North Atlanta Church Basketball League

Master Schedule

Home

League Schedule

Master Schedule

Team Schedules

Location Schedules

Scores

Standings

League Contact Info

Links

Schedule Index



S1 11 & 12 Boys-ACC Division
S2 11 & 12 Boys-SEC Division
S3 11 & 12 Girls-ACC Division
S4 11 & 12 Girls-SEC Division
S5 13 & 14 Boys
S6 13 & 14 Girls
S7 4 year olds-Little Hoopsters
S8 5 & 6 year olds
S9 7 & 8 Boys-ACC Division
S10 7 & 8 Boys-SEC Division
S11 7 & 8 Girls-ACC Division
S12 7 & 8 Girls-SEC Division
S13 9 & 10 Boys-ACC Division
S14 9 & 10 Boys-SEC Division
S15 9 & 10 Girls-ACC Division
S16 9 & 10 Girls-SEC Division
S17 A League
S18 B League-Monday
S19 B League-Thursday
S20 B League-Tuesday (REVISED 1/15/2018)
S21 B League-Wednesday (REVISED 1/15/2018)

Tuesday, January 16, 2018 PPC-CC
7:15 pm S20 John Rubertone vs Brian Rabedioux
Tuesday, January 16, 2018 PPC-CC
8:10 pm S20 Frank Brown vs Basil Udoudoh
Tuesday, January 16, 2018 PPC-CC
9:05 pm S20 Stephen Miller vs Jason Soifer
Tuesday, January 16, 2018 PPC-PC
7:15 pm S20 Eila Elyaskordi vs Joe Stewart
Tuesday, January 16, 2018 PPC-PC
8:10 pm S20 Collier Smith vs Sean Capps
Tuesday, January 16, 2018 PPC-PC
9:05 pm S20 Billy Elliot vs Jeff Kimmel
Wednesday, January 17, 2018 PPC-CC
8:10 pm S21 David Thompson vs Rick Kolb
Wednesday, January 17, 2018 PPC-CC
9:05 pm S21 Brett Wise vs Marques Merriweather
Wednesday, January 17, 2018 PPC-PC
7:15 pm S21 Michael Isom vs Shane Smith
Wednesday, January 17, 2018 PPC-PC
8:10 pm S21 Thomas Freeman vs Jeff Reilly
Thursday, January 18, 2018 PPC-CC
5:00 pm S7 PPC-Kevin Freaney vs PPC-Jeff Hindman (4 year olds)
Thursday, January 18, 2018 PPC-CC
7:15 pm S17 Matt Williamson vs Tunde Famuyiwa
Thursday, January 18, 2018 PPC-CC
8:10 pm S17 Matt Barnwell vs Sylvester Dioh
Thursday, January 18, 2018 PPC-CC
9:05 pm S17 Brandon Lucien vs Patrick Bennett
Thursday, January 18, 2018 PPC-PC
7:15 pm S19 Benjamin Baker vs John Hoffer
Thursday, January 18, 2018 PPC-PC
8:10 pm S19 Casey Gaetano vs Marcus Cassimus
Thursday, January 18, 2018 PPC-PC
9:05 pm S19 Ricky Bennett vs Brendan Dete
Friday, January 19, 2018 PPC-CC
4:00 pm S7 PPC-Meredith Camp vs PPC-Todd Stein
Friday, January 19, 2018 PPC-CC
5:00 pm S7 PPC-Everett Morris vs SPDL-Josh Denton
Friday, January 19, 2018 PPC-CC
6:00 pm S8 PPC-Jay O'Meara vs SPDL-Kwasi Agyemang
Friday, January 19, 2018 PPC-CC
7:00 pm S8 PPC-Todd Page vs PPC-Eric Swanson
Friday, January 19, 2018 PPC-PC
5:00 pm S8 PPC-Ryan Stewart vs PPC-Will Killgore
Friday, January 19, 2018 PPC-PC
6:00 pm S8 PPC-Trey Cooper vs PPC-Sean Knowles (5-6 years)
Saturday, January 20, 2018 CUMC
9:00 am S9 CUMC-Chris Millen vs Antioch #1
Saturday, January 20, 2018 CUMC
10:00 am S12 CUMC-Katie Weaver vs Galloway-Edwards
Saturday, January 20, 2018 CUMC
11:00 am S13 WRB-Jason Smith vs CUMC-Shane Boyer
Saturday, January 20, 2018 CUMC
12:00 pm S16 Galloway-Levy vs CUMC-Kevin Huitt
Saturday, January 20, 2018 CUMC
1:00 pm S2 CUMC-John Wilson vs Galloway-Roth
Saturday, January 20, 2018 CUMC
2:00 pm S4 CUMC-Carl Cassidy vs Galloway-Spear (11-12 Girls)
Saturday, January 20, 2018 CUMC
3:00 pm S5 WRB-Mike Schroth vs CUMC-Chad Henderson (13-14 Boys)
Saturday, January 20, 2018 CUMC
4:00 pm S6 CUMC-David Lynn (13-14 Girls) vs PPC-Mark Sudlow
Saturday, January 20, 2018 Galloway
9:00 am S9 GOC #1 vs Galloway-Herd
Saturday, January 20, 2018 Galloway
10:00 am S12 Sandtown-Rodrick Weaver vs Galloway-Denny
Saturday, January 20, 2018 Galloway
11:00 am S14 Galloway-Silhan vs PPC-Tase Karamanolis
Saturday, January 20, 2018 Galloway
12:00 pm S16 CUMC-David Lynn (9-10 Girls) vs Galloway-Nelson
Saturday, January 20, 2018 Galloway
1:00 pm S2 TP-Trey Reese vs PPC-Phil Yagoda
Saturday, January 20, 2018 GOC
9:00 am S9 Galloway-Fierman vs PPC-Sean Knowles (7-8 Boys)
Saturday, January 20, 2018 GOC
10:00 am S12 Galloway-Spear (7-8 Girls) vs GOC #2
Saturday, January 20, 2018 GOC
11:00 am S14 Galloway-Rosenthal vs GOC #3
Saturday, January 20, 2018 GOC
12:00 pm S16 Galloway-Graivier vs GOC #4
Saturday, January 20, 2018 GOC
1:00 pm S1 STJ-Robbie Willison vs GOC #5
Saturday, January 20, 2018 GOC
2:00 pm S3 WRB-Michelle Cameron (11-12 Girls) vs GOC #6
Saturday, January 20, 2018 GOC
3:00 pm S5 STJ-Steve Yarmowich vs GOC #7
Saturday, January 20, 2018 NUMC
4:00 pm S4 AGS-Julius Brown vs NUMC-Mike Rollauer
Saturday, January 20, 2018 NUMC
5:00 pm S4 NUMC-Jim Fite vs NUMC-Jeff Howard
Saturday, January 20, 2018 PPC-CC
9:00 am S8 Kennith Jackson vs PPC-Christopher Nunn
Saturday, January 20, 2018 PPC-CC
10:00 am S9 PPC-Scott Peters vs CUMC-Chad Henderson (7-8 Boys)
Saturday, January 20, 2018 PPC-CC
11:00 am S11 PPC-Karl Meihofer vs STJ-Doug Holtzman/Debbie Goebeler
Saturday, January 20, 2018 PPC-CC
12:00 pm S13 STJ-Jay Zeigler vs PPC-Quentin Stanley
Saturday, January 20, 2018 PPC-CC
1:00 pm S15 STJ-Connolly/Dardano/McNeil vs PPC-Grant LeRoux
Saturday, January 20, 2018 PPC-CC
2:00 pm S1 PPC-Barrett Green vs PPC-Ned Underwood
