NKSL Fall 2017 Soccer Schedule

Master Schedule

Home

Latest News

League Schedule

Master Schedule

Team Schedules

Location Schedules

Schedule Index



S1 U10 Girls - Division 1
S2 U10 Girls - Division 2
S3 U10 Girls - Division 3
S4 U10 Mixed - Division 1
S5 U10 Mixed - Division 2
S6 U10 Mixed - Division 3
S7 U12 Girls - Division 1
S8 U12 Mixed - Division 1
S9 U14 Girls - Division 1
S10 U14 Mixed - Division 1
S11 U8 Girls - Division 1
S12 U8 Girls - Division 2
S13 U8 Girls - Division 3
S14 U8 Mixed - Division 1
S15 U8 Mixed - Division 2
S16 U8 Mixed - Division 3
S17 U8 Mixed - Division 4
S18 U8 Mixed - Division 5

Saturday, August 19, 2017 Boone Woods (U8)
11:00 am S16 VH08B06-Soard at LS08B05-Bunner
Saturday, August 19, 2017 Boone Woods (U8)
12:00 pm S17 IN08M2-UpChurch at LS08B06-Strawn
Saturday, August 19, 2017 Boone Woods 2 (U10)
1:00 pm S5 LS10M1-Hardin at LS10M2-Henage
Saturday, August 19, 2017 Cappel -U14
9:00 am S10 SA14M1-Kraemer at ER14M1-Staubach
Saturday, August 19, 2017 Cappel -U14
10:30 am S9 DX14G2-Farro at BS14G2-Kramer
Saturday, August 19, 2017 Cappel -U14
12:00 pm S9 SC14G01-Deavy at BS14G1-L.Wells
Saturday, August 19, 2017 Children's Home #1 (8)
11:00 am S13 VH08G03-Zumbiel at BS08G1-Iadipaolo
Saturday, August 19, 2017 Children's Home #1 (8)
12:00 pm S11 DX08G1-Maddox at BS08G3-Dickman
Saturday, August 19, 2017 Children's Home #1 (8)
1:00 pm S18 SC08B02-Deavy at LD08M1-Penrose
Saturday, August 19, 2017 Children's Home #2 (8)
12:00 pm S11 SA08G1-Myers at BS08G5-Reedy
Saturday, August 19, 2017 Children's Home #2 (8)
1:00 pm S15 LS08B03-Henderson-3 at BS08B1-Kruger
Saturday, August 19, 2017 Children's Home #2 (8)
2:00 pm S14 SA08M1-Lynch at BS08B2-Dyas
Saturday, August 19, 2017 Childrens Home #3 (10)
10:00 am S2 DX10G2-Graves at BS10G3-Skees
Saturday, August 19, 2017 Childrens Home #3 (10)
11:00 am S5 FC10B01-Lighthall at BS10B2-Clark
Saturday, August 19, 2017 Childrens Home #3 (10)
12:00 pm S4 ER10M2-Aytes at BS10B5-Rice
Saturday, August 19, 2017 Childrens Home #3 (10)
1:00 pm S5 SA10M1-Brungs at BS10B6-Dyas
Saturday, August 19, 2017 Childrens Home #3 (10)
2:00 pm S3 SC10G02-Grome at BS10G4-Lewandowski
Saturday, August 19, 2017 Childrens Home #3 (10)
3:00 pm S3 IN10G3-Barone at BS10G1-Wells
Saturday, August 19, 2017 Childrens Home #3 (10)
4:00 pm S4 SA10M2-Hunter at BS10B1-Wisher
Saturday, August 19, 2017 Childrens Home #3 (10)
5:00 pm S1 SA10G1-Gerdes at BS10G2-Watson
Saturday, August 19, 2017 Childrens Home #4 (12)
10:15 am S8 ER12M1-Steffen at BS12B2-Eder
Saturday, August 19, 2017 Childrens Home #4 (12)
11:30 am S7 IN12G4-Vogelpohl at BS12G2-Howard
Saturday, August 19, 2017 Childrens Home #4 (12)
12:45 pm S8 VH12B01-Timm at BS12B1-Thompson
Saturday, August 19, 2017 Childrens Home #4 (12)
2:00 pm S8 IN12M1-Miller at BS12B4-Tabor
Saturday, August 19, 2017 Crescent Springs Park (10)
10:00 am S5 IN10M2-Zeiser at VH10B05-Jhaveri
Saturday, August 19, 2017 Crescent Springs Park (10)
11:00 am S6 BS10B7-Graman at VH10B01-Kreyling
Saturday, August 19, 2017 Crescent Springs Park (10)
12:00 pm S5 VH10B02-Dropic at VH10B03-Wong-Miller
Saturday, August 19, 2017 Crescent Springs Park (10)
1:00 pm S6 IN10M1- at VH10B06-Zembrodt
Saturday, August 19, 2017 Crescent Springs Park (10)
2:00 pm S2 IN10G2- at VH10G01-Zumbiel
Saturday, August 19, 2017 Freedom Park (10)
9:00 am S4 VH10B04-Pieper at DX10M1-Rechtin
Saturday, August 19, 2017 Freedom Park (10)
10:00 am S1 DX10G4-Hemingway at DX10G1-Barker
Saturday, August 19, 2017 Freedom Park (10)
11:00 am S6 NK10B3-Bannister at DX10M2-Lloyd
Saturday, August 19, 2017 Freedom Park (10)
12:00 pm S2 LS10G01- at DX10G3-Kruer
Saturday, August 19, 2017 Freedom Park (8)
12:00 pm S15 BS08B7-Roth at DX08M3-Christensen
Saturday, August 19, 2017 Freedom Park (8)
1:00 pm S11 VH08G01-Schreiber at DX08G5-Selm
Saturday, August 19, 2017 Freedom Park (8)
2:00 pm S16 BS08B3-Darnell at DX08M5-Caskey
Saturday, August 19, 2017 Freedom Park (8)
3:00 pm S12 DX08G3-Klaine, at DX08G2-VonLehman
Saturday, August 19, 2017 Freedom Park (8)
4:00 pm S17 BS08B5-Zowtiak at DX08M2-Stamper
Saturday, August 19, 2017 Mills Road #1 (12/14)
9:00 am S7 IN12G1-Santry at SC12G01-Wood
Saturday, August 19, 2017 Mills Road #1 (12/14)
10:15 am S8 ER12M2-Bihl at SC12B02-Reed
Saturday, August 19, 2017 Mills Road #1 (12/14)
11:30 am S10 CN14M3-Guidugli at IN14M3-Powell
Saturday, August 19, 2017 Mills Road #1 (12/14)
1:00 pm S10 IN14M1-Ross at IN14M2-Klayer
Saturday, August 19, 2017 Mills Road #4 (10)
10:00 am S3 VH10G03-Ragan at IN10G4-
Saturday, August 19, 2017 Mills Road #4 (10)
11:00 am S6 SC10B01-Willoughby at ER10M3-Carothers
Saturday, August 19, 2017 Mills Road #4 (10)
12:00 pm S1 LD10G1-Mitchell at IN10G1-Lewis
Saturday, August 19, 2017 Mills Road #4 (10)
1:00 pm S1 BS10G5-Moffitt at SC10G01-Strunk
Saturday, August 19, 2017 Mills Road U8 - field 1
9:00 am S12 LS08G02-Trout at IN08G3-Luckhardt
Saturday, August 19, 2017 Mills Road U8 - field 1
10:00 am S14 DX08M1-Baker at IN08M5-Lepisto
Saturday, August 19, 2017 Mills Road U8 - field 1
11:00 am S13 BS08G2-Conrad at IN08G4-Meyer
Saturday, August 19, 2017 Mills Road U8 - field 1
12:00 pm S15 VH08B04-Roberts at IN08M6-Broomall
Saturday, August 19, 2017 Mills Road U8 - field 1
1:00 pm S13 DX08G4-Kuebler, at IN08G5-Wise
Saturday, August 19, 2017 Mills Road U8 - field 1
2:00 pm S18 DX08M4-Danneman at IN08M4-Wehage
Saturday, August 19, 2017 Mills Road U8 - field 1
3:00 pm S18 VH08B05-Smith at IN08M7-Milner
Saturday, August 19, 2017 Mills Road U8 - field 2
10:00 am S15 ER08M2-Massie at SC08B03-Spinks
Saturday, August 19, 2017 Mills Road U8 - field 2
11:00 am S16 LS08B04-Hamon at SC08B01-Birkley
Saturday, August 19, 2017 Mills Road U8 - field 2
12:00 pm S12 BS08G6-Moening at IN08G2-Goetz
Saturday, August 19, 2017 Mills Road U8 - field 2
1:00 pm S18 BS08B9-Hughes at IN08M1-Goetz
Saturday, August 19, 2017 Mills Road U8 - field 2
2:00 pm S16 LS08B07-O’Hara at IN08M3-Gabbard
Saturday, August 19, 2017 PP 14(Pendry Park-CCN)
9:00 am S10 CC14M1-Smith at CN14M1-Truett
Saturday, August 19, 2017 PP 14(Pendry Park-CCN)
10:30 am S10 IN14M4-Herrema at CN14M4-Ossege
Saturday, August 19, 2017 Richardson Road Park
10:00 am S4 ER10M1-Wenert at NK10B1-Doherty
Saturday, August 19, 2017 Richardson Road Park
11:00 am S8 LD12M1-Meyer at NK12B1-Hartig
Saturday, August 19, 2017 Silver Lake #1 U12
10:15 am S7 BS12G1-Alcorn at DX12G1-Baker
Saturday, August 19, 2017 Silver Lake #1 U12
11:30 am S8 BS12B3-Klaene at DX12M2-Howard
Saturday, August 19, 2017 St. Agnes - U10
9:00 am S3 LD10G2-Bowen at SA10G3-Nader
Saturday, August 19, 2017 St. Agnes - U10
10:00 am S2 VH10G02-Stocker at SA10G2-Bramalage
Saturday, August 19, 2017 St. Agnes - U12
11:00 am S7 IN12G2-Maley at SA12G1-Kruze
Saturday, August 19, 2017 St. Agnes - U12
12:15 pm S7 LD12G1-Bowen at SA12G2-Feltner
Saturday, August 19, 2017 St. Agnes - U12
1:30 pm S8 LS12B01-McNair at SA12M1-Thamann
Saturday, August 19, 2017 St. Agnes - U8
9:00 am S15 SA08M4-Osterhage at FC08B01-Lighthall
Saturday, August 19, 2017 St. Agnes - U8
10:00 am S12 BS08G4-Krallman at SA08G2-Berling
Saturday, August 19, 2017 St. Agnes - U8
11:00 am S17 NK08B3-Woltenberg at SA08M3-Klosinski
Saturday, August 19, 2017 St. Agnes - U8
12:00 pm S13 BS08G7-Smith at SA08G3-King
Saturday, August 19, 2017 Villa Madonna (12)
9:00 am S7 IN12G3-Brooks at VH12G01-Scanlon
Saturday, August 19, 2017 Villa Madonna (12)
10:15 am S8 DX12M1-Laake, at VH12B02-Timm
Saturday, August 19, 2017 Villa Madonna (14)
11:30 am S9 IN14G1-Romer at VH14G01-Cahill
Saturday, August 19, 2017 Villa Madonna (14)
1:00 pm S10 SC14B01-Saalfeld at VH14B01-Briede
Saturday, August 19, 2017 Villa Madonna (8)-1
9:00 am S17 BS08B6-Jackson at VH08B01-Wulfeck
Saturday, August 19, 2017 Villa Madonna (8)-1
10:00 am S14 BS08B4-Rice at VH08B03-Dropic
Saturday, August 19, 2017 Villa Madonna (8)-1
11:00 am S13 VH08G04-Jansen at VH08G02-Bolte
Saturday, August 19, 2017 Villa Madonna (8)-1
12:00 pm S18 NK08B2-Hansen at VH08B02-Akin
Saturday, August 19, 2017 Villa Madonna (8)-1
1:00 pm S17 NK08B4-Landers at VH08B07-Hull
Saturday, August 19, 2017 Villa Madonna (8)-1
2:00 pm S16 NK08B1-Tierney at VH08B08-Becker
Saturday, August 19, 2017 Villa Madonna (8)-1
3:00 pm S12 SC08G01-Porada at VH08G05-Hammersmith
Saturday, August 26, 2017 Boone Woods (U8)
9:00 am S14 IN08M5-Lepisto at LS08B02-Henderson-2
Saturday, August 26, 2017 Boone Woods (U8)
10:00 am S16 VH08B08-Becker at LS08B07-O’Hara
