League Website

Location Schedule - Fox High School Gym 1

Home

Latest News

League Schedule

Master Schedule

Team Schedules

Location Schedules

Scores

Standings

Links


To see this schedule in calendar format, Click Here

Schedule Index



S1 3rd Boys
S2 3rd Girls
S3 4th Boys A
S4 4th Boys B
S5 4th Boys B Cont'd
S6 4th Boys C
S7 4th Girls A
S8 4th Girls B
S9 4th Girls C
S10 5th Boys A
S11 5th Boys A Cont'd
S12 5th Boys B
S13 5th Boys B Cont'd
S14 5th Boys B Cont'd Cont'd
S15 5th Boys C
S16 5th Girls A
S17 5th Girls B
S18 5th Girls C
S19 6th Boys A
S20 6th Boys A Cont'd
S21 6th Boys B
S22 6th Boys B Cont'd
S23 6th Boys B Cont'd Cont'd
S24 6th Boys B Cont'd Cont'd Cont'd
S25 6th Boys C
S26 6th Boys C Cont'd
S27 6th Boys C Con'td, Cont'd
S28 6th Girls A
S29 6th Girls B
S30 6th Girls B Cont'd
S31 6th Girls B Cont'd Cont'd
S32 6th Girls C
S33 6th Girls C Cont'd
S34 7th Boys A
S35 7th Boys A Cont'd
S36 7th Boys B
S37 7th Boys B Cont'd
S38 7th Boys B Cont'd Cont'd
S39 7th Boys B Cont'd Cont'd Cont'd
S40 7th Boys C
S41 7th Boys C Cont'd
S42 7th Girls A
S43 7th Girls A Cont'd
S44 7th Girls B
S45 7th Girls B Cont'd
S46 7th Girls C
S47 8th Boys A
S48 8th Boys A Cont'd
S49 8th Boys B
S50 8th Boys B Cont'd
S51 8th Boys B Cont'd, Cont'd
S52 8th Boys C
S53 8th Girls A
S54 8th Girls B
S55 8th Girls B Cont'd
S56 8th Girls C

