League Website

Master Schedule

Home

Latest News

League Schedule

Master Schedule

Team Schedules

Scores

Standings

League Contact Info

Links


To see this schedule in calendar format, Click Here

Schedule Index



S1 2018 2nd Grade Little Dribblers
S2 2018 Junior Boys
S3 2018 Junior Girls
S4 2nd Grade - Revised
S5 2nd Grade Little Dribblers
S6 Junior Boys (7th & 8th Grade)
S7 Junior Girls (7th & 8th Grade)
S8 K-1 Little Dribblers
S9 Major Boys (5th & 6th Grade)
S10 Major Girls (5th & 6th Grade)
S11 Minor Boys (3rd & 4th Grade)
S12 Minor Girls (3rd & 4th Grade)
S13 Senior Div. (9th - 12th Grade)

Monday, March 28, 2016 Lily Of The Valley COGIC
7:00 pm S4 201 B - Alaska Transfer & Design vs A-Practice
7:00 pm S4 201 A - Alaska Transfer & Design vs A-Practice
Monday, March 28, 2016 Nordale
6:00 pm S4 202 B - Carpenter's Local 1243 vs A-Practice
7:00 pm S4 202 A - Carpenter's Local 1243 vs A-Practice
Tuesday, March 29, 2016 Denali
6:00 pm S4 204 B - Florcraft vs A-Practice
6:00 pm S4 204 A - Florcraft vs A-Practice
7:00 pm S4 205 B - West Valley Vision Center vs A-Practice
7:00 pm S4 205 A - West Valley Vision Center vs A-Practice
Tuesday, March 29, 2016 Hunter
6:00 pm S4 203 B - Fairbanks Youth Sports vs A-Practice
6:00 pm S4 203 A - Fairbanks Youth Sports vs A-Practice
7:00 pm S4 206 A - HooDoo Hooligans vs A-Practice
7:00 pm S4 206 B - HooDoo Hooligans vs A-Practice
Tuesday, March 29, 2016 Lily Of The Valley COGIC
7:30 pm S4 201 B - Alaska Transfer & Design vs 202 B - Carpenter's Local 1243
Wednesday, March 30, 2016 Lily Of The Valley COGIC
6:00 pm S4 206 B - HooDoo Hooligans vs 205 A - West Valley Vision Center
7:30 pm S4 201 A - Alaska Transfer & Design vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
Wednesday, March 30, 2016 Weller
7:00 pm S4 207 A - XXXXX vs A-Practice
7:00 pm S4 207 B - XXXXX vs A-Practice
Thursday, March 31, 2016 Denali
6:45 pm S4 204 A - Florcraft vs 204 B - Florcraft
Thursday, March 31, 2016 Hunter
6:45 pm S4 207 B - XXXXX vs 205 B - West Valley Vision Center
7:30 pm S4 207 A - XXXXX vs 203 A - Fairbanks Youth Sports
Thursday, March 31, 2016 Weller
7:30 pm S4 202 A - Carpenter's Local 1243 vs 206 A - HooDoo Hooligans
Monday, April 4, 2016 Lily Of The Valley COGIC
7:00 pm S4 202 A - Carpenter's Local 1243 vs A-Practice
7:00 pm S4 202 B - Carpenter's Local 1243 vs A-Practice
Monday, April 4, 2016 Nordale
7:00 pm S4 201 A - Alaska Transfer & Design vs A-Practice
7:00 pm S4 201 B - Alaska Transfer & Design vs A-Practice
Tuesday, April 5, 2016 Hunter
6:00 pm S4 204 A - Florcraft vs A-Practice
6:00 pm S4 204 B - Florcraft vs A-Practice
7:00 pm S4 206 A - HooDoo Hooligans vs A-Practice
7:00 pm S4 206 B - HooDoo Hooligans vs A-Practice
Tuesday, April 5, 2016 Lily Of The Valley COGIC
7:00 pm S4 205 A - West Valley Vision Center vs A-Practice
7:00 pm S4 205 B - West Valley Vision Center vs A-Practice
Tuesday, April 5, 2016 Pearl Creek
6:00 pm S4 203 A - Fairbanks Youth Sports vs A-Practice
6:00 pm S4 203 B - Fairbanks Youth Sports vs A-Practice
7:00 pm S4 207 A - XXXXX vs A-Practice
7:00 pm S4 207 B - XXXXX vs A-Practice
Wednesday, April 6, 2016 Denali
7:30 pm S4 206 B - HooDoo Hooligans vs 204 B - Florcraft
Wednesday, April 6, 2016 Nordale
7:30 pm S4 203 B - Fairbanks Youth Sports vs 206 A - HooDoo Hooligans
Wednesday, April 6, 2016 U-Park
6:45 pm S4 203 A - Fairbanks Youth Sports vs 201 A - Alaska Transfer & Design
Thursday, April 7, 2016 Denali
6:00 pm S4 201 B - Alaska Transfer & Design vs 207 B - XXXXX
6:45 pm S4 205 B - West Valley Vision Center vs 204 A - Florcraft
Thursday, April 7, 2016 Nordale
6:00 pm S4 207 A - XXXXX vs 202 A - Carpenter's Local 1243
6:45 pm S4 205 A - West Valley Vision Center vs 202 B - Carpenter's Local 1243
Saturday, April 9, 2016 Randy Smith
9:00 am S4 201 A - Alaska Transfer & Design vs Skills Clinic Time
9:00 am S4 201 B - Alaska Transfer & Design vs Skills Clinic Time
10:00 am S4 202 A - Carpenter's Local 1243 vs Skills Clinic Time
10:00 am S4 202 B - Carpenter's Local 1243 vs Skills Clinic Time
1:00 pm S4 207 B - XXXXX vs Skills Clinic Time
1:00 pm S4 206 A - HooDoo Hooligans vs Skills Clinic Time
1:00 pm S4 207 A - XXXXX vs Skills Clinic Time
1:00 pm S4 206 B - HooDoo Hooligans vs Skills Clinic Time
2:00 pm S4 205 B - West Valley Vision Center vs Skills Clinic Time
2:00 pm S4 203 B - Fairbanks Youth Sports vs Skills Clinic Time
2:00 pm S4 203 A - Fairbanks Youth Sports vs Skills Clinic Time
2:00 pm S4 204 A - Florcraft vs Skills Clinic Time
2:00 pm S4 204 B - Florcraft vs Skills Clinic Time
2:00 pm S4 205 A - West Valley Vision Center vs Skills Clinic Time
Monday, April 11, 2016 Hunter
7:00 pm S4 201 A - Alaska Transfer & Design vs A-Practice
7:00 pm S4 201 B - Alaska Transfer & Design vs A-Practice
Tuesday, April 12, 2016 Hunter
7:00 pm S4 206 A - HooDoo Hooligans vs A-Practice
7:00 pm S4 206 B - HooDoo Hooligans vs A-Practice
Tuesday, April 12, 2016 Ladd
7:00 pm S4 202 A - Carpenter's Local 1243 vs A-Practice
7:00 pm S4 202 B - Carpenter's Local 1243 vs A-Practice
Tuesday, April 12, 2016 Pearl Creek
7:00 pm S4 204 B - Florcraft vs A-Practice
Tuesday, April 12, 2016 Weller
6:00 pm S4 207 B - XXXXX vs A-Practice
Wednesday, April 13, 2016 Ann Wien
6:00 pm S4 205 B - West Valley Vision Center vs A-Practice
6:00 pm S4 205 A - West Valley Vision Center vs A-Practice
7:00 pm S4 207 A - XXXXX vs A-Practice
Wednesday, April 13, 2016 Denali
7:30 pm S4 206 B - HooDoo Hooligans vs 201 B - Alaska Transfer & Design
Wednesday, April 13, 2016 Lily Of The Valley COGIC
6:00 pm S4 203 B - Fairbanks Youth Sports vs A-Practice
6:00 pm S4 203 A - Fairbanks Youth Sports vs A-Practice
7:00 pm S4 204 A - Florcraft vs A-Practice
Wednesday, April 13, 2016 Nordale
7:30 pm S4 207 B - XXXXX vs 202 A - Carpenter's Local 1243
Thursday, April 14, 2016 Denali
6:45 pm S4 207 A - XXXXX vs 205 B - West Valley Vision Center
7:30 pm S4 203 B - Fairbanks Youth Sports vs 202 B - Carpenter's Local 1243
Thursday, April 14, 2016 Nordale
6:00 pm S4 201 A - Alaska Transfer & Design vs 204 B - Florcraft
6:45 pm S4 204 A - Florcraft vs 206 A - HooDoo Hooligans
7:30 pm S4 205 A - West Valley Vision Center vs 203 A - Fairbanks Youth Sports
Monday, April 18, 2016 Nordale
7:00 pm S4 201 B - Alaska Transfer & Design vs A-Practice
7:00 pm S4 201 A - Alaska Transfer & Design vs A-Practice
Tuesday, April 19, 2016 Hunter
6:00 pm S4 206 A - HooDoo Hooligans vs A-Practice
6:00 pm S4 206 B - HooDoo Hooligans vs A-Practice
7:00 pm S4 203 A - Fairbanks Youth Sports vs A-Practice
7:00 pm S4 203 B - Fairbanks Youth Sports vs A-Practice
Tuesday, April 19, 2016 Lily Of The Valley COGIC
6:00 pm S4 205 B - West Valley Vision Center vs A-Practice
6:00 pm S4 205 A - West Valley Vision Center vs A-Practice
Tuesday, April 19, 2016 Ticasuk Brown
6:00 pm S4 207 A - XXXXX vs A-Practice
Tuesday, April 19, 2016 U-Park
7:00 pm S4 202 B - Carpenter's Local 1243 vs A-Practice
7:00 pm S4 202 A - Carpenter's Local 1243 vs A-Practice
Wednesday, April 20, 2016 Ann Wien
6:00 pm S4 204 B - Florcraft vs A-Practice
6:00 pm S4 204 A - Florcraft vs A-Practice
Wednesday, April 20, 2016 Denali
6:00 pm S4 206 A - HooDoo Hooligans vs 201 B - Alaska Transfer & Design
7:30 pm S4 203 A - Fairbanks Youth Sports vs 206 B - HooDoo Hooligans
Wednesday, April 20, 2016 Nordale
6:45 pm S4 201 A - Alaska Transfer & Design vs 205 A - West Valley Vision Center
Wednesday, April 20, 2016 Ticasuk Brown
6:00 pm S4 207 B - XXXXX vs A-Practice
Thursday, April 21, 2016 Denali
6:00 pm S4 203 B - Fairbanks Youth Sports vs 202 A - Carpenter's Local 1243
6:45 pm S4 202 B - Carpenter's Local 1243 vs 205 B - West Valley Vision Center
Thursday, April 21, 2016 U-Park
6:00 pm S4 204 A - Florcraft vs 207 A - XXXXX
6:45 pm S4 204 B - Florcraft vs 207 B - XXXXX
Monday, April 25, 2016 Lily Of The Valley COGIC
7:00 pm S4 201 A - Alaska Transfer & Design vs A-Practice
7:00 pm S4 201 B - Alaska Transfer & Design vs A-Practice
Tuesday, April 26, 2016 Ann Wien
6:00 pm S4 204 B - Florcraft vs A-Practice
6:00 pm S4 204 A - Florcraft vs A-Practice
Tuesday, April 26, 2016 Lily Of The Valley COGIC
6:00 pm S4 206 A - HooDoo Hooligans vs A-Practice
6:00 pm S4 206 B - HooDoo Hooligans vs A-Practice
Tuesday, April 26, 2016 Ticasuk Brown
6:00 pm S4 207 A - XXXXX vs A-Practice
Wednesday, April 27, 2016 Ann Wien
7:00 pm S4 205 A - West Valley Vision Center vs A-Practice
7:00 pm S4 205 B - West Valley Vision Center vs A-Practice
Wednesday, April 27, 2016 Denali
7:30 pm S4 206 B - HooDoo Hooligans vs 201 A - Alaska Transfer & Design
Wednesday, April 27, 2016 Lily Of The Valley COGIC
7:00 pm S4 202 A - Carpenter's Local 1243 vs A-Practice
7:00 pm S4 202 B - Carpenter's Local 1243 vs A-Practice
Wednesday, April 27, 2016 Ticasuk Brown
6:00 pm S4 207 B - XXXXX vs A-Practice
7:00 pm S4 203 A - Fairbanks Youth Sports vs A-Practice
7:00 pm S4 203 B - Fairbanks Youth Sports vs A-Practice
Thursday, April 28, 2016 Denali
6:00 pm S4 203 A - Fairbanks Youth Sports vs 202 B - Carpenter's Local 1243
6:45 pm S4 204 B - Florcraft vs 205 A - West Valley Vision Center
7:30 pm S4 205 B - West Valley Vision Center vs 206 A - HooDoo Hooligans
Thursday, April 28, 2016 Ladd
6:00 pm S4 202 A - Carpenter's Local 1243 vs 204 A - Florcraft
6:45 pm S4 201 B - Alaska Transfer & Design vs 207 A - XXXXX
7:30 pm S4 207 B - XXXXX vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
Monday, May 2, 2016 Ladd
7:00 pm S4 201 B - Alaska Transfer & Design vs A-Practice
7:00 pm S4 201 A - Alaska Transfer & Design vs A-Practice
Monday, May 2, 2016 Nordale
7:00 pm S4 202 B - Carpenter's Local 1243 vs A-Practice
7:00 pm S4 202 A - Carpenter's Local 1243 vs A-Practice
Tuesday, May 3, 2016 Denali
6:45 pm S4 202 B - Carpenter's Local 1243 vs 207 B - XXXXX
7:30 pm S4 204 A - Florcraft vs 201 B - Alaska Transfer & Design
Tuesday, May 3, 2016 Ladd
7:00 pm S4 205 A - West Valley Vision Center vs A-Practice
7:00 pm S4 205 B - West Valley Vision Center vs A-Practice
Tuesday, May 3, 2016 Lily Of The Valley COGIC
7:00 pm S4 206 A - HooDoo Hooligans vs A-Practice
7:00 pm S4 206 B - HooDoo Hooligans vs A-Practice
Tuesday, May 3, 2016 Pearl Creek
7:00 pm S4 203 A - Fairbanks Youth Sports vs A-Practice
7:00 pm S4 203 B - Fairbanks Youth Sports vs A-Practice
Tuesday, May 3, 2016 Ticasuk Brown
6:00 pm S4 207 A - XXXXX vs A-Practice
Tuesday, May 3, 2016 U-Park
6:00 pm S4 204 B - Florcraft vs Extra Practice
Wednesday, May 4, 2016 Denali
7:30 pm S4 205 B - West Valley Vision Center vs 206 B - HooDoo Hooligans
Wednesday, May 4, 2016 Lily Of The Valley COGIC
6:00 pm S4 204 A - Florcraft vs A-Practice
6:00 pm S4 204 B - Florcraft vs A-Practice
7:00 pm S4 203 B - Fairbanks Youth Sports vs Extra Practice
7:00 pm S4 203 A - Fairbanks Youth Sports vs Extra Practice
Wednesday, May 4, 2016 Nordale
6:45 pm S4 202 A - Carpenter's Local 1243 vs 201 A - Alaska Transfer & Design
Wednesday, May 4, 2016 Ticasuk Brown
6:00 pm S4 207 B - XXXXX vs A-Practice
7:00 pm S4 207 A - XXXXX vs Extra Practice
Wednesday, May 4, 2016 Weller
6:00 pm S4 205 A - West Valley Vision Center vs Extra Practice
7:00 pm S4 206 A - HooDoo Hooligans vs Extra Practice
Thursday, May 5, 2016 Denali
7:30 pm S4 204 A - Florcraft vs Extra Practice
Thursday, May 5, 2016 Ladd
6:00 pm S4 205 A - West Valley Vision Center vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
6:45 pm S4 203 A - Fairbanks Youth Sports vs 204 B - Florcraft
7:30 pm S4 206 A - HooDoo Hooligans vs 207 A - XXXXX
Thursday, May 5, 2016 Nordale
6:00 pm S4 206 B - HooDoo Hooligans vs Extra Practice
7:00 pm S4 205 B - West Valley Vision Center vs Extra Practice
Thursday, May 5, 2016 Ticasuk Brown
6:00 pm S4 207 B - XXXXX vs Extra Practice
Thursday, May 5, 2016 Weller
6:00 pm S4 201 A - Alaska Transfer & Design vs Extra Practice
6:00 pm S4 201 B - Alaska Transfer & Design vs Extra Practice
7:00 pm S4 202 B - Carpenter's Local 1243 vs Extra Practice
7:00 pm S4 202 A - Carpenter's Local 1243 vs Extra Practice
Monday, January 9, 2017 Ann Wien
6:00 pm S5 Practice vs 202 A - Carpenter's Local 1243
6:00 pm S5 Practice vs 202 B - Carpenter's Local 1243
7:00 pm S7 Practice vs Team 303 - Doc Lounsbury
Monday, January 9, 2017 Ladd
6:00 pm S6 Practice vs Team 7001 - Bast Dental
Monday, January 9, 2017 Nordale
6:00 pm S5 Practice vs 203 A - Fairbanks Youth Sports
6:00 pm S5 Practice vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S7 Practice vs Team 302 - American Mechanical
Monday, January 9, 2017 North Pole Middle
7:30 pm S6 Practice vs Team 7005 - Team Fantazztic
Monday, January 9, 2017 Randy Smith
7:00 pm S7 Practice vs Team 304 - Jaquie & Team
Monday, January 9, 2017 Woodriver
6:00 pm S6 Practice vs Team 705 - Great AK Shirt Co.
7:00 pm S6 Practice vs Team 7004 - FHK Construction
8:00 pm S6 Practice vs Team 702 - Optimist Club of Fairbanks
Tuesday, January 10, 2017 Ann Wien
6:00 pm S5 Practice vs 207 B - XXXXX
6:00 pm S5 Practice vs 207 A - XXXXX
7:00 pm S6 Practice vs Team 7003 - Tubby's BBQ
Tuesday, January 10, 2017 Denali
6:00 pm S6 Practice vs Team 706 - Chena's Grill
7:00 pm S7 Practice vs Team 801 - First Nat'l Bank Alaska
Tuesday, January 10, 2017 Hunter
6:00 pm S5 Practice vs 201 B - Alaska Transfer & Design
6:00 pm S5 Practice vs 201 A - Alaska Transfer & Design
7:00 pm S7 Practice vs Team 305 - Rise & Grind
Tuesday, January 10, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S6 Practice vs Team 709 - IBEW
Tuesday, January 10, 2017 Nordale
6:00 pm S5 Practice vs 206 B - HooDoo Hooligans
6:00 pm S5 Practice vs 206 A - HooDoo Hooligans
7:00 pm S6 Practice vs Team 708 - Sharp Construction
Tuesday, January 10, 2017 Pearl Creek
6:00 pm S5 Practice vs 205 B - West Valley Vision Center
6:00 pm S5 Practice vs 205 A - West Valley Vision Center
Tuesday, January 10, 2017 Ticasuk Brown
6:00 pm S5 Practice vs 204 B - Florcraft
6:00 pm S5 Practice vs 204 A - Florcraft
7:00 pm S7 Practice vs Team 306 - (NP) KWild 94 FM
8:00 pm S6 Practice vs Team 7002 - Emerald Isle Pull Tabs
Tuesday, January 10, 2017 U-Park
6:00 pm S6 Practice vs Team 703 - Gold Standard Real Estate
Tuesday, January 10, 2017 Weller
6:00 pm S5 Practice vs 208 A - YYYYY
6:00 pm S5 Practice vs 208 B - YYYYY
Wednesday, January 11, 2017 Ann Wien
6:00 pm S5 Practice vs 202 A - Carpenter's Local 1243
6:00 pm S5 Practice vs 202 B - Carpenter's Local 1243
7:00 pm S6 Practice vs Team 704 - Jaquie & Team
Wednesday, January 11, 2017 Nordale
6:00 pm S5 Practice vs 203 A - Fairbanks Youth Sports
6:00 pm S5 Practice vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S7 Practice vs Team 302 - American Mechanical
Wednesday, January 11, 2017 North Pole Middle
6:30 pm S6 Practice vs Team 7001 - Bast Dental
7:30 pm S6 Practice vs Team 7005 - Team Fantazztic
Wednesday, January 11, 2017 Ticasuk Brown
6:00 pm S6 Practice vs Team 710 - Northern Lights Dental Clinic
Wednesday, January 11, 2017 Weller
6:00 pm S6 Practice vs Team 701 - First Nat'l Bank Alaska
Wednesday, January 11, 2017 Woodriver
6:00 pm S6 Practice vs Team 705 - Great AK Shirt Co.
7:00 pm S6 Practice vs Team 7004 - FHK Construction
8:00 pm S6 Practice vs Team 702 - Optimist Club of Fairbanks
Thursday, January 12, 2017 Ann Wien
6:00 pm S5 Practice vs 207 B - XXXXX
6:00 pm S5 Practice vs 207 A - XXXXX
7:00 pm S6 Practice vs Team 7003 - Tubby's BBQ
Thursday, January 12, 2017 Denali
6:00 pm S6 Practice vs Team 706 - Chena's Grill
7:00 pm S7 Practice vs Team 801 - First Nat'l Bank Alaska
Thursday, January 12, 2017 Hunter
6:00 pm S5 Practice vs 201 B - Alaska Transfer & Design
6:00 pm S5 Practice vs 201 A - Alaska Transfer & Design
7:00 pm S7 Practice vs Team 305 - Rise & Grind
Thursday, January 12, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S6 Practice vs Team 709 - IBEW
7:00 pm S6 Practice vs Team 710 - Northern Lights Dental Clinic
Thursday, January 12, 2017 Nordale
6:00 pm S5 Practice vs 206 A - HooDoo Hooligans
6:00 pm S5 Practice vs 206 B - HooDoo Hooligans
7:00 pm S6 Practice vs Team 708 - Sharp Construction
Thursday, January 12, 2017 Pearl Creek
6:00 pm S5 Practice vs 205 A - West Valley Vision Center
6:00 pm S5 Practice vs 205 B - West Valley Vision Center
7:00 pm S6 Practice vs Team 707 - Hale & Associates
Thursday, January 12, 2017 Tanana-New
7:00 pm S7 Practice vs Team 304 - Jaquie & Team
8:00 pm S6 Practice vs Team 704 - Jaquie & Team
Thursday, January 12, 2017 Ticasuk Brown
6:00 pm S5 Practice vs 204 A - Florcraft
6:00 pm S5 Practice vs 204 B - Florcraft
7:00 pm S7 Practice vs Team 306 - (NP) KWild 94 FM
8:00 pm S6 Practice vs Team 7002 - Emerald Isle Pull Tabs
Thursday, January 12, 2017 U-Park
6:00 pm S6 Practice vs Team 703 - Gold Standard Real Estate
7:00 pm S7 Practice vs Team 303 - Doc Lounsbury
Thursday, January 12, 2017 Weller
6:00 pm S5 Practice vs 208 B - YYYYY
6:00 pm S5 Practice vs 208 A - YYYYY
7:00 pm S6 Practice vs Team 701 - First Nat'l Bank Alaska
Tuesday, January 17, 2017 Ann Wien
6:00 pm S7 Practice vs Team 304 - Jaquie & Team
7:00 pm S6 Practice vs Team 704 - Jaquie & Team
Tuesday, January 17, 2017 Denali
6:00 pm S5 Practice vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
6:00 pm S5 Practice vs 203 A - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S6 Practice vs Team 703 - Gold Standard Real Estate
8:00 pm S6 Practice vs Team 706 - Chena's Grill
Tuesday, January 17, 2017 Hunter
6:00 pm S5 Practice vs 201 A - Alaska Transfer & Design
6:00 pm S5 Practice vs 201 B - Alaska Transfer & Design
7:00 pm S5 Practice vs 206 A - HooDoo Hooligans
7:00 pm S5 Practice vs 206 B - HooDoo Hooligans
8:00 pm S7 Practice vs Team 303 - Doc Lounsbury
Tuesday, January 17, 2017 Ladd
6:00 pm S5 Practice vs 207 A - XXXXX
6:00 pm S5 Practice vs 207 B - XXXXX
7:00 pm S6 Practice vs Team 7003 - Tubby's BBQ
Tuesday, January 17, 2017 Nordale
6:00 pm S5 Practice vs 202 B - Carpenter's Local 1243
6:00 pm S5 Practice vs 202 A - Carpenter's Local 1243
7:00 pm S6 Practice vs Team 708 - Sharp Construction
8:00 pm S6 Practice vs Team 705 - Great AK Shirt Co.
Tuesday, January 17, 2017 Pearl Creek
6:00 pm S5 Practice vs 205 B - West Valley Vision Center
6:00 pm S5 Practice vs 205 A - West Valley Vision Center
7:00 pm S6 Practice vs Team 707 - Hale & Associates
Tuesday, January 17, 2017 Ticasuk Brown
6:00 pm S5 Practice vs 204 A - Florcraft
6:00 pm S5 Practice vs 204 B - Florcraft
7:00 pm S7 Practice vs Team 306 - (NP) KWild 94 FM
8:00 pm S6 Practice vs Team 7002 - Emerald Isle Pull Tabs
Tuesday, January 17, 2017 Weller
6:00 pm S5 Practice vs 208 B - YYYYY
6:00 pm S5 Practice vs 208 A - YYYYY
Thursday, January 19, 2017 Denali
6:00 pm S7 Practice vs Team 302 - American Mechanical
7:00 pm S6 Practice vs Team 702 - Optimist Club of Fairbanks
Thursday, January 19, 2017 Hunter
6:00 pm S6 Practice vs Team 7001 - Bast Dental
7:00 pm S7 Practice vs Team 305 - Rise & Grind
Thursday, January 19, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S6 Practice vs Team 709 - IBEW
7:00 pm S6 Practice vs Team 710 - Northern Lights Dental Clinic
Thursday, January 19, 2017 Pearl Creek
6:00 pm S6 Practice vs Team 707 - Hale & Associates
Thursday, January 19, 2017 Tanana-New
7:00 pm S6 Practice vs Team 7004 - FHK Construction
8:00 pm S6 Practice vs Team 7005 - Team Fantazztic
Thursday, January 19, 2017 Weller
6:00 pm S7 Practice vs Team 801 - First Nat'l Bank Alaska
7:00 pm S6 Practice vs Team 701 - First Nat'l Bank Alaska
Saturday, January 21, 2017 Hunter
9:00 am S5 201 A - Alaska Transfer & Design vs 205 A - West Valley Vision Center
9:45 am S5 201 B - Alaska Transfer & Design vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
10:30 am S5 205 B - West Valley Vision Center vs 207 B - XXXXX
11:15 am S5 203 A - Fairbanks Youth Sports vs 208 A - YYYYY
12:00 pm S5 206 A - HooDoo Hooligans vs 207 A - XXXXX
12:45 pm S5 204 B - Florcraft vs 208 B - YYYYY
1:30 pm S5 202 B - Carpenter's Local 1243 vs 206 B - HooDoo Hooligans
2:15 pm S5 202 A - Carpenter's Local 1243 vs 204 A - Florcraft
Saturday, January 21, 2017 Ryan "A"
9:00 am S6 Team 7001 - Bast Dental vs Team 7005 - Team Fantazztic
10:00 am S6 Team 7003 - Tubby's BBQ vs Team 7004 - FHK Construction
11:00 am S6 Team 7002 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 7006 - Durham Realty - Delta Rockets
12:00 pm S6 Team 704 - Jaquie & Team vs Team 706 - Chena's Grill
1:00 pm S6 Team 707 - Hale & Associates vs Team 703 - Gold Standard Real Estate
2:00 pm S6 Team 708 - Sharp Construction vs Team 710 - Northern Lights Dental Clinic
3:00 pm S6 Team 709 - IBEW vs Team 702 - Optimist Club of Fairbanks
4:00 pm S6 Team 701 - First Nat'l Bank Alaska vs Team 705 - Great AK Shirt Co.
Saturday, January 21, 2017 Ryan "B"
12:00 pm S6 Team 7006 - Durham Realty - Delta Rockets vs Team 7004 - FHK Construction
Monday, January 23, 2017 Nordale
6:00 pm S7 Team 305 - Rise & Grind vs Team 302 - American Mechanical
7:00 pm S7 Team 303 - Doc Lounsbury vs Team 801 - First Nat'l Bank Alaska
8:00 pm S6 Team 708 - Sharp Construction vs Team 707 - Hale & Associates
Monday, January 23, 2017 North Pole Middle
6:30 pm S6 Team 7001 - Bast Dental vs Team 7004 - FHK Construction
7:30 pm S6 Team 7003 - Tubby's BBQ vs Team 7005 - Team Fantazztic
Monday, January 23, 2017 Randy Smith
7:00 pm S6 Team 702 - Optimist Club of Fairbanks vs Team 701 - First Nat'l Bank Alaska
8:00 pm S6 Team 706 - Chena's Grill vs Team 705 - Great AK Shirt Co.
Monday, January 23, 2017 Woodriver
6:00 pm S6 Team 709 - IBEW vs Team 710 - Northern Lights Dental Clinic
7:00 pm S6 Team 703 - Gold Standard Real Estate vs Team 704 - Jaquie & Team
8:00 pm S7 Team 306 - (NP) KWild 94 FM vs Team 304 - Jaquie & Team
Tuesday, January 24, 2017 Ann Wien