Saturday, August 26, 2017 Boone Woods (U8)
12:00 pm S12 IN08G2-Goetz at LS08G02-Trout
Saturday, August 26, 2017 Boone Woods 2 (U10)
11:00 am S2 BS10G3-Skees at LS10G01-
Saturday, August 26, 2017 Boone Woods 2 (U10)
1:00 pm S5 VH10B05-Jhaveri at LS10M1-Hardin
Saturday, August 26, 2017 Boone Woods 3 (U12)
2:00 pm S8 BS12B4-Tabor at LS12B01-McNair
Saturday, August 26, 2017 Cappel -U14
9:00 am S10 CN14M4-Ossege at ER14M1-Staubach
Saturday, August 26, 2017 Cappel -U14
10:30 am S9 BS14G1-L.Wells at IN14G1-Romer
Saturday, August 26, 2017 Cappel -U14
12:00 pm S9 VH14G01-Cahill at BS14G3-K.Wells
Saturday, August 26, 2017 Children's Home #1 (8)
9:00 am S17 DX08M6-Maley at BS08B6-Jackson
Saturday, August 26, 2017 Children's Home #1 (8)
10:00 am S15 ER08M1-Feldman at BS08B7-Roth
Saturday, August 26, 2017 Children's Home #1 (8)
11:00 am S15 BS08B1-Kruger at DX08M3-Christensen
Saturday, August 26, 2017 Children's Home #1 (8)
12:00 pm S12 IN08G3-Luckhardt at BS08G4-Krallman
Saturday, August 26, 2017 Children's Home #2 (8)
10:00 am S17 VH08B07-Hull at BS08B5-Zowtiak
Saturday, August 26, 2017 Children's Home #2 (8)
11:00 am S13 VH08G02-Bolte at BS08G2-Conrad
Saturday, August 26, 2017 Children's Home #2 (8)
12:00 pm S13 IN08G5-Wise at BS08G7-Smith
Saturday, August 26, 2017 Children's Home #2 (8)
1:00 pm S14 LS08B01-Henderson-1 at BS08B4-Rice
Saturday, August 26, 2017 Children's Home #2 (8)
2:00 pm S12 DX08G2-VonLehman at BS08G6-Moening
Saturday, August 26, 2017 Children's Home #2 (8)
3:00 pm S16 SC08B01-Birkley at BS08B3-Darnell
Saturday, August 26, 2017 Childrens Home #3 (10)
11:00 am S6 ER10M3-Carothers at BS10B7-Graman
Saturday, August 26, 2017 Childrens Home #4 (12)
12:45 pm S7 SA12G1-Kruze at BS12G1-Alcorn
Saturday, August 26, 2017 Childrens Home #4 (12)
2:00 pm S8 VH12B02-Timm at BS12B3-Klaene
Saturday, August 26, 2017 Crescent Springs Park (10)
9:00 am S4 BS10B1-Wisher at VH10B04-Pieper
Saturday, August 26, 2017 Crescent Springs Park (10)
10:00 am S3 BS10G4-Lewandowski at VH10G03-Ragan
Saturday, August 26, 2017 Crescent Springs Park (10)
11:00 am S2 VH10G01-Zumbiel at VH10G02-Stocker
Saturday, August 26, 2017 Crescent Springs Park (10)
12:00 pm S5 BS10B6-Dyas at VH10B02-Dropic
Saturday, August 26, 2017 Freedom Park (10)
9:00 am S2 SA10G2-Bramalage at DX10G2-Graves
Saturday, August 26, 2017 Freedom Park (8)
10:00 am S18 IN08M1-Goetz at DX08M4-Danneman
Saturday, August 26, 2017 Freedom Park (8)
11:00 am S14 BS08B2-Dyas at DX08M1-Baker
Saturday, August 26, 2017 Freedom Park (8)
12:00 pm S12 VH08G05-Hammersmith at DX08G3-Klaine,
Saturday, August 26, 2017 Freedom Park (8)
1:00 pm S13 BS08G1-Iadipaolo at DX08G4-Kuebler,
Saturday, August 26, 2017 Freedom Park (8)
2:00 pm S11 LS08G01-Trout at DX08G1-Maddox
Saturday, August 26, 2017 Lemker Park
9:00 am S18 VH08B02-Akin at LD08M1-Penrose
Saturday, August 26, 2017 Lemker Park
10:00 am S3 IN10G4- at LD10G2-Bowen
Saturday, August 26, 2017 Lemker Park
11:00 am S1 DX10G1-Barker at LD10G1-Mitchell
Saturday, August 26, 2017 Lemker Park
12:00 pm S7 BS12G2-Howard at LD12G1-Bowen
Saturday, August 26, 2017 Lemker Park
1:15 pm S8 DX12M2-Howard at LD12M1-Meyer
Saturday, August 26, 2017 Lincoln Ridge
9:00 am S7 VH12G01-Scanlon at IN12G2-Maley
Saturday, August 26, 2017 Lincoln Ridge
10:15 am S8 SC12B02-Reed at IN12M1-Miller
Saturday, August 26, 2017 Lincoln Ridge
11:30 am S7 SA12G2-Feltner at IN12G3-Brooks
Saturday, August 26, 2017 Lincoln Ridge
12:45 pm S7 SC12G01-Wood at IN12G4-Vogelpohl
Saturday, August 26, 2017 Mills Road #1 (12/14)
9:00 am S7 DX12G1-Baker at IN12G1-Santry
Saturday, August 26, 2017 Mills Road #1 (12/14)
10:30 am S10 CC14M1-Smith at SC14B01-Saalfeld
Saturday, August 26, 2017 Mills Road #1 (12/14)
12:00 pm S10 IN14M3-Powell at IN14M4-Herrema
Saturday, August 26, 2017 Mills Road #1 (12/14)
1:30 pm S10 CN14M1-Truett at IN14M1-Ross
Saturday, August 26, 2017 Mills Road #1 (12/14)
3:00 pm S9 BS14G2-Kramer at SC14G01-Deavy
Saturday, August 26, 2017 Mills Road #4 (10)
9:00 am S5 VH10B03-Wong-Miller at IN10M2-Zeiser
Saturday, August 26, 2017 Mills Road #4 (10)
10:00 am S2 DX10G3-Kruer at IN10G2-
Saturday, August 26, 2017 Mills Road #4 (10)
11:00 am S6 DX10M2-Lloyd at SC10B01-Willoughby
Saturday, August 26, 2017 Mills Road #4 (10)
12:00 pm S1 BS10G2-Watson at SC10G01-Strunk
Saturday, August 26, 2017 Mills Road #4 (10)
1:00 pm S6 SA10M3-Powers at IN10M1-
Saturday, August 26, 2017 Mills Road #4 (10)
2:00 pm S3 SA10G3-Nader at IN10G3-Barone
Saturday, August 26, 2017 Mills Road #4 (10)
3:00 pm S3 BS10G1-Wells at SC10G02-Grome
Saturday, August 26, 2017 Mills Road U8 - field 1
9:00 am S11 DX08G5-Selm at IN08G1-Edmonds
Saturday, August 26, 2017 Mills Road U8 - field 1
10:00 am S18 IN08M7-Milner at SC08B02-Deavy
Saturday, August 26, 2017 Mills Road U8 - field 1
11:00 am S17 VH08B01-Wulfeck at IN08M2-UpChurch
Saturday, August 26, 2017 Mills Road U8 - field 1
12:00 pm S12 SA08G2-Berling at SC08G01-Porada
Saturday, August 26, 2017 PP 14(Pendry Park-CCN)
10:30 am S10 SA14M1-Kraemer at CN14M2-Dugan
Saturday, August 26, 2017 PP 14(Pendry Park-CCN)
12:00 pm S10 IN14M2-Klayer at CN14M3-Guidugli
Saturday, August 26, 2017 Richardson Road Park
9:00 am S16 LS08B04-Hamon at NK08B1-Tierney
Saturday, August 26, 2017 Richardson Road Park
10:00 am S17 SA08M3-Klosinski at NK08B4-Landers
Saturday, August 26, 2017 Richardson Road Park
11:00 am S17 LS08B06-Strawn at NK08B3-Woltenberg
Saturday, August 26, 2017 Richardson Road Park
12:00 pm S18 BS08B8-Bray at NK08B2-Hansen
Saturday, August 26, 2017 Richardson Road Park
1:00 pm S6 VH10B01-Kreyling at NK10B3-Bannister
Saturday, August 26, 2017 Richardson Road Park
2:00 pm S6 VH10B06-Zembrodt at NK10B2-Waters
Saturday, August 26, 2017 Silver Lake #1 U12
9:00 am S8 SC12B01-Saalfeld at ER12M2-Bihl
Saturday, August 26, 2017 Silver Lake #1 U12
10:15 am S8 BS12B2-Eder at DX12M1-Laake,
Saturday, August 26, 2017 Silver Lake #1 U12
12:45 pm S8 BS12B1-Thompson at ER12M1-Steffen
Saturday, August 26, 2017 Spring Valley -U8/U10
9:00 am S4 DX10M1-Rechtin at ER10M1-Wenert
Saturday, August 26, 2017 Spring Valley -U8/U10
10:00 am S4 NK10B1-Doherty at ER10M2-Aytes
Saturday, August 26, 2017 Spring Valley -U8/U10
11:00 am S5 LS10M2-Henage at FC10B01-Lighthall
Saturday, August 26, 2017 Spring Valley -U8/U10
12:00 pm S15 FC08B01-Lighthall at ER08M2-Massie
Saturday, August 26, 2017 St. Agnes - U10
9:00 am S1 IN10G1-Lewis at SA10G1-Gerdes
Saturday, August 26, 2017 St. Agnes - U10
10:00 am S4 BS10B5-Rice at SA10M2-Hunter
Saturday, August 26, 2017 St. Agnes - U10
11:00 am S5 BS10B2-Clark at SA10M1-Brungs
Saturday, August 26, 2017 St. Agnes - U8
9:00 am S14 VH08B03-Dropic at SA08M1-Lynch
Saturday, August 26, 2017 St. Agnes - U8
10:00 am S11 BS08G3-Dickman at SA08G1-Myers
Saturday, August 26, 2017 St. Agnes - U8
11:00 am S15 IN08M6-Broomall at SA08M4-Osterhage
Saturday, August 26, 2017 St. Agnes - U8
12:00 pm S16 LS08B05-Bunner at SA08M2-Galbraith-Kent
Saturday, August 26, 2017 Villa Madonna (12)
10:15 am S8 SA12M1-Thamann at VH12B01-Timm
Saturday, August 26, 2017 Villa Madonna (8)-1
9:00 am S13 SC08G03-Schaffeld at VH08G03-Zumbiel
Saturday, August 26, 2017 Villa Madonna (8)-1
10:00 am S18 IN08M4-Wehage at VH08B05-Smith
Saturday, August 26, 2017 Villa Madonna (8)-1
11:00 am S13 SA08G3-King at VH08G04-Jansen
Saturday, August 26, 2017 Villa Madonna (8)-1
12:00 pm S15 SC08B03-Spinks at VH08B04-Roberts
Saturday, August 26, 2017 Villa Madonna (8)-1
1:00 pm S11 BS08G5-Reedy at VH08G01-Schreiber
Saturday, August 26, 2017 Villa Madonna (8)-1
2:00 pm S16 IN08M3-Gabbard at VH08B06-Soard
Saturday, September 09, 2017 Boone Woods (U8)
9:00 am S15 LS08B03-Henderson-3 at ER08M1-Feldman
Saturday, September 09, 2017 Boone Woods (U8)
10:00 am S11 SA08G1-Myers at LS08G01-Trout
Saturday, September 09, 2017 Boone Woods (U8)
11:00 am S16 LS08B07-O’Hara at LS08B04-Hamon
Saturday, September 09, 2017 Boone Woods (U8)
12:00 pm S16 BS08B3-Darnell at LS08B05-Bunner
Saturday, September 09, 2017 Boone Woods (U8)
1:00 pm S17 NK08B4-Landers at LS08B06-Strawn
Saturday, September 09, 2017 Cappel -U14
9:00 am S9 BS14G3-K.Wells at BS14G1-L.Wells
Saturday, September 09, 2017 Cappel -U14
10:30 am S9 IN14G1-Romer at BS14G2-Kramer
Saturday, September 09, 2017 Cappel -U14
12:00 pm S9 SC14G01-Deavy at DX14G2-Farro
Saturday, September 09, 2017 Children's Home #1 (8)
11:00 am S13 BS08G7-Smith at BS08G1-Iadipaolo
Saturday, September 09, 2017 Children's Home #1 (8)
12:00 pm S18 BS08B9-Hughes at BS08B8-Bray