Sunday, December 07, 2014
9:00 am S40 Summit Silver Taff 7th Boys vs Seckman Salsman 7th Boys
10:00 am S4 Summit White Taff 4th Boys vs Tigers 4th Boys
11:00 am S17 Force Z 5th Girls vs Runnin Rebels Blue 5th Girls
12:00 pm S17 Sunkist 5th Girls vs Force Z 5th Girls
1:00 pm S29 Force X 6th Girls vs Seckman Hurley 6th Girls
2:00 pm S54 Mehlville 8th Girls vs Runnin Rebels Navy 8th Girls
3:00 pm S29 Force X 5th Girls vs Seckman Hurley 6th Girls
4:00 pm S28 Jackson Thunder 6th Girls vs Seckman Spears 7th Girls
5:00 pm S45 Seckman Spears 7th Girls vs Parkway Central 7th Girls
Sunday, December 14, 2014
10:00 am S19 Mehlville White 6th Boys vs Summit Maroon Dodd 6th Boys
11:00 am S43 Oakville 7th Girls vs Seckman Wyman 7th Girls
12:00 pm S55 Eureka 8th Girls vs Northwest Blue 8th Girls
1:00 pm S28 Francis Howell Gold 6th Girls vs Jackson Thunder 6th Girls
2:00 pm S21 Oakville Keller 6th Boys vs South County Bulls 6th Boys
4:00 pm S29 Seckman Hurley 6th Girls vs Eureka Purple 6th Girls
5:00 pm S37 Parkway West Red 7th Boys vs Seckman Bodine 7th Boys
Saturday, December 20, 2014
10:00 am S6 Northwest Blue 4th Boys vs Oakville 4th Boys
11:00 am S40 Force O 7th Boys vs Seckman Salsman 7th Boys
12:00 pm S25 Force O 6th Boys vs Seckman 6th Boys
1:00 pm S40 Force O 7th Boys vs Antonia Bulls 7th Boys
2:00 pm S25 Force O 6th Boys vs Fox Reese 6th Boys
3:00 pm S34 Force X 7th Boys vs Seckman Bodine 7th Boys
6:00 pm S26 Knights Lorenz 6th Boys vs Northwest Blue 6th Boys
Sunday, December 21, 2014
9:00 am S29 Aces 6th Girls vs Fox 6th Girls
10:00 am S17 Rockets Maroon 5th Girls vs Waterloo 5th Girls
11:00 am S29 Jaguars Eckhard 6th Girls vs Rockets Gold 6th Girls
12:00 pm S44 Northwest Blue 7th Girls vs Rockets 7th Girls
1:00 pm S29 Rockets Gold 6th Girls vs Seckman Hurley 6th Girls
2:00 pm S44 Rockets 7th Girls vs Seckman Wyman 7th Girls
3:00 pm S32 Cougars 6th Girls vs Rockets Maroon 6th Girls
4:00 pm S18 Northwest 5th Girls vs Rockets Gold 5th Girls
5:00 pm S32 Northwest 6th Girls vs Rockets Maroon 6th Girls
6:00 pm S56 Rockets Black 8th Girls vs Fox George 8th Girls
Sunday, January 11, 2015
9:00 am S35 Prospects Boerschig 7th Boys vs Seckman Salsman 7th Boys
10:00 am S34 Mehlville Green 7th Boys vs Seckman Bodine 7th Boys
11:00 am S40 Mehlville White 7th Boys vs Seckman Salsman 7th Boys
12:00 pm S1 Seckman 3rd Boys vs Mavericks Remmers 3rd Boys
1:00 pm S44 Mavericks Remmers 7th Girls vs Seckman Wyman 7th Girls
2:00 pm S1 Northwest Blue 4th Boys vs Mavericks Remmers 3rd Boys
3:00 pm S30 Columbia Ebert 6th Girls vs Mavericks Remmers 6th Girls
4:00 pm S4 Summit Black Timm 4th Boys vs Oakville 4th Boys
5:00 pm S30 Columbia Ebert 6th Girls vs Jaguars Eckhard 6th Girls
6:00 pm S47 Summit Maroon Scherrer 8th Boys vs Fox Ivey 8th Boys
Sunday, January 18, 2015
12:00 pm S12 SMMA Rams 5th Boys vs Seckman Hurley 5th Boys
1:00 pm S40 Summit Silver Taff 7th Boys vs Antonia Bulls 7th Boys
2:00 pm S6 Summit White Taff 4th Boys vs Bluehawks 4th Boys
3:00 pm S12 Summit Black Buckman 5th Boys vs Antonia Bulls 5th Boys
4:00 pm S21 South County Bulls 6th Boys vs Summit Black Montgomery 6th Boys
5:00 pm S13 Summit Maroon Hayden 5th Boys vs Oakville Black 5th Boys
Saturday, January 24, 2015
5:00 pm S26 Northwest Blue 6th Boys vs Herky Xtreme 6th Boys
