhounds Gentry 8th Boys
Sunday, January 18, 2015 Harris Stowe College Court 1
11:00 am S26 Greyhounds Joerger 6th Boys vs Power Basketball 6th Boys
Sunday, January 18, 2015 Harris Stowe College Court 1
12:00 pm S12 Greyhounds Steinbecker 5th Boys vs Force X 5th Boys
Sunday, January 18, 2015 Harris Stowe College Court 1
1:00 pm S14 Greyhounds Steinbecker 5th Boys vs West County 5th Boys
Sunday, January 18, 2015 John Burroughs Court 1
1:00 pm S49 Greyhounds Greenlee 8th Boys vs John Burroughs McConnell 8th Boys
Sunday, January 18, 2015 John Burroughs Court 1
2:00 pm S36 Fort Zumwalt West Turner Silver 7th Boys vs John Burroughs Fischer 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 John Burroughs Court 1
3:00 pm S52 Greyhounds Greenlee 8th Boys vs John Burroughs Kirksey 8th Boys
Sunday, January 18, 2015 John Burroughs Court 1
4:00 pm S1 Academia Basketball 3rd Boys vs Jets Bronze Droner 3rd Boys
Sunday, January 18, 2015 John Burroughs Court 2
12:00 pm S28 Parkway North Purple 6th Girls vs Dynamite Blue 6th Girls
Sunday, January 18, 2015 John Burroughs Court 2
1:00 pm S1 Mavericks Finley 3rd Boys vs Jets Black 3rd Boys
Sunday, January 18, 2015 John Burroughs Court 2
2:00 pm S40 Timberland Green 7th Boys vs John Burroughs Carney 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 John Burroughs Court 2
3:00 pm S38 St. Louis Suns 7th Boys vs Mavericks Finley 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 John Burroughs Court 3
1:00 pm S44 Rockets 7th Girls vs John Burroughs Argetsinger 7th Girls
Sunday, January 18, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
1:00 pm S48 Prospects Elite Head 8th Boys vs Pioneer Elite White 8th Boys
Sunday, January 18, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
2:00 pm S12 Lindbergh 5th Boys vs Pioneer Elite White 5th Boys
Sunday, January 18, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
3:00 pm S24 Prospects Elite Head 6th Boys vs Webster Groves Snelling Black 6th Boys
Sunday, January 18, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
4:00 pm S20 Outlaws 6th Boys vs Prospects Elite Head 6th Boys
Sunday, January 18, 2015 Kirkwood Holley Court 1
12:00 pm S42 Eureka Purple 7th Girls vs Washington 7th Girls
Sunday, January 18, 2015 Kirkwood Holley Court 1
1:00 pm S44 Washington 7th Girls vs Eureka Gold 7th Girls
Sunday, January 18, 2015 Kirkwood Holley Court 1
2:00 pm S34 Mehlville Green 7th Boys vs Pioneer Elite Red 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 Kirkwood Holley Court 1
3:00 pm S4 Oakville 4th Boys vs Pioneer Elite White 4th Boys
Sunday, January 18, 2015 Kirkwood Holley Court 1
4:00 pm S19 Prospects TBA 6th Boys vs Webster Groves Black 6th Boys
Sunday, January 18, 2015 Kirkwood Holley Court 2
12:00 pm S47 Next Dimension 8th Boys vs Flyers Basketball Gold 8th Boys
Sunday, January 18, 2015 Kirkwood Holley Court 2
1:00 pm S36 Mehlville White 7th Boys vs Pioneer Elite White 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 Kirkwood Holley Court 2
2:00 pm S19 Mehlville Green 6th Boys vs Pioneer Elite Red 6th Boys
Sunday, January 18, 2015 Kirkwood Holley Court 2
3:00 pm S21 Mehlville White 6th Boys vs Pioneer Elite White 6th Boys
Sunday, January 18, 2015 Kirkwood Holley Court 2
4:00 pm S3 Lions's Choice Lions 4th Boys vs Pioneer Elite Red 4th Boys
Sunday, January 18, 2015 Lafayette High Court 1
1:00 pm S15 Christ Community 5th Boys vs Timberland White 5th Boys
Sunday, January 18, 2015 Lafayette High Court 1
2:00 pm S3 Comets 4th Boys vs Ladue Blue 4th Boys
Sunday, January 18, 2015 Lafayette High Court 1
3:00 pm S15 Bombers Ashby 5th Boys vs Timberland White 5th Boys
Sunday, January 18, 2015 Lafayette High Court 1
4:00 pm S3 Comets 4th Boys vs Ladue White 4th Boys
Sunday, January 18, 2015 Lafayette High Court 1
5:00 pm S34 Patriots 7th Boys vs Parkway North Parks 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 Lafayette High Court 1
6:00 pm S14 Tigers 5th Boys vs Warriors Warren 5th Boys
Sunday, January 18, 2015 Lafayette High Court 1
7:00 pm S37 Patriots 7th Boys vs Wildcats 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 Lafayette High Court 2
1:00 pm S30 Webster 6th Girls vs Parkway South 6th Girls
Sunday, January 18, 2015 Lafayette High Court 2
2:00 pm S17 Force Z 5th Girls vs Parkway West Black 5th Girls
Sunday, January 18, 2015 Lafayette High Court 2
3:00 pm S29 Force X 5th Girls vs Webster 6th Girls
Sunday, January 18, 2015 Lafayette High Court 2
4:00 pm S17 Force O 5th Girls vs Parkway West Blue 5th Girls
Sunday, January 18, 2015 Lafayette High Court 2
5:00 pm S45 Northstars Blue 7th Girls vs Knights Meier 6th Girls
Sunday, January 18, 2015 Lafayette High Court 2
6:00 pm S55 Northwest Blue 8th Girls vs Parkway West 8th Girls
Sunday, January 18, 2015 Lafayette High Court 2
7:00 pm S44 Knights White Montandon 7th Girls vs Fort Zumwalt North 7th Girls
Sunday, January 18, 2015 Lafayette High Small Gym
1:00 pm S42 Northstars Orange 7th Girls vs Force X 7th Girls
Sunday, January 18, 2015 Lafayette High Small Gym
2:00 pm S54 Northstars 8th Girls vs Force X 8th Girls
Sunday, January 18, 2015 Lafayette High Small Gym
3:00 pm S43 Force X 7th Girls vs St. Louis Sting 7th Girls
Sunday, January 18, 2015 Lafayette High Small Gym
4:00 pm S53 Force X 7th Girls vs Crusaders Blue 7th Girls
Sunday, January 18, 2015 Lafayette High Small Gym
5:00 pm S40 Red Devils Kretzer 7th Boys vs Greyhounds Ahearn 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 Lafayette High Small Gym
6:00 pm S41 West County 7th Boys Team 3 vs Summit White Meier 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 Lindbergh Small Gym
11:00 am S49 Fort Zumwalt North Gold 8th Boys vs Flyers Basketball Green 8th Boys
Sunday, January 18, 2015 Lindbergh Small Gym
12:00 pm S13 Fort Zumwalt North Gold 5th Boys vs Fox 5th Boys
Sunday, January 18, 2015 Lindbergh Small Gym
1:00 pm S34 Force X 7th Boys vs Flyers Basketball Gold 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 Lindbergh Small Gym
2:00 pm S36 Force O 7th Boys vs Flyers Basketball Green 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 Lindbergh Small Gym
3:00 pm S19 Force X 6th Boys vs Flyers Basketball Gold 6th Boys
Sunday, January 18, 2015 Lindbergh Small Gym
4:00 pm S21 Force O 6th Boys vs Flyers Basketball Green 6th Boys
Sunday, January 18, 2015 Lindbergh Small Gym
5:00 pm S17 Runnin Rebels Blue 5th Girls vs Cardinals 5th Girls
Sunday, January 18, 2015 Lindbergh Small Gym
6:00 pm S53 Runnin Rebels Navy 8th Girls vs Lindbergh Lubsch 8th Girls
Sunday, January 18, 2015 Marquette High School Big Gym
3:00 pm S50 Francis Howell Blue 8th Boys vs Mustangs White 8th Boys
Sunday, January 18, 2015 Marquette High School Big Gym
4:00 pm S10 Warriors 5th Boys vs St. Louis Hawks 5th Boys
Sunday, January 18, 2015 Marquette High School Big Gym
5:00 pm S50 Parkway Central White 8th Boys vs Mustangs White 8th Boys
Sunday, January 18, 2015 Marquette High School Big Gym
6:00 pm S10 Crush 5th Boys vs Mustangs Blue 5th Boys
Sunday, January 18, 2015 Marquette High School Small Gym
3:00 pm S46 Fort Zumwalt North 7th Girls vs Marquette 7th Girls
Sunday, January 18, 2015 Marquette High School Small Gym
4:00 pm S21 Summit Maroon Dodd 6th Boys vs Mustangs White 6th Boys
Sunday, January 18, 2015 Marquette High School Small Gym
5:00 pm S10 Mustangs Blue 5th Boys vs Mid Rivers Eagles 5th Boys
Sunday, January 18, 2015 Marquette High School Small Gym
6:00 pm S19 SCC Stars 6th Boys vs Mustangs Blue 6th Boys
Sunday, January 18, 2015 Notre Dame High School
2:00 pm S29 Knights Red 6th Girls vs Runnin Rebels Teal 6th Girls
Sunday, January 18, 2015 Notre Dame High School
3:00 pm S29 Jackson Thunder 6th Girls vs Knights Red 6th Girls
Sunday, January 18, 2015 Notre Dame High School
4:00 pm S32 Jaguars Eckhard 6th Girls vs Knights White 6th Girls
Sunday, January 18, 2015 Notre Dame High School
5:00 pm S28 Jackson Thunder 6th Girls vs Runnin Rebels Green 6th Girls
Sunday, January 18, 2015 Notre Dame High School
6:00 pm S42 Runnin Rebels Gold 7th Girls vs Knights Gold 7th Girls
Sunday, January 18, 2015 Notre Dame High School
7:00 pm S44 Oakville 7th Girls vs Knights Red 7th Girls
Sunday, January 18, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
12:00 pm S49 STL Shooting Stars 8th Boys vs Fort Zumwalt North Black 8th Boys
Sunday, January 18, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
1:00 pm S13 Wildcats 5th Boys vs Orchard Farm White 5th Boys
Sunday, January 18, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
2:00 pm S22 Grizzlies 6th Boys vs Orchard Farm Green 6th Boys
Sunday, January 18, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
3:00 pm S26 Grizzlies 6th Boys vs Orchard Farm White 6th Boys
Sunday, January 18, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
4:00 pm S13 St. Charles 5th Boys vs Orchard Farm Green 5th Boys
Sunday, January 18, 2015 Parkway Central Gym 1
11:00 am S47 Lions 8th Boys vs Parkway Central Red 8th Boys
Sunday, January 18, 2015 Parkway Central Gym 1
12:00 pm S49 Summit Black Strickland 8th Boys vs Mehlville White 8th Boys
Sunday, January 18, 2015 Parkway Central Gym 1
1:00 pm S38 Union 7th Boys vs Ladue Blue 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 Parkway Central Gym 1
2:00 pm S47 Mehlville Green 8th Boys vs Parkway Central Red 8th Boys
Sunday, January 18, 2015 Parkway Central Gym 1
3:00 pm S38 Union 7th Boys vs Parkway North Powell 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 Parkway Central Gym 2
11:00 am S44 Parkway South 7th Girls vs Parkway Central 7th Girls
Sunday, January 18, 2015 Parkway Central Gym 2
12:00 pm S23 St. Charles 6th Boys vs Parkway Central White 6th Boys
Sunday, January 18, 2015 Parkway Central Gym 2
1:00 pm S32 Parkway Central White 6th Girls vs Christ Community 6th Girls
Sunday, January 18, 2015 Parkway Central Gym 2
2:00 pm S23 St. Charles 6th Boys vs Parkway Central Red 6th Boys
Sunday, January 18, 2015 Parkway Central Gym 2
3:00 pm S29 Francis Howell Gold 6th Girls vs Parkway Central Red 6th Girls
Sunday, January 18, 2015 Parkway West Middle Large Gym
10:00 am S34 Parkway Central Harris 7th Boys vs Parkway West Blue 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 Parkway West Middle Large Gym
11:00 am S25 Bombers Ashby 6th Boys vs Parkway South Red 6th Boys
Sunday, January 18, 2015 Parkway West Middle Large Gym
12:00 pm S47 Parkway South Blue 8th Boys vs Parkway West Blue 8th Boys
Sunday, January 18, 2015 Parkway West Middle Large Gym
1:00 pm S52 Bombers 8th Boys vs Parkway West White 8th Boys
Sunday, January 18, 2015 Parkway West Middle Large Gym
2:00 pm S36 Bombers Collins 7th Boys vs Parkway South Red 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 Parkway West Middle Large Gym
3:00 pm S36 Bombers Meyer 7th Boys vs Parkway West Red 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 Parkway West Middle Large Gym
4:00 pm S3 Riverdogs 4th Boys vs Greyhounds Orange 4th Boys
Sunday, January 18, 2015 Parkway West Middle Small Gym
10:00 am S21 Summit White Hamilton 6th Boys vs Bombers Rapplean 6th Boys
Sunday, January 18, 2015 Parkway West Middle Small Gym
11:00 am S25 Bombers Beckerdite 6th Boys vs Summit Silver Lutes 6th Boys
Sunday, January 18, 2015 Parkway West Middle Small Gym
12:00 pm S6 Bombers 4th Boys vs Greyhounds White 4th Boys
Sunday, January 18, 2015 Parkway West Middle Small Gym
1:00 pm S34 Parkway Central Fritz 7th Boys vs Parkway West Blue 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 Parkway West Middle Small Gym
2:00 pm S6 Greyhounds Orange 4th Boys vs Summit Black Timm 4th Boys
Sunday, January 18, 2015 Parkway West Middle Small Gym
3:00 pm S41 Oakville Bishop 7th Boys vs Parkway Central Fritz 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 St. Charles Hardin Middle
12:00 pm S54 Marquette 8th Girls vs St. Charles 8th Girls
Sunday, January 18, 2015 St. Charles Hardin Middle
1:00 pm S2 Kutis 3rd Girls vs St. Charles 4th Girls
Sunday, January 18, 2015 St. Charles Hardin Middle
2:00 pm S17 Kutis 5th Girls vs St. Charles 5th Girls
Sunday, January 18, 2015 St. Charles Hardin Middle
3:00 pm S9 Kutis 4th Girls vs St. Charles Reed 4th Girls
Sunday, January 18, 2015 St. Charles Hardin Middle
4:00 pm S46 Fort Zumwalt North 8th Girls vs St. Charles 7th Girls
Sunday, January 18, 2015 St. Charles Hardin Middle
5:00 pm S32 Francis Howell Brune 6th Girls vs St. Charles 6th Girls
Sunday, January 18, 2015 St. Charles Hardin Middle
6:00 pm S33 Parkway North White 6th Girls vs St. Charles 6th Girls
Sunday, January 18, 2015 St. Charles Hardin Middle
7:00 pm S40 Wolves Estrel 7th Boys vs St. Charles Blue 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 St. Charles West Gym 1
2:00 pm S37 Timberland Blue 7th Boys vs St. Charles West Hash 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 St. Charles West Gym 1
3:00 pm S25 Frye's Eagles 6th Boys vs St. Charles West White Foust 6th Boys
Sunday, January 18, 2015 St. Charles West Gym 1
4:00 pm S21 Fort Zumwalt South Black 6th Boys vs St. Charles West Maroon Foust 6th Boys
Sunday, January 18, 2015 St. Charles West Gym 1
5:00 pm S12 Norco Soccer 5th Boys vs St. Charles West Maroon 5th Boys
Sunday, January 18, 2015 St. Charles West Gym 1
6:00 pm S52 Missouri Express 8th Boys vs St. Charles West Wright 8th Boys
Sunday, January 18, 2015 St. Charles West Gym 1
7:00 pm S49 Fort Zumwalt North Green 8th Boys vs St. Charles West Champagne 8th Boys
Sunday, January 18, 2015 St. Charles West Gym 2
3:00 pm S36 St. Louis Storm 7th Boys vs St. Charles West Hash 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 St. Charles West Gym 2
4:00 pm S54 O'Fallon Christian 8th Girls vs St. Louis Storm 8th Girls
Sunday, January 18, 2015 St. Charles West Gym 2
5:00 pm S15 St. Louis Storm 5th Boys vs St. Charles West White 5th Boys
Sunday, January 18, 2015 St. Charles West Gym 2
6:00 pm S53 St. Louis Saints 7th Girls vs Knights Black 7th Girls
Sunday, January 18, 2015 St. Charles West Gym 2
7:00 pm S53 St. Charles West 8th Girls vs Knights White 7th Girls
Sunday, January 18, 2015 Troy 9th Grade Center
12:00 pm S4 Timberland Blue 4th Boys vs Fort Zumwalt North Black 4th Boys
Sunday, January 18, 2015 Troy 9th Grade Center
1:00 pm S22 Blue Devils 6th Boys vs Troy 6th Boys
Sunday, January 18, 2015 Troy 9th Grade Center
2:00 pm S20 Pistons 6th Boys vs Winfield 6th Boys
Sunday, January 18, 2015 Troy 9th Grade Center
3:00 pm S20 Winfield 6th Boys vs Troy 6th Boys
Sunday, January 18, 2015 Troy 9th Grade Center
4:00 pm S36 Mustangs Blue 7th Boys vs Troy 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 Troy 9th Grade Center
5:00 pm S36 Mustangs White 7th Boys vs Troy 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 Valley Park High Gym 1
10:00 am S56 Wildcats Broderick 8th Girls vs Francis Howell North White 8th Girls
Sunday, January 18, 2015 Valley Park High Gym 1
11:00 am S23 Summit Black Montgomery 6th Boys vs Valley Park 6th Boys
Sunday, January 18, 2015 Valley Park High Gym 1
12:00 pm S56 Francis Howell North White 8th Girls vs Valley Park Orange 8th Girls
Sunday, January 18, 2015 Valley Park High Gym 1
1:00 pm S49 Wrecca's 8th Boys vs Valley Park Orange 8th Boys
Sunday, January 18, 2015 Valley Park High Gym 1
2:00 pm S34 Aces 7th Boys vs Summit Maroon Eigelberger 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 Valley Park High Gym 1
3:00 pm S49 Wrecca's 8th Boys vs Valley Park Blue 8th Boys
Sunday, January 18, 2015 Valley Park High Gym 1
4:00 pm S1 Fort Zumwalt North Gold 3rd Boys vs Valley Park Blue 3rd Boys
Sunday, January 18, 2015 Valley Park High Gym 1
5:00 pm S1 Fort Zumwalt North Gold 3rd Boys vs Valley Park Orange 3rd Boys
Sunday, January 18, 2015 Valley Park High Gym 1
6:00 pm S1 Eagles 3rd Boys vs Valley Park Orange 3rd Boys
Sunday, January 18, 2015 Valley Park High Gym 2
10:00 am S2 St. Alban Roe Lady Irish 4th Girls vs Valley Park 4th Girls
Sunday, January 18, 2015 Valley Park High Gym 2
11:00 am S53 Francis Howell North Black 8th Girls vs Washington 8th Girls
Sunday, January 18, 2015 Valley Park High Gym 2
12:00 pm S18 Parkway South 5th Girls vs Valley Park 5th Girls
Sunday, January 18, 2015 Valley Park High Gym 2
1:00 pm S55 Washington 8th Girls vs Valley Park Blue 8th Girls
Sunday, January 18, 2015 Valley Park High Gym 2
2:00 pm S15 St. John's Lutheran Blue 5th Boys vs Valley Park Blue 5th Boys
Sunday, January 18, 2015 Valley Park High Gym 2
3:00 pm S15 St. John's Lutheran Orange 5th Boys vs Valley Park Orange 5th Boys
Sunday, January 18, 2015 Valley Park High Gym 2
4:00 pm S32 St. Paul's Lutheran 6th Girls vs Valley Park 6th Girls
Sunday, January 18, 2015 Valley Park High Gym 2
5:00 pm S1 Bears 3rd Boys vs Valley Park Blue 3rd Boys
Sunday, January 18, 2015 Valley Park High Gym 2
6:00 pm S42 Summit 7th Girls vs Spirits 7th Girls
Sunday, January 18, 2015 Windsor High Gym 1
12:00 pm S26 Northwest Blue 6th Boys vs Windsor Williams 6th Boys
Sunday, January 18, 2015 Windsor High Gym 1
1:00 pm S45 Marquette 6th Girls vs Northwest Blue 7th Girls
Sunday, January 18, 2015 Windsor High Gym 1
2:00 pm S30 Seckman Williams 6th Girls vs Northwest 6th Girls
Sunday, January 18, 2015 Windsor High Gym 1
3:00 pm S44 Seckman Spears 7th Girls vs Northwest Blue 7th Girls
Sunday, January 18, 2015 Windsor High Gym 1
4:00 pm S18 Northwest 5th Girls vs Seckman Wyman 5th Girls
Sunday, January 18, 2015 Windsor High Gym 2
3:00 pm S6 West County 4th Boys vs Windsor 3rd Boys
Sunday, January 18, 2015 Windsor High Gym 2
4:00 pm S37 West County 7th Boys Team 1 vs Seckman Bodine 7th Boys
Sunday, January 18, 2015 Windsor High Gym 2
5:00 pm S23 SCL Crusaders 6th Boys vs Jays 6th Boys
Tuesday, January 20, 2015 Chaminade Gym 1
5:30 pm S47 Mavericks Green 8th Boys vs Chaminade Red 8th Boys
Tuesday, January 20, 2015 Chaminade Gym 1
6:30 pm S19 Ladue White 6th Boys vs Chaminade Red 6th Boys
Tuesday, January 20, 2015 Chaminade Gym 1
7:30 pm S34 Summit Black Scalf 7th Boys vs Chaminade Red 7th Boys
Tuesday, January 20, 2015 Chaminade Gym 2
5:30 pm S49 Ladue Blue 8th Boys vs Chaminade White 8th Boys
Tuesday, January 20, 2015 Chaminade Gym 2
6:30 pm S19 Ladue Blue 6th Boys vs Chaminade White 6th Boys
Tuesday, January 20, 2015 Chaminade Gym 2
7:30 pm S38 O'Fallon Bucks 7th Boys vs Chaminade White 7th Boys
Wednesday, January 21, 2015 Chaminade Gym 1
5:30 pm S19 SCC Stars 6th Boys vs Chaminade Red 6th Boys
Wednesday, January 21, 2015 Chaminade Gym 1
6:30 pm S50 Parkway Central White 8th Boys vs Chaminade White 8th Boys
Wednesday, January 21, 2015 Chaminade Gym 1
7:30 pm S34 Parkway Central Harris 7th Boys vs Chaminade Red 7th Boys
Wednesday, January 21, 2015 Chaminade Gym 2
5:30 pm S24 Knights Lorenz 6th Boys vs Chaminade White 6th Boys
Wednesday, January 21, 2015 Chaminade Gym 2
6:30 pm S47 Parkway Central Red 8th Boys vs Chaminade Red 8th Boys
Wednesday, January 21, 2015 Chaminade Gym 2
7:30 pm S38 Parkway Central Fritz 7th Boys vs Chaminade White 7th Boys
Saturday, January 24, 2015 Arlington United Methodist Church
11:00 am S4 Ladue White 4th Boys vs St. Louis Lions 4th Boys
Saturday, January 24, 2015 Arlington United Methodist Church
12:00 pm S56 Ladue White 8th Girls vs Grace Christian 8th Girls
Saturday, January 24, 2015 Arlington United Methodist Church
1:00 pm S19 Jacksonville Thunder 6th Boys vs Duchesne 6th Boys
Saturday, January 24, 2015 Arlington United Methodist Church
2:00 pm S19 Fort Zumwalt South Black 6th Boys vs Jacksonville Thunder 6th Boys
Saturday, January 24, 2015 Arlington United Methodist Church
3:00 pm S19 Ladue Blue 6th Boys vs Jacksonville Thunder 6th Boys
Saturday, January 24, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
5:00 pm S54 Francis Howell Blue 8th Girls vs O'Fallon Christian 8th Girls
Saturday, January 24, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
6:00 pm S46 Fort Zumwalt South Black 7th Girls vs Fort Zumwalt West 7th Girls
Saturday, January 24, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
7:00 pm S3 Lions's Choice Lions 4th Boys vs Fort Zumwalt West Black 4th Boys
Saturday, January 24, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
5:00 pm S16 Francis Howell Central Blue 6th Girls vs Celtics 6th Girls
Saturday, January 24, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
6:00 pm S10 Fort Zumwalt West 5th Boys vs Mid Rivers Eagles 5th Boys
Saturday, January 24, 2015 Fox High School Gym 1
5:00 pm S26 Northwest Blue 6th Boys vs Herky Xtreme 6th Boys
Saturday, January 24, 2015 Fox High School Gym 1
7:00 pm S12 Eagles Red 5th Boys vs Fox 5th Boys
Saturday, January 24, 2015 Fox High School Gym 2
6:00 pm S55 Seckman 8th Girls vs Ladue Blue 8th Girls
Saturday, January 24, 2015 Lindbergh Small Gym
11:00 am S44 WGL 7th Girls vs Spirits 7th Girls
Saturday, January 24, 2015 Lindbergh Small Gym
12:00 pm S47 Mavericks Green 8th Boys vs Crusaders Blue 8th Boys
Saturday, January 24, 2015 Lindbergh Small Gym
1:00 pm S24 Pemberton Bulls 6th Boys vs Outlaws 6th Boys
Saturday, January 24, 2015 Lindbergh Small Gym
2:00 pm S47 Crusaders Blue 8th Boys vs Flyers Basketball Gold 8th Boys
Saturday, January 24, 2015 Lindbergh Small Gym
3:00 pm S21 Flyers Basketball Green 6th Boys vs Parkway South Blue 6th Boys
Saturday, January 24, 2015 Lindbergh Small Gym
4:00 pm S9 Northwest Blue 4th Girls vs Ladue Duke 4th Girls
Saturday, January 24, 2015 Lindbergh Small Gym
5:00 pm S12 Eagles White 5th Boys vs Antonia Bulls 5th Boys
Saturday, January 24, 2015 Lindbergh Small Gym
6:00 pm S10 Eagles Black 5th Boys vs Festus 5th Boys
Saturday, January 24, 2015 Lindbergh Small Gym
7:00 pm S23 St. Louis Triple Threat 6th Boys vs St. John's Lutheran 6th Boys
Saturday, January 24, 2015 Pacific High Gym 1
3:00 pm S43 Francis Howell 7th Girls vs Pacific 7th Girls
Saturday, January 24, 2015 Pacific High Gym 1
4:00 pm S43 Francis Howell 7th Girls vs Oakville 7th Girls
Saturday, January 24, 2015 Pacific High Gym 1
5:00 pm S43 Pacific 7th Girls vs Oakville 7th Girls
Saturday, January 24, 2015 Pacific High Gym 2
4:00 pm S18 Pacific 6th Girls vs Parkway South 5th Girls
Saturday, January 24, 2015 Parkway West Middle Large Gym
10:00 am S47 Rockwood Thunder 8th Boys vs Parkway West Blue 8th Boys
Saturday, January 24, 2015 Parkway West Middle Large Gym
11:00 am S49 Rockwood Thunder 8th Boys vs Florissant 8th Boys
Saturday, January 24, 2015 Parkway West Middle Large Gym
12:00 pm S49 St. Louis Elite McCoy 8th Boys vs Parkway South Red 8th Boys
Saturday, January 24, 2015 Parkway West Middle Large Gym
1:00 pm S49 Mehlville White 8th Boys vs Parkway North 8th Boys
Saturday, January 24, 2015 Parkway West Middle Large Gym
2:00 pm S53 Francis Howell Gold 8th Girls vs Aces 8th Girls
Saturday, January 24, 2015 Parkway West Middle Large Gym
3:00 pm S53 Runnin Rebels Gold 7th Girls vs Aces 8th Girls
Saturday, January 24, 2015 Parkway West Middle Large Gym
4:00 pm S47 Mavericks Green 8th Boys vs Parkway West Blue 8th Boys
Saturday, January 24, 2015 Parkway West Middle Large Gym
5:00 pm S31 Fort Zumwalt West Purple 6th Girls vs Knights Hogan/Highmark 5th Girls
Saturday, January 24, 2015 Parkway West Middle Large Gym
6:00 pm S20 Prospects Elite Head 6th Boys vs Leprechauns 6th Boys
Saturday, January 24, 2015 Parkway West Middle Small Gym
12:00 pm S50 Francis Howell Blue 8th Boys vs Parkway North Purple 8th Boys
Saturday, January 24, 2015 Parkway West Middle Small Gym
1:00 pm S49 Westminster White 8th Boys vs Parkway West White 8th Boys
Saturday, January 24, 2015 Parkway West Middle Small Gym
2:00 pm S40 Westminster White 7th Boys vs Parkway West Red 7th Boys
Saturday, January 24, 2015 Parkway West Middle Small Gym
3:00 pm S30 Force X 5th Girls vs Parkway South 6th Girls
Saturday, January 24, 2015 Parkway West Middle Small Gym
4:00 pm S30 Force X 6th Girls vs Parkway South 6th Girls
Saturday, January 24, 2015 Parkway West Middle Small Gym
5:00 pm S28 Knights Gold 5th Girls vs Force X 5th Girls
Saturday, January 24, 2015 Parkway West Middle Small Gym