Saturday, January 20, 2018 PPC-CC
3:00 pm S3 PRUMC-Todd Davis vs PRUMC-Kent Tucker
Saturday, January 20, 2018 PPC-CC
4:00 pm S5 PPC-Sam Tarpav vs PPC-Chad Brannen (13-14 Boys)
Saturday, January 20, 2018 PPC-PC
9:00 am S8 PPC-Scott McDuffie vs PPC-Chris McDonald
Saturday, January 20, 2018 PPC-PC
10:00 am S10 PPC-Craig Bohlken vs STJ-Thomas Trevett
Saturday, January 20, 2018 PPC-PC
11:00 am S10 SPDL-Dynin Daniels vs WRB-Michelle Cameron (7-8 Boys)
Saturday, January 20, 2018 PPC-PC
12:00 pm S14 Galloway-Hilleary vs PPC-Chad Brannen (9-10 Boys)
Saturday, January 20, 2018 PPC-PC
1:00 pm S14 PPC-Barry Garner vs Galloway-Herman
Saturday, January 20, 2018 PPC-PC
2:00 pm S2 Galloway-Winn vs PPC-Brent Wolkin (11-12 Boys)
Saturday, January 20, 2018 STJ #1
9:00 am S10 WRB-Clay Jordan vs PPC-Jeff Hindman (7-8 Boys)
Saturday, January 20, 2018 STJ #1
10:00 am S11 WRB-Stacey Godwin (7-8 Girls) vs PPC-Todd Henley
Saturday, January 20, 2018 STJ #1
11:00 am S13 STJ-Jeff Williams/Scott Lord vs STJ-John Uyham
Saturday, January 20, 2018 STJ #1
12:00 pm S15 STJ-Matt Smith (9-10 Girls) vs WRB-Bryan Franklin (9-10 Girls)
Saturday, January 20, 2018 STJ #1
1:00 pm S15 STJ-Jan Studdard (9-10 Girls) vs WRB-Stacey Godwin (9-10 Girls)
Saturday, January 20, 2018 STJ #1
2:00 pm S1 WRB-Sean Griffith vs STJ-Rob Eskew
Saturday, January 20, 2018 STJ #1
3:00 pm S3 STJ-Jan Studdard (11-12 Girls) vs PPC-Tim Quinn
Saturday, January 20, 2018 STJ #1
4:00 pm S5 STJ-Greg Maxey vs Antioch #2
Saturday, January 20, 2018 STJ #2
9:00 am S10 PPC-Naterica Johnson vs PPC-Justin Grant
Saturday, January 20, 2018 TP
1:30 pm S13 TP-Andy Wildman vs STJ-Jon Nordin
Saturday, January 20, 2018 TP
2:30 pm S2 PPC-Basean Jackson vs TP-Mason Dunn
Saturday, January 20, 2018 TP
3:30 pm S6 TP-Logan Ide vs GOC #8
Saturday, January 20, 2018 WRB #1
9:00 am S10 PPC-Brent Wolkin (7-8 Boys) vs PPC-Nick Neal
Saturday, January 20, 2018 WRB #1
10:00 am S13 PPC-Stephen Inskeep vs CUMC-Braden Buck
Saturday, January 20, 2018 WRB #1
11:00 am S15 STJ-Belfield Carter/John Entrekin vs PPC-Jeff Keppen
Saturday, January 20, 2018 WRB #1
12:00 pm S1 WRB-Nate Mask vs PPC-Mike MacLane
Saturday, January 20, 2018 WRB #1
1:00 pm S3 PRUMC-Seth Chambless vs PRUMC-Ben Newton
Saturday, January 20, 2018 WRB #1
2:00 pm S5 PPC-Todd Phelan vs PPC-Will Luckey
Saturday, January 20, 2018 WRB #2
9:00 am S11 WRB-Bryan Franklin (7-8 Girls) vs STJ-Erik Zalenski
Monday, January 22, 2018 PPC-CC
7:15 pm S18 AJ Hobbs vs Stuart Nelson
Monday, January 22, 2018 PPC-CC
8:10 pm S18 Basil Udoudoh vs Michael DeRosa
Monday, January 22, 2018 PPC-CC
9:05 pm S18 Asaf Vos vs Erik Swinton
Monday, January 22, 2018 PPC-PC
7:15 pm S18 Josh Wulz vs Arnold Huffman
Monday, January 22, 2018 PPC-PC
8:10 pm S18 Jordan Chambers vs Josh Berry
Tuesday, January 23, 2018 PPC-CC
7:15 pm S20 Jason Soifer vs Billy Elliot
Tuesday, January 23, 2018 PPC-CC
8:10 pm S20 Joe Stewart vs Stephen Miller
Tuesday, January 23, 2018 PPC-CC
9:05 pm S20 Brian Rabedioux vs Collier Smith
Tuesday, January 23, 2018 PPC-PC
7:15 pm S20 Sean Capps vs Frank Brown
Tuesday, January 23, 2018 PPC-PC
8:10 pm S20 Jeff Kimmel vs John Rubertone
Tuesday, January 23, 2018 PPC-PC
9:05 pm S20 Basil Udoudoh vs Eila Elyaskordi
Wednesday, January 24, 2018 PPC-CC
8:10 pm S21 Marques Merriweather vs Michael Isom
Wednesday, January 24, 2018 PPC-CC
9:05 pm S21 Michael Punch vs Thomas Freeman
Wednesday, January 24, 2018 PPC-PC
7:15 pm S21 Jeff Reilly vs Brett Wise
Wednesday, January 24, 2018 PPC-PC
8:10 pm S21 Shane Smith vs David Thompson
Thursday, January 25, 2018 PPC-CC
5:00 pm S7 PPC-Todd Stein vs PPC-Kevin Freaney
Thursday, January 25, 2018 PPC-CC
7:15 pm S17 Sylvester Dioh vs Brandon Lucien
Thursday, January 25, 2018 PPC-CC
8:10 pm S17 Patrick Bennett vs Sam Purdy
Thursday, January 25, 2018 PPC-CC
9:05 pm S17 Tunde Famuyiwa vs Matt Barnwell
Thursday, January 25, 2018 PPC-PC
7:15 pm S19 Marcus Cassimus vs Ricky Bennett
Thursday, January 25, 2018 PPC-PC
8:10 pm S19 Brendan Dete vs Benjamin Baker
Thursday, January 25, 2018 PPC-PC
9:05 pm S19 John Hoffer vs Casey Gaetano
Friday, January 26, 2018 PPC-CC
4:00 pm S7 SPDL-Josh Denton vs PPC-Meredith Camp
Friday, January 26, 2018 PPC-CC
5:00 pm S7 PPC-Jeff Hindman (4 year olds) vs PPC-John Kelly
Friday, January 26, 2018 PPC-CC
6:00 pm S8 PPC-Manny Mathews vs PPC-Todd Page
Friday, January 26, 2018 PPC-CC
7:00 pm S8 SPDL-Kwasi Agyemang vs PPC-Scott McDuffie
Friday, January 26, 2018 PPC-PC
5:00 pm S8 PPC-Sean Knowles (5-6 years) vs Kennith Jackson
Friday, January 26, 2018 PPC-PC
6:00 pm S8 PPC-Eric Swanson vs PPC-Trey Cooper
Saturday, January 27, 2018 CUMC
9:00 am S9 CUMC-Chad Henderson (7-8 Boys) vs Galloway-Fierman
Saturday, January 27, 2018 CUMC
10:00 am S12 GOC #2 vs CUMC-Katie Weaver
Saturday, January 27, 2018 CUMC
11:00 am S13 CUMC-Braden Buck vs STJ-Jay Zeigler
Saturday, January 27, 2018 CUMC
12:00 pm S16 CUMC-Kevin Huitt vs CUMC-David Lynn (9-10 Girls)
Saturday, January 27, 2018 CUMC