Saturday, September 09, 2017 Children's Home #2 (8)
10:00 am S11 BS08G3-Dickman at BS08G5-Reedy
Saturday, September 09, 2017 Children's Home #2 (8)
11:00 am S15 VH08B04-Roberts at BS08B1-Kruger
Saturday, September 09, 2017 Children's Home #2 (8)
12:00 pm S12 LS08G02-Trout at BS08G6-Moening
Saturday, September 09, 2017 Children's Home #2 (8)
1:00 pm S14 LS08B02-Henderson-2 at BS08B2-Dyas
Saturday, September 09, 2017 Childrens Home #3 (10)
10:00 am S4 NK10B1-Doherty at BS10B5-Rice
Saturday, September 09, 2017 Childrens Home #3 (10)
11:00 am S4 ER10M1-Wenert at BS10B1-Wisher
Saturday, September 09, 2017 Childrens Home #3 (10)
12:00 pm S5 LS10M2-Henage at BS10B2-Clark
Saturday, September 09, 2017 Childrens Home #3 (10)
1:00 pm S5 IN10M2-Zeiser at BS10B6-Dyas
Saturday, September 09, 2017 Childrens Home #3 (10)
2:00 pm S3 BS10G1-Wells at BS10G4-Lewandowski
Saturday, September 09, 2017 Childrens Home #3 (10)
3:00 pm S1 SC10G01-Strunk at BS10G5-Moffitt
Saturday, September 09, 2017 Childrens Home #4 (12)
10:15 am S8 DX12M1-Laake, at BS12B1-Thompson
Saturday, September 09, 2017 Childrens Home #4 (12)
11:30 am S8 BS12B3-Klaene at BS12B2-Eder
Saturday, September 09, 2017 Childrens Home #4 (12)
12:45 pm S7 IN12G3-Brooks at BS12G2-Howard
Saturday, September 09, 2017 Childrens Home #4 (12)
2:00 pm S8 VH12B01-Timm at BS12B4-Tabor
Saturday, September 09, 2017 Crescent Springs Park (10)
9:00 am S5 FC10B01-Lighthall at VH10B05-Jhaveri
Saturday, September 09, 2017 Crescent Springs Park (10)
10:00 am S2 DX10G2-Graves at VH10G01-Zumbiel
Saturday, September 09, 2017 Crescent Springs Park (10)
11:00 am S6 SC10B01-Willoughby at VH10B01-Kreyling
Saturday, September 09, 2017 Crescent Springs Park (10)
12:00 pm S3 LD10G2-Bowen at VH10G03-Ragan
Saturday, September 09, 2017 Crescent Springs Park (10)
1:00 pm S6 NK10B3-Bannister at VH10B06-Zembrodt
Saturday, September 09, 2017 Crescent Springs Park (10)
2:00 pm S5 LS10M1-Hardin at VH10B03-Wong-Miller
Saturday, September 09, 2017 Freedom Park (10)
9:00 am S4 ER10M2-Aytes at DX10M1-Rechtin
Saturday, September 09, 2017 Freedom Park (10)
10:00 am S1 LD10G1-Mitchell at DX10G4-Hemingway
Saturday, September 09, 2017 Freedom Park (10)
11:00 am S6 BS10B7-Graman at DX10M2-Lloyd
Saturday, September 09, 2017 Freedom Park (10)
12:00 pm S2 BS10G3-Skees at DX10G3-Kruer
Saturday, September 09, 2017 Freedom Park (10)
1:00 pm S1 SA10G1-Gerdes at DX10G1-Barker
Saturday, September 09, 2017 Freedom Park (8)
11:00 am S11 DX08G1-Maddox at DX08G5-Selm
Saturday, September 09, 2017 Freedom Park (8)
12:00 pm S15 ER08M2-Massie at DX08M3-Christensen
Saturday, September 09, 2017 Freedom Park (8)
1:00 pm S17 IN08M2-UpChurch at DX08M6-Maley
Saturday, September 09, 2017 Freedom Park (8)
2:00 pm S12 VH08G05-Hammersmith at DX08G2-VonLehman
Saturday, September 09, 2017 Mills Road #1 (12/14)
9:00 am S10 CC14M1-Smith at IN14M4-Herrema
Saturday, September 09, 2017 Mills Road #1 (12/14)
10:15 am S8 LS12B01-McNair at SC12B02-Reed
Saturday, September 09, 2017 Mills Road #1 (12/14)
11:30 am S7 IN12G4-Vogelpohl at IN12G1-Santry
Saturday, September 09, 2017 Mills Road #1 (12/14)
12:45 pm S8 IN12M1-Miller at SC12B01-Saalfeld
Saturday, September 09, 2017 Mills Road #1 (12/14)
2:00 pm S7 LD12G1-Bowen at SC12G01-Wood
Saturday, September 09, 2017 Mills Road #1 (12/14)
3:30 pm S10 ER14M1-Staubach at IN14M3-Powell
Saturday, September 09, 2017 Mills Road #4 (10)
9:00 am S1 BS10G2-Watson at IN10G1-Lewis
Saturday, September 09, 2017 Mills Road #4 (10)
10:00 am S3 IN10G3-Barone at IN10G4-
Saturday, September 09, 2017 Mills Road #4 (10)
11:00 am S2 VH10G02-Stocker at IN10G2-
Saturday, September 09, 2017 Mills Road U8 - field 1
9:00 am S15 FC08B01-Lighthall at IN08M6-Broomall
Saturday, September 09, 2017 Mills Road U8 - field 1
10:00 am S18 VH08B05-Smith at IN08M1-Goetz
Saturday, September 09, 2017 Mills Road U8 - field 1
11:00 am S13 DX08G4-Kuebler, at SC08G03-Schaffeld
Saturday, September 09, 2017 Mills Road U8 - field 1
12:00 pm S14 BS08B4-Rice at IN08M5-Lepisto
Saturday, September 09, 2017 Mills Road U8 - field 1
1:00 pm S13 VH08G04-Jansen at IN08G5-Wise
Saturday, September 09, 2017 Mills Road U8 - field 1
2:00 pm S15 SA08M4-Osterhage at SC08B03-Spinks
Saturday, September 09, 2017 Mills Road U8 - field 1
3:00 pm S12 SC08G01-Porada at IN08G3-Luckhardt
Saturday, September 09, 2017 Mills Road U8 - field 2
10:00 am S18 NK08B2-Hansen at SC08B02-Deavy
Saturday, September 09, 2017 Mills Road U8 - field 2
11:00 am S18 LD08M1-Penrose at IN08M7-Milner
Saturday, September 09, 2017 Mills Road U8 - field 2
12:00 pm S12 BS08G4-Krallman at IN08G2-Goetz
Saturday, September 09, 2017 Mills Road U8 - field 2
1:00 pm S16 SA08M2-Galbraith-Kent at IN08M3-Gabbard
Saturday, September 09, 2017 PP 14(Pendry Park-CCN)
9:00 am S10 CN14M3-Guidugli at CN14M1-Truett
Saturday, September 09, 2017 PP 14(Pendry Park-CCN)
10:30 am S10 CN14M2-Dugan at CN14M4-Ossege
Saturday, September 09, 2017 Richardson Road Park
9:00 am S16 SC08B01-Birkley at NK08B1-Tierney
Saturday, September 09, 2017 Silver Lake #1 U12
9:00 am S7 SA12G1-Kruze at DX12G1-Baker
Saturday, September 09, 2017 Silver Lake #1 U12
10:15 am S8 NK12B1-Hartig at DX12M2-Howard
Saturday, September 09, 2017 St. Agnes - U10
10:00 am S5 VH10B02-Dropic at SA10M1-Brungs
Saturday, September 09, 2017 St. Agnes - U10
11:00 am S3 SC10G02-Grome at SA10G3-Nader
Saturday, September 09, 2017 St. Agnes - U10
12:00 pm S6 NK10B2-Waters at SA10M3-Powers
Saturday, September 09, 2017 St. Agnes - U10
1:00 pm S2 LS10G01- at SA10G2-Bramalage
Saturday, September 09, 2017 St. Agnes - U10
2:00 pm S4 VH10B04-Pieper at SA10M2-Hunter
Saturday, September 09, 2017 St. Agnes - U12
9:00 am S8 ER12M1-Steffen at SA12M1-Thamann
Saturday, September 09, 2017 St. Agnes - U12
10:15 am S7 IN12G2-Maley at SA12G2-Feltner
Saturday, September 09, 2017 St. Agnes - U8
11:30 am S14 DX08M1-Baker at SA08M1-Lynch
Saturday, September 09, 2017 St. Agnes - U8
12:30 pm S13 BS08G2-Conrad at SA08G3-King
Saturday, September 09, 2017 St. Agnes - U8
1:30 pm S17 BS08B5-Zowtiak at SA08M3-Klosinski
Saturday, September 09, 2017 St. Agnes - U8
2:30 pm S12 DX08G3-Klaine, at SA08G2-Berling
Saturday, September 09, 2017 Villa Madonna (12)
9:00 am S8 LD12M1-Meyer at VH12B02-Timm
Saturday, September 09, 2017 Villa Madonna (12)
10:15 am S7 BS12G1-Alcorn at VH12G01-Scanlon
Saturday, September 09, 2017 Villa Madonna (14)
11:30 am S10 SA14M1-Kraemer at VH14B01-Briede
Saturday, September 09, 2017 Villa Madonna (8)-1
9:00 am S11 IN08G1-Edmonds at VH08G01-Schreiber
Saturday, September 09, 2017 Villa Madonna (8)-1
10:00 am S16 VH08B06-Soard at VH08B08-Becker
Saturday, September 09, 2017 Villa Madonna (8)-1
11:00 am S13 IN08G4-Meyer at VH08G02-Bolte
Saturday, September 09, 2017 Villa Madonna (8)-1
12:00 pm S17 NK08B3-Woltenberg at VH08B01-Wulfeck
Saturday, September 09, 2017 Villa Madonna (8)-1
1:00 pm S17 DX08M2-Stamper at VH08B07-Hull
Saturday, September 09, 2017 Villa Madonna (8)-1
2:00 pm S18 DX08M4-Danneman at VH08B02-Akin
Saturday, September 09, 2017 Villa Madonna (8)-1
3:00 pm S14 LS08B01-Henderson-1 at VH08B03-Dropic
Saturday, September 16, 2017 Boone Woods (U8)
9:00 am S14 IN08M5-Lepisto at LS08B01-Henderson-1
Saturday, September 16, 2017 Boone Woods (U8)
10:00 am S11 LS08G01-Trout at BS08G3-Dickman
Saturday, September 16, 2017 Boone Woods (U8)
11:00 am S14 SA08M1-Lynch at LS08B02-Henderson-2
Saturday, September 16, 2017 Boone Woods (U8)
12:00 pm S12 DX08G2-VonLehman at LS08G02-Trout
Saturday, September 16, 2017 Boone Woods (U8)
1:00 pm S15 BS08B7-Roth at LS08B03-Henderson-3
Saturday, September 16, 2017 Boone Woods (U8)
2:00 pm S16 NK08B1-Tierney at LS08B07-O’Hara
Saturday, September 16, 2017 Boone Woods (U8)
3:00 pm S17 LS08B06-Strawn at BS08B5-Zowtiak
Saturday, September 16, 2017 Boone Woods 2 (U10)
9:00 am S2 VH10G01-Zumbiel at LS10G01-
Saturday, September 16, 2017 Boone Woods 2 (U10)
10:00 am S5 BS10B6-Dyas at LS10M1-Hardin
Saturday, September 16, 2017 Boone Woods 2 (U10)
11:00 am S5 VH10B05-Jhaveri at LS10M2-Henage
Saturday, September 16, 2017 Boone Woods 3 (U12)
12:00 pm S8 SC12B01-Saalfeld at LS12B01-McNair
Saturday, September 16, 2017 Cappel -U14
10:30 am S10 ER14M1-Staubach at SA14M1-Kraemer
Saturday, September 16, 2017 Cappel -U14
12:00 pm S9 BS14G2-Kramer at BS14G3-K.Wells
Saturday, September 16, 2017 Crescent Springs Park (10)
12:00 pm S4 BS10B5-Rice at VH10B04-Pieper
Saturday, September 16, 2017 Crescent Springs Park (10)