6:00 pm S28 Force X 6th Girls vs Parkway North Purple 6th Girls
Saturday, January 24, 2015 Principia Girls' Gym
1:00 pm S44 Parkway West Blue 7th Girls vs Principia 7th Girls
Saturday, January 24, 2015 Principia Girls' Gym
2:00 pm S10 Prospects Jenkins 5th Boys vs St. John's Lutheran Blue 5th Boys
Saturday, January 24, 2015 Principia Girls' Gym
3:00 pm S46 Parkway West White 7th Girls vs Principia 7th Girls
Saturday, January 24, 2015 Principia Girls' Gym
4:00 pm S54 Marquette 8th Girls vs Westminster Blue 8th Girls
Saturday, January 24, 2015 Principia Girls' Gym
5:00 pm S46 Francis Howell North Chaos 7th Girls vs Westminster White 7th Girls
Saturday, January 24, 2015 Principia Girls' Gym
6:00 pm S54 Marquette 8th Girls vs Westminster White 8th Girls
Saturday, January 24, 2015 Principia Girls' Gym
7:00 pm S44 Dynamite Gold 7th Girls vs Westminster Blue 7th Girls
Saturday, January 24, 2015 St. Mary's High School
1:00 pm S37 WITTS Eagles 6th Boys vs Northwest Blue 7th Boys
Saturday, January 24, 2015 St. Mary's High School
2:00 pm S22 South County Bulls 6th Boys vs Oakville Pepper 6th Boys
Saturday, January 24, 2015 St. Mary's High School
3:00 pm S17 Ladue Blue 5th Girls vs Sunkist 5th Girls
Saturday, January 24, 2015 St. Mary's High School
4:00 pm S17 Ladue Blue 5th Girls vs Waterloo 5th Girls
Saturday, January 24, 2015 Valley Park High Gym 1
12:00 pm S20 Prospects Elite Head 6th Boys vs Ladue White 6th Boys
Saturday, January 24, 2015 Valley Park High Gym 1
1:00 pm S2 Valley Park 4th Girls vs Fort Zumwalt South 3rd Girls
Saturday, January 24, 2015 Valley Park High Gym 1
2:00 pm S50 St. Louis Blue Knights 8th Boys vs Valley Park Orange 8th Boys
Saturday, January 24, 2015 Valley Park High Gym 1
3:00 pm S47 Eureka 8th Boys vs Westminster Blue 8th Boys
Saturday, January 24, 2015 Valley Park High Gym 1
4:00 pm S34 Aces 7th Boys vs Westminster Blue 7th Boys
Saturday, January 24, 2015 Valley Park High Gym 1
5:00 pm S14 Mavericks Black 5th Boys vs Parkway West 5th Boys
Saturday, January 24, 2015 Valley Park High Gym 2
12:00 pm S25 Seckman 6th Boys vs Whitfield 6th Boys
Saturday, January 24, 2015 Valley Park High Gym 2
1:00 pm S41 Seckman Salsman 7th Boys vs Whitfield 7th Boys
Saturday, January 24, 2015 Valley Park High Gym 2
2:00 pm S54 Northwest Blue 8th Girls vs Valley Park Blue 8th Girls
Saturday, January 24, 2015 Valley Park High Gym 2
3:00 pm S49 Flyers Basketball Green 8th Boys vs Fort Zumwalt West Brown 8th Boys
Saturday, January 24, 2015 Valley Park High Gym 2
4:00 pm S50 Webster Groves Wright 8th Boys vs Valley Park Blue 8th Boys
Saturday, January 24, 2015 Valley Park High Gym 2
5:00 pm S56 Northwest White 8th Girls vs Valley Park Orange 8th Girls
Sunday, January 25, 2015 Brentwood High School
12:00 pm S32 Parkway Central White 6th Girls vs Brentwood 6th Girls
Sunday, January 25, 2015 Brentwood High School
1:00 pm S32 Francis Howell Central Blue 6th Girls vs Brentwood 6th Girls
Sunday, January 25, 2015 Brentwood High School
2:00 pm S32 Francis Howell Central Silver 6th Girls vs Ladue Blue 6th Girls
Sunday, January 25, 2015 Brentwood High School
3:00 pm S23 Blue Devils 6th Boys vs Brentwood 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Brentwood High School
4:00 pm S46 Brentwood 7th Girls vs MICDS Reichle 7th Girls
Sunday, January 25, 2015 Dupo High School
12:00 pm S21 Millstadt Vikings 6th Boys vs Mehlville White 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Dupo High School
1:00 pm S27 Summit Maroon Dodd 6th Boys vs Mehlville Green 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Dupo High School
2:00 pm S18 Waterloo 5th Girls vs Seckman Wyman 5th Girls
Sunday, January 25, 2015 Dupo High School
3:00 pm S42 Summit 7th Girls vs Seckman Wyman 7th Girls
Sunday, January 25, 2015 Dupo High School
4:00 pm S18 Columbia Steffenauer 5th Girls vs Waterloo 5th Girls
Sunday, January 25, 2015 Dupo High School
5:00 pm S21 Millstadt Vikings 6th Boys vs Fox Reese 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt North Gym 1
9:00 am S1 Fort Zumwalt North Gold 3rd Boys vs Academia Basketball 3rd Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt North Gym 1
10:00 am S49 Greyhounds Greenlee 8th Boys vs Fort Zumwalt North Black 8th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt North Gym 1
11:00 am S52 Greyhounds Gentry 8th Boys vs Fort Zumwalt North White 8th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt North Gym 1
12:00 pm S55 Knights Duff 8th Girls vs Fort Zumwalt North 8th Girls
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt North Gym 1
1:00 pm S30 Knights Winfield 5th Girls vs Fort Zumwalt North 6th Girls
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt North Gym 1
2:00 pm S22 Bombers Rapplean 6th Boys vs Fort Zumwalt North Gold 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt North Gym 1
3:00 pm S15 Fort Zumwalt North Black 5th Boys vs Timberland Blue 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt North Gym 1
4:00 pm S23 Crossover Academy Cardinals 6th Boys vs Fort Zumwalt North Gold 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt North Gym 2
10:00 am S52 Fort Zumwalt North Gold 8th Boys vs Missouri Express 8th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt North Gym 2
11:00 am S10 Fort Zumwalt North Gold 5th Boys vs Francis Howell 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt North Gym 2
12:00 pm S38 SCC Stars 6th Boys vs Fort Zumwalt North Black 7th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt North Gym 2
1:00 pm S22 Frye's Eagles 6th Boys vs Fort Zumwalt North Green 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt North Gym 2
2:00 pm S16 Crusaders Blue 5th Girls vs Fort Zumwalt North 6th Girls
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt North Gym 2
3:00 pm S22 Frye's Eagles 6th Boys vs Fort Zumwalt North Black 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt North Gym 2
4:00 pm S4 New Melle Vikings 4th Boys vs Fort Zumwalt North Black 4th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
12:00 pm S47 Fort Zumwalt South Red 8th Boys vs South City Jets Red 8th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
1:00 pm S47 Fort Zumwalt South Red 8th Boys vs South City Jets White 8th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
2:00 pm S13 Fort Zumwalt South Red 5th Boys vs South City Jets 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
3:00 pm S32 Spirits 6th Girls vs Fort Zumwalt South 5th Girls
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
4:00 pm S13 Norco Soccer 5th Boys vs Fort Zumwalt South Red 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
12:00 pm S17 O'Fallon Ice 5th Girls vs Fort Zumwalt South 5th Girls
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
1:00 pm S4 Greyhounds White 4th Boys vs Fort Zumwalt South Red 4th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
2:00 pm S32 Eagles Fortuna 6th Girls vs Knights White 6th Girls
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
3:00 pm S4 Greyhounds Orange 4th Boys vs Fort Zumwalt South Red 4th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
4:00 pm S32 St. Paul's Lutheran 6th Girls vs Knights White 6th Girls
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
5:00 pm S49 Fort Zumwalt West Bryant 8th Boys vs St. Charles West Champagne 8th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
9:00 am S54 St. Louis Storm 8th Girls vs Fort Zumwalt West 8th Girls
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
10:00 am S13 St. Louis Storm 5th Boys vs Fort Zumwalt West 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
11:00 am S25 Bombers Ashby 6th Boys vs Greyhounds Joerger 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
12:00 pm S25 Greyhounds Demisse 6th Boys vs Bombers Beckerdite 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
1:00 pm S36 O'Fallon Bucks 7th Boys vs Bombers Meyer 7th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
2:00 pm S46 Bombers Harris 7th Girls vs Francis Howell North Primeau 7th Girls
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
3:00 pm S52 Wrecca's 8th Boys vs Francis Howell Blue 8th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
4:00 pm S1 ICD- Ranthum 3rd Boys vs Bombers 3rd Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
8:00 am S9 St. Charles Reed 4th Girls vs Force 4th Girls
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
9:00 am S15 Wildcats 5th Boys vs Bombers Ashby 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
10:00 am S4 Xtreme 4th Boys vs Fort Zumwalt West Black 4th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
11:00 am S4 Xtreme 4th Boys vs Fort Zumwalt West Purple 4th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
12:00 pm S52 Bombers 8th Boys vs Greyhounds Greenlee 8th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
1:00 pm S52 Greyhounds Gentry 8th Boys vs Fort Zumwalt West Brown 8th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
2:00 pm S6 Bombers 4th Boys vs Timberland Blue 4th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
3:00 pm S18 O'Fallon Ice 5th Girls vs Bombers 5th Girls
Sunday, January 25, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
4:00 pm S9 Fort Zumwalt South 4th Girls vs Bombers 4th Girls
Sunday, January 25, 2015 Fox High School Gym 1
10:00 am S18 Columbia Ebert 6th Girls vs Fox Higgins 6th Girls
Sunday, January 25, 2015 Fox High School Gym 1
11:00 am S24 Oakville Keller 6th Boys vs Northwest Blue 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fox High School Gym 1
12:00 pm S12 Lindbergh 5th Boys vs Seckman Hurley 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fox High School Gym 1
1:00 pm S26 Summit Silver Lutes 6th Boys vs Windsor Williams 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fox High School Gym 1
2:00 pm S6 Bluehawks 4th Boys vs Columbia 4th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fox High School Gym 1
3:00 pm S29 Webster 6th Girls vs Fox 6th Girls
Sunday, January 25, 2015 Fox High School Gym 1
4:00 pm S47 Sacred Heart 8th Boys vs Fox Ivey 8th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fox High School Gym 1
5:00 pm S37 Mehlville Green 7th Boys vs Webster Groves Munsterman 7th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fox High School Gym 1
6:00 pm S40 Oakville Rezek 7th Boys vs Antonia Bulls 7th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fox High School Gym 2
10:00 am S1 Valley Park Blue 3rd Boys vs Columbia Donald 3rd Boys
Sunday, January 25, 2015 Fox High School Gym 2
11:00 am S1 Valley Park Orange 3rd Boys vs Columbia Donald 3rd Boys
Sunday, January 25, 2015 Fox High School Gym 2
12:00 pm S27 Summit Black Montgomery 6th Boys vs Festus 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fox High School Gym 2
1:00 pm S30 Cougars 6th Girls vs Seckman Hurley 6th Girls
Sunday, January 25, 2015 Fox High School Gym 2
2:00 pm S12 Lindbergh 5th Boys vs Antonia Bulls 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fox High School Gym 2
3:00 pm S10 Warriors 5th Boys vs Jackson 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fox High School Gym 2
4:00 pm S4 Columbia 4th Boys vs Jackson Heat 4th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fox High School Gym 2
5:00 pm S10 Mid Rivers Eagles 5th Boys vs Jackson 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 Fox High School Gym 2
6:00 pm S4 Jackson Heat 4th Boys vs Oakville 4th Boys
Sunday, January 25, 2015 John Burroughs Court 1
12:00 pm S36 Greyhounds Ahearn 7th Boys vs John Burroughs Fischer 7th Boys
Sunday, January 25, 2015 John Burroughs Court 1
1:00 pm S49 Ladue Blue 8th Boys vs John Burroughs McConnell 8th Boys
Sunday, January 25, 2015 John Burroughs Court 1
2:00 pm S40 Greyhounds Ahearn 7th Boys vs John Burroughs Carney 7th Boys
Sunday, January 25, 2015 John Burroughs Court 1
3:00 pm S52 Ladue Blue 8th Boys vs John Burroughs Kirksey 8th Boys
Sunday, January 25, 2015 John Burroughs Court 1
4:00 pm S3 Titans 4th Boys vs Jets White 4th Boys
Sunday, January 25, 2015 John Burroughs Court 2
12:00 pm S10 Prospects 5th Boys vs Mid-County Jets Silver 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 John Burroughs Court 2
1:00 pm S56 Marquette 8th Girls vs John Burroughs Kirksey 8th Girls
Sunday, January 25, 2015 John Burroughs Court 2
2:00 pm S54 Marquette 8th Girls vs John Burroughs Weinstock 8th Girls
Sunday, January 25, 2015 John Burroughs Court 2
3:00 pm S3 Fort Zumwalt South Kell 4th Boys vs Jets Blue 4th Boys
Sunday, January 25, 2015 John Burroughs Court 3
1:00 pm S44 Spirits 7th Girls vs John Burroughs Argetsinger 7th Girls
Sunday, January 25, 2015 John Burroughs Court 3
2:00 pm S46 Fort Zumwalt South Black 7th Girls vs John Burroughs Burgess 7th Girls
Sunday, January 25, 2015 John Burroughs Court 3
3:00 pm S29 Dynamite White 6th Girls vs Parkway Central Red 6th Girls
Sunday, January 25, 2015 John Burroughs Court 3
4:00 pm S44 Northwest Blue 7th Girls vs Fort Zumwalt South Black 7th Girls
Sunday, January 25, 2015 John Burroughs Court 3
5:00 pm S54 Northwest Blue 8th Girls vs John Burroughs Weinstock 8th Girls
Sunday, January 25, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
1:00 pm S34 Force X 7th Boys vs Pioneer Elite Red 7th Boys
Sunday, January 25, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
2:00 pm S36 Force O 7th Boys vs Pioneer Elite White 7th Boys
Sunday, January 25, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
3:00 pm S47 Ladue White 8th Boys vs Pioneer Elite Red 8th Boys
Sunday, January 25, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
4:00 pm S49 Force X 8th Boys vs Pioneer Elite White 8th Boys
Sunday, January 25, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
5:00 pm S47 Crusaders Blue 8th Boys vs Ladue White 8th Boys
Sunday, January 25, 2015 Kirkwood Holley Court 1
12:00 pm S21 Pioneer Elite White 6th Boys vs Summit White Hamilton 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Kirkwood Holley Court 1
1:00 pm S14 Oakville Gold 5th Boys vs Greyhounds Steinbecker 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 Kirkwood Holley Court 1
2:00 pm S4 Tigers 4th Boys vs Pioneer Elite White 4th Boys
Sunday, January 25, 2015 Kirkwood Holley Court 1
3:00 pm S19 Force X 6th Boys vs Pioneer Elite Red 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Kirkwood Holley Court 1
4:00 pm S25 Force O 6th Boys vs Pioneer Elite White 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Kirkwood Holley Court 1
5:00 pm S1 Eagles 3rd Boys vs Kirkwood McDowell 3rd Boys
Sunday, January 25, 2015 Kirkwood Holley Court 2
11:00 am S12 Summit Maroon Hayden 5th Boys vs St. Louis Catholic Falcons 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 Kirkwood Holley Court 2
12:00 pm S14 MICDS McCoy 5th Boys vs Oakville Black 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 Kirkwood Holley Court 2
1:00 pm S12 Eureka 5th Boys vs Summit Maroon Hayden 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 Kirkwood Holley Court 2
2:00 pm S10 Force X 5th Boys vs Pioneer Elite Red 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 Kirkwood Holley Court 2
3:00 pm S3 Warriors 4th Boys vs Pioneer Elite Red 4th Boys
Sunday, January 25, 2015 Kirkwood Holley Court 2
4:00 pm S13 Warriors 4th Boys vs Pioneer Elite White 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 Kirkwood Holley Court 2
5:00 pm S9 STL Rockstars 3rd Girls vs St. Alban Roe Lady Irish 4th Girls
Sunday, January 25, 2015 Ladue High Gym 2
11:00 am S45 Spirits 7th Girls vs Knights Meier 6th Girls
Sunday, January 25, 2015 Ladue High Gym 2
12:00 pm S53 Northstars 8th Girls vs Ladue Blue 8th Girls
Sunday, January 25, 2015 Ladue High Gym 2
1:00 pm S17 Northstars 5th Girls vs Ladue Blue 5th Girls
Sunday, January 25, 2015 Ladue High Gym 2
2:00 pm S44 Northstars Orange 7th Girls vs Ladue Blue 7th Girls
Sunday, January 25, 2015 Ladue High Gym 2
3:00 pm S28 Northstars Orange 6th Girls vs Blue Devils 6th Girls
Sunday, January 25, 2015 Ladue High Gym 2
4:00 pm S32 Northstars Blue 6th Girls vs Ladue White 6th Girls
Sunday, January 25, 2015 Ladue High Gym 2
5:00 pm S44 Northstars Blue 7th Girls vs Ladue White 7th Girls
Sunday, January 25, 2015 Ladue Middle School
1:00 pm S10 Eagles Red 5th Boys vs Ladue White 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 Ladue Middle School
2:00 pm S38 St. Louis Suns 7th Boys vs Wildcats 7th Boys
Sunday, January 25, 2015 Ladue Middle School
3:00 pm S17 Fort Zumwalt South Red 5th Girls vs Ladue White 5th Girls
Sunday, January 25, 2015 Ladue Middle School
4:00 pm S17 Fort Zumwalt South Red 5th Girls vs Ladue Black 5th Girls
Sunday, January 25, 2015 Ladue Middle School
5:00 pm S45 Lady Rebels Red 7th Girls vs Parkway West White 7th Girls
Sunday, January 25, 2015 Ladue West New Gym
10:00 am S6 Summit White Taff 4th Boys vs Ladue White 4th Boys
Sunday, January 25, 2015 Ladue West New Gym
11:00 am S3 Summit Black Timm 4th Boys vs Ladue Blue 4th Boys
Sunday, January 25, 2015 Ladue West New Gym
12:00 pm S40 Summit Silver Taff 7th Boys vs Ladue Black 7th Boys
Sunday, January 25, 2015 Ladue West New Gym
1:00 pm S3 Blue Devils 4th Boys vs Ladue Blue 4th Boys
Sunday, January 25, 2015 Ladue West New Gym
2:00 pm S19 Eagles Black 5th Boys vs Ladue White 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Ladue West New Gym
3:00 pm S15 Northwest Blue 5th Boys vs Ladue Black 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 Ladue West New Gym
4:00 pm S15 Eagles White 5th Boys vs Ladue Black 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 Ladue West New Gym
5:00 pm S10 Mustangs Blue 5th Boys vs Wildcats Elite Colvin 4th Boys
Sunday, January 25, 2015 Ladue West Old Gym
10:00 am S52 Prospects Lucas 8th Boys vs MICDS Waldman 8th Boys
Sunday, January 25, 2015 Ladue West Old Gym
11:00 am S9 Knights Robertson/Pierce 4th Girls vs Ladue Duke 4th Girls
Sunday, January 25, 2015 Ladue West Old Gym
12:00 pm S43 St. Louis Sting 7th Girls vs Bulldogs 7th Girls
Sunday, January 25, 2015 Ladue West Old Gym
1:00 pm S26 Midwest Crew 6th Boys vs Ladue Black 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Ladue West Old Gym
2:00 pm S19 St. Louis Triple Threat 6th Boys vs Ladue Blue 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Ladue West Old Gym
3:00 pm S32 Francis Howell Brune 6th Girls vs Ladue Black 6th Girls
Sunday, January 25, 2015 Ladue West Old Gym
4:00 pm S20 Jr. Ark 6th Boys vs Ladue Blue 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Ladue West Old Gym
5:00 pm S19 Flyers Basketball Gold 6th Boys vs Ladue White 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Lindbergh Small Gym
1:00 pm S28 Eureka Purple 6th Girls vs Runnin Rebels Teal 6th Girls
Sunday, January 25, 2015 Lindbergh Small Gym
2:00 pm S29 Knights Hogan/Highmark 5th Girls vs Runnin Rebels Teal 6th Girls
Sunday, January 25, 2015 Lindbergh Small Gym
3:00 pm S28 Eureka Purple 6th Girls vs Runnin Rebels Green 6th Girls
Sunday, January 25, 2015 Lindbergh Small Gym
4:00 pm S40 Fox Stroisch 7th Boys vs MICDS Campbell 7th Boys
Sunday, January 25, 2015 Lindbergh Small Gym
5:00 pm S25 Flyers Basketball Green 6th Boys vs Parkway South Red 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Lindbergh Small Gym
6:00 pm S54 Oakville 8th Girls vs Lindbergh Lubsch 8th Girls
Sunday, January 25, 2015 Lindbergh Small Gym
7:00 pm S10 St. Louis Hawks 5th Boys vs Festus 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 Lindbergh Small Gym
8:00 pm S50 St. Louis Elite McCoy 8th Boys vs Oakville Thomas 8th Boys
Sunday, January 25, 2015 Marquette High School Big Gym
3:00 pm S47 Mavericks Remmers 8th Boys vs Mustangs Blue 8th Boys
Sunday, January 25, 2015 Marquette High School Big Gym
4:00 pm S30 Mavericks Remmers 6th Girls vs Marquette 6th Girls
Sunday, January 25, 2015 Marquette High School Big Gym
5:00 pm S13 Mavericks Remmers 5th Boys vs Mustangs White 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 Marquette High School Big Gym
6:00 pm S19 Mavericks Remmers 6th Boys vs Mustangs Blue 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Marquette High School Small Gym
3:00 pm S13 Mavericks Finley 5th Boys vs Mustangs White 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 Marquette High School Small Gym
4:00 pm S38 Mavericks Finley 7th Boys vs Mustangs White 7th Boys
Sunday, January 25, 2015 Marquette High School Small Gym
5:00 pm S1 Bears 3rd Boys vs Mavericks Finley 3rd Boys
Sunday, January 25, 2015 Marquette High School Small Gym
6:00 pm S23 Mavericks Finley 6th Boys vs Mustangs White 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
12:00 pm S26 Power Basketball 6th Boys vs Orchard Farm White 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
1:00 pm S20 Fort Zumwalt West Parker 6th Boys vs Orchard Farm Green 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
2:00 pm S18 St. Charles 5th Girls vs Eagles 5th Girls
Sunday, January 25, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
3:00 pm S9 St. Charles 4th Girls vs Eagles 3rd Girls
Sunday, January 25, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
4:00 pm S2 St. Charles Flames 4th Girls vs Lady Angels White 3rd Girls
Sunday, January 25, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
5:00 pm S18 Francis Howell 5th Girls vs Lady Angels Blue 5th Girls
Sunday, January 25, 2015 Pacific High Gym 1
3:00 pm S34 Flyers Basketball Green 7th Boys vs Union 7th Boys
Sunday, January 25, 2015 Pacific High Gym 1
4:00 pm S34 Flyers Basketball Gold 7th Boys vs Union 7th Boys
Sunday, January 25, 2015 Pacific High Gym 1
5:00 pm S9 Northwest Blue 4th Girls vs Pacific 4th Girls
Sunday, January 25, 2015 Pacific High Gym 1
6:00 pm S54 Eureka Purple 7th Girls vs Four Rivers Thunder 8th Girls
Sunday, January 25, 2015 Pacific High Gym 1
7:00 pm S55 Four Rivers Thunder 8th Girls vs Pacific 8th Girls
Sunday, January 25, 2015 Pacific High Gym 2
4:00 pm S55 Parkway North 8th Girls vs Washington 8th Girls
Sunday, January 25, 2015 Pacific High Gym 2
5:00 pm S17 Knights 4th Girls vs Pacific 5th Girls
Sunday, January 25, 2015 Parkway South Big Gym
12:00 pm S9 Eureka 4th Girls vs Parkway South 4th Girls
Sunday, January 25, 2015 Parkway South Big Gym
1:00 pm S43 Washington 7th Girls vs Marquette 7th Girls
Sunday, January 25, 2015 Parkway South Big Gym
2:00 pm S36 Summit White Meier 7th Boys vs Parkway South Red 7th Boys
Sunday, January 25, 2015 Parkway South Big Gym
3:00 pm S47 Flyers Basketball Gold 8th Boys vs Parkway South Blue 8th Boys
Sunday, January 25, 2015 Parkway South Big Gym
4:00 pm S44 Knights Red 7th Girls vs Midwest Select 6th Girls
Sunday, January 25, 2015 Parkway South Big Gym
5:00 pm S42 St. Louis Gunners 7th Girls vs Knights Gold 7th Girls
Sunday, January 25, 2015 Parkway South Small Gym
12:00 pm S43 Crusaders Blue 7th Girls vs Marquette 7th Girls
Sunday, January 25, 2015 Parkway South Small Gym
1:00 pm S46 Francis Howell North Chaos 7th Girls vs Parkway South 7th Girls
Sunday, January 25, 2015 Parkway South Small Gym
2:00 pm S9 Chievo 4th Girls vs Eureka 4th Girls
Sunday, January 25, 2015 Parkway South Small Gym
3:00 pm S38 Parkway North Powell 7th Boys vs Parkway South Blue 7th Boys
Sunday, January 25, 2015 Parkway South Small Gym
4:00 pm S18 St. John's Lutheran 5th Girls vs Parkway South 5th Girls
Sunday, January 25, 2015 Parkway South Small Gym
5:00 pm S15 Parkway South Blue 5th Boys vs Timberland Green 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 Parkway West Middle Large Gym
11:00 am S45 Knights White Montandon 7th Girls vs Parkway West White 7th Girls
Sunday, January 25, 2015 Parkway West Middle Large Gym
12:00 pm S24 Webster Groves Snelling Black 6th Boys vs Quincy 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Parkway West Middle Large Gym
1:00 pm S23 Webster Groves Black 6th Boys vs Parkway West Blue 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Parkway West Middle Large Gym
2:00 pm S24 Flyers Basketball Gold 6th Boys vs Quincy 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Parkway West Middle Large Gym