1:00 pm S2 PPC-Brent Wolkin (11-12 Boys) vs CUMC-John Wilson
Saturday, January 27, 2018 CUMC
2:00 pm S4 NUMC-Jeff Howard vs CUMC-Carl Cassidy
Saturday, January 27, 2018 CUMC
3:00 pm S5 CUMC-Chad Henderson (13-14 Boys) vs PPC-Sam Tarpav
Saturday, January 27, 2018 Galloway
9:00 am S9 PPC-Sean Knowles (7-8 Boys) vs CUMC-Chris Millen
Saturday, January 27, 2018 Galloway
10:00 am S12 Galloway-Denny vs Galloway-Spear (7-8 Girls)
Saturday, January 27, 2018 Galloway
11:00 am S14 Galloway-Herman vs Galloway-Hilleary
Saturday, January 27, 2018 Galloway
12:00 pm S16 Galloway-Nelson vs Galloway-Graivier
Saturday, January 27, 2018 Galloway
1:00 pm S2 Galloway-Roth vs TP-Trey Reese
Saturday, January 27, 2018 Galloway
2:00 pm S4 Galloway-Spear (11-12 Girls) vs AGS-Julius Brown
Saturday, January 27, 2018 GOC
9:00 am S9 Antioch #1 vs GOC #1
Saturday, January 27, 2018 GOC
10:00 am S12 Galloway-Edwards vs Sandtown-Rodrick Weaver
Saturday, January 27, 2018 GOC
11:00 am S14 GOC #3 vs PPC-Barry Garner
Saturday, January 27, 2018 GOC
12:00 pm S16 GOC #4 vs Galloway-Levy
Saturday, January 27, 2018 GOC
1:00 pm S1 GOC #5 vs WRB-Nate Mask
Saturday, January 27, 2018 GOC
2:00 pm S3 GOC #6 vs PRUMC-Seth Chambless
Saturday, January 27, 2018 GOC
3:00 pm S5 PPC-Sam Markle vs STJ-Steve Yarmowich
Saturday, January 27, 2018 GOC
4:00 pm S6 GOC #8 vs CUMC-David Lynn (13-14 Girls)
Saturday, January 27, 2018 NUMC
4:00 pm S4 NUMC-Mike Rollauer vs CUMC-Andrew Sirk
Saturday, January 27, 2018 PPC-CC
9:00 am S8 PPC-Will Killgore vs PPC-Jay O'Meara
Saturday, January 27, 2018 PPC-CC
10:00 am S9 Galloway-Herd vs PPC-Scott Peters
Saturday, January 27, 2018 PPC-CC
11:00 am S11 STJ-Erik Zalenski vs PPC-Karl Meihofer
Saturday, January 27, 2018 PPC-CC
12:00 pm S13 CUMC-Shane Boyer vs PPC-Stephen Inskeep
Saturday, January 27, 2018 PPC-CC
1:00 pm S15 PPC-Grant LeRoux vs STJ-Jan Studdard (9-10 Girls)
Saturday, January 27, 2018 PPC-CC
2:00 pm S1 STJ-Rob Eskew vs PPC-Barrett Green
Saturday, January 27, 2018 PPC-CC
3:00 pm S3 PPC-Tim Quinn vs WRB-Michelle Cameron (11-12 Girls)
Saturday, January 27, 2018 PPC-CC
4:00 pm S5 Antioch #2 vs PPC-Todd Phelan
Saturday, January 27, 2018 PPC-CC
5:00 pm S6 PPC-Mark Sudlow vs TP-Logan Ide
Saturday, January 27, 2018 PPC-PC
9:00 am S8 PPC-Christopher Nunn vs PPC-Ryan Stewart
Saturday, January 27, 2018 PPC-PC
10:00 am S10 WRB-Michelle Cameron (7-8 Boys) vs PPC-Naterica Johnson
Saturday, January 27, 2018 PPC-PC
11:00 am S10 PPC-Jeff Hindman (7-8 Boys) vs PPC-Craig Bohlken
Saturday, January 27, 2018 PPC-PC
12:00 pm S14 PPC-Chad Brannen (9-10 Boys) vs Galloway-Silhan
Saturday, January 27, 2018 PPC-PC
1:00 pm S14 PPC-Tase Karamanolis vs Galloway-Rosenthal
Saturday, January 27, 2018 PPC-PC
2:00 pm S2 PPC-Phil Yagoda vs PPC-Basean Jackson
Saturday, January 27, 2018 STJ #1
9:00 am S10 PPC-Nick Neal vs SPDL-Dynin Daniels
Saturday, January 27, 2018 STJ #1
10:00 am S11 STJ-Doug Holtzman/Debbie Goebeler vs WRB-Stacey Godwin (7-8 Girls)
Saturday, January 27, 2018 STJ #1
11:00 am S13 STJ-Jon Nordin vs WRB-Jason Smith
Saturday, January 27, 2018 STJ #1
12:00 pm S15 WRB-Bryan Franklin (9-10 Girls) vs STJ-Belfield Carter/John Entrekin
Saturday, January 27, 2018 STJ #1
1:00 pm S15 PPC-Jeff Keppen vs STJ-Connolly/Dardano/McNeil
Saturday, January 27, 2018 STJ #1
2:00 pm S1 PPC-Ned Underwood vs STJ-Robbie Willison
Saturday, January 27, 2018 STJ #1
3:00 pm S3 PRUMC-Kent Tucker vs STJ-Jan Studdard (11-12 Girls)
Saturday, January 27, 2018 STJ #1
4:00 pm S5 GOC #7 vs STJ-Greg Maxey
Saturday, January 27, 2018 STJ #2
9:00 am S10 STJ-Matt Smith (7-8 Boys) vs PPC-Brent Wolkin (7-8 Boys)
Saturday, January 27, 2018 TP
1:30 pm S13 STJ-John Uyham vs TP-Andy Wildman
Saturday, January 27, 2018 TP
2:30 pm S2 TP-Mason Dunn vs Galloway-Winn
Saturday, January 27, 2018 WRB #1
9:00 am S10 PPC-Justin Grant vs WRB-Clay Jordan
Saturday, January 27, 2018 WRB #1
10:00 am S13 PPC-Quentin Stanley vs STJ-Jeff Williams/Scott Lord
Saturday, January 27, 2018 WRB #1
11:00 am S15 WRB-Stacey Godwin (9-10 Girls) vs STJ-Matt Smith (9-10 Girls)
Saturday, January 27, 2018 WRB #1
12:00 pm S1 PPC-Mike MacLane vs WRB-Sean Griffith
Saturday, January 27, 2018 WRB #1
1:00 pm S3 PRUMC-Ben Newton vs PRUMC-Todd Davis
Saturday, January 27, 2018 WRB #1
2:00 pm S5 PPC-Will Luckey vs WRB-Mike Schroth
Saturday, January 27, 2018 WRB #2
9:00 am S11 PPC-Todd Henley vs WRB-Bryan Franklin (7-8 Girls)
Monday, January 29, 2018 PPC-CC
7:15 pm S18 Stuart Nelson vs Asaf Vos
Monday, January 29, 2018 PPC-CC
8:10 pm S18 Josh Berry vs Michael DeRosa
Monday, January 29, 2018 PPC-CC
9:05 pm S18 Arnold Huffman vs Jordan Chambers
Monday, January 29, 2018 PPC-PC
7:15 pm S18 Erik Swinton vs Josh Wulz
Monday, January 29, 2018 PPC-PC
8:10 pm S18 AJ Hobbs vs Basil Udoudoh
Tuesday, January 30, 2018 PPC-CC
7:15 pm S20 Collier Smith vs Jeff Kimmel
Tuesday, January 30, 2018 PPC-CC
8:10 pm S20 John Rubertone vs Billy Elliot
Tuesday, January 30, 2018 PPC-CC