7:00 pm S12 Eagles Red 5th Boys vs Fox 5th Boys
Sunday, January 25, 2015
10:00 am S18 Columbia Ebert 6th Girls vs Fox Higgins 6th Girls
11:00 am S24 Oakville Keller 6th Boys vs Northwest Blue 6th Boys
12:00 pm S12 Lindbergh 5th Boys vs Seckman Hurley 5th Boys
1:00 pm S26 Summit Silver Lutes 6th Boys vs Windsor Williams 6th Boys
2:00 pm S6 Bluehawks 4th Boys vs Columbia 4th Boys
3:00 pm S29 Webster 6th Girls vs Fox 6th Girls
4:00 pm S47 Sacred Heart 8th Boys vs Fox Ivey 8th Boys
5:00 pm S37 Mehlville Green 7th Boys vs Webster Groves Munsterman 7th Boys
6:00 pm S40 Oakville Rezek 7th Boys vs Antonia Bulls 7th Boys
Sunday, February 01, 2015
10:00 am S1 Seckman 3rd Boys vs Eagles 3rd Boys
11:00 am S30 Edwardsville 6th Girls vs Fox 6th Girls
12:00 pm S44 Washington 7th Girls vs Seckman Spears 7th Girls
1:00 pm S30 Edwardsville 6th Girls vs Seckman Williams 6th Girls
2:00 pm S42 Washington 7th Girls vs Seckman Wyman 7th Girls
Saturday, February 07, 2015
9:00 am S41 Windsor 7th Boys vs Oakville Rezek 7th Boys
10:00 am S41 Northwest Blue 7th Boys vs Mehlville White 7th Boys
11:00 am S25 Herculaneum 6th Boys vs Fox Reese 6th Boys
12:00 pm S26 Herky Xtreme 6th Boys vs Windsor Williams 6th Boys
1:00 pm S10 Parkway West 5th Boys vs Festus 5th Boys
2:00 pm S21 SCL Crusaders 6th Boys vs St. Louis Triple Threat 6th Boys
3:00 pm S56 Eureka 8th Girls vs Seckman 8th Girls
4:00 pm S47 Mavericks Green 8th Boys vs Eureka 8th Boys
5:00 pm S32 Valley Park 6th Girls vs Pacific 6th Girls
6:00 pm S9 Force 4th Girls vs Pacific 4th Girls
7:00 pm S53 St. Louis Saints 7th Girls vs Pacific 8th Girls
Sunday, February 08, 2015
10:00 am S45 Seckman Spears 7th Girls vs Bombers Harris 7th Girls
11:00 am S50 Lions 8th Boys vs Oakville Thomas 8th Boys
12:00 pm S6 Summit Maroon Laaker 4th Boys vs Bluehawks 4th Boys
1:00 pm S45 Parkway West White 7th Girls vs Seckman Spears 7th Girls
2:00 pm S40 Mehlville White 7th Boys vs Antonia Bulls 7th Boys
3:00 pm S4 Blue Devils 4th Boys vs Summit Maroon Laaker 4th Boys
4:00 pm S12 SMMA Rams 5th Boys vs Summit Maroon Hayden 5th Boys
5:00 pm S56 Oakville 8th Girls vs Northwest White 8th Girls
Sunday, February 15, 2015
8:00 am S40 Summit White Meier 7th Boys vs Seckman Salsman 7th Boys
9:00 am S4 Columbia 4th Boys vs Tigers 4th Boys
10:00 am S24 Northwest Blue 6th Boys vs Seckman 6th Boys
11:00 am S6 Summit Black Timm 4th Boys vs Bluehawks 4th Boys
12:00 pm S21 South County Bulls 6th Boys vs Summit Maroon Dodd 6th Boys
1:00 pm S29 Edwardsville 6th Girls vs Fox 6th Girls
2:00 pm S17 Columbia Ebert 6th Girls vs Northwest 5th Girls
3:00 pm S30 Edwardsville 6th Girls vs Northwest 6th Girls
4:00 pm S44 Parkway West Blue 7th Girls vs Seckman Wyman 7th Girls
5:00 pm S33 Spirits 6th Girls vs Seckman Munie 6th Girls
6:00 pm S33 Summit Flash 6th Girls vs Spirits 6th Girls
Saturday, February 21, 2015
11:00 am S54 St. Louis Storm 8th Girls vs Fox Chrum 8th Girls
12:00 pm S38 St. Louis Storm 7th Boys vs Fox Ivey 8th Boys
1:00 pm S56 St. Louis Storm 8th Girls vs Fox George 8th Girls
2:15 pm S26 Summit Silver Taff 7th Boys vs Herky Xtreme 6th Boys
3:00 pm S18 Chievo 4th Girls vs Waterloo 5th Girls
4:00 pm S12 Oakville Gold 5th Boys vs Antonia Bulls 5th Boys

Site created with All-Pro League Scheduler 8.0.27
from All-Pro Software on 3/6/2015 5:00:34 PM