3:00 pm S46 Eureka Gold 7th Girls vs Pacific 7th Girls
Sunday, January 25, 2015 Parkway West Middle Large Gym
4:00 pm S52 Parkway Central White 8th Boys vs Parkway West White 8th Boys
Sunday, January 25, 2015 Parkway West Middle Large Gym
5:00 pm S29 Knights Gold 5th Girls vs Parkway West 6th Girls
Sunday, January 25, 2015 Parkway West Middle Small Gym
11:00 am S18 Parkway West Black 5th Girls vs Parkway West Blue 5th Girls
Sunday, January 25, 2015 Parkway West Middle Small Gym
12:00 pm S45 Parkway West Blue 7th Girls vs Parkway Central 7th Girls
Sunday, January 25, 2015 Parkway West Middle Small Gym
1:00 pm S19 Prospects TBA 6th Boys vs Parkway West White 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Parkway West Middle Small Gym
2:00 pm S51 Summit Maroon Scherrer 8th Boys vs Supersonics 8th Boys
Sunday, January 25, 2015 Parkway West Middle Small Gym
3:00 pm S24 Quincy 6th Boys vs Parkway West Blue 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Parkway West Middle Small Gym
4:00 pm S22 Quadricorn 6th Boys vs West County Basketball 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Parkway West Middle Small Gym
5:00 pm S25 Columbia 6th Boys vs Quadricorn 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Parkway West Middle Small Gym
6:00 pm S37 Prospects Boerschig 7th Boys vs SMMA Rams 7th Boys
Sunday, January 25, 2015 St. Charles Hardin Middle
12:00 pm S9 Fort Zumwalt West 4th Girls vs St. Charles Reed 4th Girls
Sunday, January 25, 2015 St. Charles Hardin Middle
1:00 pm S21 Fort Zumwalt South Black 6th Boys vs St. Charles 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 St. Charles Hardin Middle
2:00 pm S40 Fort Zumwalt South Red 7th Boys vs St. Charles Blue 7th Boys
Sunday, January 25, 2015 St. Charles Hardin Middle
3:00 pm S37 Patriots 7th Boys vs St. Charles White 7th Boys
Sunday, January 25, 2015 St. Charles Hardin Middle
4:00 pm S32 Francis Howell North Black 6th Girls vs St. Charles 6th Girls
Sunday, January 25, 2015 St. Charles Hardin Middle
5:00 pm S46 Fort Zumwalt North 7th Girls vs St. Charles 7th Girls
Sunday, January 25, 2015 St. Charles Hardin Middle
6:00 pm S46 Francis Howell Central Blue 7th Girls vs St. Charles 7th Girls
Sunday, January 25, 2015 St. Charles West Gym 1
2:00 pm S21 Fighting Irish 6th Boys vs St. Charles West Maroon Foust 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 St. Charles West Gym 1
3:00 pm S12 Messiah Lions 5th Boys vs St. Charles West Maroon 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 St. Charles West Gym 1
4:00 pm S18 St. Charles West 5th Girls vs Parkway West Black 5th Girls
Sunday, January 25, 2015 St. Charles West Gym 1
5:00 pm S54 Greyhounds Pierce 8th Girls vs Francis Howell North White 8th Girls
Sunday, January 25, 2015 St. Charles West Gym 1
6:00 pm S3 Phantoms 4th Boys vs Mavericks Black 4th Boys
Sunday, January 25, 2015 St. Charles West Gym 1
7:00 pm S3 Mavericks White 4th Boys vs Phantoms 4th Boys
Sunday, January 25, 2015 St. Charles West Gym 2
2:00 pm S30 Fort Zumwalt West Purple 6th Girls vs CMS Eagles 6th Girls
Sunday, January 25, 2015 St. Charles West Gym 2
3:00 pm S25 Crusaders White 6th Boys vs St. Charles West White Foust 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 St. Charles West Gym 2
4:00 pm S32 Fort Zumwalt West White 6th Girls vs Jaguars Eckhard 6th Girls
Sunday, January 25, 2015 St. Charles West Gym 2
5:00 pm S41 Wolves Estrel 7th Boys vs Whitfield 7th Boys
Sunday, January 25, 2015 St. Charles West Gym 2
6:00 pm S25 St. Charles West White Foust 6th Boys vs Whitfield 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 St. Charles West Gym 2
7:00 pm S53 Francis Howell North Black 8th Girls vs St. Charles West 8th Girls
Sunday, January 25, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
3:00 pm S19 Leprechauns 6th Boys vs St. John's Lutheran 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
4:00 pm S15 St. John's Lutheran Orange 5th Boys vs Summit Black Buckman 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
6:00 pm S10 Tigers 5th Boys vs St. John's Lutheran Blue 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
7:00 pm S56 Northwest White 8th Girls vs St. John's Lutheran 8th Girls
Sunday, January 25, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
8:00 pm S50 West County 8th Boys Team 2 vs Mustangs White 8th Boys
Sunday, January 25, 2015 Troy 9th Grade Center
12:00 pm S36 Francis Howell White 7th Boys vs Quincy 7th Boys
Sunday, January 25, 2015 Troy 9th Grade Center
1:00 pm S49 Fort Zumwalt West Bryant 8th Boys vs Quincy 8th Boys
Sunday, January 25, 2015 Troy 9th Grade Center
2:00 pm S36 Fort Zumwalt West Black 7th Boys vs Quincy 7th Boys
Sunday, January 25, 2015 Troy 9th Grade Center
3:00 pm S49 Francis Howell Montgomery 8th Boys vs Quincy 8th Boys
Sunday, January 25, 2015 Troy 9th Grade Center
4:00 pm S37 Quincy 7th Boys vs Midwest Crew 7th Boys
Sunday, January 25, 2015 Troy 9th Grade Center
5:00 pm S36 Fort Zumwalt West Purple 7th Boys vs Troy 7th Boys
Sunday, January 25, 2015 Valley Park High Gym 1
10:00 am S15 Warriors Warren 5th Boys vs Valley Park Blue 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 Valley Park High Gym 1
11:00 am S15 Ladue Blue 5th Boys vs Warriors Warren 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 Valley Park High Gym 1
12:00 pm S15 Ladue Blue 5th Boys vs Valley Park Orange 5th Boys
Sunday, January 25, 2015 Valley Park High Gym 1
1:00 pm S52 Valley Park Orange 8th Boys vs Summit Black Strickland 8th Boys
Sunday, January 25, 2015 Valley Park High Gym 1
2:00 pm S18 Force Z 5th Girls vs Valley Park 5th Girls
Sunday, January 25, 2015 Valley Park High Gym 1
3:00 pm S9 Force 4th Girls vs Valley Park 4th Girls
Sunday, January 25, 2015 Valley Park High Gym 1
4:00 pm S34 Ladue Blue 7th Boys vs Summit Maroon Eigelberger 7th Boys
Sunday, January 25, 2015 Valley Park High Gym 1
5:00 pm S25 Timberland Green 6th Boys vs Valley Park 6th Boys
Sunday, January 25, 2015 Valley Park High Gym 2
10:00 am S33 Knights Hogan/Highmark 5th Girls vs Valley Park 6th Girls
Sunday, January 25, 2015 Valley Park High Gym 2
11:00 am S18 Force O 5th Girls vs Parkway South 5th Girls
Sunday, January 25, 2015 Valley Park High Gym 2
12:00 pm S29 Force X 6th Girls vs Valley Park 6th Girls
Sunday, January 25, 2015 Valley Park High Gym 2
1:00 pm S30 Seckman Munie 6th Girls vs Northwest 6th Girls
Sunday, January 25, 2015 Valley Park High Gym 2
2:00 pm S2 Sporting Shooters 3rd Girls vs Valley Park 3rd Girls
Sunday, January 25, 2015 Valley Park High Gym 2
3:00 pm S18 Northwest 5th Girls vs Force Z 5th Girls
Sunday, January 25, 2015 Valley Park High Gym 2
4:00 pm S56 Fort Zumwalt East 8th Girls vs Valley Park Blue 8th Girls
Sunday, January 25, 2015 Valley Park High Gym 2
5:00 pm S56 Fort Zumwalt East 8th Girls vs Valley Park Orange 8th Girls
Wednesday, January 28, 2015 Chaminade Gym 1
5:30 pm S19 SCL Crusaders 6th Boys vs Chaminade Red 6th Boys
Wednesday, January 28, 2015 Chaminade Gym 1
6:30 pm S37 Fort Zumwalt South Black 7th Boys vs Chaminade Red 7th Boys
Wednesday, January 28, 2015 Chaminade Gym 1
7:30 pm S37 O'Fallon Bucks 7th Boys vs Chaminade White 7th Boys
Wednesday, January 28, 2015 Chaminade Gym 2
5:30 pm S24 Bombers Rapplean 6th Boys vs Chaminade White 6th Boys
Wednesday, January 28, 2015 Chaminade Gym 2
6:30 pm S47 Fort Zumwalt West Bryant 8th Boys vs Chaminade Red 8th Boys
Wednesday, January 28, 2015 Chaminade Gym 2
7:30 pm S51 Parkway North 8th Boys vs Chaminade White 8th Boys
Saturday, January 31, 2015 Arlington United Methodist Church
9:00 am S44 Francis Howell North Primeau 7th Girls vs Francis Howell Central Silver 7th Girls
Saturday, January 31, 2015 Arlington United Methodist Church
10:00 am S46 Francis Howell Central Blue 7th Girls vs Francis Howell North Chaos 7th Girls
Saturday, January 31, 2015 Arlington United Methodist Church
11:00 am S56 Francis Howell Central Silver 8th Girls vs Grace Christian 8th Girls
Saturday, January 31, 2015 Arlington United Methodist Church
12:00 pm S38 Francis Howell Blue 7th Boys vs Mavericks Finley 7th Boys
Saturday, January 31, 2015 Arlington United Methodist Church
1:00 pm S23 Duchesne 6th Boys vs Mavericks Finley 6th Boys
Saturday, January 31, 2015 Arlington United Methodist Church
2:00 pm S13 Fort Zumwalt West 5th Boys vs Mavericks Finley 5th Boys
Saturday, January 31, 2015 Arlington United Methodist Church
3:00 pm S1 ICD- Ranthum 3rd Boys vs Mavericks Finley 3rd Boys
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 1
11:00 am S3 Comets 4th Boys vs Lions's Choice Lions 4th Boys
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 1
12:00 pm S47 Flyers Basketball Gold 8th Boys vs MICDS Benford 8th Boys
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 1
1:00 pm S52 Flyers Basketball Green 8th Boys vs MICDS Waldman 8th Boys
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 1
2:00 pm S47 West County 8th Boys Team 1 vs MICDS Benford 8th Boys
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 1
3:00 pm S40 West County 7th Boys Team 3 vs MICDS Campbell 7th Boys
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 1
4:00 pm S10 Academia Basketball 5th Boys vs Mid Rivers Eagles 5th Boys
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 1
5:00 pm S55 Francis Howell North Black 8th Girls vs St. Louis Gunners 7th Girls
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 1
6:00 pm S54 Fort Zumwalt East 8th Girls vs Francis Howell North White 8th Girls
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 1
7:00 pm S22 Herculaneum 6th Boys vs Fort Zumwalt West Parker 6th Boys
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 1
8:00 pm S22 Herky Xtreme 6th Boys vs Fort Zumwalt West Parker 6th Boys
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 2
11:00 am S23 Knights Lorenz 6th Boys vs Jays 6th Boys
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 2
12:00 pm S1 Mavericks Remmers 3rd Boys vs Jets Bronze Droner 3rd Boys
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 2
1:00 pm S13 Mavericks Remmers 5th Boys vs Parkway West 5th Boys
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 2
2:00 pm S53 Parkway West 8th Girls vs Francis Howell North White 8th Girls
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 2
3:00 pm S30 Parkway West 6th Girls vs Mavericks Remmers 6th Girls
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 2
4:00 pm S53 Francis Howell North Black 8th Girls vs Westminster Blue 8th Girls
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 2
5:00 pm S44 WGL 7th Girls vs Mavericks Remmers 7th Girls
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 2
6:00 pm S4 Riverdogs 4th Boys vs Mavericks Remmers 4th Boys
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 2
7:00 pm S19 Pemberton Bulls 6th Boys vs Mavericks Remmers 6th Boys
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 2
8:00 pm S47 Fort Zumwalt South Black 8th Boys vs Mavericks Remmers 8th Boys
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 3
11:00 am S37 MICDS Duvall 7th Boys vs Webster Groves Munsterman 7th Boys
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 3
12:00 pm S10 Fort Zumwalt South Black 5th Boys vs Parkway West 5th Boys
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 3
1:00 pm S53 Fort Zumwalt South Black 8th Girls vs MICDS Ferguson 8th Girls
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 3
2:00 pm S10 Fort Zumwalt South Black 5th Boys vs MICDS McCoy 5th Boys
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 3
3:00 pm S53 Fort Zumwalt West 8th Girls vs MICDS Ferguson 8th Girls
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 3
4:00 pm S54 Parkway South 8th Girls vs Fort Zumwalt South Red 8th Girls
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 3
5:00 pm S54 Fort Zumwalt East 8th Girls vs Fort Zumwalt South Red 8th Girls
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 3
6:00 pm S21 Pemberton Bulls 6th Boys vs South County Bulls 6th Boys
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 3
7:00 pm S47 Mavericks Green 8th Boys vs Fort Zumwalt South Black 8th Boys
Saturday, January 31, 2015 MICDS Gym 3
8:00 pm S29 Bethalto 6th Girls vs Eureka Purple 6th Girls
Saturday, January 31, 2015 Northwest High Court 1
1:00 pm S44 Oakville 7th Girls vs Northwest Blue 7th Girls
Saturday, January 31, 2015 Northwest High Court 1
4:00 pm S9 Northwest Blue 4th Girls vs STL Rockstars 3rd Girls
Saturday, January 31, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
9:00 am S28 Francis Howell North 6th Girls vs Parkway North Purple 6th Girls
Saturday, January 31, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
10:00 am S44 Spirits 7th Girls vs Midwest Select 6th Girls
Saturday, January 31, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
11:00 am S53 Knights White 7th Girls vs Francis Howell Blue 8th Girls
Saturday, January 31, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
12:00 pm S53 Knights Black 7th Girls vs Francis Howell Gold 8th Girls
Saturday, January 31, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
1:00 pm S53 Midwest Select 7th Girls vs Francis Howell Gold 8th Girls
Saturday, January 31, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
2:00 pm S49 Parkway North 8th Boys vs Crusaders White 8th Boys
Saturday, January 31, 2015 Parkway South Big Gym
12:00 pm S15 Parkway South Blue 5th Boys vs Summit Black Buckman 5th Boys
Saturday, January 31, 2015 Parkway South Big Gym
1:00 pm S2 Valley Park 3rd Girls vs Fort Zumwalt South 3rd Girls
Saturday, January 31, 2015 Parkway South Big Gym
2:00 pm S4 St. Louis Fire 4th Boys vs Greyhounds White 4th Boys
Saturday, January 31, 2015 Parkway South Big Gym
3:00 pm S2 Valley Park 3rd Girls vs Northwest 3rd Girls
Saturday, January 31, 2015 Parkway South Big Gym
4:00 pm S23 St. Louis Triple Threat 6th Boys vs Oakville Pepper 6th Boys
Saturday, January 31, 2015 Parkway South Small Gym
1:00 pm S17 Force 4th Girls vs Fort Zumwalt South Red 5th Girls
Saturday, January 31, 2015 Parkway South Small Gym
2:00 pm S19 SCC Stars 6th Boys vs Ladue White 6th Boys
Saturday, January 31, 2015 Parkway South Small Gym
3:00 pm S19 SCL Crusaders 6th Boys vs Ladue White 6th Boys
Saturday, January 31, 2015 Parkway West Middle Large Gym
9:00 am S20 Leprechauns 6th Boys vs Parkway South Blue 6th Boys
Saturday, January 31, 2015 Parkway West Middle Large Gym
10:00 am S47 Lions 8th Boys vs Parkway West Blue 8th Boys
Saturday, January 31, 2015 Parkway West Middle Large Gym
11:00 am S21 Ladue Blue 6th Boys vs Parkway West White 6th Boys
Saturday, January 31, 2015 Parkway West Middle Large Gym
12:00 pm S28 Eureka Purple 6th Girls vs Jackson Thunder 6th Girls
Saturday, January 31, 2015 Parkway West Middle Large Gym
1:00 pm S28 Jackson Thunder 6th Girls vs Blue Devils 6th Girls
Saturday, January 31, 2015 Parkway West Middle Large Gym
2:00 pm S28 Blue Devils 6th Girls vs Eureka Purple 6th Girls
Saturday, January 31, 2015 Parkway West Middle Large Gym
3:00 pm S33 Knights 4th Girls vs Eureka Gold 6th Girls
Saturday, January 31, 2015 Parkway West Middle Small Gym
10:00 am S54 Parkway Central Nienkark 8th Girls vs St. Louis Storm 8th Girls
Saturday, January 31, 2015 Parkway West Middle Small Gym
11:00 am S38 St. Louis Storm 7th Boys vs Parkway West Red 7th Boys
Saturday, January 31, 2015 Parkway West Middle Small Gym
12:00 pm S17 Bombers 5th Girls vs Lady Angels Blue 5th Girls
Saturday, January 31, 2015 Parkway West Middle Small Gym
1:00 pm S3 Mavericks Black 4th Boys vs Summit Maroon Laaker 4th Boys
Saturday, January 31, 2015 Parkway West Middle Small Gym
2:00 pm S39 St. Louis Suns 7th Boys vs West County 7th Boys Team 1
Saturday, January 31, 2015 Parkway West Middle Small Gym
3:00 pm S4 Xtreme 4th Boys vs New Melle Vikings 4th Boys
Saturday, January 31, 2015 Westminster Arena
12:00 pm S49 Force X 8th Boys vs Parkway South Red 8th Boys
Saturday, January 31, 2015 Westminster Arena
1:00 pm S54 Ladue White 8th Girls vs Westminster White 8th Girls
Saturday, January 31, 2015 Westminster Arena
2:00 pm S49 Force X 8th Boys vs Westminster White 8th Boys
Saturday, January 31, 2015 Westminster Arena
3:00 pm S44 Westminster Blue 7th Girls vs Ladue Blue 7th Girls
Saturday, January 31, 2015 Westminster Arena
4:00 pm S46 Westminster White 7th Girls vs Ladue White 7th Girls
Saturday, January 31, 2015 Westminster Arena
5:00 pm S47 Rockwood Thunder 8th Boys vs Westminster Blue 8th Boys
Saturday, January 31, 2015 Westminster Arena
6:00 pm S49 Rockwood Thunder 8th Boys vs Westminster White 8th Boys
Saturday, January 31, 2015 Westminster Arena
7:00 pm S35 Parkway Central Fritz 7th Boys vs Westminster Blue 7th Boys
Saturday, January 31, 2015 Westminster Arena
8:00 pm S35 Bombers Meyer 7th Boys vs Westminster White 7th Boys
Saturday, January 31, 2015 Zion Lutheran
12:00 pm S12 Prospects Jenkins 5th Boys vs Eagles Red 5th Boys
Saturday, January 31, 2015 Zion Lutheran
1:00 pm S10 Prospects 5th Boys vs Eagles Black 5th Boys
Saturday, January 31, 2015 Zion Lutheran
2:00 pm S15 Norco Soccer 5th Boys vs Eagles White 5th Boys
Saturday, January 31, 2015 Zion Lutheran
3:00 pm S18 O'Fallon Ice 5th Girls vs Sweet Thunder 5th Girls
Sunday, February 01, 2015 Brentwood High School
11:00 am S23 Parkway West White 6th Boys vs Brentwood 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 Brentwood High School
12:00 pm S36 Patriots 7th Boys vs Brentwood 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 Brentwood High School
1:00 pm S46 Knights Red 7th Girls vs Brentwood 7th Girls
Sunday, February 01, 2015 Brentwood High School
2:00 pm S42 Summit 7th Girls vs Knights Gold 7th Girls
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
8:00 am S31 Bombers Harris 7th Girls vs Francis Howell Central Blue 6th Girls
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
9:00 am S54 Francis Howell Central Blue 8th Girls vs Fort Zumwalt South Red 8th Girls
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
10:00 am S44 Francis Howell Central Blue 7th Girls vs Fort Zumwalt South Black 7th Girls
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
11:00 am S56 Francis Howell Central Silver 8th Girls vs Fort Zumwalt South Red 8th Girls
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
12:00 pm S44 Francis Howell Central Silver 7th Girls vs Fort Zumwalt South Black 7th Girls
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
1:00 pm S4 Ladue White 4th Boys vs Fort Zumwalt South Red 4th Boys
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
2:00 pm S4 Fort Zumwalt West Purple 4th Boys vs Fort Zumwalt South Red 4th Boys
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
8:00 am S53 Fort Zumwalt South Black 8th Girls vs St. Charles West 8th Girls
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
9:00 am S33 Fort Zumwalt East 6th Girls vs Fort Zumwalt South Black 6th Girls
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
10:00 am S53 Midwest Select 7th Girls vs Fort Zumwalt South Black 8th Girls
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
11:00 am S29 Fort Zumwalt South Black 6th Girls vs Parkway Central Red 6th Girls
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
12:00 pm S4 Crusaders Blue 4th Boys vs Fort Zumwalt West Black 4th Boys
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
1:00 pm S47 Fort Zumwalt South Red 8th Boys vs Parkway Central Red 8th Boys
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
2:00 pm S3 Ladue Blue 4th Boys vs Fort Zumwalt West Black 4th Boys
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
8:00 am S15 St. Charles 5th Boys vs Timberland White 5th Boys
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
9:00 am S26 Crusaders White 6th Boys vs Midwest Crew 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
10:00 am S4 Comets 4th Boys vs Fort Zumwalt North Black 4th Boys
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
11:00 am S52 Bombers 8th Boys vs St. Charles Blue 8th Boys
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
12:00 pm S39 Bombers Collins 7th Boys vs West County 7th Boys Team 1
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
1:00 pm S36 Francis Howell White 7th Boys vs Bombers Collins 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
2:00 pm S38 Parkway Central Fritz 7th Boys vs Crusaders White 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
3:00 pm S34 Crusaders White 7th Boys vs Fort Zumwalt West Purple 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
8:00 am S32 Francis Howell North Black 6th Girls vs CMS Eagles 6th Girls
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
9:00 am S38 Prospects Boerschig 7th Boys vs SCC Stars 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
10:00 am S22 Fort Zumwalt North Green 6th Boys vs Bombers Rapplean 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
12:00 pm S17 Bombers 5th Girls vs Fort Zumwalt South Red 5th Girls
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
1:00 pm S16 Crusaders Blue 5th Girls vs Fort Zumwalt West White 6th Girls
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
2:00 pm S32 St. Charles 6th Girls vs Fort Zumwalt West White 6th Girls
Sunday, February 01, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
3:00 pm S32 St. Charles 6th Girls vs Fort Zumwalt West Purple 6th Girls
Sunday, February 01, 2015 Fox High School Gym 1
10:00 am S1 Seckman 3rd Boys vs Eagles 3rd Boys
Sunday, February 01, 2015 Fox High School Gym 1
11:00 am S30 Edwardsville 6th Girls vs Fox 6th Girls
Sunday, February 01, 2015 Fox High School Gym 1
12:00 pm S44 Washington 7th Girls vs Seckman Spears 7th Girls
Sunday, February 01, 2015 Fox High School Gym 1
1:00 pm S30 Edwardsville 6th Girls vs Seckman Williams 6th Girls
Sunday, February 01, 2015 Fox High School Gym 1
2:00 pm S42 Washington 7th Girls vs Seckman Wyman 7th Girls
Sunday, February 01, 2015 Fox High School Gym 2
10:00 am S40 Oakville Rezek 7th Boys vs Seckman Salsman 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 Fox High School Gym 2
11:00 am S21 Oakville Keller 6th Boys vs Fox Reese 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 Fox High School Gym 2
12:00 pm S23 Millstadt Vikings 6th Boys vs Jays 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 Fox High School Gym 2
1:00 pm S12 Eureka 5th Boys vs Seckman Hurley 5th Boys
Sunday, February 01, 2015 Fox High School Gym 2
2:00 pm S32 Jaguars Eckhard 6th Girls vs Seckman Munie 6th Girls
Sunday, February 01, 2015 John Burroughs Court 1
12:00 pm S56 Northwest White 8th Girls vs John Burroughs Kirksey 8th Girls
Sunday, February 01, 2015 John Burroughs Court 1
1:00 pm S49 Parkway West White 8th Boys vs John Burroughs McConnell 8th Boys
Sunday, February 01, 2015 John Burroughs Court 1
2:00 pm S40 Northwest White 7th Boys vs John Burroughs Carney 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 John Burroughs Court 1
3:00 pm S52 Parkway West White 8th Boys vs John Burroughs Kirksey 8th Boys
Sunday, February 01, 2015 John Burroughs Court 2
11:00 am S44 Spirits 7th Girls vs Dynamite Gold 7th Girls
Sunday, February 01, 2015 John Burroughs Court 2
12:00 pm S54 Parkway Central Nienkark 8th Girls vs John Burroughs Weinstock 8th Girls
Sunday, February 01, 2015 John Burroughs Court 2
1:00 pm S52 Valley Park Orange 8th Boys vs John Burroughs Kirksey 8th Boys
Sunday, February 01, 2015 John Burroughs Court 2
2:00 pm S31 Celtics 6th Girls vs Dynamite White 6th Girls
Sunday, February 01, 2015 John Burroughs Court 2
3:00 pm S32 Parkway North White 6th Girls vs Celtics 6th Girls
Sunday, February 01, 2015 John Burroughs Court 3
12:00 pm S29 Blue Devils 6th Girls vs Dynamite White 6th Girls
Sunday, February 01, 2015 John Burroughs Court 3
1:00 pm S4 Blue Devils 4th Boys vs Jets Blue 4th Boys
Sunday, February 01, 2015 John Burroughs Court 3
2:00 pm S1 St. Louis Lions 3rd Boys vs Jets Black 3rd Boys