9:05 pm S20 Eila Elyaskordi vs Sean Capps
Tuesday, January 30, 2018 PPC-PC
7:15 pm S20 Stephen Miller vs Basil Udoudoh
Tuesday, January 30, 2018 PPC-PC
8:10 pm S20 Frank Brown vs Brian Rabedioux
Tuesday, January 30, 2018 PPC-PC
9:05 pm S20 Joe Stewart vs Jason Soifer
Wednesday, January 31, 2018 PPC-CC
8:10 pm S21 Michael Isom vs Jeff Reilly
Wednesday, January 31, 2018 PPC-CC
9:05 pm S21 Rick Kolb vs Shane Smith
Wednesday, January 31, 2018 PPC-PC
7:15 pm S21 David Thompson vs Marques Merriweather
Wednesday, January 31, 2018 PPC-PC
8:10 pm S21 Brett Wise vs Michael Punch
Thursday, February 1, 2018 PPC-CC
5:00 pm S7 PPC-Meredith Camp vs PPC-Everett Morris
Thursday, February 1, 2018 PPC-CC
7:15 pm S17 Matt Barnwell vs Matt Williamson
Thursday, February 1, 2018 PPC-CC
8:10 pm S17 Brandon Lucien vs Tunde Famuyiwa
Thursday, February 1, 2018 PPC-CC
9:05 pm S17 Sam Purdy vs Sylvester Dioh
Thursday, February 1, 2018 PPC-PC
7:15 pm S19 Ricky Bennett vs Casey Gaetano
Thursday, February 1, 2018 PPC-PC
8:10 pm S19 Brendan Dete vs John Hoffer
Thursday, February 1, 2018 PPC-PC
9:05 pm S19 Benjamin Baker vs Marcus Cassimus
Friday, February 2, 2018 PPC-CC
4:00 pm S7 PPC-Kevin Freaney vs SPDL-Josh Denton
Friday, February 2, 2018 PPC-CC
5:00 pm S7 PPC-John Kelly vs PPC-Todd Stein
Friday, February 2, 2018 PPC-CC
6:00 pm S8 Kennith Jackson vs PPC-Eric Swanson
Friday, February 2, 2018 PPC-CC
7:00 pm S8 PPC-Trey Cooper vs PPC-Manny Mathews
Friday, February 2, 2018 PPC-PC
5:00 pm S8 PPC-Jay O'Meara vs PPC-Christopher Nunn
Friday, February 2, 2018 PPC-PC
6:00 pm S8 PPC-Ryan Stewart vs PPC-Sean Knowles (5-6 years)
Saturday, February 3, 2018 CUMC
9:00 am S9 Galloway-Herd vs CUMC-Chad Henderson (7-8 Boys)
Saturday, February 3, 2018 CUMC
10:00 am S12 CUMC-Katie Weaver vs Galloway-Spear (7-8 Girls)
Saturday, February 3, 2018 CUMC
11:00 am S13 STJ-Jon Nordin vs CUMC-Shane Boyer
Saturday, February 3, 2018 CUMC
12:00 pm S16 CUMC-Kevin Huitt vs Galloway-Nelson
Saturday, February 3, 2018 CUMC
1:00 pm S2 CUMC-John Wilson vs TP-Mason Dunn
Saturday, February 3, 2018 CUMC
2:00 pm S4 CUMC-Carl Cassidy vs NUMC-Jim Fite
Saturday, February 3, 2018 CUMC
3:00 pm S5 PPC-Chad Brannen (13-14 Boys) vs CUMC-Chad Henderson (13-14 Boys)
Saturday, February 3, 2018 CUMC
4:00 pm S6 CUMC-David Lynn (13-14 Girls) vs TP-Logan Ide
Saturday, February 3, 2018 Galloway
9:00 am S9 CUMC-Chris Millen vs Galloway-Fierman
Saturday, February 3, 2018 Galloway
10:00 am S12 Galloway-Edwards vs Galloway-Denny
Saturday, February 3, 2018 Galloway
11:00 am S14 Galloway-Silhan vs Galloway-Hilleary
Saturday, February 3, 2018 Galloway
12:00 pm S16 Galloway-Levy vs Galloway-Graivier
Saturday, February 3, 2018 Galloway
1:00 pm S2 Galloway-Winn vs PPC-Phil Yagoda
Saturday, February 3, 2018 Galloway
2:00 pm S4 CUMC-Andrew Sirk vs Galloway-Spear (11-12 Girls)
Saturday, February 3, 2018 GOC
9:00 am S9 GOC #1 vs PPC-Sean Knowles (7-8 Boys)
Saturday, February 3, 2018 GOC
10:00 am S12 Sandtown-Rodrick Weaver vs GOC #2
Saturday, February 3, 2018 GOC
11:00 am S14 GOC #3 vs Galloway-Herman
Saturday, February 3, 2018 GOC
12:00 pm S16 CUMC-David Lynn (9-10 Girls) vs GOC #4
Saturday, February 3, 2018 GOC
1:00 pm S1 GOC #5 vs PPC-Mike MacLane
Saturday, February 3, 2018 GOC
2:00 pm S3 PRUMC-Ben Newton vs PRUMC-Kent Tucker
Saturday, February 3, 2018 GOC
3:00 pm S5 PPC-Todd Phelan vs GOC #7
Saturday, February 3, 2018 NUMC
4:00 pm S4 AGS-Julius Brown vs NUMC-Jeff Howard
Saturday, February 3, 2018 PPC-CC
9:00 am S8 PPC-Chris McDonald vs SPDL-Kwasi Agyemang
Saturday, February 3, 2018 PPC-CC
10:00 am S9 PPC-Scott Peters vs Antioch #1
Saturday, February 3, 2018 PPC-CC
11:00 am S11 STJ-Doug Holtzman/Debbie Goebeler vs PPC-Todd Henley
Saturday, February 3, 2018 PPC-CC
12:00 pm S13 TP-Andy Wildman vs PPC-Quentin Stanley
Saturday, February 3, 2018 PPC-CC
1:00 pm S15 PPC-Jeff Keppen vs PPC-Grant LeRoux
Saturday, February 3, 2018 PPC-CC
2:00 pm S1 PPC-Barrett Green vs WRB-Sean Griffith
Saturday, February 3, 2018 PPC-CC
3:00 pm S3 WRB-Michelle Cameron (11-12 Girls) vs STJ-Jan Studdard (11-12 Girls)
Saturday, February 3, 2018 PPC-CC
4:00 pm S5 PPC-Sam Tarpav vs PPC-Will Luckey
Saturday, February 3, 2018 PPC-CC
5:00 pm S6 GOC #8 vs PPC-Mark Sudlow
Saturday, February 3, 2018 PPC-PC
9:00 am S8 PPC-Scott McDuffie vs PPC-Will Killgore
Saturday, February 3, 2018 PPC-PC
10:00 am S10 PPC-Craig Bohlken vs PPC-Justin Grant
Saturday, February 3, 2018 PPC-PC
11:00 am S10 PPC-Naterica Johnson vs PPC-Nick Neal
Saturday, February 3, 2018 PPC-PC
12:00 pm S14 Galloway-Rosenthal vs PPC-Chad Brannen (9-10 Boys)
Saturday, February 3, 2018 PPC-PC
1:00 pm S14 PPC-Barry Garner vs PPC-Tase Karamanolis
Saturday, February 3, 2018 PPC-PC
2:00 pm S2 PPC-Basean Jackson vs TP-Trey Reese
Saturday, February 3, 2018 STJ #1
9:00 am S10 STJ-Thomas Trevett vs PPC-Jeff Hindman (7-8 Boys)
Saturday, February 3, 2018 STJ #1
10:00 am S11 WRB-Stacey Godwin (7-8 Girls) vs STJ-Erik Zalenski