6:00 pm S7 Practice vs Team 304 - Jaquie & Team
7:00 pm S6 Practice vs Team 704 - Jaquie & Team
Tuesday, January 24, 2017 Denali
6:00 pm S5 Practice vs 203 A - Fairbanks Youth Sports
6:00 pm S5 Practice vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S6 Practice vs Team 703 - Gold Standard Real Estate
8:00 pm S6 Practice vs Team 706 - Chena's Grill
Tuesday, January 24, 2017 Hunter
6:00 pm S5 Practice vs 201 B - Alaska Transfer & Design
6:00 pm S5 Practice vs 201 A - Alaska Transfer & Design
7:00 pm S5 Practice vs 206 A - HooDoo Hooligans
7:00 pm S5 Practice vs 206 B - HooDoo Hooligans
8:00 pm S7 Practice vs Team 303 - Doc Lounsbury
Tuesday, January 24, 2017 Ladd
6:00 pm S5 Practice vs 207 B - XXXXX
6:00 pm S5 Practice vs 207 A - XXXXX
7:00 pm S6 Practice vs Team 7003 - Tubby's BBQ
Tuesday, January 24, 2017 Nordale
6:00 pm S5 Practice vs 202 B - Carpenter's Local 1243
6:00 pm S5 Practice vs 202 A - Carpenter's Local 1243
7:00 pm S6 Practice vs Team 708 - Sharp Construction
8:00 pm S6 Practice vs Team 705 - Great AK Shirt Co.
Tuesday, January 24, 2017 Pearl Creek
6:00 pm S5 Practice vs 205 B - West Valley Vision Center
6:00 pm S5 Practice vs 205 A - West Valley Vision Center
7:00 pm S6 Practice vs Team 707 - Hale & Associates
Tuesday, January 24, 2017 Ticasuk Brown
6:00 pm S5 Practice vs 204 A - Florcraft
6:00 pm S5 Practice vs 204 B - Florcraft
7:00 pm S7 Practice vs Team 306 - (NP) KWild 94 FM
8:00 pm S6 Practice vs Team 7002 - Emerald Isle Pull Tabs
Tuesday, January 24, 2017 Weller
6:00 pm S5 Practice vs 208 B - YYYYY
6:00 pm S5 Practice vs 208 A - YYYYY
Wednesday, January 25, 2017 Nordale
6:00 pm S7 Team 305 - Rise & Grind vs Team 304 - Jaquie & Team
7:00 pm S6 Team 710 - Northern Lights Dental Clinic vs Team 704 - Jaquie & Team
Wednesday, January 25, 2017 North Pole Middle "A"
6:30 pm S7 Team 302 - American Mechanical vs Team 306 - (NP) KWild 94 FM
7:30 pm S6 Team 7006 - Durham Realty - Delta Rockets vs Team 7001 - Bast Dental
Wednesday, January 25, 2017 North Pole Middle "B"
6:30 pm S6 Team 7002 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 7006 - Durham Realty - Delta Rockets
7:30 pm S6 Team 7005 - Team Fantazztic vs Team 7002 - Emerald Isle Pull Tabs
Wednesday, January 25, 2017 Weller
6:00 pm S7 Team 303 - Doc Lounsbury vs Team 801 - First Nat'l Bank Alaska
7:00 pm S6 Team 707 - Hale & Associates vs Team 701 - First Nat'l Bank Alaska
8:00 pm S6 Team 706 - Chena's Grill vs Team 702 - Optimist Club of Fairbanks
Wednesday, January 25, 2017 Woodriver
6:00 pm S6 Team 708 - Sharp Construction vs Team 703 - Gold Standard Real Estate
7:00 pm S6 Team 705 - Great AK Shirt Co. vs Team 709 - IBEW
8:00 pm S6 Team 7004 - FHK Construction vs Team 7003 - Tubby's BBQ
Thursday, January 26, 2017 Ann Wien
6:00 pm S5 204 B - Florcraft vs 205 B - West Valley Vision Center
6:45 pm S5 205 A - West Valley Vision Center vs 202 A - Carpenter's Local 1243
7:30 pm S5 203 A - Fairbanks Youth Sports vs 204 A - Florcraft
Thursday, January 26, 2017 Denali
6:00 pm S7 Practice vs Team 302 - American Mechanical
7:00 pm S6 Practice vs Team 702 - Optimist Club of Fairbanks
Thursday, January 26, 2017 Hunter
6:00 pm S6 Practice vs Team 7005 - Team Fantazztic
7:00 pm S7 Practice vs Team 305 - Rise & Grind
Thursday, January 26, 2017 Ladd
6:00 pm S5 202 B - Carpenter's Local 1243 vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
6:45 pm S5 208 A - YYYYY vs 207 A - XXXXX
Thursday, January 26, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S6 Practice vs Team 709 - IBEW
7:00 pm S6 Practice vs Team 710 - Northern Lights Dental Clinic
Thursday, January 26, 2017 Nordale
6:00 pm S5 206 A - HooDoo Hooligans vs 201 A - Alaska Transfer & Design
6:45 pm S5 206 B - HooDoo Hooligans vs 201 B - Alaska Transfer & Design
7:30 pm S5 208 B - YYYYY vs 207 B - XXXXX
Thursday, January 26, 2017 Pearl Creek
6:00 pm S6 Practice vs Team 707 - Hale & Associates
Thursday, January 26, 2017 Tanana-New
7:00 pm S6 Practice vs Team 7001 - Bast Dental
8:00 pm S6 Practice vs Team 7004 - FHK Construction
Thursday, January 26, 2017 Weller
6:00 pm S7 Practice vs Team 801 - First Nat'l Bank Alaska
7:00 pm S6 Practice vs Team 701 - First Nat'l Bank Alaska
Monday, January 30, 2017 Nordale
6:00 pm S7 Team 801 - First Nat'l Bank Alaska vs Team 302 - American Mechanical
7:00 pm S7 Team 305 - Rise & Grind vs Team 303 - Doc Lounsbury
8:00 pm S6 Team 7003 - Tubby's BBQ vs Team 7001 - Bast Dental
Monday, January 30, 2017 North Pole Middle
6:30 pm S6 Team 703 - Gold Standard Real Estate vs Team 710 - Northern Lights Dental Clinic
7:30 pm S6 Team 701 - First Nat'l Bank Alaska vs Team 708 - Sharp Construction
Monday, January 30, 2017 Randy Smith
7:00 pm S6 Team 705 - Great AK Shirt Co. vs Team 702 - Optimist Club of Fairbanks
8:00 pm S6 Team 709 - IBEW vs Team 706 - Chena's Grill
Monday, January 30, 2017 Woodriver
6:00 pm S6 Team 707 - Hale & Associates vs Team 704 - Jaquie & Team
7:00 pm S7 Team 306 - (NP) KWild 94 FM vs Team 304 - Jaquie & Team
8:00 pm S6 Team 7002 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 7004 - FHK Construction
Tuesday, January 31, 2017 Ann Wien
6:00 pm S7 Practice vs Team 304 - Jaquie & Team
7:00 pm S6 Practice vs Team 704 - Jaquie & Team
Tuesday, January 31, 2017 Denali
6:00 pm S5 Practice vs 203 A - Fairbanks Youth Sports
6:00 pm S5 Practice vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S6 Practice vs Team 703 - Gold Standard Real Estate
8:00 pm S6 Practice vs Team 706 - Chena's Grill
Tuesday, January 31, 2017 Hunter
6:00 pm S5 Practice vs 201 A - Alaska Transfer & Design
6:00 pm S5 Practice vs 201 B - Alaska Transfer & Design
7:00 pm S5 Practice vs 206 B - HooDoo Hooligans
7:00 pm S5 Practice vs 206 A - HooDoo Hooligans
8:00 pm S7 Practice vs Team 303 - Doc Lounsbury
Tuesday, January 31, 2017 Ladd
6:00 pm S5 Practice vs 207 A - XXXXX
6:00 pm S5 Practice vs 207 B - XXXXX
7:00 pm S6 Practice vs Team 7003 - Tubby's BBQ
8:00 pm S6 Practice vs Team 702 - Optimist Club of Fairbanks
Tuesday, January 31, 2017 Nordale
6:00 pm S5 Practice vs 202 A - Carpenter's Local 1243
6:00 pm S5 Practice vs 202 B - Carpenter's Local 1243
7:00 pm S6 Practice vs Team 708 - Sharp Construction
8:00 pm S6 Practice vs Team 705 - Great AK Shirt Co.
Tuesday, January 31, 2017 Pearl Creek
6:00 pm S5 Practice vs 205 A - West Valley Vision Center
6:00 pm S5 Practice vs 205 B - West Valley Vision Center
7:00 pm S6 Practice vs Team 707 - Hale & Associates
Tuesday, January 31, 2017 Ticasuk Brown
6:00 pm S5 Practice vs 204 A - Florcraft
6:00 pm S5 Practice vs 204 B - Florcraft
7:00 pm S7 Practice vs Team 306 - (NP) KWild 94 FM
8:00 pm S6 Practice vs Team 7002 - Emerald Isle Pull Tabs
Tuesday, January 31, 2017 Weller
6:00 pm S5 Practice vs 208 A - YYYYY
6:00 pm S5 Practice vs 208 B - YYYYY
Wednesday, February 1, 2017 Denali
6:00 pm S6 Team 701 - First Nat'l Bank Alaska vs Team 705 - Great AK Shirt Co.
7:00 pm S6 Team 702 - Optimist Club of Fairbanks vs Team 708 - Sharp Construction
8:00 pm S6 Team 707 - Hale & Associates vs Team 710 - Northern Lights Dental Clinic
Wednesday, February 1, 2017 North Pole Middle "A"
6:30 pm S6 Team 7003 - Tubby's BBQ vs Team 7006 - Durham Realty - Delta Rockets
7:30 pm S7 Team 303 - Doc Lounsbury vs Team 302 - American Mechanical
Wednesday, February 1, 2017 North Pole Middle "B"
6:30 pm S6 Team 7004 - FHK Construction vs Team 7005 - Team Fantazztic
7:30 pm S6 Team 7005 - Team Fantazztic vs Team 7006 - Durham Realty - Delta Rockets
Wednesday, February 1, 2017 Weller
6:00 pm S7 Team 304 - Jaquie & Team vs Team 305 - Rise & Grind
7:00 pm S6 Team 704 - Jaquie & Team vs Team 709 - IBEW
Wednesday, February 1, 2017 Woodriver
6:00 pm S7 Team 306 - (NP) KWild 94 FM vs Team 801 - First Nat'l Bank Alaska
7:00 pm S6 Team 7001 - Bast Dental vs Team 7002 - Emerald Isle Pull Tabs
8:00 pm S6 Team 703 - Gold Standard Real Estate vs Team 706 - Chena's Grill
Thursday, February 2, 2017 Ann Wien
6:00 pm S5 202 A - Carpenter's Local 1243 vs 203 A - Fairbanks Youth Sports
6:45 pm S5 203 B - Fairbanks Youth Sports vs 208 B - YYYYY
7:30 pm S5 205 B - West Valley Vision Center vs 202 B - Carpenter's Local 1243
Thursday, February 2, 2017 Denali
6:00 pm S7 Practice vs Team 302 - American Mechanical
Thursday, February 2, 2017 Hunter
6:00 pm S6 Practice vs Team 7004 - FHK Construction
7:00 pm S7 Practice vs Team 305 - Rise & Grind
Thursday, February 2, 2017 Ladd
6:00 pm S5 201 A - Alaska Transfer & Design vs 208 A - YYYYY
6:45 pm S5 207 A - XXXXX vs 205 A - West Valley Vision Center
Thursday, February 2, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S6 Practice vs Team 709 - IBEW
7:00 pm S6 Practice vs Team 710 - Northern Lights Dental Clinic
Thursday, February 2, 2017 Nordale
6:00 pm S5 204 B - Florcraft vs 206 B - HooDoo Hooligans
6:45 pm S5 204 A - Florcraft vs 206 A - HooDoo Hooligans
7:30 pm S5 207 B - XXXXX vs 201 B - Alaska Transfer & Design
Thursday, February 2, 2017 Tanana-New
7:00 pm S6 Practice vs Team 7005 - Team Fantazztic
8:00 pm S6 Practice vs Team 7001 - Bast Dental
Thursday, February 2, 2017 Weller
6:00 pm S7 Practice vs Team 801 - First Nat'l Bank Alaska
7:00 pm S6 Practice vs Team 701 - First Nat'l Bank Alaska
Monday, February 6, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S6 Team 701 - First Nat'l Bank Alaska vs Team 706 - Chena's Grill
7:00 pm S7 Team 302 - American Mechanical vs Team 801 - First Nat'l Bank Alaska
8:00 pm S7 Team 303 - Doc Lounsbury vs Team 305 - Rise & Grind
Monday, February 6, 2017 North Pole Middle
6:30 pm S6 Team 7005 - Team Fantazztic vs Team 7004 - FHK Construction
7:30 pm S6 Team 709 - IBEW vs Team 703 - Gold Standard Real Estate
Monday, February 6, 2017 Randy Smith
7:00 pm S6 Team 705 - Great AK Shirt Co. vs Team 707 - Hale & Associates
8:00 pm S6 Team 710 - Northern Lights Dental Clinic vs Team 702 - Optimist Club of Fairbanks
Monday, February 6, 2017 Woodriver
6:00 pm S7 Team 304 - Jaquie & Team vs Team 306 - (NP) KWild 94 FM
7:00 pm S6 Team 704 - Jaquie & Team vs Team 708 - Sharp Construction
8:00 pm S6 Team 7002 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 7001 - Bast Dental
Tuesday, February 7, 2017 Ann Wien
6:00 pm S7 Practice vs Team 304 - Jaquie & Team
7:00 pm S6 Practice vs Team 704 - Jaquie & Team
Tuesday, February 7, 2017 Denali
6:00 pm S5 Practice vs 203 A - Fairbanks Youth Sports
6:00 pm S5 Practice vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S6 Practice vs Team 703 - Gold Standard Real Estate
8:00 pm S6 Practice vs Team 706 - Chena's Grill
Tuesday, February 7, 2017 Hunter
6:00 pm S5 Practice vs 201 A - Alaska Transfer & Design
6:00 pm S5 Practice vs 201 B - Alaska Transfer & Design
7:00 pm S5 Practice vs 206 A - HooDoo Hooligans
7:00 pm S5 Practice vs 206 B - HooDoo Hooligans
8:00 pm S7 Practice vs Team 303 - Doc Lounsbury
Tuesday, February 7, 2017 Ladd
6:00 pm S5 Practice vs 207 A - XXXXX
6:00 pm S5 Practice vs 207 B - XXXXX
7:00 pm S6 Practice vs Team 7003 - Tubby's BBQ
Tuesday, February 7, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S5 Practice vs 204 B - Florcraft
6:00 pm S5 Practice vs 204 A - Florcraft
7:00 pm S7 Practice vs Team 306 - (NP) KWild 94 FM
8:00 pm S6 Practice vs Team 7002 - Emerald Isle Pull Tabs
Tuesday, February 7, 2017 Nordale
6:00 pm S5 Practice vs 202 B - Carpenter's Local 1243
6:00 pm S5 Practice vs 202 A - Carpenter's Local 1243
7:00 pm S6 Practice vs Team 708 - Sharp Construction
8:00 pm S6 Practice vs Team 705 - Great AK Shirt Co.
Tuesday, February 7, 2017 Pearl Creek
6:00 pm S5 Practice vs 205 B - West Valley Vision Center
6:00 pm S5 Practice vs 205 A - West Valley Vision Center
7:00 pm S6 Practice vs Team 707 - Hale & Associates
Tuesday, February 7, 2017 Weller
6:00 pm S5 Practice vs 208 A - YYYYY
6:00 pm S5 Practice vs 208 B - YYYYY
Wednesday, February 8, 2017 Denali
6:00 pm S6 Team 707 - Hale & Associates vs Team 706 - Chena's Grill
7:00 pm S7 Team 305 - Rise & Grind vs Team 801 - First Nat'l Bank Alaska
Wednesday, February 8, 2017 North Pole Middle "A"
6:30 pm S7 Team 306 - (NP) KWild 94 FM vs Team 302 - American Mechanical
7:30 pm S6 Team 7002 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 7003 - Tubby's BBQ
Wednesday, February 8, 2017 North Pole Middle "B"
6:30 pm S6 Team 7006 - Durham Realty - Delta Rockets vs Team 7003 - Tubby's BBQ
7:30 pm S6 Team 7004 - FHK Construction vs Team 7006 - Durham Realty - Delta Rockets
Wednesday, February 8, 2017 Weller
6:00 pm S7 Team 304 - Jaquie & Team vs Team 303 - Doc Lounsbury
7:00 pm S6 Team 704 - Jaquie & Team vs Team 703 - Gold Standard Real Estate
8:00 pm S6 Team 7001 - Bast Dental vs Team 7005 - Team Fantazztic
Wednesday, February 8, 2017 Woodriver
6:00 pm S6 Team 702 - Optimist Club of Fairbanks vs Team 710 - Northern Lights Dental Clinic
7:00 pm S6 Team 709 - IBEW vs Team 701 - First Nat'l Bank Alaska
8:00 pm S6 Team 708 - Sharp Construction vs Team 705 - Great AK Shirt Co.
Thursday, February 9, 2017 Hunter
6:00 pm S6 Practice vs Team 7001 - Bast Dental
7:00 pm S7 Practice vs Team 305 - Rise & Grind
8:00 pm S6 Practice vs Team 702 - Optimist Club of Fairbanks
Thursday, February 9, 2017 Ladd
6:00 pm S5 206 B - HooDoo Hooligans vs 207 B - XXXXX
6:45 pm S5 208 B - YYYYY vs 205 B - West Valley Vision Center
7:30 pm S7 Practice vs Team 302 - American Mechanical
Thursday, February 9, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S6 Practice vs Team 709 - IBEW
7:00 pm S6 Practice vs Team 710 - Northern Lights Dental Clinic
Thursday, February 9, 2017 Nordale
6:00 pm S5 208 A - YYYYY vs 202 A - Carpenter's Local 1243
6:45 pm S5 207 A - XXXXX vs 201 A - Alaska Transfer & Design
7:30 pm S5 204 A - Florcraft vs 205 A - West Valley Vision Center
Thursday, February 9, 2017 Tanana-New
7:00 pm S6 Practice vs Team 7004 - FHK Construction
8:00 pm S6 Practice vs Team 7005 - Team Fantazztic
Thursday, February 9, 2017 Weller
6:00 pm S7 Practice vs Team 801 - First Nat'l Bank Alaska
7:00 pm S6 Practice vs Team 701 - First Nat'l Bank Alaska
Monday, February 13, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S6 Team 710 - Northern Lights Dental Clinic vs Team 705 - Great AK Shirt Co.
7:00 pm S6 Team 708 - Sharp Construction vs Team 709 - IBEW
8:00 pm S6 Team 703 - Gold Standard Real Estate vs Team 702 - Optimist Club of Fairbanks
Monday, February 13, 2017 North Pole Middle
6:30 pm S7 Team 304 - Jaquie & Team vs Team 302 - American Mechanical
7:30 pm S6 Team 701 - First Nat'l Bank Alaska vs Team 704 - Jaquie & Team
Monday, February 13, 2017 Randy Smith
7:00 pm S7 Team 305 - Rise & Grind vs Team 306 - (NP) KWild 94 FM
8:00 pm S6 Team 7003 - Tubby's BBQ vs Team 7002 - Emerald Isle Pull Tabs
Monday, February 13, 2017 Woodriver
6:00 pm S7 Team 801 - First Nat'l Bank Alaska vs Team 303 - Doc Lounsbury
7:00 pm S6 Team 706 - Chena's Grill vs Team 707 - Hale & Associates
8:00 pm S6 Team 7001 - Bast Dental vs Team 7004 - FHK Construction
Tuesday, February 14, 2017 Ann Wien
6:00 pm S7 Practice vs Team 304 - Jaquie & Team
7:00 pm S6 Practice vs Team 704 - Jaquie & Team
Tuesday, February 14, 2017 Denali
6:00 pm S5 Practice vs 203 A - Fairbanks Youth Sports
6:00 pm S5 Practice vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S6 Practice vs Team 706 - Chena's Grill
8:00 pm S6 Practice vs Team 703 - Gold Standard Real Estate
Tuesday, February 14, 2017 Hunter
6:00 pm S5 Practice vs 201 A - Alaska Transfer & Design
6:00 pm S5 Practice vs 201 B - Alaska Transfer & Design
7:00 pm S5 Practice vs 206 A - HooDoo Hooligans
7:00 pm S5 Practice vs 206 B - HooDoo Hooligans
8:00 pm S7 Practice vs Team 303 - Doc Lounsbury
Tuesday, February 14, 2017 Ladd
6:00 pm S5 Practice vs 207 A - XXXXX
6:00 pm S5 Practice vs 207 B - XXXXX
7:00 pm S6 Practice vs Team 7003 - Tubby's BBQ
8:00 pm S6 Practice vs Team 702 - Optimist Club of Fairbanks
Tuesday, February 14, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S5 Practice vs 204 A - Florcraft
6:00 pm S5 Practice vs 204 B - Florcraft
7:00 pm S7 Practice vs Team 306 - (NP) KWild 94 FM
8:00 pm S6 Practice vs Team 7002 - Emerald Isle Pull Tabs
Tuesday, February 14, 2017 Nordale
6:00 pm S5 Practice vs 202 A - Carpenter's Local 1243
6:00 pm S5 Practice vs 202 B - Carpenter's Local 1243
7:00 pm S6 Practice vs Team 708 - Sharp Construction
8:00 pm S6 Practice vs Team 705 - Great AK Shirt Co.
Tuesday, February 14, 2017 Pearl Creek
6:00 pm S5 Practice vs 205 B - West Valley Vision Center
6:00 pm S5 Practice vs 205 A - West Valley Vision Center
7:00 pm S6 Practice vs Team 707 - Hale & Associates
Tuesday, February 14, 2017 Weller
6:00 pm S5 Practice vs 208 A - YYYYY
6:00 pm S5 Practice vs 208 B - YYYYY
Wednesday, February 15, 2017 Denali
6:00 pm S7 Team 302 - American Mechanical vs Team 304 - Jaquie & Team
7:00 pm S6 Team 704 - Jaquie & Team vs Team 702 - Optimist Club of Fairbanks
Wednesday, February 15, 2017 North Pole Middle "A"
6:30 pm S7 Team 303 - Doc Lounsbury vs Team 306 - (NP) KWild 94 FM
7:30 pm S6 Team 7005 - Team Fantazztic vs Team 7003 - Tubby's BBQ
Wednesday, February 15, 2017 North Pole Middle "B"
6:30 pm S6 Team 7005 - Team Fantazztic vs Team 7006 - Durham Realty - Delta Rockets
7:30 pm S6 Team 7006 - Durham Realty - Delta Rockets vs Team 7002 - Emerald Isle Pull Tabs
Wednesday, February 15, 2017 Weller
6:00 pm S6 Team 703 - Gold Standard Real Estate vs Team 701 - First Nat'l Bank Alaska
7:00 pm S6 Team 706 - Chena's Grill vs Team 710 - Northern Lights Dental Clinic
8:00 pm S6 Team 7004 - FHK Construction vs Team 7001 - Bast Dental
Wednesday, February 15, 2017 Woodriver
6:00 pm S6 Team 707 - Hale & Associates vs Team 709 - IBEW
7:00 pm S7 Team 801 - First Nat'l Bank Alaska vs Team 305 - Rise & Grind
8:00 pm S6 Team 705 - Great AK Shirt Co. vs Team 708 - Sharp Construction
Thursday, February 16, 2017 Ann Wien
6:00 pm S5 206 B - HooDoo Hooligans vs 208 B - YYYYY
6:45 pm S5 201 A - Alaska Transfer & Design vs 203 A - Fairbanks Youth Sports
7:30 pm S5 202 A - Carpenter's Local 1243 vs 206 A - HooDoo Hooligans
Thursday, February 16, 2017 Denali
6:00 pm S5 203 B - Fairbanks Youth Sports vs 207 B - XXXXX
6:45 pm S5 208 A - YYYYY vs 205 A - West Valley Vision Center
7:30 pm S7 Practice vs Team 302 - American Mechanical
Thursday, February 16, 2017 Hunter
6:00 pm S6 Practice vs Team 7005 - Team Fantazztic
7:00 pm S7 Practice vs Team 305 - Rise & Grind
Thursday, February 16, 2017 Ladd
6:00 pm S5 204 A - Florcraft vs 207 A - XXXXX
6:45 pm S5 204 B - Florcraft vs 205 B - West Valley Vision Center
7:30 pm S5 202 B - Carpenter's Local 1243 vs 201 B - Alaska Transfer & Design
Thursday, February 16, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S6 Practice vs Team 709 - IBEW
7:00 pm S6 Practice vs Team 710 - Northern Lights Dental Clinic
Thursday, February 16, 2017 Tanana-New
7:00 pm S6 Practice vs Team 7001 - Bast Dental
8:00 pm S6 Practice vs Team 7004 - FHK Construction
Thursday, February 16, 2017 Weller
6:00 pm S7 Practice vs Team 801 - First Nat'l Bank Alaska
7:00 pm S6 Practice vs Team 701 - First Nat'l Bank Alaska
Saturday, February 18, 2017 Hunter
9:00 am S5 205 B - West Valley Vision Center vs 206 B - HooDoo Hooligans
9:45 am S5 206 A - HooDoo Hooligans vs 208 A - YYYYY
10:30 am S5 205 A - West Valley Vision Center vs 203 A - Fairbanks Youth Sports
11:15 am S5 203 B - Fairbanks Youth Sports vs 204 B - Florcraft
12:00 pm S5 207 B - XXXXX vs 202 B - Carpenter's Local 1243
12:45 pm S5 207 A - XXXXX vs 202 A - Carpenter's Local 1243
1:30 pm S5 201 B - Alaska Transfer & Design vs 208 B - YYYYY
2:15 pm S5 201 A - Alaska Transfer & Design vs 204 A - Florcraft
Saturday, February 18, 2017 Randy Smith
12:00 pm S6 Team 706 - Chena's Grill vs Team 708 - Sharp Construction
1:00 pm S6 Team 709 - IBEW vs Team 707 - Hale & Associates
2:00 pm S6 Team 703 - Gold Standard Real Estate vs Team 701 - First Nat'l Bank Alaska
3:00 pm S6 Team 705 - Great AK Shirt Co. vs Team 710 - Northern Lights Dental Clinic
4:00 pm S6 Team 702 - Optimist Club of Fairbanks vs Team 704 - Jaquie & Team
Saturday, February 18, 2017 Ryan "A"
9:00 am S7 Team 801 - First Nat'l Bank Alaska vs Team 306 - (NP) KWild 94 FM
10:00 am S7 Team 302 - American Mechanical vs Team 305 - Rise & Grind
11:00 am S7 Team 304 - Jaquie & Team vs Team 303 - Doc Lounsbury
Saturday, February 18, 2017 Ryan "B"
9:00 am S6 Team 7005 - Team Fantazztic vs Team 7001 - Bast Dental
10:00 am S6 Team 7002 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 7003 - Tubby's BBQ
Monday, February 20, 2017 Ann Wien
6:00 pm S6 Team 709 - IBEW vs Team 708 - Sharp Construction
7:00 pm S7 Team 302 - American Mechanical vs Team 303 - Doc Lounsbury
Monday, February 20, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S6 Team 704 - Jaquie & Team vs Team 707 - Hale & Associates
7:00 pm S7 Team 801 - First Nat'l Bank Alaska vs Team 304 - Jaquie & Team
8:00 pm S6 Team 701 - First Nat'l Bank Alaska vs Team 702 - Optimist Club of Fairbanks
Monday, February 20, 2017 Woodriver
6:00 pm S6 Team 7003 - Tubby's BBQ vs Team 7004 - FHK Construction
7:00 pm S6 Team 705 - Great AK Shirt Co. vs Team 703 - Gold Standard Real Estate
8:00 pm S6 Team 710 - Northern Lights Dental Clinic vs Team 706 - Chena's Grill
Tuesday, February 21, 2017 Ann Wien
6:00 pm S7 Practice vs Team 304 - Jaquie & Team
7:00 pm S6 Practice vs Team 704 - Jaquie & Team
Tuesday, February 21, 2017 Denali
6:00 pm S5 Practice vs 203 A - Fairbanks Youth Sports
6:00 pm S5 Practice vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S6 Practice vs Team 706 - Chena's Grill
8:00 pm S6 Practice vs Team 703 - Gold Standard Real Estate
Tuesday, February 21, 2017 Hunter