Sunday, February 01, 2015 John Burroughs Court 3
3:00 pm S4 St. Louis Lions 4th Boys vs Jets White 4th Boys
Sunday, February 01, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
10:00 am S23 SCL Crusaders 6th Boys vs Webster Groves Black 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
11:00 am S24 Mehlville Green 6th Boys vs Webster Groves Snelling Black 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
12:00 pm S12 Eagles Red 5th Boys vs Pioneer Elite White 5th Boys
Sunday, February 01, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
1:00 pm S11 Eagles Red 5th Boys vs Pioneer Elite Red 5th Boys
Sunday, February 01, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
2:00 pm S3 Eagles White 5th Boys vs Pioneer Elite Red 4th Boys
Sunday, February 01, 2015 Kirkwood Holley Court 1
11:00 am S4 Kirkwood McDowell 3rd Boys vs Summit Black Timm 4th Boys
Sunday, February 01, 2015 Kirkwood Holley Court 1
12:00 pm S27 Lindbergh 5th Boys vs Pioneer Elite White 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 Kirkwood Holley Court 1
1:00 pm S36 Summit Black Scalf 7th Boys vs Pioneer Elite White 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 Kirkwood Holley Court 2
11:00 am S11 Jackson Heat 4th Boys vs Tigers 5th Boys
Sunday, February 01, 2015 Kirkwood Holley Court 2
12:00 pm S11 Jackson Heat 4th Boys vs Summit Maroon Hayden 5th Boys
Sunday, February 01, 2015 Kirkwood Holley Court 2
1:00 pm S34 Summit Maroon Eigelberger 7th Boys vs Pioneer Elite Red 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 Kirkwood Holley Court 2
2:00 pm S35 Next Dimension 7th Boys vs Prospects Elite Thomas 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 Ladue West New Gym
10:00 am S52 St. Louis Lions Gold Boys 7th Grade vs Ladue Blue 8th Boys
Sunday, February 01, 2015 Ladue West New Gym
11:00 am S15 Parkway South Blue 5th Boys vs Ladue Black 5th Boys
Sunday, February 01, 2015 Ladue West New Gym
12:00 pm S54 Ladue White 8th Girls vs Francis Howell North White 8th Girls
Sunday, February 01, 2015 Ladue West New Gym
1:00 pm S53 Knights White 7th Girls vs Ladue Blue 8th Girls
Sunday, February 01, 2015 Ladue West New Gym
2:00 pm S34 STL Shooting Stars 8th Boys vs Ladue White 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 Ladue West New Gym
3:00 pm S34 Greyhounds Gentry 8th Boys vs Ladue White 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 Ladue West Old Gym
10:00 am S9 Chievo 4th Girls vs Fort Zumwalt South 4th Girls
Sunday, February 01, 2015 Ladue West Old Gym
11:00 am S37 St. Louis Lions Black 7th Boys vs Ladue Blue 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 Ladue West Old Gym
12:00 pm S17 Kutis 5th Girls vs Ladue Black 5th Girls
Sunday, February 01, 2015 Ladue West Old Gym
1:00 pm S8 Kutis 4th Girls vs Runnin Rebels Gray 4th Girls
Sunday, February 01, 2015 Ladue West Old Gym
2:00 pm S6 Oakville 4th Boys vs Titans 4th Boys
Sunday, February 01, 2015 Ladue West Old Gym
3:00 pm S9 Ladue Duke 4th Girls vs Fort Zumwalt West 4th Girls
Sunday, February 01, 2015 Lindbergh Big Gym
8:00 am S1 St. Louis Thunder 3rd Boys vs Bombers 3rd Boys
Sunday, February 01, 2015 Lindbergh Big Gym
9:00 am S25 Bombers Ashby 6th Boys vs Ladue Black 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 Lindbergh Big Gym
10:00 am S17 Ladue White 5th Girls vs Northwest 5th Girls
Sunday, February 01, 2015 Lindbergh Big Gym
11:00 am S30 Parkway West 6th Girls vs Northwest 6th Girls
Sunday, February 01, 2015 Lindbergh Big Gym
12:00 pm S17 Cardinals 5th Girls vs Northwest 5th Girls
Sunday, February 01, 2015 Lindbergh Big Gym
1:00 pm S30 Ladue White 6th Girls vs Northwest 6th Girls
Sunday, February 01, 2015 Lindbergh Big Gym
2:00 pm S30 Eagles Fortuna 6th Girls vs Ladue White 6th Girls
Sunday, February 01, 2015 Lindbergh Small Gym
9:00 am S47 Mustangs Blue 8th Boys vs Parkway South Blue 8th Boys
Sunday, February 01, 2015 Lindbergh Small Gym
10:00 am S54 Fort Zumwalt West 8th Girls vs Lindbergh 8th Girls
Sunday, February 01, 2015 Lindbergh Small Gym
11:00 am S47 Flyers Basketball Gold 8th Boys vs Ladue White 8th Boys
Sunday, February 01, 2015 Lindbergh Small Gym
12:00 pm S18 Knights Gold 5th Girls vs Fox Higgins 6th Girls
Sunday, February 01, 2015 Marquette High School Big Gym
9:00 am S19 Force X 6th Boys vs Mustangs Blue 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 Marquette High School Big Gym
10:00 am S21 Force O 6th Boys vs Mustangs White 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 Marquette High School Big Gym
11:00 am S34 Force X 7th Boys vs Mustangs Blue 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 Marquette High School Big Gym
12:00 pm S36 Force O 7th Boys vs Mustangs White 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 Marquette High School Big Gym
1:00 pm S3 St. Louis Fire 4th Boys vs Fort Zumwalt South Kell 4th Boys
Sunday, February 01, 2015 Marquette High School Big Gym
2:00 pm S54 Force O 8th Girls vs Marquette 8th Girls
Sunday, February 01, 2015 Marquette High School Small Gym
9:00 am S46 Fort Zumwalt East 7th Girls vs Marquette 7th Girls
Sunday, February 01, 2015 Marquette High School Small Gym
10:00 am S12 Ladue Blue 5th Boys vs Mustangs White 5th Boys
Sunday, February 01, 2015 Marquette High School Small Gym
11:00 am S10 Ladue White 5th Boys vs Mustangs Blue 5th Boys
Sunday, February 01, 2015 Marquette High School Small Gym
12:00 pm S10 Warriors Warren 5th Boys vs St. John's Lutheran Blue 5th Boys
Sunday, February 01, 2015 Marquette High School Small Gym
1:00 pm S15 Ladue Black 5th Boys vs St. John's Lutheran Orange 5th Boys
Sunday, February 01, 2015 MICDS Gym 1
8:00 am S53 Parkway West 8th Girls vs Rockets Black 8th Girls
Sunday, February 01, 2015 MICDS Gym 1
9:00 am S56 St. Louis Gunners 7th Girls vs Rockets Maroon 8th Girls
Sunday, February 01, 2015 MICDS Gym 1
10:00 am S27 Quadricorn 6th Boys vs Greyhounds Demisse 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 MICDS Gym 1
11:00 am S27 Quadricorn 6th Boys vs Rockets 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 MICDS Gym 1
12:00 pm S25 Rockets 6th Boys vs Greyhounds Joerger 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 MICDS Gym 1
1:00 pm S29 Fort Zumwalt North 6th Girls vs Rockets Gold 6th Girls
Sunday, February 01, 2015 MICDS Gym 1
2:00 pm S19 St. John's Lutheran 6th Boys vs Ladue White 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 MICDS Gym 2
8:00 am S54 Runnin Rebels Navy 8th Girls vs Rockets Gold 8th Girls
Sunday, February 01, 2015 MICDS Gym 2
9:00 am S17 Runnin Rebels Blue 5th Girls vs Rockets Gold 5th Girls
Sunday, February 01, 2015 MICDS Gym 2
10:00 am S53 Francis Howell North Black 8th Girls vs Parkway North 8th Girls
Sunday, February 01, 2015 MICDS Gym 2
11:00 am S44 Fort Zumwalt North 7th Girls vs Rockets 7th Girls
Sunday, February 01, 2015 MICDS Gym 2
12:00 pm S55 Parkway North 8th Girls vs Rockets Gold 8th Girls
Sunday, February 01, 2015 MICDS Gym 2
1:00 pm S18 Fort Zumwalt North 5th Girls vs Rockets Maroon 5th Girls
Sunday, February 01, 2015 MICDS Gym 2
2:00 pm S10 SMMA Rams 5th Boys vs MICDS McCoy 5th Boys
Sunday, February 01, 2015 MICDS Gym 2
3:00 pm S37 SMMA Rams 7th Boys vs MICDS Duvall 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 MICDS Gym 3
8:00 am S38 Fort Zumwalt South Red 7th Boys vs Mavericks Finley 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 MICDS Gym 3
9:00 am S23 Mavericks Finley 6th Boys vs Fort Zumwalt North Black 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 MICDS Gym 3
10:00 am S55 Parkway West 8th Girls vs Greyhounds Pierce 8th Girls
Sunday, February 01, 2015 MICDS Gym 3
11:00 am S13 Fort Zumwalt North Black 5th Boys vs Mavericks Finley 5th Boys
Sunday, February 01, 2015 MICDS Gym 3
12:00 pm S1 Fort Zumwalt North Gold 3rd Boys vs Mavericks Finley 3rd Boys
Sunday, February 01, 2015 MICDS Gym 3
1:00 pm S45 Northstars Blue 7th Girls vs MICDS Reichle 7th Girls
Sunday, February 01, 2015 MICDS Gym 3
2:00 pm S46 Spirits 7th Girls vs MICDS Griffith 7th Girls
Sunday, February 01, 2015 MICDS Gym 3
3:00 pm S41 Antonia Bulls 7th Boys vs Parkway North Parks 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 Notre Dame High School
9:00 am S29 Force X 6th Girls vs Runnin Rebels Teal 6th Girls
Sunday, February 01, 2015 Notre Dame High School
10:00 am S28 Force X 5th Girls vs Runnin Rebels Green 6th Girls
Sunday, February 01, 2015 Notre Dame High School
11:00 am S29 Force X 6th Girls vs Bethalto 6th Girls
Sunday, February 01, 2015 Notre Dame High School
12:00 pm S29 Bethalto 6th Girls vs Lindbergh 6th Girls
Sunday, February 01, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
12:00 pm S13 Fort Zumwalt West 5th Boys vs Orchard Farm Green 5th Boys
Sunday, February 01, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
1:00 pm S22 Timberland Green 6th Boys vs Orchard Farm White 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
2:00 pm S13 Fort Zumwalt West 5th Boys vs Orchard Farm White 5th Boys
Sunday, February 01, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
3:00 pm S22 Timberland Blue 6th Boys vs Orchard Farm Green 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 Parkway South Big Gym
11:00 am S25 Grizzlies 6th Boys vs Parkway South Red 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 Parkway South Big Gym
12:00 pm S38 Parkway Central Harris 7th Boys vs Parkway North Powell 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 Parkway South Big Gym
1:00 pm S21 South County Bulls 6th Boys vs Parkway South Blue 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 Parkway South Big Gym
2:00 pm S4 Timberland Green 4th Boys vs Greyhounds Orange 4th Boys
Sunday, February 01, 2015 Parkway South Small Gym
10:00 am S8 Mavericks 4th Girls vs St. Charles Reed 4th Girls
Sunday, February 01, 2015 Parkway South Small Gym
11:00 am S30 Summit Flash 6th Girls vs Parkway South 6th Girls
Sunday, February 01, 2015 Parkway South Small Gym
12:00 pm S9 Mavericks 4th Girls vs Parkway South 4th Girls
Sunday, February 01, 2015 Parkway South Small Gym
1:00 pm S32 Cougars 6th Girls vs Ladue Blue 6th Girls
Sunday, February 01, 2015 Parkway South Small Gym
2:00 pm S32 Cougars 6th Girls vs Ladue Black 6th Girls
Sunday, February 01, 2015 Parkway West Middle Large Gym
9:00 am S33 Columbia Ebert 6th Girls vs Knights Winfield 5th Girls
Sunday, February 01, 2015 Parkway West Middle Large Gym
10:00 am S34 Flyers Basketball Green 7th Boys vs Parkway West Blue 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 Parkway West Middle Large Gym
11:00 am S20 Leprechauns 6th Boys vs Prospects Elite Head 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 Parkway West Middle Large Gym
12:00 pm S35 Windsor 7th Boys vs Flyers Basketball Gold 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 Parkway West Middle Large Gym
1:00 pm S47 MICDS Benford 8th Boys vs Parkway West Blue 8th Boys
Sunday, February 01, 2015 Parkway West Middle Large Gym
2:00 pm S17 Parkway South 5th Girls vs Parkway West Blue 5th Girls
Sunday, February 01, 2015 Parkway West Middle Large Gym
3:00 pm S47 Sacred Heart 8th Boys vs MICDS Benford 8th Boys
Sunday, February 01, 2015 Parkway West Middle Small Gym
9:00 am S20 Ladue Blue 6th Boys vs Mavericks Sweet 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 Parkway West Middle Small Gym
10:00 am S50 Mavericks Sweet 8th Boys vs St. Louis Elite McCoy 8th Boys
Sunday, February 01, 2015 Parkway West Middle Small Gym
11:00 am S23 Mavericks Sweet 6th Boys vs Parkway West Blue 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 Parkway West Middle Small Gym
12:00 pm S18 Parkway South 5th Girls vs Parkway West Black 5th Girls
Sunday, February 01, 2015 Parkway West Middle Small Gym
1:00 pm S35 Windsor 7th Boys vs Parkway West Blue 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 Parkway West Middle Small Gym
2:00 pm S50 Windsor 8th Boys vs Parkway Central White 8th Boys
Sunday, February 01, 2015 Parkway West Middle Small Gym
3:00 pm S50 Fort Zumwalt North White 8th Boys vs Windsor 8th Boys
Sunday, February 01, 2015 St. Charles West Gym 1
10:00 am S14 St. Louis Hawks 5th Boys vs Fort Zumwalt South Red 5th Boys
Sunday, February 01, 2015 St. Charles West Gym 1
11:00 am S19 Fort Zumwalt West Black 6th Boys vs Fort Zumwalt South Black 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 St. Charles West Gym 1
1:15 pm S22 Fort Zumwalt North Gold 6th Boys vs St. Charles West Maroon Foust 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 St. Charles West Gym 1
2:00 pm S12 Fort Zumwalt North Gold 5th Boys vs St. Charles West Maroon 5th Boys
Sunday, February 01, 2015 St. Charles West Gym 1
3:00 pm S52 Fort Zumwalt North Gold 8th Boys vs St. Charles West Champagne 8th Boys
Sunday, February 01, 2015 St. Charles West Gym 2
10:00 am S37 St. Louis Suns 7th Boys vs St. Charles West Hash 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 St. Charles West Gym 2
11:00 am S41 Wolves Estrel 7th Boys vs Midwest Crew 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 St. Charles West Gym 2
12:00 pm S41 West County 7th Boys Team 2 vs Timberland Green 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 St. Charles West Gym 2
1:00 pm S38 St. Charles White 7th Boys vs Fort Zumwalt North Black 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 St. Charles West Gym 2
2:00 pm S52 Francis Howell Blue 8th Boys vs St. Charles West Wright 8th Boys
Sunday, February 01, 2015 St. Charles West Gym 2
3:00 pm S9 St. Charles Flames 4th Girls vs St. Charles 4th Girls
Sunday, February 01, 2015 Troy 9th Grade Center
12:00 pm S36 Bombers Meyer 7th Boys vs Troy 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 Troy 9th Grade Center
1:00 pm S25 Bombers Beckerdite 6th Boys vs Troy 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 Troy 9th Grade Center
2:00 pm S37 Timberland Blue 7th Boys vs Bombers Meyer 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 Valley Park High Gym 1
11:00 am S41 Fox Stroisch 7th Boys vs Whitfield 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 Valley Park High Gym 1
12:00 pm S15 Christ Community 5th Boys vs Valley Park Orange 5th Boys
Sunday, February 01, 2015 Valley Park High Gym 1
1:00 pm S9 Northwest Blue 4th Girls vs Valley Park 4th Girls
Sunday, February 01, 2015 Valley Park High Gym 1
2:00 pm S2 Fort Zumwalt South 3rd Girls vs Valley Park 3rd Girls
Sunday, February 01, 2015 Valley Park High Gym 1
3:00 pm S25 Summit White Hamilton 6th Boys vs West County Basketball 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 Valley Park High Gym 2
11:00 am S47 Mehlville Green 8th Boys vs Next Dimension 8th Boys
Sunday, February 01, 2015 Valley Park High Gym 2
12:00 pm S49 Prospects Lucas 8th Boys vs Mehlville White 8th Boys
Sunday, February 01, 2015 Valley Park High Gym 2
1:00 pm S26 Whitfield 6th Boys vs Power Basketball 6th Boys
Sunday, February 01, 2015 Valley Park High Gym 2
2:00 pm S41 Seckman Bodine 7th Boys vs Greyhounds Ahearn 7th Boys
Sunday, February 01, 2015 Windsor High Gym 1
12:00 pm S1 Windsor 3rd Boys vs Academia Basketball 3rd Boys
Sunday, February 01, 2015 Windsor High Gym 1
1:00 pm S10 Jackson 5th Boys vs Academia Basketball 5th Boys
Sunday, February 01, 2015 Windsor High Gym 1
2:00 pm S10 Fox 5th Boys vs Jackson 5th Boys
Saturday, February 07, 2015 Arlington United Methodist Church
3:00 pm S4 Timberland Green 4th Boys vs Greyhounds White 4th Boys
Saturday, February 07, 2015 Arlington United Methodist Church
4:00 pm S56 Fort Zumwalt East 8th Girls vs Grace Christian 8th Girls
Saturday, February 07, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
1:00 pm S44 Francis Howell Central Blue 7th Girls vs Fort Zumwalt West 7th Girls
Saturday, February 07, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
2:00 pm S22 Fort Zumwalt West Parker 6th Boys vs Timberland Blue 6th Boys
Saturday, February 07, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
3:00 pm S44 Francis Howell Central Silver 7th Girls vs Fort Zumwalt West 7th Girls
Saturday, February 07, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
4:00 pm S22 Fort Zumwalt West Parker 6th Boys vs Timberland Green 6th Boys
Saturday, February 07, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
5:00 pm S18 Parkway South 5th Girls vs Eagles 5th Girls
Saturday, February 07, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
6:00 pm S17 Fort Zumwalt South Red 5th Girls vs Parkway South 5th Girls
Saturday, February 07, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
1:00 pm S33 Celtics 6th Girls vs Francis Howell Central Blue 6th Girls
Saturday, February 07, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
2:00 pm S4 Fort Zumwalt West Black 4th Boys vs Xtreme 4th Boys
Saturday, February 07, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
3:00 pm S6 Fort Zumwalt West Purple 4th Boys vs Bombers 4th Boys
Saturday, February 07, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
4:00 pm S20 St. Charles 6th Boys vs Duchesne 6th Boys
Saturday, February 07, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
5:00 pm S20 St. Charles 6th Boys vs Winfield 6th Boys
Saturday, February 07, 2015 Fox High School Gym 1
9:00 am S41 Windsor 7th Boys vs Oakville Rezek 7th Boys
Saturday, February 07, 2015 Fox High School Gym 1
10:00 am S41 Northwest Blue 7th Boys vs Mehlville White 7th Boys
Saturday, February 07, 2015 Fox High School Gym 1
11:00 am S25 Herculaneum 6th Boys vs Fox Reese 6th Boys
Saturday, February 07, 2015 Fox High School Gym 1
12:00 pm S26 Herky Xtreme 6th Boys vs Windsor Williams 6th Boys
Saturday, February 07, 2015 Fox High School Gym 1
1:00 pm S10 Parkway West 5th Boys vs Festus 5th Boys
Saturday, February 07, 2015 Fox High School Gym 1
2:00 pm S21 SCL Crusaders 6th Boys vs St. Louis Triple Threat 6th Boys
Saturday, February 07, 2015 Fox High School Gym 1
3:00 pm S56 Eureka 8th Girls vs Seckman 8th Girls
Saturday, February 07, 2015 Fox High School Gym 1
4:00 pm S47 Mavericks Green 8th Boys vs Eureka 8th Boys
Saturday, February 07, 2015 Fox High School Gym 1
5:00 pm S32 Valley Park 6th Girls vs Pacific 6th Girls
Saturday, February 07, 2015 Fox High School Gym 1
6:00 pm S9 Force 4th Girls vs Pacific 4th Girls
Saturday, February 07, 2015 Fox High School Gym 1
7:00 pm S53 St. Louis Saints 7th Girls vs Pacific 8th Girls
Saturday, February 07, 2015 Fox High School Gym 2
9:00 am S56 Fox Chrum 8th Girls vs Fox George 8th Girls
Saturday, February 07, 2015 Fox High School Gym 2
10:00 am S41 Windsor 7th Boys vs Red Devils Kretzer 7th Boys
Saturday, February 07, 2015 Fox High School Gym 2
11:00 am S41 Mehlville Green 7th Boys vs Oakville Bishop 7th Boys
Saturday, February 07, 2015 Fox High School Gym 2
12:00 pm S24 Oakville Keller 6th Boys vs Columbia 6th Boys
Saturday, February 07, 2015 Fox High School Gym 2
1:00 pm S24 Millstadt Vikings 6th Boys vs Seckman 6th Boys
Saturday, February 07, 2015 Fox High School Gym 2
2:00 pm S26 Jays 6th Boys vs Northwest White 6th Boys
Saturday, February 07, 2015 Fox High School Gym 2
3:00 pm S55 Ladue Blue 8th Girls vs Oakville 8th Girls
Saturday, February 07, 2015 Fox High School Gym 2
4:00 pm S54 Oakville 8th Girls vs Seckman 8th Girls
Saturday, February 07, 2015 Fox High School Gym 2
5:00 pm S17 Knights Winfield 5th Girls vs Pacific 5th Girls
Saturday, February 07, 2015 Fox High School Gym 2
6:00 pm S44 Lindbergh 7th Girls vs Pacific 7th Girls
Saturday, February 07, 2015 Fox High School Gym 2
7:00 pm S32 Seckman Williams 6th Girls vs Pacific 6th Girls
Saturday, February 07, 2015 John Burroughs Court 1
1:00 pm S12 Seckman Hurley 5th Boys vs Jets Gold 5th Boys
Saturday, February 07, 2015 John Burroughs Court 1
2:00 pm S29 Seckman Hurley 6th Girls vs Dynamite White 6th Girls
Saturday, February 07, 2015 John Burroughs Court 1
3:00 pm S3 Jets Blue 4th Boys vs Fort Zumwalt South Kell 4th Boys
Saturday, February 07, 2015 John Burroughs Court 1
4:00 pm S40 Whitfield 7th Boys vs John Burroughs Carney 7th Boys
Saturday, February 07, 2015 John Burroughs Court 2
1:00 pm S3 Ladue Blue 4th Boys vs Jets Blue 4th Boys
Saturday, February 07, 2015 John Burroughs Court 2
2:00 pm S40 Fort Zumwalt West Black 7th Boys vs John Burroughs Carney 7th Boys
Saturday, February 07, 2015 John Burroughs Court 2
3:00 pm S12 Ladue Blue 5th Boys vs Jets Gold 5th Boys
Saturday, February 07, 2015 John Burroughs Court 2
4:00 pm S10 Ladue White 5th Boys vs Mid-County Jets Silver 5th Boys
Saturday, February 07, 2015 John Burroughs Court 3
1:00 pm S29 Aces 6th Girls vs Knights Red 6th Girls
Saturday, February 07, 2015 John Burroughs Court 3
2:00 pm S41 Parkway West White 7th Boys vs Whitfield 7th Boys
Saturday, February 07, 2015 John Burroughs Court 3
3:00 pm S40 Parkway South Red 7th Boys vs Ladue Black 7th Boys
Saturday, February 07, 2015 John Burroughs Court 3
4:00 pm S1 Bears 3rd Boys vs Jets Bronze Droner 3rd Boys
Saturday, February 07, 2015 MICDS Gym 1
9:00 am S49 Parkway South Red 8th Boys vs Supersonics 8th Boys
Saturday, February 07, 2015 MICDS Gym 1
10:00 am S16 Celtics 6th Girls vs Fort Zumwalt South 5th Girls
Saturday, February 07, 2015 MICDS Gym 1
11:00 am S40 St. Louis Patriots 7th Boys vs MICDS Campbell 7th Boys
Saturday, February 07, 2015 MICDS Gym 1
12:00 pm S17 Knights Gold 5th Girls vs Fort Zumwalt South 5th Girls
Saturday, February 07, 2015 MICDS Gym 1
1:00 pm S47 St. Louis Prospects AlexanderForrest 8th Boys vs Fort Zumwalt South Red 8th Boys
Saturday, February 07, 2015 MICDS Gym 1
2:00 pm S19 Fort Zumwalt West Black 6th Boys vs Prospects TBA 6th Boys
Saturday, February 07, 2015 MICDS Gym 1
3:00 pm S48 Webster Groves Wright 8th Boys vs St. Louis Prospects AlexanderForrest 8th Boys
Saturday, February 07, 2015 MICDS Gym 1
4:00 pm S1 ICD- Ranthum 3rd Boys vs St. Louis Lions 3rd Boys
Saturday, February 07, 2015 MICDS Gym 2
10:00 am S53 Parkway Central Gray 8th Girls vs MICDS Ferguson 8th Girls
Saturday, February 07, 2015 MICDS Gym 2
11:00 am S53 Francis Howell Gold 8th Girls vs Parkway Central Gray 8th Girls
Saturday, February 07, 2015 MICDS Gym 2
12:00 pm S36 Wolves Estrel 7th Boys vs O'Fallon Bucks 7th Boys
Saturday, February 07, 2015 MICDS Gym 2
1:00 pm S36 Fort Zumwalt South Black 7th Boys vs St. Louis Suns 7th Boys
Saturday, February 07, 2015 MICDS Gym 2
2:00 pm S42 MICDS Griffith 7th Girls vs Bulldogs 7th Girls
Saturday, February 07, 2015 MICDS Gym 2
3:00 pm S37 St. Louis Lions Black 7th Boys vs MICDS Duvall 7th Boys
Saturday, February 07, 2015 MICDS Gym 2
4:00 pm S48 St. Louis Elite McCoy 8th Boys vs Webster Groves Wright 8th Boys
Saturday, February 07, 2015 MICDS Gym 2
5:00 pm S35 St. Louis Lions Gold Boys 7th Grade vs Francis Howell Blue 7th Boys
Saturday, February 07, 2015 MICDS Gym 2
6:00 pm S13 Lions's Choice Lions 4th Boys vs Warriors 4th Boys
Saturday, February 07, 2015 MICDS Gym 3
10:00 am S10 Wildcats Elite Colvin 4th Boys vs MICDS McCoy 5th Boys
Saturday, February 07, 2015 MICDS Gym 3
11:00 am S19 Pemberton Bulls 6th Boys vs Prospects TBA 6th Boys
Saturday, February 07, 2015 MICDS Gym 3
12:00 pm S14 Oakville Gold 5th Boys vs Fort Zumwalt West 5th Boys
Saturday, February 07, 2015 MICDS Gym 3
1:00 pm S53 Fort Zumwalt West 8th Girls vs MICDS Ferguson 8th Girls
Saturday, February 07, 2015 MICDS Gym 3
2:00 pm S14 Fort Zumwalt West 5th Boys vs Oakville Black 5th Boys
Saturday, February 07, 2015 MICDS Gym 3
3:00 pm S37 Webster Groves Munsterman 7th Boys vs Fort Zumwalt South Black 7th Boys
Saturday, February 07, 2015 MICDS Gym 3
4:00 pm S35 St. Louis Lions Gold Boys 7th Grade vs MICDS Duvall 7th Boys
Saturday, February 07, 2015 MICDS Gym 3
5:00 pm S43 St. Louis Gunners 7th Girls vs St. Louis Sting 7th Girls
Saturday, February 07, 2015 MICDS Gym 3
6:00 pm S18 Sweet Thunder 5th Girls vs Ladue White 5th Girls
Saturday, February 07, 2015 Principia Girls' Gym
1:00 pm S44 Dynamite Gold 7th Girls vs Principia 7th Girls
Saturday, February 07, 2015 Principia Girls' Gym
2:00 pm S46 Parkway West White 7th Girls vs Fort Zumwalt South Black 7th Girls