Saturday, February 3, 2018 STJ #1
11:00 am S13 STJ-Jay Zeigler vs PPC-Stephen Inskeep
Saturday, February 3, 2018 STJ #1
12:00 pm S15 STJ-Connolly/Dardano/McNeil vs WRB-Bryan Franklin (9-10 Girls)
Saturday, February 3, 2018 STJ #1
1:00 pm S15 STJ-Matt Smith (9-10 Girls) vs STJ-Jan Studdard (9-10 Girls)
Saturday, February 3, 2018 STJ #1
2:00 pm S1 STJ-Robbie Willison vs STJ-Rob Eskew
Saturday, February 3, 2018 STJ #1
3:00 pm S3 PRUMC-Seth Chambless vs PPC-Tim Quinn
Saturday, February 3, 2018 STJ #1
4:00 pm S5 STJ-Greg Maxey vs PPC-Sam Markle
Saturday, February 3, 2018 STJ #2
9:00 am S10 SPDL-Dynin Daniels vs STJ-Matt Smith (7-8 Boys)
Saturday, February 3, 2018 TP
1:30 pm S13 STJ-Jeff Williams/Scott Lord vs CUMC-Braden Buck
Saturday, February 3, 2018 TP
2:30 pm S2 PPC-Brent Wolkin (11-12 Boys) vs Galloway-Roth
Saturday, February 3, 2018 WRB #1
9:00 am S10 WRB-Clay Jordan vs WRB-Michelle Cameron (7-8 Boys)
Saturday, February 3, 2018 WRB #1
10:00 am S13 WRB-Jason Smith vs STJ-John Uyham
Saturday, February 3, 2018 WRB #1
11:00 am S15 STJ-Belfield Carter/John Entrekin vs WRB-Stacey Godwin (9-10 Girls)
Saturday, February 3, 2018 WRB #1
12:00 pm S1 WRB-Nate Mask vs PPC-Ned Underwood
Saturday, February 3, 2018 WRB #1
1:00 pm S3 PRUMC-Todd Davis vs GOC #6
Saturday, February 3, 2018 WRB #1
2:00 pm S5 WRB-Mike Schroth vs Antioch #2
Saturday, February 3, 2018 WRB #2
9:00 am S11 PPC-Karl Meihofer vs WRB-Bryan Franklin (7-8 Girls)
Monday, February 5, 2018 PPC-CC
7:15 pm S18 Basil Udoudoh vs Josh Berry
Monday, February 5, 2018 PPC-CC
8:10 pm S18 Michael DeRosa vs Arnold Huffman
Monday, February 5, 2018 PPC-CC
9:05 pm S18 Asaf Vos vs AJ Hobbs
Monday, February 5, 2018 PPC-PC
7:15 pm S18 Jordan Chambers vs Erik Swinton
Monday, February 5, 2018 PPC-PC
8:10 pm S18 Josh Wulz vs Stuart Nelson
Tuesday, February 6, 2018 PPC-CC
7:15 pm S20 Sean Capps vs Stephen Miller
Tuesday, February 6, 2018 PPC-CC
8:10 pm S20 Basil Udoudoh vs Joe Stewart
Tuesday, February 6, 2018 PPC-CC
9:05 pm S20 Jeff Kimmel vs Frank Brown
Tuesday, February 6, 2018 PPC-PC
7:15 pm S20 Jason Soifer vs John Rubertone
Tuesday, February 6, 2018 PPC-PC
8:10 pm S20 Brian Rabedioux vs Eila Elyaskordi
Tuesday, February 6, 2018 PPC-PC
9:05 pm S20 Billy Elliot vs Collier Smith
Wednesday, February 7, 2018 PPC-CC
8:10 pm S21 Thomas Freeman vs Brett Wise
Wednesday, February 7, 2018 PPC-CC
9:05 pm S21 Jeff Reilly vs David Thompson
Wednesday, February 7, 2018 PPC-PC
7:15 pm S21 Michael Punch vs Michael Isom
Wednesday, February 7, 2018 PPC-PC
8:10 pm S21 Marques Merriweather vs Rick Kolb
Thursday, February 8, 2018 PPC-CC
5:00 pm S7 SPDL-Josh Denton vs PPC-John Kelly
Thursday, February 8, 2018 PPC-CC
7:15 pm S17 Sylvester Dioh vs Patrick Bennett
Thursday, February 8, 2018 PPC-CC
8:10 pm S17 Matt Williamson vs Brandon Lucien
Thursday, February 8, 2018 PPC-CC
9:05 pm S17 Tunde Famuyiwa vs Sam Purdy
Thursday, February 8, 2018 PPC-PC
7:15 pm S19 Marcus Cassimus vs Brendan Dete
Thursday, February 8, 2018 PPC-PC
8:10 pm S19 John Hoffer vs Ricky Bennett
Thursday, February 8, 2018 PPC-PC
9:05 pm S19 Casey Gaetano vs Benjamin Baker
Friday, February 9, 2018 PPC-CC
4:00 pm S7 PPC-Todd Stein vs PPC-Jeff Hindman (4 year olds)
Friday, February 9, 2018 PPC-CC
5:00 pm S7 PPC-Everett Morris vs PPC-Kevin Freaney
Friday, February 9, 2018 PPC-CC
6:00 pm S8 PPC-Christopher Nunn vs PPC-Scott McDuffie
Friday, February 9, 2018 PPC-CC
7:00 pm S8 PPC-Sean Knowles (5-6 years) vs PPC-Jay O'Meara
Friday, February 9, 2018 PPC-PC
5:00 pm S8 PPC-Todd Page vs PPC-Trey Cooper
Friday, February 9, 2018 PPC-PC
6:00 pm S8 PPC-Will Killgore vs PPC-Chris McDonald
Saturday, February 10, 2018 CUMC
9:00 am S9 CUMC-Chad Henderson (7-8 Boys) vs CUMC-Chris Millen
Saturday, February 10, 2018 CUMC
10:00 am S12 Galloway-Denny vs CUMC-Katie Weaver
Saturday, February 10, 2018 CUMC
11:00 am S13 CUMC-Shane Boyer vs STJ-Jay Zeigler
Saturday, February 10, 2018 CUMC
12:00 pm S16 CUMC-David Lynn (9-10 Girls) vs Galloway-Graivier
Saturday, February 10, 2018 CUMC
1:00 pm S2 PPC-Phil Yagoda vs CUMC-John Wilson
Saturday, February 10, 2018 CUMC
2:00 pm S4 NUMC-Jeff Howard vs CUMC-Andrew Sirk
Saturday, February 10, 2018 CUMC
3:00 pm S5 Antioch #2 vs PPC-Sam Tarpav
Saturday, February 10, 2018 CUMC
4:00 pm S6 TP-Logan Ide vs CUMC-David Lynn (13-14 Girls)
Saturday, February 10, 2018 Galloway
9:00 am S9 Antioch #1 vs Galloway-Herd
Saturday, February 10, 2018 Galloway
10:00 am S12 Sandtown-Rodrick Weaver vs Galloway-Spear (7-8 Girls)
Saturday, February 10, 2018 Galloway
11:00 am S14 Galloway-Hilleary vs Galloway-Rosenthal
Saturday, February 10, 2018 Galloway
12:00 pm S16 Galloway-Nelson vs Galloway-Levy
Saturday, February 10, 2018 Galloway
1:00 pm S2 TP-Trey Reese vs Galloway-Winn
Saturday, February 10, 2018 Galloway
2:00 pm S4 Galloway-Spear (11-12 Girls) vs NUMC-Mike Rollauer
Saturday, February 10, 2018 GOC
9:00 am S9 Galloway-Fierman vs GOC #1
Saturday, February 10, 2018 GOC
10:00 am S12 Galloway-Edwards vs GOC #2