6:00 pm S5 Practice vs 201 A - Alaska Transfer & Design
6:00 pm S5 Practice vs 201 B - Alaska Transfer & Design
7:00 pm S5 Practice vs 206 A - HooDoo Hooligans
7:00 pm S5 Practice vs 206 B - HooDoo Hooligans
8:00 pm S7 Practice vs Team 303 - Doc Lounsbury
Tuesday, February 21, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S5 Practice vs 204 B - Florcraft
6:00 pm S5 Practice vs 204 A - Florcraft
7:00 pm S7 Practice vs Team 306 - (NP) KWild 94 FM
8:00 pm S6 Practice vs Team 7002 - Emerald Isle Pull Tabs
Tuesday, February 21, 2017 Nordale
6:00 pm S5 Practice vs 202 B - Carpenter's Local 1243
6:00 pm S5 Practice vs 202 A - Carpenter's Local 1243
7:00 pm S6 Practice vs Team 708 - Sharp Construction
8:00 pm S6 Practice vs Team 705 - Great AK Shirt Co.
Tuesday, February 21, 2017 Pearl Creek
6:00 pm S5 Practice vs 205 A - West Valley Vision Center
6:00 pm S5 Practice vs 205 B - West Valley Vision Center
7:00 pm S6 Practice vs Team 707 - Hale & Associates
Tuesday, February 21, 2017 Weller
6:00 pm S5 Practice vs 208 B - YYYYY
6:00 pm S5 Practice vs 208 A - YYYYY
7:00 pm S5 Practice vs 207 A - XXXXX
7:00 pm S5 Practice vs 207 B - XXXXX
8:00 pm S6 Practice vs Team 7003 - Tubby's BBQ
Wednesday, February 22, 2017 Denali
6:00 pm S7 Team 302 - American Mechanical vs Team 305 - Rise & Grind
7:00 pm S7 Team 304 - Jaquie & Team vs Team 801 - First Nat'l Bank Alaska
8:00 pm S6 Team 708 - Sharp Construction vs Team 704 - Jaquie & Team
Wednesday, February 22, 2017 Ticasuk Brown
6:00 pm S6 Team 702 - Optimist Club of Fairbanks vs Team 703 - Gold Standard Real Estate
7:00 pm S6 Team 710 - Northern Lights Dental Clinic vs Team 709 - IBEW
Wednesday, February 22, 2017 Weller
6:00 pm S6 Team 701 - First Nat'l Bank Alaska vs Team 707 - Hale & Associates
7:00 pm S6 Team 7001 - Bast Dental vs Team 7003 - Tubby's BBQ
Wednesday, February 22, 2017 Woodriver
6:00 pm S7 Team 306 - (NP) KWild 94 FM vs Team 303 - Doc Lounsbury
7:00 pm S6 Team 7004 - FHK Construction vs Team 7002 - Emerald Isle Pull Tabs
8:00 pm S6 Team 705 - Great AK Shirt Co. vs Team 706 - Chena's Grill
Thursday, February 23, 2017 Ann Wien
6:00 pm S5 206 A - HooDoo Hooligans vs 207 A - XXXXX
6:45 pm S5 208 B - YYYYY vs 202 B - Carpenter's Local 1243
7:30 pm S5 204 A - Florcraft vs 208 A - YYYYY
Thursday, February 23, 2017 Denali
6:00 pm S7 Practice vs Team 302 - American Mechanical
7:00 pm S7 Practice vs Team 305 - Rise & Grind
Thursday, February 23, 2017 Hunter
6:00 pm S6 Practice vs Team 702 - Optimist Club of Fairbanks
7:00 pm S6 Practice vs Team 7005 - Team Fantazztic
8:00 pm S6 Practice vs Team 7004 - FHK Construction
Thursday, February 23, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S6 Practice vs Team 709 - IBEW
7:00 pm S6 Practice vs Team 710 - Northern Lights Dental Clinic
Thursday, February 23, 2017 Ticasuk Brown
6:00 pm S6 Practice vs Team 7001 - Bast Dental
7:00 pm S7 Practice vs Team 801 - First Nat'l Bank Alaska
Thursday, February 23, 2017 U-Park
6:00 pm S5 202 A - Carpenter's Local 1243 vs 203 A - Fairbanks Youth Sports
6:45 pm S5 204 B - Florcraft vs 207 B - XXXXX
7:30 pm S5 203 B - Fairbanks Youth Sports vs 206 B - HooDoo Hooligans
Thursday, February 23, 2017 Weller
6:00 pm S5 205 B - West Valley Vision Center vs 201 B - Alaska Transfer & Design
6:45 pm S5 205 A - West Valley Vision Center vs 201 A - Alaska Transfer & Design
7:00 pm S6 Practice vs Team 701 - First Nat'l Bank Alaska
Monday, February 27, 2017 Nordale
6:00 pm S7 Team 303 - Doc Lounsbury vs Team 302 - American Mechanical
7:00 pm S6 Team 710 - Northern Lights Dental Clinic vs Team 703 - Gold Standard Real Estate
8:00 pm S6 Team 701 - First Nat'l Bank Alaska vs Team 709 - IBEW
Monday, February 27, 2017 North Pole Middle
6:30 pm S6 Team 707 - Hale & Associates vs Team 702 - Optimist Club of Fairbanks
7:30 pm S6 Team 708 - Sharp Construction vs Team 706 - Chena's Grill
Monday, February 27, 2017 Randy Smith
7:00 pm S7 Team 801 - First Nat'l Bank Alaska vs Team 306 - (NP) KWild 94 FM
8:00 pm S6 Team 7002 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 7005 - Team Fantazztic
Monday, February 27, 2017 Woodriver
6:00 pm S7 Team 304 - Jaquie & Team vs Team 305 - Rise & Grind
7:00 pm S6 Team 704 - Jaquie & Team vs Team 705 - Great AK Shirt Co.
8:00 pm S6 Team 7003 - Tubby's BBQ vs Team 7001 - Bast Dental
Tuesday, February 28, 2017 Ann Wien
6:00 pm S7 Practice vs Team 304 - Jaquie & Team
7:00 pm S6 Practice vs Team 704 - Jaquie & Team
Tuesday, February 28, 2017 Denali
6:00 pm S5 Practice vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
6:00 pm S5 Practice vs 203 A - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S6 Practice vs Team 706 - Chena's Grill
Tuesday, February 28, 2017 Hunter
6:00 pm S5 Practice vs 201 B - Alaska Transfer & Design
6:00 pm S5 Practice vs 201 A - Alaska Transfer & Design
7:00 pm S5 Practice vs 206 A - HooDoo Hooligans
7:00 pm S5 Practice vs 206 B - HooDoo Hooligans
8:00 pm S7 Practice vs Team 303 - Doc Lounsbury
Tuesday, February 28, 2017 Ladd
6:00 pm S5 Practice vs 208 A - YYYYY
6:00 pm S5 Practice vs 208 B - YYYYY
7:00 pm S5 Practice vs 207 B - XXXXX
7:00 pm S5 Practice vs 207 A - XXXXX
8:00 pm S6 Practice vs Team 7003 - Tubby's BBQ
Tuesday, February 28, 2017 Nordale
6:00 pm S5 Practice vs 202 B - Carpenter's Local 1243
6:00 pm S5 Practice vs 202 A - Carpenter's Local 1243
7:00 pm S6 Practice vs Team 708 - Sharp Construction
Tuesday, February 28, 2017 Pearl Creek
6:00 pm S5 Practice vs 205 B - West Valley Vision Center
6:00 pm S5 Practice vs 205 A - West Valley Vision Center
7:00 pm S6 Practice vs Team 707 - Hale & Associates
Tuesday, February 28, 2017 Tanana-Old
7:00 pm S6 Practice vs Team 703 - Gold Standard Real Estate
8:00 pm S6 Practice vs Team 705 - Great AK Shirt Co.
Tuesday, February 28, 2017 Ticasuk Brown
6:00 pm S5 Practice vs 204 B - Florcraft
6:00 pm S5 Practice vs 204 A - Florcraft
7:00 pm S7 Practice vs Team 306 - (NP) KWild 94 FM
8:00 pm S6 Practice vs Team 7002 - Emerald Isle Pull Tabs
Wednesday, March 1, 2017 Ann Wien
6:00 pm S5 201 B - Alaska Transfer & Design vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
6:00 pm S6 Team 7005 - Team Fantazztic vs Team 7003 - Tubby's BBQ
6:45 pm S5 203 A - Fairbanks Youth Sports vs 206 A - HooDoo Hooligans
7:00 pm S6 Team 709 - IBEW vs Team 704 - Jaquie & Team
7:30 pm S5 202 B - Carpenter's Local 1243 vs 204 B - Florcraft
8:00 pm S7 Team 302 - American Mechanical vs Team 304 - Jaquie & Team
Wednesday, March 1, 2017 Denali
6:00 pm S7 Team 801 - First Nat'l Bank Alaska vs Team 305 - Rise & Grind
7:00 pm S6 Team 707 - Hale & Associates vs Team 705 - Great AK Shirt Co.
Wednesday, March 1, 2017 North Pole Middle "A"
6:30 pm S7 Team 303 - Doc Lounsbury vs Team 306 - (NP) KWild 94 FM
7:30 pm S6 Team 7002 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 7004 - FHK Construction
Wednesday, March 1, 2017 North Pole Middle "B"
6:30 pm S6 Team 7004 - FHK Construction vs Team 7006 - Durham Realty - Delta Rockets
7:30 pm S6 Team 7001 - Bast Dental vs Team 7006 - Durham Realty - Delta Rockets
Wednesday, March 1, 2017 Woodriver
6:00 pm S6 Team 701 - First Nat'l Bank Alaska vs Team 710 - Northern Lights Dental Clinic
7:00 pm S6 Team 706 - Chena's Grill vs Team 703 - Gold Standard Real Estate
8:00 pm S6 Team 708 - Sharp Construction vs Team 702 - Optimist Club of Fairbanks
Thursday, March 2, 2017 Ann Wien
6:00 pm S5 202 A - Carpenter's Local 1243 vs 201 A - Alaska Transfer & Design
6:45 pm S5 205 B - West Valley Vision Center vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
7:30 pm S5 205 A - West Valley Vision Center vs 206 A - HooDoo Hooligans
Thursday, March 2, 2017 Denali
6:00 pm S7 Practice vs Team 302 - American Mechanical
7:00 pm S7 Practice vs Team 305 - Rise & Grind
8:00 pm S6 Practice vs Team 709 - IBEW
Thursday, March 2, 2017 Ladd
6:00 pm S5 202 B - Carpenter's Local 1243 vs 206 B - HooDoo Hooligans
6:45 pm S5 207 B - XXXXX vs 208 B - YYYYY
7:30 pm S6 Practice vs Team 710 - Northern Lights Dental Clinic
Thursday, March 2, 2017 Nordale
6:00 pm S5 204 A - Florcraft vs 208 A - YYYYY
6:45 pm S5 203 A - Fairbanks Youth Sports vs 207 A - XXXXX
7:30 pm S5 201 B - Alaska Transfer & Design vs 204 B - Florcraft
Thursday, March 2, 2017 Pearl Creek
7:00 pm S6 Practice vs Team 702 - Optimist Club of Fairbanks
8:00 pm S7 Practice vs Team 801 - First Nat'l Bank Alaska
Thursday, March 2, 2017 Tanana-New
7:00 pm S6 Practice vs Team 701 - First Nat'l Bank Alaska
8:00 pm S6 Practice vs Team 7004 - FHK Construction
Thursday, March 2, 2017 Tanana-Old
7:00 pm S6 Practice vs Team 7001 - Bast Dental
8:00 pm S6 Practice vs Team 7005 - Team Fantazztic
Monday, March 6, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S6 Team 706 - Chena's Grill vs Team 709 - IBEW
7:00 pm S6 Team 708 - Sharp Construction vs Team 710 - Northern Lights Dental Clinic
Monday, March 6, 2017 North Pole Middle "A"
6:30 pm S7 Team 306 - (NP) KWild 94 FM vs Team 305 - Rise & Grind
7:30 pm S6 Team 7001 - Bast Dental vs Team 7006 - Durham Realty - Delta Rockets
Monday, March 6, 2017 North Pole Middle "B"
6:30 pm S6 Team 7006 - Durham Realty - Delta Rockets vs Team 7005 - Team Fantazztic
7:30 pm S6 Team 7002 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 7005 - Team Fantazztic
Monday, March 6, 2017 Randy Smith
7:00 pm S6 Team 702 - Optimist Club of Fairbanks vs Team 705 - Great AK Shirt Co.
8:00 pm S6 Team 703 - Gold Standard Real Estate vs Team 707 - Hale & Associates
Monday, March 6, 2017 Woodriver
6:00 pm S7 Team 801 - First Nat'l Bank Alaska vs Team 302 - American Mechanical
7:00 pm S7 Team 303 - Doc Lounsbury vs Team 304 - Jaquie & Team
8:00 pm S6 Team 701 - First Nat'l Bank Alaska vs Team 704 - Jaquie & Team
Tuesday, March 7, 2017 Denali
7:30 pm S6 Practice vs Team 706 - Chena's Grill
Tuesday, March 7, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S6 Practice vs Team 709 - IBEW
7:00 pm S6 Practice vs Team 710 - Northern Lights Dental Clinic
Tuesday, March 7, 2017 Tanana-Old
7:00 pm S7 Practice vs Team 304 - Jaquie & Team
8:00 pm S6 Practice vs Team 704 - Jaquie & Team
Tuesday, March 7, 2017 Weller
6:00 pm S7 Team 305 - Rise & Grind vs Team 306 - (NP) KWild 94 FM
7:00 pm S6 Team 7001 - Bast Dental vs Team 7002 - Emerald Isle Pull Tabs
8:00 pm S6 Team 7004 - FHK Construction vs Team 7005 - Team Fantazztic
Wednesday, March 8, 2017 Ann Wien
7:30 pm S7 Team 801 - First Nat'l Bank Alaska vs Team 303 - Doc Lounsbury
Wednesday, March 8, 2017 Denali
7:30 pm S6 Team 703 - Gold Standard Real Estate vs Team 708 - Sharp Construction
Wednesday, March 8, 2017 North Pole Middle "A"
6:30 pm S6 Team 701 - First Nat'l Bank Alaska vs Team 706 - Chena's Grill
7:30 pm S7 Team 304 - Jaquie & Team vs Team 306 - (NP) KWild 94 FM
Wednesday, March 8, 2017 North Pole Middle "B"
6:30 pm S6 Team 7002 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 7005 - Team Fantazztic
Wednesday, March 8, 2017 Weller
6:00 pm S6 Team 704 - Jaquie & Team vs Team 710 - Northern Lights Dental Clinic
7:00 pm S6 Team 702 - Optimist Club of Fairbanks vs Team 707 - Hale & Associates
8:00 pm S6 Team 709 - IBEW vs Team 705 - Great AK Shirt Co.
Wednesday, March 8, 2017 Woodriver
6:00 pm S7 Team 302 - American Mechanical vs Team 305 - Rise & Grind
7:00 pm S6 Team 7003 - Tubby's BBQ vs Team 7004 - FHK Construction
8:00 pm S6 Team 7001 - Bast Dental vs Team 7003 - Tubby's BBQ
Thursday, March 9, 2017 Ann Wien
6:00 pm S7 Practice vs Team 303 - Doc Lounsbury
7:00 pm S6 Practice vs Team 708 - Sharp Construction
8:00 pm S6 Practice vs Team 705 - Great AK Shirt Co.
Thursday, March 9, 2017 Hunter
6:00 pm S7 Practice vs Team 302 - American Mechanical
7:00 pm S7 Practice vs Team 305 - Rise & Grind
8:00 pm S6 Practice vs Team 703 - Gold Standard Real Estate
Thursday, March 9, 2017 Pearl Creek
6:00 pm S6 Practice vs Team 707 - Hale & Associates
7:00 pm S6 Practice vs Team 702 - Optimist Club of Fairbanks
Thursday, March 9, 2017 Tanana-New
7:00 pm S6 Practice vs Team 7001 - Bast Dental
8:00 pm S6 Practice vs Team 7004 - FHK Construction
Thursday, March 9, 2017 Tanana-Old
7:00 pm S6 Practice vs Team 7005 - Team Fantazztic
8:00 pm S6 Practice vs Team 7003 - Tubby's BBQ
Thursday, March 9, 2017 Ticasuk Brown
6:00 pm S7 Practice vs Team 306 - (NP) KWild 94 FM
7:00 pm S6 Practice vs Team 7002 - Emerald Isle Pull Tabs
Thursday, March 9, 2017 Weller
6:00 pm S7 Practice vs Team 801 - First Nat'l Bank Alaska
7:00 pm S6 Practice vs Team 701 - First Nat'l Bank Alaska
Tuesday, March 21, 2017 Ann Wien
6:00 pm S8 109 B - States Real Estate vs Practice
6:00 pm S8 109 A - States Real Estate vs Practice
7:00 pm S8 110 A - KWLF vs Practice
7:00 pm S8 110 B - KWLF vs Practice
Tuesday, March 21, 2017 Hunter
6:00 pm S8 101 A - IBEW vs Practice
7:00 pm S8 102 A - Ben Lomond vs Practice
7:00 pm S8 102 B - Ben Lomond vs Practice
Tuesday, March 21, 2017 Ladd
6:00 pm S8 107 B - Hoo Doo Hooligans vs Practice
6:00 pm S8 107 A - Hoo Doo Hooligans vs Practice
7:00 pm S8 101 B - IBEW vs Practice
Tuesday, March 21, 2017 Pearl Creek
6:00 pm S8 105 A - Interior Airboaters Assn. vs Practice
6:00 pm S8 105 B - Interior Airboaters Assn. vs Practice
7:00 pm S8 106 B - Allstate Allstars vs Practice
7:00 pm S8 106 A - Allstate Allstars vs Practice
Tuesday, March 21, 2017 U-Park
6:00 pm S8 103 A - West Valley Vision Center vs Practice
6:00 pm S8 103 B - West Valley Vision Center vs Practice
7:00 pm S8 104 B - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
7:00 pm S8 104 A - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
Wednesday, March 22, 2017 Nordale
6:00 pm S8 108 B - Auto Trim Design vs Practice
6:00 pm S8 108 A - Auto Trim Design vs Practice
Thursday, March 23, 2017 Ann Wien
6:00 pm S8 109 B - States Real Estate vs Practice
6:00 pm S8 109 A - States Real Estate vs Practice
7:00 pm S8 110 A - KWLF vs Practice
7:00 pm S8 110 B - KWLF vs Practice
Thursday, March 23, 2017 Denali
6:00 pm S8 101 A - IBEW vs Practice
6:00 pm S8 101 B - IBEW vs Practice
7:00 pm S8 102 B - Ben Lomond vs Practice
7:00 pm S8 102 A - Ben Lomond vs Practice
Thursday, March 23, 2017 Ladd
6:00 pm S8 108 A - Auto Trim Design vs Practice
6:00 pm S8 108 B - Auto Trim Design vs Practice
7:00 pm S8 107 B - Hoo Doo Hooligans vs Practice
7:00 pm S8 107 A - Hoo Doo Hooligans vs Practice
Thursday, March 23, 2017 Pearl Creek
6:00 pm S8 105 B - Interior Airboaters Assn. vs Practice
6:00 pm S8 105 A - Interior Airboaters Assn. vs Practice
7:00 pm S8 106 B - Allstate Allstars vs Practice
7:00 pm S8 106 A - Allstate Allstars vs Practice
Thursday, March 23, 2017 U-Park
6:00 pm S8 103 A - West Valley Vision Center vs Practice
6:00 pm S8 103 B - West Valley Vision Center vs Practice
7:00 pm S8 104 B - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
7:00 pm S8 104 A - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
Tuesday, March 28, 2017 Ann Wien
6:00 pm S8 109 A - States Real Estate vs Practice
6:00 pm S8 109 B - States Real Estate vs Practice
7:00 pm S8 110 A - KWLF vs Practice
7:00 pm S8 110 B - KWLF vs Practice
Tuesday, March 28, 2017 Hunter
6:00 pm S8 101 A - IBEW vs Practice
6:00 pm S8 101 B - IBEW vs Practice
7:00 pm S8 102 A - Ben Lomond vs Practice
7:00 pm S8 102 B - Ben Lomond vs Practice
Tuesday, March 28, 2017 Ladd
6:00 pm S8 107 B - Hoo Doo Hooligans vs Practice
6:00 pm S8 107 A - Hoo Doo Hooligans vs Practice
Tuesday, March 28, 2017 Nordale
6:00 pm S8 105 B - Interior Airboaters Assn. vs Practice
6:00 pm S8 105 A - Interior Airboaters Assn. vs Practice
7:00 pm S8 106 A - Allstate Allstars vs Practice
7:00 pm S8 106 B - Allstate Allstars vs Practice
Tuesday, March 28, 2017 U-Park
6:00 pm S8 103 A - West Valley Vision Center vs Practice
6:00 pm S8 103 B - West Valley Vision Center vs Practice
7:00 pm S8 104 A - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
7:00 pm S8 104 B - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
Wednesday, March 29, 2017 Nordale
6:00 pm S8 108 A - Auto Trim Design vs Practice
6:00 pm S8 108 B - Auto Trim Design vs Practice
Thursday, March 30, 2017 Ann Wien
6:00 pm S8 106 B - Allstate Allstars vs 109 B - States Real Estate
6:45 pm S8 105 A - Interior Airboaters Assn. vs 104 A - Emerald Isle Pull Tabs
7:30 pm S8 110 A - KWLF vs 107 A - Hoo Doo Hooligans
Thursday, March 30, 2017 Denali
6:00 pm S8 108 A - Auto Trim Design vs 106 A - Allstate Allstars
6:45 pm S8 109 A - States Real Estate vs 102 A - Ben Lomond
Thursday, March 30, 2017 Ladd
6:00 pm S8 104 B - Emerald Isle Pull Tabs vs 110 B - KWLF
6:45 pm S8 101 A - IBEW vs 103 A - West Valley Vision Center
7:30 pm S8 107 B - Hoo Doo Hooligans vs 108 B - Auto Trim Design
Thursday, March 30, 2017 Nordale
6:00 pm S8 103 B - West Valley Vision Center vs 105 B - Interior Airboaters Assn.
6:45 pm S8 102 B - Ben Lomond vs 101 B - IBEW
Tuesday, April 4, 2017 Ann Wien
6:00 pm S8 109 A - States Real Estate vs Practice
6:00 pm S8 109 B - States Real Estate vs Practice
7:00 pm S8 110 A - KWLF vs Practice
7:00 pm S8 110 B - KWLF vs Practice
Tuesday, April 4, 2017 Hunter
6:00 pm S8 101 B - IBEW vs Practice
6:00 pm S8 101 A - IBEW vs Practice
7:00 pm S8 102 A - Ben Lomond vs Practice
7:00 pm S8 102 B - Ben Lomond vs Practice
Tuesday, April 4, 2017 Ladd
6:00 pm S8 107 B - Hoo Doo Hooligans vs Practice
6:00 pm S8 107 A - Hoo Doo Hooligans vs Practice
Tuesday, April 4, 2017 Nordale
6:00 pm S8 105 B - Interior Airboaters Assn. vs Practice
6:00 pm S8 105 A - Interior Airboaters Assn. vs Practice
7:00 pm S8 106 B - Allstate Allstars vs Practice
7:00 pm S8 106 A - Allstate Allstars vs Practice
Tuesday, April 4, 2017 U-Park
6:00 pm S8 103 B - West Valley Vision Center vs Practice
6:00 pm S8 103 A - West Valley Vision Center vs Practice
7:00 pm S8 104 A - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
7:00 pm S8 104 B - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
Wednesday, April 5, 2017 Ticasuk Brown
6:00 pm S8 108 A - Auto Trim Design vs Practice
6:00 pm S8 108 B - Auto Trim Design vs Practice
Thursday, April 6, 2017 Ann Wien
6:00 pm S8 108 A - Auto Trim Design vs 102 A - Ben Lomond
6:45 pm S8 107 A - Hoo Doo Hooligans vs 103 A - West Valley Vision Center
7:30 pm S8 105 A - Interior Airboaters Assn. vs 101 A - IBEW
Thursday, April 6, 2017 Denali
6:00 pm S8 108 B - Auto Trim Design vs 102 B - Ben Lomond
6:45 pm S8 110 B - KWLF vs 109 B - States Real Estate
7:30 pm S8 104 B - Emerald Isle Pull Tabs vs 106 B - Allstate Allstars
Thursday, April 6, 2017 Hunter
6:00 pm S8 106 A - Allstate Allstars vs 109 A - States Real Estate
6:45 pm S8 104 A - Emerald Isle Pull Tabs vs 110 A - KWLF
Thursday, April 6, 2017 Nordale
6:00 pm S8 107 B - Hoo Doo Hooligans vs 103 B - West Valley Vision Center
6:45 pm S8 105 B - Interior Airboaters Assn. vs 101 B - IBEW
Saturday, April 8, 2017 Randy Smith
9:00 am S8 102 A - Ben Lomond vs Skills Clinic Time
9:00 am S8 102 B - Ben Lomond vs Skills Clinic Time
9:00 am S8 104 A - Emerald Isle Pull Tabs vs Skills Clinic Time
9:00 am S8 104 B - Emerald Isle Pull Tabs vs Skills Clinic Time
9:15 am S8 103 B - West Valley Vision Center vs Picture Time
9:15 am S8 103 A - West Valley Vision Center vs Picture Time
9:30 am S8 101 A - IBEW vs Picture Time
9:30 am S8 101 B - IBEW vs Picture Time
10:00 am S8 101 A - IBEW vs Skills Clinic Time
10:00 am S8 102 A - Ben Lomond vs Picture Time
10:00 am S8 102 B - Ben Lomond vs Picture Time
10:00 am S8 104 B - Emerald Isle Pull Tabs vs Picture Time
10:00 am S8 104 A - Emerald Isle Pull Tabs vs Picture Time
10:00 am S8 101 B - IBEW vs Skills Clinic Time
10:00 am S8 103 A - West Valley Vision Center vs Skills Clinic Time
10:00 am S8 103 B - West Valley Vision Center vs Skills Clinic Time
10:15 am S8 105 B - Interior Airboaters Assn. vs Picture Time
10:15 am S8 105 A - Interior Airboaters Assn. vs Picture Time
10:30 am S8 106 A - Allstate Allstars vs Picture Time
10:30 am S8 106 B - Allstate Allstars vs Picture Time
11:00 am S8 106 B - Allstate Allstars vs Skills Clinic Time
11:00 am S8 105 B - Interior Airboaters Assn. vs Skills Clinic Time
11:00 am S8 106 A - Allstate Allstars vs Skills Clinic Time
11:00 am S8 105 A - Interior Airboaters Assn. vs Skills Clinic Time
11:15 am S8 107 B - Hoo Doo Hooligans vs Picture Time
11:15 am S8 107 A - Hoo Doo Hooligans vs Picture Time
11:30 am S8 108 A - Auto Trim Design vs Picture Time
11:30 am S8 108 B - Auto Trim Design vs Picture Time
12:00 pm S8 107 B - Hoo Doo Hooligans vs Skills Clinic Time
12:00 pm S8 108 B - Auto Trim Design vs Skills Clinic Time
12:00 pm S8 108 A - Auto Trim Design vs Skills Clinic Time
12:00 pm S8 107 A - Hoo Doo Hooligans vs Skills Clinic Time
12:00 pm S8 109 A - States Real Estate vs Picture Time
12:00 pm S8 109 B - States Real Estate vs Picture Time
12:15 pm S8 110 A - KWLF vs Picture Time
12:15 pm S8 110 B - KWLF vs Picture Time
1:00 pm S8 109 A - States Real Estate vs Skills Clinic Time
1:00 pm S8 109 B - States Real Estate vs Skills Clinic Time
1:00 pm S8 110 A - KWLF vs Skills Clinic Time
1:00 pm S8 110 B - KWLF vs Skills Clinic Time
Monday, April 10, 2017 Ann Wien
6:00 pm S8 108 B - Auto Trim Design vs 110 B - KWLF
6:45 pm S8 107 A - Hoo Doo Hooligans vs 108 A - Auto Trim Design
Tuesday, April 11, 2017 Ann Wien
6:00 pm S8 103 A - West Valley Vision Center vs 106 A - Allstate Allstars
6:45 pm S8 109 A - States Real Estate vs 104 A - Emerald Isle Pull Tabs
Tuesday, April 11, 2017 Hunter
6:00 pm S8 110 A - KWLF vs 105 A - Interior Airboaters Assn.
6:45 pm S8 107 B - Hoo Doo Hooligans vs 105 B - Interior Airboaters Assn.
7:30 pm S8 103 B - West Valley Vision Center vs 109 B - States Real Estate
Tuesday, April 11, 2017 Nordale
6:00 pm S8 102 A - Ben Lomond vs 101 A - IBEW