1:00 pm S5 BS10B2-Clark at VH10B02-Dropic
Saturday, September 16, 2017 Crescent Springs Park (10)
2:00 pm S2 DX10G3-Kruer at VH10G02-Stocker
Saturday, September 16, 2017 Freedom Park (10)
9:00 am S2 IN10G2- at DX10G2-Graves
Saturday, September 16, 2017 Freedom Park (8)
10:00 am S14 VH08B03-Dropic at DX08M1-Baker
Saturday, September 16, 2017 Freedom Park (8)
11:00 am S11 VH08G01-Schreiber at DX08G1-Maddox
Saturday, September 16, 2017 Freedom Park (8)
12:00 pm S18 BS08B8-Bray at DX08M4-Danneman
Saturday, September 16, 2017 Freedom Park (8)
1:00 pm S13 VH08G03-Zumbiel at DX08G4-Kuebler,
Saturday, September 16, 2017 Freedom Park (8)
2:00 pm S16 LS08B05-Bunner at DX08M5-Caskey
Saturday, September 16, 2017 Freedom Park (8)
3:00 pm S12 IN08G3-Luckhardt at DX08G3-Klaine,
Saturday, September 16, 2017 Freedom Park (8)
4:00 pm S17 SA08M3-Klosinski at DX08M2-Stamper
Saturday, September 16, 2017 Lemker Park
10:00 am S3 BS10G4-Lewandowski at LD10G2-Bowen
Saturday, September 16, 2017 Lemker Park
11:00 am S7 IN12G1-Santry at LD12G1-Bowen
Saturday, September 16, 2017 Lemker Park
12:15 pm S8 BS12B2-Eder at LD12M1-Meyer
Saturday, September 16, 2017 Lincoln Ridge
9:00 am S7 BS12G2-Howard at IN12G2-Maley
Saturday, September 16, 2017 Lincoln Ridge
10:15 am S8 ER12M2-Bihl at IN12M1-Miller
Saturday, September 16, 2017 Lincoln Ridge
11:30 am S7 SC12G01-Wood at IN12G3-Brooks
Saturday, September 16, 2017 Mills Road #1 (12/14)
9:00 am S7 DX12G1-Baker at IN12G4-Vogelpohl
Saturday, September 16, 2017 Mills Road #1 (12/14)
10:30 am S10 CC14M1-Smith at SC14B01-Saalfeld
Saturday, September 16, 2017 Mills Road #1 (12/14)
12:00 pm S9 DX14G2-Farro at IN14G1-Romer
Saturday, September 16, 2017 Mills Road #1 (12/14)
1:30 pm S10 CN14M4-Ossege at IN14M1-Ross
Saturday, September 16, 2017 Mills Road #1 (12/14)
3:00 pm S10 IN14M2-Klayer at IN14M3-Powell
Saturday, September 16, 2017 Mills Road #4 (10)
9:00 am S1 BS10G5-Moffitt at BS10G2-Watson
Saturday, September 16, 2017 Mills Road #4 (10)
10:00 am S5 SA10M1-Brungs at IN10M2-Zeiser
Saturday, September 16, 2017 Mills Road #4 (10)
11:00 am S6 VH10B06-Zembrodt at SC10B01-Willoughby
Saturday, September 16, 2017 Mills Road #4 (10)
12:00 pm S1 DX10G1-Barker at SC10G01-Strunk
Saturday, September 16, 2017 Mills Road #4 (10)
1:00 pm S3 IN10G4- at SC10G02-Grome
Saturday, September 16, 2017 Mills Road #4 (10)
2:00 pm S3 VH10G03-Ragan at IN10G3-Barone
Saturday, September 16, 2017 Mills Road U8 - field 1
9:00 am S11 BS08G5-Reedy at IN08G1-Edmonds
Saturday, September 16, 2017 Mills Road U8 - field 1
10:00 am S17 BS08B6-Jackson at IN08M2-UpChurch
Saturday, September 16, 2017 Mills Road U8 - field 1
11:00 am S13 SA08G3-King at IN08G4-Meyer
Saturday, September 16, 2017 Mills Road U8 - field 1
12:00 pm S12 IN08G2-Goetz at SC08G01-Porada
Saturday, September 16, 2017 Mills Road U8 - field 1
1:00 pm S18 LD08M1-Penrose at BS08B9-Hughes
Saturday, September 16, 2017 Mills Road U8 - field 2
12:00 pm S13 SC08G03-Schaffeld at BS08G7-Smith
Saturday, September 16, 2017 Mills Road U8 - field 2
1:00 pm S13 IN08G5-Wise at BS08G2-Conrad
Saturday, September 16, 2017 Mills Road U8 - field 2
2:00 pm S18 IN08M1-Goetz at IN08M4-Wehage
Saturday, September 16, 2017 Mills Road U8 - field 2
3:00 pm S16 IN08M3-Gabbard at BS08B3-Darnell
Saturday, September 16, 2017 PP 14(Pendry Park-CCN)
10:30 am S10 IN14M4-Herrema at CN14M2-Dugan
Saturday, September 16, 2017 PP 14(Pendry Park-CCN)
12:00 pm S10 VH14B01-Briede at CN14M3-Guidugli
Saturday, September 16, 2017 Richardson Road Park
9:00 am S18 IN08M7-Milner at NK08B2-Hansen
Saturday, September 16, 2017 Richardson Road Park
10:00 am S17 VH08B01-Wulfeck at NK08B4-Landers
Saturday, September 16, 2017 Richardson Road Park
11:00 am S17 DX08M6-Maley at NK08B3-Woltenberg
Saturday, September 16, 2017 Richardson Road Park
12:00 pm S6 SA10M3-Powers at NK10B3-Bannister
Saturday, September 16, 2017 Richardson Road Park
1:00 pm S4 DX10M1-Rechtin at NK10B1-Doherty
Saturday, September 16, 2017 Richardson Road Park
2:00 pm S6 IN10M1- at NK10B2-Waters
Saturday, September 16, 2017 Richardson Road Park
3:00 pm S8 VH12B02-Timm at NK12B1-Hartig
Saturday, September 16, 2017 Silver Lake #1 U12
10:15 am S8 SA12M1-Thamann at DX12M1-Laake,
Saturday, September 16, 2017 Silver Lake #1 U12
11:30 am S8 BS12B4-Tabor at ER12M1-Steffen
Saturday, September 16, 2017 Spring Valley -U8/U10
9:00 am S15 ER08M1-Feldman at ER08M2-Massie
Saturday, September 16, 2017 Spring Valley -U8/U10
10:00 am S15 SC08B03-Spinks at FC08B01-Lighthall
Saturday, September 16, 2017 Spring Valley -U8/U10
11:00 am S5 VH10B03-Wong-Miller at FC10B01-Lighthall
Saturday, September 16, 2017 Spring Valley -U8/U10
12:00 pm S4 SA10M2-Hunter at ER10M1-Wenert
Saturday, September 16, 2017 Spring Valley -U8/U10
1:00 pm S4 BS10B1-Wisher at ER10M2-Aytes
Saturday, September 16, 2017 Spring Valley -U8/U10
2:00 pm S6 VH10B01-Kreyling at ER10M3-Carothers
Saturday, September 16, 2017 St. Agnes - U10
9:00 am S3 SA10G3-Nader at BS10G1-Wells
Saturday, September 16, 2017 St. Agnes - U10
10:00 am S1 DX10G4-Hemingway at SA10G1-Gerdes
Saturday, September 16, 2017 St. Agnes - U10
11:00 am S2 SA10G2-Bramalage at BS10G3-Skees
Saturday, September 16, 2017 St. Agnes - U12
9:00 am S7 VH12G01-Scanlon at SA12G1-Kruze
Saturday, September 16, 2017 St. Agnes - U12
10:15 am S7 SA12G2-Feltner at BS12G1-Alcorn
Saturday, September 16, 2017 St. Agnes - U8
11:15 am S15 BS08B1-Kruger at SA08M4-Osterhage
Saturday, September 16, 2017 St. Agnes - U8
12:15 pm S11 DX08G5-Selm at SA08G1-Myers
Saturday, September 16, 2017 St. Agnes - U8
1:15 pm S16 VH08B08-Becker at SA08M2-Galbraith-Kent
Saturday, September 16, 2017 Villa Madonna (12)
10:15 am S8 SC12B02-Reed at VH12B01-Timm
Saturday, September 16, 2017 Villa Madonna (14)
11:30 am S9 BS14G1-L.Wells at VH14G01-Cahill
Saturday, September 16, 2017 Villa Madonna (8)-1
10:00 am S13 BS08G1-Iadipaolo at VH08G04-Jansen
Saturday, September 16, 2017 Villa Madonna (8)-1
11:00 am S12 SA08G2-Berling at VH08G05-Hammersmith
Saturday, September 16, 2017 Villa Madonna (8)-1
12:00 pm S15 DX08M3-Christensen at VH08B04-Roberts
Saturday, September 16, 2017 Villa Madonna (8)-1
1:00 pm S18 VH08B02-Akin at VH08B05-Smith
Saturday, September 16, 2017 Villa Madonna (8)-1
2:00 pm S16 LS08B04-Hamon at VH08B06-Soard
Saturday, September 23, 2017 Boone Woods (U8)
12:00 pm S12 BS08G4-Krallman at LS08G02-Trout
Saturday, September 23, 2017 Boone Woods (U8)
1:00 pm S17 DX08M2-Stamper at LS08B06-Strawn
Saturday, September 23, 2017 Boone Woods (U8)
2:00 pm S16 SA08M2-Galbraith-Kent at LS08B04-Hamon
Saturday, September 23, 2017 Boone Woods (U8)
3:00 pm S16 SC08B01-Birkley at LS08B05-Bunner
Saturday, September 23, 2017 Cappel -U14
9:00 am S9 BS14G3-K.Wells at DX14G2-Farro
Saturday, September 23, 2017 Cappel -U14
10:30 am S9 VH14G01-Cahill at BS14G2-Kramer
Saturday, September 23, 2017 Cappel -U14
12:00 pm S10 CC14M1-Smith at SA14M1-Kraemer
Saturday, September 23, 2017 Cappel -U14
1:30 pm S10 CN14M1-Truett at ER14M1-Staubach
Saturday, September 23, 2017 Children's Home #1 (8)
11:00 am S13 BS08G2-Conrad at BS08G1-Iadipaolo
Saturday, September 23, 2017 Children's Home #1 (8)
12:00 pm S17 NK08B3-Woltenberg at BS08B6-Jackson
Saturday, September 23, 2017 Children's Home #1 (8)
1:00 pm S15 ER08M2-Massie at BS08B7-Roth
Saturday, September 23, 2017 Children's Home #1 (8)
2:00 pm S18 VH08B05-Smith at BS08B8-Bray
Saturday, September 23, 2017 Children's Home #2 (8)
9:00 am S15 FC08B01-Lighthall at BS08B1-Kruger
Saturday, September 23, 2017 Children's Home #2 (8)
10:00 am S12 SC08G01-Porada at BS08G6-Moening
Saturday, September 23, 2017 Children's Home #2 (8)
1:00 pm S14 LS08B01-Henderson-1 at BS08B2-Dyas
Saturday, September 23, 2017 Childrens Home #3 (10)
10:00 am S5 FC10B01-Lighthall at BS10B6-Dyas
Saturday, September 23, 2017 Childrens Home #3 (10)
11:00 am S4 DX10M1-Rechtin at BS10B5-Rice
Saturday, September 23, 2017 Childrens Home #3 (10)
12:00 pm S5 VH10B05-Jhaveri at BS10B2-Clark
Saturday, September 23, 2017 Childrens Home #3 (10)
1:00 pm S4 NK10B1-Doherty at BS10B1-Wisher
Saturday, September 23, 2017 Childrens Home #3 (10)
2:00 pm S3 SA10G3-Nader at BS10G4-Lewandowski
Saturday, September 23, 2017 Childrens Home #3 (10)
3:00 pm S1 IN10G1-Lewis at BS10G5-Moffitt
Saturday, September 23, 2017 Childrens Home #3 (10)
4:00 pm S6 NK10B2-Waters at BS10B7-Graman
Saturday, September 23, 2017 Childrens Home #4 (12)
10:15 am S8 LD12M1-Meyer at BS12B1-Thompson