Saturday, February 10, 2018 GOC
11:00 am S14 PPC-Tase Karamanolis vs GOC #3
Saturday, February 10, 2018 GOC
12:00 pm S16 CUMC-Kevin Huitt vs GOC #4
Saturday, February 10, 2018 GOC
1:00 pm S1 WRB-Sean Griffith vs STJ-Robbie Willison
Saturday, February 10, 2018 GOC
2:00 pm S3 GOC #6 vs PRUMC-Ben Newton
Saturday, February 10, 2018 GOC
3:00 pm S5 GOC #7 vs WRB-Mike Schroth
Saturday, February 10, 2018 GOC
4:00 pm S6 PPC-Mark Sudlow vs GOC #8
Saturday, February 10, 2018 NUMC
4:00 pm S4 NUMC-Jim Fite vs AGS-Julius Brown
Saturday, February 10, 2018 PPC-CC
9:00 am S8 PPC-Manny Mathews vs Kennith Jackson
Saturday, February 10, 2018 PPC-CC
10:00 am S9 PPC-Sean Knowles (7-8 Boys) vs PPC-Scott Peters
Saturday, February 10, 2018 PPC-CC
11:00 am S11 PPC-Todd Henley vs PPC-Karl Meihofer
Saturday, February 10, 2018 PPC-CC
12:00 pm S13 PPC-Stephen Inskeep vs STJ-Jeff Williams/Scott Lord
Saturday, February 10, 2018 PPC-CC
1:00 pm S15 WRB-Stacey Godwin (9-10 Girls) vs STJ-Connolly/Dardano/McNeil
Saturday, February 10, 2018 PPC-CC
2:00 pm S1 PPC-Mike MacLane vs PPC-Barrett Green
Saturday, February 10, 2018 PPC-CC
3:00 pm S3 PPC-Tim Quinn vs PRUMC-Todd Davis
Saturday, February 10, 2018 PPC-CC
4:00 pm S5 PPC-Sam Markle vs PPC-Todd Phelan
Saturday, February 10, 2018 PPC-PC
9:00 am S8 PPC-Eric Swanson vs PPC-Ryan Stewart
Saturday, February 10, 2018 PPC-PC
10:00 am S10 PPC-Brent Wolkin (7-8 Boys) vs SPDL-Dynin Daniels
Saturday, February 10, 2018 PPC-PC
11:00 am S10 PPC-Nick Neal vs WRB-Clay Jordan
Saturday, February 10, 2018 PPC-PC
12:00 pm S14 PPC-Chad Brannen (9-10 Boys) vs PPC-Barry Garner
Saturday, February 10, 2018 PPC-PC
1:00 pm S14 Galloway-Herman vs Galloway-Silhan
Saturday, February 10, 2018 PPC-PC
2:00 pm S2 TP-Mason Dunn vs PPC-Brent Wolkin (11-12 Boys)
Saturday, February 10, 2018 PPC-PC
3:00 pm S5 PPC-Will Luckey vs PPC-Chad Brannen (13-14 Boys)
Saturday, February 10, 2018 STJ #1
9:00 am S10 PPC-Justin Grant vs STJ-Thomas Trevett
Saturday, February 10, 2018 STJ #1
10:00 am S11 STJ-Doug Holtzman/Debbie Goebeler vs STJ-Erik Zalenski
Saturday, February 10, 2018 STJ #1
11:00 am S13 STJ-John Uyham vs STJ-Jon Nordin
Saturday, February 10, 2018 STJ #1
12:00 pm S15 PPC-Grant LeRoux vs STJ-Matt Smith (9-10 Girls)
Saturday, February 10, 2018 STJ #1
1:00 pm S15 STJ-Jan Studdard (9-10 Girls) vs STJ-Belfield Carter/John Entrekin
Saturday, February 10, 2018 STJ #1
2:00 pm S1 STJ-Rob Eskew vs WRB-Nate Mask
Saturday, February 10, 2018 STJ #2
9:00 am S10 STJ-Matt Smith (7-8 Boys) vs PPC-Naterica Johnson
Saturday, February 10, 2018 TP
1:30 pm S13 CUMC-Braden Buck vs TP-Andy Wildman
Saturday, February 10, 2018 TP
2:30 pm S2 Galloway-Roth vs PPC-Basean Jackson
Saturday, February 10, 2018 WRB #1
9:00 am S10 WRB-Michelle Cameron (7-8 Boys) vs PPC-Craig Bohlken
Saturday, February 10, 2018 WRB #1
10:00 am S13 PPC-Quentin Stanley vs WRB-Jason Smith
Saturday, February 10, 2018 WRB #1
11:00 am S15 WRB-Bryan Franklin (9-10 Girls) vs PPC-Jeff Keppen
Saturday, February 10, 2018 WRB #1
12:00 pm S1 PPC-Ned Underwood vs GOC #5
Saturday, February 10, 2018 WRB #1
1:00 pm S3 PRUMC-Kent Tucker vs WRB-Michelle Cameron (11-12 Girls)
Saturday, February 10, 2018 WRB #1
2:00 pm S3 STJ-Jan Studdard (11-12 Girls) vs PRUMC-Seth Chambless
Saturday, February 10, 2018 WRB #1
3:00 pm S5 STJ-Steve Yarmowich vs STJ-Greg Maxey
Saturday, February 10, 2018 WRB #2
9:00 am S11 WRB-Stacey Godwin (7-8 Girls) vs WRB-Bryan Franklin (7-8 Girls)
Monday, February 12, 2018 PPC-CC
7:15 pm S18 AJ Hobbs vs Josh Wulz
Monday, February 12, 2018 PPC-CC
8:10 pm S18 Stuart Nelson vs Jordan Chambers
Monday, February 12, 2018 PPC-CC
9:05 pm S18 Arnold Huffman vs Josh Berry
Monday, February 12, 2018 PPC-PC
7:15 pm S18 Asaf Vos vs Basil Udoudoh
Monday, February 12, 2018 PPC-PC
8:10 pm S18 Erik Swinton vs Michael DeRosa
Tuesday, February 13, 2018 PPC-CC
7:15 pm S20 Eila Elyaskordi vs Jeff Kimmel
Tuesday, February 13, 2018 PPC-CC
8:10 pm S20 Basil Udoudoh vs Jason Soifer
Tuesday, February 13, 2018 PPC-CC
9:05 pm S20 Collier Smith vs John Rubertone
Tuesday, February 13, 2018 PPC-PC
7:15 pm S20 Frank Brown vs Billy Elliot
Tuesday, February 13, 2018 PPC-PC
8:10 pm S20 Joe Stewart vs Sean Capps
Tuesday, February 13, 2018 PPC-PC
9:05 pm S20 Stephen Miller vs Brian Rabedioux
Wednesday, February 14, 2018 PPC-CC
8:10 pm S21 David Thompson vs Michael Punch
Wednesday, February 14, 2018 PPC-CC
9:05 pm S21 Michael Isom vs Thomas Freeman
Wednesday, February 14, 2018 PPC-PC
7:15 pm S21 Rick Kolb vs Jeff Reilly
Wednesday, February 14, 2018 PPC-PC
8:10 pm S21 Shane Smith vs Marques Merriweather
Thursday, February 15, 2018 PPC-CC
7:15 pm S17 Sam Purdy vs Matt Williamson
Thursday, February 15, 2018 PPC-CC
8:10 pm S17 Patrick Bennett vs Tunde Famuyiwa
Thursday, February 15, 2018 PPC-CC
9:05 pm S17 Brandon Lucien vs Matt Barnwell
Thursday, February 15, 2018 PPC-PC
7:15 pm S19 Brendan Dete vs Casey Gaetano
Thursday, February 15, 2018 PPC-PC