6:45 pm S8 101 B - IBEW vs 104 B - Emerald Isle Pull Tabs
7:30 pm S8 102 B - Ben Lomond vs 106 B - Allstate Allstars
Wednesday, April 12, 2017 Ann Wien
6:00 pm S8 109 B - States Real Estate vs Practice
6:00 pm S8 109 A - States Real Estate vs Practice
7:00 pm S8 110 B - KWLF vs Practice
7:00 pm S8 110 A - KWLF vs Practice
Wednesday, April 12, 2017 Denali
6:00 pm S8 101 A - IBEW vs Practice
6:00 pm S8 101 B - IBEW vs Practice
7:00 pm S8 102 B - Ben Lomond vs Practice
7:00 pm S8 102 A - Ben Lomond vs Practice
Wednesday, April 12, 2017 Nordale
6:00 pm S8 107 B - Hoo Doo Hooligans vs Practice
6:00 pm S8 107 A - Hoo Doo Hooligans vs Practice
7:00 pm S8 106 B - Allstate Allstars vs Practice
7:00 pm S8 106 A - Allstate Allstars vs Practice
Wednesday, April 12, 2017 Ticasuk Brown
6:00 pm S8 108 B - Auto Trim Design vs Practice
6:00 pm S8 108 A - Auto Trim Design vs Practice
7:00 pm S8 105 A - Interior Airboaters Assn. vs Practice
7:00 pm S8 105 B - Interior Airboaters Assn. vs Practice
Wednesday, April 12, 2017 Weller
6:00 pm S8 103 A - West Valley Vision Center vs Practice
6:00 pm S8 103 B - West Valley Vision Center vs Practice
7:00 pm S8 104 B - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
7:00 pm S8 104 A - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
Thursday, April 13, 2017 Ann Wien
6:00 pm S8 101 A - IBEW vs 110 A - KWLF
6:45 pm S8 103 B - West Valley Vision Center vs 104 B - Emerald Isle Pull Tabs
7:30 pm S8 102 A - Ben Lomond vs 107 A - Hoo Doo Hooligans
Thursday, April 13, 2017 Denali
6:00 pm S8 101 B - IBEW vs 110 B - KWLF
6:45 pm S8 106 B - Allstate Allstars vs 105 B - Interior Airboaters Assn.
Thursday, April 13, 2017 Ladd
6:00 pm S8 103 A - West Valley Vision Center vs 104 A - Emerald Isle Pull Tabs
6:45 pm S8 109 A - States Real Estate vs 108 A - Auto Trim Design
Thursday, April 13, 2017 Nordale
6:00 pm S8 109 B - States Real Estate vs 108 B - Auto Trim Design
6:45 pm S8 106 A - Allstate Allstars vs 105 A - Interior Airboaters Assn.
7:30 pm S8 102 B - Ben Lomond vs 107 B - Hoo Doo Hooligans
Tuesday, April 18, 2017 Ann Wien
6:00 pm S8 109 A - States Real Estate vs Practice
6:00 pm S8 109 B - States Real Estate vs Practice
7:00 pm S8 110 A - KWLF vs Practice
7:00 pm S8 110 B - KWLF vs Practice
Tuesday, April 18, 2017 Hunter
6:00 pm S8 101 B - IBEW vs Practice
6:00 pm S8 101 A - IBEW vs Practice
7:00 pm S8 102 A - Ben Lomond vs Practice
7:00 pm S8 102 B - Ben Lomond vs Practice
Tuesday, April 18, 2017 Ladd
6:00 pm S8 107 A - Hoo Doo Hooligans vs Practice
6:00 pm S8 107 B - Hoo Doo Hooligans vs Practice
Tuesday, April 18, 2017 Nordale
6:00 pm S8 105 B - Interior Airboaters Assn. vs Practice
6:00 pm S8 105 A - Interior Airboaters Assn. vs Practice
7:00 pm S8 106 B - Allstate Allstars vs Practice
7:00 pm S8 106 A - Allstate Allstars vs Practice
Tuesday, April 18, 2017 U-Park
6:00 pm S8 103 B - West Valley Vision Center vs Practice
6:00 pm S8 103 A - West Valley Vision Center vs Practice
7:00 pm S8 104 B - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
7:00 pm S8 104 A - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
Wednesday, April 19, 2017 Ticasuk Brown
6:00 pm S8 108 B - Auto Trim Design vs Practice
6:00 pm S8 108 A - Auto Trim Design vs Practice
Thursday, April 20, 2017 Ann Wien
6:00 pm S8 101 A - IBEW vs 107 A - Hoo Doo Hooligans
6:45 pm S8 109 B - States Real Estate vs 105 B - Interior Airboaters Assn.
Thursday, April 20, 2017 Denali
6:00 pm S8 104 B - Emerald Isle Pull Tabs vs 102 B - Ben Lomond
6:45 pm S8 110 B - KWLF vs 107 B - Hoo Doo Hooligans
Thursday, April 20, 2017 Hunter
6:00 pm S8 104 A - Emerald Isle Pull Tabs vs 102 A - Ben Lomond
6:45 pm S8 103 A - West Valley Vision Center vs 108 A - Auto Trim Design
7:30 pm S8 108 B - Auto Trim Design vs 101 B - IBEW
Thursday, April 20, 2017 Ladd
6:00 pm S8 109 A - States Real Estate vs 105 A - Interior Airboaters Assn.
6:45 pm S8 103 B - West Valley Vision Center vs 106 B - Allstate Allstars
7:30 pm S8 106 A - Allstate Allstars vs 110 A - KWLF
Monday, April 24, 2017 Ann Wien
6:00 pm S8 106 B - Allstate Allstars vs 108 B - Auto Trim Design
6:45 pm S8 108 A - Auto Trim Design vs 105 A - Interior Airboaters Assn.
Monday, April 24, 2017 Ladd
6:00 pm S8 104 B - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
6:00 pm S8 104 A - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
Monday, April 24, 2017 Nordale
6:00 pm S8 103 B - West Valley Vision Center vs Practice
6:00 pm S8 103 A - West Valley Vision Center vs Practice
Tuesday, April 25, 2017 Ann Wien
6:00 pm S8 102 A - Ben Lomond vs 103 A - West Valley Vision Center
6:45 pm S8 104 A - Emerald Isle Pull Tabs vs 107 A - Hoo Doo Hooligans
7:30 pm S8 101 A - IBEW vs 106 A - Allstate Allstars
Tuesday, April 25, 2017 Ladd
6:00 pm S8 102 B - Ben Lomond vs 109 B - States Real Estate
6:45 pm S8 104 B - Emerald Isle Pull Tabs vs 107 B - Hoo Doo Hooligans
Tuesday, April 25, 2017 Nordale
6:00 pm S8 105 B - Interior Airboaters Assn. vs 110 B - KWLF
6:45 pm S8 109 A - States Real Estate vs 110 A - KWLF
7:30 pm S8 101 B - IBEW vs 103 B - West Valley Vision Center
Wednesday, April 26, 2017 Ann Wien
6:00 pm S8 109 B - States Real Estate vs Practice
6:00 pm S8 109 A - States Real Estate vs Practice
7:00 pm S8 110 B - KWLF vs Practice
7:00 pm S8 110 A - KWLF vs Practice
Wednesday, April 26, 2017 Denali
6:00 pm S8 101 A - IBEW vs Practice
6:00 pm S8 101 B - IBEW vs Practice
7:00 pm S8 102 A - Ben Lomond vs Practice
7:00 pm S8 102 B - Ben Lomond vs Practice
Wednesday, April 26, 2017 Nordale
6:00 pm S8 107 A - Hoo Doo Hooligans vs Practice
6:00 pm S8 107 B - Hoo Doo Hooligans vs Practice
7:00 pm S8 106 B - Allstate Allstars vs Practice
7:00 pm S8 106 A - Allstate Allstars vs Practice
Wednesday, April 26, 2017 Ticasuk Brown
6:00 pm S8 108 B - Auto Trim Design vs Practice
6:00 pm S8 108 A - Auto Trim Design vs Practice
7:00 pm S8 105 A - Interior Airboaters Assn. vs Practice
7:00 pm S8 105 B - Interior Airboaters Assn. vs Practice
Thursday, April 27, 2017 Ann Wien
6:00 pm S8 105 B - Interior Airboaters Assn. vs 108 B - Auto Trim Design
6:45 pm S8 109 B - States Real Estate vs 104 B - Emerald Isle Pull Tabs
Thursday, April 27, 2017 Denali
6:00 pm S8 102 A - Ben Lomond vs 106 A - Allstate Allstars
6:45 pm S8 101 A - IBEW vs 104 A - Emerald Isle Pull Tabs
Thursday, April 27, 2017 Ladd
6:00 pm S8 106 B - Allstate Allstars vs 110 B - KWLF
6:45 pm S8 107 A - Hoo Doo Hooligans vs 105 A - Interior Airboaters Assn.
7:30 pm S8 102 B - Ben Lomond vs 103 B - West Valley Vision Center
Thursday, April 27, 2017 Pearl Creek
6:00 pm S8 108 A - Auto Trim Design vs 110 A - KWLF
6:45 pm S8 101 B - IBEW vs 107 B - Hoo Doo Hooligans
7:30 pm S8 103 A - West Valley Vision Center vs 109 A - States Real Estate
Monday, September 25, 2017 Randy Smith
7:00 pm S13 Team 308 - Extra Practice vs Team 305 - Arctic Home Living
8:00 pm S13 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Team 307 - Great AK Shirt Co.
Monday, September 25, 2017 Woodriver
6:00 pm S13 Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks vs Team 306 - Renewable Energy Systems
7:00 pm S13 Team 303 - Interior Airboaters Assn. vs Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs
Tuesday, September 26, 2017 Ann Wien
6:00 pm S12 Team 104 - Advance Printing vs Team 101 - American Mechanical
7:00 pm S10 Team 205 - Fairbanks Youth Sports vs Team 201 - Alaska Dreams
Tuesday, September 26, 2017 Denali
6:00 pm S11 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 712 - Renewable Energy Systems
7:00 pm S11 Team 707 - 96.9 The River vs Team 701 - West Valley Vision Center
8:00 pm S9 Team 603 - Green Thumb Garden Center vs Team 612 - Extra Practice
Tuesday, September 26, 2017 Hunter
6:00 pm S11 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Team 716 - Extra Practice
7:00 pm S9 Team 611 - Bad 2 da Bone BBQ vs Team 606 - Interior Airboater's Assn.
8:00 pm S9 Team 602 - Rocker Paint vs Team 604 - Northern Lights Dental Clinic
Tuesday, September 26, 2017 Ladd
6:00 pm S11 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Team 704 - Gold Standard Real Estate
7:00 pm S11 Team 715 - Chena's Grill vs Team 708 - Tubby's BBQ
8:00 pm S9 Team 609 - Alasconnect vs Team 601 - BlackHawk Works
Tuesday, September 26, 2017 Nordale
6:00 pm S11 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Team 710 - Atta-Boy Awards
7:00 pm S12 Team 103 - Northern Lights Dental Clinic vs Team 106 - Budget Fireworks
8:00 pm S10 Team 202 - Budget Fireworks vs Team 210 - Extra Practice
Tuesday, September 26, 2017 Pearl Creek
6:00 pm S11 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Team 709 - FHK Construction
7:00 pm S10 Team 204 - Ghemm Co. vs Team 206 - AK Window Installers
8:00 pm S10 Team 208 - Interior Excavation vs Team 209 - Wentz Orthodontics
Tuesday, September 26, 2017 Tanana-New
7:00 pm S9 Team 610 - West Valley Vision Center vs Team 607 - Bast Dental
8:00 pm S9 Team 608 - Mt. McKinley Bank vs Team 605 - Fairbanks Youth Sports
Tuesday, September 26, 2017 Weller
6:00 pm S12 Team 102 - Fairbanks Youth Sports vs Team 105 - Emerald Isle Pull Tabs
7:00 pm S11 Team 703 - Hale & Associates vs Team 713 - Doc Lounsbury
8:00 pm S10 Team 207 - Hale & Associates vs Team 203 - Seekins Ford
Wednesday, September 27, 2017 North Pole Middle
7:00 pm S13 Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 302 - Fairbanks Youth Sports
8:00 pm S13 Team 306 - Renewable Energy Systems vs Team 308 - Extra Practice
Wednesday, September 27, 2017 Woodriver
6:00 pm S13 Team 307 - Great AK Shirt Co. vs Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks
7:00 pm S13 Team 305 - Arctic Home Living vs Team 303 - Interior Airboaters Assn.
Thursday, September 28, 2017 Denali
6:00 pm S11 Team 701 - West Valley Vision Center vs Team 711 - Interior Airboater's Assn.
7:00 pm S10 Team 203 - Seekins Ford vs Team 205 - Fairbanks Youth Sports
8:00 pm S9 Team 604 - Northern Lights Dental Clinic vs Team 601 - BlackHawk Works
Thursday, September 28, 2017 Hunter
6:00 pm S11 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Team 715 - Chena's Grill
7:00 pm S11 Team 713 - Doc Lounsbury vs Team 714 - Great AK Shirt Co.
8:00 pm S9 Team 610 - West Valley Vision Center vs Team 609 - Alasconnect
Thursday, September 28, 2017 Ladd
6:00 pm S12 Team 103 - Northern Lights Dental Clinic vs Team 105 - Emerald Isle Pull Tabs
7:00 pm S11 Team 708 - Tubby's BBQ vs Team 705 - Elk's Lodge #1551
8:00 pm S10 Team 210 - Extra Practice vs Team 204 - Ghemm Co.
Thursday, September 28, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S11 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Team 707 - 96.9 The River
7:00 pm S12 Team 104 - Advance Printing vs Team 106 - Budget Fireworks
8:00 pm S10 Team 202 - Budget Fireworks vs Team 208 - Interior Excavation
Thursday, September 28, 2017 Pearl Creek
6:00 pm S12 Team 101 - American Mechanical vs Team 102 - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S10 Team 201 - Alaska Dreams vs Team 206 - AK Window Installers
8:00 pm S9 Team 605 - Fairbanks Youth Sports vs Team 603 - Green Thumb Garden Center
Thursday, September 28, 2017 Tanana-New
7:00 pm S11 Team 716 - Extra Practice vs Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs
8:00 pm S9 Team 611 - Bad 2 da Bone BBQ vs Team 602 - Rocker Paint
Thursday, September 28, 2017 Tanana-Old
7:00 pm S11 Team 709 - FHK Construction vs Team 703 - Hale & Associates
8:00 pm S10 Team 207 - Hale & Associates vs Team 209 - Wentz Orthodontics
Thursday, September 28, 2017 Weller
6:00 pm S11 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Team 702 - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S9 Team 612 - Extra Practice vs Team 608 - Mt. McKinley Bank
7:00 pm S9 Team 607 - Bast Dental vs Team 606 - Interior Airboater's Assn.
Monday, October 2, 2017 Ann Wien
6:00 pm S11 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Practice
7:00 pm S9 Team 610 - West Valley Vision Center vs Practice
8:00 pm S10 Team 207 - Hale & Associates vs Practice
Monday, October 2, 2017 Barnette
6:00 pm S12 Team 102 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
7:00 pm S12 Team 101 - American Mechanical vs Practice
8:00 pm S10 Team 201 - Alaska Dreams vs Practice
Monday, October 2, 2017 Joy
6:00 pm S11 Team 703 - Hale & Associates vs Practice
7:00 pm S9 Team 602 - Rocker Paint vs Practice
8:00 pm S9 Team 603 - Green Thumb Garden Center vs Practice
Monday, October 2, 2017 Ladd
6:00 pm S12 Team 104 - Advance Printing vs Practice
7:00 pm S11 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Practice
8:00 pm S10 Team 205 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
Monday, October 2, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S11 Team 716 - Extra Practice vs Practice
7:00 pm S9 Team 611 - Bad 2 da Bone BBQ vs Practice
Monday, October 2, 2017 Nordale
6:00 pm S12 Team 106 - Budget Fireworks vs Practice
7:00 pm S11 Team 701 - West Valley Vision Center vs Practice
8:00 pm S10 Team 202 - Budget Fireworks vs Practice
Monday, October 2, 2017 Randy Smith
7:00 pm S13 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks
8:00 pm S13 Team 308 - Extra Practice vs Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs
Monday, October 2, 2017 Ticasuk Brown
6:00 pm S11 Team 707 - 96.9 The River vs Practice
7:00 pm S12 Team 103 - Northern Lights Dental Clinic vs Practice
8:00 pm S9 Team 604 - Northern Lights Dental Clinic vs Practice
Monday, October 2, 2017 Woodriver
6:00 pm S13 Team 306 - Renewable Energy Systems vs Team 305 - Arctic Home Living
7:00 pm S13 Team 307 - Great AK Shirt Co. vs Team 303 - Interior Airboaters Assn.
8:00 pm S10 Team 204 - Ghemm Co. vs Practice
Tuesday, October 3, 2017 Ann Wien
6:00 pm S12 Team 106 - Budget Fireworks vs Team 101 - American Mechanical
7:00 pm S12 Team 102 - Fairbanks Youth Sports vs Team 104 - Advance Printing
8:00 pm S10 Team 203 - Seekins Ford vs Team 201 - Alaska Dreams
Tuesday, October 3, 2017 Denali
6:00 pm S11 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Team 715 - Chena's Grill
7:00 pm S11 Team 707 - 96.9 The River vs Team 714 - Great AK Shirt Co.
Tuesday, October 3, 2017 Hunter
6:00 pm S11 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs
7:00 pm S9 Team 603 - Green Thumb Garden Center vs Team 606 - Interior Airboater's Assn.
8:00 pm S9 Team 608 - Mt. McKinley Bank vs Team 610 - West Valley Vision Center
Tuesday, October 3, 2017 Ladd
6:00 pm S11 Team 716 - Extra Practice vs Team 705 - Elk's Lodge #1551
7:00 pm S11 Team 709 - FHK Construction vs Team 701 - West Valley Vision Center
8:00 pm S10 Team 204 - Ghemm Co. vs Team 209 - Wentz Orthodontics
Tuesday, October 3, 2017 Nordale
6:00 pm S11 Team 708 - Tubby's BBQ vs Team 704 - Gold Standard Real Estate
7:00 pm S11 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Team 713 - Doc Lounsbury
8:00 pm S9 Team 601 - BlackHawk Works vs Team 611 - Bad 2 da Bone BBQ
Tuesday, October 3, 2017 Pearl Creek
6:00 pm S12 Team 105 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 103 - Northern Lights Dental Clinic
7:00 pm S11 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Team 703 - Hale & Associates
Tuesday, October 3, 2017 Tanana-New
7:00 pm S9 Team 609 - Alasconnect vs Team 607 - Bast Dental
8:00 pm S9 Team 604 - Northern Lights Dental Clinic vs Team 605 - Fairbanks Youth Sports
Tuesday, October 3, 2017 Ticasuk Brown
6:00 pm S10 Team 202 - Budget Fireworks vs Team 207 - Hale & Associates
7:00 pm S10 Team 206 - AK Window Installers vs Team 205 - Fairbanks Youth Sports
Tuesday, October 3, 2017 Weller
6:00 pm S10 Team 210 - Extra Practice vs Team 208 - Interior Excavation
7:00 pm S9 Team 612 - Extra Practice vs Team 602 - Rocker Paint
Wednesday, October 4, 2017 Ann Wien
6:00 pm S11 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Practice
7:00 pm S11 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
8:00 pm S9 Team 606 - Interior Airboater's Assn. vs Practice
Wednesday, October 4, 2017 Barnette
6:00 pm S12 Team 105 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
7:00 pm S9 Team 605 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
8:00 pm S10 Team 206 - AK Window Installers vs Practice
Wednesday, October 4, 2017 Denali
6:00 pm S11 Team 708 - Tubby's BBQ vs Practice
7:00 pm S11 Team 709 - FHK Construction vs Practice
8:00 pm S10 Team 209 - Wentz Orthodontics vs Practice
Wednesday, October 4, 2017 Joy
6:00 pm S11 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
7:00 pm S9 Team 608 - Mt. McKinley Bank vs Practice
8:00 pm S10 Team 203 - Seekins Ford vs Practice
Wednesday, October 4, 2017 Nordale
6:00 pm S11 Team 715 - Chena's Grill vs Practice
7:00 pm S11 Team 713 - Doc Lounsbury vs Practice
8:00 pm S9 Team 601 - BlackHawk Works vs Practice
Wednesday, October 4, 2017 North Pole Middle
7:00 pm S11 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Practice
Wednesday, October 4, 2017 Ryan
7:00 pm S13 Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 306 - Renewable Energy Systems
8:00 pm S13 Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks vs Team 308 - Extra Practice
Wednesday, October 4, 2017 Ticasuk Brown
6:00 pm S9 Team 609 - Alasconnect vs Practice
7:00 pm S10 Team 205 - Fairbanks Youth Sports vs Team 210 - Extra Practice
Wednesday, October 4, 2017 Weller
6:00 pm S11 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Practice
7:00 pm S10 Team 208 - Interior Excavation vs Practice
8:00 pm S9 Team 607 - Bast Dental vs Practice
Wednesday, October 4, 2017 Woodriver
6:00 pm S13 Team 305 - Arctic Home Living vs Team 307 - Great AK Shirt Co.
7:00 pm S13 Team 303 - Interior Airboaters Assn. vs Team 302 - Fairbanks Youth Sports
8:00 pm S11 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Practice
Thursday, October 5, 2017 Boys & Girls Club
7:00 pm S11 Team 707 - 96.9 The River vs Team 711 - Interior Airboater's Assn.
8:00 pm S9 Team 601 - BlackHawk Works vs Team 612 - Extra Practice
Thursday, October 5, 2017 Denali
6:00 pm S11 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Team 709 - FHK Construction
7:00 pm S10 Team 209 - Wentz Orthodontics vs Team 206 - AK Window Installers
8:00 pm S10 Team 207 - Hale & Associates vs Team 208 - Interior Excavation
Thursday, October 5, 2017 Hunter
6:00 pm S11 Team 703 - Hale & Associates vs Team 708 - Tubby's BBQ
7:00 pm S11 Team 701 - West Valley Vision Center vs Team 713 - Doc Lounsbury
8:00 pm S10 Team 203 - Seekins Ford vs Team 202 - Budget Fireworks
Thursday, October 5, 2017 Ladd
6:00 pm S11 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Team 716 - Extra Practice
7:00 pm S9 Team 611 - Bad 2 da Bone BBQ vs Team 609 - Alasconnect
8:00 pm S9 Team 607 - Bast Dental vs Team 603 - Green Thumb Garden Center
Thursday, October 5, 2017 Pearl Creek
6:00 pm S12 Team 102 - Fairbanks Youth Sports vs Team 103 - Northern Lights Dental Clinic
7:00 pm S11 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 710 - Atta-Boy Awards
8:00 pm S9 Team 602 - Rocker Paint vs Team 608 - Mt. McKinley Bank
Thursday, October 5, 2017 Tanana-New
6:00 pm S11 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Team 712 - Renewable Energy Systems
8:00 pm S10 Team 204 - Ghemm Co. vs Team 201 - Alaska Dreams
Thursday, October 5, 2017 Tanana-Old
7:00 pm S11 Team 715 - Chena's Grill vs Team 702 - Fairbanks Youth Sports
8:00 pm S9 Team 606 - Interior Airboater's Assn. vs Team 604 - Northern Lights Dental Clinic
Thursday, October 5, 2017 Weller
6:00 pm S12 Team 105 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 106 - Budget Fireworks
7:00 pm S12 Team 101 - American Mechanical vs Team 104 - Advance Printing
8:00 pm S9 Team 605 - Fairbanks Youth Sports vs Team 610 - West Valley Vision Center
Monday, October 9, 2017 Ann Wien
6:00 pm S10 Team 204 - Ghemm Co. vs Practice
7:00 pm S11 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
8:00 pm S9 Team 606 - Interior Airboater's Assn. vs Practice
Monday, October 9, 2017 Barnette
6:00 pm S12 Team 102 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
7:00 pm S12 Team 101 - American Mechanical vs Practice
8:00 pm S10 Team 201 - Alaska Dreams vs Practice
Monday, October 9, 2017 Joy
6:00 pm S11 Team 703 - Hale & Associates vs Practice
7:00 pm S9 Team 602 - Rocker Paint vs Practice
8:00 pm S9 Team 603 - Green Thumb Garden Center vs Practice
Monday, October 9, 2017 Ladd
6:00 pm S12 Team 104 - Advance Printing vs Practice
7:00 pm S11 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Practice
8:00 pm S10 Team 205 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
Monday, October 9, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S11 Team 716 - Extra Practice vs Practice
7:00 pm S9 Team 611 - Bad 2 da Bone BBQ vs Practice
Monday, October 9, 2017 Nordale
6:00 pm S12 Team 106 - Budget Fireworks vs Practice
7:00 pm S11 Team 701 - West Valley Vision Center vs Practice
8:00 pm S10 Team 202 - Budget Fireworks vs Practice
Monday, October 9, 2017 Randy Smith
7:00 pm S10 Team 203 - Seekins Ford vs Practice
8:00 pm S13 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Team 308 - Extra Practice
Monday, October 9, 2017 Ticasuk Brown
6:00 pm S11 Team 707 - 96.9 The River vs Practice
7:00 pm S12 Team 103 - Northern Lights Dental Clinic vs Practice
8:00 pm S9 Team 604 - Northern Lights Dental Clinic vs Practice
Monday, October 9, 2017 U-Park
6:00 pm S11 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Practice
7:00 pm S9 Team 610 - West Valley Vision Center vs Practice
8:00 pm S10 Team 207 - Hale & Associates vs Practice
Monday, October 9, 2017 Woodriver
6:00 pm S13 Team 305 - Arctic Home Living vs Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks
7:00 pm S13 Team 307 - Great AK Shirt Co. vs Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs
8:00 pm S13 Team 303 - Interior Airboaters Assn. vs Team 306 - Renewable Energy Systems
Tuesday, October 10, 2017 Ann Wien
6:00 pm S11 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Team 710 - Atta-Boy Awards
7:00 pm S10 Team 202 - Budget Fireworks vs Team 204 - Ghemm Co.
8:00 pm S9 Team 612 - Extra Practice vs Team 610 - West Valley Vision Center
Tuesday, October 10, 2017 Denali
6:00 pm S11 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Team 714 - Great AK Shirt Co.
7:00 pm S11 Team 708 - Tubby's BBQ vs Team 713 - Doc Lounsbury
Tuesday, October 10, 2017 Hunter
6:00 pm S11 Team 701 - West Valley Vision Center vs Team 702 - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S9 Team 605 - Fairbanks Youth Sports vs Team 601 - BlackHawk Works
8:00 pm S10 Team 206 - AK Window Installers vs Team 203 - Seekins Ford
Tuesday, October 10, 2017 Ladd
6:00 pm S12 Team 104 - Advance Printing vs Team 106 - Budget Fireworks
7:00 pm S12 Team 101 - American Mechanical vs Team 105 - Emerald Isle Pull Tabs
8:00 pm S10 Team 201 - Alaska Dreams vs Team 207 - Hale & Associates
Tuesday, October 10, 2017 Nordale
6:00 pm S12 Team 103 - Northern Lights Dental Clinic vs Team 102 - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S9 Team 603 - Green Thumb Garden Center vs Team 602 - Rocker Paint
8:00 pm S9 Team 609 - Alasconnect vs Team 604 - Northern Lights Dental Clinic
Tuesday, October 10, 2017 Pearl Creek
6:00 pm S11 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Team 712 - Renewable Energy Systems
7:00 pm S11 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 715 - Chena's Grill
8:00 pm S9 Team 606 - Interior Airboater's Assn. vs Team 608 - Mt. McKinley Bank
Tuesday, October 10, 2017 Tanana-New
7:00 pm S11 Team 703 - Hale & Associates vs Team 716 - Extra Practice
8:00 pm S9 Team 607 - Bast Dental vs Team 611 - Bad 2 da Bone BBQ
Tuesday, October 10, 2017 Ticasuk Brown
6:00 pm S11 Team 709 - FHK Construction vs Team 707 - 96.9 The River
7:00 pm S10 Team 208 - Interior Excavation vs Team 205 - Fairbanks Youth Sports
8:00 pm S10 Team 209 - Wentz Orthodontics vs Team 210 - Extra Practice
Wednesday, October 11, 2017 Ann Wien
6:00 pm S11 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Practice
7:00 pm S11 Team 713 - Doc Lounsbury vs Practice
8:00 pm S9 Team 607 - Bast Dental vs Practice
Wednesday, October 11, 2017 Barnette
6:00 pm S12 Team 105 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
7:00 pm S9 Team 605 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
8:00 pm S10 Team 206 - AK Window Installers vs Practice
Wednesday, October 11, 2017 Denali
6:00 pm S11 Team 709 - FHK Construction vs Practice
7:00 pm S10 Team 209 - Wentz Orthodontics vs Practice
8:00 pm S9 Team 609 - Alasconnect vs Practice
Wednesday, October 11, 2017 Joy
6:00 pm S11 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
7:00 pm S9 Team 608 - Mt. McKinley Bank vs Practice
Wednesday, October 11, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S11 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Practice
Wednesday, October 11, 2017 Nordale
6:00 pm S11 Team 715 - Chena's Grill vs Practice
7:00 pm S10 Team 208 - Interior Excavation vs Practice
Wednesday, October 11, 2017 North Pole Middle
7:00 pm S13 Team 308 - Extra Practice vs Team 307 - Great AK Shirt Co.
Wednesday, October 11, 2017 U-Park
6:00 pm S11 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Practice
7:00 pm S11 Team 708 - Tubby's BBQ vs Practice
8:00 pm S9 Team 601 - BlackHawk Works vs Practice
Wednesday, October 11, 2017 Weller
6:00 pm S11 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Practice
Wednesday, October 11, 2017 Woodriver
6:00 pm S13 Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 305 - Arctic Home Living
7:00 pm S13 Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks vs Team 303 - Interior Airboaters Assn.
8:00 pm S13 Team 306 - Renewable Energy Systems vs Team 302 - Fairbanks Youth Sports
Thursday, October 12, 2017 Boys & Girls Club
7:00 pm S9 Team 605 - Fairbanks Youth Sports vs Team 612 - Extra Practice
8:00 pm S10 Team 206 - AK Window Installers vs Team 210 - Extra Practice
Thursday, October 12, 2017 Denali
6:00 pm S10 Team 207 - Hale & Associates vs Team 204 - Ghemm Co.
7:00 pm S11 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs
8:00 pm S9 Team 608 - Mt. McKinley Bank vs Team 607 - Bast Dental
Thursday, October 12, 2017 Hunter
6:00 pm S11 Team 713 - Doc Lounsbury vs Team 707 - 96.9 The River
7:00 pm S12 Team 101 - American Mechanical vs Team 105 - Emerald Isle Pull Tabs
8:00 pm S10 Team 205 - Fairbanks Youth Sports vs Team 201 - Alaska Dreams
Thursday, October 12, 2017 Ladd
6:00 pm S12 Team 103 - Northern Lights Dental Clinic vs Team 106 - Budget Fireworks
7:00 pm S12 Team 102 - Fairbanks Youth Sports vs Team 104 - Advance Printing
8:00 pm S11 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Team 703 - Hale & Associates
Thursday, October 12, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S11 Team 716 - Extra Practice vs Team 704 - Gold Standard Real Estate
7:00 pm S9 Team 604 - Northern Lights Dental Clinic vs Team 611 - Bad 2 da Bone BBQ
8:00 pm S9 Team 602 - Rocker Paint vs Team 610 - West Valley Vision Center
Thursday, October 12, 2017 Pearl Creek
6:00 pm S11 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Team 715 - Chena's Grill
7:00 pm S9 Team 601 - BlackHawk Works vs Team 603 - Green Thumb Garden Center
8:00 pm S10 Team 208 - Interior Excavation vs Team 203 - Seekins Ford
Thursday, October 12, 2017 Tanana-New
7:00 pm S11 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Team 712 - Renewable Energy Systems
8:00 pm S9 Team 606 - Interior Airboater's Assn. vs Team 609 - Alasconnect
Thursday, October 12, 2017 Weller
6:00 pm S11 Team 701 - West Valley Vision Center vs Team 708 - Tubby's BBQ
7:00 pm S11 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Team 709 - FHK Construction
8:00 pm S10 Team 202 - Budget Fireworks vs Team 209 - Wentz Orthodontics
Monday, October 16, 2017 Ann Wien
6:00 pm S11 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
7:00 pm S9 Team 606 - Interior Airboater's Assn. vs Practice
8:00 pm S10 Team 207 - Hale & Associates vs Practice
Monday, October 16, 2017 Barnette
6:00 pm S12 Team 102 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
7:00 pm S12 Team 101 - American Mechanical vs Practice
8:00 pm S10 Team 201 - Alaska Dreams vs Practice
Monday, October 16, 2017 Joy
6:00 pm S11 Team 703 - Hale & Associates vs Practice
7:00 pm S9 Team 602 - Rocker Paint vs Practice
8:00 pm S9 Team 603 - Green Thumb Garden Center vs Practice
Monday, October 16, 2017 Ladd
6:00 pm S12 Team 104 - Advance Printing vs Practice
7:00 pm S11 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Practice
8:00 pm S10 Team 205 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
Monday, October 16, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S11 Team 707 - 96.9 The River vs Practice
7:00 pm S12 Team 103 - Northern Lights Dental Clinic vs Practice
8:00 pm S9 Team 604 - Northern Lights Dental Clinic vs Practice
Monday, October 16, 2017 Nordale
6:00 pm S10 Team 202 - Budget Fireworks vs Practice
7:00 pm S11 Team 701 - West Valley Vision Center vs Practice
8:00 pm S12 Team 106 - Budget Fireworks vs Practice
Monday, October 16, 2017 North Pole Middle
7:00 pm S11 Team 716 - Extra Practice vs Practice
8:00 pm S9 Team 611 - Bad 2 da Bone BBQ vs Practice
Monday, October 16, 2017 Randy Smith
7:00 pm S10 Team 203 - Seekins Ford vs Practice
8:00 pm S13 Team 303 - Interior Airboaters Assn. vs Team 308 - Extra Practice
Monday, October 16, 2017 U-Park
6:00 pm S11 Team 715 - Chena's Grill vs Practice
7:00 pm S11 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Practice
8:00 pm S9 Team 610 - West Valley Vision Center vs Practice
Monday, October 16, 2017 Woodriver
6:00 pm S13 Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks vs Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs
7:00 pm S13 Team 306 - Renewable Energy Systems vs Team 307 - Great AK Shirt Co.
8:00 pm S13 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Team 305 - Arctic Home Living
Tuesday, October 17, 2017 Ann Wien
6:00 pm S11 Team 709 - FHK Construction vs Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs
7:00 pm S11 Team 703 - Hale & Associates vs Team 711 - Interior Airboater's Assn.
8:00 pm S10 Team 209 - Wentz Orthodontics vs Team 203 - Seekins Ford
Tuesday, October 17, 2017 Denali
6:00 pm S12 Team 105 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 104 - Advance Printing
7:00 pm S12 Team 103 - Northern Lights Dental Clinic vs Team 106 - Budget Fireworks
8:00 pm S9 Team 601 - BlackHawk Works vs Team 602 - Rocker Paint
Tuesday, October 17, 2017 Hunter
6:00 pm S12 Team 101 - American Mechanical vs Team 102 - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S11 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Team 710 - Atta-Boy Awards
8:00 pm S10 Team 206 - AK Window Installers vs Team 201 - Alaska Dreams
Tuesday, October 17, 2017 Ladd
6:00 pm S11 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Team 701 - West Valley Vision Center
7:00 pm S9 Team 610 - West Valley Vision Center vs Team 604 - Northern Lights Dental Clinic
8:00 pm S9 Team 606 - Interior Airboater's Assn. vs Team 612 - Extra Practice
Tuesday, October 17, 2017 Nordale
6:00 pm S11 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Team 715 - Chena's Grill
7:00 pm S10 Team 208 - Interior Excavation vs Team 204 - Ghemm Co.
8:00 pm S9 Team 608 - Mt. McKinley Bank vs Team 611 - Bad 2 da Bone BBQ
Tuesday, October 17, 2017 Pearl Creek
6:00 pm S11 Team 707 - 96.9 The River vs Team 708 - Tubby's BBQ
7:00 pm S10 Team 205 - Fairbanks Youth Sports vs Team 202 - Budget Fireworks
8:00 pm S10 Team 210 - Extra Practice vs Team 207 - Hale & Associates
Tuesday, October 17, 2017 Tanana-New
7:00 pm S11 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Team 702 - Fairbanks Youth Sports
Tuesday, October 17, 2017 Weller
6:00 pm S11 Team 716 - Extra Practice vs Team 713 - Doc Lounsbury
7:00 pm S9 Team 605 - Fairbanks Youth Sports vs Team 607 - Bast Dental
Wednesday, October 18, 2017 Ann Wien
6:00 pm S11 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Practice
7:00 pm S11 Team 713 - Doc Lounsbury vs Practice
8:00 pm S9 Team 607 - Bast Dental vs Practice
Wednesday, October 18, 2017 Barnette
6:00 pm S12 Team 105 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
7:00 pm S9 Team 605 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
8:00 pm S10 Team 206 - AK Window Installers vs Practice
Wednesday, October 18, 2017 Denali
6:00 pm S11 Team 709 - FHK Construction vs Practice
7:00 pm S10 Team 209 - Wentz Orthodontics vs Practice
Wednesday, October 18, 2017 Joy
6:00 pm S11 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
7:00 pm S9 Team 608 - Mt. McKinley Bank vs Practice
Wednesday, October 18, 2017 Nordale
6:00 pm S10 Team 208 - Interior Excavation vs Practice
7:00 pm S9 Team 609 - Alasconnect vs Practice
Wednesday, October 18, 2017 North Pole Middle
7:00 pm S11 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Practice
Wednesday, October 18, 2017 Ryan
7:00 pm S9 Team 601 - BlackHawk Works vs Practice
8:00 pm S13 Team 307 - Great AK Shirt Co. vs Team 308 - Extra Practice
Wednesday, October 18, 2017 U-Park
6:00 pm S11 Team 708 - Tubby's BBQ vs Practice
7:00 pm S11 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Practice
8:00 pm S10 Team 204 - Ghemm Co. vs Practice
Wednesday, October 18, 2017 Weller
6:00 pm S11 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Practice
Wednesday, October 18, 2017 Woodriver
6:00 pm S13 Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 303 - Interior Airboaters Assn.
7:00 pm S13 Team 305 - Arctic Home Living vs Team 302 - Fairbanks Youth Sports
8:00 pm S13 Team 306 - Renewable Energy Systems vs Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks
Thursday, October 19, 2017 Boys & Girls Club
7:00 pm S10 Team 210 - Extra Practice vs Team 205 - Fairbanks Youth Sports
8:00 pm S9 Team 607 - Bast Dental vs Team 612 - Extra Practice
Thursday, October 19, 2017 Denali
6:00 pm S11 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Team 704 - Gold Standard Real Estate
7:00 pm S9 Team 602 - Rocker Paint vs Team 606 - Interior Airboater's Assn.
8:00 pm S10 Team 201 - Alaska Dreams vs Team 208 - Interior Excavation
Thursday, October 19, 2017 Hunter
6:00 pm S12 Team 105 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 102 - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S11 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 703 - Hale & Associates
8:00 pm S9 Team 608 - Mt. McKinley Bank vs Team 601 - BlackHawk Works
Thursday, October 19, 2017 Ladd
6:00 pm S11 Team 707 - 96.9 The River vs Team 716 - Extra Practice
7:00 pm S11 Team 709 - FHK Construction vs Team 715 - Chena's Grill
8:00 pm S10 Team 209 - Wentz Orthodontics vs Team 207 - Hale & Associates
Thursday, October 19, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S11 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Team 705 - Elk's Lodge #1551
7:00 pm S10 Team 204 - Ghemm Co. vs Team 203 - Seekins Ford
8:00 pm S9 Team 609 - Alasconnect vs Team 605 - Fairbanks Youth Sports
Thursday, October 19, 2017 Pearl Creek
6:00 pm S11 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Team 701 - West Valley Vision Center
7:00 pm S12 Team 106 - Budget Fireworks vs Team 104 - Advance Printing
8:00 pm S9 Team 603 - Green Thumb Garden Center vs Team 604 - Northern Lights Dental Clinic
Thursday, October 19, 2017 Tanana-New
7:00 pm S10 Team 202 - Budget Fireworks vs Team 206 - AK Window Installers
8:00 pm S9 Team 610 - West Valley Vision Center vs Team 611 - Bad 2 da Bone BBQ
Thursday, October 19, 2017 Weller
6:00 pm S11 Team 708 - Tubby's BBQ vs Team 711 - Interior Airboater's Assn.
7:00 pm S11 Team 713 - Doc Lounsbury vs Team 712 - Renewable Energy Systems
8:00 pm S12 Team 101 - American Mechanical vs Team 103 - Northern Lights Dental Clinic
Saturday, October 21, 2017 Ladd
9:00 am S12 Team 104 - Advance Printing vs Team 103 - Northern Lights Dental Clinic
10:00 am S11 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Team 709 - FHK Construction
11:00 am S12 Team 105 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 101 - American Mechanical
12:00 pm S11 Team 715 - Chena's Grill vs Team 713 - Doc Lounsbury
1:00 pm S12 Team 102 - Fairbanks Youth Sports vs Team 106 - Budget Fireworks
2:00 pm S11 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 707 - 96.9 The River
3:00 pm S11 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Team 703 - Hale & Associates
4:00 pm S10 Team 201 - Alaska Dreams vs Team 204 - Ghemm Co.
Saturday, October 21, 2017 Tanana-New
9:00 am S10 Team 203 - Seekins Ford vs Team 208 - Interior Excavation
10:00 am S11 Team 701 - West Valley Vision Center vs Team 703 - Hale & Associates
11:00 am S10 Team 206 - AK Window Installers vs Team 207 - Hale & Associates
12:00 pm S10 Team 201 - Alaska Dreams vs Team 202 - Budget Fireworks
1:00 pm S11 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Team 705 - Elk's Lodge #1551
2:00 pm S10 Team 204 - Ghemm Co. vs Team 207 - Hale & Associates
3:00 pm S9 Team 605 - Fairbanks Youth Sports vs Team 604 - Northern Lights Dental Clinic
4:00 pm S9 Team 601 - BlackHawk Works vs Team 609 - Alasconnect
Saturday, October 21, 2017 Tanana-Old
9:00 am S11 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Team 714 - Great AK Shirt Co.
10:00 am S11 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Team 711 - Interior Airboater's Assn.
11:00 am S9 Team 606 - Interior Airboater's Assn. vs Team 607 - Bast Dental
12:00 pm S10 Team 209 - Wentz Orthodontics vs Team 205 - Fairbanks Youth Sports
1:00 pm S9 Team 610 - West Valley Vision Center vs Team 608 - Mt. McKinley Bank
2:00 pm S9 Team 602 - Rocker Paint vs Team 611 - Bad 2 da Bone BBQ
3:00 pm S9 Team 603 - Green Thumb Garden Center vs Team 610 - West Valley Vision Center
4:00 pm S11 Team 716 - Extra Practice vs Team 708 - Tubby's BBQ
Monday, October 23, 2017 Ann Wien
6:00 pm S11 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
7:00 pm S9 Team 606 - Interior Airboater's Assn. vs Practice
8:00 pm S10 Team 204 - Ghemm Co. vs Practice
Monday, October 23, 2017 Barnette
6:00 pm S12 Team 102 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
7:00 pm S12 Team 101 - American Mechanical vs Practice
8:00 pm S10 Team 201 - Alaska Dreams vs Practice
Monday, October 23, 2017 Joy
6:00 pm S11 Team 703 - Hale & Associates vs Practice
7:00 pm S9 Team 602 - Rocker Paint vs Practice
8:00 pm S9 Team 603 - Green Thumb Garden Center vs Practice
Monday, October 23, 2017 Ladd
6:00 pm S12 Team 104 - Advance Printing vs Practice
7:00 pm S11 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Practice
8:00 pm S10 Team 205 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
Monday, October 23, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S11 Team 716 - Extra Practice vs Practice
7:00 pm S9 Team 611 - Bad 2 da Bone BBQ vs Practice
Monday, October 23, 2017 Nordale
6:00 pm S10 Team 202 - Budget Fireworks vs Practice
7:00 pm S11 Team 701 - West Valley Vision Center vs Practice
8:00 pm S12 Team 106 - Budget Fireworks vs Practice
Monday, October 23, 2017 Randy Smith
7:00 pm S10 Team 203 - Seekins Ford vs Practice
8:00 pm S13 Team 308 - Extra Practice vs Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks
Monday, October 23, 2017 Ticasuk Brown
6:00 pm S11 Team 707 - 96.9 The River vs Practice
7:00 pm S12 Team 103 - Northern Lights Dental Clinic vs Practice
8:00 pm S9 Team 604 - Northern Lights Dental Clinic vs Practice
Monday, October 23, 2017 U-Park
6:00 pm S11 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Practice
7:00 pm S9 Team 610 - West Valley Vision Center vs Practice
8:00 pm S10 Team 207 - Hale & Associates vs Practice
Monday, October 23, 2017 Woodriver
6:00 pm S13 Team 305 - Arctic Home Living vs Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs
7:00 pm S13 Team 303 - Interior Airboaters Assn. vs Team 307 - Great AK Shirt Co.
8:00 pm S13 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Team 306 - Renewable Energy Systems
Tuesday, October 24, 2017 Ann Wien
6:00 pm S11 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs
7:00 pm S9 Team 609 - Alasconnect vs Team 608 - Mt. McKinley Bank
Tuesday, October 24, 2017 Denali
6:00 pm S11 Team 709 - FHK Construction vs Team 708 - Tubby's BBQ
7:00 pm S10 Team 209 - Wentz Orthodontics vs Team 201 - Alaska Dreams
8:00 pm S9 Team 601 - BlackHawk Works vs Team 607 - Bast Dental
Tuesday, October 24, 2017 Hunter
6:00 pm S12 Team 101 - American Mechanical vs Team 106 - Budget Fireworks
7:00 pm S12 Team 103 - Northern Lights Dental Clinic vs Team 104 - Advance Printing
8:00 pm S10 Team 207 - Hale & Associates vs Team 202 - Budget Fireworks
Tuesday, October 24, 2017 Ladd
6:00 pm S11 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Team 707 - 96.9 The River
7:00 pm S11 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Team 705 - Elk's Lodge #1551
8:00 pm S10 Team 204 - Ghemm Co. vs Team 205 - Fairbanks Youth Sports
Tuesday, October 24, 2017 Nordale
6:00 pm S11 Team 703 - Hale & Associates vs Team 715 - Chena's Grill
7:00 pm S11 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Team 713 - Doc Lounsbury
8:00 pm S9 Team 606 - Interior Airboater's Assn. vs Team 610 - West Valley Vision Center
Tuesday, October 24, 2017 Pearl Creek
6:00 pm S12 Team 105 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 102 - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S9 Team 602 - Rocker Paint vs Team 605 - Fairbanks Youth Sports
Tuesday, October 24, 2017 Tanana-New
7:00 pm S11 Team 701 - West Valley Vision Center vs Team 714 - Great AK Shirt Co.
8:00 pm S10 Team 203 - Seekins Ford vs Team 206 - AK Window Installers
Tuesday, October 24, 2017 Ticasuk Brown
6:00 pm S11 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Team 716 - Extra Practice
7:00 pm S9 Team 611 - Bad 2 da Bone BBQ vs Team 603 - Green Thumb Garden Center
8:00 pm S9 Team 604 - Northern Lights Dental Clinic vs Team 612 - Extra Practice
Tuesday, October 24, 2017 Weller
6:00 pm S10 Team 208 - Interior Excavation vs Team 210 - Extra Practice
Wednesday, October 25, 2017 Ann Wien
6:00 pm S11 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Practice
7:00 pm S11 Team 713 - Doc Lounsbury vs Practice
8:00 pm S9 Team 607 - Bast Dental vs Practice
Wednesday, October 25, 2017 Barnette
6:00 pm S12 Team 105 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
7:00 pm S9 Team 605 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
8:00 pm S10 Team 206 - AK Window Installers vs Practice
Wednesday, October 25, 2017 Denali
6:00 pm S9 Team 609 - Alasconnect vs Practice
7:00 pm S11 Team 709 - FHK Construction vs Practice
8:00 pm S10 Team 209 - Wentz Orthodontics vs Practice
Wednesday, October 25, 2017 Joy
6:00 pm S11 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
7:00 pm S9 Team 608 - Mt. McKinley Bank vs Practice
Wednesday, October 25, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S11 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Practice
7:00 pm S9 Team 611 - Bad 2 da Bone BBQ vs Team 612 - Extra Practice
Wednesday, October 25, 2017 Nordale
6:00 pm S11 Team 715 - Chena's Grill vs Practice
7:00 pm S10 Team 208 - Interior Excavation vs Practice
Wednesday, October 25, 2017 North Pole Middle