Saturday, February 07, 2015 Principia Girls' Gym
3:00 pm S44 Lady Rebels Red 7th Girls vs Principia 7th Girls
Saturday, February 07, 2015 Principia Girls' Gym
4:00 pm S3 Mavericks White 4th Boys vs New Melle Vikings 4th Boys
Saturday, February 07, 2015 Principia Girls' Gym
5:00 pm S3 Mavericks Black 4th Boys vs New Melle Vikings 4th Boys
Saturday, February 07, 2015 Principia Girls' Gym
6:00 pm S11 Oakville Black 5th Boys vs Fort Zumwalt South Red 5th Boys
Saturday, February 07, 2015 Valley Park High Gym 1
11:00 am S51 South City Jets White 8th Boys vs Supersonics 8th Boys
Saturday, February 07, 2015 Valley Park High Gym 1
12:00 pm S51 South City Jets White 8th Boys vs Windsor 8th Boys
Saturday, February 07, 2015 Valley Park High Gym 1
1:00 pm S13 Valley Park Blue 5th Boys vs South City Jets 5th Boys
Saturday, February 07, 2015 Valley Park High Gym 2
12:00 pm S55 Francis Howell Blue 8th Girls vs Valley Park Blue 8th Girls
Saturday, February 07, 2015 Valley Park High Gym 2
1:00 pm S51 Windsor 8th Boys vs Valley Park Blue 8th Boys
Saturday, February 07, 2015 Valley Park High Gym 2
2:00 pm S55 Francis Howell Blue 8th Girls vs Northwest Blue 8th Girls
Saturday, February 07, 2015 Valley Park High Gym 2
3:00 pm S36 SMMA Rams 7th Boys vs WITTS Eagles 6th Boys
Saturday, February 07, 2015 Westminster Back Gym
12:00 pm S54 Lindbergh Lubsch 8th Girls vs Westminster Blue 8th Girls
Saturday, February 07, 2015 Westminster Back Gym
1:00 pm S40 Westminster White 7th Boys vs Parkway West Red 7th Boys
Saturday, February 07, 2015 Westminster Back Gym
2:00 pm S49 Westminster White 8th Boys vs Valley Park Orange 8th Boys
Saturday, February 07, 2015 Westminster Back Gym
3:00 pm S47 Westminster Blue 8th Boys vs Parkway West Blue 8th Boys
Saturday, February 07, 2015 Westminster Back Gym
4:00 pm S35 Prospects Boerschig 7th Boys vs Westminster Blue 7th Boys
Saturday, February 07, 2015 Westminster Back Gym
5:00 pm S47 Rockwood Thunder 8th Boys vs Westminster Blue 8th Boys
Saturday, February 07, 2015 Westminster Back Gym
6:00 pm S54 Fox Chrum 8th Girls vs Westminster White 8th Girls
Saturday, February 07, 2015 Westminster Back Gym
7:00 pm S46 Parkway West White 7th Girls vs Westminster White 7th Girls
Saturday, February 07, 2015 Westminster Back Gym
8:00 pm S44 Parkway West Blue 7th Girls vs Westminster Blue 7th Girls
Sunday, February 08, 2015 Brentwood High School
11:00 am S46 Brentwood 7th Girls vs Marquette 7th Girls
Sunday, February 08, 2015 Brentwood High School
12:00 pm S32 Webster 6th Girls vs Brentwood 6th Girls
Sunday, February 08, 2015 Brentwood High School
1:00 pm S36 St. Louis Storm 7th Boys vs Brentwood 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 Brentwood High School
2:00 pm S46 Parkway South 7th Girls vs Brentwood 7th Girls
Sunday, February 08, 2015 Brentwood High School
3:00 pm S47 Parkway South Blue 8th Boys vs Brentwood 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 Brentwood High School
4:00 pm S21 Crusaders White 6th Boys vs Parkway South Blue 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 Brentwood High School
5:00 pm S25 Quadricorn 6th Boys vs Parkway South Red 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 Brentwood High School
6:00 pm S10 Wildcats Elite Colvin 4th Boys vs Warriors 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 Brentwood High School
7:00 pm S26 Knights Lorenz 6th Boys vs Quadricorn 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
9:00 am S14 Mavericks Black 5th Boys vs Fort Zumwalt South Red 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
10:00 am S32 Eagles Fortuna 6th Girls vs Francis Howell North Black 6th Girls
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
11:00 am S38 Francis Howell Blue 7th Boys vs Fort Zumwalt South Red 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
12:00 pm S2 Mavericks 4th Girls vs Fort Zumwalt South 3rd Girls
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
1:00 pm S6 Bombers 4th Boys vs Fort Zumwalt South Red 4th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
2:00 pm S29 Knights Red 6th Girls vs Fort Zumwalt South Black 6th Girls
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
3:00 pm S4 Fort Zumwalt North Black 4th Boys vs Fort Zumwalt South Red 4th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
4:00 pm S32 Knights White 6th Girls vs Fort Zumwalt South Black 6th Girls
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
5:00 pm S47 Mavericks Remmers 8th Boys vs Fort Zumwalt South Red 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
6:00 pm S39 Bombers Collins 7th Boys vs West County 7th Boys Team 3
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
7:00 pm S44 Mavericks Remmers 7th Girls vs Spirits 7th Girls
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
8:00 pm S6 Xtreme 4th Boys vs Mavericks Remmers 4th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
9:00 am S38 Fort Zumwalt North Black 7th Boys vs Fort Zumwalt South Red 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
10:00 am S35 West County 7th Boys Team 2 vs Francis Howell Blue 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
11:00 am S16 Knights Robertson/Pierce 4th Girls vs Fort Zumwalt South 5th Girls
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
12:00 pm S25 Bombers Beckerdite 6th Boys vs West County Basketball 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
1:00 pm S36 Fort Zumwalt South Black 7th Boys vs St. Charles West Hash 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
2:00 pm S25 Bombers Ashby 6th Boys vs Timberland Blue 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
3:00 pm S6 Bombers 4th Boys vs Timberland Green 4th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
4:00 pm S15 Bombers Ashby 5th Boys vs Timberland Green 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
5:00 pm S13 Francis Howell 5th Boys vs Bombers Ashby 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
6:00 pm S36 Timberland Green 7th Boys vs O'Fallon Bucks 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
7:00 pm S47 Mustangs Blue 8th Boys vs Fort Zumwalt South Black 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
8:00 pm S36 O'Fallon Bucks 7th Boys vs Bombers Collins 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
9:00 am S29 Fort Zumwalt North 6th Girls vs Francis Howell Gold 6th Girls
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
10:00 am S56 Force O 8th Girls vs Fort Zumwalt North 8th Girls
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
11:00 am S53 Force X 8th Girls vs Fort Zumwalt West 8th Girls
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
12:00 pm S18 Force 4th Girls vs St. Charles West 5th Girls
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
1:00 pm S49 St. Louis Lions Gold Boys 7th Grade vs Fort Zumwalt West Brown 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
2:00 pm S37 St. Louis Lions Black 7th Boys vs Fort Zumwalt West Black 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
3:00 pm S4 St. Louis Lions 4th Boys vs Fort Zumwalt West Black 4th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
4:00 pm S1 St. Louis Lions 3rd Boys vs Fort Zumwalt West Purple 4th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
5:00 pm S19 Crossover Academy Cardinals 6th Boys vs Crusaders Blue 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
9:00 am S29 Force X 6th Girls vs Fort Zumwalt West Purple 6th Girls
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
10:00 am S29 Force X 5th Girls vs Fort Zumwalt West Purple 6th Girls
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
11:00 am S18 Force Z 5th Girls vs St. Charles West 5th Girls
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
12:00 pm S32 Marquette 6th Girls vs Fort Zumwalt West White 6th Girls
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
2:00 pm S32 Marquette 6th Girls vs Fort Zumwalt West Purple 6th Girls
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
3:00 pm S36 Francis Howell White 7th Boys vs Troy 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
4:00 pm S22 St. Charles 6th Boys vs Fort Zumwalt West Parker 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fox High School Gym 1
10:00 am S45 Seckman Spears 7th Girls vs Bombers Harris 7th Girls
Sunday, February 08, 2015 Fox High School Gym 1
11:00 am S50 Lions 8th Boys vs Oakville Thomas 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fox High School Gym 1
12:00 pm S6 Summit Maroon Laaker 4th Boys vs Bluehawks 4th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fox High School Gym 1
1:00 pm S45 Parkway West White 7th Girls vs Seckman Spears 7th Girls
Sunday, February 08, 2015 Fox High School Gym 1
2:00 pm S40 Mehlville White 7th Boys vs Antonia Bulls 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fox High School Gym 1
3:00 pm S4 Blue Devils 4th Boys vs Summit Maroon Laaker 4th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fox High School Gym 1
4:00 pm S12 SMMA Rams 5th Boys vs Summit Maroon Hayden 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fox High School Gym 1
5:00 pm S56 Oakville 8th Girls vs Northwest White 8th Girls
Sunday, February 08, 2015 Fox High School Gym 2
11:00 am S1 Eagles 3rd Boys vs Columbia Donald 3rd Boys
Sunday, February 08, 2015 Fox High School Gym 2
12:00 pm S38 Summit White Meier 7th Boys vs Mehlville Green 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fox High School Gym 2
1:00 pm S21 Oakville Keller 6th Boys vs St. Louis Triple Threat 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fox High School Gym 2
2:00 pm S23 Parkway Central Red 6th Boys vs Festus 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fox High School Gym 2
3:00 pm S23 Mehlville Green 6th Boys vs Parkway Central White 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fox High School Gym 2
4:00 pm S23 Parkway Central White 6th Boys vs Jays 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 Fox High School Gym 2
5:00 pm S23 Mehlville White 6th Boys vs Parkway Central Red 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 John Burroughs Court 1
12:00 pm S49 Mehlville Green 8th Boys vs John Burroughs McConnell 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 John Burroughs Court 1
1:00 pm S52 Mehlville White 8th Boys vs John Burroughs Kirksey 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 John Burroughs Court 1
2:00 pm S36 Parkway West Red 7th Boys vs John Burroughs Fischer 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 John Burroughs Court 1
3:00 pm S40 Parkway West White 7th Boys vs John Burroughs Carney 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 John Burroughs Court 1
4:00 pm S12 Mustangs White 5th Boys vs Jets Gold 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 John Burroughs Court 2
12:00 pm S3 Crusaders Blue 4th Boys vs Jets Blue 4th Boys
Sunday, February 08, 2015 John Burroughs Court 2
1:00 pm S46 John Burroughs Burgess 7th Girls vs Parkway Central 7th Girls
Sunday, February 08, 2015 John Burroughs Court 2
2:00 pm S56 O'Fallon Christian 8th Girls vs John Burroughs Kirksey 8th Girls
Sunday, February 08, 2015 John Burroughs Court 2
3:00 pm S28 Force X 6th Girls vs Dynamite Blue 6th Girls
Sunday, February 08, 2015 John Burroughs Court 2
4:00 pm S12 Fort Zumwalt West 5th Boys vs South City Jets 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 John Burroughs Court 3
1:00 pm S44 Fort Zumwalt South Black 7th Girls vs John Burroughs Argetsinger 7th Girls
Sunday, February 08, 2015 John Burroughs Court 3
2:00 pm S1 ICD- Ranthum 3rd Boys vs Jets Black 3rd Boys
Sunday, February 08, 2015 John Burroughs Court 3
3:00 pm S46 Fort Zumwalt South Black 7th Girls vs John Burroughs Burgess 7th Girls
Sunday, February 08, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
12:00 pm S4 Summit Black Timm 4th Boys vs Pioneer Elite White 4th Boys
Sunday, February 08, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
1:00 pm S14 St. Louis Catholic Falcons 5th Boys vs Tigers 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
2:00 pm S19 Summit Maroon Dodd 6th Boys vs Pioneer Elite Red 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
3:00 pm S24 Flyers Basketball Green 6th Boys vs Webster Groves Snelling Black 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
4:00 pm S47 Mustangs Blue 8th Boys vs Pioneer Elite Red 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
5:00 pm S49 Mustangs White 8th Boys vs Pioneer Elite White 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 Kirkwood Holley Court 1
12:00 pm S1 Seckman 3rd Boys vs Fort Zumwalt North Gold 3rd Boys
Sunday, February 08, 2015 Kirkwood Holley Court 1
1:00 pm S1 Fort Zumwalt North Gold 3rd Boys vs Kirkwood McDowell 3rd Boys
Sunday, February 08, 2015 Kirkwood Holley Court 1
2:00 pm S24 Greyhounds Joerger 6th Boys vs Webster Groves Snelling Black 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 Kirkwood Holley Court 1
3:00 pm S12 Eureka 5th Boys vs West County 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 Kirkwood Holley Court 1
4:00 pm S36 Union 7th Boys vs Pioneer Elite White 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 Kirkwood Holley Court 1
5:00 pm S34 Union 7th Boys vs Pioneer Elite Red 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 Kirkwood Holley Court 2
12:00 pm S47 Pioneer Elite Red 8th Boys vs Florissant 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 Kirkwood Holley Court 2
1:00 pm S23 Flyers Basketball Green 6th Boys vs Webster Groves Black 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 Kirkwood Holley Court 2
2:00 pm S14 St. Louis Catholic Falcons 5th Boys vs West County 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 Kirkwood Holley Court 2
3:00 pm S4 Tigers 4th Boys vs Oakville 4th Boys
Sunday, February 08, 2015 Kirkwood Holley Court 2
4:00 pm S19 SCC Stars 6th Boys vs Pioneer Elite Red 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 Kirkwood Holley Court 2
5:00 pm S24 Mustangs Blue 6th Boys vs Outlaws 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 Ladue High Gym 2
11:00 am S34 Force X 7th Boys vs Parkway North Parks 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 Ladue High Gym 2
12:00 pm S34 Force X 7th Boys vs Ladue Blue 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 Ladue High Gym 2
1:00 pm S40 Force O 7th Boys vs Ladue Black 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 Ladue High Gym 2
2:00 pm S25 Force O 6th Boys vs Ladue Black 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 Ladue High Gym 2
3:00 pm S19 Force X 6th Boys vs Ladue White 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 Ladue High Gym 2
4:00 pm S49 Ladue Blue 8th Boys vs Florissant 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 Ladue High Gym 2
5:00 pm S49 Ladue Blue 8th Boys vs Parkway North 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 Ladue Middle School
2:00 pm S18 Seckman Wyman 5th Girls vs Ladue Black 5th Girls
Sunday, February 08, 2015 Ladue Middle School
3:00 pm S18 St. John's Lutheran 5th Girls vs Seckman Wyman 5th Girls
Sunday, February 08, 2015 Ladue Middle School
4:00 pm S53 Greyhounds Pierce 8th Girls vs Lindbergh 8th Girls
Sunday, February 08, 2015 Ladue Middle School
5:00 pm S53 Fort Zumwalt South Black 8th Girls vs Ladue Blue 8th Girls
Sunday, February 08, 2015 Ladue West New Gym
10:00 am S3 Phantoms 4th Boys vs Ladue Blue 4th Boys
Sunday, February 08, 2015 Ladue West New Gym
11:00 am S36 Parkway South Blue 7th Boys vs Ladue Black 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 Ladue West New Gym
12:00 pm S3 Phantoms 4th Boys vs Ladue White 4th Boys
Sunday, February 08, 2015 Ladue West New Gym
1:00 pm S54 St. Louis Storm 8th Girls vs Ladue White 8th Girls
Sunday, February 08, 2015 Ladue West New Gym
2:00 pm S13 St. Louis Storm 5th Boys vs Ladue Black 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 Ladue West New Gym
3:00 pm S44 Seckman Wyman 7th Girls vs Ladue White 7th Girls
Sunday, February 08, 2015 Ladue West New Gym
4:00 pm S55 Francis Howell Central Blue 8th Girls vs Fox George 8th Girls
Sunday, February 08, 2015 Ladue West New Gym
5:00 pm S12 Norco Soccer 5th Boys vs Ladue Blue 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 Ladue West Old Gym
10:00 am S44 Francis Howell Central Blue 7th Girls vs Ladue Blue 7th Girls
Sunday, February 08, 2015 Ladue West Old Gym
11:00 am S44 Francis Howell Central Silver 7th Girls vs Ladue White 7th Girls
Sunday, February 08, 2015 Ladue West Old Gym
12:00 pm S44 Francis Howell Central Blue 7th Girls vs Oakville 7th Girls
Sunday, February 08, 2015 Ladue West Old Gym
1:00 pm S56 Fox George 8th Girls vs Francis Howell Central Silver 8th Girls
Sunday, February 08, 2015 Ladue West Old Gym
2:00 pm S54 Greyhounds Pierce 8th Girls vs Francis Howell Central Blue 8th Girls
Sunday, February 08, 2015 Ladue West Old Gym
3:00 pm S56 Francis Howell Central Silver 8th Girls vs Ladue White 8th Girls
Sunday, February 08, 2015 Ladue West Old Gym
4:00 pm S29 Eureka Purple 6th Girls vs Ladue White 6th Girls
Sunday, February 08, 2015 Ladue West Old Gym
5:00 pm S29 Ladue Blue 6th Girls vs Eureka Gold 6th Girls
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 1
8:00 am S2 Kutis 3rd Girls vs Northwest 3rd Girls
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 1
9:00 am S50 Mavericks Sweet 8th Boys vs Parkway Central White 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 1
10:00 am S2 STL Rockstars 3rd Girls vs Kutis 3rd Girls
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 1
11:00 am S51 Greyhounds Gentry 8th Boys vs MICDS Benford 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 1
12:00 pm S52 Greyhounds Greenlee 8th Boys vs MICDS Waldman 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 1
1:00 pm S47 Ladue White 8th Boys vs MICDS Benford 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 1
2:00 pm S50 Fort Zumwalt North Gold 8th Boys vs MICDS Waldman 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 1
3:00 pm S25 Greyhounds Demisse 6th Boys vs Whitfield 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 1
4:00 pm S46 Knights Red 7th Girls vs MICDS Reichle 7th Girls
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 1
5:00 pm S42 Knights Gold 7th Girls vs MICDS Griffith 7th Girls
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 1
6:00 pm S53 St. Louis Saints 7th Girls vs MICDS Ferguson 8th Girls
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 1
7:00 pm S6 Summit White Taff 4th Boys vs Greyhounds Orange 4th Boys
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 1
8:00 pm S40 Summit Silver Taff 7th Boys vs Greyhounds Ahearn 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 2
8:00 am S33 Parkway North White 6th Girls vs Ladue Black 6th Girls
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 2
9:00 am S28 Lindbergh 6th Girls vs Parkway North Purple 6th Girls
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 2
10:00 am S14 Greyhounds Steinbecker 5th Boys vs Mavericks Finley 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 2
11:00 am S14 Ladue White 5th Boys vs Oakville Black 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 2
12:00 pm S14 Ladue Blue 5th Boys vs Oakville Gold 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 2
1:00 pm S14 Greyhounds Steinbecker 5th Boys vs Lindbergh 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 2
2:00 pm S50 St. Louis Elite McCoy 8th Boys vs Parkway North Purple 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 2
3:00 pm S53 Aces 8th Girls vs Knights Duff 8th Girls
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 2
4:00 pm S41 Oakville Rezek 7th Boys vs Whitfield 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 2
5:00 pm S53 St. Louis Saints 7th Girls vs Aces 8th Girls
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 2
6:00 pm S9 Chievo 4th Girls vs Ladue Duke 4th Girls
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 2
7:00 pm S41 Greyhounds Ahearn 7th Boys vs Midwest Crew 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 2
8:00 pm S10 Fort Zumwalt North Gold 5th Boys vs MICDS McCoy 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 3
9:00 am S46 Lady Rebels Red 7th Girls vs Marquette 7th Girls
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 3
10:00 am S38 Prospects Boerschig 7th Boys vs Mavericks Finley 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 3
11:00 am S23 Blue Devils 6th Boys vs Mavericks Finley 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 3
12:00 pm S17 Francis Howell 5th Girls vs Northwest 5th Girls
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 3
1:00 pm S54 Lindbergh Lubsch 8th Girls vs Fort Zumwalt South Red 8th Girls
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 3
2:00 pm S12 Lindbergh 5th Boys vs Fort Zumwalt South Black 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 3
3:00 pm S10 St. Louis Hawks 5th Boys vs MICDS McCoy 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 3
4:00 pm S50 Fort Zumwalt North Gold 8th Boys vs West County 8th Boys Team 1
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 3
5:00 pm S15 St. Louis Hawks 5th Boys vs Warriors Warren 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 3
6:00 pm S6 West County 4th Boys vs St. Louis Fire 4th Boys
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 3
7:00 pm S34 Ladue White 7th Boys vs MICDS Duvall 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 MICDS Gym 3
8:00 pm S37 West County 7th Boys Team 1 vs MICDS Duvall 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 Notre Dame High School
11:00 am S53 Midwest Select 7th Girls vs Runnin Rebels Gold 7th Girls
Sunday, February 08, 2015 Notre Dame High School
12:00 pm S17 Runnin Rebels Blue 5th Girls vs Waterloo 5th Girls
Sunday, February 08, 2015 Notre Dame High School
1:00 pm S53 Midwest Select 7th Girls vs Runnin Rebels Navy 8th Girls
Sunday, February 08, 2015 Notre Dame High School
2:00 pm S28 Blue Devils 6th Girls vs Runnin Rebels Green 6th Girls
Sunday, February 08, 2015 Notre Dame High School
3:00 pm S9 St. Alban Roe Lady Irish 4th Girls vs Runnin Rebels Gray 4th Girls
Sunday, February 08, 2015 Notre Dame High School
4:00 pm S28 Blue Devils 6th Girls vs Runnin Rebels Teal 6th Girls
Sunday, February 08, 2015 Notre Dame High School
5:00 pm S9 St. Alban Roe Lady Irish 4th Girls vs Northwest Blue 4th Girls
Sunday, February 08, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
12:00 pm S22 Troy 6th Boys vs Orchard Farm White 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
1:00 pm S13 Crusaders Blue 5th Boys vs Orchard Farm Green 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
2:00 pm S22 Troy 6th Boys vs Orchard Farm Green 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
3:00 pm S13 Crusaders Blue 5th Boys vs Orchard Farm White 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
4:00 pm S26 Midwest Crew 6th Boys vs Fort Zumwalt North Green 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
5:00 pm S49 STL Shooting Stars 8th Boys vs Fort Zumwalt North Green 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
6:00 pm S9 Fort Zumwalt West 4th Girls vs Eagles 3rd Girls
Sunday, February 08, 2015 Orchard Farm (Discovery Zone)
7:00 pm S18 Crusaders White 5th Girls vs Eagles 5th Girls
Sunday, February 08, 2015 Pacific High Gym 1
3:00 pm S46 St. Charles 7th Girls vs Pacific 7th Girls
Sunday, February 08, 2015 Pacific High Gym 1
4:00 pm S9 St. Charles Reed 4th Girls vs Pacific 4th Girls
Sunday, February 08, 2015 Pacific High Gym 1
5:00 pm S46 St. Charles 7th Girls vs Washington 7th Girls
Sunday, February 08, 2015 Pacific High Gym 1
6:00 pm S55 Washington 8th Girls vs Northwest Blue 8th Girls
Sunday, February 08, 2015 Pacific High Gym 1
7:00 pm S53 Washington 8th Girls vs Pacific 8th Girls
Sunday, February 08, 2015 Pacific High Gym 2