8:10 pm S19 Benjamin Baker vs Ricky Bennett
Thursday, February 15, 2018 PPC-PC
9:05 pm S19 Marcus Cassimus vs John Hoffer
Monday, February 19, 2018 PPC-CC
7:15 pm S18 Basil Udoudoh vs Arnold Huffman
Monday, February 19, 2018 PPC-CC
8:10 pm S18 Josh Berry vs Erik Swinton
Monday, February 19, 2018 PPC-CC
9:05 pm S18 Michael DeRosa vs Stuart Nelson
Monday, February 19, 2018 PPC-PC
7:15 pm S18 Josh Wulz vs Asaf Vos
Monday, February 19, 2018 PPC-PC
8:10 pm S18 Jordan Chambers vs AJ Hobbs
Tuesday, February 20, 2018 PPC-CC
7:15 pm S20 Brian Rabedioux vs Joe Stewart
Tuesday, February 20, 2018 PPC-CC
8:10 pm S20 Billy Elliot vs Eila Elyaskordi
Tuesday, February 20, 2018 PPC-CC
9:05 pm S20 Sean Capps vs Basil Udoudoh
Tuesday, February 20, 2018 PPC-PC
7:15 pm S20 Jason Soifer vs Collier Smith
Tuesday, February 20, 2018 PPC-PC
8:10 pm S20 Jeff Kimmel vs Stephen Miller
Tuesday, February 20, 2018 PPC-PC
9:05 pm S20 John Rubertone vs Frank Brown
Wednesday, February 21, 2018 PPC-CC
8:10 pm S21 Jeff Reilly vs Shane Smith
Wednesday, February 21, 2018 PPC-CC
9:05 pm S21 Michael Punch vs Rick Kolb
Wednesday, February 21, 2018 PPC-PC
7:15 pm S21 Thomas Freeman vs David Thompson
Wednesday, February 21, 2018 PPC-PC
8:10 pm S21 Brett Wise vs Michael Isom
Thursday, February 22, 2018 PPC-CC
5:00 pm S7 PPC-Todd Stein vs SPDL-Josh Denton
Thursday, February 22, 2018 PPC-CC
7:15 pm S17 Matt Barnwell vs Sam Purdy
Thursday, February 22, 2018 PPC-CC
8:10 pm S17 Matt Williamson vs Patrick Bennett
Thursday, February 22, 2018 PPC-CC
9:05 pm S17 Tunde Famuyiwa vs Sylvester Dioh
Thursday, February 22, 2018 PPC-PC
7:15 pm S19 John Hoffer vs Benjamin Baker
Thursday, February 22, 2018 PPC-PC
8:10 pm S19 Marcus Cassimus vs Casey Gaetano
Thursday, February 22, 2018 PPC-PC
9:05 pm S19 Brendan Dete vs Ricky Bennett
Friday, February 23, 2018 PPC-CC
4:00 pm S7 PPC-Jeff Hindman (4 year olds) vs PPC-Everett Morris
Friday, February 23, 2018 PPC-CC
5:00 pm S7 PPC-John Kelly vs PPC-Meredith Camp
Friday, February 23, 2018 PPC-CC
6:00 pm S8 Kennith Jackson vs PPC-Todd Page
Friday, February 23, 2018 PPC-CC
7:00 pm S8 PPC-Chris McDonald vs PPC-Christopher Nunn
Friday, February 23, 2018 PPC-PC
5:00 pm S8 SPDL-Kwasi Agyemang vs PPC-Will Killgore
Friday, February 23, 2018 PPC-PC
6:00 pm S8 PPC-Jay O'Meara vs PPC-Eric Swanson
Saturday, February 24, 2018 CUMC
9:00 am S9 Antioch #1 vs CUMC-Chad Henderson (7-8 Boys)
Saturday, February 24, 2018 CUMC
10:00 am S12 CUMC-Katie Weaver vs Sandtown-Rodrick Weaver
Saturday, February 24, 2018 CUMC
11:00 am S13 WRB-Jason Smith vs CUMC-Braden Buck
Saturday, February 24, 2018 CUMC
12:00 pm S16 Galloway-Levy vs CUMC-David Lynn (9-10 Girls)
Saturday, February 24, 2018 CUMC
1:00 pm S2 CUMC-John Wilson vs TP-Trey Reese
Saturday, February 24, 2018 CUMC
2:00 pm S4 CUMC-Andrew Sirk vs NUMC-Jim Fite
Saturday, February 24, 2018 CUMC
3:00 pm S5 CUMC-Chad Henderson (13-14 Boys) vs PPC-Will Luckey
Saturday, February 24, 2018 Galloway
9:00 am S9 PPC-Scott Peters vs Galloway-Fierman
Saturday, February 24, 2018 Galloway
10:00 am S12 Galloway-Spear (7-8 Girls) vs Galloway-Edwards
Saturday, February 24, 2018 Galloway
11:00 am S14 Galloway-Rosenthal vs Galloway-Silhan
Saturday, February 24, 2018 Galloway
12:00 pm S16 Galloway-Graivier vs CUMC-Kevin Huitt
Saturday, February 24, 2018 Galloway
1:00 pm S2 TP-Mason Dunn vs Galloway-Roth
Saturday, February 24, 2018 Galloway
2:00 pm S4 AGS-Julius Brown vs CUMC-Carl Cassidy
Saturday, February 24, 2018 GOC
9:00 am S9 GOC #1 vs CUMC-Chris Millen
Saturday, February 24, 2018 GOC
10:00 am S12 GOC #2 vs Galloway-Denny
Saturday, February 24, 2018 GOC
11:00 am S14 GOC #3 vs PPC-Chad Brannen (9-10 Boys)
Saturday, February 24, 2018 GOC
12:00 pm S16 GOC #4 vs Galloway-Nelson
Saturday, February 24, 2018 GOC
1:00 pm S1 GOC #5 vs STJ-Rob Eskew
Saturday, February 24, 2018 GOC
2:00 pm S3 GOC #6 vs PRUMC-Kent Tucker
Saturday, February 24, 2018 GOC
3:00 pm S5 PPC-Sam Tarpav vs GOC #7
Saturday, February 24, 2018 PPC-CC
9:00 am S8 PPC-Manny Mathews vs PPC-Chris McDonald
Saturday, February 24, 2018 PPC-CC
10:00 am S9 Galloway-Herd vs PPC-Sean Knowles (7-8 Boys)
Saturday, February 24, 2018 PPC-CC
11:00 am S11 PPC-Karl Meihofer vs WRB-Stacey Godwin (7-8 Girls)
Saturday, February 24, 2018 PPC-CC
12:00 pm S13 STJ-Jon Nordin vs PPC-Quentin Stanley
Saturday, February 24, 2018 PPC-CC
1:00 pm S15 PPC-Jeff Keppen vs WRB-Stacey Godwin (9-10 Girls)
Saturday, February 24, 2018 PPC-CC
2:00 pm S1 PPC-Ned Underwood vs PPC-Mike MacLane
Saturday, February 24, 2018 PPC-CC
3:00 pm S3 PRUMC-Ben Newton vs PPC-Tim Quinn
Saturday, February 24, 2018 PPC-CC
4:00 pm S5 WRB-Mike Schroth vs PPC-Sam Markle
Saturday, February 24, 2018 PPC-CC
5:00 pm S6 PPC-Mark Sudlow vs CUMC-David Lynn (13-14 Girls)
Saturday, February 24, 2018 PPC-PC
10:00 am S10 PPC-Naterica Johnson vs PPC-Brent Wolkin (7-8 Boys)
Saturday, February 24, 2018 PPC-PC
11:00 am S10 PPC-Jeff Hindman (7-8 Boys) vs PPC-Justin Grant