7:00 pm S13 Team 308 - Extra Practice vs Team 306 - Renewable Energy Systems
Wednesday, October 25, 2017 U-Park
6:00 pm S11 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Practice
7:00 pm S11 Team 708 - Tubby's BBQ vs Practice
8:00 pm S9 Team 601 - BlackHawk Works vs Practice
Wednesday, October 25, 2017 Weller
6:00 pm S11 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Practice
Wednesday, October 25, 2017 Woodriver
6:00 pm S13 Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks vs Team 307 - Great AK Shirt Co.
7:00 pm S13 Team 303 - Interior Airboaters Assn. vs Team 305 - Arctic Home Living
8:00 pm S13 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs
Thursday, October 26, 2017 Boys & Girls Club
7:00 pm S12 Team 103 - Northern Lights Dental Clinic vs Team 101 - American Mechanical
8:00 pm S10 Team 207 - Hale & Associates vs Team 210 - Extra Practice
Thursday, October 26, 2017 Hunter
6:00 pm S11 Team 715 - Chena's Grill vs Team 716 - Extra Practice
7:00 pm S12 Team 102 - Fairbanks Youth Sports vs Team 104 - Advance Printing
8:00 pm S10 Team 202 - Budget Fireworks vs Team 203 - Seekins Ford
Thursday, October 26, 2017 Ladd
6:00 pm S11 Team 713 - Doc Lounsbury vs Team 709 - FHK Construction
7:00 pm S10 Team 205 - Fairbanks Youth Sports vs Team 209 - Wentz Orthodontics
8:00 pm S9 Team 602 - Rocker Paint vs Team 609 - Alasconnect
Thursday, October 26, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S11 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Team 712 - Renewable Energy Systems
7:00 pm S11 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Team 707 - 96.9 The River
8:00 pm S9 Team 604 - Northern Lights Dental Clinic vs Team 607 - Bast Dental
Thursday, October 26, 2017 Pearl Creek
6:00 pm S10 Team 206 - AK Window Installers vs Team 208 - Interior Excavation
7:00 pm S11 Team 701 - West Valley Vision Center vs Team 704 - Gold Standard Real Estate
8:00 pm S9 Team 610 - West Valley Vision Center vs Team 601 - BlackHawk Works
Thursday, October 26, 2017 Tanana-New
7:00 pm S11 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs
8:00 pm S9 Team 608 - Mt. McKinley Bank vs Team 603 - Green Thumb Garden Center
Thursday, October 26, 2017 Weller
6:00 pm S12 Team 106 - Budget Fireworks vs Team 105 - Emerald Isle Pull Tabs
7:00 pm S11 Team 708 - Tubby's BBQ vs Team 702 - Fairbanks Youth Sports
8:00 pm S9 Team 606 - Interior Airboater's Assn. vs Team 605 - Fairbanks Youth Sports
Monday, October 30, 2017 Ann Wien
6:00 pm S10 Team 204 - Ghemm Co. vs Practice
7:00 pm S11 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
8:00 pm S9 Team 606 - Interior Airboater's Assn. vs Practice
Monday, October 30, 2017 Barnette
6:00 pm S12 Team 102 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
7:00 pm S12 Team 101 - American Mechanical vs Practice
8:00 pm S10 Team 201 - Alaska Dreams vs Practice
Monday, October 30, 2017 Joy
6:00 pm S11 Team 703 - Hale & Associates vs Practice
7:00 pm S9 Team 602 - Rocker Paint vs Practice
8:00 pm S9 Team 603 - Green Thumb Garden Center vs Practice
Monday, October 30, 2017 Ladd
6:00 pm S12 Team 104 - Advance Printing vs Practice
7:00 pm S11 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Practice
8:00 pm S10 Team 205 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
Monday, October 30, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S11 Team 716 - Extra Practice vs Practice
7:00 pm S9 Team 611 - Bad 2 da Bone BBQ vs Practice
Monday, October 30, 2017 Nordale
6:00 pm S12 Team 106 - Budget Fireworks vs Practice
7:00 pm S11 Team 701 - West Valley Vision Center vs Practice
8:00 pm S10 Team 202 - Budget Fireworks vs Practice
Monday, October 30, 2017 Randy Smith
7:00 pm S10 Team 203 - Seekins Ford vs Practice
8:00 pm S13 Team 308 - Extra Practice vs Team 302 - Fairbanks Youth Sports
Monday, October 30, 2017 Ticasuk Brown
6:00 pm S11 Team 707 - 96.9 The River vs Practice
7:00 pm S12 Team 103 - Northern Lights Dental Clinic vs Practice
8:00 pm S9 Team 604 - Northern Lights Dental Clinic vs Practice
Monday, October 30, 2017 U-Park
6:00 pm S11 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Practice
7:00 pm S9 Team 610 - West Valley Vision Center vs Practice
8:00 pm S10 Team 207 - Hale & Associates vs Practice
Monday, October 30, 2017 Woodriver
6:00 pm S13 Team 305 - Arctic Home Living vs Team 306 - Renewable Energy Systems
7:00 pm S13 Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 307 - Great AK Shirt Co.
8:00 pm S13 Team 303 - Interior Airboaters Assn. vs Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks
Wednesday, November 1, 2017 Ann Wien
6:00 pm S11 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Practice
7:00 pm S11 Team 713 - Doc Lounsbury vs Practice
8:00 pm S9 Team 607 - Bast Dental vs Practice
Wednesday, November 1, 2017 Barnette
6:00 pm S12 Team 105 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
7:00 pm S9 Team 605 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
8:00 pm S10 Team 206 - AK Window Installers vs Practice
Wednesday, November 1, 2017 Denali
6:00 pm S11 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Practice
7:00 pm S11 Team 709 - FHK Construction vs Practice
8:00 pm S10 Team 209 - Wentz Orthodontics vs Practice
Wednesday, November 1, 2017 Joy
6:00 pm S11 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
7:00 pm S9 Team 608 - Mt. McKinley Bank vs Practice
Wednesday, November 1, 2017 Nordale
6:00 pm S10 Team 208 - Interior Excavation vs Practice
7:00 pm S9 Team 609 - Alasconnect vs Practice
Wednesday, November 1, 2017 North Pole Middle
7:00 pm S11 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Practice
Wednesday, November 1, 2017 Ryan
7:00 pm S13 Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 308 - Extra Practice
8:00 pm S9 Team 601 - BlackHawk Works vs Practice
Wednesday, November 1, 2017 U-Park
6:00 pm S11 Team 708 - Tubby's BBQ vs Practice
7:00 pm S11 Team 715 - Chena's Grill vs Practice
Wednesday, November 1, 2017 Weller
6:00 pm S11 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Practice
Wednesday, November 1, 2017 Woodriver
6:00 pm S13 Team 307 - Great AK Shirt Co. vs Team 306 - Renewable Energy Systems
7:00 pm S13 Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks vs Team 305 - Arctic Home Living
8:00 pm S13 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Team 303 - Interior Airboaters Assn.
Thursday, November 2, 2017 Boys & Girls Club
7:00 pm S10 Team 203 - Seekins Ford vs Team 210 - Extra Practice
8:00 pm S9 Team 608 - Mt. McKinley Bank vs Team 612 - Extra Practice
Thursday, November 2, 2017 Denali
6:00 pm S11 Team 713 - Doc Lounsbury vs Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs
7:00 pm S11 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Team 710 - Atta-Boy Awards
8:00 pm S10 Team 207 - Hale & Associates vs Team 205 - Fairbanks Youth Sports
Thursday, November 2, 2017 Hunter
6:00 pm S12 Team 101 - American Mechanical vs Team 106 - Budget Fireworks
7:00 pm S10 Team 202 - Budget Fireworks vs Team 201 - Alaska Dreams
8:00 pm S9 Team 611 - Bad 2 da Bone BBQ vs Team 601 - BlackHawk Works
Thursday, November 2, 2017 Ladd
6:00 pm S12 Team 103 - Northern Lights Dental Clinic vs Team 102 - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S12 Team 104 - Advance Printing vs Team 105 - Emerald Isle Pull Tabs
8:00 pm S9 Team 603 - Green Thumb Garden Center vs Team 605 - Fairbanks Youth Sports
Thursday, November 2, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S11 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Team 715 - Chena's Grill
7:00 pm S11 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Team 701 - West Valley Vision Center
8:00 pm S10 Team 206 - AK Window Installers vs Team 204 - Ghemm Co.
Thursday, November 2, 2017 Pearl Creek
6:00 pm S11 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Team 703 - Hale & Associates
7:00 pm S11 Team 707 - 96.9 The River vs Team 702 - Fairbanks Youth Sports
8:00 pm S9 Team 609 - Alasconnect vs Team 606 - Interior Airboater's Assn.
Thursday, November 2, 2017 Tanana-New
7:00 pm S11 Team 709 - FHK Construction vs Team 716 - Extra Practice
8:00 pm S10 Team 209 - Wentz Orthodontics vs Team 208 - Interior Excavation
Thursday, November 2, 2017 Weller
6:00 pm S11 Team 708 - Tubby's BBQ vs Team 712 - Renewable Energy Systems
7:00 pm S9 Team 604 - Northern Lights Dental Clinic vs Team 602 - Rocker Paint
8:00 pm S9 Team 607 - Bast Dental vs Team 610 - West Valley Vision Center
Monday, November 6, 2017 Ann Wien
6:00 pm S11 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
7:00 pm S9 Team 606 - Interior Airboater's Assn. vs Practice
8:00 pm S10 Team 207 - Hale & Associates vs Practice
Monday, November 6, 2017 Barnette
6:00 pm S12 Team 102 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
7:00 pm S12 Team 101 - American Mechanical vs Practice
8:00 pm S10 Team 201 - Alaska Dreams vs Practice
Monday, November 6, 2017 Joy
6:00 pm S11 Team 703 - Hale & Associates vs Practice
7:00 pm S9 Team 602 - Rocker Paint vs Practice
8:00 pm S9 Team 603 - Green Thumb Garden Center vs Practice
Monday, November 6, 2017 Ladd
6:00 pm S12 Team 104 - Advance Printing vs Practice
7:00 pm S11 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Practice
8:00 pm S10 Team 205 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
Monday, November 6, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S11 Team 716 - Extra Practice vs Practice
7:00 pm S9 Team 611 - Bad 2 da Bone BBQ vs Practice
Monday, November 6, 2017 Nordale
6:00 pm S12 Team 106 - Budget Fireworks vs Practice
7:00 pm S11 Team 701 - West Valley Vision Center vs Practice
8:00 pm S10 Team 202 - Budget Fireworks vs Practice
Monday, November 6, 2017 Randy Smith
7:00 pm S10 Team 204 - Ghemm Co. vs Practice
8:00 pm S13 Team 308 - Extra Practice vs Team 303 - Interior Airboaters Assn.
Monday, November 6, 2017 Ticasuk Brown
6:00 pm S11 Team 707 - 96.9 The River vs Practice
7:00 pm S12 Team 103 - Northern Lights Dental Clinic vs Practice
8:00 pm S9 Team 604 - Northern Lights Dental Clinic vs Practice
Monday, November 6, 2017 U-Park
6:00 pm S11 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Practice
7:00 pm S9 Team 610 - West Valley Vision Center vs Practice
8:00 pm S10 Team 203 - Seekins Ford vs Practice
Monday, November 6, 2017 Woodriver
6:00 pm S13 Team 307 - Great AK Shirt Co. vs Team 305 - Arctic Home Living
7:00 pm S13 Team 306 - Renewable Energy Systems vs Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs
8:00 pm S13 Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks vs Team 302 - Fairbanks Youth Sports
Tuesday, November 7, 2017 Ann Wien
6:00 pm S11 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Team 709 - FHK Construction
7:00 pm S12 Team 101 - American Mechanical vs Team 103 - Northern Lights Dental Clinic
8:00 pm S10 Team 205 - Fairbanks Youth Sports vs Team 206 - AK Window Installers
Tuesday, November 7, 2017 Denali
6:00 pm S11 Team 715 - Chena's Grill vs Team 707 - 96.9 The River
7:00 pm S11 Team 713 - Doc Lounsbury vs Team 705 - Elk's Lodge #1551
8:00 pm S10 Team 209 - Wentz Orthodontics vs Team 204 - Ghemm Co.
Tuesday, November 7, 2017 Hunter
6:00 pm S11 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 701 - West Valley Vision Center
7:00 pm S9 Team 608 - Mt. McKinley Bank vs Team 602 - Rocker Paint
8:00 pm S9 Team 610 - West Valley Vision Center vs Team 612 - Extra Practice
Tuesday, November 7, 2017 Ladd
6:00 pm S11 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Team 704 - Gold Standard Real Estate
7:00 pm S11 Team 708 - Tubby's BBQ vs Team 710 - Atta-Boy Awards
8:00 pm S9 Team 603 - Green Thumb Garden Center vs Team 601 - BlackHawk Works
Tuesday, November 7, 2017 Nordale
6:00 pm S11 Team 716 - Extra Practice vs Team 711 - Interior Airboater's Assn.
7:00 pm S9 Team 605 - Fairbanks Youth Sports vs Team 611 - Bad 2 da Bone BBQ
8:00 pm S10 Team 208 - Interior Excavation vs Team 207 - Hale & Associates
Tuesday, November 7, 2017 Pearl Creek
6:00 pm S12 Team 105 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 104 - Advance Printing
7:00 pm S12 Team 106 - Budget Fireworks vs Team 102 - Fairbanks Youth Sports
8:00 pm S10 Team 202 - Budget Fireworks vs Team 210 - Extra Practice
Tuesday, November 7, 2017 Tanana-New
7:00 pm S10 Team 201 - Alaska Dreams vs Team 203 - Seekins Ford
8:00 pm S9 Team 607 - Bast Dental vs Team 609 - Alasconnect
Tuesday, November 7, 2017 Ticasuk Brown
6:00 pm S11 Team 703 - Hale & Associates vs Team 702 - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S9 Team 604 - Northern Lights Dental Clinic vs Team 606 - Interior Airboater's Assn.
Wednesday, November 8, 2017 Ann Wien
6:00 pm S11 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Practice
7:00 pm S11 Team 713 - Doc Lounsbury vs Practice
8:00 pm S9 Team 607 - Bast Dental vs Practice
Wednesday, November 8, 2017 Barnette
6:00 pm S12 Team 105 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
7:00 pm S9 Team 605 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
8:00 pm S10 Team 206 - AK Window Installers vs Practice
Wednesday, November 8, 2017 Denali
6:00 pm S11 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Practice
7:00 pm S11 Team 709 - FHK Construction vs Practice
8:00 pm S10 Team 209 - Wentz Orthodontics vs Practice
Wednesday, November 8, 2017 Joy
6:00 pm S11 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
7:00 pm S9 Team 608 - Mt. McKinley Bank vs Practice
Wednesday, November 8, 2017 Nordale
6:00 pm S10 Team 205 - Fairbanks Youth Sports vs Team 207 - Hale & Associates
7:00 pm S10 Team 208 - Interior Excavation vs Team 202 - Budget Fireworks
7:00 pm S9 Team 609 - Alasconnect vs Practice
8:00 pm S9 Team 603 - Green Thumb Garden Center vs Team 609 - Alasconnect
Wednesday, November 8, 2017 North Pole Middle
7:00 pm S11 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Practice
Wednesday, November 8, 2017 Ryan
7:00 pm S9 Team 601 - BlackHawk Works vs Practice
8:00 pm S13 Team 308 - Extra Practice vs Team 305 - Arctic Home Living
Wednesday, November 8, 2017 U-Park
6:00 pm S11 Team 708 - Tubby's BBQ vs Practice
7:00 pm S11 Team 715 - Chena's Grill vs Practice
Wednesday, November 8, 2017 Weller
6:00 pm S11 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Practice
Wednesday, November 8, 2017 Woodriver
6:00 pm S13 Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks
7:00 pm S13 Team 306 - Renewable Energy Systems vs Team 303 - Interior Airboaters Assn.
8:00 pm S13 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Team 307 - Great AK Shirt Co.
Thursday, November 9, 2017 Boys & Girls Club
7:00 pm S10 Team 210 - Extra Practice vs Team 201 - Alaska Dreams
8:00 pm S9 Team 612 - Extra Practice vs Team 609 - Alasconnect
Thursday, November 9, 2017 Denali
6:00 pm S12 Team 102 - Fairbanks Youth Sports vs Team 106 - Budget Fireworks
7:00 pm S11 Team 703 - Hale & Associates vs Team 704 - Gold Standard Real Estate
8:00 pm S9 Team 606 - Interior Airboater's Assn. vs Team 601 - BlackHawk Works
Thursday, November 9, 2017 Hunter
6:00 pm S11 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Team 707 - 96.9 The River
7:00 pm S10 Team 204 - Ghemm Co. vs Team 208 - Interior Excavation
8:00 pm S9 Team 610 - West Valley Vision Center vs Team 603 - Green Thumb Garden Center
Thursday, November 9, 2017 Ladd
6:00 pm S12 Team 103 - Northern Lights Dental Clinic vs Team 105 - Emerald Isle Pull Tabs
7:00 pm S11 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs
8:00 pm S9 Team 604 - Northern Lights Dental Clinic vs Team 608 - Mt. McKinley Bank
Thursday, November 9, 2017 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S11 Team 713 - Doc Lounsbury vs Team 710 - Atta-Boy Awards
7:00 pm S11 Team 708 - Tubby's BBQ vs Team 714 - Great AK Shirt Co.
8:00 pm S9 Team 607 - Bast Dental vs Team 602 - Rocker Paint
Thursday, November 9, 2017 Pearl Creek
6:00 pm S12 Team 101 - American Mechanical vs Team 104 - Advance Printing
7:00 pm S11 Team 709 - FHK Construction vs Team 702 - Fairbanks Youth Sports
8:00 pm S10 Team 206 - AK Window Installers vs Team 209 - Wentz Orthodontics
Thursday, November 9, 2017 Tanana-New
7:00 pm S11 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Team 716 - Extra Practice
8:00 pm S9 Team 605 - Fairbanks Youth Sports vs Team 611 - Bad 2 da Bone BBQ
Thursday, November 9, 2017 Weller
6:00 pm S11 Team 701 - West Valley Vision Center vs Team 715 - Chena's Grill
7:00 pm S10 Team 203 - Seekins Ford vs Team 207 - Hale & Associates
8:00 pm S10 Team 202 - Budget Fireworks vs Team 205 - Fairbanks Youth Sports
Monday, November 13, 2017 Woodriver
6:00 pm S13 Team 305 - Arctic Home Living vs Team 306 - Renewable Energy Systems
7:00 pm S13 Team 307 - Great AK Shirt Co. vs Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks
Wednesday, November 15, 2017 Woodriver
6:00 pm S13 Team 307 - Great AK Shirt Co. vs Team 305 - Arctic Home Living
7:00 pm S13 Team 306 - Renewable Energy Systems vs Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks
Tuesday, January 9, 2018 Ann Wien
6:00 pm S1 Practice vs 205 A - West Valley Vision Center
6:00 pm S1 Practice vs 205 B - West Valley Vision Center
7:00 pm S1 Practice vs 204 B - Florcraft
7:00 pm S1 Practice vs 204 A - Florcraft
Tuesday, January 9, 2018 Denali
6:00 pm S2 Team 715 - Chena's Grill vs Practice
7:00 pm S1 Practice vs 202 B - Carpenter's Local 1243
7:00 pm S1 Practice vs 202 A - Carpenter's Local 1243
8:00 pm S3 Team 306 - Renewable Energy Systems vs Practice
Tuesday, January 9, 2018 Hunter
6:00 pm S1 Practice vs 201 B - Alaska Transfer & Design
6:00 pm S1 Practice vs 201 A - Alaska Transfer & Design
7:00 pm S2 Team 707 - 96.9 The River vs Practice
8:00 pm S2 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
Tuesday, January 9, 2018 Ladd
6:00 pm S3 Team 305 - Arctic Home Living vs Practice
7:00 pm S3 Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
8:00 pm S3 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
Tuesday, January 9, 2018 Nordale
6:00 pm S1 Practice vs 206 A - HooDoo Hooligans
6:00 pm S1 Practice vs 206 B - HooDoo Hooligans
7:00 pm S2 Team 703 - Hale & Associates vs Practice
Tuesday, January 9, 2018 Pearl Creek
6:00 pm S3 Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks vs Practice
7:00 pm S2 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Practice
Tuesday, January 9, 2018 Ticasuk Brown
6:00 pm S2 Team 701 - West Valley Vision Center vs Practice
7:00 pm S3 Team 307 - Great AK Shirt Co. vs Practice
Wednesday, January 10, 2018 Ann Wien
6:00 pm S3 Team 305 - Arctic Home Living vs Practice
7:00 pm S1 Practice vs 204 A - Florcraft
7:00 pm S1 Practice vs 204 B - Florcraft
Wednesday, January 10, 2018 Denali
6:00 pm S2 Team 715 - Chena's Grill vs Practice
7:00 pm S3 Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
8:00 pm S2 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Practice
Wednesday, January 10, 2018 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
7:00 pm S2 Team 708 - Tubby's BBQ vs Practice
8:00 pm S2 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Practice
Wednesday, January 10, 2018 Nordale
6:00 pm S1 Practice vs 203 A - Fairbanks Youth Sports
6:00 pm S1 Practice vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S1 Practice vs 206 A - HooDoo Hooligans
7:00 pm S1 Practice vs 206 B - HooDoo Hooligans
8:00 pm S2 Team 703 - Hale & Associates vs Practice
Wednesday, January 10, 2018 Ryan "A"
7:00 pm S2 Team 707 - 96.9 The River vs Practice
Wednesday, January 10, 2018 Ryan "B"
8:00 pm S2 Team 709 - FHK Construction vs Practice
Wednesday, January 10, 2018 Ticasuk Brown
6:00 pm S2 Team 701 - West Valley Vision Center vs Practice
7:00 pm S3 Team 307 - Great AK Shirt Co. vs Practice
Wednesday, January 10, 2018 Weller
6:00 pm S2 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Practice
7:00 pm S3 Team 303 - Interior Airboaters Assn. vs Practice
8:00 pm S2 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Practice
Wednesday, January 10, 2018 Woodriver
6:00 pm S2 Team 713 - Doc Lounsbury vs Practice
7:00 pm S2 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Practice
8:00 pm S2 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
Thursday, January 11, 2018 Barnette
6:00 pm S2 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
7:00 pm S3 Team 303 - Interior Airboaters Assn. vs Practice
8:00 pm S2 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Practice
Thursday, January 11, 2018 Denali
6:00 pm S1 Practice vs 201 A - Alaska Transfer & Design
6:00 pm S1 Practice vs 201 B - Alaska Transfer & Design
7:00 pm S1 Practice vs 202 B - Carpenter's Local 1243
7:00 pm S1 Practice vs 202 A - Carpenter's Local 1243
8:00 pm S3 Team 306 - Renewable Energy Systems vs Practice
Thursday, January 11, 2018 Hunter
6:00 pm S3 Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
7:00 pm S2 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Practice
8:00 pm S2 Team 709 - FHK Construction vs Practice
Thursday, January 11, 2018 Ladd
6:00 pm S1 Practice vs 203 A - Fairbanks Youth Sports
6:00 pm S1 Practice vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S1 Practice vs 205 B - West Valley Vision Center
7:00 pm S1 Practice vs 205 A - West Valley Vision Center
8:00 pm S2 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Practice
Thursday, January 11, 2018 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
7:00 pm S2 Team 708 - Tubby's BBQ vs Practice
8:00 pm S2 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Practice
Thursday, January 11, 2018 Pearl Creek
6:00 pm S2 Team 713 - Doc Lounsbury vs Practice