3:00 pm S9 St. Charles 4th Girls vs Pacific 4th Girls
Sunday, February 08, 2015 Pacific High Gym 2
4:00 pm S55 Washington 8th Girls vs Four Rivers Thunder 8th Girls
Sunday, February 08, 2015 Pacific High Gym 2
5:00 pm S17 Cardinals 5th Girls vs Pacific 5th Girls
Sunday, February 08, 2015 Pacific High Gym 2
6:00 pm S53 Francis Howell North Black 8th Girls vs Pacific 8th Girls
Sunday, February 08, 2015 Pacific High Gym 2
7:00 pm S44 Washington 7th Girls vs Pacific 7th Girls
Sunday, February 08, 2015 Parkway Central Gym 1
11:00 am S29 Aces 6th Girls vs Parkway Central Red 6th Girls
Sunday, February 08, 2015 Parkway Central Gym 1
12:00 pm S29 Seckman Hurley 6th Girls vs Parkway Central Red 6th Girls
Sunday, February 08, 2015 Parkway Central Gym 1
1:00 pm S47 Summit Maroon Scherrer 8th Boys vs Parkway Central Red 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 Parkway Central Gym 1
2:00 pm S34 Flyers Basketball Gold 7th Boys vs Parkway Central Harris 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 Parkway Central Gym 1
3:00 pm S36 Flyers Basketball Green 7th Boys vs Mustangs White 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 Parkway Central Gym 2
11:00 am S18 Parkway South 5th Girls vs Fox Higgins 6th Girls
Sunday, February 08, 2015 Parkway Central Gym 2
12:00 pm S54 Lindbergh 8th Girls vs Parkway Central Nienkark 8th Girls
Sunday, February 08, 2015 Parkway Central Gym 2
1:00 pm S29 Aces 6th Girls vs Seckman Hurley 6th Girls
Sunday, February 08, 2015 Parkway Central Gym 2
2:00 pm S34 Flyers Basketball Green 7th Boys vs Parkway Central Fritz 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 Parkway West High Gym 1
2:00 pm S50 West County 8th Boys Team 2 vs Parkway West White 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 Parkway West High Gym 1
3:00 pm S53 Northstars 8th Girls vs Parkway West 8th Girls
Sunday, February 08, 2015 Parkway West High Gym 2
1:00 pm S30 Francis Howell Brune 6th Girls vs Seckman Munie 6th Girls
Sunday, February 08, 2015 Parkway West High Gym 2
2:00 pm S38 Mustangs Blue 7th Boys vs Parkway North Powell 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 Parkway West High Gym 2
3:00 pm S17 Fort Zumwalt South 5th Girls vs Parkway West Blue 5th Girls
Sunday, February 08, 2015 Parkway West Middle Large Gym
12:00 pm S49 Prospects Lucas 8th Boys vs Parkway West White 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 Parkway West Middle Large Gym
1:00 pm S34 Summit Black Scalf 7th Boys vs Parkway West Blue 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 Parkway West Middle Large Gym
2:00 pm S29 Northstars Blue 6th Girls vs Parkway West 6th Girls
Sunday, February 08, 2015 Parkway West Middle Large Gym
3:00 pm S36 Bombers Meyer 7th Boys vs Parkway South Red 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 Parkway West Middle Large Gym
4:00 pm S42 Northstars Orange 7th Girls vs Crusaders Blue 7th Girls
Sunday, February 08, 2015 Parkway West Middle Large Gym
5:00 pm S32 Spirits 6th Girls vs Celtics 6th Girls
Sunday, February 08, 2015 Parkway West Middle Large Gym
6:00 pm S42 Crusaders Blue 7th Girls vs Parkway West Blue 7th Girls
Sunday, February 08, 2015 Parkway West Middle Small Gym
12:00 pm S9 Bombers 4th Girls vs Parkway South 4th Girls
Sunday, February 08, 2015 Parkway West Middle Small Gym
1:00 pm S26 Seckman 6th Boys vs Northstars 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 Parkway West Middle Small Gym
2:00 pm S17 Northstars 5th Girls vs Parkway West Black 5th Girls
Sunday, February 08, 2015 Parkway West Middle Small Gym
3:00 pm S38 Patriots 7th Boys vs Summit Black Scalf 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 Parkway West Middle Small Gym
4:00 pm S31 St. Charles 6th Girls vs Parkway South 6th Girls
Sunday, February 08, 2015 Parkway West Middle Small Gym
5:00 pm S45 Francis Howell 7th Girls vs Parkway West Blue 7th Girls
Sunday, February 08, 2015 St. Charles Hardin Middle
12:00 pm S18 Fort Zumwalt North 5th Girls vs St. Charles 5th Girls
Sunday, February 08, 2015 St. Charles Hardin Middle
1:00 pm S52 St. Charles West Wright 8th Boys vs St. Charles Blue 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 St. Charles Hardin Middle
2:00 pm S16 Force O 5th Girls vs Crusaders Blue 5th Girls
Sunday, February 08, 2015 St. Charles Hardin Middle
3:00 pm S16 Force Z 5th Girls vs Crusaders Blue 5th Girls
Sunday, February 08, 2015 St. Charles Hardin Middle
4:00 pm S17 Ladue Blue 5th Girls vs O'Fallon Ice 5th Girls
Sunday, February 08, 2015 St. Charles Hardin Middle
5:00 pm S54 Fort Zumwalt North 8th Girls vs St. Charles 8th Girls
Sunday, February 08, 2015 St. Charles Hardin Middle
6:00 pm S37 Timberland Blue 7th Boys vs St. Charles White 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 St. Charles Hardin Middle
7:00 pm S37 St. Louis Suns 7th Boys vs St. Charles White 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 St. Charles West Gym 1
2:00 pm S12 Force X 5th Boys vs St. Charles West Maroon 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 St. Charles West Gym 1
3:00 pm S49 Force X 8th Boys vs St. Charles West Champagne 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 St. Charles West Gym 1
4:00 pm S12 Force X 5th Boys vs St. Charles West White 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 St. Charles West Gym 1
5:00 pm S48 Fort Zumwalt North Black 8th Boys vs St. Charles Wiggs 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 St. Charles West Gym 1
6:00 pm S15 Eagles White 5th Boys vs St. Charles West White 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 St. Charles West Gym 1
7:00 pm S12 Eagles Red 5th Boys vs Fort Zumwalt North Black 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 St. Charles West Gym 2
1:00 pm S15 Wildcats 5th Boys vs Frye's Eagles Green 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 St. Charles West Gym 2
2:00 pm S25 Bombers Rapplean 6th Boys vs St. Charles West White Foust 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 St. Charles West Gym 2
3:00 pm S15 Wildcats 5th Boys vs Timberland Blue 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 St. Charles West Gym 2
4:00 pm S30 Fort Zumwalt East 6th Girls vs CMS Eagles 6th Girls
Sunday, February 08, 2015 St. Charles West Gym 2
5:00 pm S46 Fort Zumwalt North 7th Girls vs Francis Howell North Chaos 7th Girls
Sunday, February 08, 2015 St. Charles West Gym 2
6:00 pm S20 Frye's Eagles 6th Boys vs Jr. Ark 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 St. Charles West Gym 2
7:00 pm S20 Fort Zumwalt North Gold 6th Boys vs Winfield 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
2:00 pm S51 Summit Black Strickland 8th Boys vs St. John's Lutheran 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
3:00 pm S10 St. John's Lutheran Blue 5th Boys vs Mid Rivers Eagles 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
4:00 pm S15 Christ Community 5th Boys vs St. John's Lutheran Orange 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
5:00 pm S23 Mustangs White 6th Boys vs St. John's Lutheran 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
6:00 pm S56 St. John's Lutheran 8th Girls vs Marquette 8th Girls
Sunday, February 08, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
7:00 pm S49 St. John's Lutheran 8th Boys vs Wrecca's 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
8:00 pm S56 Valley Park Orange 8th Girls vs St. John's Lutheran 8th Girls
Sunday, February 08, 2015 Valley Park High Gym 1
11:00 am S26 Northwest Blue 6th Boys vs Summit Black Montgomery 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 Valley Park High Gym 1
12:00 pm S25 Summit Silver Lutes 6th Boys vs Valley Park 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 Valley Park High Gym 1
1:00 pm S15 Parkway South Blue 5th Boys vs Valley Park Orange 5th Boys
Sunday, February 08, 2015 Valley Park High Gym 1
2:00 pm S42 Valley Park Blue 8th Girls vs Bulldogs 7th Girls
Sunday, February 08, 2015 Valley Park High Gym 1
3:00 pm S34 Crusaders White 7th Boys vs Summit Maroon Eigelberger 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 Valley Park High Gym 1
4:00 pm S19 Millstadt Vikings 6th Boys vs Summit Maroon Dodd 6th Boys
Sunday, February 08, 2015 Valley Park High Gym 1
5:00 pm S30 Summit Flash 6th Girls vs Christ Community 6th Girls
Sunday, February 08, 2015 Valley Park High Gym 2
11:00 am S52 Bombers 8th Boys vs Northwest Blue 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 Valley Park High Gym 2
12:00 pm S51 Next Dimension 8th Boys vs Supersonics 8th Boys
Sunday, February 08, 2015 Valley Park High Gym 2
1:00 pm S32 Francis Howell Central Silver 6th Girls vs Valley Park 6th Girls
Sunday, February 08, 2015 Valley Park High Gym 2
2:00 pm S16 Knights Gold 5th Girls vs Valley Park 5th Girls
Sunday, February 08, 2015 Valley Park High Gym 2
3:00 pm S32 Francis Howell Central Blue 6th Girls vs Valley Park 6th Girls
Sunday, February 08, 2015 Valley Park High Gym 2
4:00 pm S42 Summit 7th Girls vs Bulldogs 7th Girls
Sunday, February 08, 2015 Valley Park High Gym 2
5:00 pm S1 Seckman Heitert 2nd Boys vs Valley Park Orange 3rd Boys
Sunday, February 08, 2015 Villa Duchesne Kenefick Gym
11:00 am S3 Warriors 4th Boys vs Fort Zumwalt South Kell 4th Boys
Sunday, February 08, 2015 Villa Duchesne Kenefick Gym
12:00 pm S3 Lions's Choice Lions 4th Boys vs Fort Zumwalt South Kell 4th Boys
Sunday, February 08, 2015 Villa Duchesne Kenefick Gym
1:00 pm S8 Kutis 4th Girls vs Festus 4th Girls
Sunday, February 08, 2015 Villa Duchesne Kenefick Gym
2:00 pm S31 Eureka Gold 6th Girls vs Knights Hogan/Highmark 5th Girls
Sunday, February 08, 2015 Villa Duchesne Kenefick Gym
3:00 pm S31 St. Paul's Lutheran 6th Girls vs Knights Hogan/Highmark 5th Girls
Sunday, February 08, 2015 Villa Duchesne Kenefick Gym
4:00 pm S34 Ladue White 7th Boys vs Next Dimension 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 Windsor High Gym 1
12:00 pm S1 Valley Park Blue 3rd Boys vs Windsor 3rd Boys
Sunday, February 08, 2015 Windsor High Gym 1
1:00 pm S1 St. Louis Thunder 3rd Boys vs Windsor 3rd Boys
Sunday, February 08, 2015 Windsor High Gym 1
2:00 pm S41 Red Devils Kretzer 7th Boys vs Northwest White 7th Boys
Sunday, February 08, 2015 Windsor High Gym 1
3:00 pm S15 Northwest Blue 5th Boys vs Summit Black Buckman 5th Boys
Wednesday, February 11, 2015 Chaminade Gym 1
5:30 pm S19 Crusaders Blue 6th Boys vs Chaminade Red 6th Boys
Wednesday, February 11, 2015 Chaminade Gym 1
6:30 pm S49 Summit Black Strickland 8th Boys vs Chaminade White 8th Boys
Wednesday, February 11, 2015 Chaminade Gym 1
7:30 pm S47 Fort Zumwalt South Black 8th Boys vs Chaminade Red 8th Boys
Wednesday, February 11, 2015 Chaminade Gym 2
5:30 pm S21 Chaminade White 6th Boys vs Crusaders White 6th Boys
Wednesday, February 11, 2015 Chaminade Gym 2
6:30 pm S34 Crusaders Blue 7th Boys vs Chaminade Red 7th Boys
Wednesday, February 11, 2015 Chaminade Gym 2
7:30 pm S38 Crusaders White 7th Boys vs Chaminade White 7th Boys
Saturday, February 14, 2015 Arlington United Methodist Church
9:00 am S56 Fort Zumwalt North 8th Girls vs Grace Christian 8th Girls
Saturday, February 14, 2015 Arlington United Methodist Church
10:00 am S56 Valley Park Orange 8th Girls vs Grace Christian 8th Girls
Saturday, February 14, 2015 Arlington United Methodist Church
11:00 am S23 Crossover Academy Cardinals 6th Boys vs Mavericks Finley 6th Boys
Saturday, February 14, 2015 Arlington United Methodist Church
12:00 pm S29 Bethalto 6th Girls vs Francis Howell Gold 6th Girls
Saturday, February 14, 2015 Arlington United Methodist Church
1:00 pm S28 Francis Howell North 6th Girls vs Bethalto 6th Girls
Saturday, February 14, 2015 Parkway West Middle Large Gym
9:00 am S48 Next Dimension 8th Boys vs Parkway West Blue 8th Boys
Saturday, February 14, 2015 Parkway West Middle Large Gym
10:00 am S47 Ladue White 8th Boys vs Parkway West Blue 8th Boys
Saturday, February 14, 2015 Parkway West Middle Large Gym
11:00 am S1 Bears 3rd Boys vs Eagles 3rd Boys
Saturday, February 14, 2015 Parkway West Middle Large Gym
12:00 pm S14 Parkway West 5th Boys vs Prospects Jenkins 5th Boys
Saturday, February 14, 2015 Parkway West Middle Large Gym
1:00 pm S32 Francis Howell Brune 6th Girls vs Celtics 6th Girls
Saturday, February 14, 2015 Parkway West Middle Large Gym
2:00 pm S55 Francis Howell Blue 8th Girls vs Parkway North 8th Girls
Saturday, February 14, 2015 Parkway West Middle Large Gym
3:00 pm S29 Webster 6th Girls vs Jaguars Eckhard 6th Girls
Saturday, February 14, 2015 Parkway West Middle Large Gym
4:00 pm S37 Northwest Blue 7th Boys vs John Burroughs Fischer 7th Boys
Saturday, February 14, 2015 Parkway West Middle Large Gym
5:00 pm S6 Blue Devils 4th Boys vs Summit White Taff 4th Boys
Saturday, February 14, 2015 Parkway West Middle Small Gym
9:00 am S47 Mavericks Green 8th Boys vs Ladue White 8th Boys
Saturday, February 14, 2015 Parkway West Middle Small Gym
10:00 am S32 Pacific 6th Girls vs Celtics 6th Girls
Saturday, February 14, 2015 Parkway West Middle Small Gym
11:00 am S47 Mavericks Green 8th Boys vs Rockwood Thunder 8th Boys
Saturday, February 14, 2015 Parkway West Middle Small Gym
12:00 pm S32 Pacific 6th Girls vs Seckman Williams 6th Girls
Saturday, February 14, 2015 Parkway West Middle Small Gym
1:00 pm S9 Northwest Blue 4th Girls vs Parkway South 4th Girls
Saturday, February 14, 2015 Parkway West Middle Small Gym
2:00 pm S25 Valley Park 6th Boys vs Whitfield 6th Boys
Saturday, February 14, 2015 Parkway West Middle Small Gym
3:00 pm S17 Lady Angels Blue 5th Girls vs Pacific 5th Girls
Saturday, February 14, 2015 Parkway West Middle Small Gym
4:00 pm S48 Webster Groves Wright 8th Boys vs Parkway Central White 8th Boys
Saturday, February 14, 2015 Parkway West Middle Small Gym
5:00 pm S37 West County 7th Boys Team 3 vs WITTS Eagles 6th Boys
Saturday, February 14, 2015 St. Dominic High Court 1
1:00 pm S19 Fort Zumwalt West Black 6th Boys vs Jacksonville Thunder 6th Boys
Saturday, February 14, 2015 St. Dominic High Court 1
2:00 pm S19 Fort Zumwalt West Black 6th Boys vs Crusaders Blue 6th Boys
Saturday, February 14, 2015 St. Dominic High Court 1
3:00 pm S17 Knights Gold 5th Girls vs Crusaders White 5th Girls
Saturday, February 14, 2015 St. Dominic High Court 1
4:00 pm S19 Jacksonville Thunder 6th Boys vs Crusaders Blue 6th Boys
Saturday, February 14, 2015 St. Dominic High Court 1
5:00 pm S21 Duchesne 6th Boys vs Crusaders White 6th Boys
Saturday, February 14, 2015 St. Dominic High Court 1
6:00 pm S4 Xtreme 4th Boys vs Crusaders White 4th Boys
Saturday, February 14, 2015 St. Dominic High Court 1
7:00 pm S4 Fort Zumwalt South Red 4th Boys vs Titans 4th Boys
Saturday, February 14, 2015 St. Dominic High Court 1
8:00 pm S4 Xtreme 4th Boys vs Crusaders Blue 4th Boys
Saturday, February 14, 2015 St. Dominic High Court 2
1:00 pm S12 Francis Howell 5th Boys vs Crusaders Blue 5th Boys
Saturday, February 14, 2015 St. Dominic High Court 2
2:00 pm S19 Jacksonville Thunder 6th Boys vs Pistons 6th Boys
Saturday, February 14, 2015 St. Dominic High Court 2
3:00 pm S12 Fort Zumwalt South Kell 4th Boys vs Crusaders Blue 5th Boys
Saturday, February 14, 2015 St. Dominic High Court 2
4:00 pm S4 Timberland Blue 4th Boys vs Crusaders White 4th Boys
Saturday, February 14, 2015 St. Dominic High Court 2
5:00 pm S17 Fort Zumwalt South Red 5th Girls vs Crusaders White 5th Girls
Saturday, February 14, 2015 St. Dominic High Court 2
6:00 pm S3 Fort Zumwalt South Kell 4th Boys vs Crusaders Blue 4th Boys
Saturday, February 14, 2015 St. Dominic High Court 2
7:00 pm S48 St. Louis Prospects AlexanderForrest 8th Boys vs Crusaders Blue 7th Boys
Saturday, February 14, 2015 St. Dominic High Small Gym
1:00 pm S6 Titans 4th Boys vs Timberland Blue 4th Boys
Saturday, February 14, 2015 St. Dominic High Small Gym
2:00 pm S35 St. Louis Patriots 7th Boys vs Timberland Blue 7th Boys
Saturday, February 14, 2015 St. Dominic High Small Gym
3:00 pm S34 Patriots 7th Boys vs Crusaders White 7th Boys
Saturday, February 14, 2015 St. Dominic High Small Gym
4:00 pm S43 Oakville 7th Girls vs Knights Meier 6th Girls
Saturday, February 14, 2015 St. Dominic High Small Gym
5:00 pm S43 Knights Meier 6th Girls vs Crusaders Blue 7th Girls
Saturday, February 14, 2015 St. Dominic High Small Gym
6:00 pm S49 Rockwood Thunder 8th Boys vs Crusaders White 8th Boys
Saturday, February 14, 2015 St. Dominic High Small Gym
7:00 pm S34 Westminster Blue 7th Boys vs Patriots 7th Boys
Saturday, February 14, 2015 St. Dominic High Small Gym
8:00 pm S47 Westminster Blue 8th Boys vs Crusaders White 8th Boys
Saturday, February 14, 2015 Valley Park High Gym 1
12:00 pm S10 Ladue White 5th Boys vs Academia Basketball 5th Boys
Saturday, February 14, 2015 Valley Park High Gym 1
1:00 pm S10 Ladue White 5th Boys vs MICDS McCoy 5th Boys
Saturday, February 14, 2015 Valley Park High Gym 1
2:00 pm S42 St. Louis Sting 7th Girls vs WGL 7th Girls
Saturday, February 14, 2015 Valley Park High Gym 1
3:00 pm S43 Fort Zumwalt West 7th Girls vs Seckman Wyman 7th Girls
Saturday, February 14, 2015 Valley Park High Gym 1
4:00 pm S46 Fort Zumwalt West 7th Girls vs John Burroughs Burgess 7th Girls
Saturday, February 14, 2015 Valley Park High Gym 2
12:00 pm S21 Pemberton Bulls 6th Boys vs Millstadt Vikings 6th Boys
Saturday, February 14, 2015 Valley Park High Gym 2
1:00 pm S17 Sunkist 5th Girls vs Ladue White 5th Girls
Saturday, February 14, 2015 Westminster Back Gym
12:00 pm S54 Francis Howell Central Blue 8th Girls vs Westminster Blue 8th Girls
Saturday, February 14, 2015 Westminster Back Gym
1:00 pm S42 Westminster Blue 8th Girls vs Bulldogs 7th Girls
Saturday, February 14, 2015 Westminster Back Gym
2:00 pm S44 Francis Howell Central Blue 7th Girls vs Westminster Blue 7th Girls
Saturday, February 14, 2015 Westminster Back Gym
3:00 pm S46 Francis Howell Central Silver 7th Girls vs Westminster White 7th Girls
Saturday, February 14, 2015 Westminster Back Gym
4:00 pm S56 Francis Howell Central Silver 8th Girls vs Wildcats Broderick 8th Girls
Saturday, February 14, 2015 Westminster Back Gym
5:00 pm S46 Parkway South 7th Girls vs Westminster White 7th Girls
Saturday, February 14, 2015 Westminster Back Gym
6:00 pm S49 Flyers Basketball Green 8th Boys vs Westminster White 8th Boys
Saturday, February 14, 2015 Westminster Back Gym
7:00 pm S56 O'Fallon Christian 8th Girls vs Westminster White 8th Girls
Saturday, February 14, 2015 Windsor High Gym 1
9:00 am S19 Mavericks Remmers 6th Boys vs Festus 6th Boys
Saturday, February 14, 2015 Windsor High Gym 1
10:00 am S30 Mavericks Remmers 6th Girls vs Seckman Munie 6th Girls
Saturday, February 14, 2015 Windsor High Gym 1
11:00 am S13 Mavericks Remmers 5th Boys vs Seckman Hurley 5th Boys
Saturday, February 14, 2015 Windsor High Gym 1
12:00 pm S31 Mavericks Remmers 6th Girls vs Fox 6th Girls
Saturday, February 14, 2015 Windsor High Gym 1
1:00 pm S1 Mavericks Remmers 3rd Boys vs Windsor 3rd Boys
Saturday, February 14, 2015 Windsor High Gym 1
2:00 pm S44 Mavericks Remmers 7th Girls vs Seckman Spears 7th Girls
Saturday, February 14, 2015 Windsor High Gym 1
3:00 pm S26 Herculaneum 6th Boys vs Windsor Williams 6th Boys
Saturday, February 14, 2015 Windsor High Gym 1
4:00 pm S6 Mavericks Remmers 4th Boys vs Northwest Blue 4th Boys
Saturday, February 14, 2015 Windsor High Gym 2
1:00 pm S26 Seckman 6th Boys vs Herky Xtreme 6th Boys
Saturday, February 14, 2015 Windsor High Gym 2
2:00 pm S26 Herky Xtreme 6th Boys vs Northwest White 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Brentwood High School
11:00 am S32 Ladue White 6th Girls vs Brentwood 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 Brentwood High School
12:00 pm S34 Parkway Central Fritz 7th Boys vs Brentwood 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 Brentwood High School
1:00 pm S47 Florissant 8th Boys vs Brentwood 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 Brentwood High School
2:00 pm S47 Fort Zumwalt North Black 8th Boys vs Parkway North 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 Brentwood High School
3:00 pm S49 Fort Zumwalt North Black 8th Boys vs Florissant 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 Brentwood High School
4:00 pm S41 West County 7th Boys Team 2 vs Brentwood 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 Brentwood High School
5:00 pm S45 Francis Howell North Chaos 7th Girls vs Brentwood 7th Girls
Sunday, February 15, 2015 Brentwood High School
6:00 pm S23 Mustangs White 6th Boys vs Brentwood 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Brentwood High School
7:00 pm S46 Brentwood 7th Girls vs Parkway West White 7th Girls
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt East Gym 1
5:00 pm S56 Greyhounds Pierce 8th Girls vs Fort Zumwalt East 8th Girls
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt East Gym 1
6:00 pm S54 Fort Zumwalt North 8th Girls vs Fort Zumwalt East 8th Girls
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt East Gym 2
5:00 pm S4 Crusaders White 4th Boys vs Titans 4th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt East Gym 2
6:00 pm S6 New Melle Vikings 4th Boys vs Timberland Green 4th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt North Gym 1
11:00 am S24 Grizzlies 6th Boys vs Mavericks Sweet 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt North Gym 1
12:00 pm S15 Bombers Ashby 5th Boys vs Fort Zumwalt North Black 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt North Gym 1
1:00 pm S50 Mavericks Sweet 8th Boys vs Fort Zumwalt North Green 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt North Gym 1
2:00 pm S1 Bombers 3rd Boys vs Fort Zumwalt North Gold 3rd Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt North Gym 1
3:00 pm S25 Bombers Ashby 6th Boys vs Fort Zumwalt North Green 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt North Gym 1
4:00 pm S52 Bombers 8th Boys vs Fort Zumwalt North White 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt North Gym 1
5:00 pm S36 Bombers Collins 7th Boys vs Fort Zumwalt North Black 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt North Gym 1
6:00 pm S25 Bombers Beckerdite 6th Boys vs Fort Zumwalt North Gold 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt North Gym 1
7:00 pm S20 Winfield 6th Boys vs Fort Zumwalt North Black 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt North Gym 2
11:00 am S18 O'Fallon Ice 5th Girls vs Fort Zumwalt North 5th Girls
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt North Gym 2
12:00 pm S20 Mavericks Sweet 6th Boys vs Power Basketball 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt North Gym 2
1:00 pm S1 Bears 3rd Boys vs Fort Zumwalt North Gold 3rd Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt North Gym 2
2:00 pm S4 Xtreme 4th Boys vs Fort Zumwalt North Black 4th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt North Gym 2
3:00 pm S44 Francis Howell Central Blue 7th Girls vs Fort Zumwalt North 7th Girls
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt North Gym 2
4:00 pm S44 Francis Howell Central Silver 7th Girls vs Fort Zumwalt North 7th Girls
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt North Gym 2
5:00 pm S12 Fort Zumwalt West 5th Boys vs Fort Zumwalt North Gold 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt North Gym 2
6:00 pm S52 STL Shooting Stars 8th Boys vs Fort Zumwalt North Gold 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
12:00 pm S9 Fort Zumwalt West 4th Girls vs Fort Zumwalt South 4th Girls
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
1:00 pm S3 Mavericks White 4th Boys vs Fort Zumwalt South Red 4th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
2:00 pm S3 Mavericks Black 4th Boys vs Fort Zumwalt South Red 4th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
3:00 pm S29 Fort Zumwalt South Black 6th Girls vs Eureka Purple 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