Saturday, February 24, 2018 PPC-PC
12:00 pm S14 PPC-Tase Karamanolis vs Galloway-Herman
Saturday, February 24, 2018 PPC-PC
1:00 pm S14 PPC-Barry Garner vs Galloway-Hilleary
Saturday, February 24, 2018 PPC-PC
2:00 pm S2 PPC-Brent Wolkin (11-12 Boys) vs PPC-Phil Yagoda
Saturday, February 24, 2018 STJ #1
9:00 am S10 PPC-Craig Bohlken vs PPC-Nick Neal
Saturday, February 24, 2018 STJ #1
10:00 am S11 STJ-Erik Zalenski vs PPC-Todd Henley
Saturday, February 24, 2018 STJ #1
11:00 am S13 STJ-Jeff Williams/Scott Lord vs STJ-Jay Zeigler
Saturday, February 24, 2018 STJ #1
12:00 pm S15 STJ-Belfield Carter/John Entrekin vs STJ-Matt Smith (9-10 Girls)
Saturday, February 24, 2018 STJ #1
1:00 pm S15 STJ-Connolly/Dardano/McNeil vs STJ-Jan Studdard (9-10 Girls)
Saturday, February 24, 2018 STJ #1
2:00 pm S1 STJ-Robbie Willison vs PPC-Barrett Green
Saturday, February 24, 2018 STJ #1
3:00 pm S3 PRUMC-Todd Davis vs STJ-Jan Studdard (11-12 Girls)
Saturday, February 24, 2018 STJ #1
4:00 pm S5 PPC-Todd Phelan vs STJ-Steve Yarmowich
Saturday, February 24, 2018 STJ #2
9:00 am S10 WRB-Clay Jordan vs STJ-Matt Smith (7-8 Boys)
Saturday, February 24, 2018 TP
1:30 pm S13 TP-Andy Wildman vs PPC-Stephen Inskeep
Saturday, February 24, 2018 TP
2:30 pm S2 Galloway-Winn vs PPC-Basean Jackson
Saturday, February 24, 2018 TP
3:30 pm S6 GOC #8 vs TP-Logan Ide
Saturday, February 24, 2018 WRB #1
9:00 am S10 STJ-Thomas Trevett vs WRB-Michelle Cameron (7-8 Boys)
Saturday, February 24, 2018 WRB #1
10:00 am S13 STJ-John Uyham vs CUMC-Shane Boyer
Saturday, February 24, 2018 WRB #1
11:00 am S15 WRB-Bryan Franklin (9-10 Girls) vs PPC-Grant LeRoux
Saturday, February 24, 2018 WRB #1
12:00 pm S1 WRB-Nate Mask vs WRB-Sean Griffith
Saturday, February 24, 2018 WRB #1
1:00 pm S3 PRUMC-Seth Chambless vs WRB-Michelle Cameron (11-12 Girls)
Saturday, February 24, 2018 WRB #1
2:00 pm S5 PPC-Chad Brannen (13-14 Boys) vs Antioch #2
Saturday, February 24, 2018 WRB #1
3:00 pm S4 NUMC-Mike Rollauer vs NUMC-Jeff Howard
Saturday, February 24, 2018 WRB #2
9:00 am S11 WRB-Bryan Franklin (7-8 Girls) vs STJ-Doug Holtzman/Debbie Goebeler
Monday, February 26, 2018 PPC-CC
7:15 pm S18 Erik Swinton vs Arnold Huffman
Monday, February 26, 2018 PPC-CC
8:10 pm S18 Asaf Vos vs Jordan Chambers
Monday, February 26, 2018 PPC-CC
9:05 pm S18 Josh Wulz vs Basil Udoudoh
Monday, February 26, 2018 PPC-PC
7:15 pm S18 AJ Hobbs vs Michael DeRosa
Monday, February 26, 2018 PPC-PC
8:10 pm S18 Stuart Nelson vs Josh Berry
Tuesday, February 27, 2018 PPC-CC
7:15 pm S20 Eila Elyaskordi vs John Rubertone
Tuesday, February 27, 2018 PPC-CC
8:10 pm S20 Frank Brown vs Collier Smith
Tuesday, February 27, 2018 PPC-CC
9:05 pm S20 Joe Stewart vs Jeff Kimmel
Tuesday, February 27, 2018 PPC-PC
7:15 pm S20 Basil Udoudoh vs Brian Rabedioux
Tuesday, February 27, 2018 PPC-PC
8:10 pm S20 Sean Capps vs Jason Soifer
Tuesday, February 27, 2018 PPC-PC
9:05 pm S20 Stephen Miller vs Billy Elliot
Wednesday, February 28, 2018 PPC-CC
8:10 pm S21 David Thompson vs Brett Wise
Wednesday, February 28, 2018 PPC-CC
9:05 pm S21 Marques Merriweather vs Jeff Reilly
Wednesday, February 28, 2018 PPC-PC
7:15 pm S21 Shane Smith vs Michael Punch
Wednesday, February 28, 2018 PPC-PC
8:10 pm S21 Rick Kolb vs Thomas Freeman
Thursday, March 1, 2018 PPC-CC
4:00 pm S7 PPC-John Kelly vs PPC-Everett Morris
Thursday, March 1, 2018 PPC-CC
7:15 pm S17 Patrick Bennett vs Matt Barnwell
Thursday, March 1, 2018 PPC-CC
8:10 pm S17 Sam Purdy vs Brandon Lucien
Thursday, March 1, 2018 PPC-CC
9:05 pm S17 Sylvester Dioh vs Matt Williamson
Thursday, March 1, 2018 PPC-PC
7:15 pm S19 Benjamin Baker vs Brendan Dete
Thursday, March 1, 2018 PPC-PC
8:10 pm S19 Casey Gaetano vs John Hoffer
Thursday, March 1, 2018 PPC-PC
9:05 pm S19 Ricky Bennett vs Marcus Cassimus
Friday, March 2, 2018 PPC-CC
4:00 pm S7 PPC-Jeff Hindman (4 year olds) vs SPDL-Josh Denton
Friday, March 2, 2018 PPC-CC
5:00 pm S7 PPC-Kevin Freaney vs PPC-Meredith Camp
Friday, March 2, 2018 PPC-CC
6:00 pm S8 PPC-Eric Swanson vs PPC-Scott McDuffie
Friday, March 2, 2018 PPC-CC
7:00 pm S8 PPC-Todd Page vs SPDL-Kwasi Agyemang
Friday, March 2, 2018 PPC-PC
5:00 pm S8 PPC-Scott McDuffie vs PPC-Sean Knowles (5-6 years)
Friday, March 2, 2018 PPC-PC
6:00 pm S8 PPC-Ryan Stewart vs PPC-Manny Mathews
Wednesday, March 7, 2018 PPC-CC
8:10 pm S21 Michael Punch vs Marques Merriweather
Wednesday, March 7, 2018 PPC-CC
9:05 pm S21 Thomas Freeman vs Shane Smith
Wednesday, March 7, 2018 PPC-PC
7:15 pm S21 Brett Wise vs Rick Kolb
Wednesday, March 7, 2018 PPC-PC
8:10 pm S21 Michael Isom vs Jeff Reilly
Thursday, March 8, 2018 PPC-CC
7:15 pm S17 Patrick Bennett vs Brandon Lucien
Thursday, March 8, 2018 PPC-CC
8:10 pm S17 Sylvester Dioh vs Matt Barnwell
Thursday, March 8, 2018 PPC-CC
9:05 pm S17 Tunde Famuyiwa vs Matt Williamson
Thursday, March 8, 2018 PPC-PC
7:15 pm S17 Sam Purdy vs Matt Barnwell

Site created with All-Pro League Scheduler 8.0.34
from All-Pro Software on 1/16/2018 1:58:46 PM