Saturday, September 23, 2017 Childrens Home #4 (12)
11:30 am S7 BS12G1-Alcorn at BS12G2-Howard
Saturday, September 23, 2017 Childrens Home #4 (12)
12:45 pm S8 NK12B1-Hartig at BS12B2-Eder
Saturday, September 23, 2017 Childrens Home #4 (12)
2:00 pm S8 DX12M1-Laake, at BS12B4-Tabor
Saturday, September 23, 2017 Crescent Springs Park (10)
9:00 am S4 ER10M1-Wenert at VH10B04-Pieper
Saturday, September 23, 2017 Crescent Springs Park (10)
10:00 am S3 SC10G02-Grome at VH10G03-Ragan
Saturday, September 23, 2017 Crescent Springs Park (10)
11:00 am S6 DX10M2-Lloyd at VH10B01-Kreyling
Saturday, September 23, 2017 Crescent Springs Park (10)
12:00 pm S2 BS10G3-Skees at VH10G01-Zumbiel
Saturday, September 23, 2017 Crescent Springs Park (10)
1:00 pm S6 ER10M3-Carothers at VH10B06-Zembrodt
Saturday, September 23, 2017 Crescent Springs Park (10)
2:00 pm S5 LS10M2-Henage at VH10B03-Wong-Miller
Saturday, September 23, 2017 Freedom Park (10)
9:00 am S2 DX10G2-Graves at VH10G02-Stocker
Saturday, September 23, 2017 Freedom Park (10)
10:00 am S2 SA10G2-Bramalage at DX10G3-Kruer
Saturday, September 23, 2017 Freedom Park (10)
11:00 am S1 BS10G2-Watson at DX10G1-Barker
Saturday, September 23, 2017 Freedom Park (10)
12:00 pm S1 SC10G01-Strunk at DX10G4-Hemingway
Saturday, September 23, 2017 Freedom Park (8)
11:00 am S14 LS08B02-Henderson-2 at DX08M1-Baker
Saturday, September 23, 2017 Freedom Park (8)
12:00 pm S15 SA08M4-Osterhage at DX08M3-Christensen
Saturday, September 23, 2017 Freedom Park (8)
1:00 pm S17 NK08B4-Landers at DX08M6-Maley
Saturday, September 23, 2017 Freedom Park (8)
2:00 pm S11 BS08G3-Dickman at DX08G5-Selm
Saturday, September 23, 2017 Freedom Park (8)
3:00 pm S12 SA08G2-Berling at DX08G2-VonLehman
Saturday, September 23, 2017 Lincoln Ridge
9:00 am S7 LD12G1-Bowen at IN12G4-Vogelpohl
Saturday, September 23, 2017 Lincoln Ridge
10:15 am S8 ER12M1-Steffen at SC12B02-Reed
Saturday, September 23, 2017 Lincoln Ridge
11:30 am S8 VH12B01-Timm at SC12B01-Saalfeld
Saturday, September 23, 2017 Mills Road #1 (12/14)
9:00 am S7 IN12G3-Brooks at IN12G1-Santry
Saturday, September 23, 2017 Mills Road #1 (12/14)
10:15 am S7 IN12G2-Maley at SC12G01-Wood
Saturday, September 23, 2017 Mills Road #1 (12/14)
11:30 am S9 IN14G1-Romer at SC14G01-Deavy
Saturday, September 23, 2017 Mills Road #1 (12/14)
1:00 pm S10 IN14M1-Ross at IN14M4-Herrema
Saturday, September 23, 2017 Mills Road #1 (12/14)
2:30 pm S10 CN14M2-Dugan at SC14B01-Saalfeld
Saturday, September 23, 2017 Mills Road #4 (10)
9:00 am S6 NK10B3-Bannister at IN10M1-
Saturday, September 23, 2017 Mills Road #4 (10)
10:00 am S2 LS10G01- at IN10G2-
Saturday, September 23, 2017 Mills Road #4 (10)
11:00 am S3 BS10G1-Wells at IN10G4-
Saturday, September 23, 2017 Mills Road #4 (10)
12:00 pm S3 IN10G3-Barone at LD10G2-Bowen
Saturday, September 23, 2017 Mills Road #4 (10)
1:00 pm S5 IN10M2-Zeiser at VH10B02-Dropic
Saturday, September 23, 2017 Mills Road U8 - field 1
9:00 am S11 DX08G1-Maddox at IN08G1-Edmonds
Saturday, September 23, 2017 Mills Road U8 - field 1
10:00 am S12 VH08G05-Hammersmith at IN08G3-Luckhardt
Saturday, September 23, 2017 Mills Road U8 - field 1
11:00 am S18 IN08M1-Goetz at IN08M7-Milner
Saturday, September 23, 2017 Mills Road U8 - field 1
12:00 pm S18 DX08M4-Danneman at SC08B02-Deavy
Saturday, September 23, 2017 Mills Road U8 - field 1
1:00 pm S13 IN08G4-Meyer at IN08G5-Wise
Saturday, September 23, 2017 Mills Road U8 - field 1
2:00 pm S15 IN08M6-Broomall at SC08B03-Spinks
Saturday, September 23, 2017 Mills Road U8 - field 2
10:00 am S13 VH08G04-Jansen at SC08G03-Schaffeld
Saturday, September 23, 2017 Mills Road U8 - field 2
11:00 am S16 DX08M5-Caskey at IN08M3-Gabbard
Saturday, September 23, 2017 Mills Road U8 - field 2
12:00 pm S12 DX08G3-Klaine, at IN08G2-Goetz
Saturday, September 23, 2017 PP 14(Pendry Park-CCN)
10:30 am S10 CN14M3-Guidugli at CN14M4-Ossege
Saturday, September 23, 2017 Richardson Road Park
9:00 am S16 VH08B06-Soard at NK08B1-Tierney
Saturday, September 23, 2017 Richardson Road Park
10:00 am S18 BS08B9-Hughes at NK08B2-Hansen
Saturday, September 23, 2017 Silver Lake #1 U12
10:15 am S7 VH12G01-Scanlon at DX12G1-Baker
Saturday, September 23, 2017 Silver Lake #1 U12
11:30 am S8 LS12B01-McNair at ER12M2-Bihl
Saturday, September 23, 2017 St. Agnes - U10
9:00 am S1 SA10G1-Gerdes at LD10G1-Mitchell
Saturday, September 23, 2017 St. Agnes - U10
10:00 am S4 ER10M2-Aytes at SA10M2-Hunter
Saturday, September 23, 2017 St. Agnes - U10
11:00 am S5 LS10M1-Hardin at SA10M1-Brungs
Saturday, September 23, 2017 St. Agnes - U10
12:00 pm S6 SC10B01-Willoughby at SA10M3-Powers
Saturday, September 23, 2017 St. Agnes - U12
1:15 pm S7 SA12G1-Kruze at SA12G2-Feltner
Saturday, September 23, 2017 St. Agnes - U12
2:30 pm S8 BS12B3-Klaene at SA12M1-Thamann
Saturday, September 23, 2017 St. Agnes - U8
9:00 am S14 BS08B4-Rice at SA08M1-Lynch
Saturday, September 23, 2017 St. Agnes - U8
10:00 am S17 VH08B07-Hull at SA08M3-Klosinski
Saturday, September 23, 2017 St. Agnes - U8
11:00 am S13 VH08G02-Bolte at SA08G3-King
Saturday, September 23, 2017 Villa Madonna (12)
9:00 am S8 DX12M2-Howard at VH12B02-Timm
Saturday, September 23, 2017 Villa Madonna (14)
10:15 am S10 IN14M2-Klayer at VH14B01-Briede
Saturday, September 23, 2017 Villa Madonna (8)-1
9:00 am S11 SA08G1-Myers at VH08G01-Schreiber
Saturday, September 23, 2017 Villa Madonna (8)-1
10:00 am S14 IN08M5-Lepisto at VH08B03-Dropic
Saturday, September 23, 2017 Villa Madonna (8)-1
11:00 am S18 IN08M4-Wehage at VH08B02-Akin
Saturday, September 23, 2017 Villa Madonna (8)-1
12:00 pm S17 BS08B5-Zowtiak at VH08B01-Wulfeck
Saturday, September 23, 2017 Villa Madonna (8)-1
1:00 pm S16 BS08B3-Darnell at VH08B08-Becker
Saturday, September 23, 2017 Villa Madonna (8)-1
2:00 pm S13 BS08G7-Smith at VH08G03-Zumbiel
Saturday, September 30, 2017 Boone Woods (U8)
1:00 pm S11 DX08G5-Selm at LS08G01-Trout
Saturday, September 30, 2017 Boone Woods (U8)
2:00 pm S14 VH08B03-Dropic at LS08B02-Henderson-2
Saturday, September 30, 2017 Boone Woods (U8)
3:00 pm S14 SA08M1-Lynch at LS08B01-Henderson-1
Saturday, September 30, 2017 Boone Woods 2 (U10)
9:00 am S2 VH10G02-Stocker at LS10G01-
Saturday, September 30, 2017 Boone Woods 2 (U10)
10:00 am S5 VH10B02-Dropic at LS10M1-Hardin
Saturday, September 30, 2017 Boone Woods 2 (U10)
11:00 am S5 BS10B6-Dyas at LS10M2-Henage
Saturday, September 30, 2017 Boone Woods 3 (U12)
12:00 pm S8 IN12M1-Miller at LS12B01-McNair
Saturday, September 30, 2017 Cappel -U14
10:30 am S9 SC14G01-Deavy at BS14G3-K.Wells
Saturday, September 30, 2017 Cappel -U14
12:00 pm S9 DX14G2-Farro at VH14G01-Cahill
Saturday, September 30, 2017 Cappel -U14
1:30 pm S9 BS14G2-Kramer at BS14G1-L.Wells
Saturday, September 30, 2017 Children's Home #1 (8)
9:00 am S11 VH08G01-Schreiber at BS08G3-Dickman
Saturday, September 30, 2017 Children's Home #1 (8)
10:00 am S13 SC08G03-Schaffeld at BS08G2-Conrad
Saturday, September 30, 2017 Children's Home #1 (8)
1:00 pm S12 DX08G2-VonLehman at BS08G4-Krallman
Saturday, September 30, 2017 Children's Home #1 (8)
2:00 pm S18 IN08M7-Milner at BS08B9-Hughes
Saturday, September 30, 2017 Children's Home #2 (8)
9:00 am S14 DX08M1-Baker at BS08B4-Rice
Saturday, September 30, 2017 Children's Home #2 (8)
10:00 am S16 LS08B04-Hamon at BS08B3-Darnell
Saturday, September 30, 2017 Children's Home #2 (8)
11:00 am S17 DX08M6-Maley at BS08B5-Zowtiak
Saturday, September 30, 2017 Children's Home #2 (8)
12:00 pm S13 DX08G4-Kuebler, at BS08G7-Smith
Saturday, September 30, 2017 Childrens Home #3 (10)
10:00 am S1 DX10G4-Hemingway at BS10G2-Watson
Saturday, September 30, 2017 Childrens Home #3 (10)
11:00 am S2 IN10G2- at BS10G3-Skees
Saturday, September 30, 2017 Childrens Home #3 (10)
12:00 pm S3 VH10G03-Ragan at BS10G1-Wells
Saturday, September 30, 2017 Childrens Home #4 (12)
12:45 pm S7 SC12G01-Wood at BS12G1-Alcorn
Saturday, September 30, 2017 Childrens Home #4 (12)
2:00 pm S8 BS12B4-Tabor at BS12B3-Klaene
Saturday, September 30, 2017 Crescent Springs Park (10)
9:00 am S5 VH10B03-Wong-Miller at VH10B05-Jhaveri
Saturday, September 30, 2017 Freedom Park (10)
9:00 am S4 BS10B1-Wisher at DX10M1-Rechtin
Saturday, September 30, 2017 Freedom Park (10)
10:00 am S2 DX10G3-Kruer at DX10G2-Graves
Saturday, September 30, 2017 Freedom Park (10)
11:00 am S6 VH10B06-Zembrodt at DX10M2-Lloyd
Saturday, September 30, 2017 Freedom Park (8)
12:00 pm S18 NK08B2-Hansen at DX08M4-Danneman
Saturday, September 30, 2017 Freedom Park (8)