4:00 pm S44 Francis Howell North Primeau 7th Girls vs Fort Zumwalt South Black 7th Girls
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
5:00 pm S29 Fort Zumwalt South Black 6th Girls vs Eureka Gold 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
12:00 pm S12 Francis Howell 5th Boys vs Eagles Red 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
1:00 pm S17 St. Charles 5th Girls vs Fort Zumwalt South Red 5th Girls
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
2:00 pm S38 Fort Zumwalt South Red 7th Boys vs Parkway North Powell 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
3:00 pm S17 O'Fallon Ice 5th Girls vs Fort Zumwalt South Red 5th Girls
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
4:00 pm S32 Eureka Gold 6th Girls vs Fort Zumwalt West Purple 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
5:00 pm S36 Fort Zumwalt South Black 7th Boys vs Troy 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
10:00 am S49 Francis Howell Montgomery 8th Boys vs Crusaders White 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
11:00 am S32 Eagles Fortuna 6th Girls vs Fort Zumwalt West White 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
12:00 pm S4 Phantoms 4th Boys vs Fort Zumwalt West Black 4th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
1:00 pm S4 Phantoms 4th Boys vs Fort Zumwalt West Purple 4th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
3:00 pm S35 Spartans Hill 7th Boys vs Francis Howell Blue 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
4:00 pm S21 Crossover Academy Cardinals 6th Boys vs Fort Zumwalt South Black 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
5:00 pm S20 Jr. Ark 6th Boys vs Fort Zumwalt West Black 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
10:00 am S15 Bombers Ashby 5th Boys vs Eagles White 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
11:00 am S15 Eagles White 5th Boys vs Wildcats 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
12:00 pm S53 Francis Howell North Black 8th Girls vs Fort Zumwalt West 8th Girls
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
1:00 pm S54 Francis Howell North White 8th Girls vs Fort Zumwalt North 8th Girls
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
2:00 pm S2 St. Charles 4th Girls vs Fort Zumwalt South 3rd Girls
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
3:00 pm S16 Francis Howell Brune 6th Girls vs Crusaders Blue 5th Girls
Sunday, February 15, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
4:00 pm S36 O'Fallon Bucks 7th Boys vs Francis Howell White 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fox High School Gym 1
8:00 am S40 Summit White Meier 7th Boys vs Seckman Salsman 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fox High School Gym 1
9:00 am S4 Columbia 4th Boys vs Tigers 4th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fox High School Gym 1
10:00 am S24 Northwest Blue 6th Boys vs Seckman 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fox High School Gym 1
11:00 am S6 Summit Black Timm 4th Boys vs Bluehawks 4th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fox High School Gym 1
12:00 pm S21 South County Bulls 6th Boys vs Summit Maroon Dodd 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fox High School Gym 1
1:00 pm S29 Edwardsville 6th Girls vs Fox 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 Fox High School Gym 1
2:00 pm S17 Columbia Ebert 6th Girls vs Northwest 5th Girls
Sunday, February 15, 2015 Fox High School Gym 1
3:00 pm S30 Edwardsville 6th Girls vs Northwest 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 Fox High School Gym 1
4:00 pm S44 Parkway West Blue 7th Girls vs Seckman Wyman 7th Girls
Sunday, February 15, 2015 Fox High School Gym 1
5:00 pm S33 Spirits 6th Girls vs Seckman Munie 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 Fox High School Gym 1
6:00 pm S33 Summit Flash 6th Girls vs Spirits 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 Fox High School Gym 2
8:00 am S14 Festus 5th Boys vs Mavericks Remmers 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fox High School Gym 2
9:00 am S13 Mavericks Remmers 5th Boys vs Fox 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fox High School Gym 2
10:00 am S1 Mavericks Remmers 3rd Boys vs Columbia Donald 3rd Boys
Sunday, February 15, 2015 Fox High School Gym 2
11:00 am S6 Mavericks Remmers 4th Boys vs Columbia 4th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fox High School Gym 2
12:00 pm S19 Mavericks Remmers 6th Boys vs Mehlville Green 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fox High School Gym 2
1:00 pm S47 Mavericks Remmers 8th Boys vs Mehlville Green 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fox High School Gym 2
2:00 pm S19 Mavericks Remmers 6th Boys vs Mehlville White 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fox High School Gym 2
3:00 pm S47 Mavericks Remmers 8th Boys vs Mehlville White 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 Fox High School Gym 2
4:00 pm S44 Mavericks Remmers 7th Girls vs Oakville 7th Girls
Sunday, February 15, 2015 Fox High School Gym 2
5:00 pm S30 Mavericks Remmers 6th Girls vs Christ Community 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 Fox High School Gym 2
6:00 pm S54 Northwest Blue 8th Girls vs Oakville 8th Girls
Sunday, February 15, 2015 Harris Stowe College Court 1
10:00 am S28 Knights Gold 5th Girls vs Parkway North Purple 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 Harris Stowe College Court 1
11:00 am S29 Knights Gold 5th Girls vs Webster 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 Harris Stowe College Court 1
12:00 pm S53 Northstars 8th Girls vs Knights Black 7th Girls
Sunday, February 15, 2015 Harris Stowe College Court 1
1:00 pm S42 Northstars Orange 7th Girls vs Knights Gold 7th Girls
Sunday, February 15, 2015 Harris Stowe College Court 1
2:00 pm S53 Northstars 8th Girls vs Knights White 7th Girls
Sunday, February 15, 2015 Harris Stowe College Court 1
3:00 pm S44 Northstars Blue 7th Girls vs Knights Red 7th Girls
Sunday, February 15, 2015 Harris Stowe College Court 1
4:00 pm S32 Northstars Blue 6th Girls vs Knights White 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 Harris Stowe College Court 1
5:00 pm S28 Lindbergh 7th Girls vs Northstars Orange 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 Harris Stowe College Court 1
6:00 pm S18 Northstars 5th Girls vs Knights 4th Girls
Sunday, February 15, 2015 Harris Stowe College Court 2
12:00 pm S42 Knights Gold 7th Girls vs Bulldogs 7th Girls
Sunday, February 15, 2015 Harris Stowe College Court 2
1:00 pm S26 Blue Devils 6th Boys vs Northstars 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Harris Stowe College Court 2
2:00 pm S42 Northstars Orange 7th Girls vs Bulldogs 7th Girls
Sunday, February 15, 2015 Harris Stowe College Court 2
3:00 pm S26 Greyhounds Demisse 6th Boys vs Northstars 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Harris Stowe College Court 2
4:00 pm S52 Greyhounds Greenlee 8th Boys vs Prospects Lucas 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 Harris Stowe College Court 2
5:00 pm S31 Fox 6th Girls vs Knights Red 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 Harris Stowe College Court 2
6:00 pm S22 Flyers Basketball Green 6th Boys vs Greyhounds Joerger 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 John Burroughs Court 1
12:00 pm S41 West County 7th Boys Team 2 vs Greyhounds Ahearn 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 John Burroughs Court 1
1:00 pm S41 Greyhounds Ahearn 7th Boys vs Wildcats 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 John Burroughs Court 1
2:00 pm S1 Eagles 3rd Boys vs Jets Black 3rd Boys
Sunday, February 15, 2015 John Burroughs Court 1
3:00 pm S35 Parkway South Red 7th Boys vs John Burroughs Fischer 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 John Burroughs Court 1
4:00 pm S37 Wildcats 7th Boys vs John Burroughs Fischer 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 John Burroughs Court 2
12:00 pm S12 Tigers 5th Boys vs Jets Gold 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 John Burroughs Court 2
1:00 pm S54 Fort Zumwalt South Red 8th Girls vs John Burroughs Weinstock 8th Girls
Sunday, February 15, 2015 John Burroughs Court 2
2:00 pm S10 Warriors 5th Boys vs Fort Zumwalt South Black 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 John Burroughs Court 2
3:00 pm S56 Fort Zumwalt South Red 8th Girls vs John Burroughs Kirksey 8th Girls
Sunday, February 15, 2015 John Burroughs Court 2
4:00 pm S11 Tigers 5th Boys vs Mid-County Jets Silver 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 John Burroughs Court 3
12:00 pm S55 Francis Howell Central Blue 8th Girls vs John Burroughs Weinstock 8th Girls
Sunday, February 15, 2015 John Burroughs Court 3
1:00 pm S55 Francis Howell Central Blue 8th Girls vs Parkway South 8th Girls
Sunday, February 15, 2015 John Burroughs Court 3
2:00 pm S45 Francis Howell 7th Girls vs John Burroughs Argetsinger 7th Girls
Sunday, February 15, 2015 John Burroughs Court 3
3:00 pm S46 Francis Howell 7th Girls vs John Burroughs Burgess 7th Girls
Sunday, February 15, 2015 John Burroughs Court 3
4:00 pm S49 Parkway South Red 8th Boys vs John Burroughs McConnell 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
11:00 am S50 Mehlville White 8th Boys vs Parkway North Purple 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
12:00 pm S10 Mavericks Black 5th Boys vs Pioneer Elite Red 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
1:00 pm S22 Parkway South Blue 6th Boys vs Pioneer Elite White 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
2:00 pm S47 Parkway South Blue 8th Boys vs Pioneer Elite Red 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
3:00 pm S34 St. Louis Lions Black 7th Boys vs Pioneer Elite Red 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
4:00 pm S52 St. Louis Lions Gold Boys 7th Grade vs Pioneer Elite White 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 Kirkwood Holley Court 1
12:00 pm S50 Fox Ivey 8th Boys vs Parkway North Purple 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 Kirkwood Holley Court 1
1:00 pm S3 St. Louis Lions 4th Boys vs Pioneer Elite Red 4th Boys
Sunday, February 15, 2015 Kirkwood Holley Court 1
2:00 pm S1 St. Louis Lions 3rd Boys vs Pioneer Elite White 4th Boys
Sunday, February 15, 2015 Kirkwood Holley Court 1
3:00 pm S10 Crush 5th Boys vs St. Louis Hawks 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 Kirkwood Holley Court 1
4:00 pm S23 Fighting Irish 6th Boys vs Webster Groves Black 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Kirkwood Holley Court 2
11:00 am S41 Red Devils Kretzer 7th Boys vs Whitfield 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 Kirkwood Holley Court 2
12:00 pm S25 Greyhounds Demisse 6th Boys vs Whitfield 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Kirkwood Holley Court 2
1:00 pm S19 Millstadt Vikings 6th Boys vs Pioneer Elite Red 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Kirkwood Holley Court 2
2:00 pm S12 Greyhounds Steinbecker 5th Boys vs Pioneer Elite White 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 Kirkwood Holley Court 2
3:00 pm S24 Prospects TBA 6th Boys vs Outlaws 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Kirkwood Holley Court 2
4:00 pm S9 Northwest Blue 4th Girls vs Knights Robertson/Pierce 4th Girls
Sunday, February 15, 2015 Ladue High Gym 2
10:00 am S47 West County 8th Boys Team 2 vs Ladue White 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 Ladue High Gym 2
11:00 am S20 Prospects Elite Head 6th Boys vs Ladue Blue 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Ladue High Gym 2
12:00 pm S40 West County 7th Boys Team 3 vs Ladue Blue 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 Ladue High Gym 2
1:00 pm S48 Prospects Elite Head 8th Boys vs Ladue White 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 Ladue High Gym 2
2:00 pm S17 Pacific 5th Girls vs Ladue White 5th Girls
Sunday, February 15, 2015 Ladue High Gym 2
4:00 pm S34 Mustangs Blue 7th Boys vs Ladue White 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 Ladue High Gym 2
5:00 pm S22 Fort Zumwalt West Parker 6th Boys vs Ladue Black 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Ladue Middle School
1:00 pm S15 Timberland Blue 5th Boys vs Ladue Black 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 Ladue Middle School
2:00 pm S13 Messiah Lions 5th Boys vs Ladue Blue 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 Ladue Middle School
3:00 pm S15 Timberland Green 5th Boys vs Ladue Black 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 Ladue Middle School
4:00 pm S15 Summit Black Buckman 5th Boys vs Timberland Green 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 Ladue Middle School
5:00 pm S15 St. Patrick Dragons 5th Boys vs Summit Black Buckman 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 Ladue West New Gym
11:00 am S32 Parkway Central White 6th Girls vs Ladue Blue 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 Ladue West New Gym
12:00 pm S17 Ladue Black 5th Girls vs Parkway West Black 5th Girls
Sunday, February 15, 2015 Ladue West New Gym
1:00 pm S49 St. Louis Elite McCoy 8th Boys vs Greyhounds Gentry 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 Ladue West New Gym
2:00 pm S53 Lindbergh 8th Girls vs Ladue Blue 8th Girls
Sunday, February 15, 2015 Ladue West New Gym
3:00 pm S53 Pacific 8th Girls vs Ladue Blue 8th Girls
Sunday, February 15, 2015 Ladue West New Gym
4:00 pm S36 Ladue Black 7th Boys vs Fort Zumwalt West Black 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 Ladue West New Gym
5:00 pm S50 Fort Zumwalt South Red 8th Boys vs Webster Groves Wright 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 Ladue West Old Gym
10:00 am S6 Summit White Taff 4th Boys vs Fort Zumwalt West Purple 4th Boys
Sunday, February 15, 2015 Ladue West Old Gym
11:00 am S3 Crusaders Blue 4th Boys vs Ladue Blue 4th Boys
Sunday, February 15, 2015 Ladue West Old Gym
12:00 pm S6 Northwest Blue 4th Boys vs Ladue White 4th Boys
Sunday, February 15, 2015 Ladue West Old Gym
1:00 pm S37 Parkway West Red 7th Boys vs Ladue Black 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 Ladue West Old Gym
2:00 pm S4 Jets White 4th Boys vs Ladue White 4th Boys
Sunday, February 15, 2015 Ladue West Old Gym
3:00 pm S44 Eureka Purple 7th Girls vs Ladue Blue 7th Girls
Sunday, February 15, 2015 Ladue West Old Gym
4:00 pm S46 Eureka Gold 7th Girls vs Ladue White 7th Girls
Sunday, February 15, 2015 Lindbergh Small Gym
10:00 am S17 Parkway South 5th Girls vs Runnin Rebels Blue 5th Girls
Sunday, February 15, 2015 Lindbergh Small Gym
11:00 am S24 Summit White Hamilton 6th Boys vs Knights Lorenz 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Lindbergh Small Gym
12:00 pm S17 Parkway South 5th Girls vs Columbia Ebert 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 Lindbergh Small Gym
1:00 pm S14 Oakville Black 5th Boys vs Lindbergh 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 Lindbergh Small Gym
2:00 pm S21 Summit Black Montgomery 6th Boys vs Flyers Basketball Green 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Lindbergh Small Gym
3:00 pm S14 Oakville Gold 5th Boys vs Lindbergh 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 Lindbergh Small Gym
4:00 pm S56 Lindbergh Lubsch 8th Girls vs Marquette 8th Girls
Sunday, February 15, 2015 Lindbergh Small Gym
5:00 pm S36 Mehlville White 7th Boys vs Flyers Basketball Green 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 Lindbergh Small Gym
6:00 pm S36 Mehlville Green 7th Boys vs Flyers Basketball Gold 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 Lindbergh Small Gym
7:00 pm S38 Seckman Bodine 7th Boys vs Prospects Boerschig 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 Marquette High School Big Gym
3:00 pm S12 Force X 5th Boys vs Mustangs White 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 Marquette High School Big Gym
4:00 pm S49 Force X 8th Boys vs Mustangs White 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 Marquette High School Big Gym
5:00 pm S47 Flyers Basketball Gold 8th Boys vs Mustangs Blue 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 Marquette High School Big Gym
6:00 pm S49 Flyers Basketball Green 8th Boys vs Mustangs White 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 Marquette High School Big Gym
7:00 pm S10 Fort Zumwalt South Black 5th Boys vs Ladue White 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 Marquette High School Big Gym
8:00 pm S56 Marquette 7th Girls vs Marquette 8th Girls
Sunday, February 15, 2015 Marquette High School Small Gym
3:00 pm S36 Bombers Meyer 7th Boys vs Mustangs White 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 Marquette High School Small Gym
4:00 pm S30 Cougars 6th Girls vs Marquette 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 Marquette High School Small Gym
5:00 pm S19 Mustangs Blue 6th Boys vs Crusaders Blue 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Marquette High School Small Gym
6:00 pm S10 Ladue White 5th Boys vs Mustangs Blue 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 Marquette High School Small Gym
7:00 pm S10 Eagles Black 5th Boys vs Mustangs Blue 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 Marquette High School Small Gym
8:00 pm S12 Mustangs White 5th Boys vs Eureka 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 Parkway Central Gym 1
11:00 am S28 Bethalto 6th Girls vs Runnin Rebels Green 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 Parkway Central Gym 1
12:00 pm S45 Lady Rebels Red 7th Girls vs Parkway Central 7th Girls
Sunday, February 15, 2015 Parkway Central Gym 1
1:00 pm S47 South City Jets Red 8th Boys vs Parkway Central Red 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 Parkway Central Gym 1
2:00 pm S47 South City Jets White 8th Boys vs Parkway Central Red 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 Parkway Central Gym 1
3:00 pm S12 Summit Maroon Hayden 5th Boys vs South City Jets 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 Parkway Central Gym 2
11:00 am S38 Parkway South Blue 7th Boys vs Parkway Central Harris 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 Parkway Central Gym 2
12:00 pm S28 Runnin Rebels Green 6th Girls vs Parkway Central Red 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 Parkway Central Gym 2
1:00 pm S23 St. Louis Triple Threat 6th Boys vs Parkway Central Red 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Parkway Central Gym 2
2:00 pm S29 Knights Hogan/Highmark 5th Girls vs Parkway Central Red 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 Parkway Central Gym 2
3:00 pm S23 St. Louis Triple Threat 6th Boys vs Parkway Central White 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Parkway West Middle Large Gym
12:00 pm S50 Eureka 8th Boys vs Windsor 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 Parkway West Middle Large Gym
1:00 pm S50 West County 8th Boys Team 1 vs Windsor 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 Parkway West Middle Large Gym
2:00 pm S47 Francis Howell Montgomery 8th Boys vs Summit Maroon Scherrer 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 Parkway West Middle Large Gym
3:00 pm S29 Runnin Rebels Teal 6th Girls vs Dynamite White 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 Parkway West Middle Large Gym
4:00 pm S55 St. Charles West 8th Girls vs Parkway West 8th Girls
Sunday, February 15, 2015 Parkway West Middle Large Gym
5:00 pm S34 Crusaders Blue 7th Boys vs Parkway West Blue 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 Parkway West Middle Large Gym
6:00 pm S3 West County 4th Boys vs Lions's Choice Lions 4th Boys
Sunday, February 15, 2015 Parkway West Middle Small Gym
12:00 pm S9 Mavericks 4th Girls vs STL Rockstars 3rd Girls
Sunday, February 15, 2015 Parkway West Middle Small Gym
1:00 pm S29 Parkway West 6th Girls vs Dynamite White 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 Parkway West Middle Small Gym
2:00 pm S43 Force X 6th Girls vs St. Louis Sting 7th Girls
Sunday, February 15, 2015 Parkway West Middle Small Gym
3:00 pm S31 Parkway West Blue 5th Girls vs Parkway West 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 Parkway West Middle Small Gym
4:00 pm S3 Summit Maroon Laaker 4th Boys vs Fort Zumwalt South Kell 4th Boys
Sunday, February 15, 2015 Parkway West Middle Small Gym
5:00 pm S34 Crusaders White 7th Boys vs Parkway North Powell 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 Parkway West Middle Small Gym
6:00 pm S15 West County 5th Boys vs Warriors Warren 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 St. Charles Hardin Middle
12:00 pm S40 Timberland Green 7th Boys vs St. Charles Blue 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 St. Charles Hardin Middle
1:00 pm S12 Norco Soccer 5th Boys vs St. Charles 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 St. Charles Hardin Middle
2:00 pm S52 Wrecca's 8th Boys vs St. Charles Blue 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 St. Charles Hardin Middle
3:00 pm S46 Parkway South 7th Girls vs St. Charles 7th Girls
Sunday, February 15, 2015 St. Charles Hardin Middle
4:00 pm S54 Parkway South 8th Girls vs St. Charles 8th Girls
Sunday, February 15, 2015 St. Charles Hardin Middle
5:00 pm S8 St. Charles Flames 4th Girls vs St. Charles Reed 4th Girls
Sunday, February 15, 2015 St. Charles Hardin Middle
6:00 pm S32 St. Charles 6th Girls vs Francis Howell Central Blue 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 St. Charles Hardin Middle
7:00 pm S32 St. Paul's Lutheran 6th Girls vs Francis Howell Central Silver 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 St. Charles West Gym 1
2:00 pm S34 Force X 7th Boys vs St. Charles West Hash 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 St. Charles West Gym 1
3:00 pm S25 Force O 6th Boys vs St. Charles West White Foust 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 St. Charles West Gym 1
4:00 pm S21 Force X 6th Boys vs St. Charles West Maroon Foust 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 St. Charles West Gym 1
5:00 pm S48 St. Louis Prospects AlexanderForrest 8th Boys vs St. Charles West Champagne 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 St. Charles West Gym 1
6:00 pm S35 Webster Groves Munsterman 7th Boys vs Next Dimension 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 St. Charles West Gym 2
2:00 pm S10 St. Charles West Maroon 5th Boys vs Academia Basketball 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 St. Charles West Gym 2
3:00 pm S1 ICD- Ranthum 3rd Boys vs Academia Basketball 3rd Boys
Sunday, February 15, 2015 St. Charles West Gym 2
4:00 pm S30 Bombers Harris 7th Girls vs CMS Eagles 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 St. Charles West Gym 2
5:00 pm S48 Next Dimension 7th Boys vs St. Charles Wiggs 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 St. Charles West Gym 2
6:00 pm S4 Timberland Blue 4th Boys vs Greyhounds Orange 4th Boys
Sunday, February 15, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
3:00 pm S51 Parkway West White 8th Boys vs St. John's Lutheran 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
4:00 pm S38 Patriots 7th Boys vs Prospects Elite Thomas 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
5:00 pm S56 St. John's Lutheran 8th Girls vs Parkway Central Nienkark 8th Girls
Sunday, February 15, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
6:00 pm S56 Fox George 8th Girls vs St. John's Lutheran 8th Girls
Sunday, February 15, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
7:00 pm S34 Parkway South Blue 7th Boys vs Parkway North Parks 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 St. John's Lutheran Ballwin