7:00 pm S2 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Practice
Thursday, January 11, 2018 Weller
6:00 pm S2 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
7:00 pm S3 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
Tuesday, January 16, 2018 Ann Wien
6:00 pm S1 Practice vs 205 A - West Valley Vision Center
6:00 pm S1 Practice vs 205 B - West Valley Vision Center
7:00 pm S1 Practice vs 204 B - Florcraft
7:00 pm S1 Practice vs 204 A - Florcraft
8:00 pm S2 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Practice
Tuesday, January 16, 2018 Denali
6:00 pm S2 Team 715 - Chena's Grill vs Practice
7:00 pm S1 Practice vs 202 A - Carpenter's Local 1243
7:00 pm S1 Practice vs 202 B - Carpenter's Local 1243
8:00 pm S3 Team 306 - Renewable Energy Systems vs Practice
Tuesday, January 16, 2018 Hunter
6:00 pm S1 Practice vs 201 B - Alaska Transfer & Design
6:00 pm S1 Practice vs 201 A - Alaska Transfer & Design
7:00 pm S2 Team 707 - 96.9 The River vs Practice
8:00 pm S2 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
Tuesday, January 16, 2018 Ladd
6:00 pm S3 Team 305 - Arctic Home Living vs Practice
7:00 pm S3 Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
8:00 pm S2 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
Tuesday, January 16, 2018 Nordale
6:00 pm S1 Practice vs 206 B - HooDoo Hooligans
6:00 pm S1 Practice vs 206 A - HooDoo Hooligans
7:00 pm S2 Team 703 - Hale & Associates vs Practice
8:00 pm S2 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Practice
Tuesday, January 16, 2018 Pearl Creek
6:00 pm S3 Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks vs Practice
Tuesday, January 16, 2018 Ticasuk Brown
6:00 pm S2 Team 701 - West Valley Vision Center vs Practice
7:00 pm S3 Team 307 - Great AK Shirt Co. vs Practice
Wednesday, January 17, 2018 Ann Wien
6:00 pm S1 206 B - HooDoo Hooligans vs Practice
6:00 pm S1 206 A - HooDoo Hooligans vs Practice
7:00 pm S1 204 A - Florcraft vs Practice
7:00 pm S1 204 B - Florcraft vs Practice
Wednesday, January 17, 2018 Denali
6:00 pm S3 Team 307 - Great AK Shirt Co. vs Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks
7:00 pm S3 Team 305 - Arctic Home Living vs Team 303 - Interior Airboaters Assn.
8:00 pm S2 Team 708 - Tubby's BBQ vs Team 705 - Elk's Lodge #1551
Wednesday, January 17, 2018 Nordale
6:00 pm S1 Practice vs 203 A - Fairbanks Youth Sports
6:00 pm S1 Practice vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S2 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 716 - Extra Practice
8:00 pm S3 Team 306 - Renewable Energy Systems vs Team 308 - Extra Practice
Wednesday, January 17, 2018 Ryan "A"
7:00 pm S2 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Team 702 - Fairbanks Youth Sports
8:00 pm S2 Team 709 - FHK Construction vs Team 703 - Hale & Associates
Wednesday, January 17, 2018 Ryan "B"
7:00 pm S3 Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 302 - Fairbanks Youth Sports
8:00 pm S2 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Team 715 - Chena's Grill
Wednesday, January 17, 2018 Weller
6:00 pm S1 202 A - Carpenter's Local 1243 vs Practice
6:00 pm S1 202 B - Carpenter's Local 1243 vs Practice
7:00 pm S1 201 A - Alaska Transfer & Design vs Practice
7:00 pm S1 201 B - Alaska Transfer & Design vs Practice
Wednesday, January 17, 2018 Woodriver
6:00 pm S2 Team 701 - West Valley Vision Center vs Team 711 - Interior Airboater's Assn.
7:00 pm S2 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Team 707 - 96.9 The River
8:00 pm S2 Team 713 - Doc Lounsbury vs Team 714 - Great AK Shirt Co.
Thursday, January 18, 2018 Barnette
6:00 pm S2 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Practice
7:00 pm S3 Team 303 - Interior Airboaters Assn. vs Practice
8:00 pm S2 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Practice
Thursday, January 18, 2018 Denali
6:00 pm S1 204 B - Florcraft vs 205 B - West Valley Vision Center
6:45 pm S1 205 A - West Valley Vision Center vs 202 A - Carpenter's Local 1243
7:30 pm S1 203 A - Fairbanks Youth Sports vs 204 A - Florcraft
Thursday, January 18, 2018 Hunter
6:00 pm S3 Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks vs Practice
7:00 pm S2 Team 709 - FHK Construction vs Practice
Thursday, January 18, 2018 Ladd
6:00 pm S1 202 B - Carpenter's Local 1243 vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
6:45 pm S1 206 A - HooDoo Hooligans vs 201 A - Alaska Transfer & Design
7:30 pm S1 206 B - HooDoo Hooligans vs 201 B - Alaska Transfer & Design
Thursday, January 18, 2018 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
7:00 pm S2 Team 708 - Tubby's BBQ vs Practice
8:00 pm S2 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Practice
Thursday, January 18, 2018 Pearl Creek
6:00 pm S2 Team 713 - Doc Lounsbury vs Practice
7:00 pm S2 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Practice
Thursday, January 18, 2018 Weller
7:00 pm S3 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
Saturday, January 20, 2018 Ladd
9:00 am S1 205 B - West Valley Vision Center vs 204 B - Florcraft
9:45 am S1 202 A - Carpenter's Local 1243 vs 204 A - Florcraft
10:30 am S1 201 A - Alaska Transfer & Design vs 205 A - West Valley Vision Center
11:15 am S1 203 A - Fairbanks Youth Sports vs 206 A - HooDoo Hooligans
12:00 pm S1 202 B - Carpenter's Local 1243 vs 206 B - HooDoo Hooligans
12:45 pm S1 201 B - Alaska Transfer & Design vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
Saturday, January 20, 2018 Tanana-New
9:00 am S2 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Team 709 - FHK Construction
10:00 am S2 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Team 714 - Great AK Shirt Co.
11:00 am S2 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Team 711 - Interior Airboater's Assn.
12:00 pm S2 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 707 - 96.9 The River
1:00 pm S3 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Team 307 - Great AK Shirt Co.
2:00 pm S2 Team 708 - Tubby's BBQ vs Team 716 - Extra Practice
Saturday, January 20, 2018 Tanana-Old
9:00 am S2 Team 715 - Chena's Grill vs Team 713 - Doc Lounsbury
10:00 am S2 Team 701 - West Valley Vision Center vs Team 703 - Hale & Associates
11:00 am S3 Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks vs Team 306 - Renewable Energy Systems
12:00 pm S2 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Team 705 - Elk's Lodge #1551
1:00 pm S3 Team 303 - Interior Airboaters Assn. vs Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs
2:00 pm S3 Team 305 - Arctic Home Living vs Team 308 - Extra Practice
Monday, January 22, 2018 Ann Wien
6:00 pm S2 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Team 716 - Extra Practice
7:00 pm S3 Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 308 - Extra Practice
Monday, January 22, 2018 Ladd
6:00 pm S1 203 A - Fairbanks Youth Sports vs Practice
6:00 pm S1 203 B - Fairbanks Youth Sports vs Practice
7:00 pm S1 205 B - West Valley Vision Center vs Practice
Monday, January 22, 2018 Nordale
6:00 pm S2 Team 708 - Tubby's BBQ vs Team 704 - Gold Standard Real Estate
7:00 pm S2 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Team 713 - Doc Lounsbury
8:00 pm S3 Team 307 - Great AK Shirt Co. vs Team 303 - Interior Airboaters Assn.
Monday, January 22, 2018 North Pole Middle
7:00 pm S2 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Team 715 - Chena's Grill
8:00 pm S2 Team 707 - 96.9 The River vs Team 714 - Great AK Shirt Co.
Monday, January 22, 2018 Randy Smith
7:00 pm S3 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks
8:00 pm S2 Team 709 - FHK Construction vs Team 701 - West Valley Vision Center
Monday, January 22, 2018 Woodriver
6:00 pm S3 Team 306 - Renewable Energy Systems vs Team 305 - Arctic Home Living
7:00 pm S2 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs
8:00 pm S2 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Team 703 - Hale & Associates
Tuesday, January 23, 2018 Ann Wien
6:00 pm S1 Practice vs 205 A - West Valley Vision Center
6:00 pm S1 Practice vs 205 B - West Valley Vision Center
7:00 pm S1 Practice vs 204 A - Florcraft
7:00 pm S1 Practice vs 204 B - Florcraft
8:00 pm S2 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Practice
Tuesday, January 23, 2018 Denali
6:00 pm S2 Team 715 - Chena's Grill vs Practice
7:00 pm S1 Practice vs 202 A - Carpenter's Local 1243
7:00 pm S1 Practice vs 202 B - Carpenter's Local 1243
8:00 pm S3 Team 306 - Renewable Energy Systems vs Practice
Tuesday, January 23, 2018 Hunter
6:00 pm S1 Practice vs 201 B - Alaska Transfer & Design
6:00 pm S1 Practice vs 201 A - Alaska Transfer & Design
7:00 pm S2 Team 707 - 96.9 The River vs Practice
8:00 pm S2 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
Tuesday, January 23, 2018 Ladd
6:00 pm S3 Team 305 - Arctic Home Living vs Practice
7:00 pm S3 Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
Tuesday, January 23, 2018 Nordale
6:00 pm S1 Practice vs 206 B - HooDoo Hooligans
6:00 pm S1 Practice vs 206 A - HooDoo Hooligans
7:00 pm S2 Team 703 - Hale & Associates vs Practice
8:00 pm S2 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Practice
Tuesday, January 23, 2018 Ticasuk Brown
6:00 pm S2 Team 701 - West Valley Vision Center vs Practice
7:00 pm S3 Team 307 - Great AK Shirt Co. vs Practice
8:00 pm S2 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Practice
Tuesday, January 23, 2018 Weller
6:00 pm S2 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
Wednesday, January 24, 2018 Denali
6:00 pm S2 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Team 709 - FHK Construction
7:00 pm S2 Team 703 - Hale & Associates vs Team 708 - Tubby's BBQ
8:00 pm S2 Team 701 - West Valley Vision Center vs Team 713 - Doc Lounsbury
Wednesday, January 24, 2018 Nordale
6:00 pm S1 Practice vs 203 A - Fairbanks Youth Sports
6:00 pm S1 Practice vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S2 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Team 716 - Extra Practice
8:00 pm S3 Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks vs Team 308 - Extra Practice
Wednesday, January 24, 2018 North Pole Middle "A"
7:00 pm S3 Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 306 - Renewable Energy Systems
8:00 pm S2 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 710 - Atta-Boy Awards
Wednesday, January 24, 2018 North Pole Middle "B"
7:00 pm S3 Team 303 - Interior Airboaters Assn. vs Team 302 - Fairbanks Youth Sports
8:00 pm S2 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Team 712 - Renewable Energy Systems
Wednesday, January 24, 2018 Woodriver
6:00 pm S3 Team 305 - Arctic Home Living vs Team 307 - Great AK Shirt Co.
7:00 pm S2 Team 707 - 96.9 The River vs Team 711 - Interior Airboater's Assn.
8:00 pm S2 Team 715 - Chena's Grill vs Team 702 - Fairbanks Youth Sports
Thursday, January 25, 2018 Barnette
6:00 pm S2 Team 713 - Doc Lounsbury vs Practice
7:00 pm S3 Team 303 - Interior Airboaters Assn. vs Practice
8:00 pm S2 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Practice
Thursday, January 25, 2018 Denali
6:00 pm S1 202 A - Carpenter's Local 1243 vs 203 A - Fairbanks Youth Sports
6:45 pm S1 203 B - Fairbanks Youth Sports vs 201 B - Alaska Transfer & Design
7:30 pm S1 205 B - West Valley Vision Center vs 202 B - Carpenter's Local 1243
Thursday, January 25, 2018 Ladd
6:00 pm S1 201 A - Alaska Transfer & Design vs 206 A - HooDoo Hooligans
6:45 pm S1 204 B - Florcraft vs 206 B - HooDoo Hooligans
7:30 pm S1 204 A - Florcraft vs 205 A - West Valley Vision Center
Thursday, January 25, 2018 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
7:00 pm S2 Team 708 - Tubby's BBQ vs Practice Canceled
Thursday, January 25, 2018 Tanana-New
7:00 pm S3 Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks vs Practice
8:00 pm S2 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Practice
Thursday, January 25, 2018 Weller
6:00 pm S2 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Practice
7:00 pm S3 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
8:00 pm S2 Team 709 - FHK Construction vs Practice
Monday, January 29, 2018 Ann Wien
6:00 pm S1 205 A - West Valley Vision Center vs Practice
Monday, January 29, 2018 Ladd
6:00 pm S2 Team 703 - Hale & Associates vs Team 716 - Extra Practice
7:00 pm S3 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Team 308 - Extra Practice
Monday, January 29, 2018 Nordale
6:00 pm S3 Team 305 - Arctic Home Living vs Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks
7:00 pm S2 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Team 714 - Great AK Shirt Co.
8:00 pm S2 Team 701 - West Valley Vision Center vs Team 702 - Fairbanks Youth Sports
Monday, January 29, 2018 North Pole Middle
7:00 pm S2 Team 708 - Tubby's BBQ vs Team 713 - Doc Lounsbury
8:00 pm S2 Team 709 - FHK Construction vs Team 707 - 96.9 The River
Monday, January 29, 2018 Randy Smith
7:00 pm S3 Team 307 - Great AK Shirt Co. vs Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs
8:00 pm S2 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Team 712 - Renewable Energy Systems
Monday, January 29, 2018 Woodriver
6:00 pm S3 Team 303 - Interior Airboaters Assn. vs Team 306 - Renewable Energy Systems
7:00 pm S2 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Team 710 - Atta-Boy Awards
8:00 pm S2 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 715 - Chena's Grill
Tuesday, January 30, 2018 Ann Wien
6:00 pm S1 Practice vs 205 A - West Valley Vision Center
6:00 pm S1 Practice vs 205 B - West Valley Vision Center
7:00 pm S1 Practice vs 204 B - Florcraft
7:00 pm S1 Practice vs 204 A - Florcraft
8:00 pm S2 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Practice
Tuesday, January 30, 2018 Denali
6:00 pm S2 Team 715 - Chena's Grill vs Practice
7:00 pm S1 Practice vs 202 A - Carpenter's Local 1243
7:00 pm S1 Practice vs 202 B - Carpenter's Local 1243
8:00 pm S3 Team 306 - Renewable Energy Systems vs Practice
Tuesday, January 30, 2018 Hunter
6:00 pm S1 Practice vs 201 B - Alaska Transfer & Design
6:00 pm S1 Practice vs 201 A - Alaska Transfer & Design
7:00 pm S2 Team 707 - 96.9 The River vs Practice
8:00 pm S2 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
Tuesday, January 30, 2018 Ladd
6:00 pm S3 Team 305 - Arctic Home Living vs Practice
7:00 pm S3 Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
8:00 pm S2 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
Tuesday, January 30, 2018 Nordale
6:00 pm S1 Practice vs 206 A - HooDoo Hooligans
6:00 pm S1 Practice vs 206 B - HooDoo Hooligans
7:00 pm S2 Team 703 - Hale & Associates vs Practice
8:00 pm S2 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Practice
Tuesday, January 30, 2018 Pearl Creek
6:00 pm S3 Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks vs Practice
Tuesday, January 30, 2018 Ticasuk Brown
6:00 pm S2 Team 701 - West Valley Vision Center vs Practice
7:00 pm S3 Team 307 - Great AK Shirt Co. vs Practice
Wednesday, January 31, 2018 Denali
6:00 pm S2 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs
7:00 pm S3 Team 306 - Renewable Energy Systems vs Team 302 - Fairbanks Youth Sports
8:00 pm S3 Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks vs Team 303 - Interior Airboaters Assn.
Wednesday, January 31, 2018 Nordale
6:00 pm S1 Practice vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
6:00 pm S1 Practice vs 203 A - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S2 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Team 716 - Extra Practice
Wednesday, January 31, 2018 North Pole Middle
7:00 pm S3 Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 305 - Arctic Home Living
8:00 pm S2 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Team 712 - Renewable Energy Systems
Wednesday, January 31, 2018 Weller
6:00 pm S2 Team 701 - West Valley Vision Center vs Team 708 - Tubby's BBQ
7:00 pm S2 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Team 709 - FHK Construction
8:00 pm S3 Team 307 - Great AK Shirt Co. vs Team 308 - Extra Practice
Wednesday, January 31, 2018 Woodriver
6:00 pm S2 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Team 715 - Chena's Grill
7:00 pm S2 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Team 703 - Hale & Associates
8:00 pm S2 Team 713 - Doc Lounsbury vs Team 707 - 96.9 The River
Thursday, February 1, 2018 Barnette
7:00 pm S3 Team 303 - Interior Airboaters Assn. vs Practice
8:00 pm S2 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Practice
Thursday, February 1, 2018 Hunter
6:00 pm S1 204 A - Florcraft vs 202 A - Carpenter's Local 1243
6:45 pm S1 203 A - Fairbanks Youth Sports vs 201 A - Alaska Transfer & Design
7:30 pm S1 205 A - West Valley Vision Center vs 206 A - HooDoo Hooligans
Thursday, February 1, 2018 Ladd
6:00 pm S1 206 B - HooDoo Hooligans vs 205 B - West Valley Vision Center
6:45 pm S1 204 B - Florcraft vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
7:30 pm S1 202 B - Carpenter's Local 1243 vs 201 B - Alaska Transfer & Design
Thursday, February 1, 2018 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S2 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Practice
7:00 pm S2 Team 708 - Tubby's BBQ vs Practice
8:00 pm S2 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Practice
Thursday, February 1, 2018 Tanana-New
7:00 pm S2 Team 713 - Doc Lounsbury vs Practice
Thursday, February 1, 2018 Weller
6:00 pm S2 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Practice
7:00 pm S3 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
8:00 pm S2 Team 709 - FHK Construction vs Practice
Monday, February 5, 2018 Ladd
6:00 pm S3 Team 303 - Interior Airboaters Assn. vs Team 308 - Extra Practice
7:00 pm S2 Team 713 - Doc Lounsbury vs Team 716 - Extra Practice
Monday, February 5, 2018 Nordale
6:00 pm S2 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Team 702 - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S2 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Team 710 - Atta-Boy Awards
8:00 pm S2 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Team 715 - Chena's Grill
Monday, February 5, 2018 North Pole Middle
7:00 pm S3 Team 306 - Renewable Energy Systems vs Team 307 - Great AK Shirt Co.
8:00 pm S2 Team 709 - FHK Construction vs Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs
Monday, February 5, 2018 Randy Smith
7:00 pm S3 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Team 305 - Arctic Home Living
8:00 pm S2 Team 703 - Hale & Associates vs Team 711 - Interior Airboater's Assn.
Monday, February 5, 2018 Woodriver
6:00 pm S3 Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks vs Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs
7:00 pm S2 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Team 701 - West Valley Vision Center
8:00 pm S2 Team 707 - 96.9 The River vs Team 708 - Tubby's BBQ
Tuesday, February 6, 2018 Ann Wien
6:00 pm S1 Practice vs 205 A - West Valley Vision Center
6:00 pm S1 Practice vs 205 B - West Valley Vision Center
7:00 pm S1 Practice vs 204 B - Florcraft
7:00 pm S1 Practice vs 204 A - Florcraft
8:00 pm S2 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Practice
Tuesday, February 6, 2018 Denali
6:00 pm S2 Team 715 - Chena's Grill vs Practice
7:00 pm S1 Practice vs 202 A - Carpenter's Local 1243
7:00 pm S1 Practice vs 202 B - Carpenter's Local 1243
8:00 pm S3 Team 306 - Renewable Energy Systems vs Practice
Tuesday, February 6, 2018 Hunter
6:00 pm S1 Practice vs 201 B - Alaska Transfer & Design
6:00 pm S1 Practice vs 201 A - Alaska Transfer & Design
7:00 pm S2 Team 707 - 96.9 The River vs Practice
8:00 pm S2 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
Tuesday, February 6, 2018 Ladd
6:00 pm S3 Team 305 - Arctic Home Living vs Practice
7:00 pm S3 Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
8:00 pm S2 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
Tuesday, February 6, 2018 Nordale
6:00 pm S1 Practice vs 206 A - HooDoo Hooligans
6:00 pm S1 Practice vs 206 B - HooDoo Hooligans
7:00 pm S2 Team 703 - Hale & Associates vs Practice
8:00 pm S2 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Practice
Tuesday, February 6, 2018 Weller
6:00 pm S2 Team 701 - West Valley Vision Center vs Practice
7:00 pm S3 Team 307 - Great AK Shirt Co. vs Practice
Wednesday, February 7, 2018 Denali
6:00 pm S2 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Team 704 - Gold Standard Real Estate
7:00 pm S2 Team 709 - FHK Construction vs Team 715 - Chena's Grill
8:00 pm S2 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Team 701 - West Valley Vision Center
Wednesday, February 7, 2018 Nordale
6:00 pm S1 Practice vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
6:00 pm S1 Practice vs 203 A - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S2 Team 707 - 96.9 The River vs Team 716 - Extra Practice
Wednesday, February 7, 2018 North Pole Middle
7:00 pm S3 Team 306 - Renewable Energy Systems vs Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks
8:00 pm S2 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 703 - Hale & Associates
Wednesday, February 7, 2018 Weller
6:00 pm S3 Team 305 - Arctic Home Living vs Team 302 - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S2 Team 708 - Tubby's BBQ vs Team 711 - Interior Airboater's Assn.
8:00 pm S3 Team 307 - Great AK Shirt Co. vs Team 308 - Extra Practice
Wednesday, February 7, 2018 Woodriver
6:00 pm S2 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Team 705 - Elk's Lodge #1551
7:00 pm S3 Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 303 - Interior Airboaters Assn.