1:00 pm S11 BS08G5-Reedy at DX08G1-Maddox
Saturday, September 30, 2017 Freedom Park (8)
2:00 pm S16 VH08B08-Becker at DX08M5-Caskey
Saturday, September 30, 2017 Freedom Park (8)
3:00 pm S12 BS08G6-Moening at DX08G3-Klaine,
Saturday, September 30, 2017 Freedom Park (8)
4:00 pm S17 VH08B01-Wulfeck at DX08M2-Stamper
Saturday, September 30, 2017 Lemker Park
10:00 am S8 SA12M1-Thamann at LD12M1-Meyer
Saturday, September 30, 2017 Lemker Park
11:00 am S7 DX12G1-Baker at LD12G1-Bowen
Saturday, September 30, 2017 Mills Road #1 (12/14)
9:00 am S7 IN12G1-Santry at IN12G2-Maley
Saturday, September 30, 2017 Mills Road #1 (12/14)
10:15 am S7 IN12G4-Vogelpohl at IN12G3-Brooks
Saturday, September 30, 2017 Mills Road #1 (12/14)
11:30 am S10 CN14M4-Ossege at CC14M1-Smith
Saturday, September 30, 2017 Mills Road #1 (12/14)
1:00 pm S10 SC14B01-Saalfeld at IN14M1-Ross
Saturday, September 30, 2017 Mills Road #1 (12/14)
1:30 pm S10 SA14M1-Kraemer at IN14M2-Klayer
Saturday, September 30, 2017 Mills Road #4 (10)
9:00 am S3 LD10G2-Bowen at SC10G02-Grome
Saturday, September 30, 2017 Mills Road #4 (10)
10:00 am S5 BS10B2-Clark at IN10M2-Zeiser
Saturday, September 30, 2017 Mills Road #4 (10)
11:00 am S6 IN10M1- at SC10B01-Willoughby
Saturday, September 30, 2017 Mills Road #4 (10)
12:00 pm S1 LD10G1-Mitchell at SC10G01-Strunk
Saturday, September 30, 2017 Mills Road #4 (10)
1:00 pm S1 BS10G5-Moffitt at IN10G1-Lewis
Saturday, September 30, 2017 Mills Road #4 (10)
2:00 pm S3 BS10G4-Lewandowski at IN10G3-Barone
Saturday, September 30, 2017 Mills Road U8 - field 1
9:00 am S16 IN08M3-Gabbard at SC08B01-Birkley
Saturday, September 30, 2017 Mills Road U8 - field 1
10:00 am S14 BS08B2-Dyas at IN08M5-Lepisto
Saturday, September 30, 2017 Mills Road U8 - field 1
11:00 am S13 BS08G1-Iadipaolo at IN08G4-Meyer
Saturday, September 30, 2017 Mills Road U8 - field 1
12:00 pm S15 BS08B1-Kruger at IN08M6-Broomall
Saturday, September 30, 2017 Mills Road U8 - field 1
1:00 pm S18 LD08M1-Penrose at IN08M1-Goetz
Saturday, September 30, 2017 Mills Road U8 - field 1
2:00 pm S18 BS08B8-Bray at IN08M4-Wehage
Saturday, September 30, 2017 Mills Road U8 - field 1
3:00 pm S12 LS08G02-Trout at SC08G01-Porada
Saturday, September 30, 2017 PP 14(Pendry Park-CCN)
9:00 am S10 VH14B01-Briede at CN14M1-Truett
Saturday, September 30, 2017 PP 14(Pendry Park-CCN)
10:30 am S10 IN14M3-Powell at CN14M2-Dugan
Saturday, September 30, 2017 PP 14(Pendry Park-CCN)
12:00 pm S10 IN14M4-Herrema at CN14M3-Guidugli
Saturday, September 30, 2017 Richardson Road Park
10:00 am S17 BS08B6-Jackson at NK08B4-Landers
Saturday, September 30, 2017 Richardson Road Park
11:00 am S17 IN08M2-UpChurch at NK08B3-Woltenberg
Saturday, September 30, 2017 Richardson Road Park
12:00 pm S6 BS10B7-Graman at NK10B2-Waters
Saturday, September 30, 2017 Richardson Road Park
1:00 pm S4 SA10M2-Hunter at NK10B1-Doherty
Saturday, September 30, 2017 Richardson Road Park
2:00 pm S8 BS12B1-Thompson at NK12B1-Hartig
Saturday, September 30, 2017 Silver Lake #1 U12
9:00 am S8 BS12B2-Eder at DX12M2-Howard
Saturday, September 30, 2017 Silver Lake #1 U12
10:15 am S8 SC12B02-Reed at DX12M1-Laake,
Saturday, September 30, 2017 Silver Lake #1 U12
12:45 pm S8 SC12B01-Saalfeld at ER12M1-Steffen
Saturday, September 30, 2017 Spring Valley -U8/U10
9:00 am S15 DX08M3-Christensen at FC08B01-Lighthall
Saturday, September 30, 2017 Spring Valley -U8/U10
10:00 am S15 LS08B03-Henderson-3 at ER08M2-Massie
Saturday, September 30, 2017 Spring Valley -U8/U10
11:00 am S5 SA10M1-Brungs at FC10B01-Lighthall
Saturday, September 30, 2017 Spring Valley -U8/U10
12:00 pm S4 BS10B5-Rice at ER10M1-Wenert
Saturday, September 30, 2017 Spring Valley -U8/U10
1:00 pm S4 VH10B04-Pieper at ER10M2-Aytes
Saturday, September 30, 2017 Spring Valley -U8/U10
2:00 pm S6 SA10M3-Powers at ER10M3-Carothers
Saturday, September 30, 2017 St. Agnes - U10
9:00 am S2 VH10G01-Zumbiel at SA10G2-Bramalage
Saturday, September 30, 2017 St. Agnes - U10
10:15 am S3 IN10G4- at SA10G3-Nader
Saturday, September 30, 2017 St. Agnes - U12
11:30 am S7 BS12G2-Howard at SA12G1-Kruze
Saturday, September 30, 2017 St. Agnes - U8
10:00 am S11 IN08G1-Edmonds at SA08G1-Myers
Saturday, September 30, 2017 St. Agnes - U8
11:00 am S15 ER08M1-Feldman at SA08M4-Osterhage
Saturday, September 30, 2017 St. Agnes - U8
12:00 pm S12 IN08G3-Luckhardt at SA08G2-Berling
Saturday, September 30, 2017 St. Agnes - U8
1:00 pm S16 NK08B1-Tierney at SA08M2-Galbraith-Kent
Saturday, September 30, 2017 Villa Madonna (12)
9:00 am S7 SA12G2-Feltner at VH12G01-Scanlon
Saturday, September 30, 2017 Villa Madonna (12)
10:15 am S8 ER12M2-Bihl at VH12B01-Timm
Saturday, September 30, 2017 Villa Madonna (8)-1
9:00 am S12 IN08G2-Goetz at VH08G05-Hammersmith
Saturday, September 30, 2017 Villa Madonna (8)-1
10:00 am S17 LS08B06-Strawn at VH08B07-Hull
Saturday, September 30, 2017 Villa Madonna (8)-1
11:00 am S13 IN08G5-Wise at VH08G02-Bolte
Saturday, September 30, 2017 Villa Madonna (8)-1
12:00 pm S15 BS08B7-Roth at VH08B04-Roberts
Saturday, September 30, 2017 Villa Madonna (8)-1
1:00 pm S18 SC08B02-Deavy at VH08B05-Smith
Saturday, September 30, 2017 Villa Madonna (8)-1
2:00 pm S16 LS08B07-O’Hara at VH08B06-Soard
Saturday, September 30, 2017 Villa Madonna (8)-1
3:00 pm S13 VH08G03-Zumbiel at VH08G04-Jansen
Saturday, October 07, 2017 Boone Woods (U8)
10:00 am S16 SA08M2-Galbraith-Kent at LS08B07-O’Hara
Saturday, October 07, 2017 Boone Woods (U8)
11:00 am S14 BS08B4-Rice at LS08B02-Henderson-2
Saturday, October 07, 2017 Boone Woods (U8)
12:00 pm S12 DX08G3-Klaine, at LS08G02-Trout
Saturday, October 07, 2017 Boone Woods (U8)
1:00 pm S15 VH08B04-Roberts at LS08B03-Henderson-3
Saturday, October 07, 2017 Boone Woods (U8)
2:00 pm S16 DX08M5-Caskey at LS08B04-Hamon
Saturday, October 07, 2017 Boone Woods (U8)
3:00 pm S17 SA08M3-Klosinski at LS08B06-Strawn
Saturday, October 07, 2017 Cappel -U14
9:00 am S10 IN14M2-Klayer at ER14M1-Staubach
Saturday, October 07, 2017 Cappel -U14
10:30 am S9 BS14G3-K.Wells at IN14G1-Romer
Saturday, October 07, 2017 Cappel -U14
12:00 pm S9 BS14G1-L.Wells at DX14G2-Farro
Saturday, October 07, 2017 Children's Home #1 (8)
10:00 am S15 SA08M4-Osterhage at BS08B7-Roth
Saturday, October 07, 2017 Children's Home #1 (8)
11:00 am S13 VH08G02-Bolte at BS08G1-Iadipaolo
Saturday, October 07, 2017 Children's Home #1 (8)
12:00 pm S17 BS08B5-Zowtiak at BS08B6-Jackson
Saturday, October 07, 2017 Children's Home #1 (8)
1:00 pm S18 DX08M4-Danneman at BS08B9-Hughes
Saturday, October 07, 2017 Children's Home #1 (8)
2:00 pm S12 SC08G01-Porada at BS08G4-Krallman
Saturday, October 07, 2017 Children's Home #2 (8)
12:00 pm S11 DX08G5-Selm at BS08G5-Reedy
Saturday, October 07, 2017 Children's Home #2 (8)
1:00 pm S15 SC08B03-Spinks at BS08B1-Kruger
Saturday, October 07, 2017 Children's Home #2 (8)
2:00 pm S12 VH08G05-Hammersmith at BS08G6-Moening
Saturday, October 07, 2017 Childrens Home #3 (10)
10:00 am S1 DX10G1-Barker at BS10G5-Moffitt
Saturday, October 07, 2017 Childrens Home #3 (10)
11:00 am S3 IN10G4- at BS10G4-Lewandowski
Saturday, October 07, 2017 Childrens Home #3 (10)
12:00 pm S5 VH10B03-Wong-Miller at BS10B2-Clark
Saturday, October 07, 2017 Childrens Home #3 (10)
1:00 pm S5 VH10B05-Jhaveri at BS10B6-Dyas
Saturday, October 07, 2017 Childrens Home #3 (10)
2:00 pm S4 BS10B1-Wisher at BS10B5-Rice
Saturday, October 07, 2017 Childrens Home #3 (10)
3:00 pm S6 NK10B3-Bannister at BS10B7-Graman
Saturday, October 07, 2017 Childrens Home #4 (12)
10:15 am S8 DX12M2-Howard at BS12B1-Thompson
Saturday, October 07, 2017 Childrens Home #4 (12)
11:30 am S7 VH12G01-Scanlon at BS12G2-Howard
Saturday, October 07, 2017 Childrens Home #4 (12)
12:45 pm S8 VH12B02-Timm at BS12B2-Eder
Saturday, October 07, 2017 Crescent Springs Park (10)
9:00 am S4 NK10B1-Doherty at VH10B04-Pieper
Saturday, October 07, 2017 Crescent Springs Park (10)
10:00 am S3 SA10G3-Nader at VH10G03-Ragan
Saturday, October 07, 2017 Crescent Springs Park (10)
11:00 am S5 FC10B01-Lighthall at VH10B02-Dropic
Saturday, October 07, 2017 Crescent Springs Park (10)
12:00 pm S2 BS10G3-Skees at VH10G02-Stocker
Saturday, October 07, 2017 Crescent Springs Park (10)
1:00 pm S6 VH10B01-Kreyling at VH10B06-Zembrodt
Saturday, October 07, 2017 Freedom Park (10)
9:00 am S1 IN10G1-Lewis at DX10G4-Hemingway
Saturday, October 07, 2017 Freedom Park (10)
10:00 am S2 LS10G01- at DX10G2-Graves
Saturday, October 07, 2017 Freedom Park (10)