8:00 pm S19 Webster Groves Black 6th Boys vs St. John's Lutheran 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Troy 9th Grade Center
1:00 pm S26 Frye's Eagles 6th Boys vs Midwest Crew 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Troy 9th Grade Center
2:00 pm S26 Midwest Crew 6th Boys vs Timberland Blue 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Valley Park High Gym 1
10:00 am S36 Summit Black Scalf 7th Boys vs St. Louis Storm 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 Valley Park High Gym 1
11:00 am S13 St. Louis Storm 5th Boys vs Valley Park Blue 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 Valley Park High Gym 1
12:00 pm S54 St. Louis Storm 8th Girls vs Valley Park Blue 8th Girls
Sunday, February 15, 2015 Valley Park High Gym 1
1:00 pm S32 Parkway North White 6th Girls vs Valley Park 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 Valley Park High Gym 1
2:00 pm S21 Oakville Keller 6th Boys vs West County Basketball 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Valley Park High Gym 1
3:00 pm S17 Kutis 5th Girls vs Valley Park 5th Girls
Sunday, February 15, 2015 Valley Park High Gym 1
4:00 pm S49 Summit Black Strickland 8th Boys vs Valley Park Blue 8th Boys
Sunday, February 15, 2015 Valley Park High Gym 1
5:00 pm S23 Columbia 6th Boys vs Valley Park 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Valley Park High Gym 2
9:45 am S34 Oakville Bishop 7th Boys vs Union 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 Valley Park High Gym 2
11:00 am S34 Summit Maroon Eigelberger 7th Boys vs Union 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 Valley Park High Gym 2
12:00 pm S2 Kutis 3rd Girls vs Valley Park 3rd Girls
Sunday, February 15, 2015 Valley Park High Gym 2
1:00 pm S9 Kutis 4th Girls vs Valley Park 4th Girls
Sunday, February 15, 2015 Valley Park High Gym 2
2:00 pm S2 Lady Angels White 3rd Girls vs Valley Park 3rd Girls
Sunday, February 15, 2015 Valley Park High Gym 2
3:00 pm S9 St. Alban Roe Lady Irish 4th Girls vs Ladue Duke 4th Girls
Sunday, February 15, 2015 Valley Park High Gym 2
4:00 pm S9 Pacific 4th Girls vs Ladue Duke 4th Girls
Sunday, February 15, 2015 Valley Park High Gym 2
5:00 pm S56 Eureka 8th Girls vs Valley Park Orange 8th Girls
Sunday, February 15, 2015 Windsor High Gym 1
10:00 am S12 Summit Maroon Hayden 5th Boys vs Seckman Hurley 5th Boys
Sunday, February 15, 2015 Windsor High Gym 1
11:00 am S42 Summit 7th Girls vs Force X 7th Girls
Sunday, February 15, 2015 Windsor High Gym 1
12:00 pm S56 Force O 8th Girls vs Seckman 8th Girls
Sunday, February 15, 2015 Windsor High Gym 1
1:00 pm S54 Runnin Rebels Navy 8th Girls vs Force X 8th Girls
Sunday, February 15, 2015 Windsor High Gym 1
2:00 pm S56 Force O 8th Girls vs Northwest White 8th Girls
Sunday, February 15, 2015 Windsor High Gym 1
3:00 pm S44 Northwest Blue 7th Girls vs Force X 7th Girls
Sunday, February 15, 2015 Windsor High Gym 1
4:00 pm S54 Force X 8th Girls vs Northwest Blue 8th Girls
Sunday, February 15, 2015 Windsor High Gym 1
5:00 pm S37 Antonia Bulls 7th Boys vs Windsor 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 Windsor High Gym 1
6:00 pm S1 Valley Park Orange 3rd Boys vs Windsor 3rd Boys
Sunday, February 15, 2015 Windsor High Gym 1
7:00 pm S37 SMMA Rams 7th Boys vs Windsor 7th Boys
Sunday, February 15, 2015 Windsor High Gym 2
10:00 am S42 Midwest Select 6th Girls vs Summit 7th Girls
Sunday, February 15, 2015 Windsor High Gym 2
11:00 am S22 Jays 6th Boys vs Fox Reese 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Windsor High Gym 2
12:00 pm S9 Eureka 4th Girls vs Force 4th Girls
Sunday, February 15, 2015 Windsor High Gym 2
1:00 pm S18 Force O 5th Girls vs Fox Higgins 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 Windsor High Gym 2
2:00 pm S29 Jackson Thunder 6th Girls vs Force X 5th Girls
Sunday, February 15, 2015 Windsor High Gym 2
4:00 pm S31 Force O 5th Girls vs Jackson Thunder 6th Girls
Sunday, February 15, 2015 Windsor High Gym 2
5:00 pm S23 Flyers Basketball Gold 6th Boys vs Jays 6th Boys
Sunday, February 15, 2015 Windsor High Gym 2
6:00 pm S12 SMMA Rams 5th Boys vs Antonia Bulls 5th Boys
Wednesday, February 18, 2015 Chaminade Gym 1
5:30 pm S19 Flyers Basketball Green 6th Boys vs Chaminade White 6th Boys
Wednesday, February 18, 2015 Chaminade Gym 1
6:30 pm S49 Flyers Basketball Green 8th Boys vs Chaminade White 8th Boys
Wednesday, February 18, 2015 Chaminade Gym 1
7:30 pm S47 Flyers Basketball Gold 8th Boys vs Chaminade Red 8th Boys
Wednesday, February 18, 2015 Chaminade Gym 2
5:30 pm S34 Flyers Basketball Gold 7th Boys vs Chaminade Red 7th Boys
Wednesday, February 18, 2015 Chaminade Gym 2
6:30 pm S41 Chaminade White 7th Boys vs Flyers Basketball Green 7th Boys
Wednesday, February 18, 2015 Chaminade Gym 2
7:30 pm S19 Flyers Basketball Gold 6th Boys vs Chaminade Red 6th Boys
Wednesday, February 18, 2015 MICDS Gym 1
6:00 pm S38 MICDS Duvall 7th Boys vs Parkway North Powell 7th Boys
Wednesday, February 18, 2015 MICDS Gym 1
7:00 pm S17 St. Charles 5th Girls vs Ladue Blue 5th Girls
Saturday, February 21, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
1:00 pm S12 Crusaders Blue 5th Boys vs Eagles Red 5th Boys
Saturday, February 21, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
2:00 pm S19 Crusaders Blue 6th Boys vs Eagles Black 5th Boys
Saturday, February 21, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
3:00 pm S51 Fort Zumwalt West Brown 8th Boys vs Fort Zumwalt North Green 8th Boys
Saturday, February 21, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
4:00 pm S47 Next Dimension 8th Boys vs Crusaders Blue 8th Boys
Saturday, February 21, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
5:00 pm S4 New Melle Vikings 4th Boys vs Fort Zumwalt West Purple 4th Boys
Saturday, February 21, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
6:00 pm S48 Prospects Elite Head 8th Boys vs Crusaders Blue 8th Boys
Saturday, February 21, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
7:00 pm S25 Bombers Ashby 6th Boys vs Bombers Beckerdite 6th Boys
Saturday, February 21, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
8:00 pm S36 Bombers Collins 7th Boys vs Bombers Meyer 7th Boys
Saturday, February 21, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
1:00 pm S3 Fort Zumwalt West 5th Boys vs Fort Zumwalt South Kell 4th Boys
Saturday, February 21, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
2:00 pm S10 Prospects 5th Boys vs Mid Rivers Eagles 5th Boys
Saturday, February 21, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
3:00 pm S10 Prospects Jenkins 5th Boys vs Mid Rivers Eagles 5th Boys
Saturday, February 21, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
4:00 pm S54 Fort Zumwalt South Red 8th Girls vs Fort Zumwalt West 8th Girls
Saturday, February 21, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
5:00 pm S55 St. Louis Gunners 7th Girls vs Fort Zumwalt South Red 8th Girls
Saturday, February 21, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
6:00 pm S11 Eagles White 5th Boys vs Fort Zumwalt South Red 5th Boys
Saturday, February 21, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
7:00 pm S20 Prospects Elite Head 6th Boys vs Fort Zumwalt West Parker 6th Boys
Saturday, February 21, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
8:00 pm S4 Comets 4th Boys vs Fort Zumwalt West Black 4th Boys
Saturday, February 21, 2015 Fox High School Gym 1
11:00 am S54 St. Louis Storm 8th Girls vs Fox Chrum 8th Girls
Saturday, February 21, 2015 Fox High School Gym 1
12:00 pm S38 St. Louis Storm 7th Boys vs Fox Ivey 8th Boys
Saturday, February 21, 2015 Fox High School Gym 1
1:00 pm S56 St. Louis Storm 8th Girls vs Fox George 8th Girls
Saturday, February 21, 2015 Fox High School Gym 1
2:15 pm S26 Summit Silver Taff 7th Boys vs Herky Xtreme 6th Boys
Saturday, February 21, 2015 Fox High School Gym 1
3:00 pm S18 Chievo 4th Girls vs Waterloo 5th Girls
Saturday, February 21, 2015 Fox High School Gym 1
4:00 pm S12 Oakville Gold 5th Boys vs Antonia Bulls 5th Boys
Saturday, February 21, 2015 Fox High School Gym 2
11:00 am S25 Ladue Black 6th Boys vs Frye's Eagles Green 6th Boys
Saturday, February 21, 2015 Fox High School Gym 2
12:00 pm S21 Pemberton Bulls 6th Boys vs Oakville Keller 6th Boys
Saturday, February 21, 2015 Fox High School Gym 2
1:00 pm S25 Herculaneum 6th Boys vs Frye's Eagles Green 6th Boys
Saturday, February 21, 2015 Fox High School Gym 2
2:00 pm S41 Northwest Blue 7th Boys vs Fox Stroisch 7th Boys
Saturday, February 21, 2015 Fox High School Gym 2
3:00 pm S29 Seckman Hurley 6th Girls vs Marquette 6th Girls
Saturday, February 21, 2015 Fox High School Gym 2
4:00 pm S39 Northwest Blue 7th Boys vs Festus 6th Boys
Saturday, February 21, 2015 MICDS Gym 1
1:00 pm S18 St. John's Lutheran 5th Girls vs Sweet Thunder 5th Girls
Saturday, February 21, 2015 MICDS Gym 3
12:00 pm S20 Force O 6th Boys vs Oakville Pepper 6th Boys
Saturday, February 21, 2015 MICDS Gym 3
1:00 pm S20 Force X 6th Boys vs Oakville Pepper 6th Boys
Saturday, February 21, 2015 MICDS Gym 3
4:00 pm S53 Aces 8th Girls vs Knights Duff 8th Girls
Saturday, February 21, 2015 Parkway West Middle Large Gym
11:00 am S51 Oakville Thomas 8th Boys vs Parkway West White 8th Boys
Saturday, February 21, 2015 Parkway West Middle Large Gym
12:00 pm S47 Flyers Basketball Gold 8th Boys vs Parkway West Blue 8th Boys
Saturday, February 21, 2015 Parkway West Middle Large Gym
1:00 pm S51 Oakville Thomas 8th Boys vs Flyers Basketball Green 8th Boys
Saturday, February 21, 2015 Parkway West Middle Large Gym
2:00 pm S53 Runnin Rebels Navy 8th Girls vs Parkway Central Gray 8th Girls
Saturday, February 21, 2015 Parkway West Middle Large Gym
3:00 pm S53 Parkway North 8th Girls vs Parkway Central Gray 8th Girls
Saturday, February 21, 2015 Parkway West Middle Large Gym
4:00 pm S29 Parkway Central Red 6th Girls vs Force X 6th Girls
Saturday, February 21, 2015 Parkway West Middle Large Gym
5:00 pm S27 Eagles Black 5th Boys vs Northstars 6th Boys
Saturday, February 21, 2015 Parkway West Middle Small Gym
11:00 am S47 Ladue Blue 8th Boys vs Parkway West Blue 8th Boys
Saturday, February 21, 2015 Parkway West Middle Small Gym
12:00 pm S55 Aces 8th Girls vs Bulldogs 7th Girls
Saturday, February 21, 2015 Parkway West Middle Small Gym
1:00 pm S2 Kutis 3rd Girls vs Eagles 3rd Girls
Saturday, February 21, 2015 Parkway West Middle Small Gym
2:00 pm S17 Kutis 5th Girls vs O'Fallon Ice 5th Girls
Saturday, February 21, 2015 Parkway West Middle Small Gym
3:00 pm S51 Sacred Heart 8th Boys vs St. Louis Blue Knights 8th Boys
Saturday, February 21, 2015 Parkway West Middle Small Gym
4:00 pm S54 Francis Howell Central Blue 8th Girls vs Parkway Central Nienkark 8th Girls
Saturday, February 21, 2015 Parkway West Middle Small Gym
5:00 pm S3 Comets 4th Boys vs Jets Blue 4th Boys
Saturday, February 21, 2015 Principia Girls' Gym
1:00 pm S44 Lindbergh 7th Girls vs Parkway South 7th Girls
Saturday, February 21, 2015 Principia Girls' Gym
2:00 pm S4 Timberland Blue 4th Boys vs Greyhounds White 4th Boys
Saturday, February 21, 2015 Principia Girls' Gym
3:00 pm S10 Wildcats Elite Colvin 4th Boys vs Norco Soccer 5th Boys
Saturday, February 21, 2015 Principia Girls' Gym
4:00 pm S11 Eagles Red 5th Boys vs Wildcats Elite Colvin 4th Boys
Saturday, February 21, 2015 Valley Park High Gym 1
11:00 am S52 Northwest Blue 8th Boys vs Valley Park Orange 8th Boys
Saturday, February 21, 2015 Valley Park High Gym 1
12:00 pm S1 St. Louis Thunder 3rd Boys vs Valley Park Blue 3rd Boys
Saturday, February 21, 2015 Valley Park High Gym 1
1:00 pm S56 Wildcats Broderick 8th Girls vs Westminster White 8th Girls
Saturday, February 21, 2015 Valley Park High Gym 1
2:00 pm S1 St. Louis Thunder 3rd Boys vs Valley Park Orange 3rd Boys
Saturday, February 21, 2015 Valley Park High Gym 1
3:00 pm S56 Wildcats Broderick 8th Girls vs Valley Park Orange 8th Girls
Saturday, February 21, 2015 Westminster Back Gym
11:00 am S40 St. Louis Patriots 7th Boys vs Westminster White 7th Boys
Saturday, February 21, 2015 Westminster Back Gym
12:00 pm S51 St. Louis Blue Knights 8th Boys vs Westminster White 8th Boys
Saturday, February 21, 2015 Westminster Back Gym
1:00 pm S40 Parkway West White 7th Boys vs Westminster White 7th Boys
Saturday, February 21, 2015 Westminster Back Gym
2:00 pm S47 Westminster Blue 8th Boys vs Parkway Central Red 8th Boys
Saturday, February 21, 2015 Westminster Back Gym
3:00 pm S34 Aces 7th Boys vs Westminster Blue 7th Boys
Saturday, February 21, 2015 Westminster Back Gym
4:00 pm S46 Fort Zumwalt West 7th Girls vs Westminster Blue 7th Girls
Saturday, February 21, 2015 Westminster Back Gym
5:00 pm S54 WGL 7th Girls vs Westminster Blue 8th Girls
Saturday, February 21, 2015 Westminster Back Gym
6:00 pm S46 Fort Zumwalt West 7th Girls vs Westminster White 7th Girls
Sunday, February 22, 2015 Dupo High School
2:00 pm S21 St. Louis Triple Threat 6th Boys vs South County Bulls 6th Boys
Sunday, February 22, 2015 Dupo High School
3:00 pm S29 Eureka Gold 6th Girls vs Edwardsville 6th Girls
Sunday, February 22, 2015 Dupo High School
4:00 pm S29 Eureka Purple 6th Girls vs Edwardsville 6th Girls
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt East Gym 1
1:00 pm S10 Crush 5th Boys vs Mid Rivers Eagles 5th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt East Gym 1
2:00 pm S46 Knights Red 7th Girls vs Fort Zumwalt East 7th Girls
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt East Gym 1
3:00 pm S43 Knights Gold 7th Girls vs Fort Zumwalt East 7th Girls
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt East Gym 1
4:00 pm S14 Eagles Red 5th Boys vs Fort Zumwalt North Gold 5th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt East Gym 1
5:00 pm S33 Fort Zumwalt West Purple 6th Girls vs Parkway North White 6th Girls
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt East Gym 1
6:00 pm S33 Fort Zumwalt West White 6th Girls vs Parkway North White 6th Girls
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt East Gym 1
7:00 pm S48 St. Charles Wiggs 8th Boys vs Fort Zumwalt North Green 8th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt East Gym 1
8:00 pm S53 Fort Zumwalt South Black 8th Girls vs Francis Howell Blue 8th Girls
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt East Gym 2
1:00 pm S23 Blue Devils 6th Boys vs Fort Zumwalt North Gold 6th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt East Gym 2
2:00 pm S23 Blue Devils 6th Boys vs Fort Zumwalt North Green 6th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt East Gym 2
3:00 pm S53 St. Louis Saints 7th Girls vs Knights Duff 8th Girls
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt East Gym 2
4:00 pm S53 St. Louis Saints 7th Girls vs Fort Zumwalt West 8th Girls
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt East Gym 2
5:00 pm S14 Fort Zumwalt South Red 5th Boys vs Eagles Red 5th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt East Gym 2
6:00 pm S41 Mavericks Finley 7th Boys vs Midwest Crew 7th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt East Gym 2
7:00 pm S18 Francis Howell 5th Girls vs Eagles 5th Girls
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt East Gym 2
8:00 pm S46 Fort Zumwalt North 7th Girls vs Francis Howell North Primeau 7th Girls
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
9:00 am S17 Crusaders White 5th Girls vs Knights 4th Girls
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
10:00 am S4 Fort Zumwalt West Black 4th Boys vs Fort Zumwalt South Kell 4th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
11:00 am S54 Francis Howell North White 8th Girls vs Fort Zumwalt South Red 8th Girls
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
12:00 pm S53 Francis Howell North Black 8th Girls vs Fort Zumwalt South Black 8th Girls
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
1:00 pm S52 Prospects Lucas 8th Boys vs St. Charles West Wright 8th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
2:00 pm S53 Northstars 8th Girls vs Fort Zumwalt South Black 8th Girls
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
3:00 pm S44 Northstars Orange 7th Girls vs Fort Zumwalt South Black 7th Girls
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
5:00 pm S29 Northstars Orange 6th Girls vs Fort Zumwalt South Black 6th Girls
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
6:00 pm S17 Northstars 5th Girls vs Fort Zumwalt South 5th Girls
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
7:00 pm S32 Northstars Blue 6th Girls vs Fort Zumwalt South Black 6th Girls
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt South Gym 1
8:00 pm S24 Outlaws 6th Boys vs Fort Zumwalt South Black 6th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
8:00 am S12 Fort Zumwalt North Black 5th Boys vs Fort Zumwalt South Black 5th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
9:00 am S55 Parkway Central Gray 8th Girls vs Fort Zumwalt South Red 8th Girls
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
10:00 am S10 Francis Howell 5th Boys vs Fort Zumwalt South Black 5th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
11:00 am S43 Francis Howell Brune 6th Girls vs Francis Howell North Chaos 7th Girls
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
12:00 pm S32 Francis Howell North Black 6th Girls vs Francis Howell Brune 6th Girls
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
1:00 pm S4 St. Louis Lions 4th Boys vs Fort Zumwalt South Red 4th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
2:00 pm S37 St. Louis Lions Black 7th Boys vs Fort Zumwalt South Black 7th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
3:00 pm S1 St. Louis Lions 3rd Boys vs Fort Zumwalt South Red 4th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
4:00 pm S52 Fort Zumwalt West Brown 8th Boys vs Fort Zumwalt South Red 8th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
5:00 pm S47 Ladue White 8th Boys vs Fort Zumwalt South Black 8th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
6:00 pm S52 Parkway West White 8th Boys vs Fort Zumwalt North White 8th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
7:00 pm S47 Fort Zumwalt North Black 8th Boys vs Ladue White 8th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt South Gym 2
8:00 pm S16 Eagles Fortuna 6th Girls vs Fort Zumwalt South 5th Girls
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
10:00 am S25 Bombers Ashby 6th Boys vs Grizzlies 6th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
11:00 am S1 Valley Park Blue 3rd Boys vs Bombers 3rd Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
12:00 pm S52 Bombers 8th Boys vs Francis Howell Blue 8th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
1:00 pm S1 Jets Bronze Droner 3rd Boys vs Bombers 3rd Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
2:00 pm S26 Mustangs White 6th Boys vs Bombers Ashby 6th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
3:00 pm S13 Messiah Lions 5th Boys vs Bombers Ashby 5th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt West Gym 1
4:00 pm S26 Mustangs White 6th Boys vs Bombers Rapplean 6th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
10:00 am S1 Fort Zumwalt North Gold 3rd Boys vs Eagles 3rd Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
11:00 am S22 Grizzlies 6th Boys vs Fort Zumwalt North Black 6th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
12:00 pm S4 Titans 4th Boys vs Fort Zumwalt North Black 4th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
1:00 pm S12 Fort Zumwalt West 5th Boys vs Crusaders Blue 5th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
2:00 pm S26 Midwest Crew 6th Boys vs Bombers Rapplean 6th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
3:00 pm S20 Winfield 6th Boys vs Fort Zumwalt West Parker 6th Boys
Sunday, February 22, 2015 Fort Zumwalt West Gym 2
4:00 pm S22 Fort Zumwalt West Parker 6th Boys vs Midwest Crew 6th Boys
Sunday, February 22, 2015 John Burroughs Court 1
12:00 pm S1 Seckman 3rd Boys vs Jets Black 3rd Boys
Sunday, February 22, 2015 John Burroughs Court 1
1:00 pm S49 Summit Black Strickland 8th Boys vs John Burroughs McConnell 8th Boys
Sunday, February 22, 2015 John Burroughs Court 1
2:00 pm S40 Ladue Black 7th Boys vs John Burroughs Carney 7th Boys
Sunday, February 22, 2015 John Burroughs Court 1
3:00 pm S52 Oakville Thomas 8th Boys vs John Burroughs Kirksey 8th Boys
Sunday, February 22, 2015 John Burroughs Court 1
4:00 pm S3 Riverdogs 4th Boys vs St. Louis Fire 4th Boys
Sunday, February 22, 2015 John Burroughs Court 2
12:00 pm S36 Ladue Black 7th Boys vs John Burroughs Fischer 7th Boys
Sunday, February 22, 2015 John Burroughs Court 2
1:00 pm S56 Greyhounds Pierce 8th Girls vs John Burroughs Kirksey 8th Girls
Sunday, February 22, 2015 John Burroughs Court 2
2:00 pm S32 Webster 6th Girls vs Dynamite Blue 6th Girls
Sunday, February 22, 2015 John Burroughs Court 2
3:00 pm S52 Fort Zumwalt North Gold 8th Boys vs John Burroughs McConnell 8th Boys
Sunday, February 22, 2015 John Burroughs Court 2
4:00 pm S10 Mustangs Blue 5th Boys vs Mid-County Jets Silver 5th Boys
Sunday, February 22, 2015 John Burroughs Court 3
12:00 pm S55 Parkway West 8th Girls vs John Burroughs Weinstock 8th Girls
Sunday, February 22, 2015 John Burroughs Court 3
1:00 pm S46 Ladue White 7th Girls vs John Burroughs Burgess 7th Girls
Sunday, February 22, 2015 John Burroughs Court 3
2:00 pm S44 Ladue Blue 7th Girls vs John Burroughs Argetsinger 7th Girls
Sunday, February 22, 2015 John Burroughs Court 3
3:00 pm S46 Ladue White 7th Girls vs John Burroughs Argetsinger 7th Girls
Sunday, February 22, 2015 John Burroughs Court 3
4:00 pm S56 Ladue White 8th Girls vs John Burroughs Kirksey 8th Girls
Sunday, February 22, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
11:00 am S13 Oakville Black 5th Boys vs Mavericks Black 5th Boys
Sunday, February 22, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
12:00 pm S13 Oakville Gold 5th Boys vs Mavericks Finley 5th Boys
Sunday, February 22, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
1:00 pm S13 Mavericks Remmers 5th Boys vs Pioneer Elite White 5th Boys
Sunday, February 22, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
2:00 pm S1 Academia Basketball 3rd Boys vs Kirkwood McDowell 3rd Boys
Sunday, February 22, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
3:00 pm S32 Parkway Central White 6th Girls vs Christ Community 6th Girls
Sunday, February 22, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
4:00 pm S47 Flyers Basketball Gold 8th Boys vs Pioneer Elite Red 8th Boys
Sunday, February 22, 2015 Kirkwood Denver Miller Gym
5:00 pm S49 Flyers Basketball Green 8th Boys vs Pioneer Elite White 8th Boys
Sunday, February 22, 2015 Kirkwood Holley Court 1
9:00 am S15 Norco Soccer 5th Boys vs Warriors Warren 5th Boys
Sunday, February 22, 2015 Kirkwood Holley Court 1
10:00 am S15 Warriors Warren 5th Boys vs Mavericks Black 5th Boys
Sunday, February 22, 2015 Kirkwood Holley Court 1
11:00 am S30 Spirits 6th Girls vs Mavericks Remmers 6th Girls
Sunday, February 22, 2015 Kirkwood Holley Court 1
12:00 pm S44 Mavericks Remmers 7th Girls vs Lady Rebels Red 7th Girls
Sunday, February 22, 2015 Kirkwood Holley Court 1
1:00 pm S3 Mavericks White 4th Boys vs West County 4th Boys
Sunday, February 22, 2015 Kirkwood Holley Court 1
2:00 pm S4 Mavericks Remmers 4th Boys vs Pioneer Elite Red 4th Boys
Sunday, February 22, 2015 Kirkwood Holley Court 1
3:00 pm S19 Mavericks Remmers 6th Boys vs Pioneer Elite Red 6th Boys
Sunday, February 22, 2015 Kirkwood Holley Court 1
4:00 pm S1 Mavericks Remmers 3rd Boys vs Pioneer Elite White 4th Boys
Sunday, February 22, 2015 Kirkwood Holley Court 1
5:00 pm S47 Mavericks Remmers 8th Boys vs Pioneer Elite Red 8th Boys
Sunday, February 22, 2015 Kirkwood Holley Court 2
10:00 am S35 Bombers Collins 7th Boys vs Windsor 7th Boys
Sunday, February 22, 2015 Kirkw