8:00 pm S2 Team 713 - Doc Lounsbury vs Team 712 - Renewable Energy Systems
Thursday, February 8, 2018 Denali
6:00 pm S1 203 B - Fairbanks Youth Sports vs 205 B - West Valley Vision Center
6:45 pm S1 203 A - Fairbanks Youth Sports vs 205 A - West Valley Vision Center
7:30 pm S1 204 B - Florcraft vs 202 B - Carpenter's Local 1243
Thursday, February 8, 2018 Hunter
6:00 pm S3 Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks vs Practice
7:00 pm S2 Team 709 - FHK Construction vs Practice
8:00 pm S2 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Practice
Thursday, February 8, 2018 Ladd
6:00 pm S1 206 B - HooDoo Hooligans vs 201 B - Alaska Transfer & Design
6:45 pm S1 201 A - Alaska Transfer & Design vs 204 A - Florcraft
7:30 pm S1 202 A - Carpenter's Local 1243 vs 206 A - HooDoo Hooligans
Thursday, February 8, 2018 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
7:00 pm S2 Team 708 - Tubby's BBQ vs Practice
8:00 pm S2 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Practice
Thursday, February 8, 2018 Pearl Creek
6:00 pm S2 Team 713 - Doc Lounsbury vs Practice
Thursday, February 8, 2018 Tanana-New
7:00 pm S3 Team 303 - Interior Airboaters Assn. vs Practice
8:00 pm S2 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Practice
Thursday, February 8, 2018 Weller
6:00 pm S2 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Practice
7:00 pm S3 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
Monday, February 12, 2018 Ann Wien
6:00 pm S3 Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks vs Team 308 - Extra Practice
Monday, February 12, 2018 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S2 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Team 716 - Extra Practice
Monday, February 12, 2018 Nordale
6:00 pm S2 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs
7:00 pm S3 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Team 306 - Renewable Energy Systems
8:00 pm S2 Team 709 - FHK Construction vs Team 708 - Tubby's BBQ
Monday, February 12, 2018 North Pole Middle
7:00 pm S3 Team 305 - Arctic Home Living vs Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs
8:00 pm S2 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Team 707 - 96.9 The River
Monday, February 12, 2018 Randy Smith
7:00 pm S2 Team 701 - West Valley Vision Center vs Team 714 - Great AK Shirt Co.
8:00 pm S2 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Team 713 - Doc Lounsbury
Monday, February 12, 2018 Woodriver
6:00 pm S2 Team 703 - Hale & Associates vs Team 715 - Chena's Grill
7:00 pm S3 Team 303 - Interior Airboaters Assn. vs Team 307 - Great AK Shirt Co.
8:00 pm S2 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Team 705 - Elk's Lodge #1551
Tuesday, February 13, 2018 Ann Wien
6:00 pm S1 Practice vs 205 B - West Valley Vision Center
6:00 pm S1 Practice vs 205 A - West Valley Vision Center
7:00 pm S1 Practice vs 204 A - Florcraft
7:00 pm S1 Practice vs 204 B - Florcraft
8:00 pm S2 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Practice
Tuesday, February 13, 2018 Denali
6:00 pm S2 Team 715 - Chena's Grill vs Practice
7:00 pm S1 Practice vs 202 B - Carpenter's Local 1243
7:00 pm S1 Practice vs 202 A - Carpenter's Local 1243
8:00 pm S3 Team 306 - Renewable Energy Systems vs Practice
Tuesday, February 13, 2018 Hunter
6:00 pm S1 Practice vs 201 A - Alaska Transfer & Design
6:00 pm S1 Practice vs 201 B - Alaska Transfer & Design
7:00 pm S2 Team 707 - 96.9 The River vs Practice
8:00 pm S2 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
Tuesday, February 13, 2018 Ladd
6:00 pm S3 Team 305 - Arctic Home Living vs Practice
7:00 pm S3 Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
8:00 pm S2 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
Tuesday, February 13, 2018 Nordale
6:00 pm S1 Practice vs 206 B - HooDoo Hooligans
6:00 pm S1 Practice vs 206 A - HooDoo Hooligans
7:00 pm S2 Team 703 - Hale & Associates vs Practice
8:00 pm S2 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Practice
Tuesday, February 13, 2018 Pearl Creek
6:00 pm S3 Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks vs Practice
Tuesday, February 13, 2018 Weller
6:00 pm S2 Team 701 - West Valley Vision Center vs Practice
7:00 pm S3 Team 307 - Great AK Shirt Co. vs Practice
Wednesday, February 14, 2018 Denali
6:00 pm S2 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs
7:00 pm S3 Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks vs Team 307 - Great AK Shirt Co.
8:00 pm S2 Team 708 - Tubby's BBQ vs Team 702 - Fairbanks Youth Sports
Wednesday, February 14, 2018 Nordale
6:00 pm S1 Practice vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
6:00 pm S1 Practice vs 203 A - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S3 Team 306 - Renewable Energy Systems vs Team 308 - Extra Practice
8:00 pm S2 Team 715 - Chena's Grill vs Team 716 - Extra Practice
Wednesday, February 14, 2018 North Pole Middle "A"
7:00 pm S3 Team 303 - Interior Airboaters Assn. vs Team 305 - Arctic Home Living
8:00 pm S2 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Team 703 - Hale & Associates
Wednesday, February 14, 2018 North Pole Middle "B"
7:00 pm S2 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Team 712 - Renewable Energy Systems
8:00 pm S3 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs
Wednesday, February 14, 2018 Woodriver
6:00 pm S2 Team 701 - West Valley Vision Center vs Team 704 - Gold Standard Real Estate
7:00 pm S2 Team 713 - Doc Lounsbury vs Team 709 - FHK Construction
8:00 pm S2 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Team 707 - 96.9 The River
Thursday, February 15, 2018 Barnette
6:00 pm S2 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Practice
7:00 pm S3 Team 303 - Interior Airboaters Assn. vs Practice
8:00 pm S2 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Practice
Thursday, February 15, 2018 Denali
6:00 pm S1 205 B - West Valley Vision Center vs 201 B - Alaska Transfer & Design
6:45 pm S1 204 B - Florcraft vs 202 B - Carpenter's Local 1243
7:30 pm S1 204 A - Florcraft vs 206 A - HooDoo Hooligans
Thursday, February 15, 2018 Hunter
7:00 pm S2 Team 709 - FHK Construction vs Practice
Thursday, February 15, 2018 Ladd
6:00 pm S1 202 A - Carpenter's Local 1243 vs 203 A - Fairbanks Youth Sports
6:45 pm S1 205 A - West Valley Vision Center vs 201 A - Alaska Transfer & Design
7:30 pm S1 203 B - Fairbanks Youth Sports vs 206 B - HooDoo Hooligans
Thursday, February 15, 2018 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
7:00 pm S2 Team 708 - Tubby's BBQ vs Practice
8:00 pm S2 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Practice
Thursday, February 15, 2018 Pearl Creek
6:00 pm S2 Team 713 - Doc Lounsbury vs Practice
Thursday, February 15, 2018 Weller
6:00 pm S2 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Practice
7:00 pm S3 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
Monday, February 19, 2018 Ann Wien
6:00 pm S2 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Team 716 - Extra Practice
7:00 pm S3 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Team 308 - Extra Practice
Monday, February 19, 2018 Nordale
6:00 pm S3 Team 303 - Interior Airboaters Assn. vs Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks
7:00 pm S2 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Team 709 - FHK Construction
8:00 pm S2 Team 703 - Hale & Associates vs Team 713 - Doc Lounsbury
Monday, February 19, 2018 Woodriver
6:00 pm S3 Team 305 - Arctic Home Living vs Team 306 - Renewable Energy Systems
7:00 pm S2 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 712 - Renewable Energy Systems
8:00 pm S3 Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 307 - Great AK Shirt Co.
Tuesday, February 20, 2018 Ann Wien
6:00 pm S1 Practice vs 205 B - West Valley Vision Center
6:00 pm S1 Practice vs 205 A - West Valley Vision Center
7:00 pm S1 Practice vs 204 A - Florcraft
7:00 pm S1 Practice vs 204 B - Florcraft
8:00 pm S2 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Practice
Tuesday, February 20, 2018 Denali
6:00 pm S2 Team 715 - Chena's Grill vs Practice
7:00 pm S1 Practice vs 202 A - Carpenter's Local 1243
7:00 pm S1 Practice vs 202 B - Carpenter's Local 1243
8:00 pm S3 Team 306 - Renewable Energy Systems vs Practice
Tuesday, February 20, 2018 Hunter
6:00 pm S1 Practice vs 201 A - Alaska Transfer & Design
6:00 pm S1 Practice vs 201 B - Alaska Transfer & Design
7:00 pm S2 Team 707 - 96.9 The River vs Practice
8:00 pm S2 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
Tuesday, February 20, 2018 Nordale
6:00 pm S1 Practice vs 206 A - HooDoo Hooligans
6:00 pm S1 Practice vs 206 B - HooDoo Hooligans
7:00 pm S2 Team 703 - Hale & Associates vs Practice
8:00 pm S3 Team 305 - Arctic Home Living vs Practice
Tuesday, February 20, 2018 Pearl Creek
6:00 pm S2 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Practice
7:00 pm S3 Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
Tuesday, February 20, 2018 Weller
6:00 pm S2 Team 701 - West Valley Vision Center vs Practice
7:00 pm S3 Team 307 - Great AK Shirt Co. vs Practice
8:00 pm S2 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
Wednesday, February 21, 2018 Ann Wien
6:00 pm S3 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Team 303 - Interior Airboaters Assn.
7:00 pm S2 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Team 710 - Atta-Boy Awards
8:00 pm S2 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Team 703 - Hale & Associates
Wednesday, February 21, 2018 Denali
6:00 pm S2 Team 708 - Tubby's BBQ vs Team 712 - Renewable Energy Systems
7:00 pm S2 Team 715 - Chena's Grill vs Team 708 - Tubby's BBQ
8:00 pm S2 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Team 715 - Chena's Grill
Wednesday, February 21, 2018 Nordale
6:00 pm S2 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Team 704 - Gold Standard Real Estate
7:00 pm S3 Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks vs Team 305 - Arctic Home Living
8:00 pm S2 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Team 710 - Atta-Boy Awards
Wednesday, February 21, 2018 Ticasuk Brown
6:00 pm S3 Team 307 - Great AK Shirt Co. vs Team 306 - Renewable Energy Systems
7:00 pm S2 Team 713 - Doc Lounsbury vs Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs
Wednesday, February 21, 2018 Weller
6:00 pm S1 Practice vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
6:00 pm S1 Practice vs 203 A - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S2 Team 709 - FHK Construction vs Team 716 - Extra Practice
8:00 pm S3 Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 308 - Extra Practice
Wednesday, February 21, 2018 Woodriver
6:00 pm S2 Team 707 - 96.9 The River vs Team 701 - West Valley Vision Center
7:00 pm S2 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Team 701 - West Valley Vision Center
8:00 pm S2 Team 707 - 96.9 The River vs Team 702 - Fairbanks Youth Sports
Thursday, February 22, 2018 Ann Wien
6:00 pm S1 202 A - Carpenter's Local 1243 vs 201 A - Alaska Transfer & Design
6:45 pm S1 205 A - West Valley Vision Center vs 206 A - HooDoo Hooligans
7:30 pm S1 202 B - Carpenter's Local 1243 vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
Thursday, February 22, 2018 Barnette
6:00 pm S3 Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks vs Practice
7:00 pm S3 Team 303 - Interior Airboaters Assn. vs Practice
8:00 pm S2 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Practice
Thursday, February 22, 2018 Denali
6:00 pm S1 204 A - Florcraft vs 203 A - Fairbanks Youth Sports
6:45 pm S1 204 B - Florcraft vs 206 B - HooDoo Hooligans
7:30 pm S1 201 B - Alaska Transfer & Design vs 205 B - West Valley Vision Center
Thursday, February 22, 2018 Pearl Creek
6:00 pm S2 Team 713 - Doc Lounsbury vs Practice
7:00 pm S2 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Practice
Thursday, February 22, 2018 Tanana-New
7:00 pm S2 Team 708 - Tubby's BBQ vs Practice
8:00 pm S2 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Practice
Thursday, February 22, 2018 Weller
6:00 pm S2 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Practice
7:00 pm S3 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
8:00 pm S2 Team 709 - FHK Construction vs Practice
Monday, February 26, 2018 Ann Wien
6:00 pm S2 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Team 716 - Extra Practice
7:00 pm S3 Team 303 - Interior Airboaters Assn. vs Team 308 - Extra Practice
Monday, February 26, 2018 Ladd
6:00 pm S2 Team 713 - Doc Lounsbury vs Team 705 - Elk's Lodge #1551
7:00 pm S2 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Team 704 - Gold Standard Real Estate
8:00 pm S2 Team 703 - Hale & Associates vs Team 702 - Fairbanks Youth Sports
Monday, February 26, 2018 North Pole Middle
7:00 pm S2 Team 715 - Chena's Grill vs Team 707 - 96.9 The River
8:00 pm S2 Team 708 - Tubby's BBQ vs Team 710 - Atta-Boy Awards
Monday, February 26, 2018 Randy Smith
7:00 pm S3 Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks vs Team 302 - Fairbanks Youth Sports
8:00 pm S3 Team 307 - Great AK Shirt Co. vs Team 305 - Arctic Home Living
Monday, February 26, 2018 Woodriver
6:00 pm S2 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 701 - West Valley Vision Center
7:00 pm S3 Team 306 - Renewable Energy Systems vs Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs
8:00 pm S2 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Team 709 - FHK Construction
Tuesday, February 27, 2018 Ann Wien
6:00 pm S1 Practice vs 205 B - West Valley Vision Center
6:00 pm S1 Practice vs 205 A - West Valley Vision Center
7:00 pm S1 Practice vs 204 B - Florcraft
7:00 pm S1 Practice vs 204 A - Florcraft
8:00 pm S2 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Practice
Tuesday, February 27, 2018 Denali
6:00 pm S2 Team 715 - Chena's Grill vs Practice
7:00 pm S1 Practice vs 202 A - Carpenter's Local 1243
7:00 pm S1 Practice vs 202 B - Carpenter's Local 1243
8:00 pm S3 Team 306 - Renewable Energy Systems vs Practice
Tuesday, February 27, 2018 Hunter
6:00 pm S1 Practice vs 201 A - Alaska Transfer & Design
6:00 pm S1 Practice vs 201 B - Alaska Transfer & Design
7:00 pm S2 Team 707 - 96.9 The River vs Practice
8:00 pm S2 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
Tuesday, February 27, 2018 Ladd
6:00 pm S3 Team 305 - Arctic Home Living vs Practice
7:00 pm S3 Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
8:00 pm S2 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
Tuesday, February 27, 2018 Ticasuk Brown
6:00 pm S2 Team 701 - West Valley Vision Center vs Practice
7:00 pm S3 Team 307 - Great AK Shirt Co. vs Practice
8:00 pm S2 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Practice
Tuesday, February 27, 2018 Weller
6:00 pm S1 Practice vs 206 B - HooDoo Hooligans
6:00 pm S1 Practice vs 206 A - HooDoo Hooligans
7:00 pm S2 Team 703 - Hale & Associates vs Practice
8:00 pm S2 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Practice
Wednesday, February 28, 2018 Ann Wien
6:00 pm S1 205 A - West Valley Vision Center vs 202 A - Carpenter's Local 1243
6:45 pm S1 206 A - HooDoo Hooligans vs 204 A - Florcraft
7:30 pm S1 201 A - Alaska Transfer & Design vs 203 A - Fairbanks Youth Sports
Wednesday, February 28, 2018 Denali
6:00 pm S3 Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks
7:00 pm S2 Team 701 - West Valley Vision Center vs Team 715 - Chena's Grill
8:00 pm S2 Team 703 - Hale & Associates vs Team 704 - Gold Standard Real Estate
Wednesday, February 28, 2018 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S2 Team 713 - Doc Lounsbury vs Team 710 - Atta-Boy Awards
7:00 pm S2 Team 708 - Tubby's BBQ vs Team 714 - Great AK Shirt Co.
Wednesday, February 28, 2018 Nordale
6:00 pm S1 Practice vs 203 A - Fairbanks Youth Sports
6:00 pm S1 Practice vs 203 B - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S2 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Team 716 - Extra Practice
8:00 pm S3 Team 305 - Arctic Home Living vs Team 308 - Extra Practice
Wednesday, February 28, 2018 North Pole Middle
7:00 pm S3 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Team 307 - Great AK Shirt Co.
Wednesday, February 28, 2018 Ticasuk Brown
8:00 pm S2 Team 709 - FHK Construction vs Team 702 - Fairbanks Youth Sports
Wednesday, February 28, 2018 Woodriver
6:00 pm S2 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs
7:00 pm S3 Team 306 - Renewable Energy Systems vs Team 303 - Interior Airboaters Assn.
8:00 pm S2 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Team 707 - 96.9 The River
Thursday, March 1, 2018 Barnette
6:00 pm S2 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Practice
7:00 pm S3 Team 303 - Interior Airboaters Assn. vs Practice
8:00 pm S2 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Practice
Thursday, March 1, 2018 Hunter
6:00 pm S3 Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks vs Practice
7:00 pm S2 Team 709 - FHK Construction vs Practice
8:00 pm S2 Team 708 - Tubby's BBQ vs Practice
Thursday, March 1, 2018 Ladd
6:00 pm S1 205 B - West Valley Vision Center vs 202 B - Carpenter's Local 1243
6:45 pm S1 201 B - Alaska Transfer & Design vs 204 B - Florcraft
7:30 pm S1 203 B - Fairbanks Youth Sports vs 206 B - HooDoo Hooligans
Thursday, March 1, 2018 Weller
6:00 pm S2 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Practice
7:00 pm S3 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
8:00 pm S2 Team 713 - Doc Lounsbury vs Practice
Monday, March 5, 2018 Ann Wien
6:00 pm S3 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Team 308 - Extra Practice
7:00 pm S2 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Team 713 - Doc Lounsbury
8:00 pm S2 Team 709 - FHK Construction vs Team 714 - Great AK Shirt Co.
Monday, March 5, 2018 Ladd
7:30 pm S3 Team 303 - Interior Airboaters Assn. vs Team 306 - Renewable Energy Systems
Monday, March 5, 2018 Nordale
7:30 pm S2 Team 703 - Hale & Associates vs Team 707 - 96.9 The River
Monday, March 5, 2018 Randy Smith
7:00 pm S3 Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 305 - Arctic Home Living
8:00 pm S2 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Team 712 - Renewable Energy Systems
Monday, March 5, 2018 Ticasuk Brown
6:00 pm S2 Team 701 - West Valley Vision Center vs Team 716 - Extra Practice
7:00 pm S3 Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks vs Team 307 - Great AK Shirt Co.
8:00 pm S2 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Team 715 - Chena's Grill
Monday, March 5, 2018 Woodriver
6:00 pm S2 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Team 705 - Elk's Lodge #1551
7:00 pm S2 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 708 - Tubby's BBQ
Tuesday, March 6, 2018 Ann Wien
6:00 pm S3 Team 305 - Arctic Home Living vs Practice
7:00 pm S3 Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
8:00 pm S2 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Practice
Tuesday, March 6, 2018 Ladd
7:30 pm S3 Team 306 - Renewable Energy Systems vs Practice
Tuesday, March 6, 2018 Nordale
7:30 pm S2 Team 703 - Hale & Associates vs Practice
Tuesday, March 6, 2018 Pearl Creek
6:00 pm S2 Team 704 - Gold Standard Real Estate vs Practice
Tuesday, March 6, 2018 Ticasuk Brown
6:00 pm S2 Team 701 - West Valley Vision Center vs Practice
7:00 pm S3 Team 307 - Great AK Shirt Co. vs Practice
8:00 pm S2 Team 707 - 96.9 The River vs Practice
Tuesday, March 6, 2018 Weller
6:00 pm S2 Team 702 - Fairbanks Youth Sports vs Practice
7:00 pm S2 Team 715 - Chena's Grill vs Practice
8:00 pm S2 Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs vs Practice
Wednesday, March 7, 2018 Ann Wien
7:30 pm S3 Team 306 - Renewable Energy Systems vs Team 308 - Extra Practice
Wednesday, March 7, 2018 Denali
6:00 pm S3 Team 307 - Great AK Shirt Co. vs Team 305 - Arctic Home Living
7:00 pm S3 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks
8:00 pm S2 Team 713 - Doc Lounsbury vs Team 716 - Extra Practice
Wednesday, March 7, 2018 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
7:00 pm S2 Team 707 - 96.9 The River vs Team 708 - Tubby's BBQ
8:00 pm S2 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Team 712 - Renewable Energy Systems
Wednesday, March 7, 2018 Nordale
7:30 pm S2 Team 703 - Hale & Associates vs Team 704 - Gold Standard Real Estate
Wednesday, March 7, 2018 Ticasuk Brown
7:00 pm S3 Team 304 - Emerald Isle Pull Tabs vs Team 303 - Interior Airboaters Assn.
8:00 pm S2 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Team 706 - Emerald Isle Pull Tabs
Wednesday, March 7, 2018 Woodriver
6:00 pm S2 Team 701 - West Valley Vision Center vs Team 702 - Fairbanks Youth Sports
7:00 pm S2 Team 709 - FHK Construction vs Team 710 - Atta-Boy Awards
8:00 pm S2 Team 714 - Great AK Shirt Co. vs Team 715 - Chena's Grill
Thursday, March 8, 2018 Barnette
6:00 pm S2 Team 712 - Renewable Energy Systems vs Practice
7:00 pm S3 Team 303 - Interior Airboaters Assn. vs Practice
8:00 pm S2 Team 705 - Elk's Lodge #1551 vs Practice
Thursday, March 8, 2018 Midnight Sun Elem. (fka Badger)
6:00 pm S2 Team 711 - Interior Airboater's Assn. vs Practice
7:00 pm S2 Team 708 - Tubby's BBQ vs Practice
8:00 pm S2 Team 710 - Atta-Boy Awards vs Practice
Thursday, March 8, 2018 Pearl Creek
8:00 pm S3 Team 301 - Optimist's Club of Fairbanks vs Practice
Thursday, March 8, 2018 Tanana-Old
7:00 pm S2 Team 713 - Doc Lounsbury vs Practice
8:00 pm S2 Team 709 - FHK Construction vs Practice
Thursday, March 8, 2018 Weller
8:00 pm S3 Team 302 - Fairbanks Youth Sports vs Practice

Site created with All-Pro League Scheduler 8.0.36
from All-Pro Software on 3/15/2018 12:04:50 AM