11:00 am S2 VH10G01-Zumbiel at DX10G3-Kruer
Saturday, October 07, 2017 Freedom Park (10)
12:00 pm S4 DX10M1-Rechtin at SA10M2-Hunter
Saturday, October 07, 2017 Freedom Park (8)
9:00 am S14 LS08B01-Henderson-1 at DX08M1-Baker
Saturday, October 07, 2017 Freedom Park (8)
10:00 am S11 SA08G1-Myers at DX08G1-Maddox
Saturday, October 07, 2017 Freedom Park (8)
11:00 am S17 DX08M2-Stamper at DX08M6-Maley
Saturday, October 07, 2017 Freedom Park (8)
12:00 pm S15 IN08M6-Broomall at DX08M3-Christensen
Saturday, October 07, 2017 Freedom Park (8)
1:00 pm S13 VH08G04-Jansen at DX08G4-Kuebler,
Saturday, October 07, 2017 Freedom Park (8)
2:00 pm S12 IN08G3-Luckhardt at DX08G2-VonLehman
Saturday, October 07, 2017 Lemker Park
9:00 am S1 BS10G2-Watson at LD10G1-Mitchell
Saturday, October 07, 2017 Lemker Park
10:00 am S3 BS10G1-Wells at LD10G2-Bowen
Saturday, October 07, 2017 Lemker Park
11:00 am S8 LD12M1-Meyer at BS12B4-Tabor
Saturday, October 07, 2017 Lemker Park
12:15 pm S7 IN12G3-Brooks at LD12G1-Bowen
Saturday, October 07, 2017 Lemker Park
1:30 pm S18 LD08M1-Penrose at NK08B2-Hansen
Saturday, October 07, 2017 Lincoln Ridge
9:00 am S7 IN12G2-Maley at IN12G4-Vogelpohl
Saturday, October 07, 2017 Lincoln Ridge
10:15 am S8 VH12B01-Timm at IN12M1-Miller
Saturday, October 07, 2017 Lincoln Ridge
11:30 am S7 BS12G1-Alcorn at IN12G1-Santry
Saturday, October 07, 2017 Lincoln Ridge
12:45 pm S8 DX12M1-Laake, at SC12B01-Saalfeld
Saturday, October 07, 2017 Lincoln Ridge
2:00 pm S7 SA12G1-Kruze at SC12G01-Wood
Saturday, October 07, 2017 Lincoln Ridge
3:15 pm S8 BS12B3-Klaene at SC12B02-Reed
Saturday, October 07, 2017 Mills Road #1 (12/14)
9:00 am S10 CN14M3-Guidugli at SC14B01-Saalfeld
Saturday, October 07, 2017 Mills Road #1 (12/14)
10:30 am S10 VH14B01-Briede at IN14M3-Powell
Saturday, October 07, 2017 Mills Road #1 (12/14)
12:00 pm S9 VH14G01-Cahill at SC14G01-Deavy
Saturday, October 07, 2017 Mills Road #1 (12/14)
1:30 pm S10 SA14M1-Kraemer at IN14M4-Herrema
Saturday, October 07, 2017 Mills Road #4 (10)
9:00 am S5 LS10M1-Hardin at IN10M2-Zeiser
Saturday, October 07, 2017 Mills Road #4 (10)
10:00 am S2 SA10G2-Bramalage at IN10G2-
Saturday, October 07, 2017 Mills Road #4 (10)
11:00 am S3 SC10G02-Grome at IN10G3-Barone
Saturday, October 07, 2017 Mills Road #4 (10)
12:00 pm S6 ER10M3-Carothers at IN10M1-
Saturday, October 07, 2017 Mills Road #4 (10)
1:00 pm S1 SC10G01-Strunk at SA10G1-Gerdes
Saturday, October 07, 2017 Mills Road U8 - field 1
9:00 am S11 BS08G3-Dickman at IN08G1-Edmonds
Saturday, October 07, 2017 Mills Road U8 - field 1
10:00 am S18 IN08M4-Wehage at SC08B02-Deavy
Saturday, October 07, 2017 Mills Road U8 - field 1
11:00 am S17 NK08B4-Landers at IN08M2-UpChurch
Saturday, October 07, 2017 Mills Road U8 - field 1
12:00 pm S12 SA08G2-Berling at IN08G2-Goetz
Saturday, October 07, 2017 Mills Road U8 - field 1
1:00 pm S13 SA08G3-King at IN08G5-Wise
Saturday, October 07, 2017 Mills Road U8 - field 1
2:00 pm S18 VH08B02-Akin at IN08M7-Milner
Saturday, October 07, 2017 Mills Road U8 - field 2
11:00 am S13 IN08G4-Meyer at SC08G03-Schaffeld
Saturday, October 07, 2017 Mills Road U8 - field 2
12:00 pm S16 LS08B05-Bunner at IN08M3-Gabbard
Saturday, October 07, 2017 Mills Road U8 - field 2
1:00 pm S14 IN08M5-Lepisto at SA08M1-Lynch
Saturday, October 07, 2017 Mills Road U8 - field 2
2:00 pm S18 IN08M1-Goetz at BS08B8-Bray
Saturday, October 07, 2017 PP 14(Pendry Park-CCN)
10:30 am S10 IN14M1-Ross at CN14M2-Dugan
Saturday, October 07, 2017 PP 14(Pendry Park-CCN)
12:00 pm S10 CN14M1-Truett at CN14M4-Ossege
Saturday, October 07, 2017 Richardson Road Park
10:00 am S16 BS08B3-Darnell at NK08B1-Tierney
Saturday, October 07, 2017 Richardson Road Park
11:00 am S6 SC10B01-Willoughby at NK10B2-Waters
Saturday, October 07, 2017 Richardson Road Park
12:00 pm S8 NK12B1-Hartig at SA12M1-Thamann
Saturday, October 07, 2017 Silver Lake #1 U12
9:00 am S7 SA12G2-Feltner at DX12G1-Baker
Saturday, October 07, 2017 Silver Lake #1 U12
10:15 am S8 ER12M1-Steffen at ER12M2-Bihl
Saturday, October 07, 2017 Spring Valley -U8/U10
9:00 am S15 FC08B01-Lighthall at ER08M1-Feldman
Saturday, October 07, 2017 Spring Valley -U8/U10
10:00 am S6 DX10M2-Lloyd at SA10M3-Powers
Saturday, October 07, 2017 Spring Valley -U8/U10
11:00 am S5 LS10M2-Henage at SA10M1-Brungs
Saturday, October 07, 2017 Spring Valley -U8/U10
12:00 pm S4 ER10M2-Aytes at ER10M1-Wenert
Saturday, October 07, 2017 Villa Madonna (8)-1
9:00 am S14 BS08B2-Dyas at VH08B03-Dropic
Saturday, October 07, 2017 Villa Madonna (8)-1
11:00 am S17 VH08B07-Hull at VH08B01-Wulfeck
Saturday, October 07, 2017 Villa Madonna (8)-1
12:00 pm S16 SC08B01-Birkley at VH08B08-Becker
Saturday, October 07, 2017 Villa Madonna (8)-1
1:00 pm S13 BS08G2-Conrad at VH08G03-Zumbiel
Saturday, October 14, 2017 Boone Woods (U8)
1:00 pm S16 VH08B08-Becker at LS08B05-Bunner
Saturday, October 14, 2017 Boone Woods (U8)
2:00 pm S14 LS08B01-Henderson-1 at LS08B02-Henderson-2
Saturday, October 14, 2017 Boone Woods 2 (U10)
9:00 am S2 DX10G3-Kruer at LS10G01-
Saturday, October 14, 2017 Boone Woods 2 (U10)
10:00 am S5 BS10B2-Clark at LS10M1-Hardin
Saturday, October 14, 2017 Boone Woods 2 (U10)
11:00 am S5 VH10B02-Dropic at LS10M2-Henage
Saturday, October 14, 2017 Cappel -U14
9:00 am S9 BS14G1-L.Wells at SC14G01-Deavy
Saturday, October 14, 2017 Cappel -U14
10:30 am S9 BS14G2-Kramer at DX14G2-Farro
Saturday, October 14, 2017 Cappel -U14
12:00 pm S10 CN14M2-Dugan at CC14M1-Smith
Saturday, October 14, 2017 Children's Home #1 (8)
11:00 am S15 BS08B7-Roth at FC08B01-Lighthall
Saturday, October 14, 2017 Children's Home #1 (8)
12:00 pm S13 DX08G4-Kuebler, at BS08G2-Conrad
Saturday, October 14, 2017 Children's Home #2 (8)
1:00 pm S17 IN08M2-UpChurch at BS08B5-Zowtiak
Saturday, October 14, 2017 Children's Home #2 (8)
2:00 pm S14 VH08B03-Dropic at BS08B4-Rice
Saturday, October 14, 2017 Children's Home #2 (8)
3:00 pm S16 LS08B07-O’Hara at BS08B3-Darnell
Saturday, October 14, 2017 Childrens Home #3 (10)
11:00 am S6 VH10B06-Zembrodt at BS10B7-Graman
Saturday, October 14, 2017 Childrens Home #4 (12)
12:45 pm S7 IN12G4-Vogelpohl at BS12G1-Alcorn
Saturday, October 14, 2017 Childrens Home #4 (12)
2:00 pm S8 SC12B01-Saalfeld at BS12B3-Klaene
Saturday, October 14, 2017 Crescent Springs Park (10)
9:00 am S4 DX10M1-Rechtin at VH10B04-Pieper
Saturday, October 14, 2017 Crescent Springs Park (10)
10:00 am S3 IN10G4- at VH10G03-Ragan
Saturday, October 14, 2017 Crescent Springs Park (10)
11:00 am S6 SA10M3-Powers at VH10B01-Kreyling
Saturday, October 14, 2017 Crescent Springs Park (10)
12:00 pm S5 SA10M1-Brungs at VH10B05-Jhaveri
Saturday, October 14, 2017 Crescent Springs Park (10)
1:00 pm S5 BS10B6-Dyas at VH10B03-Wong-Miller
Saturday, October 14, 2017 Crescent Springs Park (10)
2:00 pm S2 SA10G2-Bramalage at VH10G02-Stocker
Saturday, October 14, 2017 Freedom Park (10)
9:00 am S2 BS10G3-Skees at DX10G2-Graves
Saturday, October 14, 2017 Freedom Park (10)
10:00 am S1 DX10G1-Barker at DX10G4-Hemingway
Saturday, October 14, 2017 Freedom Park (10)
11:00 am S6 IN10M1- at DX10M2-Lloyd
Saturday, October 14, 2017 Freedom Park (8)
9:00 am S11 BS08G3-Dickman at DX08G1-Maddox
Saturday, October 14, 2017 Freedom Park (8)
10:00 am S14 IN08M5-Lepisto at DX08M1-Baker
Saturday, October 14, 2017 Freedom Park (8)
11:00 am S18 VH08B05-Smith at DX08M4-Danneman
Saturday, October 14, 2017 Freedom Park (8)
12:00 pm S17 BS08B6-Jackson at DX08M2-Stamper
Saturday, October 14, 2017 Freedom Park (8)
1:00 pm S12 BS08G4-Krallman at DX08G3-Klaine,
Saturday, October 14, 2017 Freedom Park (8)
2:00 pm S16 NK08B1-Tierney at DX08M5-Caskey
Saturday, October 14, 2017 Lemker Park
9:00 am S18 BS08B9-Hughes at LD08M1-Penrose
Saturday, October 14, 2017 Lemker Park
10:00 am S3 SA10G3-Nader at LD10G2-Bowen
Saturday, October 14, 2017 Lemker Park
11:00 am S1 IN10G1-Lewis at LD10G1-Mitchell
Saturday, October 14, 2017 Lemker Park
12:15 pm S8 SC12B02-Reed at LD12M1-Meyer
Saturday, October 14, 2017 Mills Road #1 (12/14)
9:00 am S7 DX12G1-Baker at IN12G3-Brooks
Saturday, October 14, 2017 Mills Road #1 (12/14)
10:15 am S7 LD12G1-Bowen at IN12G2-Maley
Saturday, October 14, 2017 Mills Road #1 (12/14)
11:30 am S9 VH14G01-Cahill at IN14G1-Romer
Saturday, October 14, 2017 Mills Road #1 (12/14)
1:00 pm S10 IN14M3-Powell at IN14M1-Ross
Saturday, October 14, 2017 Mills Road #1 (12/14)
2:30 pm S10 SC14B01-Saalfeld at IN14M2-Klayer
Saturday, October 14, 2017 Mills Road #4 (10)
9:00 am S2 VH10G01-Zumbiel at IN10G2-
Saturday, October 14, 2017 Mills Road #4 (10)
10:00 am S3 BS10G4-Lewandowski at SC10G02-Grome
Saturday, October 14, 2017 Mills Road #4 (10)
11:00 am S6 NK10B3-Bannister at SC10B01-Willoughby
Saturday, October 14, 2017 Mills Road #4 (10)
12:00 pm S3 BS10G1-Wells at IN10G3-Barone
Saturday, October 14, 2017 Mills Road U8 - field 1
10:00 am S12 IN08G2-Goetz at IN08G3-Luckhardt
Saturday, October 14, 2017 Mills Road U8 - field 1
11:00 am S13 VH08G03-Zumbiel at IN08G4-Meyer
Saturday, October 14, 2017 Mills Road U8 - field 1
12:00 pm S15 ER08M1-Feldman at IN08M6-Broomall
Saturday, October 14, 2017 Mills Road U8 - field 1
1:00 pm S18 SC08B02-Deavy at IN08M1-Goetz
Saturday, October 14, 2017 Mills Road U8 - field 1
2:00 pm S15 DX08M3-Christensen at SC08B03-Spinks
Saturday, October 14, 2017 Mills Road U8 - field 1
3:00 pm S18 NK08B2-Hansen at IN08M4-Wehage
Saturday, October 14, 2017 Mills Road U8 - field 1
4:00 pm S12 DX08G2-VonLehman at SC08G01-Porada
Saturday, October 14, 2017 PP 14(Pendry Park-CCN)
9:00 am S10 SA14M1-Kraemer at CN14M1-Truett
Saturday, October 14, 2017 Richardson Road Park
10:00 am S17 NK08B3-Woltenberg at NK08B4-Landers
Saturday, October 14, 2017 Richardson Road Park
11:00 am S8 BS12B4-Tabor at NK12B1-Hartig
Saturday, October 14, 2017 Silver Lake #1 U12
9:00 am S8 SA12M1-Thamann at DX12M2-Howard
Saturday, October 14, 2017 Silver Lake #1 U12
10:15 am S8 ER12M2-Bihl at DX12M1-Laake,
Saturday, October 14, 2017 Silver Lake #1 U12
12:45 pm S8 IN12M1-Miller at ER12M1-Steffen
Saturday, October 14, 2017 Spring Valley -U8/U10
9:00 am S5 IN10M2-Zeiser at FC10B01-Lighthall
Saturday, October 14, 2017 Spring Valley -U8/U10
10:00 am S4 BS10B5-Rice at ER10M2-Aytes
Saturday, October 14, 2017 Spring Valley -U8/U10
11:00 am S6 NK10B2-Waters at ER10M3-Carothers
Saturday, October 14, 2017 Spring Valley -U8/U10
12:00 pm S4 NK10B1-Doherty at ER10M1-Wenert
Saturday, October 14, 2017 St. Agnes - U10
9:00 am S1 BS10G5-Moffitt at SA10G1-Gerdes
Saturday, October 14, 2017 St. Agnes - U10
10:00 am S4 BS10B1-Wisher at SA10M2-Hunter
Saturday, October 14, 2017 St. Agnes - U12
11:15 am S7 BS12G2-Howard at SA12G2-Feltner
Saturday, October 14, 2017 St. Agnes - U12
12:30 pm S7 IN12G1-Santry at SA12G1-Kruze
Saturday, October 14, 2017 St. Agnes - U8
9:00 am S14 BS08B2-Dyas at SA08M1-Lynch
Saturday, October 14, 2017 St. Agnes - U8
10:00 am S11 BS08G5-Reedy at SA08G1-Myers
Saturday, October 14, 2017 St. Agnes - U8
11:00 am S15 LS08B03-Henderson-3 at SA08M4-Osterhage
Saturday, October 14, 2017 St. Agnes - U8
12:00 pm S13 BS08G1-Iadipaolo at SA08G3-King
Saturday, October 14, 2017 St. Agnes - U8
1:00 pm S16 VH08B06-Soard at SA08M2-Galbraith-Kent
Saturday, October 14, 2017 St. Agnes - U8
2:00 pm S12 BS08G6-Moening at SA08G2-Berling
Saturday, October 14, 2017 St. Agnes - U8
3:00 pm S17 VH08B01-Wulfeck at SA08M3-Klosinski
Saturday, October 14, 2017 Villa Madonna (12)
9:00 am S7 SC12G01-Wood at VH12G01-Scanlon
Saturday, October 14, 2017 Villa Madonna (12)
10:15 am S8 LS12B01-McNair at VH12B01-Timm
Saturday, October 14, 2017 Villa Madonna (12)
11:30 am S8 BS12B1-Thompson at VH12B02-Timm
Saturday, October 14, 2017 Villa Madonna (14)
12:45 pm S10 ER14M1-Staubach at VH14B01-Briede
Saturday, October 14, 2017 Villa Madonna (8)-1
9:00 am S13 SC08G03-Schaffeld at VH08G02-Bolte
Saturday, October 14, 2017 Villa Madonna (8)-1
10:00 am S17 DX08M6-Maley at VH08B07-Hull
Saturday, October 14, 2017 Villa Madonna (8)-1
11:00 am S11 DX08G5-Selm at VH08G01-Schreiber
Saturday, October 14, 2017 Villa Madonna (8)-1
12:00 pm S15 ER08M2-Massie at VH08B04-Roberts
Saturday, October 14, 2017 Villa Madonna (8)-1
1:00 pm S18 BS08B8-Bray at VH08B02-Akin
Saturday, October 14, 2017 Villa Madonna (8)-1
2:00 pm S12 LS08G02-Trout at VH08G05-Hammersmith
Saturday, October 14, 2017 Villa Madonna (8)-1
3:00 pm S13 BS08G7-Smith at VH08G04-Jansen
Saturday, October 21, 2017 Boone Woods (U8)
10:00 am S16 LS08B05-Bunner at LS08B04-Hamon
Saturday, October 21, 2017 Boone Woods (U8)
11:00 am S16 DX08M5-Caskey at LS08B07-O’Hara
Saturday, October 21, 2017 Boone Woods (U8)
12:00 pm S17 NK08B3-Woltenberg at LS08B06-Strawn
Saturday, October 21, 2017 Boone Woods (U8)
3:00 pm S15 FC08B01-Lighthall at LS08B03-Henderson-3
Saturday, October 21, 2017 Cappel -U14
9:00 am S10 CC14M1-Smith at CN14M3-Guidugli
Saturday, October 21, 2017 Cappel -U14
10:30 am S10 IN14M3-Powell at ER14M1-Staubach
Saturday, October 21, 2017 Cappel -U14
12:00 pm S9 SC14G01-Deavy at BS14G2-Kramer
Saturday, October 21, 2017 Children's Home #1 (8)
11:00 am S15 IN08M6-Broomall at BS08B7-Roth
Saturday, October 21, 2017 Children's Home #1 (8)
12:00 pm S17 VH08B07-Hull at BS08B6-Jackson
Saturday, October 21, 2017 Children's Home #1 (8)
1:00 pm S15 ER08M2-Massie at BS08B1-Kruger
Saturday, October 21, 2017 Children's Home #1 (8)
2:00 pm S12 BS08G6-Moening at BS08G4-Krallman
Saturday, October 21, 2017 Children's Home #2 (8)
11:00 am S14 BS08B2-Dyas at BS08B4-Rice
Saturday, October 21, 2017 Childrens Home #3 (10)
12:00 pm S1 BS10G5-Moffitt at BS10G2-Watson
Saturday, October 21, 2017 Childrens Home #4 (12)
12:45 pm S8 LS12B01-McNair at BS12B2-Eder
Saturday, October 21, 2017 Childrens Home #4 (12)
2:00 pm S8 BS12B1-Thompson at BS12B3-Klaene
Saturday, October 21, 2017 Freedom Park (10)
10:00 am S1 LD10G1-Mitchell at DX10G1-Barker
Saturday, October 21, 2017 Freedom Park (8)
11:00 am S17 SA08M3-Klosinski at DX08M6-Maley
Saturday, October 21, 2017 Freedom Park (8)
12:00 pm S13 IN08G4-Meyer at DX08G4-Kuebler,
Saturday, October 21, 2017 Mills Road #1 (12/14)
9:00 am S10 CN14M4-Ossege at SC14B01-Saalfeld
Saturday, October 21, 2017 Mills Road #1 (12/14)
10:30 am S10 IN14M4-Herrema at IN14M2-Klayer
Saturday, October 21, 2017 Mills Road #1 (12/14)
12:00 pm S9 BS14G1-L.Wells at IN14G1-Romer
Saturday, October 21, 2017 Mills Road #4 (10)
10:00 am S1 SA10G1-Gerdes at IN10G1-Lewis
Saturday, October 21, 2017 Mills Road #4 (10)
11:00 am S6 VH10B01-Kreyling at IN10M1-
Saturday, October 21, 2017 Mills Road U8 - field 1
9:00 am S13 SA08G3-King at SC08G03-Schaffeld
Saturday, October 21, 2017 Mills Road U8 - field 1
10:00 am S16 VH08B06-Soard at IN08M3-Gabbard
Saturday, October 21, 2017 Mills Road U8 - field 1
11:00 am S17 DX08M2-Stamper at IN08M2-UpChurch
Saturday, October 21, 2017 Mills Road U8 - field 1
12:00 pm S16 SA08M2-Galbraith-Kent at SC08B01-Birkley
Saturday, October 21, 2017 Mills Road U8 - field 1
1:00 pm S13 BS08G7-Smith at IN08G5-Wise
Saturday, October 21, 2017 Mills Road U8 - field 1
2:00 pm S18 BS08B8-Bray at SC08B02-Deavy
Saturday, October 21, 2017 Mills Road U8 - field 1
3:00 pm S18 IN08M4-Wehage at IN08M7-Milner
Saturday, October 21, 2017 Mills Road U8 - field 1
4:00 pm S11 BS08G5-Reedy at IN08G1-Edmonds
Saturday, October 21, 2017 PP 14(Pendry Park-CCN)
10:30 am S10 CN14M2-Dugan at CN14M1-Truett
Saturday, October 21, 2017 Richardson Road Park
9:00 am S6 DX10M2-Lloyd at NK10B2-Waters
Saturday, October 21, 2017 Richardson Road Park
10:00 am S6 ER10M3-Carothers at NK10B3-Bannister
Saturday, October 21, 2017 Richardson Road Park
11:00 am S8 SC12B01-Saalfeld at NK12B1-Hartig
Saturday, October 21, 2017 Silver Lake #1 U12
11:30 am S8 ER12M2-Bihl at DX12M2-Howard
Saturday, October 21, 2017 Spring Valley -U8/U10
10:00 am S15 SC08B03-Spinks at ER08M1-Feldman
Saturday, October 21, 2017 Spring Valley -U8/U10
11:00 am S15 VH08B04-Roberts at ER08M1-Feldman
Saturday, October 21, 2017 St. Agnes - U10
12:00 pm S6 BS10B7-Graman at SA10M3-Powers
Saturday, October 21, 2017 Villa Madonna (12)
12:45 pm S8 IN12M1-Miller at VH12B02-Timm
Saturday, October 21, 2017 Villa Madonna (14)
9:00 am S10 IN14M1-Ross at VH14B01-Briede
Saturday, October 21, 2017 Villa Madonna (14)
10:30 am S9 BS14G3-K.Wells at VH14G01-Cahill
Saturday, October 21, 2017 Villa Madonna (8)-1
9:00 am S18 LD08M1-Penrose at VH08B05-Smith
Saturday, October 21, 2017 Villa Madonna (8)-1
10:00 am S13 VH08G02-Bolte at VH08G03-Zumbiel
Saturday, October 21, 2017 Villa Madonna (8)-1
11:00 am S18 BS08B9-Hughes at VH08B02-Akin
Saturday, October 21, 2017 Villa Madonna (8)-1
12:00 pm S11 IN08G1-Edmonds at VH08G01-Schreiber
Saturday, October 28, 2017 Cappel -U14
9:00 am S9 DX14G2-Farro at BS14G3-K.Wells
Saturday, October 28, 2017 Lincoln Ridge
10:00 am S16 DX08M5-Caskey at SC08B01-Birkley
Saturday, October 28, 2017 Lincoln Ridge
11:00 am S1 DX10G4-Hemingway at SC10G01-Strunk

Site created with All-Pro League Scheduler 8.0.34
from All-Pro Software on 8/23/2017 3:57:12 PM